Amelia - en to da_DK translation catalogue (3384 entries)

en: "Book now" Button Type
da_DK: "Book nu"-knaptype

en: "Go back" Button Type
da_DK: "Gå tilbage"-knap Type

en: "I'm not a robot" checkbox
da_DK: "Jeg er ikke en robot" afkrydsningsfelt

en: "Paying now" Button Type
da_DK: Radioknapper

en: "Payment Method" View
da_DK: "Betalingsmetode" visning

en: # of Hours in appointment
da_DK: # timer i aftale

en: # of appointments
da_DK: # aftaler

en: # of bookings
da_DK: # af bookinger

en: 'Back' button style
da_DK: 'Tilbage'-knapstil

en: 'Book' button style
da_DK: 'Bog'-knapstil

en: 'Book another' button style
da_DK: 'Book another'-knapstil

en: 'Book now' button style
da_DK: 'Book nu'-knapstil

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
da_DK: 'Bookingdato og -tid' sætter grænsen baseret på, hvornår bookingen foretages, uanset aftaledatoen. 'Aftaledato og -tid' sætter grænsen baseret på selve den planlagte aftale.

en: 'Bringing anyone with you' popup
da_DK: Pop op-vindue 'Tag nogen med dig'

en: 'Cancel' button style
da_DK: 'Annuller'-knapstil

en: 'Change password' button style
da_DK: 'Skift adgangskode'-knapstil

en: 'Close' button style
da_DK: 'Luk'-knapstil

en: 'Confirm' button style
da_DK: 'Bekræft'-knapstil

en: 'Continue' button style
da_DK: 'Fortsæt'-knapstil

en: 'Customer panel' button style
da_DK: 'Kundepanel'-knapstil

en: 'Delete' button style
da_DK: 'Slet'-knapstil

en: 'Filter' button style
da_DK: 'Filter'-knapstil

en: 'Finish' button style
da_DK: 'Afslut'-knapstil

en: 'Join waiting list' button style
da_DK: Knappen "Tilmeld venteliste"

en: 'Learn more' button
da_DK: 'Lær mere'-knap

en: 'Learn more' button style
da_DK: 'Lær mere'-knapstil

en: 'New Event' button style
da_DK: 'Ny begivenhed'-knapstil

en: 'New appointment' button style
da_DK: 'Ny aftale'-knapstil

en: 'Read more' button style
da_DK: 'Læs mere'-knapstil

en: 'Save changes' button style
da_DK: 'Gem ændringer'-knapstil

en: 'Scan e-ticket' button
da_DK: Knappen 'Scan e-billet'

en: 'Send' button style
da_DK: 'Send'-knapstil

en: 'Set password' button style
da_DK: 'Indstil adgangskode'-knapstil

en: 'Sign in' button style
da_DK: 'Log ind'-knapstil

en: 'View employee' button style
da_DK: 'Vis medarbejder'-knapstil

en: 'View in package' button
da_DK: Knappen 'Vis i pakke'

en: +more
da_DK: Se mere

en: +{count} more
da_DK: +{count} mere

en: 1/1 width
da_DK: 1/1 bredde

en: 1/2 width
da_DK: 1/2 bredde

en: 10h
da_DK: 10t

en: 10min
da_DK: 10 min

en: 11h
da_DK: 11t

en: 12h
da_DK: 12t

en: 12min
da_DK: 12 min

en: 15min
da_DK: 15 min

en: 1 day
da_DK: 1 dag

en: 1 week
da_DK: 1 uge

en: 1 year
da_DK: 1 år

en: 1h
da_DK: 1t

en: 1h 30min
da_DK: 1t 30m

en: 1min
da_DK: 1 min

en: 20min
da_DK: 20 min

en: 2 days
da_DK: 2 dage

en: 2 weeks
da_DK: 2 uger

en: 2 years
da_DK: 2 år

en: 2h
da_DK: 2t

en: 2min
da_DK: 2 min

en: 30min
da_DK: 30 min

en: 3 days
da_DK: 3 dage

en: 3 months
da_DK: 3 måneder

en: 3 weeks
da_DK: 3 uger

en: 3 years
da_DK: 3 år

en: 3h
da_DK: 3t

en: 45min
da_DK: 45 min

en: 4 days
da_DK: 4 dage

en: 4 weeks
da_DK: 4 uger

en: 4h
da_DK: 4t

en: 5 days
da_DK: 5 dage

en: 5min
da_DK: 5 min

en: 6 days
da_DK: 6 dage

en: 6 months
da_DK: 6 måneder

en: 6h
da_DK: 6t

en: 8h
da_DK: 8t

en: 9h
da_DK: 9t

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
da_DK: <p><strong>Amelia</strong> pluginnet kræver PHP version 5.5 eller højere. </p>

en: AM - Booking view
da_DK: AM - Bookingvisning

en: AM - Catalog Booking
da_DK: Amelia - Visning af katalog

en: AM - Catalog view
da_DK: AM - Katalogvisning

en: AM - Customer Panel
da_DK: AM - Kundeportal

en: AM - Employee Panel
da_DK: AM - Medarbejderportal

en: AM - Events Calendar Booking
da_DK: AM - Begivenhedskalender Booking

en: AM - Events List Booking
da_DK: Amelia - Visning af katalog

en: AM - Events view
da_DK: AM - Begivenhedsvisning

en: AM - Search view
da_DK: AM - Søgevisning

en: AM - Step Booking
da_DK: AM - Trinbooking

en: API Key
da_DK: API-nøgle

en: API Key copied to clipboard.
da_DK: API-nøgle kopieret til udklipsholder.

en: API base URL:
da_DK: API-basis-URL:

en: API setup
da_DK: API-opsætning

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
da_DK: Et procentvis depositum beregnes ud fra den samlede bookingpris. Et fast beløb kan enten ganges med antallet af personer eller anvendes som et enkelt samlet beløb.

en: A server error occurred. Please try again later.
da_DK: Der opstod en serverfejl. Prøv venligst igen senere.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
da_DK: En enkelt booking kan inkludere flere deltagere (pladser).

en: About
da_DK: Om

en: About Event
da_DK: Om denne begivenhed

en: About Package
da_DK: Om pakken

en: About Service
da_DK: Tilføj Service

en: About event
da_DK: Om begivenheden

en: About package
da_DK: Om pakken

en: About service
da_DK: Om tjenesten

en: About this Event
da_DK: Om denne begivenhed

en: About this event
da_DK: Om denne begivenhed

en: Accent text
da_DK: Accenttekst

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
da_DK: Accepter betalinger for reservationer og tjenester via PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
da_DK: Accepter betalinger problemfrit gennem Mollie-betalingsgatewayen.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
da_DK: Accepter betalinger via Razorpay, ideelt for indiske virksomheder.

en: Access link
da_DK: Adgangslink

en: Access link success
da_DK: Adgangslink succes

en: Access your financial data in seconds
da_DK: Få adgang til dine økonomiske data på få sekunder

en: Account ID
da_DK: Beløb

en: Action
da_DK: Handling

en: Action-based notification
da_DK: Handlingsbaseret meddelelse

en: Action Triggered
da_DK: Handling udløst

en: Actions
da_DK: Handlinger

en: Activate
da_DK: Aktiver

en: Activate with Envato
da_DK: Aktivér med Envato

en: Activated with Envato
da_DK: Aktiveret med Envato

en: Activation
da_DK: Aktivering

en: Activation settings
da_DK: Aktiveringsindstillinger

en: Active
da_DK: Aktiv

en: Add
da_DK: Tilføj

en: Add Attendee
da_DK: Tilføj fremmøde

en: Add Break
da_DK: Tilføj pause

en: Add Coupon
da_DK: Tilføj kupon

en: Add Customer
da_DK: Tilføj kunde

en: Add Date
da_DK: Tilføj dato

en: Add Date Range
da_DK: Tilføj datointerval

en: Add Day Off
da_DK: Tilføj Day Off

en: Add Extra
da_DK: Tilføj Ekstra

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
da_DK: Tilføj Meta Pixel for at spore annoncekonverteringer og optimere markedsføringen.

en: Add Period
da_DK: Tilføj periode

en: Add Pricing Category
da_DK: Tilføj priskategori

en: Add Special Day
da_DK: Tilføj Speciel Dag

en: Add Stripe address fields
da_DK: Tilføj Stripe-adressefelter

en: Add Webhook
da_DK: Tilføj webhook

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
da_DK: Tilføj en Google Analytics-sporingskode til din bookingside for at få indsigt i besøgendes adfærd.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
da_DK: Tilføj en omdirigerings-URL til tilfælde, hvor en kunde forsøger at booke en tid, der allerede er optaget.

en: Add appointment
da_DK: Tilføj aftale

en: Add booking
da_DK: Tilføj reservation

en: Add category
da_DK: Tilføj kategori

en: Add custom field
da_DK: Tilføj brugerdefineret felt

en: Add custom notification
da_DK: Tilføj brugerdefineret meddelelse

en: Add customer
da_DK: Tilføj kunde

en: Add date range
da_DK: Tilføj datointerval

en: Add day(s)
da_DK: Tilføj dag(e)

en: Add day off
da_DK: Tilføj fridag

en: Add duration
da_DK: Tilføj varighed

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
da_DK: Tilføj element (knap, link...) ID, der manuelt vil indlæse amelia shortcode-indhold

en: Add event
da_DK: Tilføj begivenhed

en: Add event attendees
da_DK: Tilføj begivenhedsdeltagere

en: Add extra
da_DK: Tilføj ekstra

en: Add more Appointments
da_DK: Tilføj flere aftaler

en: Add more appointments
da_DK: Tilføj flere aftaler

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
da_DK: Tilføj flere medarbejdere til dit reservationssystem, administrer deres tidsplaner og tildel dem tjenester eller begivenheder, så det bliver nemt at skalere din virksomhed og koordinere dit team.

en: Add option
da_DK: Tilføj mulighed

en: Add package
da_DK: Tilføj pakke

en: Add period
da_DK: Tilføj periode

en: Add pricing category
da_DK: Tilføj priskategori

en: Add rule
da_DK: Tilføj regel

en: Add services
da_DK: Tilføj tjenester

en: Add special day
da_DK: Tilføj særlig dag

en: Add to Calendar
da_DK: Tilføj til kalenderen

en: Add to calendar
da_DK: Tilføj til kalender

en: Add tracking
da_DK: Tilføj sporing

en: Add work hours
da_DK: Tilføj arbejdstimer

en: Additional information
da_DK: Yderligere oplysninger

en: Additional people
da_DK: Yderligere personer

en: Address
da_DK: Adresse

en: Advanced
da_DK: Avanceret

en: After
da_DK: Efter

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
da_DK: Efter kontoaktivering vil abonnenter blive oprettet som kunder i Amelia

en: After with space
da_DK: Efter med plads

en: Agencies
da_DK: Bureauer

en: Alert content
da_DK: Advarselsindhold

en: Alert message
da_DK: Advarselsmeddelelse

en: All
da_DK: Alle

en: All Locations
da_DK: Alle lokationer

en: All Services
da_DK: Alle tjenester

en: All appointments are selected
da_DK: Alle aftaler er valgt

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
da_DK: Alle aftaler vil blive planlagt med den status, der er valgt her.

en: All appointments will be selected later
da_DK: Alle aftaler vil blive valgt senere

en: All assigned services
da_DK: Alle tildelte tjenester

en: All bookings
da_DK: Gennemsnitlige bookinger

en: All customers
da_DK: Alle kunder

en: All employees
da_DK: Alle medarbejdere

en: All events
da_DK: Alle arrangementer

en: All extras
da_DK: Alle ekstraudstyr

en: All locations
da_DK: Alle lokationer

en: All packages
da_DK: Alle pakker

en: All services
da_DK: Alle ydelser

en: All services are booked separately
da_DK: Alle tjenester bookes separat

en: All services are booked separately.
da_DK: Alle tjenester bookes separat.

en: All slots are selected
da_DK: Alle tidsrum er valgt

en: All tickets have already been scanned
da_DK: Alle billetter er allerede blevet scannet

en: Allow additional people
da_DK: Tillad ekstra personer

en: Allow admin to book appointment at any time
da_DK: Tillad administrator at booke en aftale når som helst

en: Allow admin to book over an existing appointment
da_DK: Tillad administrator at booke over en eksisterende aftale

en: Allow booking above maximum capacity
da_DK: Tillad Booking ved under min. antal

en: Allow booking without a prior login
da_DK: Tillad booking uden forudgående login

en: Allow bringing more people
da_DK: Tillad at medbringe flere personer

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
da_DK: Tillad kunder at sikre bookinger med delbetalinger.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
da_DK: Tillad kunder og medarbejdere hurtigt at logge ind med deres Facebook-konto, hvilket gør login-processen hurtigere, enklere og mere sikker.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
da_DK: Tillad kunder og medarbejdere hurtigt at logge ind med deres Google-konto, hvilket gør login-processen hurtigere, enklere og mere sikker.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
da_DK: Tillad kunder at booke flere tjenester i en enkelt transaktion for en strømlinet oplevelse.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
da_DK: Tillad kunder at booke gentagne aftaler med tilpasselig gentagelse.

en: Allow customers to cancel packages
da_DK: Tillad kunder at annullere pakker

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
da_DK: Tillad kunden, at se deltagerliste

en: Allow customers to delete their profile
da_DK: Tillad kunder at slette deres profil

en: Allow customers to pay full amount
da_DK: Tillad kunder at betale hele beløbet

en: Allow customers to pay total appointment amount
da_DK: Tillad kunder at betale det samlede beløb for aftalen

en: Allow customers to pay total event amount
da_DK: Tillad kunder at betale det samlede beløb for arrangementet

en: Allow customers to reschedule their own appointments
da_DK: Giv kunder mulighed for at omlægge deres egne aftaler

en: Allow customers to see other attendees
da_DK: Tillad kunden, at se deltagerliste

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
da_DK: Tillad medarbejdere at administrere aftaler og arrangementer med lethed. Tilpas farverne, så de matcher din branding og forbedrer brugervenligheden.

en: Allow employees to manage customers
da_DK: Tillad medarbejdere at administrere kunder

en: Allow employees to manage their appointments
da_DK: Giv medarbejderne mulighed for at administrere deres aftaler

en: Allow employees to manage their days off
da_DK: Giv medarbejderne mulighed for at administrere deres fridage

en: Allow employees to manage their events
da_DK: Giv medarbejderne mulighed for at administrere deres begivenheder

en: Allow employees to manage their schedule
da_DK: Giv medarbejderne mulighed for at administrere deres tidsplan

en: Allow employees to manage their services
da_DK: Giv medarbejderne mulighed for at administrere deres tjenester

en: Allow employees to manage their special days
da_DK: Giv medarbejderne mulighed for at administrere deres særlige dage

en: Allow multiple bookings per customer
da_DK: Tillad flere bookinger pr. kunde

en: Allow payment via Payment Link
da_DK: Tillad betaling via betalingslink

en: Allow the same customer to book more than once
da_DK: Tillad den samme kunde at booke mere end én gang

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
da_DK: Tillad den korte beskrivelse under reservationsformularen for at understøtte Amelia Booking Plugin og sprede budskabet om det.

en: Alpha sender ID
da_DK: Alpha-afsender-ID

en: Alpha sender ID can't be empty
da_DK: Alpha-afsender-ID må ikke være tomt

en: Already have an account?
da_DK: Har du allerede en konto?

en: Also cancel and delete future events
da_DK: Annuller og slet også fremtidige arrangementer

en: Also cancel future events
da_DK: Annuller også fremtidige begivenheder

en: Also delete future events
da_DK: Slet også fremtidige begivenheder

en: Also open future events
da_DK: Åbn også fremtidige begivenheder

en: Amelia - Booking view
da_DK: Amelia - Bookingvisning

en: Amelia - Catalog Booking
da_DK: Amelia - Visning af katalog

en: Amelia - Catalog view
da_DK: Amelia - Visning af katalog

en: Amelia - Customer Panel
da_DK: Amelia - Kundepanel

en: Amelia - Employee Panel
da_DK: Amelia - Medarbejderpanel

en: Amelia - Events
da_DK: Amelia - Begivenheder

en: Amelia - Events Calendar
da_DK: Amelia - Begivenhedskalender

en: Amelia - Events List
da_DK: Amelia - Begivenheder

en: Amelia - Search view
da_DK: Amelia - Søgevisning

en: Amelia - Step-By-Step Booking
da_DK: Amelia - Trin-for-trin booking

en: Amelia Add to calendar page
da_DK: Amelia Tilføj til kalender-side

en: Amelia Profile Settings
da_DK: Amelia Profilindstillinger

en: Amelia Users Settings
da_DK: Amelia Brugers indstillinger

en: Amount
da_DK: Beløb

en: An email with details of your booking has been sent to you.
da_DK: Der er sendt en e-mail med oplysninger om din reservation.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
da_DK: Der opstod en uventet fejl. Prøv venligst igen senere.

en: Any
da_DK: Enhver

en: Any Employee
da_DK: Alle behandlere

en: Any Employee Option Visibility:
da_DK: Synlighed for enhver medarbejdermulighed:

en: Any Location
da_DK: Enhver placering

en: Apple Calendar
da_DK: Google Kalender

en: Apple Calendar (Personal)
da_DK: Apple Kalender (Personlig)

en: Apple Calendar setup
da_DK: Opsætning af Apple Kalender

en: Application (client) ID
da_DK: Applikations-ID (klient)

en: Application fee amount (%)
da_DK: Applikationsgebyr (%)

en: Applied for all assigned services
da_DK: Anvendes for alle tildelte tjenester

en: Apply
da_DK: Anvend

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
da_DK: Anvend 'Booking lukket' indstillinger på alle tilbagevendende begivenheder

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
da_DK: Anvend 'Booking åben' indstillinger på alle tilbagevendende begivenheder

en: Apply Changes to Events
da_DK: Anvend ændringer på begivenheder

en: Apply on
da_DK: Anvend på

en: Apply this to all recurring events
da_DK: Anvend dette på alle tilbagevendende begivenheder

en: Apply to All Days
da_DK: Anvend til alle dage

en: Apply to all days
da_DK: Anvend på alle dage

en: Apply to future recurring events
da_DK: Anvend på fremtidige tilbagevendende begivenheder

en: Appointment
da_DK: Aftale

en: Appointment Canceled
da_DK: Aftalen er annulleret

en: Appointment Date:
da_DK: Udnævnelsesdato:

en: Appointment ID
da_DK: Aftale-ID

en: Appointment Info
da_DK: Aftale Info

en: Appointment Repeats
da_DK: Aftale gentages

en: Appointment booked
da_DK: Aftalenoter

en: Appointment can't be rescheduled
da_DK: Aftalen kan ikke omplanlægges

en: Appointment canceled
da_DK: Aftale aflyst

en: Appointment date
da_DK: Aftaledato

en: Appointment date & time
da_DK: Aftaletidspunkt

en: Appointment deposit
da_DK: Aftaledepositum

en: Appointment details
da_DK: Aftaledetaljer

en: Appointment duration
da_DK: Aftalens varighed

en: Appointment end time
da_DK: Aftalens sluttidspunkt

en: Appointment has been created.
da_DK: Aftalen er blevet oprettet.

en: Appointment has been deleted
da_DK: Aftalen er blevet slettet

en: Appointment has been deleted.
da_DK: Aftalen er blevet slettet.

en: Appointment has been rescheduled
da_DK: Aftalen er genplanlagt

en: Appointment has been saved
da_DK: Aftalen er gemt

en: Appointment has been updated.
da_DK: Aftalen er blevet opdateret.

en: Appointment information
da_DK: Aftaleinformation

en: Appointment initial date
da_DK: Aftalens startdato

en: Appointment initial date & time
da_DK: Aftalens startdato og -tidspunkt

en: Appointment initial end time
da_DK: Aftalens oprindelige sluttidspunkt

en: Appointment initial start time
da_DK: Aftalens oprindelige starttidspunkt

en: Appointment is removed from the cart.
da_DK: Aftalen fjernes fra kurven.

en: Appointment management guide
da_DK: Vejledning til aftalehåndtering

en: Appointment not found.
da_DK: Aftale ikke fundet.

en: Appointment note
da_DK: Aftalenote

en: Appointment note has been updated.
da_DK: Aftalenotatet er blevet opdateret.

en: Appointment notes
da_DK: Aftalenoter

en: Appointment price
da_DK: Aftalepris

en: Appointment repeats
da_DK: Aftaler gentages

en: Appointment space name
da_DK: Navn på aftaleområde

en: Appointment start time
da_DK: Starttidspunkt for aftalen

en: Appointment status
da_DK: Udnævnelsesstatus er ændret til

en: Appointment status has been changed to
da_DK: Udnævnelsesstatus er ændret til

en: Appointment status has been updated.
da_DK: Aftalestatus er blevet opdateret.

en: Appointment title
da_DK: Titel på aftale

en: Appointments
da_DK: Aftaler

en: Appointments booked
da_DK: Aftalenoter

en: Appointments from the first package expire on:
da_DK: Aftalenoter

en: Appointments in this package
da_DK: Aftalenoter

en: Appointments in this service
da_DK: Udbyderen har aftaler for denne service

en: Appointments to book
da_DK: Aftaler til booking

en: Appointments waiting list
da_DK: Venteliste for aftaler

en: Approve appointment link
da_DK: Godkend aftalelink

en: Approved
da_DK: Godkendt

en: Are you sure? This action can't be undone.
da_DK: Er du sikker? Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Are you sure you want to block this customer?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette kunden?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
da_DK: Er du sikker på, at du vil annullere og slette denne begivenhed?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
da_DK: Er du sikker på at du vil slette denne aftale?

en: Are you sure you want to cancel this event?
da_DK: Er du sikker på, at du vil aflyse dette arrangement?

en: Are you sure you want to cancel this package?
da_DK: Er du sikker på, at du vil aflyse dette arrangement?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
da_DK: Er du sikker på, at du vil annullere dit deltagelse?

en: Are you sure you want to close this event?
da_DK: Er du sikker på, at du vil lukke denne begivenhed?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette den valgte deltager?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette valgte deltagere?

en: Are you sure you want to delete these items?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette disse elementer?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne aftale?

en: Are you sure you want to delete this category?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne kategori

en: Are you sure you want to delete this coupon?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne kupon?

en: Are you sure you want to delete this customer?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette kunden?

en: Are you sure you want to delete this employee?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne medarbejder?

en: Are you sure you want to delete this event?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette dette arrangement?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne begivenhedsreservation?

en: Are you sure you want to delete this location?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne placering?

en: Are you sure you want to delete this notification?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne meddelelse?

en: Are you sure you want to delete this package?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne pakke?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne pakkebooking?

en: Are you sure you want to delete this resource?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne service?

en: Are you sure you want to delete this service?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne service?

en: Are you sure you want to delete this tax?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette dette ekstra

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette din profil? Du mister adgangen til alle dine bookinger og adgang til kundepanelet.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
da_DK: Er du sikker på, at du vil kopiere denne aftale?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere denne kategori?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere denne kupon?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere denne medarbejder?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere denne begivenhed?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere dette sted?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere denne pakke?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere denne service?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere denne service?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
da_DK: Er du sikker på, at du vil skjule denne kupon?

en: Are you sure you want to hide this employee?
da_DK: Er du sikker på, at du vil skjule denne medarbejder?

en: Are you sure you want to hide this event?
da_DK: Er du sikker på, at du vil skjule denne begivenhed?

en: Are you sure you want to hide this location?
da_DK: Er du sikker på, at du vil skjule denne placering?

en: Are you sure you want to hide this package?
da_DK: Er du sikker på, at du vil skjule denne pakke?

en: Are you sure you want to hide this resource?
da_DK: Er du sikker på, at du vil skjule denne service?

en: Are you sure you want to hide this service?
da_DK: Er du sikker på, at du vil skjule denne service?

en: Are you sure you want to hide this tax?
da_DK: Er du sikker på, at du vil skjule denne placering?

en: Are you sure you want to open this event?
da_DK: Er du sikker på, at du vil åbne dette arrangement?

en: Are you sure you want to refund this payment?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne betaling?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
da_DK: Er du sikker på, at du vil nulstille dine formularindstillinger?

en: Are you sure you want to show this coupon?
da_DK: Er du sikker på, at du vil vise denne kupon?

en: Are you sure you want to show this employee?
da_DK: Er du sikker på, at du vil vise denne medarbejder?

en: Are you sure you want to show this event?
da_DK: Er du sikker på, at du vil vise denne begivenhed?

en: Are you sure you want to show this location?
da_DK: Er du sikker på, at du vil vise dette sted?

en: Are you sure you want to show this package?
da_DK: Er du sikker på, at du vil vise denne pakke?

en: Are you sure you want to show this resource?
da_DK: Er du sikker på, at du vil vise denne service?

en: Are you sure you want to show this service?
da_DK: Er du sikker på, at du vil vise denne service?

en: Are you sure you want to show this tax?
da_DK: Er du sikker på, at du vil vise dette sted?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
da_DK: Er du sikker på, at du vil springe opsætningen over? Når du har sprunget den over, vil den guidede opsætning ikke længere være tilgængelig. Alle indstillinger skal konfigureres senere.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette kunden?

en: Assigned
da_DK: Tildelt

en: Assigned Services
da_DK: Tildelte tjenester

en: Attachment
da_DK: Vedhæftning

en: Attachment upload path
da_DK: Sti til vedhæftning

en: Attendee
da_DK: Arrangement annulleret af deltager

en: Attendee Asc
da_DK: Deltager stigende

en: Attendee Desc
da_DK: Deltager faldende

en: Attendee code
da_DK: Deltagerkode

en: Attendee has been saved
da_DK: Deltageren er blevet gemt

en: Attendee have been deleted
da_DK: Deltageren er blevet slettet

en: Attendee have not been deleted
da_DK: Deltageren er ikke blevet slettet

en: Attendees
da_DK: Deltagere

en: Attendees Allowed
da_DK: Deltagerkode

en: Attendees Export Format
da_DK: Eksportformat for deltagere

en: Attendees have been deleted
da_DK: Deltagere er blevet slettet

en: Attendees have not been deleted
da_DK: Deltagere er ikke blevet slettet

en: Auto-Reply Message
da_DK: Automatisk svarbesked

en: Auto-approve booking after payment
da_DK: Automatisk godkendelse af reservation efter betaling

en: Auto-fill your details using:
da_DK: Udfyld dine oplysninger automatisk ved hjælp af:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
da_DK: Automatiser kommunikation med meddelelser, der udløses af reservationsstatus, tid eller brugerdefinerede regler

en: Automated invoices for a smoother payment experience
da_DK: Automatiske fakturaer for en smidigere betalingsoplevelse

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
da_DK: Beregn og anvend automatisk skatter for problemfri overholdelse og nøjagtig fakturering.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
da_DK: Beregn og pålæg automatisk skatter på dine tjenester og begivenheder, så du sikrer nøjagtig fakturering og problemfri overholdelse af reglerne ved hver transaktion.

en: Automatically create Amelia Customer user
da_DK: Opret automatisk Amelia kundebruger

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
da_DK: Opret automatisk Amelia kundebruger

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
da_DK: Opret automatisk Zoom-møder for reservationer og underret kunder og medarbejdere.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
da_DK: Generer automatisk fakturaer for hver booking, så betalinger bliver nemmere, mere gennemsigtige og fuldt strømlinede for både dig og dine kunder.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
da_DK: Opdater automatisk reservationsstatus til "Godkendt" efter en vellykket betaling er gennemført via betalingslinket.

en: Availability
da_DK: Tilgængelighed

en: Available
da_DK: Tilgængelig

en: Available date background
da_DK: Tilgængelig dato baggrund

en: Available date text
da_DK: Tekst om tilgængelig dato

en: Available from Pro license
da_DK: Tilgængelige Billeder

en: Available from Standard license
da_DK: Tilgængelige Billeder

en: Available from Starter license
da_DK: Tilgængelige Billeder

en: Available in Elite licence
da_DK: Tilgængelig med Elite-licens

en: Available in package
da_DK: Tilgængelig i pakken

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
da_DK: Undgå dobbeltbookinger ved automatisk at koordinere delte rum, udstyr eller værktøjer

en: Away
da_DK: Væk

en: Back
da_DK: Tilbage

en: Back button
da_DK: Tilbage-knap

en: Back to
da_DK: Tilbage til

en: Back to appointments
da_DK: Tilbage til aftaler

en: Back to packages
da_DK: Tilbage til pakker

en: Back to recurring settings
da_DK: Vis tilbagevendende hold

en: Background
da_DK: Baggrund

en: Background Color
da_DK: Baggrundsfarve

en: Background Gradient Angle
da_DK: Baggrundsgradientvinkel

en: Background Gradient Color 1
da_DK: Baggrundsgradientfarve 1

en: Background Gradient Color 2
da_DK: Baggrundsgradientfarve 2

en: Badge color
da_DK: Badgefarve

en: Badge label
da_DK: Badgemærkat

en: Badges setup
da_DK: Opsætning af badges

en: Balance
da_DK: Saldo

en: Base Price:
da_DK: Basispris:

en: Basic
da_DK: Grundlæggende

en: Beauty
da_DK: Skønhed

en: Before
da_DK: Før

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
da_DK: Før du aktiverer den tilbagevendende mulighed, skal du sikre dig, at alle nødvendige felter er udfyldt, inklusive tjeneste, medarbejder, dato, tid og sted (hvis relevant).

en: Before with space
da_DK: Før med mellemrum

en: Begins
da_DK: Begynder

en: Birthday
da_DK: Fødselsdag

en: Birthday greeting
da_DK: Fødselsdagshilsen

en: Block
da_DK: Blok

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
da_DK: Blokér bookingtidspunkter, der overlapper med travle begivenheder i medarbejderens Outlook-kalender.

en: Block customer
da_DK: Bloker kunde

en: Body text
da_DK: Brødtekst

en: Book
da_DK: Bog

en: Book Appointment
da_DK: Book aftale

en: Book Now
da_DK: Book

en: Book Package
da_DK: Book pakke

en: Book This Package
da_DK: Book denne begivenhed

en: Book This Service
da_DK: Book denne begivenhed

en: Book another
da_DK: Book

en: Book appointment
da_DK: Book aftale

en: Book event
da_DK: Book begivenhed

en: Book next appointment
da_DK: Book næste aftale

en: Book now
da_DK: Book

en: Book option on employee dialog
da_DK: Bogoption i medarbejderdialog

en: Book package
da_DK: Bogpakke

en: Book subtab name
da_DK: Book underfanenavn

en: Book this event
da_DK: Book denne begivenhed

en: Book this service
da_DK: Book denne service

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
da_DK: Book tidsbaserede aftaler med konfigurerbare varigheder, priser og tilgængelighed.

en: Booked
da_DK: Book aftale

en: Booked Appointments
da_DK: Book aftale

en: Booked customer (full name, email, phone)
da_DK: Reserveret kunde (fulde navn, e-mail, telefonnummer)

en: Booking #{count}
da_DK: Reservation nr.{count}

en: Booking Appointment
da_DK: Book aftale

en: Booking Approved with Issues
da_DK: Reservation godkendt med problemer

en: Booking Canceled
da_DK: Reservation annulleret

en: Booking Closes
da_DK: Booking lukker:

en: Booking Closes Asc
da_DK: Booking lukker stigende

en: Booking Closes Desc
da_DK: Booking lukker faldende

en: Booking Confirmed
da_DK: Reservation bekræftet

en: Booking Details
da_DK: Bookingdetaljer

en: Booking Failed
da_DK: Booking mislykkedes

en: Booking Form
da_DK: Booking

en: Booking Forms 1.0
da_DK: Bookingformularer 1.0

en: Booking ID
da_DK: Booking

en: Booking Opens
da_DK: Booking åbner:

en: Booking Opens Asc
da_DK: Booking åbner stigende

en: Booking Opens Desc
da_DK: Booking åbner faldende

en: Booking Overview
da_DK: Bookingoversigt

en: Booking Processed
da_DK: Reservation behandlet

en: Booking Rejected
da_DK: Reservation afvist

en: Booking added
da_DK: Booking tilføjet

en: Booking can't be canceled
da_DK: Bookingen kan ikke annulleres

en: Booking canceled
da_DK: Booking annulleret

en: Booking closes
da_DK: Booking lukker

en: Booking closes when event starts
da_DK: Booking lukkes, når arrangementet starter

en: Booking date
da_DK: Reservationsdato

en: Booking form on customer profile enabled
da_DK: Bookingformular på kundens profil aktiveret

en: Booking form on employee profile enabled
da_DK: Bookingformular på medarbejderens profil aktiveret

en: Booking form tab enabled
da_DK: Bookingformular-faneblad aktiveret

en: Booking form type
da_DK: Bookingformular-type

en: Booking form type on employee profile page
da_DK: Bookingformular-type på medarbejderens profilside

en: Booking has been updated.
da_DK: Booking er blevet opdateret.

en: Booking invoice
da_DK: Reservationsfaktura

en: Booking is canceled
da_DK: Reservation annulleret

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
da_DK: Kan ikke deaktivere plugin. Prøv igen senere.

en: Booking is unavailable
da_DK: Tidsinterval er ikke tilgængeligt

en: Booking not found
da_DK: Bookingstart

en: Booking not paid
da_DK: Bookingstart

en: Booking on employee page tab name
da_DK: Booking på medarbejdersidens fanenavn

en: Booking opens
da_DK: Booking åbner

en: Booking opens immediately
da_DK: Reservation åbnes med det samme

en: Booking price
da_DK: Bookingpris

en: Booking rescheduled
da_DK: Booking omlagt

en: Booking source
da_DK: Bookingkilde

en: Booking start
da_DK: Bookingstart

en: Booking status changed
da_DK: Bookingstatus ændret

en: Booking status has been changed to
da_DK: Reservation status er ændret til

en: Booking tab name
da_DK: Bookingfanenavn

en: Booking time slots will depend on the service duration
da_DK: Reservation af tidsintervaller afhænger af tjenestens varighed.

en: Booking type
da_DK: Bookingtype

en: Bookings
da_DK: Bookinger

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
da_DK: Øg engagementet ved at nå ud til kunderne med det samme på en platform, de bruger hver dag.

en: Boost revenue with bundled service packages
da_DK: Øg omsætningen med samlede servicepakker

en: Boost revenue with valuable extras
da_DK: Øg omsætningen med værdifulde ekstrafunktioner

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
da_DK: Øg teamets produktivitet med automatiske opdateringer og færre manuelle opgaver.

en: Border color
da_DK: Kantfarve

en: Break Hours
da_DK: Pauser

en: Breaks
da_DK: Pauser

en: Bringing Anyone With You
da_DK: Tager du nogen med dig?

en: Bringing anyone with you
da_DK: Tag alle med dig

en: Bringing anyone with you?
da_DK: Tager du nogen med dig?

en: Buffer Time
da_DK: Buffertid

en: Buffer Time After: {value}
da_DK: Buffer-tid efter: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
da_DK: Buffer-tid før: {value}

en: Buffer time after
da_DK: Buffertid efter

en: Buffer time before
da_DK: Buffertid før

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
da_DK: Skab skræddersyede formularer på tværs af tjenester, begivenheder og kundeprofiler ved hjælp af brugerdefinerede felter. Indsaml præcis de oplysninger, du har brug for, med afkrydsningsfelter, tekstfelter og mere, så hver booking og registrering bliver en effektiv indtastningsproces.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
da_DK: Saml flere aftaler eller tjenester til nedsatte priser for at opmuntre kunder til at booke mere.

en: Busy
da_DK: Optaget

en: Busy slots
da_DK: Optagede tidsrum

en: Button
da_DK: Knap

en: Button Type
da_DK: Radioknapper

en: Button style
da_DK: Knappestil

en: Buttons
da_DK: Knapper

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
da_DK: Ved at booke dette tidsrum vil du booke en aftale oven på en eksisterende gruppeaftale!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
da_DK: Ved at fortsætte vil du sætte aftalen til et tidsrum, der allerede har en eksisterende aftale!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
da_DK: Ved at indtaste dit telefonnummer accepterer du at modtage beskeder via WhatsApp

en: Calculated
da_DK: Beregnet

en: Calculated package price
da_DK: Beregnet pakkepris

en: Calendar
da_DK: Kalender

en: Camera not supported by this browser.
da_DK: Kameraet understøttes ikke af denne browser.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
da_DK: Kameratilladelse nægtet. Tillad venligst adgang til kameraet og prøv igen.

en: Cancel
da_DK: Annuller

en: Cancel Appointment
da_DK: Annuller aftalen

en: Cancel Event
da_DK: Annuller arrangement

en: Cancel Package
da_DK: Annulleret

en: Cancel and Delete
da_DK: Annuller og slet

en: Cancel appointment
da_DK: Annuller aftale

en: Cancel appointment link
da_DK: Annuller aftale-link

en: Cancel event
da_DK: Annuller begivenhed

en: Cancel event link
da_DK: Annuller begivenhedslink

en: Cancel following
da_DK: Annuller efterfølgende

en: Cancel package
da_DK: Annuller pakke

en: Canceled
da_DK: Annulleret

en: Canceled By Admin
da_DK: Arrangement annulleret af administrator

en: Canceled By Attendee
da_DK: Arrangement annulleret af deltager

en: Canceled by admin
da_DK: Annulleret af administrator

en: Canceled by attendee
da_DK: Aflyst af deltager

en: Cancellation Failed
da_DK: Annullering mislykkedes

en: Cancelled
da_DK: Annulleret

en: Capacity
da_DK: Kapacitet

en: Capacity:
da_DK: Kapacitet:

en: Card
da_DK: Radioknapper

en: Card color
da_DK: Kortfarve

en: Card content
da_DK: Kortindhold

en: Card field
da_DK: Kortfelt

en: Card number
da_DK: Kortnummer

en: Card payment
da_DK: Kortbetaling

en: Cards
da_DK: Kort

en: Cards and buttons
da_DK: Kort og knapper

en: Cart
da_DK: Vogn

en: Cart appointments details
da_DK: Gruppeaftale

en: Cart description
da_DK: Service beskrivelse

en: Cart purchased
da_DK: Indkøbskurv købt

en: Catalog
da_DK: Katalog

en: Catalog Booking
da_DK: Gennemsnitlige bookinger

en: Catalog Booking Form
da_DK: Katalogbookingsformular

en: Catalog Package
da_DK: Katalogpakke

en: Catalog Service
da_DK: Katalogtjeneste

en: Categories
da_DK: Kategorier

en: Categories positions updated successfully.
da_DK: Kategoriernes positioner blev opdateret med succes.

en: Categories sidebar
da_DK: Kategorier sidebjælke

en: Category
da_DK: Kategori

en: Category:
da_DK: Kategori:

en: Category ID
da_DK: Kategori-ID

en: Category Input Field
da_DK: Lokationsnavn

en: Category has been created.
da_DK: Kategorien er blevet oprettet.

en: Category has been deleted.
da_DK: Kategorien er blevet slettet.

en: Category has been updated.
da_DK: Kategorien er blevet opdateret.

en: Category name
da_DK: Kategori navn

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
da_DK: Centraliser planlægningen på tværs af alle afdelinger for en klarere og enklere administration

en: Change Password
da_DK: Skift adgangskode

en: Change colors
da_DK: Skift farver

en: Change group status
da_DK: Skift gruppestatus

en: Change password
da_DK: Skift adgangskode

en: Charge type
da_DK: Gebyrtype

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
da_DK: Kontroller kundens navn for eksisterende e-mail ved reservation

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
da_DK: Marker denne boks for at generere et betalingslink.<br> For at inkludere det i meddelelsen, tilføj pladsholderen for betalingslinket.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
da_DK: Marker dette afkrydsningsfelt, hvis du vil have din kunde til <br/> modtag en e-mail om den planlagte aftale.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
da_DK: Marker dette afkrydsningsfelt, hvis du vil have din kunde til <br/> modtag en e-mail om den planlagte aftale.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
da_DK: Vælg denne mulighed, hvis du ønsker, at depositum<br> beløbet skal ganges med antallet<br> af personer, som kunderne tilføjer i<br> "Tager du nogen med"-sektionen.

en: Check this option if you want to create recurring appointments
da_DK: Aktivér denne indstilling, hvis du vil oprette zoommøder til aftaler med status som verserende.

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
da_DK: Vælg denne mulighed, hvis du ønsker, at dine<br> kunder skal have mulighed for at vælge<br> om de vil betale et fuldt beløb<br> eller kun et depositum. Hvis den ikke er valgt,<br> vil kunderne kun have depositum<br> som betalingsmulighed.

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
da_DK: Vælg denne mulighed, hvis du ønsker, at dine kunder skal have mulighed for at vælge, om de vil betale det fulde beløb eller kun et depositum. Hvis den ikke er valgt, vil kunderne kun kunne betale depositummet under bookingprocessen.

en: Check your email
da_DK: Skriv din email

en: Checkbox
da_DK: Afkrydsningsfelt

en: Checked in
da_DK: Checket ind

en: Choose Apple Calendar
da_DK: Vælg Apple-kalender

en: Choose Category
da_DK: Vælg kategori

en: Choose Date and Time
da_DK: Vælg dato og tid

en: Choose Package
da_DK: Vælg pakke

en: Choose Service
da_DK: Vælg tjeneste

en: Choose a Form
da_DK: Vælg en formular

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
da_DK: Vælg en valuta, der skal bruges til alle prisbaserede indstillinger.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
da_DK: Vælg en formular, du vil tilpasse. Step-by-Step 2.0 formularen er den nye og forbedrede version, som giver dig bedre design og brugeroplevelse samt bedre hastighed.

en: Choose a group service
da_DK: Vælg en gruppetjeneste

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
da_DK: Vælg et tidsinterval, der skal bruges ved definition af alle tidsbaserede indstillinger.

en: Choose date and time
da_DK: Vælg dato og klokkeslæt

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
da_DK: Vælg, hvordan Amelia foreslår en alternativ dato, når den valgte tilbagevendende dato ikke har ledige tidsrum.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
da_DK: Vælg, hvordan data fra brugerdefinerede felter sendes i gruppebookinger.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
da_DK: Vælg, hvordan betalinger håndteres for tilbagevendende aftaler. Hvis betalingen kun opkræves for den første, betales de resterende aftaler på stedet.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
da_DK: Vælg, hvordan tilbagevendende aftaler kan bookes. 'Deaktiveret' slår tilbagevendende booking fra, mens 'Alle' giver kunderne mulighed for at vælge mellem tilgængelige gentagelsesmuligheder.

en: Choose layout version
da_DK: Vælg en gruppetjeneste

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
da_DK: Vælg det fakturaformat, der vil blive brugt i meddelelser og på kundepanelet.

en: Choose time you want to repeat appointment
da_DK: Vælg tidspunkt for gentagelse af aftale

en: Choose when the repeating ends
da_DK: Vælg hvornår gentagelsen slutter

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
da_DK: Vælg, om du vil administrere tjenester, begivenheder eller begge dele.

en: Choosing layout of first step in step by step form
da_DK: Valg af layout for første trin i trin-for-trin-formular

en: Class
da_DK: Klasse

en: Clear
da_DK: Ryd

en: Clear filters
da_DK: Ryd filtre

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
da_DK: Klik på "Konfigurer" for at redigere den tekst, der vil blive vist, når denne pladsholder bruges i meddelelser.

en: Click + Service below to get started.
da_DK: Klik på + Tjeneste nedenfor for at komme i gang.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
da_DK: Klik på aktiveringslinket i den e-mail, vi sendte til

en: Click to upload
da_DK: Klik for at uploade

en: Client ID
da_DK: Klient-ID

en: Client ID and secret
da_DK: Klient-ID og hemmelighed

en: Client Time:
da_DK: Klienttid:

en: Client secret
da_DK: Klienthemmelighed

en: Close
da_DK: Luk

en: Close Event
da_DK: Luk begivenhed

en: Close Event after certain minimum is reached
da_DK: Luk begivenhed, når et bestemt minimum er nået

en: Close event when minimum capacity is reached
da_DK: Luk begivenhed, når minimumskapaciteten er nået

en: Closed
da_DK: Lukket

en: Closes at
da_DK: Lukker kl.

en: Closes on
da_DK: Lukker den

en: Closes on:
da_DK: Lukker den:

en: Code
da_DK: Kode

en: Collapse all
da_DK: Skjul alle

en: Collapse menu
da_DK: Skjul menu

en: Collect the information your business truly needs
da_DK: Indsaml de oplysninger, din virksomhed virkelig har brug for

en: Color
da_DK: Farve

en: Colors
da_DK: Farver

en: Colors & Fonts
da_DK: Farver & skrift typer

en: Comma-dot
da_DK: Komma-punktum

en: Comma (,)
da_DK: Komma (,)

en: Company
da_DK: Firma

en: Company Days off
da_DK: Virksomhedsdage

en: Company Email:
da_DK: Firmanavn

en: Company Phone:
da_DK: Firmatelefon

en: Company VAT number
da_DK: Firma CVR-nummer

en: Company address
da_DK: Firma adresse

en: Company days off
da_DK: Virksomhedens fridage

en: Company email
da_DK: Firmanavn

en: Company name
da_DK: Firmanavn

en: Company phone
da_DK: Firmatelefon

en: Company website
da_DK: Firma Hjemmeside

en: Compared to previous range
da_DK: Sammenlignet med tidligere periode

en: Complete booking with payment
da_DK: Fuldfør booking med betaling

en: Complete booking without payment
da_DK: Fuldfør booking uden betaling

en: Completed
da_DK: Denne betaling kan ikke gennemføres

en: Configuration
da_DK: Konfiguration

en: Configure
da_DK: Bekræft

en: Configure notifications for waiting list updates
da_DK: Konfigurer meddelelser for opdateringer af venteliste

en: Configure placeholder
da_DK: Konfigurer pladsholder

en: Configure the cart appointments details placeholder.
da_DK: Konfigurer pladsholderen for aftaledetaljer i kurven

en: Configure the group appointment details placeholder.
da_DK: Konfigurer pladsholderen for gruppemødedetaljer

en: Configure the group event details placeholder.
da_DK: Konfigurer pladsholderen for gruppebegivenhedsdetaljer

en: Configure the package appointments details placeholder.
da_DK: Konfigurer pladsholderen for pakkeaftaledetaljer

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
da_DK: Konfigurer pladsholderen for tilbagevendende aftaledetaljer

en: Configure waiting list for appointments
da_DK: Konfigurer venteliste for aftaler

en: Confirm
da_DK: Bekræft

en: Congratulations
da_DK: Tillykke

en: Congratulations!
da_DK: Tillykke

en: Connect
da_DK: Tilslut

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
da_DK: Forbind API'er ubesværet for smidige, integrerede arbejdsgange.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
da_DK: Forbind Apple-kalendere for at synkronisere dine personlige og professionelle begivenheder sammen med dine medarbejderes.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
da_DK: Forbind Google-kalendere for at synkronisere dine personlige og professionelle begivenheder sammen med dine medarbejderes.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
da_DK: Forbind Outlook-kalendere for at synkronisere dine personlige og professionelle begivenheder sammen med dine medarbejderes.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
da_DK: Forbind medarbejderkalendere, mødeværktøjer og andre integrationer for at holde tidsplaner perfekt synkroniserede og kommunikationen problemfri på tværs af hele dit team.

en: Connect to Apple Calendar
da_DK: Forbind til Apple Kalender

en: Connect to your personal Apple Calendar
da_DK: Forbind til din personlige Apple Kalender

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
da_DK: Forbind med webapps for at automatisere beskeder og sende opdateringer til brugerdefinerede URL'er.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
da_DK: Forbind din Google Kalender her, så når<br/>aftalen er planlagt, kan den automatisk tilføjes<br/>til din Google Kalender.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
da_DK: Forbind din personlige Zoom-konto for at afholde virtuelle møder og chats.

en: Connected
da_DK: Forbundet

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
da_DK: Forbindelse til Apple Kalender er ikke tilgængelig. Kontakt venligst en administrator for hjælp.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
da_DK: Forbindelse til Google Kalender er ikke tilgængelig. Kontakt venligst en administrator for hjælp.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
da_DK: Forbindelse til Outlook Kalender er ikke tilgængelig. Kontakt venligst en administrator for hjælp.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
da_DK: Forbindelse til Stripe er ikke tilgængelig. Kontakt venligst en administrator for hjælp.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
da_DK: Forbindelse til Zoom er ikke tilgængelig. Kontakt en administrator for hjælp.

en: Consulting
da_DK: Rådgivning

en: Contact message
da_DK: Kontaktmeddelelse

en: Contact support.
da_DK: Kontakt support.

en: Content
da_DK: Tekstfarve

en: Content Text Color
da_DK: Tekstfarve

en: Content area
da_DK: Indholdsområde

en: Content placeholders
da_DK: Indholdspladsholdere

en: Continue
da_DK: Fortsæt

en: Continue Booking
da_DK: Fortsæt booking

en: Continue setup
da_DK: Fortsæt opsætning

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
da_DK: Kopiér din API-nøgle nu, da den ikke vil være synlig igen.

en: Cost
da_DK: Omkostninger

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
da_DK: Kunne ikke slette kategori. Denne kategori har tjenester tilgængelige for booking i købt pakke.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
da_DK: Kunne ikke slette kategori. Denne kategori har tjenester med {count} fremtidig aftale. | Kunne ikke slette kategori. Denne kategori har tjenester med {count} fremtidige aftaler.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
da_DK: Kunne ikke slette tjeneste. Denne tjeneste har {count} aftale i fremtiden. | Kunne ikke slette tjeneste. Denne tjeneste har {count} aftaler i fremtiden.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
da_DK: Kunne ikke slette bruger. Denne bruger har {count} aftale i fremtiden. | Kunne ikke slette bruger. Denne bruger har {count} aftaler i fremtiden.

en: Count Once
da_DK: Tæl én gang

en: Count per Person
da_DK: Tæl pr. person

en: Count time from
da_DK: Tæl tid fra

en: Country
da_DK: Beløb

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
da_DK: Tæller én primær kunde plus eventuelle yderligere personer, som denne tilføjer.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
da_DK: Tæller det samlede antal personer, der er indtastet, inklusive den primære kunde.

en: Coupon
da_DK: Den indtastede kupon er ikke gyldig

en: Coupon Details
da_DK: Kupondetaljer

en: Coupon Limit Reached
da_DK: Kuponbegrænsning nået

en: Coupon code
da_DK: Rabatkoder

en: Coupon field
da_DK: Kuponfelt

en: Coupon has been created.
da_DK: Kupon er blevet oprettet.

en: Coupon has been deleted.
da_DK: Kupon er blevet slettet.

en: Coupon has been hidden.
da_DK: Kupon er blevet skjult.

en: Coupon has been updated.
da_DK: Kuponen er blevet opdateret.

en: Coupon is now visible.
da_DK: Kuponen er nu synlig.

en: Coupon limit reached
da_DK: Kuponbegrænsning nået

en: Coupon needs to have discount or deduction
da_DK: Kuponen skal have rabat eller fradrag

en: Coupon segment
da_DK: Kupon-segment

en: Coupons
da_DK: Rabatkoder

en: Coupons overview
da_DK: Oversigt over kuponer

en: Coupons setup
da_DK: Opsætning af kuponer

en: Create Amelia Customers
da_DK: Opret kunde

en: Create Amelia Employees
da_DK: Opret Amelia-medarbejdere

en: Create Appointments list
da_DK: Gruppeaftale

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
da_DK: Opret kunder fra WP-brugere med Amelia-kunderolle

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
da_DK: Opret medarbejdere fra WP-brugere med Amelia-medarbejderrolle

en: Create New
da_DK: Opret ny

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
da_DK: Opret en kuponkode, som kunder kan indtaste under booking for at få rabat.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
da_DK: Opret og administrer tilbagevendende begivenheder med tilpasselige tidsplaner for fleksibilitet og bekvemmelighed.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
da_DK: Opret brugerdefinerede meddelelser, der udløses baseret på reservationsstatus eller planlagte påmindelser, så kunder og medarbejdere holdes informeret på det helt rigtige tidspunkt.

en: Create employee
da_DK: Opret medarbejder

en: Create event
da_DK: Opret begivenhed

en: Create meetings for pending appointments
da_DK: Opret møder for afventende aftaler

en: Create new
da_DK: Opret nyt

en: Create new badge
da_DK: Opret nyt badge

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
da_DK: Opret online klasseværelser automatisk for hver booket aftale eller begivenhed.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
da_DK: Opret ressourcer som rum eller stole, der kan deles på tværs af tjenester, lokationer og medarbejdere.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
da_DK: Opret rum, udstyr eller andre ressourcer, der kan deles mellem medarbejdere, tjenester eller lokationer, så kunderne kun ser tidsintervaller, hvor alt, hvad de har brug for, virkelig er tilgængeligt.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
da_DK: Opret planlagte begivenheder med faste datoer, priser og kapaciteter.

en: Create service
da_DK: Opret service

en: Create spaces for pending appointments
da_DK: Opret pladser til afventende aftaler

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
da_DK: Opret unikke kuponkoder, som kunderne kan indløse under booking-tilbud, rabatter eller endda gratis aftaler for at øge engagement, tilfredshed og salg.

en: Created On
da_DK: Begivenhedsreservation er en kort kode, der giver dine kunder mulighed for at booke en af de begivenheder, som du har oprettet på bagsiden i en simpel begivenhedslistevisning.

en: Created on
da_DK: Oprettet den

en: Credit Card
da_DK: Kreditkort

en: Credit minimum to send reminder
da_DK: Minimum kredit for at sende påmindelse

en: Credit or debit card:
da_DK: Kredit- eller betalingskort:

en: Currency
da_DK: Valuta

en: Current Password
da_DK: Nuværende kodeord:

en: Current password
da_DK: Nuværende adgangskode

en: Custom
da_DK: Brugerdefineret

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
da_DK: Tilpassede/almindelige prisjusteringer er ikke tilladt for arrangementer med bekræftede deltagere.

en: Custom Address
da_DK: Brugerdefineret adresse

en: Custom Color
da_DK: Brugerdefineret farve

en: Custom Duration & Pricing
da_DK: Brugerdefineret varighed og prisfastsættelse

en: Custom Field
da_DK: Brugerdefineret felt er blevet tilføjet

en: Custom Fields
da_DK: Brugerdefinerede felter

en: Custom Pricing
da_DK: Brugerdefineret pris

en: Custom address
da_DK: Brugerdefineret adresse

en: Custom currency symbol
da_DK: Brugerdefineret valutasymbol

en: Custom field
da_DK: Brugerdefineret felt

en: Custom field has been added
da_DK: Brugerdefineret felt er blevet tilføjet

en: Custom field has been deleted.
da_DK: Brugerdefineret felt er blevet slettet.

en: Custom field has been saved
da_DK: Brugerdefineret felt er blevet gemt

en: Custom fields
da_DK: Brugerdefinerede felter

en: Custom fields delivery
da_DK: Levering af brugerdefinerede felter

en: Custom fields have been updated.
da_DK: Brugerdefinerede felter er blevet opdateret.

en: Custom fields setup
da_DK: Opsætning af brugerdefinerede felter

en: Custom font family
da_DK: Brugerdefineret skrifttypefamilie

en: Custom notification
da_DK: Brugerdefineret meddelelse

en: Custom notifications
da_DK: Brugerdefinerede meddelelser

en: Custom pricing
da_DK: Brugerdefineret prissætning

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
da_DK: Brugerdefinerede prispladser vil tilsidesætte den maksimalt tilladte pladsværdi.

en: Custom service duration
da_DK: Brugerdefineret servicelængde

en: Customer
da_DK: Kunde

en: Customer(s)
da_DK: Kunde(r)

en: Customer Asc
da_DK: Kunde stigende

en: Customer Desc
da_DK: Kunde faldende

en: Customer Panel
da_DK: Aktivér kundepanel

en: Customer Panel Page URL
da_DK: Kundepanelsideside-URL

en: Customer Profile
da_DK: Kundeprofil

en: Customer configuration
da_DK: Kundekonfiguration

en: Customer details
da_DK: Kundedetaljer

en: Customer email
da_DK: Kundens mail

en: Customer filter
da_DK: Kundefilter

en: Customer first name
da_DK: Kunde fornavn

en: Customer full name
da_DK: Kundens fulde navn

en: Customer has already booked this appointment
da_DK: Du har allerede reserveret denne aftale

en: Customer has been blocked.
da_DK: Kunden er blevet blokeret.

en: Customer has been created.
da_DK: Kunden er blevet oprettet.

en: Customer has been deleted.
da_DK: Kunden er blevet slettet.

en: Customer has been unblocked.
da_DK: Kunden er blevet låst op.

en: Customer has been updated.
da_DK: Kunden er blevet opdateret.

en: Customer information
da_DK: Kundeoplysninger

en: Customer last name
da_DK: Kunde efter navn

en: Customer name
da_DK: Kundens navn

en: Customer note
da_DK: Besked fra køber

en: Customer note has been added.
da_DK: Kundenote er blevet tilføjet.

en: Customer note has been updated.
da_DK: Kundenote er blevet opdateret.

en: Customer panel
da_DK: Kundepanel

en: Customer panel access link
da_DK: Link til adgang til kundepanel

en: Customer phone
da_DK: Kundetelefon

en: Customer plus additional people
da_DK: Kunde plus ekstra personer

en: Customer setup
da_DK: Kundeopsætning

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
da_DK: Kunden vil blive omdirigeret til denne webadresse, når de har booket en aftale.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
da_DK: Kunden vil blive omdirigeret til denne webadresse, når de har booket en aftale.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
da_DK: Kunden vil blive omdirigeret til denne webadresse, når de har booket en aftale.

en: Customers
da_DK: Kunder

en: Customers detected in file:
da_DK: Kunder fundet i filen:

en: Customers imported from file:
da_DK: Kunder importeret fra filen:

en: Customers in Waiting list
da_DK: Kunder på ventelisten

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
da_DK: Kunderne bliver omdirigeret til denne URL efter at have booket en begivenhed.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
da_DK: Kunder vil blive omdirigeret til denne URL efter at have planlagt en aftale.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
da_DK: Kunder vil blive omdirigeret til denne URL, efter de har gennemført deres betaling.

en: Customize
da_DK: Tilpas

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
da_DK: Tilpas hver interaktion ved at indsamle de rigtige oplysninger om tjenester, begivenheder og kunderegistreringer.

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
da_DK: Tilpas tilbud, så de passer til specifikke tjenester og imødekommer forskellige kundebehov

en: Daily
da_DK: Daglig

en: Daily occupancy
da_DK: Daglig belægning

en: Danger button background color
da_DK: Farve på baggrunden for fare-knappen

en: Danger button text color
da_DK: Farve på tekst på fare-knap

en: Dark Theme
da_DK: Mørkt tema

en: Dashboard
da_DK: Kontrolpanel

en: Data that remains unchanged:
da_DK: Data, der forbliver uændret:

en: Data to be updated:
da_DK: Data, der skal opdateres:

en: Date
da_DK: Dato

en: Date:
da_DK: Dato:

en: Date & Time
da_DK: Slutdato og tidspunkt for begivenheden

en: Date & time
da_DK: Dato & tid

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
da_DK: Dato og tidsperioder for begivenheden med links til Lesson Space

en: Date Asc
da_DK: Dato stigende

en: Date Desc
da_DK: Dato faldende

en: Date Purchased Asc
da_DK: Købsdato stigende

en: Date Purchased Desc
da_DK: Købsdato faldende

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
da_DK: Datointervaller, der ikke er defineret, vil bruge standardprisen fra billetkategorien.

en: Date and Time
da_DK: Vælg kunde og service

en: Date and time
da_DK: Dato og klokkeslæt

en: Date of Birth
da_DK: Fødselsdato

en: Date of birth
da_DK: Fødselsdato

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
da_DK: Fødselsdatoen skal være i samme format som valgt i dine WP-indstillinger. Hvis et datoformat med komma anvendes, skal datoerne være i anførselstegn.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
da_DK: Datoperioder for begivenheden med Lesson Space deltagelseslinks

en: Date picker
da_DK: Datovælger

en: Date purchased
da_DK: Købsdato

en: Date range
da_DK: Datointerval

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
da_DK: Datointervaller, der ikke er defineret, vil bruge standardprisen fra billetkategorien.

en: Dates:
da_DK: Datoer:

en: Day
da_DK: Dag

en: Day Off
da_DK: Fridag

en: Day Off name
da_DK: Day Off-navn

en: Day of the Week
da_DK: Datoperiode for arrangementet

en: Day of the week
da_DK: Ugedag

en: Day off name
da_DK: Fridagsnavn

en: Days
da_DK: Faste fridage

en: Days Off
da_DK: Faste fridage

en: Days off
da_DK: Fridage

en: Deactivate
da_DK: Deaktiver

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
da_DK: Kære %customer_full_name%, Tak fordi du valgte vores virksomhed, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
da_DK: Kære <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Tak fordi du valgte vores virksomhed, <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
da_DK: Fradrag

en: Deduction Asc
da_DK: Fradrag stigende

en: Deduction Desc
da_DK: Fradrag faldende

en: Default Label
da_DK: Standard etiket

en: Default Square location
da_DK: Standard Square-placering

en: Default appointment status
da_DK: Standard aftalestatus

en: Default back end page
da_DK: Standard bagside

en: Default language
da_DK: Standardsprog

en: Default location
da_DK: Standardplacering

en: Default number of items per page on the back end
da_DK: Standardantal elementer pr. side i backend

en: Default number of items per page on the front end
da_DK: Standardantal elementer pr. side på forsiden

en: Default page
da_DK: Standardside

en: Default payment method
da_DK: Standardbetalingsmetode

en: Default phone country code
da_DK: Standard landekode for telefon

en: Default time slot step
da_DK: Standard tidsintervaltrin

en: Define how far into the future customers can book appointments.
da_DK: Definér, hvor langt ud i fremtiden kunder kan booke aftaler.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
da_DK: Definér det maksimale antal gange, en kunde kan bruge kuponen. Når grænsen er nået, vil kuponen ikke længere være gyldig for den kunde.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
da_DK: Definér tiden før aftalen, hvor kunder ikke kan booke.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
da_DK: Definér tiden før aftalen, hvor kunder ikke kan aflyse.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
da_DK: Definér tiden før aftalen, hvor kunder ikke kan ændre tid.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
da_DK: Definér det samlede antal gange, denne kupon kan bruges. Når grænsen er nået, bliver kuponen inaktiv.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
da_DK: Definer, hvilke funktioner der skal anmodes om, når der oprettes en Express-forbundet konto

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
da_DK: Definerer det sprog, der bruges til notifikationer sendt til denne kunde for bookinger oprettet fra admin- eller medarbejderpanelet. Hvis et understøttet sprog blev brugt i en tidligere booking, vil det automatisk blive valgt; ellers kan du indstille det manuelt.

en: Delete
da_DK: Slet

en: Delete Amelia content
da_DK: Slet Amelia-indhold

en: Delete Event
da_DK: Slet arrangement

en: Delete Notification
da_DK: Slet notifikation

en: Delete Package Booking
da_DK: Slet pakkebooking

en: Delete Period
da_DK: Slet profil

en: Delete appointment
da_DK: Slet aftale

en: Delete booking
da_DK: Slet booking

en: Delete category
da_DK: Slet kategori

en: Delete coupon
da_DK: Slet kupon

en: Delete custom field
da_DK: Slet brugerdefineret felt

en: Delete customer
da_DK: Slet kunde

en: Delete employee
da_DK: Slet medarbejder

en: Delete event booking
da_DK: Slet begivenhedsbooking

en: Delete following
da_DK: Slet efterfølgende

en: Delete location
da_DK: Slet lokation

en: Delete package
da_DK: Slet pakke

en: Delete profile
da_DK: Slet profil

en: Delete resource
da_DK: Slet ressource

en: Delete service
da_DK: Slet tjeneste

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
da_DK: Slet tabeller, roller, filer og indstillinger, når Amelia-pluginet slettes.

en: Delete tax
da_DK: Slet skat

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
da_DK: Giv kunderne en mere smidig bookingoplevelse ved kun at vise dem reelle, ledige tidsintervaller.

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
da_DK: Lever personlige beskeder, der er tilpasset din virksomheds tone, branding og arbejdsgang

en: Delivered
da_DK: Leveret

en: Deposit
da_DK: Depositum

en: Deposit Payment
da_DK: Depositumbetaling

en: Deposit amount
da_DK: Depositumbeløb

en: Deposit only
da_DK: Kun depositum

en: Deposit payment
da_DK: Indbetaling af depositum

en: Deposit type
da_DK: Depositumstype

en: Description
da_DK: Beskrivelse

en: Description:
da_DK: Beskrivelse:

en: Details
da_DK: Detaljer

en: Details changed
da_DK: Detaljer ændret

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
da_DK: Modtog du ikke e-mailen? Tjek dit spamfilter, eller

en: Direct charge
da_DK: Genopfyld

en: Disable
da_DK: Deaktiver

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
da_DK: Deaktiver denne mulighed for kun at tillade individuelle kunder at booke gruppeaftaler uden mulighed for at medbringe ekstra personer.

en: Disabled
da_DK: Deaktiveret

en: Discard
da_DK: Kassér

en: Disconnect
da_DK: Afbryd

en: Disconnect Employee
da_DK: Afbryd medarbejder

en: Disconnect account
da_DK: Afbryd forbindelse til konto

en: Disconnect employee account
da_DK: Afbryd medarbejderkonto

en: Disconnect from Apple
da_DK: Afbryd

en: Discount
da_DK: Rabat

en: Discount Asc
da_DK: Rabat stigende

en: Discount Desc
da_DK: Rabat faldende

en: Discount (%)
da_DK: Rabat (%)

en: Discount type
da_DK: Rabattype

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
da_DK: Vis Amelia bookingformularer og paneler på BuddyBoss-medlemsprofiler.

en: Display Field:
da_DK: Visningsfelt:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
da_DK: Vis begivenheder i en kalendervisning, så kunderne kan gennemse, søge og booke direkte. En fantastisk måde at fremhæve kommende begivenheder i et interaktivt format.

en: Do you want to cancel following events?
da_DK: Vil du annullere efterfølgende arrangementer?

en: Do you want to cancel this purchase?
da_DK: Vil du annullere dette køb?

en: Do you want to delete following canceled events?
da_DK: Vil du slette efterfølgende annullerede arrangementer?

en: Do you want to delete this appointment?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne aftale?

en: Do you want to open following events?
da_DK: Vil du åbne efterfølgende arrangementer?

en: Do you want to repeat this appointment?
da_DK: Vil du gentage denne aftale?

en: Do you want to update following events?
da_DK: Vil du opdatere efterfølgende arrangementer?

en: Documentation
da_DK: Dokumentation

en: Don't Import
da_DK: Importér ikke

en: Don't have an account?
da_DK: Har du ikke en konto?

en: Don't send reminders within the selected time
da_DK: Send ikke påmindelser inden for den valgte tid

en: Don't suggest alternatives
da_DK: Foreslå ikke alternativer

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
da_DK: Brug ikke teksttilstandsmuligheden, hvis du allerede har HTML-kode i beskrivelsen, da de eksisterende HTML-tags kan gå tabt, når denne mulighed er aktiveret.

en: Dot-comma
da_DK: Semikolon

en: Download Invoice
da_DK: Download faktura

en: Download PDF Invoice
da_DK: Download PDF-faktura

en: Download XML Invoice
da_DK: Download XML-faktura

en: Download invoice
da_DK: Download faktura

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
da_DK: Download din kundeliste med det samme til rapportering, markedsføring eller brug i eksterne systemer, så datastyringen bliver hurtigere og mere bekvem end nogensinde.

en: Draft
da_DK: Kladde

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
da_DK: Træk for at omarrangere kolonner og/eller vælg hvilke der skal vises.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
da_DK: Fremme bookinger med uimodståelige kupontilbud

en: Drop file here or click to upload
da_DK: Slip filen her, eller klik for at uploade

en: Drop files here or click to upload
da_DK: Slip filer her eller klik for at uploade

en: Dropdown Color
da_DK: Dropdown-farve

en: Dropdown Text Color
da_DK: Dropdown-tekstfarve

en: Dropdown layout
da_DK: Dropdown-layout

en: Dropdowns
da_DK: Dropdown-menuer

en: Due
da_DK: Betalings Dato

en: Duplicate
da_DK: Kopier

en: Duplicate Event
da_DK: Dupliker begivenhed

en: Duplicate appointment
da_DK: Dupliker aftale

en: Duplicate category
da_DK: Dupliker kategori

en: Duplicate coupon
da_DK: Dupliker kupon

en: Duplicate employee
da_DK: Dupliker medarbejder

en: Duplicate fields are not allowed.
da_DK: Duplikerede felter er ikke tilladt.

en: Duplicate location
da_DK: Dupliker placering

en: Duplicate package
da_DK: Dupliker pakke

en: Duplicate resource
da_DK: Dupliker ressource

en: Duplicate service
da_DK: Dupliker tjeneste

en: Duration
da_DK: Varighed

en: Duration:
da_DK: Varighed:

en: Duration Asc
da_DK: Varighed stigende

en: Duration Desc
da_DK: Varighed faldende

en: E-Ticket Scanner
da_DK: E-billetscanner

en: E-Tickets
da_DK: Arrangement type

en: E-ticket
da_DK: E-billet

en: E-ticket QR code
da_DK: E-billet QR-kode

en: E-ticket scanner
da_DK: E-billet-scanner

en: Each:
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne aftale?

en: Each spot counts as one attendee.
da_DK: Hver plads tæller som én deltager.

en: Easily export your customer data in one click
da_DK: Eksporter nemt dine kundedata med et enkelt klik

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
da_DK: Organiser nemt flere forretningssteder på ét sted, så du sikrer en problemfri drift og en ensartet bookingoplevelse, uanset hvor dine tjenester tilbydes.

en: Edit
da_DK: Rediger

en: Edit Appointment
da_DK: Redigér aftale

en: Edit Attendee
da_DK: Rediger deltager

en: Edit Attendees
da_DK: Rediger deltagere

en: Edit Category
da_DK: Rediger kategori

en: Edit Coupon
da_DK: Rediger kupon

en: Edit Customer
da_DK: Rediger kunde

en: Edit Event
da_DK: Rediger begivenhed

en: Edit Extra
da_DK: Rediger Ekstra

en: Edit Package Booking
da_DK: Rediger pakkebooking

en: Edit Tax
da_DK: Rediger

en: Edit Tracking
da_DK: Rediger sporing

en: Edit Webhook
da_DK: Rediger webhook

en: Edit appointment
da_DK: Rediger aftale

en: Edit booking
da_DK: Rediger booking

en: Edit custom field
da_DK: Rediger brugerdefineret felt

en: Edit custom notification
da_DK: Rediger brugerdefineret meddelelse

en: Edit customer
da_DK: Rediger kunde

en: Edit day off
da_DK: Rediger fridag

en: Edit employee
da_DK: Rediger medarbejder

en: Edit event
da_DK: Rediger begivenhed

en: Edit event booking
da_DK: Rediger begivenhedsbooking

en: Edit location
da_DK: Rediger placering

en: Edit package
da_DK: Rediger pakke

en: Edit resource
da_DK: Rediger ressource

en: Edit service
da_DK: Rediger tjeneste

en: Edit special day
da_DK: Rediger speciel dag

en: Edit table
da_DK: Rediger tabel

en: Edit transaction
da_DK: Rediger transaktion

en: Edit work hours
da_DK: Rediger arbejdstider

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
da_DK: Administrer effektivt aflysninger af aftaler ved at give kunderne mulighed for at komme på venteliste og manuelt udfylde nye ledige tidsrum.

en: Effortless management for every location
da_DK: Nem administration for alle lokationer

en: Effortless tax management for every booking
da_DK: Nem skatteadministration for alle bookinger

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
da_DK: Opsæt og administrer nemt begivenheder, der gentages efter din foretrukne tidsplan – det giver fleksibilitet, konsistens og en problemfri oplevelse for både din virksomhed og dine kunder.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
da_DK: Eliminer manuelle beregninger med smart, automatiseret skatteanvendelse

en: Email
da_DK: E-mail

en: Email:
da_DK: E-mail:

en: Email Address
da_DK: Indtast venligst en gyldig e-mailadresse

en: Email address
da_DK: E-mailadresse

en: Email already exists with different name. Please check your name.
da_DK: E-mail findes allerede med andet navn. Kontroller dit navn.

en: Email copied to clipboard.
da_DK: E-mail kopieret til udklipsholder.

en: Email field is required
da_DK: E-mailfeltet er påkrævet

en: Email or Username
da_DK: E-mail eller brugernavn

en: Email with access link has been sent
da_DK: E-mail med adgangslink er sendt

en: Employee
da_DK: Medarbejder

en: Employee Badge
da_DK: Medarbejderbadge

en: Employee Days off
da_DK: Medarbejderdage fri

en: Employee ID
da_DK: Medarbejder-ID

en: Employee Profile
da_DK: Medarbejderprofil

en: Employee Selection
da_DK: Medarbejders e-mail

en: Employee badges
da_DK: Medarbejderbadges

en: Employee badges management
da_DK: Administration af medarbejderbadges

en: Employee calendar disconnected successfully
da_DK: Medarbejderkalender frakoblet med succes

en: Employee calendar has been updated successfully.
da_DK: Medarbejderkalenderen er blevet opdateret med succes.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
da_DK: Den daglige aftalegrænse for medarbejderen er nået. Vælg venligst en anden dato eller medarbejder.

en: Employee days off
da_DK: Medarbejderfridage

en: Employee description
da_DK: Medarbejderbeskrivelse

en: Employee description popup
da_DK: Pop op-vindue med medarbejderbeskrivelse

en: Employee details
da_DK: Medarbejderoplysninger

en: Employee dialog
da_DK: Medarbejderdialog

en: Employee email
da_DK: Medarbejders e-mail

en: Employee filter
da_DK: Medarbejderfilter

en: Employee first name
da_DK: Medarbejderens fornavn

en: Employee full name
da_DK: Ansattes fulde navn

en: Employee has been created.
da_DK: Medarbejderen er blevet oprettet.

en: Employee has been deleted.
da_DK: Medarbejderen er blevet slettet.

en: Employee has been hidden.
da_DK: Medarbejderen er blevet skjult.

en: Employee has been updated.
da_DK: Medarbejderen er blevet opdateret.

en: Employee information
da_DK: Medarbejderinformation

en: Employee is now visible.
da_DK: Medarbejderen er nu synlig.

en: Employee last name
da_DK: Medarbejderens efternavn

en: Employee name
da_DK: Medarbejderens navn

en: Employee name, email & phone
da_DK: Medarbejderens navn, e-mail og telefon

en: Employee note
da_DK: Medarbejdernotat

en: Employee note has been updated.
da_DK: Medarbejdernotat er blevet opdateret.

en: Employee panel
da_DK: Medarbejderpanel

en: Employee panel access link
da_DK: Link til adgang til medarbejderpanel

en: Employee panel page URL
da_DK: URL til medarbejderpanelets side

en: Employee panel password
da_DK: Medarbejderpanel adgangskode

en: Employee password
da_DK: Medarbejderadgangskode

en: Employee phone
da_DK: Medarbejderens telefon

en: Employee price
da_DK: Medarbejderpris

en: Employee profile
da_DK: Medarbejderprofil

en: Employee selection
da_DK: Medarbejderudvælgelse

en: Employee selection logic
da_DK: Medarbejders e-mail

en: Employee setup
da_DK: Medarbejderopsætning

en: Employees
da_DK: Medarbejdere

en: Empower your team with seamless integrations
da_DK: Giv dit team mulighed for problemfri integration

en: Empty state
da_DK: Tom tilstand

en: Enable
da_DK: Aktiver

en: Enable Amelia
da_DK: Aktiver Amelia

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
da_DK: Aktiver Amelia-faner på profiler

en: Enable Google Meet
da_DK: Aktivér Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
da_DK: Aktivér Microsoft Teams

en: Enable Payment from Link
da_DK: Aktiver betaling fra link

en: Enable auto-reply message
da_DK: Aktivér automatisk svarbesked

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
da_DK: Gør det muligt for kunder at administrere deres aftaler og events effektivt. Tilpas farver og etiketter for at skabe en problemfri og brandet oplevelse.

en: Enable guest booking
da_DK: Aktivér gæstebooking

en: Enable integration with WooCommerce
da_DK: Aktiver integration med shoppen

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
da_DK: Aktivér hurtige, kontaktløse indtjekninger til events med unikke QR-koder for hver billet.

en: Enable recurring event
da_DK: Vis tilbagevendende hold

en: Enable resource usage for a group booking
da_DK: Aktivér ressourcebrug til gruppebooking

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
da_DK: Aktivér denne mulighed, hvis du vil have, at kunderne vælger mindst én ekstra ved booking. Du kan også vælge, hvor mange ekstra der kræves.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
da_DK: Aktivér denne indstilling, hvis du vil tillade dine kunder at slette deres profildata (bookinger slettes ikke).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
da_DK: Aktivér denne indstilling, hvis du vil tillade dine kunder at omplanlægge deres egne aftaler.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
da_DK: Aktivér denne mulighed, hvis du vil tælle ressourceforbrug for hver ekstra person, der tilføjes under bookingen.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
da_DK: Aktivér denne mulighed, hvis du vil slette plugin-tabeller, roller, filer og indstillinger<br>når du sletter plugin'et fra pluginsiden.

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
da_DK: Aktivér denne mulighed, hvis du vil have dine kunder til<br/>at mod tage en e-mail om eventen.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
da_DK: Aktivér denne mulighed, hvis du vil gøre tidsintervallet det samme som servicevarigheden i bookingprocessen.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
da_DK: Aktivér denne mulighed, hvis du vil sende en ics-fil i e-mailen efter godkendte reservationer.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
da_DK: Aktivér denne mulighed, hvis du vil sende en ics-fil i e-mailen efter ventende reservationer.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
da_DK: Aktivér denne mulighed, hvis du vil have, at din medarbejder kun modtager data fra de brugerdefinerede felter for den sidste kunde, når der er en gruppebooking.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
da_DK: Aktivér denne indstilling for at tilføje deltagere i begivenheder til medarbejdernes Apple Kalender-begivenheder.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
da_DK: Aktivér denne mulighed for at tilføje begivenhedsdeltagere til medarbejdernes Google Kalender-begivenheder.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
da_DK: Aktivér denne indstilling for at tilføje deltagere i begivenheder til medarbejdernes Outlook-kalenderbegivenheder.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
da_DK: Aktivér denne mulighed for at oprette møder for aftaler med afventende status.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
da_DK: Aktivér denne mulighed for at oprette pladser til aftaler med afventende status.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
da_DK: Aktivér denne mulighed for at vise aftaler med afventende status i medarbejdernes kalendere.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
da_DK: Aktivér denne mulighed for at sikre, at kunder, der bruger en eksisterende e-mail eller telefonnummer, bevarer konsistente for- og efternavne.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
da_DK: Aktivér denne mulighed for at inkludere buffer tid for planlagte aftaler i Apple Kalender-begivenheder.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
da_DK: Aktivér denne indstilling for at inkludere buffertid for planlagte aftaler i Google Kalender-begivenheder.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
da_DK: Aktivér denne indstilling for at inkludere buffertid for planlagte aftaler i Outlook-kalenderbegivenheder.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
da_DK: Aktivér denne mulighed for at sikre, at fakturaen sendes til kunden efter booking.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
da_DK: Aktivér denne mulighed for at modtage en påmindelsesmail, når din SMS-saldo når det indstillede minimum.

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
da_DK: Aktivér denne mulighed for at gentage notifikationen med det definerede interval.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
da_DK: Aktivér denne indstilling for at bruge dette brugerdefinerede felt som placering i Google- og Outlook-kalenderbegivenheder, ICS-filer og "Føj til kalender"-begivenheder.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
da_DK: Aktivér for at vise bookingtider baseret på kundens tidszone.

en: Enable to require a deposit payment.
da_DK: Aktiver for at kræve et depositum.

en: Enabled
da_DK: Aktiveret

en: End Date
da_DK: Begivenhedsdato

en: End Time
da_DK: Sluttid

en: End Time Visibility:
da_DK: Synlighed af sluttid:

en: End date
da_DK: Slutdato

en: End time
da_DK: Sluttidspunkt

en: Ends
da_DK: Slutter

en: Ends after
da_DK: Slutter efter

en: Ends on
da_DK: Slutter den

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
da_DK: Forbedr bookinger med tilpasselige badges for at styrke din brandidentitet.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
da_DK: Styrk kundernes tillid ved at give gennemsigtige, dokumenterede betalingsoplysninger for hver booking.

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
da_DK: Forbedr kundeloyaliteten ved at belønne kunder med eksklusive, personlige tilbud

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
da_DK: Forbedr fleksibiliteten med kundeoplysninger, der er klar til marketingværktøjer eller eksterne platforme

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
da_DK: Forbedr kundeoplevelsen med klare, intuitive formularer, der er designet til dine forretningsbehov.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
da_DK: Forbedr kundeoplevelsen med skræddersyede tilføjelser, der giver ekstra bekvemmelighed og værdi.

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
da_DK: Sørg for nøjagtig fakturering ved altid at anvende de korrekte skattesatser.

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
da_DK: Sørg for nøjagtig bogføring med klare, velorganiserede økonomiske data

en: Enter, and re-enter your new password to continue
da_DK: Indtast nyt kodeord igen

en: Enter Address
da_DK: Indtast venligst adresse

en: Enter Apple Calendar app specific password
da_DK: Indtast Apple Kalender-appspecifikt kodeord

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
da_DK: Indtast Apple Kalender iCloud-id

en: Enter E-Ticket details manually
da_DK: Indtast E-billetoplysninger manuelt

en: Enter Event Name
da_DK: Indtast eventnavn

en: Enter a phone number, then press Enter to add
da_DK: Indtast et telefonnummer, og tryk derefter på Enter for at tilføje

en: Enter booking ID
da_DK: Indtast venligst reservationstype

en: Enter date of birth
da_DK: Fødselsdato

en: Enter email
da_DK: Indtast venligst e-mail

en: Enter email, then press Enter to add
da_DK: Indtast e-mail, og tryk derefter på Enter for at tilføje

en: Enter first name
da_DK: Indtast fornavn

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
da_DK: Indtast her URL'en til siden med [ameliacustomerpanel] shortcode, hvis du vil sende den til dine kunder i notifikationer. Sørg også for at tilføje pladsholderen i notifikationen, så URL'en kan sendes.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
da_DK: Indtast her URL'en til siden med [ameliaemployeepanel] shortcode, hvis du vil sende den til dine medarbejdere i notifikationer. Sørg også for at tilføje pladsholderen i notifikationen, så URL'en kan sendes.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
da_DK: Indtast her et endpoint, hvis du bruger Mailgun fra EU-lande

en: Enter holiday or day off name
da_DK: Indtast ferie eller fridag navn

en: Enter last name
da_DK: Indtast efternavn

en: Enter phone
da_DK: Indtast telefonnummer

en: Enter redirect URL
da_DK: Indtast omdirigerings-URL

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
da_DK: Indtast navnet på den begivenhed, der vil blive sendt til sporingsformål.

en: Enter ticket code
da_DK: Indtast fornavn

en: Enter ticket code manually
da_DK: Indtast billetkode manuelt

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
da_DK: Indtast din kontos e-mailadresse, så sender vi dig et adgangslink til din indbakke.

en: Enter your credentials to access your account.
da_DK: Indtast dine legitimationsoplysninger for at få adgang til din konto.

en: Enter your email
da_DK: Skriv din email

en: Enter your password
da_DK: Indtast din adgangskode

en: Error
da_DK: Fejl

en: Error occurred
da_DK: Der opstod en fejl

en: Error while generating CSV.
da_DK: Fejl under generering af CSV.

en: Estimated price
da_DK: Anslået pris

en: Event
da_DK: Begivenhed

en: Event Asc
da_DK: Begivenhed stigende

en: Event Available
da_DK: Tilgængelig

en: Event Booking Details
da_DK: Detaljer om begivenhedsbooking

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
da_DK: Begivenhedsbooking er en shortcode, der giver dine kunder mulighed for at booke en af de begivenheder, du har oprettet i back-end, i en enkel begivenhedskalendervisning.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
da_DK: Begivenhedsreservation er en kort kode, der giver dine kunder mulighed for at booke en af de begivenheder, som du har oprettet på bagsiden i en simpel begivenhedslistevisning.

en: Event Calendar Booking Form
da_DK: Bookingformular til begivenhedskalender

en: Event Colors:
da_DK: Begivenhedsfarver:

en: Event Date and Time
da_DK: Begivenhedsdato og -tid

en: Event Day
da_DK: Begivenhedsdato

en: Event Desc
da_DK: Begivenhedsbeskrivelse

en: Event Employee
da_DK: Begivenhedsmedarbejder

en: Event Ends
da_DK: Begivenheder

en: Event Gallery:
da_DK: Begivenhedsgalleri:

en: Event ID
da_DK: Begivenhedsdato

en: Event Info
da_DK: Beskrivelse

en: Event List Booking Form
da_DK: Formular til liste over begivenhedsbookinger

en: Event Location
da_DK: Begivenhedssted

en: Event Starts
da_DK: Begivenhedsdato

en: Event Status
da_DK: Begivenhedsstatus

en: Event Subtotal
da_DK: Subtotal

en: Event Type
da_DK: Arrangement type

en: Event available
da_DK: Begivenhed tilgængelig

en: Event booking has been created.
da_DK: Begivenhedsbooking er blevet oprettet.

en: Event booking has been deleted.
da_DK: Begivenhedsbooking er blevet slettet.

en: Event booking has been updated.
da_DK: Begivenhedsbooking er blevet opdateret.

en: Event booking is unavailable
da_DK: Tidsinterval er ikke tilgængeligt

en: Event calendar booking from
da_DK: Begivenhedskalenderbooking fra

en: Event card
da_DK: Begivenhedskort

en: Event date & time period
da_DK: Begivenhedsdato og -periode

en: Event date & time periods with Google Meet join links
da_DK: Begivenhedsdato og -tidspunkter med Google Meet-deltagelseslinks

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
da_DK: Begivenhedsdato og -tidspunkter med Microsoft Teams-deltagelseslinks

en: Event date & time periods with Zoom join links
da_DK: Begivenhedsdato og -tidspunkter med Zoom-deltagelseslinks

en: Event date & time periods with Zoom start links
da_DK: Begivenhedsdato og -tidspunkter med Zoom-startlinks

en: Event date period
da_DK: Begivenhedsdato periode

en: Event date periods with Google Meet join links
da_DK: Begivenhedsdatoer med Google Meet-deltagelseslinks

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
da_DK: Begivenhedsdatoer med Microsoft Teams-deltagelseslinks

en: Event date periods with Zoom join links
da_DK: Begivenhedsdatoer med Zoom-deltagelseslinks

en: Event date periods with Zoom start links
da_DK: Begivenhedsdatoer med Zoom-startlinks

en: Event deposit
da_DK: Begivenhedsdepositum

en: Event description
da_DK: Service beskrivelse

en: Event details
da_DK: Begivenhedsdetaljer

en: Event e-ticket
da_DK: E-billet til begivenhed

en: Event employee
da_DK: Begivenhed medarbejder

en: Event employees
da_DK: Begivenhedsmedarbejdere

en: Event end date
da_DK: Begivenhedens slutdato

en: Event end date & time
da_DK: Begivenhedens slutdato og -tid

en: Event end time
da_DK: Begivenhedens sluttidspunkt

en: Event ends
da_DK: Begivenheden slutter

en: Event filter
da_DK: Begivenhedsfilter

en: Event gallery
da_DK: Begivenhedsgalleri

en: Event has been canceled
da_DK: Begivenheden er aflyst

en: Event has been canceled.
da_DK: Begivenheden er blevet aflyst.

en: Event has been created.
da_DK: Begivenheden er blevet oprettet.

en: Event has been deleted
da_DK: Begivenheden findes ikke længere

en: Event has been deleted.
da_DK: Begivenheden er blevet slettet.

en: Event has been hidden.
da_DK: Begivenheden er blevet skjult.

en: Event has been opened
da_DK: Begivenheden er åbnet

en: Event has been opened.
da_DK: Begivenheden er blevet åbnet.

en: Event has been saved
da_DK: Begivenheden er gemt

en: Event has been updated.
da_DK: Begivenheden er blevet opdateret.

en: Event info
da_DK: Begivenhedsoplysninger

en: Event initial start date
da_DK: Begivenhedens startdato

en: Event is now visible.
da_DK: Begivenheden er nu synlig.

en: Event list booking from
da_DK: Booking fra begivenhedsliste

en: Event location
da_DK: Begivenhedens placering

en: Event name
da_DK: Arrangementsnavn

en: Event price
da_DK: Arrangementspris

en: Event slots capacity
da_DK: Begivenhedsslots kapacitet

en: Event space name
da_DK: Navn på begivenhedslokale

en: Event start date
da_DK: Begivenhedens startdato

en: Event start date & time
da_DK: Begivenhedens startdato og -tid

en: Event start date and time
da_DK: Vælg kunde og service

en: Event start time
da_DK: Begivenhedens starttidspunkt

en: Event starts
da_DK: Begivenheden starter

en: Event status
da_DK: Begivenhedsstatus

en: Event ticketing
da_DK: Begivenhedsbilletter

en: Event tickets
da_DK: Begivenhedsbilletter

en: Event title
da_DK: Begivenhedstitel

en: Event title and description
da_DK: Begivenhedstitel og beskrivelse

en: Event type
da_DK: Begivenhedstype

en: Events
da_DK: Begivenheder

en: Events Available
da_DK: Tilgængelig

en: Events Calendar
da_DK: Begivenhedskalender

en: Events List
da_DK: Begivenhedsliste

en: Events List Booking
da_DK: Arrangementet er reserveret

en: Events available
da_DK: Tilgængelige begivenheder

en: Events calendar
da_DK: Begivenhedskalender

en: Events custom pricing
da_DK: Begivenheder tilpassede priser

en: Events list
da_DK: Begivenhedsliste

en: Events list view
da_DK: Visning af begivenhedsliste

en: Events pricing
da_DK: Prissætning af begivenheder

en: Events setup
da_DK: Opsætning af begivenheder

en: Events waiting list
da_DK: Venteliste for begivenheder

en: Every
da_DK: Begivenhedsgalleri:

en: Every:
da_DK: Begivenhedsgalleri:

en: Every Day until
da_DK: Hver dag indtil

en: Exclude Taxes
da_DK: Ekskluder skatter

en: Expand all
da_DK: Udvid alle

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
da_DK: Udvid din kapacitet ved at tilføje så mange medarbejdere, som din virksomhed har brug for.

en: Expiration date
da_DK: Udløbsdato

en: Expired
da_DK: Købskoden er ugyldig, eller den er udløbet

en: Expires after
da_DK: Udløber efter

en: Expires at
da_DK: Udløber kl.

en: Export
da_DK: Eksporter

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
da_DK: Eksporter alle transaktionsposter fra siden Finans for nem regnskabsføring, afstemning eller deling med dine finansværktøjer.

en: Export appointment data with ease
da_DK: Eksporter aftaledata med lethed

en: Export bookings
da_DK: Eksporter bookinger

en: Express Account
da_DK: Express-konto

en: Express account capabilities
da_DK: Ekspreskonto-funktioner

en: Extra
da_DK: Ekstra:

en: Extra:
da_DK: Ekstra:

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
da_DK: Ekstra personbegrænsning må ikke overstige ventelistekapaciteten

en: Extra people limit must be 0 or greater
da_DK: Ekstra personbegrænsning skal være 0 eller større

en: Extras
da_DK: Ekstra

en: Extras Cost:
da_DK: Ekstra omkostninger:

en: Extras Description
da_DK: Ekstra beskrivelse

en: Extras Duration
da_DK: Ekstras varighed

en: Extras Heading
da_DK: Ekstraoverskrift

en: Extras Subtotal
da_DK: Ekstras subtotal

en: Extras are included in the deposit amount.
da_DK: Ekstra er inkluderet i depositumbeløbet.

en: Extras are not included in the deposit amount.
da_DK: Ekstra er ikke inkluderet i depositumbeløbet.

en: Extras available
da_DK: Ekstra tilgængelige

en: Extras cost:
da_DK: Ekstraomkostninger:

en: Extras subtotal
da_DK: Ekstra subtotal

en: Extras total price
da_DK: Ekstra omkostninger:

en: Facebook app ID
da_DK: Facebook app-ID

en: Facebook app secret
da_DK: Facebook app-hemmelighed

en: Failed
da_DK: Mislykket

en: Failed to access camera. Please try again.
da_DK: Kunne ikke få adgang til kameraet. Prøv venligst igen.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
da_DK: Kunne ikke indlæse aftaledetaljer. Prøv venligst igen senere.

en: Failed to load package details. Please try again later.
da_DK: Kunne ikke indlæse pakkedetaljer. Prøv venligst igen senere.

en: Failed to reorder packages.
da_DK: Kunne ikke omarrangere pakker.

en: Failed to reorder services.
da_DK: Kunne ikke omarrangere tjenester.

en: Failed to send invoice.
da_DK: Kunne ikke sende faktura.

en: Failed to send test SMS.
da_DK: Det lykkedes ikke at sende test-SMS.

en: Failed to send test WhatsApp message.
da_DK: Det lykkedes ikke at sende test-WhatsApp-besked.

en: Failed to send test email.
da_DK: Kunne ikke sende test-e-mail.

en: Failed to update category positions.
da_DK: Kunne ikke opdatere kategoripositioner.

en: Features
da_DK: Funktioner

en: Features & Integrations
da_DK: Funktioner og integrationer

en: Female
da_DK: Kvinde

en: Field Order
da_DK: Feltorden

en: Field order
da_DK: Feltrækkefølge

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
da_DK: Feltorden, obligatoriske felter, etiketter og visningsmuligheder

en: Fifth
da_DK: Femte

en: Filled
da_DK: Udfyldt

en: Filter by Employee
da_DK: Rediger medarbejder

en: Filter by Location
da_DK: Rediger placering

en: Filter by employee
da_DK: Filtrer efter medarbejder

en: Filter by location
da_DK: Filtrer efter placering

en: Filterable Field:
da_DK: Filterbart felt:

en: Filters
da_DK: Filtre

en: Filters block
da_DK: Filtre blokerer

en: Finance
da_DK: Finans

en: Find Attendees
da_DK: Find deltagere

en: Finish
da_DK: Afslut

en: Finish Button Type
da_DK: Afslut-knaptype

en: First
da_DK: Fornavn

en: First Name:
da_DK: Fornavn:

en: First and last names must be in two separate fields.
da_DK: For- og efternavne skal være i to separate felter.

en: First booking only
da_DK: Kun første booking

en: First name
da_DK: Fornavn

en: First {day}
da_DK: Første {day}

en: Fixed
da_DK: Fast

en: Fixed amount
da_DK: Fast beløb

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
da_DK: Fleksible rabatmuligheder giver dig mulighed for at indstille brugerdefinerede værdier eller tilbyde fuld prisnedslag.

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
da_DK: Fleksibel prisfastsættelse giver dig mulighed for at fastsætte en fast pakkepris og tilbyde attraktive rabatter.

en: Follow up
da_DK: Opfølgning

en: Font
da_DK: Skrifttype

en: Font URL
da_DK: Skrift-URL

en: Font family
da_DK: Skrifttypefamilie

en: Fonts
da_DK: Skrifttyper

en: Fonts and colors
da_DK: Skrifttyper og farver

en: Footer
da_DK: Sidefod

en: Footer buttons
da_DK: Knapper i sidefoden

en: Footer content
da_DK: Indhold i sidefod

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
da_DK: For multivælg: hold CTRL / Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
da_DK: For at dette felt fungerer korrekt, skal du tilføje din Google Maps API-nøgle i de generelle indstillinger. Ellers vil det fungere som et simpelt tekstfelt.

en: Forgot Password?
da_DK: Glemt adgangskode?

en: Forgot password?
da_DK: Glemt adgangskode?

en: Forgot your password?
da_DK: Glemt adgangskode?

en: Form
da_DK: Formular

en: Form Flow
da_DK: Formularflow

en: Form colors
da_DK: Formularfarver

en: Forms
da_DK: Formularer

en: Fourth
da_DK: Fjerde

en: Fourth {day}
da_DK: Fjerde {day}

en: Free
da_DK: Gratis

en: Fri
da_DK: Fre

en: Friday
da_DK: Fredag

en: From
da_DK: Fra

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
da_DK: Fronting Booking Catalog er en kort kode, når du vil vise din service i form af en katalog

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
da_DK: Fronting Booking Catalog er en kort kode, når du vil vise din service i form af en katalog

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
da_DK: Front-booking-søgning er en kort kode, der giver dine kunder muligheden for at søge efter aftale ved at vælge flere filtre, så de kan finde de bedste tidspunkter og tjenester til deres behov.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
da_DK: Front-end kundepanel er en kort kode, der giver dine kunder muligheden for at administrere deres bookinger og profiloplysninger.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
da_DK: Front-end medarbejderpanel er en shortcode, der giver dine medarbejdere mulighed for at administrere deres bookinger, arbejdstider, fridage, tildelte tjenester og profilinformation.

en: Front-end customer panel
da_DK: Front-end kundepanel

en: Front-end employee panel
da_DK: Front-end medarbejderpanel

en: Frontend & Backend
da_DK: Frontend og backend

en: Full
da_DK: Reserveret kunde (fuldt navn, mail, telefon)

en: Full events
da_DK: Fuldtegnede begivenheder

en: Fully booked
da_DK: Fuldt booket

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
da_DK: GSM (standard Latin) segmenter indeholder 160 tegn, mens UCS-2 (ikke-GSM - kyrillisk, emoji, ikke-standard symboler) indeholder 70 tegn osv.

en: Gallery
da_DK: Galleri

en: Gender
da_DK: Køn

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
da_DK: Køn skal angives som enten 'mand' eller 'kvinde'.

en: General
da_DK: Generelt

en: Generate
da_DK: Generelt

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
da_DK: Generer automatisk fakturaer for bookinger for at strømline betalinger og forbedre kundeoplevelsen.

en: Generate payment links
da_DK: Generer betalingslinks

en: Get in Touch
da_DK: Kontakt os

en: Get in touch
da_DK: Kontakt os

en: Global Settings
da_DK: Globale indstillinger

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
da_DK: Globale indstillinger gælder kun for begivenhedskalenderen og søgebookingformularerne. For at tilpasse andre bookingformularer skal du bruge indstillingerne til højre.

en: Go Back
da_DK: Gå tilbage

en: Go back
da_DK: Gå tilbage

en: Go to Catalog form
da_DK: Gå til katalogformular

en: Go to Custom Fields
da_DK: Gå til brugerdefinerede felter

en: Go to Notifications
da_DK: Gå til meddelelser

en: Go to Step-by-step form
da_DK: Gå til trin-for-trin-formularen

en: Google/Outlook location
da_DK: Google/Outlook placering

en: Google Analytics setup
da_DK: Opsætning af Google Analytics

en: Google Calendar
da_DK: Google Kalender

en: Google Calendar & Google Meet
da_DK: Google Kalender & Google Meet

en: Google Calendar setup
da_DK: Opsætning af Google Kalender

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
da_DK: Google Maps kunne ikke indlæses. Tjek din API-nøgle og begrænsninger.

en: Google Meet Link
da_DK: Google Meet-link

en: Google Meet join link
da_DK: Google Meet-deltagelseslink

en: Google Meet link
da_DK: Google Meet-link

en: Google Meet setup
da_DK: Opsætning af Google Meet

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
da_DK: Google reCAPTCHA v2 hemmelig nøgle

en: Google reCAPTCHA v2 site key
da_DK: Google reCAPTCHA v2-webstedsnøgle

en: Green
da_DK: Grøn

en: Grid view
da_DK: Gittervisning

en: Group Ticket
da_DK: Gruppebillet

en: Group appointment details
da_DK: Gruppeaftale

en: Group booking
da_DK: Gruppebooking

en: Group booking export format
da_DK: Eksportformat for gruppebooking

en: Group event details
da_DK: Event detaljer

en: Group ticket has already been scanned
da_DK: Servicen er blevet gemt

en: Grow your team with unlimited employee management
da_DK: Udvid dit team med ubegrænset medarbejderadministration

en: Gyms
da_DK: Fitnesscentre

en: HTML Mode
da_DK: HTML-tilstand

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
da_DK: HTML-formatering kan blive tilsidesat af almindelig tekstformatering ved skift mellem tilstande.

en: Header
da_DK: Overskrift

en: Header Image URL
da_DK: URL til header-billede

en: Heading
da_DK: Overskrift

en: Heading Text Color
da_DK: Tekstfarve

en: Heading content
da_DK: Overskriftsindhold

en: Heading title
da_DK: Overskriftstitel

en: Healthcare
da_DK: Sundhedsvæsen

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
da_DK: Her kan du forbinde din personlige Apple Kalender,<br/>så når bookingen er planlagt,<br/>vil den automatisk blive tilføjet til din valgte kalender.

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
da_DK: Her kan du tildele dig selv som arrangør af Google/Outlook-begivenheden.<br> Ellers vil du blive tildelt som personale og tilføjet som gæst i begivenheden.

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
da_DK: Her kan du vælge det produkt, der skal bruges til WooCommerce-integration.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
da_DK: Her kan du forbinde medarbejderen med Apple Kalender,<br/>så når bookingen er planlagt, vil den<br/>automatisk blive tilføjet til medarbejderens kalender.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
da_DK: Her kan du forbinde medarbejderen med Outlook Kalender,<br/>så når aftalen er planlagt, vil den automatisk blive<br/>tilføjet til medarbejderens kalender.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
da_DK: Her kan du definere de sprog, du ønsker at have i pluginet til at oversætte dynamiske strenge (navne, beskrivelser, notifikationer).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
da_DK: Her kan du vælge det produkt, der skal bruges til WooCommerce-integration.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
da_DK: Her kan du indtaste yderligere e-mailadresser, hvor alle meddelelser vil blive sendt. For at tilføje en adresse skal du trykke på Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
da_DK: Her kan du indtaste yderligere telefonnumre, hvor alle SMS-beskeder vil blive sendt. For at tilføje et nummer skal du trykke på Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
da_DK: Her kan du vælge Zoom bruger, <br/> så når aftalen er planlagt, <br/> zoommøde oprettes automatisk.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
da_DK: Hej, der er særlige pakker med denne service, tjek dem ud!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
da_DK: Hej %employee_full_name%, Tak, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
da_DK: Hej <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Tak, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
da_DK: Skjult

en: Hide
da_DK: Skjul

en: Hide Employee Profile
da_DK: Skjul medarbejderprofil

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
da_DK: Skjul WooCommerce-kurv, når prisen er 0

en: Hide coupon
da_DK: Skjul kupon

en: Hide employee
da_DK: Skjul medarbejder

en: Hide event
da_DK: Skjul begivenhed

en: Hide location
da_DK: Skjul placering

en: Hide locked features
da_DK: Skjul låste funktioner

en: Hide package
da_DK: Skjul pakke

en: Hide resource
da_DK: Skjul ressource

en: Hide service
da_DK: Skjul tjeneste

en: Hide tax
da_DK: Skjul moms

en: Hide tips & suggestions
da_DK: Skjul tip og forslag

en: Higher price background
da_DK: Højere prisbaggrund

en: Higher price text
da_DK: Tekst om højere pris

en: Highest price
da_DK: Arrangementspris

en: Host link
da_DK: Værtslink

en: Hosted by:
da_DK: Vært for:

en: Hour
da_DK: Time

en: Hours
da_DK: Arbejdstider og fridage

en: How many attendees do you want to book event for?
da_DK: Hvor mange deltagere vil du booke begivenheden til?

en: How many people are coming?
da_DK: Hvor mange personer kommer?

en: How to
da_DK: Sådan gør du

en: How to get your
da_DK: Hvordan får du din

en: How will you use Amelia?
da_DK: Hvordan vil du bruge Amelia?

en: ID
da_DK: Skift Alpha sender-ID

en: ID Asc
da_DK: ID stigende

en: ID Desc
da_DK: ID faldende

en: I want to pay full amount
da_DK: Jeg vil betale det fulde beløb

en: Id
da_DK: Skift Alpha sender-ID

en: Identify country code by user's IP address
da_DK: Identificer landekode efter brugers IP-adresse

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
da_DK: Hvis alle betalingsmetoder er deaktiveret på tjenesten/begivenheden, vil standardbetalingsmetoden blive brugt.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
da_DK: Hvis denne funktion er deaktiveret, skal bookingen opfylde minimumskapaciteten, og tidsintervallet lukkes efter den første booking.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
da_DK: Hvis deaktiveret, vil prisen forblive den samme, uanset hvor mange personer der er inkluderet i gruppeaftalen.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
da_DK: Hvis denne funktion er aktiveret, kan kunder booke med status "Afventende", selv efter at den maksimale kapacitet er nået.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
da_DK: Hvis aktiveret, kan kunderne fuldføre deres betaling via linket i deres e-mail-notifikationer eller gennem kundepanelet.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
da_DK: Hvis aktiveret, vil standardmeddelelsen ikke blive sendt for de valgte begivenheder.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
da_DK: Hvis aktiveret, vil standardmeddelelsen ikke blive sendt for de valgte tjenester.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
da_DK: Hvis ugyldig, vil andre værdier blive sprunget over og ikke importeret.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
da_DK: Hvis det efterlades tomt, vil vedhæftede filer blive uploadet til standard WordPress-uploadmappen.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
da_DK: Hvis flere kunder har den samme e-mailadresse, vil kun den første blive importeret.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
da_DK: Hvis denne indstilling er deaktiveret, kan varen kun reserveres fra backend.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
da_DK: Hvis denne indstilling er deaktiveret, er service kun tilgængelig til reservation fra back-end-sider.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
da_DK: Hvis denne mulighed ikke er markeret, vil plugin'et beregne tiden <br> for at lukke bookingen baseret på den valgte tid for den første begivenhed.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
da_DK: Hvis denne mulighed ikke er markeret, vil plugin'et beregne tiden <br> for åbning af bookingen baseret på den valgte tid for den første begivenhed

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
da_DK: Hvis denne mulighed ikke er markeret, vil plugin'et beregne bookingens lukketid baseret på tiden sat for den første begivenhed.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
da_DK: Hvis denne mulighed ikke er markeret, vil plugin'et beregne bookingens åbningstid baseret på tiden sat for den første begivenhed.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
da_DK: Hvis du er i et land, hvor moms eller GST gælder, vil den gældende skat blive tilføjet til din transaktion.

en: If you are the admin of this page, see how to
da_DK: Hvis du er administrator af denne side, se hvordan du

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
da_DK: Hvis du deaktiverer denne indstilling, vil dine kunder kunne få adgang til kundepanelet med et link, der sendes til deres e-mail-konto.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
da_DK: Hvis du aktiverer denne indstilling, kan administratoren booke aftaler når som helst (arbejdstid, særlige dage og fridage for alle medarbejdere ignoreres).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
da_DK: Hvis du aktiverer denne indstilling, kan administratoren booke aftaler over eller under en anden aftale.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
da_DK: Hvis du aktiverer denne mulighed, vil hver ny kunde, der booker en aftale, få Amelia-kundebrugerrollen og en automatisk e-mail med loginoplysninger.

en: Image
da_DK: Billede

en: Image Color
da_DK: Billedfarve

en: Image thumbs
da_DK: Billedminiaturer

en: Import
da_DK: Importér

en: Import Failed
da_DK: Import mislykkedes

en: Import Partially Successful
da_DK: Import delvist vellykket

en: Import Rules
da_DK: Importregler

en: Import successful
da_DK: Importen lykkedes

en: Importing customers
da_DK: Importerer kunder

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
da_DK: Forbedr nøjagtigheden og professionalismen med ensartet, klart formateret fakturering

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
da_DK: Forbedr kundernes valgmuligheder ved at lade dem booke den medarbejder, der passer dem bedst

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
da_DK: Forbedr kundernes komfort ved at tilbyde forudsigelige, nemme at booke tilbagevendende muligheder

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
da_DK: Forbedr kundeoplevelsen ved at lade kunderne vælge den placering, der passer dem bedst

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
da_DK: Forbedr rapporteringens nøjagtighed ved at få øjeblikkelig adgang til komplette aftaledata

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
da_DK: Forbedret kundefastholdelse, da kunder vender tilbage for at bruge de resterende sessioner i deres pakke

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
da_DK: I Amelia er en "service" en specifik aftaletype, som din virksomhed tilbyder sine kunder – f.eks. konsultationer, behandlinger eller kurser – som kan tilpasses fuldstændigt med eget navn, varighed, pris, kapacitet, tilgængelighed og ekstraydelser og bookes online med tildelte medarbejdere.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
da_DK: I Amelia er en medarbejder et teammedlem, der leverer tjenester eller afholder arrangementer med sin egen tidsplan, arbejdstid og tildelte tilbud.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
da_DK: I Amelia er en begivenhed et tilbud af bookingtypen, der er designet til gruppeaktiviteter eller flerdagesarrangementer – såsom workshops, konferencer, ture eller træningsserier – som kan konfigureres med sin egen tidsplan, kapacitet, prisstruktur og tildelte personale.

en: In Package
da_DK: Gennemsnitlige bookinger

en: In package
da_DK: I pakken

en: Incl. VAT
da_DK: Inkl. moms

en: Include Taxes
da_DK: Inkluder skatter

en: Include buffer time in calendar events
da_DK: Inkluder buffertid i kalenderbegivenheder

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
da_DK: Inkluder buffertid i slotberegningen. Når denne funktion er deaktiveret, baseres slots kun på servicens varighed.

en: Include in invoice
da_DK: Medtag i faktura

en: Include service buffer time in time slots
da_DK: Inkluder servicebuffertid i tidsintervaller

en: Incorrect email or password
da_DK: Forkert email eller kodeord

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
da_DK: Øg konverteringerne ved at motivere kunderne med attraktive, tidsbegrænsede tilbud

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
da_DK: Øg omsætningen ved at tilskynde kunderne til at købe yderligere tjenester eller produkter

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
da_DK: Øg salget ved at opfordre kunderne til at booke flere aftaler på én gang.

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
da_DK: Angiver antallet af nye og tilbagevendende kunder <br/> for det valgte datointerval.

en: Industries
da_DK: Industrier

en: Info text
da_DK: Info-tekst

en: Initial end date & time of the event
da_DK: Begivenhedens oprindelige slutdato og -tidspunkt

en: Initial end date of the event
da_DK: Begivenhedens oprindelige slutdato

en: Initial end time of the event
da_DK: Begivenhedens oprindelige sluttidspunkt

en: Initial start date & time of the event
da_DK: Begivenhedens startdato og -tidspunkt

en: Initial start time of the event
da_DK: Begyndelsestidspunkt for begivenheden

en: Input Color
da_DK: Indtastningsfarve

en: Input Text Color
da_DK: Indtastningstekstfarve

en: Input field
da_DK: Indtastningsfelt

en: Input fields
da_DK: Indtastningsfelter

en: Insert Amelia Booking Shortcode
da_DK: Indsæt Amelia Booking genvejskode

en: Insert pending appointments
da_DK: Indsæt afventende aftaler

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
da_DK: Integrer med WooCommerce for at aktivere avancerede e-handelsfunktioner.

en: Integrations
da_DK: Integrationer

en: Interested in unlocking this feature?
da_DK: Interesseret i at låse denne funktion op?

en: Invalid Stripe secret key.
da_DK: Ugyldig Stripe-hemmelig nøgle.

en: Invisible reCAPTCHA badge
da_DK: Usynlig reCAPTCHA-badge

en: Invoice
da_DK: Faktura

en: Invoice #
da_DK: Faktura #

en: Invoice #{count}
da_DK: Faktura #{count}

en: Invoice Format
da_DK: Ydelsevarighed

en: Invoice Number Asc
da_DK: Fakturanummer stigende

en: Invoice Number Desc
da_DK: Fakturanummer faldende

en: Invoice date
da_DK: Fakturadato

en: Invoice details
da_DK: Fakturadetaljer

en: Invoice has been sent.
da_DK: Faktura er blevet sendt.

en: Invoice not found.
da_DK: Faktura ikke fundet.

en: Invoice total
da_DK: Fakturatotal

en: Invoices
da_DK: Fakturaer

en: Invoices setup
da_DK: Opsætning af fakturaer

en: Issued
da_DK: Udstedt

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
da_DK: Det ser ud til, at det er første gang, du er her, så lad os gennemgå et par enkle trin for at hjælpe dig i gang.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
da_DK: Det ser ud til, at der i øjeblikket ikke er nogen tilgængelige eller synlige tjenester tildelt til pakkerne.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
da_DK: Det ser ud til, at der i øjeblikket ikke er oprettet medarbejdere eller tjenester, eller at der ikke er tildelt medarbejdere til tjenesten.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
da_DK: Det ser ud til, at Envato API i øjeblikket er optaget (prøv venligst igen), eller at du ikke har et gyldigt køb af Amelia

en: Item
da_DK: Vare

en: Item status
da_DK: Vare status

en: Join
da_DK: Deltag

en: Join Google Meeting
da_DK: Deltag i Google-møde

en: Join Space
da_DK: Deltag i rum

en: Join With Microsoft Teams
da_DK: Deltag med Microsoft Teams

en: Join Zoom
da_DK: Deltag i Zoom

en: Join Zoom Meeting
da_DK: Deltag i Zoom-mødet

en: Join link
da_DK: Deltagelseslink

en: Join waiting list
da_DK: Deltag i venteliste

en: Join with Google Meet
da_DK: Deltag med Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
da_DK: Deltag med Microsoft Teams

en: Keep Individual
da_DK: Behold individuel

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
da_DK: Hold kunder og medarbejdere informeret ved at sende aftale- og begivenhedsmeddelelser direkte via WhatsApp – vælg foruddefinerede beskeder eller tilpas dine egne for at give dem et personligt præg.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
da_DK: Hold alle på sporet ved hjælp af planlagte påmindelser, der reducerer udeblivelser og forvirring.

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
da_DK: Sørg for, at driften er i overensstemmelse med ensartede indstillinger, tilgængelighed og ressourcekontrol.

en: Keep slot available after first booking
da_DK: Hold plads ledig efter første reservation

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
da_DK: Hold dine data organiserede og meningsfulde med strukturerede felter, der standardiserer de oplysninger, du indsamler.

en: Label
da_DK: Etiket

en: Label name
da_DK: Etiketnavn

en: Labels
da_DK: Etiketter

en: Language
da_DK: Sprog

en: Languages
da_DK: Sprog

en: Last
da_DK: Efternavn

en: Last Booking Asc
da_DK: Sidste booking stigende

en: Last Booking Desc
da_DK: Sidste booking faldende

en: Last Name:
da_DK: Efternavn:

en: Last booking
da_DK: Sidste booking

en: Last name
da_DK: Efternavn

en: Last on {date}
da_DK: Sidst den {date}

en: Latitude
da_DK: Breddegrad

en: Layout & Inputs
da_DK: Layout & Indgange

en: Layout and labels options
da_DK: Layout- og etiketmuligheder

en: Learn More
da_DK: Lær mere

en: Learn more
da_DK: Se mere

en: Left to pay
da_DK: Tilbage at betale

en: Less options
da_DK: Færre muligheder

en: Lesson Space
da_DK: Lektionsrum

en: Lesson Space API key
da_DK: API-nøgle til lektionsområde

en: Lesson Space Link
da_DK: Link til lektionsområde

en: Lesson Space Links
da_DK: Links til lektionsområde

en: Lesson Space link
da_DK: Link til lektionsrum

en: Lesson Space link to join space
da_DK: Lektion Space-link for at tilmelde sig space

en: Lesson Space setup
da_DK: Opsætning af undervisningslokale

en: Light Theme
da_DK: Lyst tema

en: Limit
da_DK: Grænse

en: Limit additional people
da_DK: Begræns antal yderligere personer

en: Limit appointments per customer
da_DK: Aftalepris

en: Limit appointments per employee
da_DK: Aftalepris

en: Limit events per customer
da_DK: Begræns antal begivenheder pr. kunde

en: Limit package purchases per customer
da_DK: Begræns pakkeindkøb pr. kunde

en: Limit per customer
da_DK: Grænse pr. kunde

en: Limit the additional number of people
da_DK: Begræns det ekstra antal personer

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
da_DK: Begræns antallet af personer, som en kunde kan tilføje under bookingen

en: Link copied to clipboard.
da_DK: Link kopieret til udklipsholder.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
da_DK: Link denne kunde til en WordPress-bruger, så de kan logge ind og se deres aftaler i Amelias backend.

en: Linked
da_DK: Forbundet

en: List
da_DK: Liste

en: List (default)
da_DK: Liste (standard)

en: List layout
da_DK: Listelayout

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
da_DK: Listen over dine aftaler er ændret. Tag et ekstra kig og fortsæt ved at klikke på Gem-knappen.

en: List view
da_DK: Listevisning

en: Live API key
da_DK: Live API-nøgle

en: Live client ID
da_DK: Live klient-ID

en: Live key ID
da_DK: Live nøgle-ID

en: Live key secret
da_DK: Live nøglehemmelighed

en: Live publishable key
da_DK: Live offentlig nøgle

en: Live secret
da_DK: Live hemmelighed

en: Live secret key
da_DK: Live hemmelig nøgle

en: Load booking form manually
da_DK: Indlæs bookingformular manuelt

en: Load page
da_DK: Indlæs side

en: Loading...
da_DK: Indlæser...

en: Local Time
da_DK: Lokal tid:

en: Local Time:
da_DK: Lokal tid:

en: Local time
da_DK: Lokal tid

en: Location
da_DK: Lokation

en: Location:
da_DK: Lokation:

en: Location 1
da_DK: Lokation 1

en: Location ID
da_DK: Sted-ID

en: Location Input Field
da_DK: Lokationsnavn

en: Location Selection
da_DK: Placeringsbeskrivelse

en: Location WP Hooks
da_DK: Stedets WP Hooks

en: Location address
da_DK: Placering adresse

en: Location description
da_DK: Placeringsbeskrivelse

en: Location details
da_DK: Placeringsoplysninger

en: Location filter
da_DK: Placeringsfilter

en: Location has been added.
da_DK: Placering er blevet tilføjet.

en: Location has been deleted.
da_DK: Placering er blevet slettet.

en: Location has been hidden.
da_DK: Placering er blevet skjult.

en: Location has been updated.
da_DK: Placering er blevet opdateret.

en: Location information
da_DK: Placeringsbeskrivelse

en: Location is now visible.
da_DK: Placering er nu synlig.

en: Location latitude
da_DK: Placering breddegrad

en: Location longitude
da_DK: Placering længdegrad

en: Location name
da_DK: Lokationsnavn

en: Location phone
da_DK: Placeringstelefon

en: Location selection
da_DK: Valg af placering

en: Locations
da_DK: Lokationer

en: Locations must be active and have card processing enabled
da_DK: Lokationer skal være aktive og have kortbehandling aktiveret

en: Locations setup
da_DK: Opsætning af placeringer

en: Log In
da_DK: Log ind

en: Log out
da_DK: Log ud

en: Login
da_DK: Log ind

en: Logout
da_DK: Log ud

en: Longitude
da_DK: Længdegrad

en: Lower price background
da_DK: Lavere prisbaggrund

en: Lower price text
da_DK: Tekst om lavere pris

en: Lowest price
da_DK: Arrangementspris

en: Mail service
da_DK: Mail-tjeneste

en: Mailchimp List
da_DK: Mailchimp-liste

en: Mailchimp setup
da_DK: Mailchimp-opsætning

en: Mailgun API Key
da_DK: Mailgun API-nøgle

en: Mailgun Domain
da_DK: Mailgun-domæne

en: Main category button
da_DK: Hovedkategoriknap

en: Main content
da_DK: Hovedindhold

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
da_DK: Oprethold en ensartet planlægning med tilpassede frekvenser og mønstre

en: Make extra mandatory
da_DK: Gør ekstra obligatorisk

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
da_DK: Sørg for, at du bruger de korrekte WhatsApp-loginoplysninger.

en: Male
da_DK: Mand

en: Manage badges
da_DK: Administrer badges

en: Manage bookings
da_DK: Administrer bookinger

en: Manage company days off
da_DK: Administrer virksomhedens fridage

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
da_DK: Administrer aflysninger af begivenheder effektivt ved at lade kunder tilmelde sig ventelister og manuelt udfylde ledige pladser.

en: Manage languages
da_DK: Administrer sprog

en: Manage personal schedule
da_DK: Administrer personlig tidsplan

en: Manage shared resources with ease
da_DK: Administrer delte ressourcer med lethed

en: Managing assigned services
da_DK: Administration af tildelte tjenester

en: Managing packages
da_DK: Administration af pakker

en: Mandatory Field:
da_DK: Angive et telefonnummer som obligatorisk felt

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
da_DK: Knyt en WordPress-bruger til denne medarbejder for at give dem adgang til at se deres aftaler i pluginets back-end.

en: Max. Capacity
da_DK: Maks. kapacitet

en: Max Capacity Asc
da_DK: Maksimal kapacitet stigende

en: Max Capacity Desc
da_DK: Beskrivelse af maksimal kapacitet

en: Maximum Quantity:
da_DK: Maksimum antal:

en: Maximum allowed spots
da_DK: Maksimalt tilladte pletter

en: Maximum bookings allowed
da_DK: Maksimalt antal tilladte bookinger

en: Maximum bookings reached
da_DK: Maksimal kapacitet er nået

en: Maximum capacity
da_DK: Maksimal kapacitet

en: Maximum capacity is reached
da_DK: Maksimal kapacitet er nået

en: Maximum number of events returned
da_DK: Maksimalt antal returnerede begivenheder

en: Maximum number of places is
da_DK: Maksimalt antal steder er

en: Maximum quantity
da_DK: Maksimal mængde

en: Maximum spots
da_DK: Maksimalt antal pladser

en: Maximum usage per customer
da_DK: Maksimal brug pr. kunde

en: Measurement ID
da_DK: Betalings-ID

en: Meeting agenda
da_DK: Mødeagenda

en: Meeting title
da_DK: Mødetitel

en: Message
da_DK: Besked

en: Message content
da_DK: Meddelelsens indhold

en: Message template
da_DK: Beskedskabelon

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
da_DK: Beskeder sendt via WhatsApp har ingen svarfunktion, så vi anbefaler at indstille en "Automatisk svar"-besked.

en: Meta Pixel setup
da_DK: Meta Pixel-opsætning

en: Method
da_DK: Metode

en: Microsoft Teams Link
da_DK: Microsoft Teams-link

en: Microsoft Teams join link
da_DK: Microsoft Teams-deltagelseslink

en: Microsoft Teams link
da_DK: Microsoft Teams-link

en: Microsoft Teams setup
da_DK: Opsætning af Microsoft Teams

en: Min. Capacity
da_DK: Min. kapacitet

en: Minimum bookings required
da_DK: Minimum antal krævede bookinger

en: Minimum capacity
da_DK: Minimum kapacitet

en: Minimum number of attendees
da_DK: Minimum antal deltagere

en: Minimum number of bookings
da_DK: Minimum antal bookinger

en: Minimum number of required extras
da_DK: Minimum antal påkrævede ekstraydelser

en: Minimum of attendees
da_DK: Minimum antal deltagere

en: Minimum of bookings
da_DK: Minimum antal bookinger

en: Minimum required extras
da_DK: Minimum påkrævede ekstraydelser

en: Minimum required extras:
da_DK: Minimum påkrævede ekstra:

en: Minimum time required before booking
da_DK: Seneste tidspunkt for booking af aftale

en: Minimum time required before canceling
da_DK: Minimum tid krævet før aflysning

en: Minimum time required before rescheduling
da_DK: Minimum tid krævet før omlægning

en: Minutes
da_DK: Minutter

en: Missing required fields:
da_DK: Manglende påkrævede felter:

en: Mobile menu
da_DK: Mobilmenu

en: Mollie payment link
da_DK: Mollie-betalingslink

en: Mon
da_DK: Man

en: Monday
da_DK: Mandag

en: Month
da_DK: Måned

en: Monthly
da_DK: Månedlig

en: Months
da_DK: Måned

en: More Features Zero Limits
da_DK: Flere funktioner Ingen grænser

en: More options
da_DK: Flere muligheder

en: Multiple
da_DK: Flere

en: Multiple Emails
da_DK: Flere mails

en: Multiple Locations
da_DK: Flere lokationer

en: Multiple locations
da_DK: Flere placeringer

en: Multiple packages purchased.
da_DK: Flere pakker købt.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
da_DK: Gang depositumbeløbet med antallet af personer i én booking

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
da_DK: Gang depositumbeløbet med antallet af personer i én booking.

en: Multiply deposit by number of people
da_DK: Gang depositum med antallet af personer

en: Multiply price by number of people
da_DK: Gang prisen med antallet af personer

en: My Profile
da_DK: Min profil

en: My profile
da_DK: Min profil

en: Name
da_DK: Navn

en: Name:
da_DK: Navn:

en: Name Asc
da_DK: Navn stigende

en: Name Ascending
da_DK: Navn Stigende

en: Name Desc
da_DK: Navn faldende

en: Name Descending
da_DK: Navn Faldende

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
da_DK: Navn på det rum (lokale), der oprettes til aftaler. Du kan bruge pladsholdere fra Notifikationssiden. Hvis det efterlades tomt, vil rummet blive navngivet efter aftale-ID'et.

en: Need additional fields?
da_DK: Brug for ekstra felter?

en: Need help?
da_DK: Brug for hjælp?

en: Need to update your company's days off?
da_DK: Skal du opdatere virksomhedens fridage?

en: New
da_DK: Ny

en: New Appointment
da_DK: Ny booking

en: New Attendee
da_DK: Ny deltager

en: New Customer
da_DK: Ny kunde

en: New Event
da_DK: Ny begivenhed

en: New Location
da_DK: Ny lokation

en: New Password
da_DK: Nyt kodeord

en: New Space
da_DK: Ny service

en: New Update
da_DK: Ny opdatering

en: New appointment
da_DK: Ny aftale

en: New category
da_DK: Ny kategori

en: New coupon
da_DK: Ny kupon

en: New customer
da_DK: Ny kunde

en: New employee
da_DK: Ny medarbejder

en: New event
da_DK: Ny begivenhed

en: New event booking
da_DK: Ny begivenhedsbooking

en: New language
da_DK: Nyt sprog

en: New package
da_DK: Ny pakke

en: New package booking
da_DK: Ny pakkebestilling

en: New password
da_DK: Nyt kodeord

en: New resource
da_DK: Ny ressource

en: New service
da_DK: Ny tjeneste

en: New tax
da_DK: Ny skat

en: Next
da_DK: Næste

en: Next Service
da_DK: Næste service

en: Next day reminder
da_DK: Påmindelse næste dag

en: No
da_DK: Nej

en: No, just this one
da_DK: Nej, bare denne

en: No-show
da_DK: Udeblevet

en: No-show tag
da_DK: No-show-tag

en: No Employees Assigned to This Location
da_DK: Ingen medarbejdere tildelt denne lokation

en: No Packages
da_DK: Ingen pakker

en: No Show
da_DK: Udeblevet

en: No Show (1)
da_DK: Udeblevet (1)

en: No Show (2)
da_DK: Udeblevet (2)

en: No Show (3+)
da_DK: Ingen fremmøde (3+)

en: No Tags. Create a new one.
da_DK: Ingen tags. Opret en ny.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
da_DK: Ingen WordPress-brugere med Amelia-kunderollen er tilgængelige.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
da_DK: Ingen WordPress-brugere med Amelia-medarbejderrollen er tilgængelige.

en: No appointments found
da_DK: Ingen aftaler fundet

en: No appointments yet
da_DK: Ingen aftaler endnu

en: No attendees found
da_DK: Ingen deltagere fundet

en: No booked appointments
da_DK: Ingen bookede aftaler

en: No bookings found
da_DK: Ingen reservationer fundet

en: No camera found on this device.
da_DK: Ingen kamera fundet på denne enhed.

en: No coupons yet
da_DK: Ingen kuponer endnu

en: No custom fields yet
da_DK: Ingen brugerdefinerede felter endnu

en: No customers were imported to your customer list.
da_DK: Ingen kunder blev importeret til din kundeliste.

en: No customers yet
da_DK: Ingen kunder endnu

en: No employees yet
da_DK: Ingen medarbejdere endnu

en: No event bookings yet
da_DK: Ingen begivenhedsbookinger endnu

en: No events found
da_DK: Ingen begivenheder fundet

en: No events yet
da_DK: Ingen begivenheder endnu

en: No extras yet
da_DK: Ingen ekstramateriale endnu

en: No invoices yet
da_DK: Ingen fakturaer endnu

en: No limit per customer
da_DK: Ingen grænse pr. kunde

en: No locations yet
da_DK: Ingen placeringer endnu

en: No matching data
da_DK: Ingen matchende data

en: No package bookings yet
da_DK: Ingen pakkerejser endnu

en: No packages found
da_DK: Ingen pakker fundet

en: No packages yet
da_DK: Ingen pakker endnu

en: No resources yet
da_DK: Ingen ressourcer endnu

en: No results
da_DK: resultater

en: No results found
da_DK: Ingen resultater fundet

en: No results found...
da_DK: Ingen resultater fundet...

en: No results found for
da_DK: Ingen resultater fundet for

en: No services or employees available
da_DK: Ingen tjenester eller medarbejdere tilgængelige

en: No services yet
da_DK: Ingen tjenester endnu

en: No spots left
da_DK: Ingen pladser tilbage

en: No taxes yet
da_DK: Ingen skatter endnu

en: No top trends
da_DK: Ingen top-trends

en: No transactions yet
da_DK: Ingen transaktioner endnu

en: No upcoming events
da_DK: Ingen kommende begivenheder

en: No usage limit
da_DK: Ingen brugsbegrænsning

en: Not available
da_DK: Ikke tilgængelig

en: Not connected
da_DK: Ikke forbundet

en: Not match to your current password
da_DK: Indtast venligst den nuværende adgangskode

en: Note
da_DK: Bemærk

en: Note (Internal)
da_DK: Bemærkninger (intern)

en: Note (internal)
da_DK: Bemærkning (intern)

en: Notice: Please select at least one panel.
da_DK: Bemærk: Vælg venligst mindst ét panel.

en: Notification
da_DK: Notifikation

en: Notification Language
da_DK: Notifikation

en: Notification Placeholder
da_DK: Notifikation placeholder

en: Notification has been deleted.
da_DK: Notifikation er blevet slettet.

en: Notification has been saved.
da_DK: Notifikation er blevet gemt.

en: Notification has not been saved.
da_DK: Notifikation er ikke blevet gemt.

en: Notification interval
da_DK: Underretningsinterval

en: Notification language
da_DK: Notifikationssprog

en: Notification name
da_DK: Notifikationsnavn

en: Notification settings
da_DK: Indstillinger for meddelelser

en: Notification status has been updated.
da_DK: Notifikationsstatus er blevet opdateret.

en: Notification status has not been updated.
da_DK: Notifikationsstatus er ikke blevet opdateret.

en: Notification template
da_DK: Notifikationsskabelon

en: Notification type
da_DK: Notifikationstype

en: Notifications
da_DK: Notifikationer

en: Notifications in Amelia
da_DK: Notifikationer i Amelia

en: Notify attendees by email when event information is updated.
da_DK: Underret deltagerne via e-mail, når begivenhedsoplysningerne opdateres.

en: Notify selected employees about empty package purchases
da_DK: Underret udvalgte medarbejdere om køb af tomme pakker

en: Notify the attendee(s)
da_DK: Underret kunden / kunderne

en: Notify the attendees
da_DK: Underret deltagerne

en: Notify the customer(s)
da_DK: Underret kunden / kunderne

en: Number of Additional People
da_DK: Antal ekstra personer

en: Number of Additional People:
da_DK: Antal ekstra personer:

en: Number of Recurrences:
da_DK: Antal gentagelser:

en: Number of Tickets
da_DK: Antal billetter

en: Number of adjusted time slots:
da_DK: Antal af ekstra personer:

en: Number of appointments
da_DK: Antal aftaler

en: Number of appointments required for booking
da_DK: Antal aftaler, der kræves til booking

en: Number of appointments with applied coupon is
da_DK: Antal aftaler med anvendt kupon er

en: Number of events
da_DK: Antal personer

en: Number of packages
da_DK: Antal personer

en: Number of people
da_DK: Prisen ganges med antallet af mennesker

en: Number of people on waiting list
da_DK: Antal personer på ventelisten

en: Number of people that are coming with you.
da_DK: Antal personer, der kommer med dig.

en: Number of recurrences:
da_DK: Antal gentagelser:

en: Number of tickets
da_DK: Antal billetter

en: Occupancy rate
da_DK: Belægningsprocent

en: Occupied
da_DK: Optaget

en: Occurrences
da_DK: Forekomster

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
da_DK: Tilbyd en ren, listebaseret bookingoplevelse med et design, der fanger opmærksomheden. Kunder kan nemt udforske og booke fra dit fulde eventprogram.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
da_DK: Tilbyd rabatter eller gratis aftaler med tilpasselige kuponer.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
da_DK: Tilbyd flere varigheder og priser for denne service.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
da_DK: Tilbyd valgfri eller obligatorisk ekstraudstyr under bookingprocessen – sælg yderligere tjenester, produkter eller oplevelser for at forbedre aftaler og glæde dine kunder.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
da_DK: Tilbyd tjenester med flere varighedsmuligheder, som kunderne kan vælge imellem.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
da_DK: Tilbyd mersalg eller ekstra fordele inden for en service ved hjælp af tilvalg.

en: On
da_DK: Til

en: On-Site
da_DK: On-site

en: On-line
da_DK: Online

en: On-site
da_DK: På stedet

en: On-site payment
da_DK: Betaling på stedet

en: On:
da_DK: Den:

en: On Break
da_DK: Har pause

en: On hold
da_DK: På hold

en: On the same day
da_DK: Samme dag

en: On the same day each month
da_DK: Samme dag hver måned

en: Once Off
da_DK: Når slukket

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
da_DK: Når du tilføjer din første kupon, vil den blive vist her. Klik på + Kupon ovenfor for at komme i gang.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
da_DK: Når du har tilføjet dit første brugerdefinerede felt, vises det her. Klik på + Brugerdefineret felt nedenfor for at komme i gang.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
da_DK: Når du har tilføjet din første medarbejder, vises vedkommende her. Klik på + Medarbejder nedenfor for at komme i gang.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
da_DK: Når du har tilføjet din første begivenhed, vises den her. Klik på + Begivenhed nedenfor for at komme i gang.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
da_DK: Når du har tilføjet din første ekstra, vises den her. Klik på + Ekstra ovenfor for at komme i gang.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
da_DK: Når du har tilføjet din første pakke, vises den her. Klik på + Pakke nedenfor for at komme i gang.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
da_DK: Når du har tilføjet din første ressource, vises den her. Klik på + Ressource nedenfor for at komme i gang.

en: Once you add your first service, it will appear here.
da_DK: Når du tilføjer din første tjeneste, vil den blive vist her.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
da_DK: Når du har tilføjet din første skat, vises den her. Klik på + Skat nedenfor for at komme i gang.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
da_DK: Når du modtager bookinger, vil dine aftaler blive vist her. Du kan også komme i gang ved at klikke på Tilføj-knappen nedenfor.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
da_DK: Når du modtager eventbookinger, vil de blive vist her. Du kan også komme i gang ved at klikke på Book Event-knappen nedenfor.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
da_DK: Når du modtager pakkebookinger, vil de blive vist her. Du kan også komme i gang ved at klikke på Book Pakke-knappen nedenfor.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
da_DK: Når du begynder at tilføje lokationer, vil de blive vist her. Du kan også komme i gang ved at klikke på knappen Tilføj nedenfor.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
da_DK: Når du begynder at modtage bookinger, vil fakturaerne blive vist her.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
da_DK: Når du begynder at modtage bookinger, vil transaktionerne blive vist her.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
da_DK: Når du begynder at modtage bookinger, vises dine kunder her. Du kan også komme i gang ved at klikke på knappen Tilføj eller Importer nedenfor.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
da_DK: En booking kan have flere deltagere/pladser.

en: One spot is equal to one attendee.
da_DK: Én plads svarer til én deltager.

en: Online meetings
da_DK: Online møder

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
da_DK: Kun skabeloner på standardsproget vil blive vist i back-end. Hvis en skabelon ikke findes på kundens sprog, vil versionen på standardsproget blive sendt i stedet.

en: Oops...
da_DK: Ups...

en: Open
da_DK: Åben

en: Open Event
da_DK: Åbn arrangement

en: Open following
da_DK: Åben efterfølgende

en: Opened
da_DK: Åbnet

en: Opens at
da_DK: Åbner kl.

en: Opens on
da_DK: Åbner den

en: Opens on:
da_DK: Åbner den:

en: Option {number}
da_DK: Mulighed {number}

en: Options
da_DK: Indstillinger

en: Options:
da_DK: Muligheder:

en: Or
da_DK: Eller

en: Or enter details below
da_DK: Event detaljer

en: Or pay with card
da_DK: Eller betal med kort

en: Order
da_DK: Bestilling

en: Order creation
da_DK: Oprettelse af bestilling

en: Order update
da_DK: Opdatering af bestilling

en: Organizer
da_DK: Arrangør

en: Organizers
da_DK: Arrangører

en: Other
da_DK: Andet

en: Outline
da_DK: Oversigt

en: Outlook Calendar
da_DK: Outlook Kalender

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
da_DK: Outlook Kalender & Microsoft Teams

en: Outlook Calendar WP hooks
da_DK: Outlook-kalender WP-hooks

en: Outlook Calendar setup
da_DK: Opsætning af Outlook-kalender

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
da_DK: Outlook Mailer er ikke fuldt konfigureret. Fuldfør venligst kontoopsætningen i Outlook Integration-indstillingerne.

en: Overridden by employee
da_DK: Tilsidesat af medarbejder

en: Overview
da_DK: Oversigt

en: Overwrite Records
da_DK: Overskriv poster

en: PAYMENT METHOD
da_DK: BETALINGSMETODE

en: PHP Mail
da_DK: PHP mail

en: Package
da_DK: Gennemsnitlige bookinger

en: Package:
da_DK: Gennemsnitlige bookinger

en: Package Asc
da_DK: Pakke stigende

en: Package Canceled
da_DK: Pakke annulleret

en: Package Desc
da_DK: Pakkebeskrivelse

en: Package ID
da_DK: Pakke-ID

en: Package Info
da_DK: Pakkeinfo

en: Package Selection
da_DK: Pakkevalg

en: Package appointment has been updated.
da_DK: Pakkeaftale er blevet opdateret.

en: Package appointments
da_DK: Pakkeaftaler

en: Package appointments details
da_DK: Detaljer om pakkeaftaler

en: Package badge
da_DK: Pakke-badge

en: Package booking details
da_DK: Detaljer om pakkebooking

en: Package booking has been created.
da_DK: Pakkebooking er blevet oprettet.

en: Package booking has been deleted.
da_DK: Pakkebooking er blevet slettet.

en: Package booking has been updated.
da_DK: Pakkebooking er blevet opdateret.

en: Package booking is not available for this time slot.
da_DK: Pakke booking er ikke tilgængelig for dette tidsrum.

en: Package canceled
da_DK: Pakke annulleret

en: Package capacity
da_DK: Pakke kapacitet

en: Package category
da_DK: Pakke kategori

en: Package count
da_DK: Antal pakker

en: Package deal
da_DK: Pakkeløsning

en: Package deposit
da_DK: Pakkedepositum

en: Package description
da_DK: Pakkebeskrivelse

en: Package details
da_DK: Pakkedetaljer

en: Package duration
da_DK: Varighed

en: Package filter
da_DK: Pakkefilter

en: Package has been created.
da_DK: Pakke er blevet oprettet.

en: Package has been deleted.
da_DK: Pakken er blevet slettet.

en: Package has been hidden.
da_DK: Pakken er blevet skjult.

en: Package has been updated.
da_DK: Pakken er blevet opdateret.

en: Package includes
da_DK: Pakken inkluderer

en: Package info
da_DK: Pakkeinfo

en: Package is now visible.
da_DK: Pakken er nu synlig.

en: Package location
da_DK: Pakkeplacering

en: Package management
da_DK: Pakkehåndtering

en: Package name
da_DK: Pakkenavn

en: Package overview
da_DK: Pakkeoversigt

en: Package price
da_DK: Pakkepris

en: Package price:
da_DK: Pakkepris:

en: Package purchased
da_DK: Pakke købt

en: Package rules and description
da_DK: Pakkeregler og beskrivelse

en: Package selection
da_DK: Valg af pakke

en: Package services list
da_DK: Liste over pakketjenester

en: Packages
da_DK: Vis alle tags

en: Packages appointments
da_DK: Pakker aftaler

en: Packages block
da_DK: Pakker blokerer

en: Packages have been reordered.
da_DK: Pakkerne er blevet omarrangeret.

en: Packages overview
da_DK: Pakkeoversigt

en: Packages popup
da_DK: Pop op-vindue med pakker

en: Page
da_DK: Side

en: Page card
da_DK: Sidekort

en: Page content
da_DK: Sideindhold

en: Page header
da_DK: Sidehoved

en: Page messages
da_DK: Sidemeddelelser

en: Page scroll
da_DK: Sidegulning

en: Paid
da_DK: Betalt

en: Paid deposit
da_DK: Betalt depositum

en: Paid remaining amount
da_DK: Betalt restbeløb

en: Panel & access permissions
da_DK: Panel- og adgangstilladelser

en: Panel Button Type
da_DK: Panelknaptype

en: Panel access
da_DK: Adgang til panelet

en: Panel recovery
da_DK: Panelgendannelse

en: Panel subtab name
da_DK: Panel underfanenavn

en: Paragraph
da_DK: Afsnit

en: Partially Paid
da_DK: Delvist betalt

en: Partially Refunded
da_DK: Delvist refunderet

en: Partially paid
da_DK: Delvist betalt

en: Parts
da_DK: Dele

en: Password
da_DK: Adgangskode

en: Password Updated!
da_DK: Adgangskode

en: Password changed successfully
da_DK: Din adgangskode er nu blevet nulstillet

en: Password has been changed
da_DK: Adgangskoden er ændret

en: Password is set
da_DK: Adgangskoden er indstillet

en: Password must be longer than 3 characters
da_DK: Adgangskoden skal være længere end 3 tegn

en: Password reset link has been sent to your email.
da_DK: Link til nulstilling af adgangskoden er sendt til din e-mail.

en: Passwords do not match
da_DK: Adgangskoder matcher ikke

en: Passwords don't match.
da_DK: Adgangskoderne stemmer ikke overens.

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
da_DK: Indsæt den hemmelige nøgle, du modtog efter oprettelsen af dit API-nøglepar i Google reCAPTCHA.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
da_DK: Indsæt den webstedsnøgle, du modtog efter at have genereret dit API-nøglepar i Google reCAPTCHA.

en: Pay
da_DK: Dag

en: PayPal payment link
da_DK: PayPal-betalingslink

en: Pay for all appointments at once
da_DK: Betal for alle aftaler på én gang

en: Pay now
da_DK: Betal nu

en: Pay only for the first appointment
da_DK: Betal kun for den første aftale

en: Pay with payment link
da_DK: Betal med betalingslink

en: Payee email
da_DK: Medarbejders e-mail

en: Paying later
da_DK: Betaler senere

en: Paying now
da_DK: Betaler nu

en: Payment
da_DK: Betaling

en: Payment History
da_DK: Betalingshistorik

en: Payment ID
da_DK: Betalings-ID

en: Payment Method
da_DK: Betalingsmetode

en: Payment Method:
da_DK: Betalingsmetode:

en: Payment Status
da_DK: Betalingsstatus

en: Payment Type:
da_DK: Betalingstype:

en: Payment amount
da_DK: Betalingsbeløb

en: Payment created
da_DK: Betalingsdato

en: Payment currency
da_DK: Betalingsvaluta

en: Payment date
da_DK: Betalingsdato

en: Payment details
da_DK: Betalingsdetaljer

en: Payment due amount
da_DK: Forfaldent betalingsbeløb

en: Payment error
da_DK: Betalingsfejl

en: Payment history
da_DK: Betalingshistorik

en: Payment link for Barion
da_DK: Betalingshistorik

en: Payment method
da_DK: Betalingsmetode

en: Payment method:
da_DK: Betalingsmetode:

en: Payment methods
da_DK: Betalingsmetoder

en: Payment protected by policy and powered by
da_DK: Betaling beskyttet af politik og drevet af

en: Payment segment
da_DK: Betalingssegment

en: Payment status
da_DK: Betalingsstatus

en: Payment summary
da_DK: Betalingsoversigt

en: Payment type
da_DK: Betalingstype

en: Payment type, deposit payment...
da_DK: Betalingstype, depositumbetaling...

en: Payment was canceled.
da_DK: Betalingen blev annulleret.

en: Payments
da_DK: Betalinger

en: Pending
da_DK: Afventer

en: Pending appointments
da_DK: Afventende aftaler

en: Pending payment
da_DK: Afventende betaling

en: People
da_DK: Prisen ganges med antallet af mennesker

en: People counting logic
da_DK: Logik til tælling af personer

en: Per Location
da_DK: Per lokation

en: Per Service
da_DK: Per tjeneste

en: Per customer
da_DK: Pr. kunde

en: Percentage
da_DK: Procent

en: Percentage amount
da_DK: Procentbeløb

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
da_DK: Procentindskuddet beregnes på den samlede bookingpris<br>og det faste beløb kan ganges med antallet af personer eller forblive fast på den samlede bookingpris.

en: Percentage of Load
da_DK: Procent af belastning

en: Period
da_DK: Periode

en: Period available for booking in advance
da_DK: Angiv hvor længe før, kunden kan booke en aftale

en: Periods
da_DK: Dato & tidsperioder for begivenheden med Zoom tilslutningslink

en: Permanent access token
da_DK: Permanent adgangstoken

en: Personal Information
da_DK: Besked fra køber

en: Personal information
da_DK: Personlige oplysninger

en: Phone
da_DK: Telefon

en: Phone:
da_DK: Telefon:

en: Phone Number
da_DK: Angive et telefonnummer som obligatorisk felt

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
da_DK: E-mail findes allerede med andet navn. Kontroller dit navn.

en: Phone number
da_DK: Telefonnummer

en: Phone number ID
da_DK: Telefonnummer-ID

en: Phone number copied to clipboard.
da_DK: Telefonnummer kopieret til udklipsholder.

en: Phone number must include a country code.
da_DK: Telefonnummeret skal inkludere en landekode.

en: Pick a date or range
da_DK: Vælg en dato eller et interval

en: Pick a year
da_DK: Vælg et år

en: Pick date & time
da_DK: Vælg dato og tid

en: Pick date & time:
da_DK: Vælg dato og tid:

en: Pin icon
da_DK: Pin-ikon

en: Pixel ID
da_DK: Pixel-ID

en: Placeholder
da_DK: SMS-pladsholdere

en: Placeholder Color
da_DK: SMS-pladsholdere

en: Placeholder copied to clipboard.
da_DK: Pladsholder kopieret til udklipsholder.

en: Placeholder text
da_DK: Placeringsholdertekst

en: Placeholders
da_DK: </> Vis e-mail-pladsholdere

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
da_DK: Places API (nyt) er påkrævet, men ikke aktiveret. Aktiver det i Google Cloud Console.

en: Plain
da_DK: Almindelig

en: Plans
da_DK: Planer

en: Please Wait
da_DK: Vent venligst

en: Please cancel the event first before deleting it.
da_DK: Annullér arrangementet først, før du sletter det.

en: Please check your .csv file and try again.
da_DK: Kontroller venligst din .csv-fil og prøv igen.

en: Please choose appointment date
da_DK: Vælg venligst aftaledato

en: Please choose appointment time
da_DK: Vælg venligst aftaletidspunkt

en: Please confirm you are not a robot
da_DK: Bekræft venligst, at du ikke er en robot

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
da_DK: Sørg venligst for, at tjenester og medarbejdere er oprettet, og at tjenester er tildelt medarbejdere.

en: Please enter Mailgun API key
da_DK: Indtast Mailgun API-nøgle

en: Please enter Mailgun Domain
da_DK: Indtast mailgun-domænet

en: Please enter SMTP host
da_DK: Indtast SMTP-vært

en: Please enter SMTP password
da_DK: Indtast SMTP-adgangskode

en: Please enter SMTP port
da_DK: Angiv SMTP-port

en: Please enter SMTP username
da_DK: Indtast SMTP-brugernavn

en: Please enter a code.
da_DK: Indtast venligst en kode.

en: Please enter a content.
da_DK: Indtast venligst et indhold.

en: Please enter a first name.
da_DK: Indtast venligst et fornavn.

en: Please enter a last name
da_DK: Indtast venligst et efternavn

en: Please enter a live publishable key.
da_DK: Indtast venligst en live offentlig nøgle.

en: Please enter a live secret key.
da_DK: Indtast venligst en live hemmelig nøgle.

en: Please enter a name.
da_DK: Indtast venligst et navn.

en: Please enter a new password.
da_DK: Indtast venligst en ny adgangskode.

en: Please enter a new password again.
da_DK: Indtast venligst en ny adgangskode igen.

en: Please enter a notification name.
da_DK: Indtast venligst et notifikationsnavn.

en: Please enter a password.
da_DK: Indtast venligst en adgangskode.

en: Please enter a recipient email.
da_DK: Indtast venligst en modtagers e-mail.

en: Please enter a recipient phone.
da_DK: Indtast venligst et modtagertelefonnummer.

en: Please enter a sender email.
da_DK: Indtast venligst en afsender-e-mail.

en: Please enter a sender name.
da_DK: Indtast venligst et afsendernavn.

en: Please enter a subject.
da_DK: Indtast venligst et emne.

en: Please enter a tax amount.
da_DK: Indtast venligst et skattebeløb.

en: Please enter a test publishable key.
da_DK: Indtast venligst en test-publicerbar nøgle.

en: Please enter a test secret key.
da_DK: Indtast venligst en test-hemmelig nøgle.

en: Please enter a ticket code.
da_DK: Indtast en billetkode.

en: Please enter a ticket name.
da_DK: Indtast venligst et billetnavn.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
da_DK: Indtast venligst en gyldig URL med protokol (http:// eller https://).

en: Please enter a valid email address
da_DK: Indtast venligst en gyldig e-mailadresse

en: Please enter a valid email address.
da_DK: Indtast venligst en gyldig e-mailadresse.

en: Please enter a valid phone number.
da_DK: Indtast venligst et gyldigt telefonnummer.

en: Please enter an email.
da_DK: Indtast venligst en e-mail.

en: Please enter an event.
da_DK: Indtast venligst en begivenhed.

en: Please enter appointment date...
da_DK: Angiv aftaledato ...

en: Please enter coupon
da_DK: Angiv kupon

en: Please enter current password
da_DK: Indtast venligst den nuværende adgangskode

en: Please enter date
da_DK: Indtast dato

en: Please enter date of birth
da_DK: Indtast dato

en: Please enter email
da_DK: Indtast venligst e-mail

en: Please enter email or username
da_DK: Indtast SMTP-brugernavn

en: Please enter end time
da_DK: Angiv venligst slut tidspunkt

en: Please enter first name
da_DK: Indtast fornavn

en: Please enter last name
da_DK: Indtast efternavn

en: Please enter live API Key
da_DK: Indtast venligst live API-nøgle

en: Please enter live POSKey
da_DK: Angiv Live Secret

en: Please enter live client ID
da_DK: Indtast live klient-ID

en: Please enter live key ID
da_DK: Indtast live-nøgle-ID

en: Please enter live key secret
da_DK: Indtast venligst live nøglehemmelighed

en: Please enter live secret
da_DK: Indtast live-hemmelighed

en: Please enter name
da_DK: Indtast venligst navnet

en: Please enter new password
da_DK: Indtast venligst ny adgangskode

en: Please enter new password again
da_DK: Indtast nyt kodeord igen

en: Please enter password
da_DK: Indtast venligst adgangskode

en: Please enter payee email
da_DK: Indtast venligst e-mail

en: Please enter phone
da_DK: Indtast venligst telefonnummer

en: Please enter phone number
da_DK: Indtast venligst telefonnummer

en: Please enter sandbox POSKey
da_DK: Angiv venligst slut tidspunkt

en: Please enter start time
da_DK: Angiv venligst start tidspunkt

en: Please enter tax rate name.
da_DK: Indtast venligst navn på skattesats

en: Please enter test API Key
da_DK: Indtast venligst test-API-nøgle

en: Please enter test client ID
da_DK: Indtast testklient-ID

en: Please enter test key ID
da_DK: Indtast testnøgle-ID

en: Please enter test key secret
da_DK: Indtast venligst testnøgle-hemmelighed

en: Please enter test secret
da_DK: Indtast testhemmelighed

en: Please enter waiting list capacity
da_DK: Indtast venligst ventelistekapaciteten

en: Please fill in your address.
da_DK: Udfyld venligst din adresse.

en: Please log in to Square
da_DK: Log venligst ind på Square

en: Please map corresponding data to columns:
da_DK: Kortlæg venligst tilsvarende data til kolonnerne:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
da_DK: Bemærk venligst: For at denne mulighed skal fungere, skal du tilføje nye betalingslink-pladsholdere til beskedskabelonerne.

en: Please refine your search criteria
da_DK: Forbedre dine søgekriterier

en: Please select
da_DK: Vælg venligst

en: Please select a category.
da_DK: Vælg venligst en kategori.

en: Please select a closing date.
da_DK: Vælg venligst en afslutningsdato.

en: Please select a closing time.
da_DK: Vælg venligst et lukketidspunkt.

en: Please select a color.
da_DK: Vælg venligst en farve.

en: Please select a customer.
da_DK: Vælg venligst en kunde.

en: Please select a date.
da_DK: Vælg venligst en dato.

en: Please select a date range.
da_DK: Vælg venligst et datointerval.

en: Please select a date range that is within the period range.
da_DK: Vælg venligst et datointerval, der er inden for periodeintervallet.

en: Please select a duration.
da_DK: Vælg venligst en varighed.

en: Please select a location
da_DK: Vælg en placering

en: Please select a location.
da_DK: Vælg venligst en placering.

en: Please select a package.
da_DK: Vælg venligst en pakke.

en: Please select a service.
da_DK: Vælg venligst en tjeneste.

en: Please select a start time.
da_DK: Vælg venligst et starttidspunkt.

en: Please select a time.
da_DK: Vælg venligst et tidspunkt.

en: Please select a type.
da_DK: Vælg venligst en type.

en: Please select an action.
da_DK: Vælg venligst en handling.

en: Please select an attendee.
da_DK: Vælg venligst en deltager.

en: Please select an email template.
da_DK: Vælg venligst en e-mail-skabelon.

en: Please select an employee.
da_DK: Vælg venligst en medarbejder.

en: Please select an end date.
da_DK: Vælg venligst en slutdato.

en: Please select an end time.
da_DK: Vælg venligst et sluttidspunkt.

en: Please select an event.
da_DK: Vælg venligst en begivenhed.

en: Please select an opening date.
da_DK: Vælg venligst en åbningsdato.

en: Please select an opening time.
da_DK: Vælg venligst et åbningstidspunkt.

en: Please select an option.
da_DK: Vælg en mulighed.

en: Please select at least one customer
da_DK: Vælg mindst én kunde

en: Please select at least one employee.
da_DK: Vælg venligst mindst én medarbejder.

en: Please select at least one service.
da_DK: Vælg venligst mindst én tjeneste.

en: Please select customer
da_DK: Vælg venligst kunde

en: Please select date
da_DK: Vælg dato

en: Please select employee
da_DK: Vælg venligst medarbejder

en: Please select location
da_DK: Vælg placering

en: Please select package:
da_DK: Vælg venligst en pakke:

en: Please select repeat interval
da_DK: Vælg venligst et gentagelsesinterval

en: Please select repeat period
da_DK: Vælg venligst en gentagelsesperiode

en: Please select service
da_DK: Vælg service

en: Please select the extra:
da_DK: Vælg venligst ekstra:

en: Please select time
da_DK: Vælg tid

en: Please upload the file
da_DK: Upload filen

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
da_DK: Brug venligst den indbyggede Elementor shortcode-widget i stedet for Amelia-widget, når du tilføjer Amelia til en popup.

en: Plugin Activation Error
da_DK: Plugin aktiveringsfejl

en: Plugin has been activated
da_DK: Plugin er aktiveret

en: Plugin has been deactivated
da_DK: Plugin er deaktiveret

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
da_DK: Popup-blokering er aktiveret! For at tilføje din aftale til din kalender skal du tillade popups og tilføje dette site til din undtagelsesliste.

en: Popup Heading
da_DK: Afventer

en: Popup buttons
da_DK: Popup-knapper

en: Popup title
da_DK: Popup-titel

en: Preload entities when page loads
da_DK: Forudindlæs enheder, når siden indlæses

en: Prepared
da_DK: Forberedt

en: Preselect Booking Parameters
da_DK: Forudvælg booking parametre

en: Preselect Current Date
da_DK: Forvælg aktuel dato

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
da_DK: Forvælg afkrydsningsfeltet “Abonner”

en: Preset Colors
da_DK: Forudindstillede farver

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
da_DK: Forhindre reservationer i perioder markeret som optaget i medarbejderens Google-kalender.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
da_DK: Undgå planlægningskonflikter med realtids-kalendersynkronisering for alle medarbejdere.

en: Preview
da_DK: Forhåndsvisning

en: Preview Invoice
da_DK: Forhåndsvis faktura

en: Preview invoice
da_DK: Forhåndsvisning af faktura

en: Previous range
da_DK: Forrige interval

en: Price
da_DK: Pris

en: Price:
da_DK: Pris:

en: Price Asc
da_DK: Pris stigende

en: Price Ascending
da_DK: Pris Stigende

en: Price Desc
da_DK: Pris faldende

en: Price Descending
da_DK: Pris Faldende

en: Price indicators
da_DK: Prisindikatorer

en: Price number of decimals
da_DK: Antal decimaler i pris

en: Price per Spot
da_DK: Pris pr. plads

en: Price separator
da_DK: Prisseparator

en: Price symbol position
da_DK: Prissymbolposition

en: Price type
da_DK: Pristype

en: Pricing
da_DK: Priser

en: Pricing & duration
da_DK: Priser & varighed

en: Pricing by Date range
da_DK: Prissætning efter datointerval

en: Pricing by date & time
da_DK: Pris efter dato og tid

en: Pricing by date range
da_DK: Pris efter datointerval

en: Pricing by duration
da_DK: Pris efter varighed

en: Pricing by number of people
da_DK: Pris efter antal personer

en: Pricing by the number of people
da_DK: Pris efter antal personer

en: Primary
da_DK: Primær farve

en: Primary Button Type
da_DK: Primær knaptype

en: Primary Gradient
da_DK: Primær gradient

en: Primary and state colors
da_DK: Primære og tilstandsfarver

en: Primary button style
da_DK: Primær knapstil

en: Primary color
da_DK: Primær farve

en: Primary text
da_DK: Primær tekst

en: Process payments easily with Square.
da_DK: Behandl betalinger nemt med Square.

en: Processing
da_DK: Behandler

en: Profile
da_DK: Brugerprofil

en: Profile data updated successfully
da_DK: Profildata opdateret med succes

en: Profile deleted
da_DK: Profilen blev slettet

en: Profile has been updated
da_DK: Profilen er blevet opdateret

en: Property name
da_DK: Egenskabsnavn

en: Property value
da_DK: Egenskabsværdi

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
da_DK: Beskyt dit bookingsystem mod bots ved at integrere reCAPTCHA-nøgler.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
da_DK: Giv en forenklet, vejledt bookingoplevelse på din hjemmeside. Tilpas designet og etiketterne for at forbedre brugervenligheden og tilpasse dem til dine forretningsbehov.

en: Publish
da_DK: Udgiv

en: Publish Form
da_DK: Udgiv formular

en: Purchase code
da_DK: Købskode

en: Purchase is canceled
da_DK: Købet er annulleret

en: Purchased
da_DK: Købt

en: Purple
da_DK: Lilla

en: Qty
da_DK: Antal:

en: Qty:
da_DK: Antal:

en: Quantity
da_DK: Maksimum antal

en: Quantity Asc
da_DK: Antal stigende

en: Quantity Desc
da_DK: Antal faldende

en: Quantity is shared
da_DK: Antal er delt

en: Quantity per location
da_DK: Antal pr. lokation

en: Quantity per service
da_DK: Antal pr. service

en: Queued
da_DK: Sat i kø

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
da_DK: Download hurtigt alle aftaledetaljer fra siden Bookinger, så rapportering, analyse og registrering bliver enkel og effektiv.

en: Radio button
da_DK: Radioknap

en: Random
da_DK: Tilfældig

en: Rate
da_DK: Takst

en: Razorpay payment link
da_DK: Razorpay-betalingslink

en: Re-type New Password
da_DK: Indtast nyt kodeord igen

en: Re-type new password
da_DK: Indtast det nye kodeord igen

en: Read more
da_DK: Se mere

en: Recharge
da_DK: Genopfyld

en: Recharge balance
da_DK: Genopfyld saldo

en: Recipient email
da_DK: Modtagerens e-mailadresse

en: Recipient phone
da_DK: Modtagerens telefonnummer

en: Recurrence
da_DK: Gentagelse

en: Recurrences
da_DK: Gentagelser

en: Recurring
da_DK: Tilbagevendende:

en: Recurring Appointment
da_DK: Kommende aftaler

en: Recurring Appointments
da_DK: Ventende aftaler

en: Recurring Appointments:
da_DK: Ventende aftaler

en: Recurring Summary
da_DK: Tilbagevendende oversigt

en: Recurring appointment
da_DK: Tilbagevendende aftale

en: Recurring appointment payment
da_DK: Betaling for tilbagevendende aftale

en: Recurring appointments
da_DK: Tilbagevendende aftaler

en: Recurring appointments:
da_DK: Tilbagevendende aftaler:

en: Recurring appointments details
da_DK: Kommende aftaler

en: Recurring appointments setup
da_DK: Opsætning af tilbagevendende aftaler

en: Recurring events
da_DK: Tilbagevendende begivenheder

en: Recurring notification
da_DK: Gentagende anmeldelse

en: Recurring popup
da_DK: Tilbagevendende popup

en: Recurring summary
da_DK: Gentagende oversigt

en: Red
da_DK: Rød

en: Redirect
da_DK: Omdirigering

en: Redirect URI
da_DK: Omdirigerings-URI

en: Redirect URL After Booking
da_DK: Omdiriger URL efter reservation

en: Redirect URL (denied)
da_DK: Omdirigerings-URL (afvist)

en: Redirect URL after Payment
da_DK: Omdiriger URL efter reservation

en: Redirect URL after booking
da_DK: Omdirigerings-URL efter booking

en: Redirect URL after payment
da_DK: Omdirigerings-URL efter betaling

en: Redirect URL for successfully approved booking
da_DK: Omdirigerings-URL for en succesfuldt godkendt booking

en: Redirect URL for successfully rejected booking
da_DK: Omdirigerings-URL for en succesfuldt afvist booking

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
da_DK: Omdirigerings-URL for en ikke-succesfuldt godkendt booking

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
da_DK: Omdirigerings-URL for ikke-succesfuldt afvist booking

en: Redirect URLs
da_DK: Omdirigerings-URI

en: Redirect page
da_DK: Omdirigeringsside

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
da_DK: Reducer udeblivelser med rettidige påmindelser, der sendes automatisk

en: Reflect On
da_DK: Reflektere over

en: Refund
da_DK: Refusion

en: Refund Transaction
da_DK: Refusionstransaktion

en: Refunded
da_DK: Refunderet

en: Registration, Telephone Number, Email
da_DK: Registrering, telefonnummer, e-mail

en: Reject appointment link
da_DK: Afvis aftalelink

en: Rejected
da_DK: Afvist

en: Remaining Amount:
da_DK: Resterende beløb:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
da_DK: Resterende beløb betales på stedet.

en: Remind me when my SMS balance is low
da_DK: Mind mig, når min SMS-saldo er lav

en: Remove Attendee
da_DK: Fjern deltageren

en: Remove Google Calendar busy slots
da_DK: Fjern optagede tider i Google Kalender

en: Remove Outlook Calendar busy slots
da_DK: Fjern optagede tidsrum i Outlook-kalenderen

en: Reorder Packages
da_DK: Omdisponér pakker

en: Reorder Services
da_DK: Omdisponér tjenester

en: Reorder on website
da_DK: Omdisponér på hjemmesiden

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
da_DK: Omdisponering af pakker påvirker, hvordan de vises på hjemmesiden.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
da_DK: Omdisponering af tjenester påvirker, hvordan de vises på hjemmesiden.

en: Repeat
da_DK: Gentag

en: Repeat:
da_DK: Gentag Event

en: Repeat Appointment
da_DK: Gentag aftale

en: Repeat Event
da_DK: Gentag Event

en: Repeat Every Year
da_DK: Gentag hvert år

en: Repeat Yearly
da_DK: Gentag årligt

en: Repeat appointment
da_DK: Gentag aftale

en: Repeat event
da_DK: Gentag begivenhed

en: Repeat every
da_DK: Gentag hvert år

en: Repeat every year
da_DK: Gentag hvert år

en: Repeat new password
da_DK: Gentag nyt kodeord

en: Repeat on
da_DK: Gentag Event

en: Repeat this appointment
da_DK: Dato for arrangementet

en: Repeat yearly
da_DK: Gentag årligt

en: Replace
da_DK: Erstat

en: Reply-to email
da_DK: Svar-til-e-mail

en: Require password for login
da_DK: Kræv adgangskode til login

en: Required
da_DK: Påkrævet

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
da_DK: Påkrævede felter: <b>Fornavn</b> og <b>Efternavn</b>.

en: Reschedule
da_DK: Omlæg

en: Reschedule appointment
da_DK: Omplanlæg aftale

en: Rescheduled
da_DK: Aftalen kan ikke omplanlægges

en: Reset
da_DK: Nulstil

en: Reset Form
da_DK: Nulstil formular

en: Reset Password
da_DK: Nulstil Kodeord

en: Reset form settings
da_DK: Nulstil formularindstillinger

en: Reset password
da_DK: Nulstil adgangskode

en: Resource
da_DK: Servicen er blevet slettet

en: Resource Details
da_DK: Ressourcedetaljer

en: Resource booking setup
da_DK: Opsætning af ressourcebooking

en: Resource has been added.
da_DK: Ressourcen er blevet tilføjet.

en: Resource has been deleted.
da_DK: Ressourcen er blevet slettet.

en: Resource has been hidden.
da_DK: Ressourcen er blevet skjult.

en: Resource has been updated.
da_DK: Ressourcen er blevet opdateret.

en: Resource is now visible.
da_DK: Ressourcen er nu synlig.

en: Resources
da_DK: Kunder er blevet slettet

en: Return to Home
da_DK: Tilbage til startside

en: Returning
da_DK: Tilbagevendende

en: Revenue
da_DK: Indtægter

en: Ribbon
da_DK: Bånd

en: Role
da_DK: Rolle

en: Roles & permissions
da_DK: Roller og tilladelser

en: Roles settings
da_DK: Rolleindstillinger

en: Rules
da_DK: Regler

en: SMS History
da_DK: SMS-historie

en: SMS Settings
da_DK: SMS-indstillinger

en: SMS balance
da_DK: SMS-saldo

en: SMS history
da_DK: SMS-historik

en: SMTP Host
da_DK: SMTP vært

en: SMTP Password
da_DK: SMTP adgangskode

en: SMTP Port
da_DK: SMTP-port

en: SMTP Secure
da_DK: SMTP-sikkerhed

en: SMTP Username
da_DK: SMTP Brugernavn

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
da_DK: Validering af SMTP-legitimationsoplysninger mislykkedes. Kontroller dine indstillinger.

en: Same day
da_DK: Samme dag

en: Sandbox mode
da_DK: Sandbox-tilstand

en: Sandbox secret key (POSKey)
da_DK: Sandkasse-hemmelig nøgle (POSKey)

en: Sat
da_DK: Lør

en: Saturday
da_DK: Lørdag

en: Save
da_DK: Gem

en: Save
da_DK: Gem

en: Save Changes
da_DK: Gem ændringer

en: Save Special Day
da_DK: Gem Speciel Dag

en: Save changes
da_DK: Gem ændringer

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
da_DK: Spar tid og reducer manuelt arbejde med øjeblikkelige, automatisk genererede fakturaer

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
da_DK: Spar tid ved at automatisere gentagne begivenheder i stedet for at oprette dem manuelt

en: Save time with fast, one-click appointment exports
da_DK: Spar tid med hurtig eksport af aftaler med et enkelt klik

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
da_DK: Spar tid med hurtig og problemfri eksport af kundedata

en: Scan E-Ticket
da_DK: Vælg Tidspunkt

en: Scan e-ticket
da_DK: Scan e-billet

en: Schedule
da_DK: Tidsplan

en: Schedule:
da_DK: Tidsplan

en: Schedule setup required
da_DK: Planlægning af opsætning påkrævet

en: Scheduled
da_DK: Planlagt

en: Scheduled Before Appointment
da_DK: Planlagt før aftale

en: Scheduled Before Event
da_DK: Planlagt før begivenhed

en: Scheduled notification
da_DK: Planlagt meddelelse

en: Scope
da_DK: Omfang

en: Scopes
da_DK: Omfang

en: Search
da_DK: Søg

en: Search...
da_DK: Søg...

en: Search Coupons
da_DK: Søg kuponer

en: Search Filters
da_DK: Søge kriterier

en: Search Input Field
da_DK: Medarbejdernotat

en: Search Resources
da_DK: Søg Ressourcer

en: Search Results
da_DK: Søgeresultater

en: Search Taxes
da_DK: Søge kriterier

en: Search attendees
da_DK: Søg efter deltagere

en: Search booked appointments
da_DK: Søg i bookede aftaler

en: Search bookings
da_DK: Søg i bookinger

en: Search customers
da_DK: Søg efter kunder

en: Search employees
da_DK: Søg efter medarbejdere

en: Search events
da_DK: Søg efter begivenheder

en: Search extras
da_DK: Søg ekstra

en: Search features
da_DK: Søg efter funktioner

en: Search for Events
da_DK: Søg i begivenheder ...

en: Search for events
da_DK: Søg efter begivenheder

en: Search integrations
da_DK: Søg efter integrationer

en: Search invoices
da_DK: Søg efter fakturaer

en: Search locations
da_DK: Søg efter placeringer

en: Search notifications
da_DK: Søg efter meddelelser

en: Search packages
da_DK: Søg pakker

en: Search services
da_DK: Søg tjenester

en: Second
da_DK: Sekund

en: Second {day}
da_DK: Sekund {day}

en: Secondary
da_DK: Sekundær

en: Secondary Button Type
da_DK: Sekundær knaptype

en: Secondary button style
da_DK: Sekundær knapstil

en: Secondary color
da_DK: Sekundær farve

en: Secondary text
da_DK: Sekundær tekst

en: Secret key (POSKey)
da_DK: Hemmelig nøgle (POSKey)

en: Section
da_DK: Handling

en: Securely process payments using Stripe.
da_DK: Behandl betalinger sikkert med Stripe.

en: Segments
da_DK: Segmenter

en: Select
da_DK: Vælg

en: Select Address
da_DK: Vælg adresse

en: Select Apple Calendar
da_DK: Vælg kalender

en: Select Box
da_DK: Vælg boks

en: Select Calendar
da_DK: Vælg kalender

en: Select Catalog View
da_DK: Vælg katalogvisning

en: Select Coupon
da_DK: Vælg kupon

en: Select Customer
da_DK: Vælg Kunde(r)

en: Select Customer(s)
da_DK: Vælg Kunde(r)

en: Select Date
da_DK: Vælg dato

en: Select Employee
da_DK: Vælg 
    Medarbejder

en: Select Event
da_DK: Vælg hold

en: Select Events
da_DK: Vælg hold

en: Select Location
da_DK: Vælg Lokation

en: Select Package
da_DK: Vælg pakke

en: Select Repeat Interval
da_DK: Vælg gentagelsesinterval

en: Select Repeat Period
da_DK: Vælg gentagelsesperiode

en: Select Service
da_DK: Vælg Service

en: Select Service Category
da_DK: Vælg Servicekategori

en: Select Tag
da_DK: Vælg Tag

en: Select Tags
da_DK: Vælg Tag

en: Select Tickets
da_DK: Vælg Tidspunkt

en: Select Time
da_DK: Vælg Tidspunkt

en: Select View
da_DK: Vælg visning

en: Select WooCommerce product
da_DK: Vælg WooCommerce-produkt

en: Select Zoom User
da_DK: Vælg Zoom bruger

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
da_DK: Vælg en pladsholder for at indsætte den, hvor din markør er placeret.

en: Select at least one option.
da_DK: Vælg mindst én mulighed.

en: Select box
da_DK: Vælg boks

en: Select category
da_DK: Vælg kategori

en: Select customer, employee and service
da_DK: Vælg kunde, medarbejder og service

en: Select date
da_DK: Vælg dato

en: Select date and time
da_DK: Vælg kunde og service

en: Select delimiter
da_DK: Vælg afgrænser

en: Select employee
da_DK: Vælg medarbejder

en: Select event
da_DK: Vælg begivenhed

en: Select location
da_DK: Vælg placering

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
da_DK: Vælg kun specifikke tjenester for denne periode. <br/> Hvis der ikke er valgt nogen tjenester, vil alle tildelte tjenester til denne medarbejder <br/> være tilgængelige for booking i denne periode.

en: Select or Create New
da_DK: Vælg eller Opret nyt

en: Select or Create Tag
da_DK: Vælg eller opret tag

en: Select package
da_DK: Vælg pakke

en: Select placeholder
da_DK: Vælg pladsholder

en: Select service
da_DK: Vælg tjeneste

en: Select specific location for each period.
da_DK: Vælg specifik placering for hver periode.

en: Select specific location for this period.
da_DK: Vælg specifik placering for denne periode.

en: Select specific services for each period.
da_DK: Vælg specifikke tjenester for hver periode.

en: Select the Appointment Time
da_DK: Vælg aftaletid

en: Select the Extras you'd like
da_DK: Vælg de ekstra funktioner, du ønsker

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
da_DK: Vælg det WooCommerce-produkt, der skal bruges til denne pakke.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
da_DK: Vælg den handling, der vil udløse begivenheden til sporing.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
da_DK: Vælg den medarbejder, der skal tilføjes som arrangør af begivenheden i Google/Outlook/Apple Kalender. Medarbejdere, der vælges under Medarbejdere, tilføjes som gæster.

en: Select the events this coupon can be used for.
da_DK: Vælg de begivenheder, som denne kupon kan bruges til.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
da_DK: Vælg antallet af billetter, du ønsker at booke for hver billettype.

en: Select the packages this coupon can be used for.
da_DK: Vælg de pakker, denne kupon kan bruges til.

en: Select the services this coupon can be used for.
da_DK: Vælg de tjenester, denne kupon kan bruges til.

en: Select this Employee
da_DK: Vælg denne medarbejder

en: Select this employee
da_DK: Vælg denne medarbejder

en: Select tickets
da_DK: Vælg billetter

en: Select your Square Location
da_DK: Vælg din Square-lokation

en: Selected
da_DK: Valgt

en: Selected Customers
da_DK: Udvalgte Kunder

en: Selected date background
da_DK: Valgt dato baggrund

en: Selected date text
da_DK: Valgt dato-tekst

en: Selected extras
da_DK: Valgte ekstra

en: Selected extras details
da_DK: Vælg de ekstra funktioner, du ønsker

en: Selected services
da_DK: Valgte tjenester

en: Semicolon (;)
da_DK: Semikolon (;)

en: Send Access Link
da_DK: Send adgangslink

en: Send ICS file for approved bookings
da_DK: Send ICS-fil for godkendte bookinger

en: Send ICS file for pending bookings
da_DK: Send ICS-fil for ventende bookinger

en: Send Reset Link
da_DK: Send nulstillingslink

en: Send access link
da_DK: Send adgangs-link

en: Send after appointment
da_DK: Send efter aftale

en: Send after event
da_DK: Send efter begivenhed

en: Send all SMS messages to additional numbers
da_DK: Send alle SMS-beskeder til yderligere numre

en: Send all notifications to additional addresses
da_DK: Send alle meddelelser til ekstra adresser

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
da_DK: Send aftalebeskeder direkte via WhatsApp.

en: Send at
da_DK: Send til

en: Send custom fields info for each customer separately
da_DK: Send brugerdefinerede feltoplysninger for hver kunde separat

en: Send event invitation email
da_DK: Send begivenhedsinvitation via e-mail

en: Send invoice
da_DK: Send faktura

en: Send invoice to customer by default
da_DK: Send faktura til kunden som standard

en: Send only this notification
da_DK: Send kun denne meddelelse

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
da_DK: Send personlige e-mail- og SMS-meddelelser skræddersyet til din virksomhed.

en: Send smart, personalized notifications your way
da_DK: Send smarte, personaliserede meddelelser på din måde

en: Send to e-mail
da_DK: Send test e-mail

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
da_DK: Send dine kundedata til Mailchimp hurtigt og ubesværet.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
da_DK: Afsender-ID skal bestå af mellem 3 og 11 tegn

en: Sender email
da_DK: Afsenderens e-mail

en: Sender name
da_DK: Afsenderens navn

en: Sent
da_DK: Sendt

en: Separate-row export
da_DK: Eksport på separate rækker

en: Service/Event
da_DK: Service/Begivenhed

en: Service Asc
da_DK: Service stigende

en: Service Categories
da_DK: Servicekategorier

en: Service Category
da_DK: Service Katagori

en: Service Desc
da_DK: Service faldende

en: Service ID
da_DK: Service-ID

en: Service Info
da_DK: Serviceoplysninger

en: Service Input Field
da_DK: Medarbejdernotat

en: Service Price
da_DK: Servicepris

en: Service Selection
da_DK: Servicevalg

en: Service Subtotal
da_DK: Service subtotal

en: Service badge
da_DK: Service-badge

en: Service capacity
da_DK: Servicekapacitet

en: Service category
da_DK: Servicekategori

en: Service count
da_DK: Antal tjenester

en: Service description
da_DK: Behandlings beskrivelse

en: Service details
da_DK: Serviceoplysninger

en: Service duration
da_DK: Ydelsevarighed

en: Service employees list
da_DK: Liste over serviceansatte

en: Service filter
da_DK: Servicefilter

en: Service has been added.
da_DK: Service er blevet tilføjet.

en: Service has been deleted.
da_DK: Service er blevet slettet.

en: Service has been hidden.
da_DK: Service er blevet skjult.

en: Service has been updated.
da_DK: Service er blevet opdateret.

en: Service info
da_DK: Serviceinfo

en: Service information
da_DK: Ydelsevarighed

en: Service is now visible.
da_DK: Service er nu synlig.

en: Service location
da_DK: Servicelokation

en: Service name
da_DK: Servicenavn

en: Service or event description
da_DK: Beskrivelse af tjeneste eller begivenhed

en: Service or event name
da_DK: Service- eller begivenhedsnavn

en: Service packages overview
da_DK: Oversigt over servicepakker

en: Service price
da_DK: Servicepris

en: Service selection
da_DK: Valg af tjeneste

en: Service subtotal
da_DK: Servicetotal

en: Services
da_DK: Tjenester

en: Services & categories setup
da_DK: Opsætning af tjenester og kategorier

en: Services Asc
da_DK: Tjenester stigende

en: Services Desc
da_DK: Tjenester faldende

en: Services and packages overview
da_DK: Oversigt over tjenester og pakker

en: Services have been reordered.
da_DK: Tjenester er blevet omarrangeret.

en: Services list, Appointments
da_DK: Tjenesteliste, Aftaler

en: Services overview
da_DK: Oversigt over tjenester

en: Services setup
da_DK: Opsætning af tjenester

en: Set ICS file description
da_DK: Indstil ICS-filbeskrivelse

en: Set Limit
da_DK: Indstil grænse

en: Set Minimum
da_DK: Indstil minimum

en: Set Password
da_DK: Indstil Adgangskode

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
da_DK: Indstil et maksimalt antal personer, en kunde kan tilføje ved booking.

en: Set coupons to be case insensitive
da_DK: Indstil kuponer til at være store/små-bogstavs-ufølsomme

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
da_DK: Indstil forskellige priser for specifikke dage, tidspunkter eller brugerdefinerede datoer.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
da_DK: Indstil dynamisk prisfastsættelse for tjenester baseret på forskellige betingelser.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
da_DK: Indstil først begivenhedsperioden for at muliggøre prisfastsættelse efter datointerval.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
da_DK: Indstil fleksibel billetprisfastsættelse med kategorier og datobaserede intervaller for at maksimere tilgængelighed og indtægter.

en: Set general settings
da_DK: Indstil generelle indstillinger

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
da_DK: Indstil individuelle tidszoner for medarbejdere, så tilgængelighed og bookinger vises korrekt for kunder over hele verden.

en: Set metadata and description
da_DK: Indstil metadata og beskrivelse

en: Set minimum
da_DK: Indstil minimum

en: Set new password
da_DK: Indstil nyt kodeord

en: Set options, colors and labels for booking form
da_DK: Indstil muligheder, farver og etiketter for bookingformular

en: Set password
da_DK: Indstil adgangskode

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
da_DK: Indstil pris baseret på antallet af personer i bookingen.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
da_DK: Indstil beskrivelsen, der vil fremgå i kalenderbegivenheden. Du kan bruge pladsholdere tilgængelige på siden Notifikationer.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
da_DK: Indstil først begivenhedsperioden for at aktivere prisfastsættelse efter datointerval.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
da_DK: Indstil det maksimale antal travle begivenheder hentet fra kalenderen for at blokere bookinger i Amelia.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
da_DK: Indstil det maksimale antal personer, der er tilladt pr. aftale for denne tjeneste.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
da_DK: Angiv det mindste antal personer, der kræves pr. aftale for denne service.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
da_DK: Indstil antallet af godkendte bookinger, hvorefter kunden automatisk vil modtage kuponen i en notifikation. Bemærk: For at aktivere dette skal kuponpladsholderen være inkluderet i notifikationsskabelonen.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
da_DK: Indstil tiden før aftalen, når kunder<br/>ikke vil kunne annullere aftalen.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
da_DK: Indstil titlen, der vil fremgå i kalenderbegivenheden. Du kan bruge pladsholdere tilgængelige på notifikationssiden.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
da_DK: Indstil denne mulighed, hvis du vil begrænse antallet af aftaler, som en medarbejder kan have dagligt, uanset hvor mange aftaler der 'passer' inden for arbejdstiden.

en: Set up
da_DK: Opsætning

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
da_DK: Opsæt kalenderlayout og tilbagevendende popup-indstillinger

en: Set up Content, Buttons and Labels
da_DK: Opsæt indhold, knapper og etiketter

en: Set up Employees selection options
da_DK: Medarbejders e-mail

en: Set up Labels and Buttons
da_DK: Opsæt etiketter og knapper

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
da_DK: Opsæt synlighedsindstillinger for lokation, billeder, filtre, kapacitet, pris og status

en: Set up Locations selection options
da_DK: Placeringsbeskrivelse

en: Set up Package detailed view
da_DK: Opsæt detaljeret visning af pakke

en: Set up Service detailed view
da_DK: Serviceoplysninger

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
da_DK: Opsæt valg af tjenester, lokationer og medarbejdere

en: Set up Services and Packages view
da_DK: Opsæt visning af tjenester og pakker

en: Set up Services selection options
da_DK: Serviceoplysninger

en: Set up Services view
da_DK: Sorter Services:

en: Set up Sidebar visibility and its content
da_DK: Opsæt sidebjælkens synlighed og indhold

en: Set up button type and labels
da_DK: Opsæt knaptype og etiketter

en: Set up button types and labels
da_DK: Opsæt knaptyper og etiketter

en: Set up categories cards
da_DK: Vis alle kategorier

en: Set up display options and labels
da_DK: Opsæt visningsmuligheder og etiketter

en: Set up labels
da_DK: Opsæt etiketter

en: Set up labels and buttons
da_DK: Opsæt etiketter og knapper

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
da_DK: Indstil synlighed for personale, placering, galleri og andre begivenhedsoplysninger

en: Set up visibility, button type and labels
da_DK: Opsæt synlighed, knaptype og etiketter

en: Set up visibility and labels
da_DK: Opsæt synlighed og etiketter

en: Set up visibility and labels of ticket selection
da_DK: Opsæt synlighed og etiketter for billetvalg

en: Set your Google Map API Key in General Settings
da_DK: Indstil din Google Map API-nøgle i Generelle Indstillinger

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
da_DK: Indstil din virksomheds arbejdstid. Denne tidsplan vil blive brugt for alle nye medarbejdere, men du kan senere tilpasse tidsplanen for hver enkelt medarbejder.

en: Setting up days off
da_DK: Opsætning af fridage

en: Settings
da_DK: Indstillinger

en: Settings have been saved.
da_DK: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Shared
da_DK: Delt

en: Shared Pool
da_DK: Delt pool

en: Shared capacity across services
da_DK: Delt kapacitet på tværs af tjenester

en: Shared category capacity
da_DK: Delt kategorikapacitet

en: Show
da_DK: Vis

en: Show Add To Calendar option to customers
da_DK: Vis muligheden "Tilføj til kalender" for kunder

en: Show All
da_DK: Vis alle tags

en: Show All Periods
da_DK: Vis alle perioder

en: Show Less Periods
da_DK: Vis færre perioder

en: Show Type
da_DK: Vis type

en: Show all categories
da_DK: Vis alle kategorier

en: Show all employees
da_DK: Vis alle ansatte

en: Show all events
da_DK: Vis alle hold

en: Show all locations
da_DK: Vis alle butikker

en: Show all packages
da_DK: Vis alle tags

en: Show all services
da_DK: Vis alle behandlinger

en: Show all tags
da_DK: Vis alle tags

en: Show booking slots in client's time zone
da_DK: Vis bookingtider i kundens tidszone

en: Show bookings
da_DK: Vis bookinger

en: Show catalog of all categories
da_DK: Vis katalog over alle kategorier

en: Show checkout form
da_DK: Vis betalingsformular

en: Show coupon
da_DK: Vis kupon

en: Show customer information form
da_DK: Vis kundeinformationsformular

en: Show employee
da_DK: Vis medarbejder

en: Show event
da_DK: Vis hold

en: Show event on site
da_DK: Vis begivenhed på stedet

en: Show from date
da_DK: Vis fra dato

en: Show in Amelia Popup
da_DK: Vis i Amelia-popup

en: Show less
da_DK: Vis mindre

en: Show location
da_DK: Vis placering

en: Show more
da_DK: Vis mere

en: Show more ({count})
da_DK: Vis mere ({count})

en: Show on website
da_DK: Vis på hjemmesiden

en: Show package
da_DK: Vis pakke

en: Show recurring events
da_DK: Vis tilbagevendende hold

en: Show resource
da_DK: Vis ressource

en: Show service
da_DK: Vis tjeneste

en: Show single Event details on the page
da_DK: Vis detaljer om enkeltstående begivenhed på siden

en: Show specific categories
da_DK: Vis specifik kategori

en: Show specific category
da_DK: Vis specifik kategori

en: Show specific package
da_DK: Vis specifik pakke

en: Show specific packages
da_DK: Vis specifik kategori

en: Show specific service
da_DK: Vis specifik behandling

en: Show specific services
da_DK: Vis specifik behandling

en: Show tag
da_DK: Vis tag

en: Show tax
da_DK: Vis skat

en: Show waiting list after booking is full
da_DK: Vis venteliste, når booking er fuld

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
da_DK: Vis dine tjenester i stilfulde kortlayouts. Organiser dem nemt efter kategori og tilpas udseendet, så det matcher dit brand.

en: Showing
da_DK: Viser

en: Sidebar
da_DK: Sidebjælke

en: Sidebar area
da_DK: Sidebjælkeområde

en: Sidebar visibility
da_DK: Sidebjælkens synlighed

en: Sign In
da_DK: Log ind

en: Sign In to Mailchimp
da_DK: Radioknapper

en: Sign Out of Mailchimp
da_DK: Log ud af Mailchimp

en: Sign in
da_DK: Log ind

en: Sign in as
da_DK: Log ind som

en: Sign in with Google
da_DK: Log ind med Google

en: Sign in with Microsoft
da_DK: Log ind med Microsoft

en: Sign in with Outlook
da_DK: Log ind med Outlook

en: Sign out from Google
da_DK: Log ud fra Google

en: Sign out from Outlook
da_DK: Log ud fra Outlook

en: Sign up
da_DK: Tilmeld dig

en: Simple, secure payments powered by Barion.
da_DK: Enkle, sikre betalinger drevet af Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
da_DK: Forenkle kommunikationen med tilpassede beskeder til både kunder og medarbejdere

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
da_DK: Forenklet økonomistyring med nem eksport af transaktioner med et enkelt klik

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
da_DK: Forenkle planlægningen med individuel tilgængelighed, arbejdstid og opgaver

en: Simplify scheduling with recurring events
da_DK: Forenkle planlægningen med tilbagevendende begivenheder

en: Single-row export
da_DK: Eksport af enkelt række

en: Single Ticket
da_DK: Enkeltbillet

en: Single booking
da_DK: Enkeltbooking

en: Skip Categories step
da_DK: Kategorier

en: Skip Import
da_DK: Spring import over

en: Skip packages and continue with the selected service
da_DK: Spring pakker over og fortsæt med den valgte service

en: Skip setup
da_DK: Spring opsætning over

en: Slot end time
da_DK: Slot-sluttidspunkt

en: Social login setup
da_DK: Opsætning af social login

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
da_DK: Nogle medarbejdere, der er tildelt denne begivenhed, er ikke forbundet til Zoom. Gå venligst til deres profiler og forbind dem til Zoom for at bruge denne integration korrekt.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
da_DK: Nogle medarbejdere, der er tildelt denne service, er ikke forbundet til Zoom. Gå venligst til deres profiler og forbind dem til Zoom for at bruge denne integration korrekt.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
da_DK: Nogle af de ønskede tider er optaget. Vi har i stedet tilbudt dig de nærmeste ledige tider.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
da_DK: Nogle betalingsmetoder kan ikke bruges sammen på grund af kompatibilitetsregler.

en: Some records have an incorrect format.
da_DK: Nogle poster har et forkert format.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
da_DK: Beklager, der opstod en fejl ved behandling af din betaling. Prøv igen senere.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
da_DK: Beklager, der opstod en fejl ved behandling af din betaling. Prøv igen senere.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
da_DK: Beklager, der var en fejl, mens du tilføjer Booking til butikkens kurv.

en: Sort
da_DK: Sorter

en: Space-comma
da_DK: Mellemrum-komma

en: Space-dot
da_DK: Mellemrum-punktum

en: Special Days
da_DK: Specielle Dage

en: Special characters are not allowed
da_DK: Specialtegn er ikke tilladt

en: Special days
da_DK: Særlige dage

en: Special days setup
da_DK: Opsætning af særlige dage

en: Specific Date
da_DK: Vis specifik kategori

en: Specific Date & Time
da_DK: Vis specifik kategori

en: Specific date
da_DK: Vis specifik kategori

en: Specific date & time
da_DK: Specifik dato og tid

en: Spot
da_DK: Steder:

en: Spots
da_DK: Steder:

en: Spots capacity
da_DK: Kapacitet

en: Square
da_DK: Firkant

en: Square account successfully disconnected
da_DK: Square-kontoen blev afbrudt med succes

en: Square payment link
da_DK: Square-betalingslink

en: Staff
da_DK: Medarbejdere

en: Standard Account
da_DK: Standardkonto

en: Start Date
da_DK: Starttid

en: Start Scanner
da_DK: Starttid

en: Start Time
da_DK: Starttid

en: Start Zoom Meeting
da_DK: Start Zoommøde

en: Start by clicking the add custom field button
da_DK: Start med at klikke på knappen Tilføj brugerdefineret felt.

en: Start date
da_DK: Startdato

en: Start time
da_DK: Starttidspunkt

en: Status Asc
da_DK: Status stigende

en: Status Desc
da_DK: Status faldende

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
da_DK: Overhold reglerne med lethed gennem konsekvent og pålidelig skattehåndtering i hele din virksomhed

en: Stay connected with WhatsApp notifications
da_DK: Hold kontakten med WhatsApp-notifikationer

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
da_DK: Hold styr på tingene med eksportfiler, der er klar til analyse eller eksterne værktøjer

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
da_DK: Trin-for-trin reservationsguide giver dine kunder muligheden for at vælge alt om reservationen i et par trin

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
da_DK: Trin for trin bookingvisning guider kunderne gennem flere trin for at foretage deres bookinger.

en: Step-by-step
da_DK: Trin for trin

en: Step-by-step booking form guide
da_DK: Trinvis vejledning til reservationsformularen

en: Step 1
da_DK: Trin 1

en: Step 2
da_DK: Trin 2

en: Step 3
da_DK: Trin 3

en: Step 4
da_DK: Trin 4

en: Step Booking
da_DK: Trinbooking

en: Step By Step Booking Form
da_DK: Trin for trin bookingformular

en: Step Popups
da_DK: Trinpopups

en: Step content
da_DK: Trinindhold

en: Step header
da_DK: Trinoverskrift

en: Step heading
da_DK: Trinoverskrift

en: Step info tab
da_DK: Fanen Trinoplysninger

en: Step message
da_DK: Trinmeddelelse

en: Step pagination
da_DK: Trinvis paginering

en: Step tickets tab
da_DK: Fanen Trinbilletter

en: Steps
da_DK: Trin

en: Steps order
da_DK: Trin rækkefølge

en: Stop Scanner
da_DK: Stop scanner

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
da_DK: Strømlin dine operationer med ét centralt sted til at administrere alle ressourcer på tværs af din virksomhed

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
da_DK: Strømlinjefør virtuelle møder ved at integrere populære mødeplatforme direkte i bookinger.

en: Stripe Account
da_DK: Stripe

en: Stripe Connect
da_DK: Tilslut

en: Stripe payment link
da_DK: Stripe-betalingslink

en: Studios
da_DK: Studier

en: Sub Steps
da_DK: Undertrin

en: Sub step title
da_DK: Undertrinstitel

en: Subject
da_DK: Emne

en: Subject placeholders
da_DK: Emnepladsholdere

en: Subscribe to our mailing list
da_DK: Abonner på vores mailingliste

en: Success
da_DK: Succes

en: Successful cancellation redirect URL
da_DK: URL til omdirigering ved vellykket aflysning

en: Successfully added booking
da_DK: Omdiriger URL efter reservation

en: Suggest closest available date
da_DK: Foreslå nærmeste ledige dato

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
da_DK: Foreslå kunderne at tilføje en aftale til deres kalender, når bookingen er afsluttet.

en: Suggest next available date
da_DK: Foreslå næste ledige dato

en: Suggest previous available date
da_DK: Foreslå forrige ledige dato

en: Sum of payments
da_DK: Sum af betalinger

en: Summary
da_DK: Oversigt

en: Summary segment
da_DK: Resumé-segment

en: Sun
da_DK: Søn

en: Sunday
da_DK: Søndag

en: Support Amelia by displaying a backlink
da_DK: Støt Amelia ved at vise et backlink

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
da_DK: Få dybere indsigt ved at bruge eksporterede data til analyse og rapportering

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
da_DK: Understøt eksterne arbejdsgange ved problemfrit at flytte finansielle poster til andre systemer

en: Switch Camera
da_DK: Skift kamera

en: Sync with
da_DK: Synkroniser med

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
da_DK: Synkroniser din Stripe Connect-konto for ubesværede betalinger og problemfri udbetalinger.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
da_DK: Synkroniser dine og dine medarbejderes personlige og professionelle begivenheder ved at forbinde Outlook-kalendere.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
da_DK: Synkroniser dine og dine medarbejderes personlige og professionelle begivenheder ved at forbinde Google-kalendere.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
da_DK: Synkroniser din tidsplan med din personlige Apple-kalender for at undgå dobbeltbookinger.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
da_DK: Synkroniser din tidsplan med din personlige Google-kalender for at undgå dobbeltbookinger.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
da_DK: Synkroniser din tidsplan med din personlige Outlook-kalender for at undgå dobbeltbookinger.

en: Tab title
da_DK: Faneoverskrift

en: Table settings have been updated.
da_DK: Tabelindstillingerne er blevet opdateret.

en: Tabs (All / Packages / Services)
da_DK: Faner (Alle / Pakker / Tjenester)

en: Tag
da_DK: Tags

en: Tax
da_DK: Skat

en: Tax amount
da_DK: Skattebeløb

en: Tax details
da_DK: Skatteoplysninger

en: Tax has been added.
da_DK: Skat er blevet tilføjet.

en: Tax has been deleted.
da_DK: Skat er blevet slettet.

en: Tax has been hidden.
da_DK: Skat er blevet skjult.

en: Tax has been updated.
da_DK: Skat er blevet opdateret.

en: Tax is now visible.
da_DK: Skat er nu synlig.

en: Tax rate
da_DK: Skattesats

en: Tax rate name
da_DK: Navn på skattesats

en: Tax setup
da_DK: Skatteopsætning

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
da_DK: Skat vil blive udelukket fra prisberegningen og vist separat.

en: Tax will be included in price calculation.
da_DK: Skat vil blive inkluderet i prisberegningen.

en: Taxes
da_DK: Skatter

en: Taxes overview
da_DK: Oversigt over skatter

en: Template name
da_DK: Skabelonnavn

en: Test API key
da_DK: Test-API-nøgle

en: Test SMS sent successfully.
da_DK: Test-SMS sendt med succes.

en: Test WhatsApp message sent successfully
da_DK: Test WhatsApp-besked sendt med succes

en: Test client ID
da_DK: Testklient-id

en: Test email
da_DK: Test-email

en: Test email sent successfully.
da_DK: Test-email sendt med succes.

en: Test mode
da_DK: Testtilstand

en: Test publishable key
da_DK: Test offentlig nøgle

en: Test secret
da_DK: Testhemmelighed

en: Test secret Key
da_DK: Testhemmelig nøgle

en: Text
da_DK: Tekst

en: Text Mode
da_DK: Teksttilstand

en: Text area
da_DK: Tekstområde

en: Text color
da_DK: Tekstfarve

en: Text color on background
da_DK: Tekstfarve på baggrund

en: Text content
da_DK: Tekstindhold

en: Thank you! Your booking is completed.
da_DK: Tak skal du have! Din reservation er afsluttet.

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
da_DK: Tak skal du have! Din reservation er afsluttet, og nu afventer bekræftelse.

en: The appointment can't be rescheduled.
da_DK: Aftalen kan ikke omlægges.

en: The coupon field is mandatory
da_DK: Kuponfeltet er obligatorisk

en: The coupon you entered is not valid
da_DK: Den indtastede kupon er ikke gyldig

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
da_DK: Valutaen i Amelia stemmer ikke overens med valutaen på din valgte Square-lokation

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
da_DK: Kunden opgav ikke en e-mailadresse, så fakturaen kunne ikke sendes.

en: The first row should not contain column names.
da_DK: Den første række bør ikke indeholde kolonnenavne.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
da_DK: Beskedens indhold skal konfigureres i Facebook Developers-indstillingerne.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
da_DK: Beskedens header skal konfigureres i Facebook Developers-indstillingerne. Tegngrænsen er 60 tegn efter pladsholderne er erstattet.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
da_DK: De oprindelige bookingformularer—Trin-for-Trin, Katalog, Eventliste og Eventkalender—har grundlæggende tilpasning og etiketændringer, der tjener som fundament for vores nyere versioner.

en: The package is time-limited to
da_DK: Pakken er tidsbegrænset til

en: The payment will be done on-site.
da_DK: Betalingen vil blive foretaget på stedet.

en: The price will multiply by the number of people/spots
da_DK: Prisen ganges med antallet af mennesker

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
da_DK: Den foreslåede dato og tid er forskellige fra dit valgte mønster på grund af utilgængelige tidsrum på den forventede dato og tid.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
da_DK: Den foreslåede dato er forskellig fra dit valgte mønster på grund af utilgængelige tidsrum på den forventede dato.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
da_DK: Det foreslåede tidspunkt er forskelligt fra dit valgte mønster på grund af utilgængelige tidsrum på det forventede tidspunkt.

en: The purchase code is invalid or it has expired
da_DK: Købskoden er ugyldig, eller den er udløbet

en: The refund amount will be
da_DK: Refusionsbeløbet vil være

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
da_DK: Den resterende saldo kan betales på stedet eller via et betalingslink.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
da_DK: Ressourcenavnet er kun synligt for dig og vil ikke fremgå under booking. Det bruges til interne administrationsformål.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
da_DK: Ressourcemængden tælles separat for hver valgt placering.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
da_DK: Ressourcemængden tælles separat for hver valgt tjeneste.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
da_DK: Ressourcemængden deles på tværs af alle valgte tjenester, medarbejdere og lokationer.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
da_DK: Resten af aftalerne kan bookes senere på kundepanelet.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
da_DK: Det tidsintervaltrin, der defineres her, vil gælde for alle tidsintervaller i hele pluginet.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
da_DK: Det tidsinterval, du forsøgte at omlægge til, er ikke tilgængeligt. Vælg venligst et andet tidsinterval for den valgte dato.

en: The total number of people for the booking.
da_DK: Det samlede antal personer til bookingen.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
da_DK: Det samlede antal personer ({approvedPersonsCount}) overstiger den maksimale kapacitet på {maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
da_DK: Det samlede antal personer ({waitingPersonsCount}) overstiger den maksimale ventelistekapacitet på {waitingListMaxCapacity}.

en: There are no attendees yet...
da_DK: Der er endnu ingen deltagere ...

en: There are no booked appointments for this package.
da_DK: Der er ingen bookede aftaler for denne pakke.

en: There are no days off yet...
da_DK: Der er endnu ingen deltagere ...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
da_DK: Der er ingen fremtidige begivenheder planlagt. Opret venligst en ny begivenhed.

en: There are no packages. Please create a new package.
da_DK: Der er ingen pakker. Opret venligst en ny pakke.

en: There are no results...
da_DK: Der er ingen resultater ...

en: There are no special days yet...
da_DK: Der er endnu ingen deltagere ...

en: There are no upcoming events for this period
da_DK: Der er ingen kommende begivenheder for denne periode

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
da_DK: Der er kommende aftaler for {service}-tjenesten.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
da_DK: Der er en begivenhed i Google/Outlook-kalenderen, der overlapper denne for en bestemt medarbejder, er du sikker på, at du vil oprette en anden?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
da_DK: Disse medarbejdere vil modtage e-mail-besked om køb af pakken, når den købes uden nogen bookede aftaler.

en: Third
da_DK: Tredje

en: Third {day}
da_DK: Tredje {day}

en: This & Future
da_DK: Denne & fremtidige

en: This Only
da_DK: Kun denne

en: This appointment is a part of a package.
da_DK: Denne aftale er en del af en pakke.

en: This booking is part of a package deal
da_DK: Denne booking er en del af en pakkeløsning

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
da_DK: Denne kategori kan ikke slettes, da den er inkluderet i en pakke.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
da_DK: Denne kategori har tjenester med {count} tidligere aftale. | Denne kategori har tjenester med {count} tidligere aftaler.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
da_DK: Denne ændring vil føre til en prisstigning for visse bookinger. Ønsker du, at betalingslinks skal oprettes?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
da_DK: Denne gebyrtype vil ikke blive brugt ved booking af flere aftaler (kurvfunktion eller gentagelsesfunktion) ELLER ved booking af arrangement med flere medarbejdere.

en: This coupon has expired
da_DK: Denne kupon er udløbet

en: This coupon is not valid anymore
da_DK: Denne kupon er ikke længere gyldig

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
da_DK: Denne e-mail er allerede i brug. Indtast venligst en anden e-mailadresse.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
da_DK: Denne medarbejder er den eneste tildelt {service}.

en: This field is required
da_DK: Feltet er påkrævet

en: This field is required.
da_DK: Dette felt er påkrævet.

en: This file is forbidden for upload
da_DK: Denne fil er forbudt at uploade

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
da_DK: Dette er en midlertidig WhatsApp-token, som automatisk udløber efter 24 timer. Sørg for at afslutte opsætningen, inden den udløber.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook.
da_DK: Dette er en unik sikkerhedstoken. Kopiér den ind i feltet 'Bekræft token' i WhatsApp, når du opretter en webhook.

en: This is recurring event
da_DK: Dette er et tilbagevendende arrangement

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
da_DK: Dette er stien i din applikation, hvor brugerne vil blive omdirigeret efter autentificering med Apple. Tilføj denne URI til dine Apple-projektoplysninger under 'Redirect URIs'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
da_DK: Dette er stien i din applikation, hvor brugerne vil blive omdirigeret efter autentificering med Google. Tilføj denne URI til dine Google-projektoplysninger under 'Authorized redirect URIs'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
da_DK: Dette er stien i din applikation, hvor brugerne vil blive omdirigeret efter autentificering med Outlook. Tilføj denne URI til sektionen 'Redirect URIs' i dine Outlook-applikationsindstillinger.

en: This limit is based on the customer's email address.
da_DK: Denne grænse er baseret på kundens e-mailadresse.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
da_DK: Denne placering har {count} tjeneste tilknyttet. | Denne placering har {count} tjenester tilknyttet.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
da_DK: Denne besked sendes, når en kunde svarer via WhatsApp, og informerer dem om, at svar via WhatsApp ikke understøttes.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
da_DK: Denne meddelelse kræver en cron-job. Tilføj linjen nedenfor til din cron-konfiguration.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
da_DK: Denne mulighed kræver, at du tilføjer pladsholderen for betalingslinket til dine meddelelsesskabeloner.

en: This package deal will expire in
da_DK: Denne pakkeløsning udløber om

en: This package has
da_DK: Denne pakke har

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
da_DK: Denne pakke har {count} aftale i fremtiden. | Denne pakke har {count} aftaler i fremtiden.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
da_DK: Denne pakke har {count} aftale i fortiden. | Denne pakke har {count} aftaler i fortiden.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
da_DK: Indholdet af denne pladsholder vil blive anvendt, hvor end det bruges.

en: This range
da_DK: Dette interval

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
da_DK: Denne tjeneste kan ikke slettes, da den er inkluderet i en pakke.

en: This service does not have any extras
da_DK: Denne service har ingen ekstramateriale

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
da_DK: Denne service har {count} aftale i fortiden. | Denne service har {count} aftaler i fortiden.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
da_DK: Denne service er tilgængelig for booking i den købte pakke. Er du sikker på, at du vil slette denne service?

en: This service is available in a Package
da_DK: Denne service er tilgængelig i en pakke.

en: This service is available in a package
da_DK: Denne tjeneste er tilgængelig i en pakke

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
da_DK: Dette tidsrum er ikke længere tilgængeligt. Vælg venligst et andet tidspunkt.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
da_DK: Denne bruger har bookinger i en købt pakke. Er du sikker på, at du vil slette denne bruger?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
da_DK: Denne bruger har {count} aftale i fortiden. | Denne bruger har {count} aftaler i fortiden.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
da_DK: Denne bruger er deltager i en fremtidig begivenhed. Er du sikker på, at du vil slette denne bruger? | Denne bruger er deltager i fremtidige begivenheder. Er du sikker på, at du vil slette denne bruger?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
da_DK: Denne widget viser månedlige data i stedet for at bruge det globale datointerval.

en: Thu
da_DK: Tor

en: Thursday
da_DK: Torsdag

en: Ticket
da_DK: Arrangement type

en: Ticket ID
da_DK: Arrangement type

en: Ticket Name
da_DK: Arrangement type

en: Ticket Type
da_DK: Billetype

en: Ticket Types
da_DK: Arrangement type

en: Ticket cannot be scanned for this date
da_DK: Billetten kan ikke scannes for denne dato

en: Ticket code
da_DK: Billetkode

en: Ticket has already been scanned
da_DK: Servicen er blevet gemt

en: Ticket is valid
da_DK: Billetten er gyldig

en: Ticket name
da_DK: Billetnavn

en: Ticket not found
da_DK: Billetten blev ikke fundet

en: Ticket not valid
da_DK: Billetten er ikke gyldig

en: Ticket types
da_DK: Billetter

en: Tickets
da_DK: Billetter

en: Tickets for events with attendees will not be updated
da_DK: Billetter til begivenheder med deltagere vil ikke blive opdateret

en: Time
da_DK: Tid

en: Time(s):
da_DK: Tid:

en: Time:
da_DK: Tid:

en: Time Range:
da_DK: Tidsinterval:

en: Time Used Asc
da_DK: Tid brugt stigende

en: Time Used Desc
da_DK: Tid brugt faldende

en: Time frame
da_DK: Tidsinterval:

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
da_DK: Tid nødvendig efter aftalen til hvile, oprydning eller overgang. I denne periode kan medarbejderen ikke bookes til nogen service.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
da_DK: Tid nødvendig før aftalen til forberedelse. I denne periode kan medarbejderen ikke bookes til nogen service.

en: Time slot is unavailable
da_DK: Tidsinterval er ikke tilgængeligt

en: Time slot price
da_DK: Pris pr. tidsinterval

en: Time slots are unavailable
da_DK: Tidsrum er ikke tilgængelige

en: Time zone
da_DK: Tidszone

en: Time zones
da_DK: Tidszoner

en: Times
da_DK: Tidspunkter

en: Times bought
da_DK: Antal gange købt

en: Times used
da_DK: Antal gange brugt

en: Timetable
da_DK: Tidslinje

en: Timezone
da_DK: Tidszone

en: Tips & suggestions
da_DK: Tips og forslag

en: Title section
da_DK: Titelafsnit

en: Title text
da_DK: Titeltekst

en: To
da_DK: Til

en: To customer
da_DK: Til kunde

en: To employee
da_DK: Til medarbejder

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
da_DK: For at aktivere Google Maps, indtast din Google Maps API-nøgle i de generelle Google-indstillinger.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
da_DK: For at modtage automatiske opdateringer kræves licensaktivering. Besøg %s for at aktivere Amelia.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
da_DK: For at planlægge din aftale igen skal du vælge en tilgængelig dato i kalenderen og derefter klikke på Bekræft.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
da_DK: For at sende en test-SMS, skal du venligst genoplade din saldo.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
da_DK: For at sende en test-e-mail, skal du konfigurere 'Afsender-e-mail' i Notifikationsindstillinger.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
da_DK: For at bruge WhatsApp-notifikationer skal du forbinde din WhatsApp-konto i Indstillinger.

en: Today
da_DK: I dag

en: Toggle Sidebar
da_DK: Kategorier

en: Tomorrow
da_DK: I morgen

en: Torch off
da_DK: Lommelygte slukket

en: Torch on
da_DK: Lommelygte tændt

en: Total
da_DK: I alt

en: Total Amount
da_DK: Samlet beløb

en: Total Amount:
da_DK: Samlet beløb:

en: Total Cost:
da_DK: Udgifter i alt:

en: Total Number of People:
da_DK: Samlet antal personer:

en: Total Price
da_DK: Samlet pris

en: Total Services Booked
da_DK: Sorter Services:

en: Total amount
da_DK: Samlet beløb

en: Total appointments
da_DK: Samlet antal aftaler

en: Total bookings
da_DK: Samlede bookinger

en: Total capacity
da_DK: Samlet kapacitet

en: Total custom fields
da_DK: Samlede brugerdefinerede felter

en: Total events
da_DK: Samlede begivenheder

en: Total extras
da_DK: Samlede ekstraydelser

en: Total number of appointments
da_DK: Samlet antal aftaler

en: Total number of people:
da_DK: Samlet antal personer:

en: Total payments
da_DK: Samlede betalinger

en: Total people
da_DK: Samlet antal personer

en: Total price
da_DK: Samlet pris

en: Total services booked
da_DK: Samlet antal bookede tjenester

en: Total tickets
da_DK: Samlet antal billetter

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
da_DK: Spor kunder, der misser aftaler eller begivenheder uden at sende notifikationer.

en: Trainers
da_DK: Trænere

en: Transaction
da_DK: Transaktion

en: Transaction #{count}
da_DK: Transaktion #{count}

en: Transaction details
da_DK: Transaktionsoplysninger

en: Transactions
da_DK: Transaktioner

en: Transfer
da_DK: Overførsel

en: Transfer amount (%)
da_DK: Overførselsbeløb (%)

en: Translate
da_DK: Oversæt

en: Trigger by attribute
da_DK: Udløs efter attribut

en: Trigger type
da_DK: Udløsertype

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
da_DK: Prøv at justere dine filtre eller søgekriterier for at finde de tjenester, du leder efter.

en: Try adjusting your search or filters.
da_DK: Prøv at justere din søgning eller dine filtre.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
da_DK: Prøv at justere din søgning for at finde det, du leder efter.

en: Tue
da_DK: Tir

en: Tuesday
da_DK: Tirsdag

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
da_DK: Gør dine tjenester til værdifulde pakker, som kunderne elsker. Kombiner flere aftaler til et enkelt tilbud med rabat, der skaber større og mere sikre køb.

en: Type Asc
da_DK: Type stigende

en: Type Desc
da_DK: Type faldende

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
da_DK: URL, som brugeren omdirigeres til, hvis aftalen ikke kan annulleres på grund af værdien for 'Minimumstid før annullering'

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
da_DK: Kan ikke deaktivere plugin. Prøv igen senere.

en: Unable to retrieve payments results
da_DK: Kan ikke hente betalingsresultater

en: Unable to save custom fields positions
da_DK: Kan ikke gemme brugerdefinerede feltpositioner

en: Unavailable Time Slots
da_DK: Utilgængelige tidsrum

en: Unavailable date background
da_DK: Ikke tilgængelig dato baggrund

en: Unavailable date text
da_DK: Tekst om utilgængelig dato

en: Unavailable time slots
da_DK: Utilgængelige tidsintervaller

en: Unblock
da_DK: Fjern blokering

en: Unblock customer
da_DK: Fjern blokering af kunde

en: Undelivered
da_DK: Ikke leverede

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
da_DK: Desværre opstod der en serverfejl, og din e-mail blev ikke sendt.

en: Unique (Location)
da_DK: Unik (Lokation)

en: Unique (Service)
da_DK: Unik (Service)

en: Unit price
da_DK: Enhedspris

en: Unlimited
da_DK: Ubegrænset

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
da_DK: URL til omdirigering ved mislykket aflysning

en: Until
da_DK: Indtil

en: Until:
da_DK: Indtil:

en: Until when?
da_DK: Indtil hvornår?

en: Upcoming
da_DK: Kommende

en: Upcoming appointments
da_DK: Kommende aftaler

en: Upcoming events
da_DK: Kommende begivenheder

en: Upcoming events section
da_DK: Afsnit om kommende begivenheder

en: Update
da_DK: Opdater

en: Update Service Settings
da_DK: Opdater tjenesteindstillinger

en: Update booking status automatically
da_DK: Opdater bookingstatus automatisk

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
da_DK: Opdater bookingstatus til godkendt efter vellykket betaling fra link

en: Update following
da_DK: Opdatering efterfølgende

en: Update for All
da_DK: Opdater for alle

en: Update for all
da_DK: Opdatering for alle

en: Updates
da_DK: Opdateringer

en: Upgrade
da_DK: Opgrader

en: Upload file here
da_DK: Upload fil her

en: Upload image
da_DK: Upload billede

en: Usage
da_DK: Brug

en: Usage limit
da_DK: Brugsgrænse

en: Use Global Colors
da_DK: Brug globale farver

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
da_DK: Brug brugerdefinerede felter som indtastningsformularer til at indsamle kundeinformation under booking.

en: Use service duration for booking a time slot
da_DK: Brug servicevarighed for at reservere et tidsrum

en: Use this placeholder:
da_DK: Brug denne pladsholder:

en: Used
da_DK: Brugt

en: Used coupon
da_DK: Brugte kupon

en: User
da_DK: Bruger

en: User Profile
da_DK: Brugerprofil

en: User profile
da_DK: Brugerprofil

en: VAT
da_DK: Moms

en: VAT info
da_DK: Momsoplysninger

en: VAT number
da_DK: Momsnummer

en: Valid Until:
da_DK: Gyldig indtil:

en: Valid first and last names are required fields.
da_DK: Gyldige for- og efternavne er påkrævede felter.

en: Valid until
da_DK: Gyldig indtil

en: Validate required custom fields in the backend
da_DK: Valider påkrævede brugerdefinerede felter i backend

en: Validate ticket
da_DK: Valider billet

en: Value
da_DK: Værdi

en: Verification expired. Please try again.
da_DK: Bekræftelse udløbet. Prøv venligst igen.

en: Video tutorials
da_DK: Video-vejledninger

en: Videos
da_DK: Videoer

en: View
da_DK: Vis

en: View All
da_DK: Vis

en: View Cart
da_DK: Se mere

en: View Employees
da_DK: Ny medarbejder

en: View Less Packages
da_DK: Vis meddelelse

en: View More
da_DK: Se mere

en: View More Packages
da_DK: Se mere

en: View all
da_DK: Vis alle

en: View all photos
da_DK: Vis alle butikker

en: View appointments
da_DK: Se aftaler

en: View booking
da_DK: Se booking

en: View employees
da_DK: Vis medarbejdere

en: View events
da_DK: Se begivenheder

en: View in Calendar
da_DK: Vis i kalender

en: View in Package
da_DK: Se mere

en: View invoice
da_DK: Se faktura

en: View less packages
da_DK: Vis færre pakker

en: View message
da_DK: Vis besked

en: View more
da_DK: Se mere

en: View more packages
da_DK: Se flere pakker

en: View packages
da_DK: Se pakker

en: View pricing for
da_DK: Se priser for

en: Visibility
da_DK: Synlighed

en: Visible
da_DK: Synlig

en: Visible at
da_DK: Synlig

en: Waiting
da_DK: Venter

en: Waiting button background color
da_DK: Baggrundsfarve for venteknappen

en: Waiting button text color
da_DK: Farve på tekst på venteknap

en: Waiting for payment
da_DK: Venter på betaling

en: Waiting list
da_DK: Venteliste

en: Waiting list availability
da_DK: Venteliste tilgængelighed

en: Waiting list background
da_DK: Ventelistebaggrund

en: Waiting list capacity
da_DK: Ventelistekapacitet

en: Waiting list capacity must be at least 1
da_DK: Ventelistekapacitet skal være mindst 1

en: Waiting list confirmation
da_DK: Bekræftelse af venteliste

en: Waiting list is empty
da_DK: Ventelisten er tom

en: Waiting list text
da_DK: Tekst til venteliste

en: Warning
da_DK: Advarsel

en: Watch on YouTube
da_DK: Se på YouTube

en: We'll notify you if a spot opens up.
da_DK: Vi giver dig besked, hvis der bliver en ledig plads.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
da_DK: Vi giver dig besked, hvis der bliver en ledig plads, og din booking bliver godkendt.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
da_DK: Vi har forberedt en .csv-fil med de kunder, der ikke blev importeret. Efter at have rettet problemerne, kan du prøve igen.

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
da_DK: Vi kunne ikke annullere din reservation. Kontakt venligst administratoren for at få hjælp til at annullere denne reservation.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
da_DK: Vi kunne ikke behandle din reservation, og den blev afvist. Kontakt administratoren, hvis du har brug for hjælp eller ønsker at prøve at reservere igen.

en: Webhooks setup
da_DK: Opsætning af webhooks

en: Website
da_DK: Hjemmeside

en: Wed
da_DK: Ons

en: Wednesday
da_DK: Onsdag

en: Week
da_DK: Uge

en: Weekly
da_DK: Ugentlig

en: Weeks
da_DK: Uge

en: Welcome Back
da_DK: Velkommen tilbage

en: Welcome back
da_DK: Velkommen tilbage

en: Welcome to Amelia!
da_DK: Velkommen til Amelia!

en: Wellness
da_DK: Velvære

en: What's New
da_DK: Opret ny

en: WhatsApp Not Connected
da_DK: WhatsApp ikke forbundet

en: WhatsApp auto-reply message
da_DK: WhatsApp-autosvarbesked

en: WhatsApp business account ID
da_DK: WhatsApp Business-konto-ID

en: WhatsApp history
da_DK: WhatsApp-historik

en: WhatsApp settings
da_DK: WhatsApp-indstillinger

en: WhatsApp setup
da_DK: WhatsApp-opsætning

en: WhatsApp webhook callback URL
da_DK: WhatsApp webhook callback-URL

en: WhatsApp webhook verify token
da_DK: WhatsApp webhook-verifikationstoken

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
da_DK: Når deaktiveret, vil den medarbejder, der blev valgt under den første booking, blive brugt til denne service gennem hele pakken.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
da_DK: Når denne funktion er aktiveret, indlæses alle enheder (tjenester, medarbejdere, lokationer, pakker og tags) så snart siden åbnes, i stedet for at blive indlæst dynamisk via AJAX.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
da_DK: Når aktiveret, vil kunder modtage en Google Kalender-invitation til begivenheden.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
da_DK: Når aktiveret, vil kunder se alle deltagere opført i deres Google Kalender-begivenhed.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
da_DK: Når aktiveret, vil påmindelser ikke blive sendt, hvis en booking foretages inden for den valgte tid før aftalen eller begivenheden.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
da_DK: Når aktiveret, deles det samlede antal aftaler på hele pakken i stedet for at blive sat pr. service.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
da_DK: Når aktiveret, vil afkrydsningsfeltet “Abonner” være valgt som standard. Kunder kan manuelt fjerne markeringen, hvis de ikke ønsker at tilmelde sig din Mailchimp-liste.

en: When recurring dates are unavailable
da_DK: Når tilbagevendende datoer ikke er tilgængelige

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
da_DK: Når denne mulighed er deaktiveret, vil bookingen blive<br/>bestemt baseret på standardtidsintervallet

en: Whole amount
da_DK: Hele beløbet

en: Without expiration
da_DK: Uden udløb

en: WooCommerce
da_DK: Beklager, der var en fejl, mens du tilføjer Booking til butikkens kurv.

en: WooCommerce Order Id
da_DK: WooCommerce-ordre-id

en: WooCommerce Product
da_DK: WooCommerce-produkt

en: WooCommerce Service
da_DK: WooCommerce-tjeneste

en: WooCommerce Thank you page
da_DK: WooCommerce takkeside

en: WooCommerce payment link
da_DK: WooCommerce-betalingslink

en: Woo Order Id
da_DK: Woo Ordre-id

en: WordPress User
da_DK: WordPress-bruger

en: WordPress user
da_DK: WordPress-bruger

en: Work Hours
da_DK: Arbejdstimer

en: Work hours
da_DK: Arbejdstimer

en: Work hours setup
da_DK: Opsætning af arbejdstid

en: Working Hours
da_DK: Indstillinger for arbejdstid og fridage

en: Working hours
da_DK: Arbejdstimer

en: Wrong address?
da_DK: Forkert adresse?

en: Year
da_DK: Gentag hvert år

en: Yearly
da_DK: Årlig

en: Years
da_DK: År

en: Yes
da_DK: Ja

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
da_DK: Du ændrer indstillinger, der er blevet individuelt konfigureret for medarbejdere. Vil du anvende disse ændringer på alle medarbejdere?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
da_DK: Du redigerer en tilbagevendende begivenhed. Anvend ændringer kun på denne, eller på denne og alle fremtidige begivenheder? Bemærk: Billetter til begivenheder med deltagere vil ikke blive opdateret.

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
da_DK: Du er i øjeblikket forbundet til Google Kalender af Admin. Overstyring af Google Kalender-forbindelsen er ikke tilgængelig.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
da_DK: Du er i øjeblikket forbundet til Outlook-kalenderen af administratoren. Det er ikke muligt at tilsidesætte forbindelsen til Outlook-kalenderen.

en: You are on the waiting list with position
da_DK: Du er på ventelisten med position

en: You are the only provider for this service
da_DK: Du er den eneste udbyder for denne service

en: You are the only provider on
da_DK: Du er den eneste udbyder på

en: You are using a form that will be outdated soon!
da_DK: Du bruger en formular, der snart vil være forældet!

en: You can also cancel and delete its future events.
da_DK: Du kan også annullere og slette dens fremtidige begivenheder.

en: You can also cancel its future events.
da_DK: Du kan også annullere dens kommende begivenheder.

en: You can also clear all filters to view all services.
da_DK: Du kan også rydde alle filtre for at se alle services.

en: You can also delete its future events.
da_DK: Du kan også slette dens kommende begivenheder.

en: You can also open its future events.
da_DK: Du kan også åbne dens kommende begivenheder.

en: You can edit or delete each appointment
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne aftale?

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
da_DK: Nedenfor kan du finde de aftaler, du har valgt til booking. Hvis du vil booke flere, klik på knappen nedenfor.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
da_DK: Du kan importere følgende kolonner: Fornavn, Efternavn, Email, Telefon, Køn, Fødselsdag, Note.

en: You can use this coupon for next booking:
da_DK: Du kan bruge denne kupon til næste reservation:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
da_DK: Du kan bruge denne indstilling til at eksportere deltagere i CSV-fil <br/> for den valgte begivenhed.

en: You don't have any appointments
da_DK: Du har ingen aftaler

en: You don't have any custom fields here yet...
da_DK: Du har ikke nogen brugerdefinerede felter her endnu...

en: You don't have any events
da_DK: Du har ingen arrangementer

en: You don't have any packages
da_DK: Du har ingen pakker

en: You have already booked this appointment
da_DK: Du har allerede reserveret denne aftale

en: You have already booked this event
da_DK: Du har allerede booket denne begivenhed

en: You have appointments for
da_DK: Du har aftaler for

en: You have appointments for this service
da_DK: Du har aftaler for denne tjeneste

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
da_DK: Du har deaktiveret alle tilgængelige betalingsmetoder. Standardbetalingsmetoden fra de generelle indstillinger vil blive brugt i stedet.

en: You have entered an incorrect email.
da_DK: Du har indtastet en forkert e-mail.

en: You have entered an incorrect password.
da_DK: Du har indtastet en forkert adgangskode.

en: You have reached maximum number of registered domains
da_DK: Du har nået det maksimale antal registrerede domæner

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
da_DK: Du har afvist denne reservationsanmodning. Status er blevet opdateret i systemet.

en: You will be redirected to the payment checkout.
da_DK: Du vil blive omdirigeret til betalingskassen.

en: Your API key
da_DK: Din API-nøgle

en: Your ID must include at least one letter
da_DK: Dit id skal indeholde mindst et bogstav

en: Your Information
da_DK: Dine oplysninger

en: Your Name
da_DK: Dit navn

en: Your balance has been recharged.
da_DK: Din saldo er blevet genopfyldt.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
da_DK: Din reservation er blevet annulleret. Hvis du har spørgsmål eller ønsker at ændre din reservation, bedes du kontakte admin.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
da_DK: Din reservation er blevet gennemført og godkendt. Alt er klar, og du kan forvente, at alt forløber problemfrit.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
da_DK: Din reservation blev godkendt, men der opstod et problem undervejs i processen. Kontakt venligst administratoren for at sikre, at alt er registreret korrekt.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
da_DK: Din reservation blev behandlet, men kunne ikke godkendes. Kontakt administratoren, hvis du har brug for hjælp.

en: Your card's expiration date is incomplete
da_DK: Dit korts udløbsdato er ufuldstændig

en: Your card's expiration year is in the past
da_DK: Dit korts udløbsår er i fortiden

en: Your card's security code is incomplete
da_DK: Dit korts sikkerhedskode er ufuldstændig

en: Your card number is incomplete
da_DK: Dit kortnummer er ufuldstændigt

en: Your card number is invalid
da_DK: Dit kortnummer er ugyldigt

en: Your current changes will be lost.
da_DK: Dine nuværende ændringer vil gå tabt.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
da_DK: Dine data gemmes, før du omdirigeres til en anden formular.

en: Your information
da_DK: Dine oplysninger

en: Your name
da_DK: Dit navn

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
da_DK: Din adgangskode er nu blevet nulstillet

en: Your password has been reset successfully.
da_DK: Din adgangskode er blevet nulstillet med succes.

en: Your postal code is incomplete
da_DK: Din postnummer er ufuldstændig

en: Zoom Join Link (Participants)
da_DK: Zoom tilmeldingslink (deltagere)

en: Zoom Link
da_DK: Zoom-link

en: Zoom Links
da_DK: Zoom-links

en: Zoom Start Link (Host)
da_DK: Zoom startlink (vært)

en: Zoom User
da_DK: Zoom bruger

en: Zoom WP hooks
da_DK: Zoom WP-hooks

en: Zoom join meeting (participants) link
da_DK: Zoom-link til møde (deltagere)

en: Zoom link
da_DK: Zoom-link

en: Zoom setup
da_DK: Zoom-opsætning

en: Zoom start meeting (hosts) link
da_DK: Zoom start møde (værter) link

en: Zoom user
da_DK: Zoom-bruger

en: (+ Woo Tax)
da_DK: (+ Woo Moms)

en: (Paying now)
da_DK: (Betaler nu)

en:  (Incl. Tax)
da_DK:  (Inkl. moms)

en: and
da_DK: og

en: application ID, client ID and client secret
da_DK: applikations-ID, klient-ID og klienthemmelighed

en: application (client) ID and secret
da_DK: applikations-ID (klient) og hemmelighed

en: appointment is required to be booked now.
da_DK: aftalen skal bookes nu.

en: appointment slots left to be booked
da_DK: aftaletider tilbage til booking

en: appointments are required to be booked now.
da_DK: aftaler skal bookes nu.

en: at
da_DK: Dato

en: at {time}
da_DK: ved {time}

en: book appointments before the deal expires!
da_DK: Aftalenoter

en: day
da_DK: Dag

en: days
da_DK: Faste fridage

en: employee
da_DK: medarbejdere

en: employees
da_DK: medarbejdere

en: employees.
da_DK: Medarbejdere

en: example@mail.com
da_DK: eksempel@mail.com

en: filled
da_DK: udfyldt

en: from
da_DK: Fra

en: h
da_DK: t

en: iCloud App-specific Password
da_DK: iCloud-appspecifikt kodeord

en: iCloud Email Address
da_DK: Indtast venligst en gyldig e-mailadresse

en: iCloud app-specific password
da_DK: iCloud-appspecifikt kodeord

en: iCloud email address
da_DK: iCloud-e-mailadresse

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
da_DK: iCloud-e-mailadresse og iCloud-appspecifikt kodeord

en: includes
da_DK: inkluderer

en: includes:
da_DK: inkluderer:

en: locations
da_DK: placeringer

en: mandatory notice
da_DK: obligatorisk meddelelse

en: month
da_DK: Måned

en: months
da_DK: Måned

en: of
da_DK: af

en: on
da_DK: Skrifttype

en: out of
da_DK: ud af

en: people
da_DK: Prisen ganges med antallet af mennesker

en: people waiting
da_DK: personer venter

en: person
da_DK: Person

en: person waiting
da_DK: person venter

en: placeholder
da_DK: SMS-pladsholdere

en: plain
da_DK: almindelig

en: reCAPTCHA Type
da_DK: reCAPTCHA-type

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
da_DK: reCAPTCHA-udfordringen er udløbet. Prøv igen.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
da_DK: reCAPTCHA-konfigurationen er ugyldig.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
da_DK: reCAPTCHA kunne ikke indlæses.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
da_DK: reCAPTCHA på kundepanelet

en: reCAPTCHA on Employee Panel
da_DK: reCAPTCHA på medarbejderpanelet

en: reCAPTCHA setup
da_DK: reCAPTCHA-opsætning

en: reCAPTCHA validation failed.
da_DK: reCAPTCHA-validering mislykkedes.

en: results
da_DK: resultater

en: services
da_DK: tjenester

en: settings
da_DK: indstillinger

en: slot left
da_DK: tid tilbage

en: slots left
da_DK: tider tilbage

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
da_DK: De valgte tider er optaget. Vi har tilbudt dig de nærmeste ledige tider i stedet.

en: spot left
da_DK: plads tilbage

en: spots left
da_DK: pladser tilbage

en: text
da_DK: Tekst

en: ticket left
da_DK: billet tilbage

en: tickets left
da_DK: billetter tilbage

en: to
da_DK: til

en: try different email
da_DK: Indtast venligst e-mail

en: until
da_DK: indtil

en: week
da_DK: Uge

en: weeks
da_DK: Uge

en: {booked}/{total} Booked
da_DK: {booked}/{total} Booket

en: {count} Appointment | {count} Appointments
da_DK: {count} Aftale | {count} Aftaler

en: {count} Assigned
da_DK: {count} Tildelt

en: {count} Attendee | {count} Attendees
da_DK: {count} Deltager | {count} Deltagere

en: {count} Day | {count} Days
da_DK: {count} Dag | {count} Dage

en: {count} Employees
da_DK: {count} Medarbejdere

en: {count} Extras
da_DK: {count} Ekstra

en: {count} Month | {count} Months
da_DK: {count} Måned | {count} Måneder

en: {count} Selected
da_DK: {count} Valgt

en: {count} Service | {count} Services
da_DK: {count} Tjeneste | {count} Tjenester

en: {count} Spots
da_DK: {count} Pladser

en: {count} Total
da_DK: {count} I alt

en: {count} Week | {count} Weeks
da_DK: {count} uge | {count} uger

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
da_DK: {count} aftale er blevet slettet. | {count} aftaler er blevet slettet.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
da_DK: {count} aftale er ikke blevet slettet. | {count} aftaler er ikke blevet slettet.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
da_DK: {count} kupon er blevet slettet. | {count} kuponer er blevet slettet.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
da_DK: {count} kupon er ikke blevet slettet. | {count} kuponer er ikke blevet slettet.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
da_DK: {count} kunde kunne ikke slettes på grund af fremtidige bookinger. | {count} kunder kunne ikke slettes på grund af fremtidige bookinger.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
da_DK: {count} kunde slettet. | {count} kunder slettet.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
da_DK: {count} kunder blev ikke importeret på grund af manglende fornavn, efternavn, ugyldig e-mail, telefonnummer eller en kombination af disse årsager.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
da_DK: {count} kunder med den samme e-mailadresse findes allerede på din kundeliste. Hvis du vælger at overskrive disse poster, vil nogle af deres nuværende data blive erstattet med nye oplysninger.

en: {count} day | {count} days
da_DK: {count} dag | {count} dage

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
da_DK: {count} medarbejder er blevet slettet. | {count} medarbejdere er blevet slettet.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
da_DK: {count} medarbejderen er ikke blevet slettet på grund af fremtidige bookinger. | {count} medarbejdere er ikke blevet slettet på grund af fremtidige bookinger.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
da_DK: {count} begivenhedsbooking er blevet slettet. | {count} begivenhedsbookinger er blevet slettet.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
da_DK: {count} begivenhedsbooking er ikke blevet slettet. | {count} begivenhedsbookinger er ikke blevet slettet.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
da_DK: {count} begivenhed er blevet slettet. | {count} begivenheder er blevet slettet.

en: {count} event | {count} events
da_DK: {count} begivenhed | {count} begivenheder

en: {count} hour | {count} hours
da_DK: {count} time | {count} timer

en: {count} item selected | {count} items selected
da_DK: {count} element valgt | {count} elementer valgt

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
da_DK: {count} lokation er blevet slettet. | {count} lokationer er blevet slettet.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
da_DK: {count} placeringen er ikke blevet slettet på grund af fremtidige bookinger. | {count} placeringerne er ikke blevet slettet på grund af fremtidige bookinger.

en: {count} minute | {count} minutes
da_DK: {count} minut | {count} minutter

en: {count} month | {count} months
da_DK: {count} måned | {count} måneder

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
da_DK: {count} pakkebooking er blevet slettet. | {count} pakkebookinger er blevet slettet.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
da_DK: {count} pakkebooking er ikke blevet slettet. | {count} pakkebookinger er ikke blevet slettet.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
da_DK: {count} pakke er blevet slettet. | {count} pakker er blevet slettet.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
da_DK: {count} Pakken er ikke blevet slettet på grund af fremtidige bookinger. | {count} Pakkerne er ikke blevet slettet på grund af fremtidige bookinger.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
da_DK: {count} ressource er blevet slettet. | {count} ressourcer er blevet slettet.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
da_DK: {count} ressource er ikke blevet slettet. | {count} ressourcer er ikke blevet slettet.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
da_DK: {count} tjeneste er blevet slettet. | {count} tjenester er blevet slettet.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
da_DK: {count} tjeneste er ikke blevet slettet. | {count} tjenester er ikke blevet slettet.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
da_DK: {count} skat er blevet slettet. | {count} skatter er blevet slettet.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
da_DK: {count} skat er ikke blevet slettet. | {count} skatter er ikke blevet slettet.

en: {count} week | {count} weeks
da_DK: {count} uge | {count} uger

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
da_DK: {count}x Aftale | {count}x Aftaler

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
da_DK: {successfulImports} ud af {totalRows} kunder er blevet importeret til din kundeliste.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
da_DK: ‘Bookingdato og -tid’ vil sætte grænsen baseret på datoen, hvor bookingen oprettes, uanset begivenhedens dato og tid.<br>‘Begivenhedens startdato og -tid’ vil sætte den baseret på begivenhedens startdato og -tid.
