Amelia - en to he_IL translation catalogue (3433 entries)

en:  (Incl. Tax)
he_IL:  (כולל מס)

en: "Book now" Button Type
he_IL: סוג כפתור "הזמן עכשיו"

en: "Go back" Button Type
he_IL: סוג כפתור "חזור"

en: "I'm not a robot" checkbox
he_IL: תיבת סימון "אני לא רובוט"

en: "Paying now" Button Type
he_IL: סוג כפתור שלם עכשיו

en: "Payment Method" View
he_IL: תצוגת "אמצעי תשלום"

en: # of Hours in appointment
he_IL: מספר שעות הפגישה

en: # of appointments
he_IL: פגישות

en: # of bookings
he_IL: מספר הזמנות

en: 'Back' button style
he_IL: סגנון כפתור 'חזרה'

en: 'Book another' button style
he_IL: סגנון כפתור 'הזמן עוד'

en: 'Book now' button style
he_IL: סגנון כפתור 'הזמן עכשיו'

en: 'Book' button style
he_IL: סגנון כפתור 'ספר'

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
he_IL: 'תאריך ושעת ההזמנה' קובע את המגבלה על סמך מועד ביצוע ההזמנה, ללא תלות בתאריך הפגישה. 'תאריך ושעת הפגישה' קובע את המגבלה על סמך הפגישה המתוכננת עצמה.

en: 'Bringing anyone with you' popup
he_IL: חלונית קופצת 'הביא איתך מישהו'

en: 'Cancel' button style
he_IL: סגנון כפתור 'ביטול'

en: 'Change password' button style
he_IL: סגנון כפתור 'שנה סיסמה'

en: 'Close' button style
he_IL: סגנון כפתור 'סגור'

en: 'Confirm' button style
he_IL: סגנון כפתור 'אשר'

en: 'Continue' button style
he_IL: סגנון כפתור 'המשך'

en: 'Customer panel' button style
he_IL: סגנון כפתור 'לוח הלקוחות'

en: 'Delete' button style
he_IL: סגנון כפתור 'מחק'

en: 'Filter' button style
he_IL: סגנון כפתור 'מסנן'

en: 'Finish' button style
he_IL: סגנון כפתור 'סיום'

en: 'Join waiting list' button style
he_IL: סגנון כפתור 'הצטרף לרשימת המתנה'

en: 'Learn more' button
he_IL: כפתור 'למידע נוסף'

en: 'Learn more' button style
he_IL: סגנון כפתור 'למידע נוסף'

en: 'New Event' button style
he_IL: סגנון כפתור 'אירוע חדש'

en: 'New appointment' button style
he_IL: סגנון כפתור 'פגישה חדשה'

en: 'Read more' button style
he_IL: סגנון כפתור 'קרא עוד'

en: 'Save changes' button style
he_IL: סגנון כפתור 'שמור שינויים'

en: 'Scan e-ticket' button
he_IL: כפתור 'סרוק כרטיס אלקטרוני'

en: 'Send' button style
he_IL: סגנון כפתור 'שלח'

en: 'Set password' button style
he_IL: סגנון כפתור 'הגדר סיסמה'

en: 'Sign in' button style
he_IL: סגנון כפתור 'התחבר'

en: 'View employee' button style
he_IL: סגנון כפתור 'הצג עובד'

en: 'View in package' button
he_IL: כפתור 'הצג בחבילה'

en: (+ Woo Tax)
he_IL: (+ מס Woo)

en: (Paying now)
he_IL: (משלם עכשיו)

en: +more
he_IL: הצג עוד

en: +{count} more
he_IL: +{count} עוד

en: 1 day
he_IL: יום אחד

en: 1 week
he_IL: שבוע

en: 1 year
he_IL: שנה אחת

en: 1/1 width
he_IL: 1/1 רוחב

en: 1/2 width
he_IL: 1/2 רוחב

en: 10h
he_IL: 10ש

en: 10min
he_IL: 10דק

en: 11h
he_IL: 11ש

en: 12h
he_IL: 12ש

en: 12min
he_IL: 12דק

en: 15min
he_IL: 15דק

en: 1h
he_IL: 1ש

en: 1h 30min
he_IL: 1ש 30 דקות

en: 1min
he_IL: 1דק

en: 2 days
he_IL: שני ימים

en: 2 weeks
he_IL: 2 שבועות

en: 2 years
he_IL: שנים

en: 20min
he_IL: 20דק

en: 2h
he_IL: 2ש

en: 2min
he_IL: 2דק

en: 3 days
he_IL: שלושה ימים

en: 3 months
he_IL: 3 חודשים

en: 3 weeks
he_IL: 3 שבועות

en: 3 years
he_IL: שנים

en: 30min
he_IL: 30דק

en: 3h
he_IL: 3ש

en: 4 days
he_IL: ארבעה ימים

en: 4 weeks
he_IL: 4 שבועות

en: 45min
he_IL: 45דק

en: 4h
he_IL: 4ש

en: 5 days
he_IL: חמישה ימים

en: 5min
he_IL: 5דק

en: 6 days
he_IL: שישה ימים

en: 6 months
he_IL: 6 חודשים

en: 6h
he_IL: 6ש

en: 8h
he_IL: 8ש

en: 9h
he_IL: 9ש

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
he_IL: <p>התוסף Amelia</strong> של <strong>דורש PHP בגרסה 5.5 ומעלה.</p>

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
he_IL: אחוז ההפקדה מחושב על בסיס מחיר ההזמנה הכולל. סכום קבוע יכול להיות מוכפל במספר האנשים או להחיל כסכום כולל יחיד.

en: A server error occurred. Please try again later.
he_IL: אירעה שגיאת שרת. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
he_IL: הזמנה אחת עשויה לכלול מספר משתתפים (מקומות).

en: AM - Booking view
he_IL: AM - תצוגת הזמנות

en: AM - Catalog Booking
he_IL: אמיליה - תצוגת קטלוג

en: AM - Catalog view
he_IL: AM - תצוגת קטלוג

en: AM - Customer Panel
he_IL: AM - לוח הלקוחות

en: AM - Employee Panel
he_IL: AM - לוח העובדים

en: AM - Events Calendar Booking
he_IL: AM - לוח אירועים הזמנות

en: AM - Events List Booking
he_IL: אמיליה - הזמנה רשימת אירועים

en: AM - Events view
he_IL: AM - תצוגת אירועים

en: AM - Search view
he_IL: AM - תצוגת חיפוש

en: AM - Step Booking
he_IL: AM - הזמנת שלבים

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: API Key copied to clipboard.
he_IL: מפתח API הועתק ללוח.

en: API base URL:
he_IL: כתובת URL בסיסית של ה-API:

en: API setup
he_IL: הגדרת API

en: About
he_IL: אודות

en: About Event
he_IL: על האירוע הזה

en: About Package
he_IL: אודות החבילה

en: About Service
he_IL: הוסף שירות

en: About event
he_IL: אודות האירוע

en: About package
he_IL: אודות החבילה

en: About service
he_IL: אודות השירות

en: About this Event
he_IL: על האירוע הזה

en: About this event
he_IL: אודות אירוע זה

en: Accent
he_IL: מבטא

en: Accent text
he_IL: טקסט מודגש

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
he_IL: קבל תשלומים עבור הזמנות ושירותים באמצעות PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
he_IL: קבל תשלומים בצורה חלקה באמצעות שער התשלומים Mollie.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
he_IL: קבל תשלומים באמצעות Razorpay, אידיאלי לעסקים בהודו.

en: Access link
he_IL: קישור גישה

en: Access link success
he_IL: הצלחה בגישה לקישור

en: Access your financial data in seconds
he_IL: גש לנתונים הפיננסיים שלך תוך שניות

en: Account ID
he_IL: כמות

en: Action
he_IL: פעולה

en: Action Triggered
he_IL: פעולה שהופעלה

en: Action-based notification
he_IL: הודעה מבוססת פעולה

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Activate with Envato
he_IL: הפעל באמצעות Envato

en: Activated with Envato
he_IL: מופעל עם Envato

en: Activation
he_IL: אקטיבציה (הפעלה)

en: Activation settings
he_IL: הגדרות הפעלה

en: Active
he_IL: פעיל

en: Add
he_IL: הוסף

en: Add Attendee
he_IL: הוסף משתתף

en: Add Break
he_IL: הוסף הפסקה

en: Add Coupon
he_IL: הוסף קופון

en: Add Customer
he_IL: הוסף לקוח

en: Add Date
he_IL: נוסף בתאריך

en: Add Date Range
he_IL: הוסף טווח תאריכים

en: Add Day Off
he_IL: הוסף יום חופשי

en: Add Extra
he_IL: הוסף אקסטרה

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
he_IL: הוסף Meta Pixel כדי לעקוב אחר המרות מודעות ולבצע אופטימיזציה של השיווק.

en: Add Period
he_IL: הוסף תקופה

en: Add Pricing Category
he_IL: הוסף קטגוריית מחירים

en: Add Special Day
he_IL: הוסף יום מיוחד

en: Add Stripe address fields
he_IL: הוסף שדות כתובת Stripe

en: Add Webhook
he_IL: הוסף Webhook

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
he_IL: הוסף קוד מעקב של Google Analytics לדף ההזמנות שלך כדי לקבל תובנות על התנהגות המבקרים.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
he_IL: הוסף כתובת URL להפניה מחדש למקרים בהם לקוח מנסה להזמין משבצת זמן שכבר הוזמנה.

en: Add appointment
he_IL: הוסף פגישה

en: Add booking
he_IL: הוסף הזמנה

en: Add category
he_IL: הוסף קטגוריה

en: Add custom field
he_IL: הוסף שדה מותאם אישית

en: Add custom notification
he_IL: הוסף התראה מותאמת אישית

en: Add customer
he_IL: הוסף לקוח

en: Add date range
he_IL: הוסף טווח תאריכים

en: Add day off
he_IL: הוסף יום חופש

en: Add day(s)
he_IL: הוסף יום/ימים

en: Add duration
he_IL: הוסף משך

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
he_IL: הוסף אלמנט (כפתור, קישור...) ID, שיטען ידנית את תוכן הקוד הקצר של אמליה

en: Add event
he_IL: הוסף אירוע

en: Add event attendees
he_IL: הוסף משתתפים לאירוע

en: Add extra
he_IL: הוסף תוספת

en: Add more Appointments
he_IL: הוסף עוד פגישות

en: Add more appointments
he_IL: הוסף פגישות נוספות

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
he_IL: הוסף מספר עובדים למערכת ההזמנות שלך, נהל את לוחות הזמנים שלהם והקצה אותם לשירותים או אירועים, כך שתוכל להגדיל את העסק שלך ולתאם את הצוות בקלות.

en: Add option
he_IL: הוסף אפשרות

en: Add package
he_IL: הוסף חבילה

en: Add period
he_IL: הוסף נקודה

en: Add pricing category
he_IL: הוסף קטגוריית מחירים

en: Add rule
he_IL: הוסף כלל

en: Add services
he_IL: הוסף שירותים

en: Add special day
he_IL: הוסף יום מיוחד

en: Add to Calendar
he_IL: הוסף ללוח שנה

en: Add to calendar
he_IL: הוסף ליומן

en: Add tracking
he_IL: הוסף מעקב

en: Add work hours
he_IL: הוסף שעות עבודה

en: Additional information
he_IL: מידע נוסף

en: Additional people
he_IL: אנשים נוספים

en: Address
he_IL: כתובת

en: Admin
he_IL: מנהל

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: After
he_IL: לאחר

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
he_IL: לאחר הפעלת החשבון, המנויים ייווצרו כלקוחות ב-Amelia.

en: After with space
he_IL: לאחר עם מרווח

en: Agencies
he_IL: סוכנויות

en: Alert content
he_IL: תוכן ההתראה

en: Alert message
he_IL: הודעת התראה

en: All
he_IL: הכל

en: All Locations
he_IL: כל המיקומים

en: All Services
he_IL: כל השירותים

en: All appointments are selected
he_IL: כל הפגישות נבחרו

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
he_IL: כל הפגישות ייקבעו עם הסטטוס שנבחר כאן.

en: All appointments will be selected later
he_IL: כל הפגישות ייבחרו בהמשך

en: All assigned services
he_IL: כל השירותים שהוקצו

en: All bookings
he_IL: ממוצע הזמנות

en: All customers
he_IL: כל הלקוחות

en: All employees
he_IL: כל העובדים

en: All events
he_IL: כל האירועים

en: All extras
he_IL: כל התוספות

en: All locations
he_IL: כל המיקומים

en: All packages
he_IL: כל החבילות

en: All services
he_IL: כל השירותים

en: All services are booked separately
he_IL: כל השירותים מוזמנים בנפרד

en: All services are booked separately.
he_IL: כל השירותים מוזמנים בנפרד.

en: All slots are selected
he_IL: כל המשבצות נבחרו

en: All tickets have already been scanned
he_IL: כל הכרטיסים כבר נסרקו

en: Allow additional people
he_IL: אפשר לאנשים נוספים

en: Allow admin to book appointment at any time
he_IL: אפשר למנהל לקבוע פגישה בכל עת

en: Allow admin to book over an existing appointment
he_IL: אפשר למנהל להזמין תור מעל תור קיים

en: Allow booking above maximum capacity
he_IL: אפשר להזמין מעל לקיבולת המרבית

en: Allow booking without a prior login
he_IL: אפשר הזמנה ללא התחברות מראש

en: Allow bringing more people
he_IL: אפשר להביא עוד אנשים

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
he_IL: אפשר ללקוחות להבטיח הזמנות באמצעות תשלומים חלקיים.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
he_IL: אפשר ללקוחות ולעובדים להתחבר במהירות באמצעות חשבון הפייסבוק שלהם, מה שהופך את תהליך הכניסה למהיר, פשוט ובטוח יותר.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
he_IL: אפשר ללקוחות ולעובדים להתחבר במהירות באמצעות חשבון Google שלהם, מה שהופך את תהליך הכניסה למהיר, פשוט ובטוח יותר.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
he_IL: אפשר ללקוחות להזמין מספר שירותים בעסקה אחת, כדי לייעל את חוויית הלקוח.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
he_IL: אפשר ללקוחות להזמין פגישות חוזרות עם תדירות הניתנת להתאמה אישית.

en: Allow customers to cancel packages
he_IL: אפשר ללקוחות לבטל חבילות

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
he_IL: אפשר ללקוחות לראות משתתפים אחרים

en: Allow customers to delete their profile
he_IL: אפשר ללקוחות למחוק את הפרופיל שלהם

en: Allow customers to pay full amount
he_IL: אפשר ללקוחות לשלם את הסכום המלא

en: Allow customers to pay total appointment amount
he_IL: אפשר ללקוחות לשלם את סך הסכום של הפגישה

en: Allow customers to pay total event amount
he_IL: אפשר ללקוחות לשלם את הסכום הכולל של האירוע

en: Allow customers to reschedule their own appointments
he_IL: אפשר ללקוחות לתאם מחדש את הפגישות שלהם

en: Allow customers to see other attendees
he_IL: אפשר ללקוחות לראות משתתפים אחרים

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
he_IL: אפשר לעובדים לנהל פגישות ואירועים בקלות. התאם אישית את הצבעים כך שיתאימו למיתוג שלך וישפרו את השימושיות.

en: Allow employees to manage customers
he_IL: אפשר לעובדים לנהל לקוחות

en: Allow employees to manage their appointments
he_IL: אפשר לעובדים לנהל את הפגישות שלהם

en: Allow employees to manage their days off
he_IL: אפשר לעובדים לנהל את ימי החופשה שלהם

en: Allow employees to manage their events
he_IL: אפשר לעובדים לנהל את האירועים שלהם

en: Allow employees to manage their schedule
he_IL: אפשר לעובדים לנהל את לוח הזמנים שלהם

en: Allow employees to manage their services
he_IL: אפשר לעובדים לנהל את השירותים שלהם

en: Allow employees to manage their special days
he_IL: אפשר לעובדים לנהל את הימים המיוחדים שלהם

en: Allow multiple bookings per customer
he_IL: אפשר הזמנות מרובות לכל לקוח

en: Allow payment via Payment Link
he_IL: אפשר תשלום באמצעות קישור תשלום

en: Allow the same customer to book more than once
he_IL: אפשר לאותו לקוח להזמין יותר מפעם אחת

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
he_IL: אפשר לתיאור הקצר מתחת לטופס ההזמנה לתמוך בתוסף Amelia Booking Plugin ולהפיץ את הבשורה אודותיו.

en: Alpha sender ID
he_IL: מזהה שולח אלפא

en: Alpha sender ID can't be empty
he_IL: מזהה השולח אלפא לא יכול להיות ריק

en: Already have an account?
he_IL: כבר יש לך חשבון ?

en: Also cancel and delete future events
he_IL: בטל ומחק גם אירועים עתידיים

en: Also cancel future events
he_IL: בטל גם אירועים עתידיים

en: Also delete future events
he_IL: מחק גם אירועים עתידיים

en: Also open future events
he_IL: פתח גם אירועים עתידיים

en: Amelia - Booking view
he_IL: אמיליה - תצוגת הזמנות

en: Amelia - Catalog Booking
he_IL: אמיליה - תצוגת קטלוג

en: Amelia - Catalog view
he_IL: אמיליה - תצוגת קטלוג

en: Amelia - Customer Panel
he_IL: אמליה - לוח בקרה ללקוחות

en: Amelia - Employee Panel
he_IL: אמיליה - לוח עובדים

en: Amelia - Events
he_IL: אמיליה - אירועים

en: Amelia - Events Calendar
he_IL: אמליה - לוח אירועים

en: Amelia - Events List
he_IL: אמיליה - רשימת אירועים

en: Amelia - Search view
he_IL: אמיליה - תצוגת חיפוש

en: Amelia - Step-By-Step Booking
he_IL: הזמנה שלב אחר שלב

en: Amelia Add to calendar page
he_IL: אמליה הוסף לדף לוח השנה

en: Amelia Profile Settings
he_IL: הגדרות פרופיל אמיליה

en: Amelia SMS
he_IL: אמיליה SMS

en: Amelia Users Settings
he_IL: הגדרות משתמשים של אמליה

en: Amount
he_IL: כמות

en: An email with details of your booking has been sent to you.
he_IL: דוא"ל עם פרטי הזמנתך נשלח אליך.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
he_IL: אירעה שגיאה בלתי צפויה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Any
he_IL: כל

en: Any Employee
he_IL: כל עובד

en: Any Employee Option Visibility:
he_IL: נראות כל אופציית עובד:

en: Any Location
he_IL: כל מיקום

en: Apple Calendar
he_IL: יומן גוגל

en: Apple Calendar (Personal)
he_IL: לוח השנה של Apple (אישי)

en: Apple Calendar setup
he_IL: הגדרת לוח השנה של Apple

en: Application (client) ID
he_IL: מזהה יישום (לקוח)

en: Application fee amount (%)
he_IL: סכום דמי הרישום (%)

en: Applied for all assigned services
he_IL: מיושם על כל השירותים שהוקצו

en: Apply
he_IL: החל

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
he_IL: החל את הגדרות 'סגירת הזמנה' על כל האירועים החוזרים

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
he_IL: החל את הגדרות 'הזמנה פתוחה' על כל האירועים החוזרים

en: Apply Changes to Events
he_IL: החל שינויים על אירועים

en: Apply on
he_IL: הגש מועמדות

en: Apply this to all recurring events
he_IL: החל זאת על כל האירועים החוזרים

en: Apply to All Days
he_IL: עדכן לכל הימים

en: Apply to all days
he_IL: החל על כל הימים

en: Apply to future recurring events
he_IL: החל על אירועים חוזרים בעתיד

en: Appointment
he_IL: פגישה

en: Appointment Canceled
he_IL: הפגישה בוטלה

en: Appointment Date:
he_IL: תאריך הפגישה:

en: Appointment ID
he_IL: מזהה פגישה

en: Appointment Info
he_IL: פרטי הפגישה

en: Appointment Repeats
he_IL: חזרות פגישות

en: Appointment booked
he_IL: פגישה נקבעה

en: Appointment can't be rescheduled
he_IL: לא ניתן לתאם מחדש את הפגישה

en: Appointment canceled
he_IL: הפגישה בוטלה

en: Appointment date
he_IL: תאריך הפגישה

en: Appointment date & time
he_IL: תאריך ושעת הפגישה

en: Appointment deposit
he_IL: פיקדון עבור פגישה

en: Appointment details
he_IL: פרטי הפגישה

en: Appointment duration
he_IL: משך הפגישה

en: Appointment end time
he_IL: שעת סיום הפגישה

en: Appointment has been created.
he_IL: הפגישה נוצרה.

en: Appointment has been deleted
he_IL: הפגישה נמחקה

en: Appointment has been deleted.
he_IL: הפגישה נמחקה.

en: Appointment has been rescheduled
he_IL: הפגישה תוזמנה מחדש

en: Appointment has been saved
he_IL: הפגישה נשמרה

en: Appointment has been updated.
he_IL: הפגישה עודכנה.

en: Appointment information
he_IL: מידע על פגישות

en: Appointment initial date
he_IL: תאריך ראשוני של הפגישה

en: Appointment initial date & time
he_IL: תאריך ושעה ראשוניים של הפגישה

en: Appointment initial end time
he_IL: זמן סיום ראשוני של הפגישה

en: Appointment initial start time
he_IL: שעת התחלת הפגישה

en: Appointment is removed from the cart.
he_IL: הפגישה הוסרה מהעגלה.

en: Appointment management guide
he_IL: מדריך לניהול פגישות

en: Appointment not found.
he_IL: לא נמצא תור.

en: Appointment note
he_IL: הערה על פגישה

en: Appointment note has been updated.
he_IL: הערת הפגישה עודכנה.

en: Appointment notes
he_IL: הערות לפגישה

en: Appointment price
he_IL: מחיר הפגישה

en: Appointment repeats
he_IL: חזרות פגישות

en: Appointment space name
he_IL: שם חלל הפגישה

en: Appointment start time
he_IL: שעת תחילת הפגישה

en: Appointment status
he_IL: סטטוס הפגישה

en: Appointment status has been changed to
he_IL: סטטוס הפגישה שונה ל

en: Appointment status has been updated.
he_IL: סטטוס הפגישה עודכן.

en: Appointment title
he_IL: כותרת הפגישה

en: Appointments
he_IL: פגישות

en: Appointments booked
he_IL: פגישות נקבעו

en: Appointments from the first package expire on:
he_IL: תוקפם של פגישות מהחבילה הראשונה יפוגו בתאריך:

en: Appointments in this package
he_IL: הערות לפגישה

en: Appointments in this service
he_IL: פגישות לשירות זה

en: Appointments to book
he_IL: פגישות להזמנה

en: Appointments waiting list
he_IL: רשימת המתנה לפגישות

en: Approve appointment link
he_IL: אשר קישור לפגישה

en: Approved
he_IL: מאושר

en: Are you sure you want to block this customer?
he_IL: Are you sure you want to delete this customer?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לבטל ולמחוק אירוע זה?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לבטל פגישה זו?

en: Are you sure you want to cancel this event?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את האירוע הזה?

en: Are you sure you want to cancel this package?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את החבילה הזאת?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את ההשתתפות שלך?

en: Are you sure you want to close this event?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לסגור אירוע זה?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את המשתתף שנבחר?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק משתתפים שנבחרו?

en: Are you sure you want to delete these items?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק פריטים אלה?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק פגישה זו?

en: Are you sure you want to delete this category?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק קטגוריה זו?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקופון הזה?

en: Are you sure you want to delete this customer?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק לקוח זה?

en: Are you sure you want to delete this employee?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק עובד זה?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הזמנת האירוע הזו?

en: Are you sure you want to delete this event?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק אירוע זה?

en: Are you sure you want to delete this location?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את המיקום הזה?

en: Are you sure you want to delete this notification?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק הודעה זו?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הזמנת החבילה הזו?

en: Are you sure you want to delete this package?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק חבילה זו?

en: Are you sure you want to delete this resource?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק שירות זה?

en: Are you sure you want to delete this service?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק שירות זה?

en: Are you sure you want to delete this tax?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק תוספת זו

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הפרופיל שלך? תאבד גישה לכל ההזמנות שלך וגישה לפאנל הלקוחות.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל פגישה זו?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל קטגוריה זו?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל את הקופון הזה?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל עובד זה?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל אירוע זה?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל את המיקום הזה?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל חבילה זו?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל שירות זה?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל שירות זה?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסתיר את הקופון הזה?

en: Are you sure you want to hide this employee?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסתיר עובד זה?

en: Are you sure you want to hide this event?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסתיר אירוע זה?

en: Are you sure you want to hide this location?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסתיר את המיקום הזה?

en: Are you sure you want to hide this package?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסתיר חבילה זו?

en: Are you sure you want to hide this resource?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסתיר שירות זה?

en: Are you sure you want to hide this service?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסתיר שירות זה?

en: Are you sure you want to hide this tax?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסתיר את המיקום הזה?

en: Are you sure you want to open this event?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לפתוח את האירוע הזה?

en: Are you sure you want to refund this payment?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להחזיר תשלום זה?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את הגדרות הטופס?

en: Are you sure you want to show this coupon?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להציג קופון זה?

en: Are you sure you want to show this employee?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להציג לעובד זה?

en: Are you sure you want to show this event?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להציג אירוע זה?

en: Are you sure you want to show this location?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להציג מיקום זה?

en: Are you sure you want to show this package?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להציג חבילה זו?

en: Are you sure you want to show this resource?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להציג שירות זה?

en: Are you sure you want to show this service?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להציג שירות זה?

en: Are you sure you want to show this tax?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להציג מיקום זה?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לדלג על ההתקנה? לאחר הדילוג, ההתקנה המודרכת לא תהיה זמינה עוד. כל ההגדרות יצטרכו להיקבע מאוחר יותר.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
he_IL: Are you sure you want to delete this customer?

en: Are you sure? This action can't be undone.
he_IL: האם אתה בטוח? פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: Assigned
he_IL: הוקצה

en: Assigned Services
he_IL: שייך לשירות

en: Attachment
he_IL: צרופה

en: Attachment upload path
he_IL: נתיב העלאת קבצים מצורפים

en: Attendee
he_IL: משתתף

en: Attendee Asc
he_IL: משתתף Asc

en: Attendee Desc
he_IL: תיאור המשתתף

en: Attendee code
he_IL: קוד משתתף

en: Attendee has been saved
he_IL: משתתף נשמר

en: Attendee have been deleted
he_IL: משתתף נמחק

en: Attendee have not been deleted
he_IL: משתתף לא נמחק

en: Attendees
he_IL: משתתפים

en: Attendees Allowed
he_IL: קוד משתתף

en: Attendees Export Format
he_IL: פורמט ייצוא משתתפים

en: Attendees have been deleted
he_IL: משתתפים נמחקו

en: Attendees have not been deleted
he_IL: משתתפים לא נמחקו

en: Auto-Reply Message
he_IL: הודעת תגובה אוטומטית

en: Auto-approve booking after payment
he_IL: אישור אוטומטי של הזמנה לאחר תשלום

en: Auto-fill your details using:
he_IL: מלא את פרטיך באופן אוטומטי באמצעות:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
he_IL: אוטומציה של תקשורת עם התראות המופעלות על ידי סטטוס ההזמנה, הזמן או כללים מותאמים אישית

en: Automated invoices for a smoother payment experience
he_IL: חשבוניות אוטומטיות לחוויית תשלום חלקה יותר

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
he_IL: חישוב ויישום מסים באופן אוטומטי, לצורך תאימות ללא טרחה וחיוב מדויק.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
he_IL: חשב והחל מסים באופן אוטומטי על השירותים והאירועים שלך, והבטח חיוב מדויק ותאימות ללא בעיות בכל עסקה.

en: Automatically create Amelia Customer user
he_IL: צור באופן אוטומטי משתמש לקוח אמיליה

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
he_IL: צור באופן אוטומטי משתמש לקוח אמיליה

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
he_IL: יצירת פגישות Zoom באופן אוטומטי עבור הזמנות והודעה ללקוחות ולעובדים.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
he_IL: הפק חשבוניות באופן אוטומטי עבור כל הזמנה, והפוך את התשלומים לקלים, שקופים ויעילים יותר עבורך ועבור לקוחותיך.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
he_IL: עדכן אוטומטית את סטטוס ההזמנה ל"אושר" לאחר השלמת תשלום מוצלח באמצעות קישור התשלום.

en: Availability
he_IL: זמינות

en: Available
he_IL: זמין

en: Available date background
he_IL: רקע תאריך זמין

en: Available date text
he_IL: טקסט תאריך זמין

en: Available from Pro license
he_IL: זמין ברישיון Pro

en: Available from Standard license
he_IL: זמין ברישיון סטנדרטי

en: Available from Starter license
he_IL: זמין ברישיון Starter

en: Available in Elite licence
he_IL: זמין ברישיון Elite

en: Available in package
he_IL: זמין בחבילה

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
he_IL: הימנעו מכפילויות בהזמנות על ידי תיאום אוטומטי של חדרים, ציוד או כלים משותפים

en: Away
he_IL: לא זמין

en: Back
he_IL: חזור

en: Back button
he_IL: כפתור חזרה

en: Back to
he_IL: חזרה ל

en: Back to appointments
he_IL: חזרה לפגישות

en: Back to packages
he_IL: חזרה לחבילות

en: Back to recurring settings
he_IL: הצג אירועים חוזרים

en: Background
he_IL: רקע

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Background Gradient Angle
he_IL: זווית שיפוע הרקע

en: Background Gradient Color 1
he_IL: צבע רקע מדורג 1

en: Background Gradient Color 2
he_IL: צבע רקע מדורג 2

en: Badge
he_IL: תג

en: Badge color
he_IL: צבע התג

en: Badge label
he_IL: תווית תג

en: Badges setup
he_IL: הגדרת תגים

en: Balance
he_IL: איזון

en: Base Price:
he_IL: מחיר בסיס:

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Beauty
he_IL: יופי

en: Before
he_IL: לפני

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
he_IL: לפני הפעלת האפשרות החוזרת, ודא שכל השדות הנדרשים מוגדרים, כולל השירות, העובד, התאריך, השעה והמיקום (אם רלוונטי).

en: Before with space
he_IL: לפני הרווח

en: Begins
he_IL: מתחיל

en: Birthday
he_IL: יום הולדת

en: Birthday greeting
he_IL: ברכת יום הולדת

en: Block
he_IL: חסימה

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
he_IL: חסום זמני הזמנה החופפים לאירועים עמוסים ביומן Outlook של העובד.

en: Block customer
he_IL: חסום לקוח

en: Blog
he_IL: בלוג

en: Body text
he_IL: טקסט גוף

en: Book
he_IL: הזמן

en: Book Appointment
he_IL: הזמן פגישה

en: Book Now
he_IL: הזמן

en: Book Package
he_IL: חבילת ספרים

en: Book This Package
he_IL: הזמן אירוע זה

en: Book This Service
he_IL: הזמן אירוע זה

en: Book another
he_IL: הזמן אחר

en: Book appointment
he_IL: קבע פגישה

en: Book event
he_IL: הזמן אירוע

en: Book next appointment
he_IL: קבע פגישה נוספת

en: Book now
he_IL: הזמן עכשיו

en: Book option on employee dialog
he_IL: אפשרות ספר בדיאלוג העובד

en: Book package
he_IL: חבילת ספרים

en: Book subtab name
he_IL: שם תת-כרטיסיית הספר

en: Book this event
he_IL: הזמן אירוע זה

en: Book this service
he_IL: הזמן שירות זה

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
he_IL: הזמן פגישות מבוססות זמן עם משך, מחירים וזמינות הניתנים להגדרה.

en: Booked
he_IL: הוזמן

en: Booked Appointments
he_IL: פגישות שהוזמנו

en: Booked customer (full name, email, phone)
he_IL: לקוח שהזמין (שם מלא, דוא"ל, טלפון)

en: Booking
he_IL: הזמנה

en: Booking #{count}
he_IL: הזמנה מס'{count}

en: Booking Appointment
he_IL: הזמנת פגישה

en: Booking Approved with Issues
he_IL: הזמנה אושרה עם בעיות

en: Booking Canceled
he_IL: ההזמנה בוטלה

en: Booking Closes
he_IL: הזמנות סגורות

en: Booking Closes Asc
he_IL: ההזמנות נסגרו Asc

en: Booking Closes Desc
he_IL: ההזמנה נסגרה תיאור

en: Booking Confirmed
he_IL: ההזמנה אושרה

en: Booking Details
he_IL: פרטי ההזמנה

en: Booking Failed
he_IL: ההזמנה נכשלה

en: Booking Form
he_IL: הזמנה

en: Booking Forms 1.0
he_IL: טפסי הזמנה 1.0

en: Booking ID
he_IL: הזמנה

en: Booking Opens
he_IL: הזמנות פתוחות

en: Booking Opens Asc
he_IL: ההזמנות נפתחות Asc

en: Booking Opens Desc
he_IL: הזמנות נפתחות תיאור

en: Booking Overview
he_IL: סקירת הזמנות

en: Booking Processed
he_IL: ההזמנה עובדה

en: Booking Rejected
he_IL: ההזמנה נדחתה

en: Booking added
he_IL: הזמנה נוספה

en: Booking can't be canceled
he_IL: לא ניתן לבטל את ההזמנה

en: Booking canceled
he_IL: ההזמנה בוטלה

en: Booking closes
he_IL: ההזמנות נסגרו

en: Booking closes when event starts
he_IL: ההזמנה נסגרת עם תחילת האירוע

en: Booking date
he_IL: תאריך ההזמנה

en: Booking form on customer profile enabled
he_IL: טופס הזמנה בפרופיל הלקוח מופעל

en: Booking form on employee profile enabled
he_IL: טופס הזמנה בפרופיל העובד מופעל

en: Booking form tab enabled
he_IL: כרטיסיית טופס ההזמנה מופעלת

en: Booking form type
he_IL: סוג טופס ההזמנה

en: Booking form type on employee profile page
he_IL: סוג טופס ההזמנה בדף הפרופיל של העובד

en: Booking has been updated.
he_IL: ההזמנה עודכנה.

en: Booking invoice
he_IL: חשבונית הזמנה

en: Booking is canceled
he_IL: ההזמנה בוטלה

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
he_IL: לא ניתן לבטל את הפלאגין. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: Booking is unavailable
he_IL: משבצת זמן אינה זמינה

en: Booking not found
he_IL: כפתור הזמנת אירוע

en: Booking not paid
he_IL: התחלת ההזמנה

en: Booking on employee page tab name
he_IL: הזמנה בלשונית דף העובד

en: Booking opens
he_IL: ההזמנות נפתחות

en: Booking opens immediately
he_IL: ההזמנה נפתחת מייד

en: Booking price
he_IL: מחיר ההזמנה

en: Booking rescheduled
he_IL: הזמנה שונתה

en: Booking source
he_IL: מקור ההזמנה

en: Booking start
he_IL: תחילת ההזמנה

en: Booking status changed
he_IL: סטטוס ההזמנה השתנה

en: Booking status has been changed to
he_IL: סטטוס ההזמנה שונה ל-

en: Booking tab name
he_IL: שם הכרטיסייה "הזמנות"

en: Booking time slots will depend on the service duration
he_IL: זמני ההזמנה ייקבעו בהתאם למשך השירות

en: Booking type
he_IL: סוג ההזמנה

en: Bookings
he_IL: הזמנות

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
he_IL: הגבירו את המעורבות על ידי יצירת קשר מיידי עם לקוחות בפלטפורמה שהם משתמשים בה מדי יום

en: Boost revenue with bundled service packages
he_IL: הגדילו את ההכנסות באמצעות חבילות שירות משולבות

en: Boost revenue with valuable extras
he_IL: הגדילו את ההכנסות עם תוספות יקרות ערך

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
he_IL: הגבירו את הפריון של הצוות באמצעות עדכונים אוטומטיים ופחות משימות ידניות.

en: Border color
he_IL: צבע הגבול

en: Break Hours
he_IL: שעות הפסקה

en: Breaks
he_IL: הפסקות

en: Bringing Anyone With You
he_IL: מביא איתך מישהו

en: Bringing anyone with you
he_IL: להביא איתך את כולם

en: Bringing anyone with you?
he_IL: מביא איתך מישהו?

en: Buffer Time
he_IL: זמן מרווח

en: Buffer Time After: {value}
he_IL: זמן חיץ לאחר: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
he_IL: זמן חיץ לפני: {value}

en: Buffer time after
he_IL: זמן חיץ לאחר

en: Buffer time before
he_IL: זמן חיץ לפני

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
he_IL: בנה טפסים מותאמים אישית עבור שירותים, אירועים ופרופילי לקוחות באמצעות שדות מותאמים אישית. קבל בדיוק את הפרטים הדרושים לך באמצעות תיבות סימון, שדות טקסט ועוד, והפוך כל הזמנה ורישום לתהליך קליטה יעיל.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
he_IL: אגדו מספר פגישות או שירותים במחירים מוזלים כדי לעודד את הלקוחות להזמין יותר.

en: Busy
he_IL: עסוק

en: Busy slots
he_IL: משבצות עמוסות

en: Button
he_IL: כפתור

en: Button Type
he_IL: סוג כפתורים

en: Button style
he_IL: סגנון כפתור

en: Buttons
he_IL: כפתורים

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
he_IL: על ידי הזמנת משבצת זמן זו, תזמין פגישה בנוסף לפגישה הקבוצתית הקיימת!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
he_IL: בהמשך, תגדיר את הפגישה לשעת פגישה שכבר קיימת!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
he_IL: על ידי הזנת מספר הטלפון שלך, אתה מסכים לקבל הודעות באמצעות WhatsApp.

en: Calculated
he_IL: מחושב

en: Calculated package price
he_IL: מחיר החבילה המחושב

en: Calendar
he_IL: לוח שנה

en: Camera not supported by this browser.
he_IL: המצלמה אינה נתמכת בדפדפן זה.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
he_IL: הגישה למצלמה נדחתה. אנא אפשר גישה למצלמה ונסה שוב.

en: Cancel
he_IL: בטל

en: Cancel Appointment
he_IL: בטל פגישה

en: Cancel Event
he_IL: בטל אירוע

en: Cancel Package
he_IL: בוטל

en: Cancel and Delete
he_IL: ביטול ומחיקה

en: Cancel appointment
he_IL: בטל פגישה

en: Cancel appointment link
he_IL: קישור לביטול פגישה

en: Cancel event
he_IL: בטל אירוע

en: Cancel event link
he_IL: ביטול קישור לאירוע

en: Cancel following
he_IL: בטל מעקב

en: Cancel package
he_IL: בטל חבילה

en: Canceled
he_IL: בוטל

en: Canceled By Admin
he_IL: האירוע בוטל על ידי המנהל

en: Canceled By Attendee
he_IL: האירוע בוטל על ידי המשתתף

en: Canceled by admin
he_IL: בוטל על ידי מנהל המערכת

en: Canceled by attendee
he_IL: בוטל על ידי המשתתף

en: Cancellation Failed
he_IL: הביטול נכשל

en: Cancelled
he_IL: בוטל

en: Capacity
he_IL: קיבולת

en: Capacity:
he_IL: קיבולת:

en: Card
he_IL: כרטסת

en: Card color
he_IL: צבע הכרטיס

en: Card content
he_IL: תוכן הכרטיס

en: Card field
he_IL: שדה כרטיס

en: Card number
he_IL: מספר כרטיס

en: Card payment
he_IL: תשלום בכרטיס

en: Cards
he_IL: כרטיסים

en: Cards and buttons
he_IL: כרטיסים וכפתורים

en: Carrier
he_IL: ספק

en: Cart
he_IL: עגלת קניות

en: Cart appointments details
he_IL: פרטי פגישות בעגלה

en: Cart description
he_IL: תיאור העגלה

en: Cart purchased
he_IL: עגלת קניות שנרכשה

en: Catalog
he_IL: קטלוג

en: Catalog Booking
he_IL: ממוצע הזמנות

en: Catalog Booking Form
he_IL: טופס הזמנת קטלוג

en: Catalog Package
he_IL: חבילת קטלוג

en: Catalog Service
he_IL: שירות קטלוג

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Categories positions updated successfully.
he_IL: מיקומי הקטגוריות עודכנו בהצלחה.

en: Categories sidebar
he_IL: סרגל צדדי של קטגוריות

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category ID
he_IL: מזהה קטגוריה

en: Category Input Field
he_IL: שם המקום

en: Category has been created.
he_IL: הקטגוריה נוצרה.

en: Category has been deleted.
he_IL: הקטגוריה נמחקה.

en: Category has been updated.
he_IL: הקטגוריה עודכנה.

en: Category name
he_IL: קטגוריה

en: Category:
he_IL: קטגוריה:

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
he_IL: ריכוז התזמון בכל הסניפים לניהול ברור ופשוט יותר

en: Change Password
he_IL: החלף סיסמה

en: Change colors
he_IL: שינוי צבעים

en: Change group status
he_IL: שנה סטטוס קבוצתי

en: Change password
he_IL: שנה סיסמה

en: Charge type
he_IL: סוג החיוב

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
he_IL: בדוק את שם הלקוח עבור דוא"ל/טלפון קיים בעת ההזמנה

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
he_IL: סמן תיבה זו כדי ליצור קישור תשלום.<br> כדי לכלול אותו בהודעה, הוסף את מחזיק המקום של קישור התשלום.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
he_IL: סמן את תיבת הסימון הזו אם אתה רוצה שהלקוח שלך <br/> יקבל דוא"ל לגבי הפגישה המתוכננת.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
he_IL: סמן את תיבת הסימון הזו אם אתה רוצה שהלקוח שלך <br/> יקבל דוא"ל לגבי הפגישה המתוכננת.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
he_IL: סמן אפשרות זו אם ברצונך שהסכום של הפקדון<br> יוכפל במספר<br> האנשים שהלקוחות מוסיפים בסעיף "Bringing anyone with you" (הבאת אנשים איתך) ב-<br>.

en: Check this option if you want to create recurring appointments
he_IL: סמן אפשרות זו אם ברצונך ליצור פגישות חוזרות

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
he_IL: סמן אפשרות זו אם ברצונך שהלקוחות שלך יוכלו לבחור אם לשלם את הסכום המלא או רק מקדמה. אם האפשרות לא מסומנת, הלקוחות יוכלו לשלם רק את המקדמה במהלך תהליך ההזמנה.

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
he_IL: סמן אפשרות זו אם ברצונך שלקוחות<br> יוכלו לבחור<br> אם לשלם את הסכום המלא<br> או רק מקדמה. אם האפשרות לא מסומנת, ללקוחות<br> תהיה אפשרות תשלום אחת בלבד: מקדמה<br>.

en: Check your email
he_IL: בדוק את האימייל שלך

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Checked in
he_IL: נבדק

en: Checkout
he_IL: לעבור לקופה

en: Choose Apple Calendar
he_IL: בחר לוח שנה של Apple

en: Choose Category
he_IL: בחר קטגוריה

en: Choose Date and Time
he_IL: בחר תאריך ושעה

en: Choose Package
he_IL: בחר חבילה

en: Choose Service
he_IL: בחר שירות

en: Choose a Form
he_IL: בחר טופס

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
he_IL: בחר מטבע שיישמש לכל ההגדרות המבוססות על מחיר.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
he_IL: בחר טופס שברצונך להתאים אישית. הטופס Step-by-Step 2.0 הוא הגרסה החדשה והמשופרת, המציעה עיצוב וחוויית משתמש טובים יותר, כמו גם מהירות גבוהה יותר.

en: Choose a group service
he_IL: בחר שירות קבוצתי

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
he_IL: בחר מרווח זמן שישמש להגדרת כל ההגדרות המבוססות על זמן.

en: Choose date and time
he_IL: בחר תאריך ושעה

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
he_IL: בחר כיצד אמיליה תציע תאריך חלופי כאשר בתאריך החוזר שנבחר אין משבצות זמן פנויות.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
he_IL: בחר כיצד נשלחים נתוני שדות מותאמים אישית בהזמנות קבוצתיות.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
he_IL: בחר כיצד לטפל בתשלומים עבור פגישות חוזרות. אם התשלום נגבה רק עבור הפגישה הראשונה, התשלומים עבור הפגישות הנותרות ישולמו במקום.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
he_IL: בחר כיצד ניתן להזמין פגישות חוזרות. 'מושבת' מבטל הזמנות חוזרות, ואילו 'הכל' מאפשר ללקוחות לבחור בין אפשרויות החזרה הזמינות.

en: Choose layout version
he_IL: בחר שירות קבוצתי

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
he_IL: בחר את פורמט החשבונית שיישתמש בהודעות ובפאנל הלקוחות.

en: Choose time you want to repeat appointment
he_IL: בחר את השעה שבה ברצונך לחזור על הפגישה

en: Choose when the repeating ends
he_IL: בחר מתי החזרה מסתיימת

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
he_IL: בחר אם ברצונך לנהל שירותים, אירועים או שניהם.

en: Choosing layout of first step in step by step form
he_IL: בחירת פריסת השלב הראשון בטופס שלב אחר שלב

en: Clear
he_IL: נקה

en: Clear filters
he_IL: נקה מסננים

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
he_IL: לחץ על "הגדר" כדי לערוך את הטקסט שיופיע כאשר מחזיק המקום הזה ישמש בהודעות.

en: Click + Service below to get started.
he_IL: לחץ על + שירות למטה כדי להתחיל.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
he_IL: לחץ על קישור ההפעלה בדוא"ל ששלחנו לכתובת

en: Click to upload
he_IL: לחץ כדי להעלות

en: Client ID
he_IL: מזהה לקוח

en: Client ID and secret
he_IL: מזהה לקוח וסוד

en: Client Time:
he_IL: זמן לקוח:

en: Client secret
he_IL: סוד הלקוח

en: Close
he_IL: סגור

en: Close Event
he_IL: סגור אירוע

en: Close Event after certain minimum is reached
he_IL: סגור אירוע לאחר שהושג מינימום מסוים

en: Close event when minimum capacity is reached
he_IL: סגור אירוע כאשר מגיעים לקיבולת מינימלית

en: Closed
he_IL: נסגר

en: Closes at
he_IL: נסגר ב

en: Closes on
he_IL: נסגר ב

en: Closes on:
he_IL: נסגר ב:

en: Coaching
he_IL: אימון

en: Code
he_IL: קוד

en: Collapse all
he_IL: הסתר הכל

en: Collapse menu
he_IL: קפל תפריט

en: Collect the information your business truly needs
he_IL: אסוף את המידע שהעסק שלך באמת צריך

en: Color
he_IL: צבע

en: Colors
he_IL: צבעים

en: Colors & Fonts
he_IL: צבעים & גופנים

en: Comma (,)
he_IL: פסיק

en: Comma-dot
he_IL: פסיק-נקודה

en: Company
he_IL: חברה

en: Company Days off
he_IL: ימי חופשה של החברה

en: Company Email:
he_IL: מייל החברה:

en: Company Phone:
he_IL: טלפון החברה:

en: Company VAT number
he_IL: מספר מע"מ של החברה

en: Company address
he_IL: כתובת החברה

en: Company days off
he_IL: ימי חופשה של החברה

en: Company email
he_IL: מייל החברה

en: Company name
he_IL: שם החברה

en: Company phone
he_IL: טלפון החברה

en: Company website
he_IL: אתר החברה

en: Compared to previous range
he_IL: בהשוואה לטווח הקודם

en: Complete booking with payment
he_IL: השלמת ההזמנה עם תשלום

en: Complete booking without payment
he_IL: השלמת הזמנה ללא תשלום

en: Completed
he_IL: הושלם

en: Configuration
he_IL: תצורה

en: Configure
he_IL: מאושר

en: Configure notifications for waiting list updates
he_IL: הגדר התראות לעדכונים ברשימת ההמתנה

en: Configure placeholder
he_IL: הגדר מקום שמור

en: Configure the cart appointments details placeholder.
he_IL: הגדר את המקום השמור לפרטי פגישות העגלה.

en: Configure the group appointment details placeholder.
he_IL: הגדר את מחזיק המקום של פרטי הפגישה הקבוצתית.

en: Configure the group event details placeholder.
he_IL: הגדר את מחזיק המקום של פרטי האירוע הקבוצתי.

en: Configure the package appointments details placeholder.
he_IL: הגדר את מחזיק המקום של פרטי הפגישות בחבילה.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
he_IL: הגדר את מחזיק המקום של פרטי הפגישות החוזרות.

en: Configure waiting list for appointments
he_IL: הגדר רשימת המתנה לפגישות

en: Confirm
he_IL: מאושר

en: Congratulations
he_IL: בְּשָׁעָה טוֹבָה וּמוּצלַחַת

en: Congratulations!
he_IL: בְּשָׁעָה טוֹבָה וּמוּצלַחַת!

en: Connect
he_IL: התחבר

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
he_IL: חבר ממשקי API בקלות לקבלת זרימת עבודה חלקה ומשולבת.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
he_IL: חבר את לוחות השנה של Apple כדי לסנכרן את האירועים האישיים והמקצועיים שלך, יחד עם אלה של העובדים שלך.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
he_IL: חבר את יומני Google כדי לסנכרן את האירועים האישיים והמקצועיים שלך, יחד עם אלה של העובדים שלך.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
he_IL: חבר יומני Outlook כדי לסנכרן את האירועים האישיים והמקצועיים שלך, יחד עם אלה של העובדים שלך.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
he_IL: חבר בין יומני העובדים, כלי הפגישות ושילובים אחרים כדי לשמור על סנכרון מושלם של לוחות הזמנים ותקשורת חלקה בין כל חברי הצוות.

en: Connect to Apple Calendar
he_IL: התחבר ליומן Apple

en: Connect to your personal Apple Calendar
he_IL: התחבר ליומן Apple האישי שלך

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
he_IL: התחבר לאפליקציות אינטרנט כדי להפוך את העברת ההודעות לאוטומטית ולשלוח עדכונים לכתובות URL מותאמות אישית.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
he_IL: חבר את לוח השנה של Google כאן, כך שברגע ש-<br/>, הפגישה תתוזמן ותתווסף אוטומטית ל-<br/>בלוח השנה של Google.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
he_IL: חבר את חשבון Zoom האישי שלך כדי לארח פגישות וצ'אטים וירטואליים.

en: Connected
he_IL: מחובר

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
he_IL: החיבור ליומן Apple אינו זמין. פנה למנהל המערכת לקבלת עזרה.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
he_IL: החיבור ליומן Google אינו זמין. פנה למנהל המערכת לקבלת עזרה.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
he_IL: החיבור ליומן Outlook אינו זמין. פנה למנהל המערכת לקבלת עזרה.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
he_IL: החיבור ל-Stripe אינו זמין. פנה למנהל המערכת לקבלת עזרה.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
he_IL: החיבור ל-Zoom אינו זמין. פנה למנהל המערכת לקבלת עזרה.

en: Consulting
he_IL: ייעוץ

en: Contact message
he_IL: הודעת יצירת קשר

en: Contact support.
he_IL: פנה לתמיכה.

en: Content
he_IL: תוֹכֶן

en: Content Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Content area
he_IL: אזור תוכן

en: Content placeholders
he_IL: מחזיקי מקום לתוכן

en: Continue
he_IL: המשך

en: Continue Booking
he_IL: המשך הזמנה

en: Continue setup
he_IL: המשך בהגדרה

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
he_IL: העתק את מפתח ה-API שלך עכשיו, מכיוון שהוא לא יהיה גלוי שוב.

en: Cost
he_IL: עלות

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
he_IL: לא ניתן למחוק את הקטגוריה. בקטגוריה זו ישנם שירותים הזמינים להזמנה בחבילה שנרכשה.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
he_IL: לא ניתן למחוק את הקטגוריה. בקטגוריה זו יש שירותים עם פגישות עתידיות {count}. | לא ניתן למחוק את הקטגוריה. בקטגוריה זו יש שירותים עם פגישות עתידיות {count}.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
he_IL: לא ניתן למחוק את השירות. לשירות זה יש פגישה עתידית ב- {count}. | לא ניתן למחוק את השירות. לשירות זה יש פגישות עתידיות ב- {count}.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
he_IL: לא ניתן למחוק את המשתמש. למשתמש זה יש פגישה עתידית ב- {count}. | לא ניתן למחוק את המשתמש. למשתמש זה יש פגישות עתידיות ב- {count}.

en: Count Once
he_IL: ספירה אחת

en: Count per Person
he_IL: ספירה לאדם

en: Count time from
he_IL: ספירת זמן מ

en: Country
he_IL: כמות

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
he_IL: סופר לקוח ראשי אחד בתוספת כל אדם נוסף שהם מוסיפים.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
he_IL: סופר את המספר הכולל של האנשים שהוזנו, כולל הלקוח הראשי.

en: Coupon
he_IL: שובר

en: Coupon Details
he_IL: פרטי הקופון

en: Coupon Limit Reached
he_IL: הגבלת קופון הושגה

en: Coupon code
he_IL: קוד קופון

en: Coupon field
he_IL: שדה קופון

en: Coupon has been created.
he_IL: הקופון נוצר.

en: Coupon has been deleted.
he_IL: הקופון נמחק.

en: Coupon has been hidden.
he_IL: הקופון הוסתר.

en: Coupon has been updated.
he_IL: הקופון עודכן.

en: Coupon is now visible.
he_IL: הקופון נראה כעת.

en: Coupon limit reached
he_IL: הגעת למגבלת הקופונים

en: Coupon needs to have discount or deduction
he_IL: קופון צריך להיות הנחה או ניכוי

en: Coupon segment
he_IL: קטע הקופון

en: Coupons
he_IL: קופון

en: Coupons overview
he_IL: סקירת קופונים

en: Coupons setup
he_IL: הגדרת קופונים

en: Create Amelia Customers
he_IL: צור לקוח

en: Create Amelia Employees
he_IL: צור עובדי אמליה

en: Create Appointments list
he_IL: פרטי פגישות בעגלה

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
he_IL: יצירת לקוחות ממשתמשי WP עם תפקיד לקוח Amelia

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
he_IL: יצירת עובדים ממשתמשי WP עם תפקיד עובד Amelia

en: Create New
he_IL: צור חדש

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
he_IL: צור קוד קופון שהלקוחות יכולים להזין בעת ההזמנה כדי לקבל הנחה.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
he_IL: צרו ונהלו אירועים חוזרים עם לוחות זמנים הניתנים להתאמה אישית, לנוחות וגמישות.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
he_IL: צרו התראות מותאמות אישית המופעלות על סמך סטטוס ההזמנה או תזכורות לוח זמנים, כדי ליידע את הלקוחות והעובדים בדיוק בזמן הנכון.

en: Create employee
he_IL: צור עובד

en: Create event
he_IL: צור אירוע

en: Create meetings for pending appointments
he_IL: יצירת פגישות עבור פגישות מתוכננות

en: Create new
he_IL: צור חדש

en: Create new badge
he_IL: צור תג חדש

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
he_IL: צור כיתות מקוונות באופן אוטומטי עבור כל פגישה או אירוע שהוזמן.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
he_IL: יצירת משאבים כגון חדרים או כיסאות שניתן לחלוק בין שירותים, מיקומים ועובדים.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
he_IL: צרו חדרים, ציוד או משאבים אחרים שניתן לחלוק בין עובדים, שירותים או מיקומים, והבטיחו שהלקוחות יראו רק משבצות זמן שבהן כל מה שהם צריכים באמת זמין.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
he_IL: צור אירועים מתוזמנים עם תאריכים, מחירים וקיבולת קבועים.

en: Create service
he_IL: צור שירות

en: Create spaces for pending appointments
he_IL: יצירת מקומות לפגישות מתוכננות

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
he_IL: צרו קודי קופון ייחודיים שהלקוחות יכולים לממש במהלך ההזמנה - הנחות או אפילו פגישות חינם כדי להגביר את המעורבות, שביעות הרצון והמכירות.

en: Created On
he_IL: נוצר ב

en: Created on
he_IL: נוצר ב

en: Credit Card
he_IL: כרטיס אשראי

en: Credit minimum to send reminder
he_IL: סכום מינימום לאשראי לשליחת תזכורת

en: Credit or debit card:
he_IL: כרטיס אשראי או חיוב:

en: Currency
he_IL: מטבע

en: Current Password
he_IL: סיסמה נוכחית

en: Current password
he_IL: הסיסמה הנוכחית

en: Custom
he_IL: התאמה אישית

en: Custom Address
he_IL: כתובת מותאמת אישית

en: Custom Color
he_IL: צבע מותאם אישית

en: Custom Duration & Pricing
he_IL: משך זמן ומחיר מותאמים אישית

en: Custom Field
he_IL: שדה מותאם אישית

en: Custom Fields
he_IL: שדות בהתאמה אישית

en: Custom Pricing
he_IL: תמחור מותאם אישית

en: Custom address
he_IL: כתובת מותאמת אישית

en: Custom currency symbol
he_IL: סמל מטבע מותאם אישית

en: Custom field
he_IL: שדה מותאם אישית

en: Custom field has been added
he_IL: שדה מותאם אישית התווסף

en: Custom field has been deleted.
he_IL: שדה מותאם אישית נמחק.

en: Custom field has been saved
he_IL: שדה מותאם אישית נשמר

en: Custom fields
he_IL: שדות בהתאמה אישית

en: Custom fields delivery
he_IL: משלוח שדות מותאמים אישית

en: Custom fields have been updated.
he_IL: שדות מותאמים אישית עודכנו.

en: Custom fields setup
he_IL: הגדרת שדות מותאמים אישית

en: Custom font family
he_IL: משפחת גופנים מותאמת אישית

en: Custom notification
he_IL: התראה מותאמת אישית

en: Custom notifications
he_IL: התראות מותאמות אישית

en: Custom pricing
he_IL: תמחור מותאם אישית

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
he_IL: מחירים מותאמים אישית יגברו על הערך המרבי המותר.

en: Custom service duration
he_IL: משך השירות המותאם אישית

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
he_IL: לא ניתן לבצע התאמות מחירים מותאמות אישית/רגילות לאירועים עם משתתפים מאושרים.

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Customer Asc
he_IL: לקוח Asc

en: Customer Desc
he_IL: תיאור הלקוח

en: Customer Panel
he_IL: פנל לקוחות

en: Customer Panel Page URL
he_IL: כתובת URL לפאנל לקוחות

en: Customer Profile
he_IL: פרופיל לקוח

en: Customer configuration
he_IL: תצורת לקוח

en: Customer details
he_IL: פרטי הלקוח

en: Customer email
he_IL: כתובת הדואר האלקטרוני של הלקוח

en: Customer filter
he_IL: מסנן לקוחות

en: Customer first name
he_IL: שם פרטי של הלקוח

en: Customer full name
he_IL: שם מלא של הלקוח

en: Customer has already booked this appointment
he_IL: הלקוח כבר הזמין את הפגישה הזו

en: Customer has been blocked.
he_IL: הלקוח נחסם.

en: Customer has been created.
he_IL: הלקוח נוצר.

en: Customer has been deleted.
he_IL: הלקוח נמחק.

en: Customer has been unblocked.
he_IL: החסימה של הלקוח הוסרה.

en: Customer has been updated.
he_IL: הלקוח עודכן.

en: Customer information
he_IL: מידע על הלקוח

en: Customer last name
he_IL: שם משפחה של הלקוח

en: Customer name
he_IL: שם הלקוח

en: Customer note
he_IL: הערות הלקוח

en: Customer note has been added.
he_IL: הוספה הערת לקוח.

en: Customer note has been updated.
he_IL: הערת הלקוח עודכנה.

en: Customer panel
he_IL: לוח בקרה של הלקוח

en: Customer panel access link
he_IL: קישור לגישה לפאנל הלקוחות

en: Customer phone
he_IL: מספר הטלפון של הלקוח

en: Customer plus additional people
he_IL: לקוח ועוד אנשים נוספים

en: Customer setup
he_IL: הגדרת לקוח

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
he_IL: הלקוח יופנה לכתובת אתר זו לאחר שיזמן את הפגישה או החבילה.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
he_IL: הלקוח יופנה לכתובת אתר זו לאחר שיזמן את הפגישה.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
he_IL: הלקוח יופנה לכתובת אתר זו לאחר שיזמן את הפגישה.

en: Customer(s)
he_IL: לקוח(ות)

en: Customers
he_IL: לקוחות

en: Customers detected in file:
he_IL: לקוחות שזוהו בקובץ:

en: Customers imported from file:
he_IL: לקוחות שיובאו מהקובץ:

en: Customers in Waiting list
he_IL: לקוחות ברשימת המתנה

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
he_IL: הלקוחות יופנו לכתובת URL זו לאחר הזמנת אירוע.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
he_IL: הלקוחות יופנו לכתובת URL זו לאחר קביעת תור.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
he_IL: הלקוחות יופנו לכתובת URL זו לאחר שיסיימו את התשלום.

en: Customize
he_IL: התאמה אישית

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
he_IL: התאם אישית כל אינטראקציה על ידי איסוף המידע הנכון עבור שירותים, אירועים ורישומי לקוחות

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
he_IL: התאמה אישית של ההצעות כך שיתאימו לשירותים ספציפיים ויענו על צרכים מגוונים של לקוחות

en: Daily
he_IL: יומי

en: Daily occupancy
he_IL: תפוסה יומית

en: Danger button background color
he_IL: צבע רקע של כפתור "סכנה"

en: Danger button text color
he_IL: צבע הטקסט של כפתור הסכנה

en: Dark Theme
he_IL: ערכת נושא כהה

en: Dashboard
he_IL: לוח ראשי

en: Data that remains unchanged:
he_IL: נתונים שלא השתנו:

en: Data to be updated:
he_IL: נתונים שיש לעדכן:

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date & Time
he_IL: תאריך ושעה

en: Date & time
he_IL: תאריך ושעה

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
he_IL: תאריך ושעות האירוע עם קישורי הצטרפות ל-Lesson Space

en: Date Asc
he_IL: תאריך עולה

en: Date Desc
he_IL: תאריך תיאור

en: Date Purchased Asc
he_IL: תאריך רכישה עולה

en: Date Purchased Desc
he_IL: תאריך הרכישה תיאור

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
he_IL: טווחי תאריכים שלא הוגדרו ישתמשו במחיר ברירת המחדל מקטגוריית הכרטיס.

en: Date and Time
he_IL: תאריך ושעה

en: Date and time
he_IL: תאריך ושעה

en: Date of Birth
he_IL: תאריך לידה

en: Date of birth
he_IL: תאריך לידה

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
he_IL: תאריך הלידה חייב להיות באותו פורמט שנבחר בהגדרות ה-WP שלך. אם נעשה שימוש בפורמט תאריך עם פסיק, התאריכים צריכים להיות במרכאות.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
he_IL: תאריכי האירוע עם קישורי הצטרפות ל-Lesson Space

en: Date picker
he_IL: בוחר תאריך

en: Date purchased
he_IL: תאריך הרכישה

en: Date range
he_IL: טווח תאריכים

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
he_IL: טווחי תאריכים שלא הוגדרו ישתמשו במחיר ברירת המחדל מקטגוריית הכרטיסים.

en: Date:
he_IL: יום:

en: Dates:
he_IL: תאריך:

en: Day
he_IL: יום

en: Day Off
he_IL: ימי חופש

en: Day Off name
he_IL: שם עבור יום החופש

en: Day of the Week
he_IL: תאריך, תקופת האירוע

en: Day of the week
he_IL: יום בשבוע

en: Day off name
he_IL: שם יום החופש

en: Days
he_IL: ימים

en: Days Off
he_IL: ימי חופשה

en: Days off
he_IL: ימי חופשה

en: Deactivate
he_IL: השבתה

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
he_IL: %customer_full_name% היקר, תודה שבחרת בחברה שלנו, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
he_IL: <b>%customer_full_name%</b> היקר, <br><br>תודה שבחרת בחברה שלנו, <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
he_IL: ניכוי

en: Deduction Asc
he_IL: הפחתה עולה

en: Deduction Desc
he_IL: הסבר על הניכוי

en: Default Label
he_IL: תווית ברירת מחדל

en: Default Square location
he_IL: מיקום ברירת המחדל של Square

en: Default appointment status
he_IL: סטטוס ברירת מחדל של פגישה

en: Default back end page
he_IL: דף ברירת מחדל של ה-back end

en: Default language
he_IL: ברירת מחדל שפה

en: Default location
he_IL: מיקום ברירת מחדל

en: Default number of items per page on the back end
he_IL: מספר ברירת המחדל של פריטים לדף במערכת האחורית

en: Default number of items per page on the front end
he_IL: מספר ברירת המחדל של פריטים לדף בממשק המשתמש

en: Default page
he_IL: דף ברירת מחדל

en: Default payment method
he_IL: אמצעי תשלום ברירת מחדל

en: Default phone country code
he_IL: ברירת מחדל, קוד מדינה של הטלפון

en: Default time slot step
he_IL: שלב זמן ברירת מחדל

en: Define how far into the future customers can book appointments.
he_IL: הגדר עד כמה רחוק בעתיד לקוחות יכולים לקבוע פגישות.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
he_IL: הגדר את מספר השימושים המרבי לכל לקוח. לאחר הגעה למגבלה, הקופון לא יהיה תקף עוד עבור אותו לקוח.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
he_IL: הגדר את הזמן שלפני הפגישה שבו לקוחות לא יכולים לבצע הזמנות.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
he_IL: הגדר את הזמן שלפני הפגישה שבו הלקוחות לא יכולים לבטל אותה.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
he_IL: הגדר את הזמן שלפני הפגישה שבו הלקוחות לא יכולים לקבוע מועד חדש.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
he_IL: הגדר את המספר הכולל של השימושים המותרים לקופון זה. לאחר הגעה למגבלה, הקופון יפסיק להיות פעיל.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
he_IL: הגדר אילו יכולות ידרשו בעת יצירת חשבון מחובר ל-Express

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
he_IL: מגדיר את השפה המשמשת להודעות הנשלחות ללקוח זה עבור הזמנות שנוצרו מלוח הבקרה או מלוח העובדים. אם שפה נתמכת שימשה בהזמנה קודמת, היא תיבחר אוטומטית; אחרת, ניתן להגדיר אותה ידנית.

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete Amelia content
he_IL: מחק תוכן של אמיליה

en: Delete Event
he_IL: מחק אירוע

en: Delete Notification
he_IL: הודעת מחיקה

en: Delete Package Booking
he_IL: מחק חבילת הזמנה

en: Delete Period
he_IL: בחר תקופת חזור

en: Delete appointment
he_IL: מחק פגישה

en: Delete booking
he_IL: מחק הזמנה

en: Delete category
he_IL: מחק קטגוריה

en: Delete coupon
he_IL: מחק קופון

en: Delete custom field
he_IL: מחק שדה מותאם אישית

en: Delete customer
he_IL: מחק לקוח

en: Delete employee
he_IL: מחק עובד

en: Delete event booking
he_IL: מחק הזמנת אירוע

en: Delete following
he_IL: מחק את המעקב

en: Delete location
he_IL: מחק מיקום

en: Delete package
he_IL: מחק חבילה

en: Delete profile
he_IL: מחק פרופיל

en: Delete resource
he_IL: מחק משאב

en: Delete service
he_IL: מחק שירות

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
he_IL: מחק טבלאות, תפקידים, קבצים והגדרות לאחר מחיקת תוסף Amelia.

en: Delete tax
he_IL: מחק מס

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
he_IL: העניקו ללקוחות חווית הזמנה חלקה יותר על ידי הצגת משבצות זמן זמינות ואמיתיות בלבד.

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
he_IL: העבר הודעות מותאמות אישית המתאימות לטון העסקי, למיתוג ולזרימת העבודה שלך.

en: Delivered
he_IL: נמסר

en: Deposit
he_IL: הפקדה

en: Deposit Payment
he_IL: תשלום פיקדון

en: Deposit amount
he_IL: סכום ההפקדה

en: Deposit only
he_IL: הפקדה בלבד

en: Deposit payment
he_IL: תשלום פיקדון

en: Deposit type
he_IL: סוג הפקדה

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description:
he_IL: תיאור:

en: Details
he_IL: פרטים

en: Details changed
he_IL: פרטים ששונו

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
he_IL: לא קיבלת את הדוא"ל? בדוק את מסנן הדואר הזבל שלך, או

en: Direct charge
he_IL: טעינה

en: Disable
he_IL: השבת

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
he_IL: השבת אפשרות זו כדי לאפשר רק ללקוחות בודדים להזמין פגישות קבוצתיות, ללא האפשרות להביא אנשים נוספים.

en: Disabled
he_IL: השבת

en: Discard
he_IL: בטל

en: Disconnect
he_IL: התנתק

en: Disconnect Employee
he_IL: ניתוק עובד

en: Disconnect account
he_IL: ניתוק חשבון

en: Disconnect employee account
he_IL: ניתוק חשבון עובד

en: Disconnect from Apple
he_IL: התנתק

en: Discount
he_IL: הנחה

en: Discount (%)
he_IL: הנחה(%)

en: Discount Asc
he_IL: הנחה עולה

en: Discount Desc
he_IL: תיאור ההנחה

en: Discount type
he_IL: סוג ההנחה

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
he_IL: הצגת טפסי הזמנה ופאנלים של Amelia בפרופילי החברים ב-BuddyBoss.

en: Display Field:
he_IL: שדה תצוגה:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
he_IL: הצגת אירועים בתצוגת לוח שנה, המאפשרת ללקוחות לדפדף, לחפש ולהזמין ישירות. דרך מצוינת להדגיש אירועים קרובים בפורמט אינטראקטיבי.

en: Do you want to cancel following events?
he_IL: האם ברצונך לבטל את האירועים הבאים?

en: Do you want to cancel this purchase?
he_IL: האם ברצונך לבטל את הרכישה?

en: Do you want to delete following canceled events?
he_IL: האם ברצונך למחוק בעקבות אירועים שבוטלו?

en: Do you want to delete this appointment?
he_IL: האם ברצונך למחוק פגישה זו?

en: Do you want to open following events?
he_IL: האם אתה רוצה לפתוח את האירועים הבאים?

en: Do you want to repeat this appointment?
he_IL: האם ברצונך לחזור על פגישה זו?

en: Do you want to update following events?
he_IL: האם ברצונך לעדכן את האירועים הבאים?

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Don't Import
he_IL: אל תייבא

en: Don't have an account?
he_IL: אין לך חשבון?

en: Don't send reminders within the selected time
he_IL: אל תשלח תזכורות בתוך הזמן שנבחר

en: Don't suggest alternatives
he_IL: אל תציע חלופות

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
he_IL: אל תשתמש באפשרות 'מצב טקסט' אם כבר יש לך קוד HTML בתיאור, מכיוון שברגע שאפשרות זו מופעלת, תגי HTML קיימים עלולים ללכת לאיבוד.

en: Dot-comma
he_IL: נקודה-פסיק

en: Download
he_IL: הורד

en: Download .csv
he_IL: הורד .csv

en: Download Invoice
he_IL: הורד חשבונית

en: Download PDF
he_IL: הורד PDF

en: Download PDF Invoice
he_IL: הורד חשבונית בפורמט PDF

en: Download XML
he_IL: הורד XML

en: Download XML Invoice
he_IL: הורד חשבונית XML

en: Download invoice
he_IL: הורד חשבונית

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
he_IL: הורד את רשימת הלקוחות שלך באופן מיידי לצורך דיווח, שיווק או שימוש במערכת חיצונית, והפוך את ניהול הנתונים למהיר ונוח יותר מאי פעם.

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
he_IL: גרור כדי לסדר מחדש את העמודות ו/או לבחור אילו עמודות להציג.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
he_IL: הגבירו את מספר ההזמנות באמצעות קופונים אטרקטיביים

en: Drop file here or click to upload
he_IL: שחרר קובץ כאן או לחץ להעלאה

en: Drop files here or click to upload
he_IL: העבר קבצים לכאן או לחץ כדי להעלות

en: Dropdown Color
he_IL: צבע תפריט נפתח

en: Dropdown Text Color
he_IL: צבע טקסט בתפריט הנפתח

en: Dropdown layout
he_IL: פריסת תפריט נפתח

en: Dropdowns
he_IL: תפריטים נפתחים

en: Due
he_IL: חל

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Duplicate Event
he_IL: אירוע כפול

en: Duplicate appointment
he_IL: פגישה כפולה

en: Duplicate category
he_IL: קטגוריה כפולה

en: Duplicate coupon
he_IL: קופון כפול

en: Duplicate employee
he_IL: עובד כפול

en: Duplicate fields are not allowed.
he_IL: שדות כפולים אינם מותרים.

en: Duplicate location
he_IL: מיקום כפול

en: Duplicate package
he_IL: חבילה כפולה

en: Duplicate resource
he_IL: משאב כפול

en: Duplicate service
he_IL: שירות כפול

en: Duration
he_IL: במשך

en: Duration Asc
he_IL: משך זמן עולה

en: Duration Desc
he_IL: משך תיאור

en: Duration:
he_IL: במשך:

en: E-Ticket Scanner
he_IL: סורק כרטיסים אלקטרוניים

en: E-Tickets
he_IL: כרטיס

en: E-ticket
he_IL: כרטיס אלקטרוני

en: E-ticket QR code
he_IL: קוד QR של כרטיס אלקטרוני

en: E-ticket scanner
he_IL: סורק כרטיסים אלקטרוניים

en: Each spot counts as one attendee.
he_IL: כל מקום נחשב כמשתתף אחד.

en: Each:
he_IL: כל:

en: Easily export your customer data in one click
he_IL: ייצא בקלות את נתוני הלקוחות שלך בלחיצה אחת

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
he_IL: ארגנו בקלות מספר מיקומים עסקיים במקום אחד, והבטיחו פעילות חלקה וחוויית הזמנה עקבית, ללא תלות במיקום שבו אתם מציעים את שירותיכם.

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Appointment
he_IL: ערוך פגישה

en: Edit Attendee
he_IL: ערוך משתתף

en: Edit Attendees
he_IL: ערוך משתתף

en: Edit Category
he_IL: ערוך קטגוריה

en: Edit Coupon
he_IL: ערוך קופון

en: Edit Customer
he_IL: ערוך לקוח

en: Edit Event
he_IL: ערוך אירוע

en: Edit Extra
he_IL: ערוך תוספת

en: Edit Package Booking
he_IL: ערוך חבילת הזמנה

en: Edit Tax
he_IL: עריכה

en: Edit Tracking
he_IL: עריכת מעקב

en: Edit Webhook
he_IL: ערוך Webhook

en: Edit appointment
he_IL: ערוך פגישה

en: Edit booking
he_IL: ערוך הזמנה

en: Edit custom field
he_IL: ערוך שדה מותאם אישית

en: Edit custom notification
he_IL: ערוך התראה מותאמת אישית

en: Edit customer
he_IL: ערוך לקוח

en: Edit day off
he_IL: ערוך יום חופש

en: Edit employee
he_IL: ערוך עובד

en: Edit event
he_IL: ערוך אירוע

en: Edit event booking
he_IL: ערוך הזמנת אירוע

en: Edit location
he_IL: ערוך מיקום

en: Edit package
he_IL: ערוך חבילה

en: Edit resource
he_IL: ערוך משאב

en: Edit service
he_IL: ערוך שירות

en: Edit special day
he_IL: ערוך יום מיוחד

en: Edit table
he_IL: ערוך טבלה

en: Edit transaction
he_IL: ערוך עסקה

en: Edit work hours
he_IL: ערוך שעות עבודה

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
he_IL: נהל ביעילות ביטולי פגישות על ידי מתן אפשרות ללקוחות להצטרף לרשימת המתנה ולמלא באופן ידני משבצות זמן שהתפנו.

en: Effortless management for every location
he_IL: ניהול קל לכל מיקום

en: Effortless tax management for every booking
he_IL: ניהול מסים קל לכל הזמנה

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
he_IL: הגדר ונהל בקלות אירועים החוזרים על עצמם לפי לוח הזמנים המועדף עליך - תוך מתן גמישות, עקביות וחוויה חלקה הן לעסק שלך והן ללקוחותיך.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
he_IL: הפסיקו את החישובים הידניים בעזרת יישום מס חכם ואוטומטי

en: Email
he_IL: מייל

en: Email Address
he_IL: כתובת מייל

en: Email address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Email already exists with different name. Please check your name.
he_IL: הדוא"ל כבר קיים עם שם אחר. אנא בדוק את שמך.

en: Email copied to clipboard.
he_IL: הדוא"ל הועתק ללוח.

en: Email field is required
he_IL: שדה הדוא"ל הוא שדה חובה

en: Email or Username
he_IL: דוא"ל או שם משתמש

en: Email with access link has been sent
he_IL: נשלח דוא"ל עם קישור גישה

en: Email:
he_IL: מייל:

en: Employee
he_IL: עובד

en: Employee Badge
he_IL: תוית נותן שירות

en: Employee Days off
he_IL: ימי חופש עובדים

en: Employee ID
he_IL: מזהה עובד

en: Employee Profile
he_IL: פרופיל עובד

en: Employee Selection
he_IL: לוגיקה בחירת עובדים

en: Employee badges
he_IL: תגי עובדים

en: Employee badges management
he_IL: ניהול תגי עובדים

en: Employee calendar disconnected successfully
he_IL: לוח השנה של העובד נותק בהצלחה

en: Employee calendar has been updated successfully.
he_IL: לוח השנה של העובדים עודכן בהצלחה.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
he_IL: הגעת למכסת הפגישות היומית של העובד. אנא בחר תאריך או עובד אחר.

en: Employee days off
he_IL: ימי חופשה של עובדים

en: Employee description
he_IL: תיאור העובד

en: Employee description popup
he_IL: תיאור העובד מוקפץ

en: Employee details
he_IL: פרטי העובד

en: Employee dialog
he_IL: דיאלוג עובד

en: Employee email
he_IL: כתובת מייל של מבצע העבודה

en: Employee filter
he_IL: מסנן עובדים

en: Employee first name
he_IL: שם פרטי מבצע העבודה

en: Employee full name
he_IL: שם מלא של מבצע העבודה

en: Employee has been created.
he_IL: העובד נוצר.

en: Employee has been deleted.
he_IL: העובד נמחק.

en: Employee has been hidden.
he_IL: העובד הוסתר.

en: Employee has been updated.
he_IL: העובד עודכן.

en: Employee information
he_IL: מידע על העובדים

en: Employee is now visible.
he_IL: העובד נראה כעת.

en: Employee last name
he_IL: שם משפחה של מבצע העבודה

en: Employee name
he_IL: שם העובד

en: Employee name, email & phone
he_IL: מייל וטלפון של מבצע העבודה

en: Employee note
he_IL: הערות של מבצע העבודה

en: Employee note has been updated.
he_IL: הערת העובד עודכנה.

en: Employee panel
he_IL: לוח העובדים

en: Employee panel access link
he_IL: קישור לגישה לפאנל העובדים

en: Employee panel page URL
he_IL: כתובת URL של דף לוח העובדים

en: Employee panel password
he_IL: סיסמת לוח העובדים

en: Employee password
he_IL: סיסמת עובד

en: Employee phone
he_IL: טלפון של מבצע העבודה

en: Employee price
he_IL: מחיר לעובדים

en: Employee profile
he_IL: פרופיל עובד

en: Employee selection
he_IL: בחירת עובדים

en: Employee selection logic
he_IL: לוגיקה בחירת עובדים

en: Employee setup
he_IL: הגדרת עובדים

en: Employees
he_IL: עובדים

en: Empower your team with seamless integrations
he_IL: העצימו את הצוות שלכם באמצעות אינטגרציות חלקות

en: Empty state
he_IL: מצב ריק

en: Enable
he_IL: הפעל

en: Enable Amelia
he_IL: הפעל את אמיליה

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
he_IL: הפעל כרטיסיות אמיליה בפרופילים

en: Enable Google Meet
he_IL: הפעל את Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
he_IL: הפעל את Microsoft Teams

en: Enable Payment from Link
he_IL: אפשר תשלום מקישור

en: Enable auto-reply message
he_IL: הפעל הודעת תגובה אוטומטית

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
he_IL: אפשר ללקוחות לנהל את הפגישות והאירועים שלהם ביעילות. התאם אישית צבעים ותוויות כדי ליצור חוויה חלקה וממותגת.

en: Enable guest booking
he_IL: אפשר הזמנת אורחים

en: Enable integration with WooCommerce
he_IL: אפשר שילוב עם WooCommerce

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
he_IL: אפשר צ'ק-אין מהיר וללא מגע לאירועים באמצעות קודי QR ייחודיים לכל כרטיס.

en: Enable recurring event
he_IL: הצג אירועים חוזרים

en: Enable resource usage for a group booking
he_IL: אפשר שימוש במשאבים עבור הזמנה קבוצתית

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
he_IL: הפעל אפשרות זו אם ברצונך שהלקוחות יבחרו לפחות תוספת אחת בעת ההזמנה. ניתן גם לבחור כמה תוספות נדרשות.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
he_IL: הפעל אפשרות זו אם ברצונך לאפשר ללקוחות שלך למחוק את נתוני הפרופיל שלהם (ההזמנות לא יימחקו).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
he_IL: הפעל אפשרות זו אם ברצונך לאפשר ללקוחות שלך לשנות מחדש את הפגישות שלהם.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
he_IL: הפעל אפשרות זו אם ברצונך לספור את כמות המשאבים הנצרכת עבור כל אדם נוסף שנוסף במהלך ההזמנה.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
he_IL: הפעל אפשרות זו אם ברצונך למחוק טבלאות, תפקידים, קבצים והגדרות של התוסף<br>בעת מחיקת התוסף מדף התוספים.

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
he_IL: הפעל אפשרות זו אם אתה רוצה שהלקוחות שלך יקבלו דוא"ל על האירוע.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
he_IL: הפעל אפשרות זו אם ברצונך שהשלב של משבצת הזמן יהיה זהה למשך השירות בתהליך ההזמנה.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
he_IL: הפעל אפשרות זו אם ברצונך לשלוח קובץ ics בדוא"ל לאחר אישור הזמנות.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
he_IL: הפעל אפשרות זו אם ברצונך לשלוח קובץ ics בדוא"ל לאחר הזמנות מותנות.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
he_IL: אפשר אפשרות זו אם ברצונך שהעובד יקבל נתונים מהשדות המותאמים אישית רק עבור הלקוח האחרון כאשר יש הזמנה קבוצתית.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להוסיף משתתפים באירוע לאירועי לוח השנה של Apple של העובדים.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להוסיף משתתפים באירוע לאירועי לוח השנה של Google של העובדים.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להוסיף משתתפים באירוע לאירועי לוח השנה של Outlook של העובדים.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי ליצור פגישות עבור מינויים עם סטטוס ממתין.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי ליצור רווחים לפגישות עם סטטוס ממתין.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להציג פגישות עם סטטוס ממתין ביומני העובדים.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להבטיח שלקוחות המשתמשים בכתובת דוא"ל או מספר טלפון קיימים ישמרו על שמות פרטיים ושמות משפחה עקביים.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי לכלול זמן חיץ עבור פגישות מתוזמנות באירועי לוח השנה של Apple.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי לכלול זמן חיץ עבור פגישות מתוזמנות באירועי Google Calendar.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי לכלול זמן חיץ עבור פגישות מתוזמנות באירועי לוח השנה של Outlook.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להבטיח שהחשבונית תישלח ללקוח לאחר ההזמנה.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי לקבל דוא"ל תזכורת כאשר יתרת ה-SMS שלך תגיע למינימום שנקבע.

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי לחזור על ההודעה במרווח הזמן שהוגדר.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להשתמש בשדה מותאם אישית זה כמיקום באירועי לוח השנה של Google ו-Outlook, בקבצי ICS ובאירועי 'הוסף ללוח השנה'.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
he_IL: אפשר להציג משבצות הזמנה בהתאם לאזור הזמן של הלקוח.

en: Enable to require a deposit payment.
he_IL: אפשר כדי לדרוש תשלום פיקדון.

en: Enabled
he_IL: הפעל

en: End Date
he_IL: תאריך האירוע

en: End Time
he_IL: זמן סיום

en: End Time Visibility:
he_IL: נראות זמן סיום:

en: End date
he_IL: תאריך סיום

en: End time
he_IL: זמן סיום

en: Endpoint
he_IL: נקודת קצה

en: Ends
he_IL: סוף

en: Ends after
he_IL: מסתיים לאחר

en: Ends on
he_IL: מסתיים ב

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
he_IL: שפר את ההזמנות באמצעות תגים הניתנים להתאמה אישית כדי לחזק את זהות המותג שלך.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
he_IL: שפר את אמון הלקוחות על ידי מתן פרטי תשלום שקופים ומתועדים עבור כל הזמנה

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
he_IL: שפר את נאמנות הלקוחות על ידי מתן תגמולים ללקוחות עם הצעות בלעדיות ומותאמות אישית

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
he_IL: שפר את הגמישות עם מידע על לקוחות המוכן לשימוש בכלי שיווק או בפלטפורמות חיצוניות

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
he_IL: שפר את חוויית הלקוח באמצעות טפסים ברורים ואינטואיטיביים שתוכננו בהתאם לצרכי העסק שלך.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
he_IL: שפר את חוויית הלקוח באמצעות תוספים מותאמים אישית המוסיפים נוחות וערך

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
he_IL: הקפד על חיוב מדויק על ידי יישום שיעורי המס הנכונים בכל פעם

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
he_IL: הקפד על ניהול חשבונות מדויק באמצעות נתונים פיננסיים ברורים ומסודרים

en: Enter Address
he_IL: הכנס כתובת

en: Enter Apple Calendar app specific password
he_IL: הזן סיסמה ספציפית לאפליקציית לוח השנה של Apple

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
he_IL: הזן את מזהה iCloud של לוח השנה של Apple

en: Enter E-Ticket details manually
he_IL: הזן את פרטי הכרטיס האלקטרוני באופן ידני

en: Enter Event Name
he_IL: הזן את שם האירוע

en: Enter a phone number, then press Enter to add
he_IL: הזן מספר טלפון, ולאחר מכן לחץ על Enter כדי להוסיף

en: Enter booking ID
he_IL: אנא הכנס את סוג ההזמנה

en: Enter date of birth
he_IL: הכנס תאריך לידה

en: Enter email
he_IL: בבקשה הכנס כתובת מייל

en: Enter email, then press Enter to add
he_IL: הזן דוא"ל, ולאחר מכן לחץ על Enter כדי להוסיף

en: Enter first name
he_IL: הכנס שם פרטי

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
he_IL: הזן כאן את כתובת ה-URL של הדף עם הקוד הקצר [ameliacustomerpanel] אם ברצונך לשלוח אותה ללקוחותיך בהודעות. הקפד להוסיף גם את המחזיק מקום בהודעה כדי שכתובת ה-URL תוכל להישלח.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
he_IL: הזן כאן את כתובת ה-URL של הדף עם הקוד הקצר [ameliaemployeepanel] אם ברצונך לשלוח אותו לעובדים שלך בהודעות. הקפד להוסיף גם את המחזיק מקום בהודעה כדי שכתובת ה-URL תוכל להישלח.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
he_IL: הזן כאן נקודת קצה אם אתה משתמש ב-Mailgun ממדינות האיחוד האירופי.

en: Enter holiday or day off name
he_IL: הזן שם חג או יום חופש

en: Enter last name
he_IL: הכנס שם משפחה

en: Enter phone
he_IL: הזן מספר טלפון

en: Enter redirect URL
he_IL: הזן כתובת URL להפניה

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
he_IL: הזן את שם האירוע שיישלח למטרות מעקב.

en: Enter ticket code
he_IL: הזן את שם האירוע

en: Enter ticket code manually
he_IL: הזן את קוד הכרטיס באופן ידני

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
he_IL: הזן את כתובת הדוא"ל של חשבונך ואנו נשלח לך קישור גישה לתיבת הדואר הנכנס שלך.

en: Enter your credentials to access your account.
he_IL: הזן את פרטי הזיהוי שלך כדי לגשת לחשבונך.

en: Enter your email
he_IL: הכנס את האימייל שלך

en: Enter your password
he_IL: הכנס את הסיסמה שלך

en: Enter, and re-enter your new password to continue
he_IL: היכנס והזן מחדש את הסיסמה החדשה שלך כדי להמשיך

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error occurred
he_IL: אירעה שגיאה

en: Error while generating CSV.
he_IL: שגיאה בעת יצירת CSV.

en: Estimated price
he_IL: מחיר משוער

en: Event
he_IL: אירוע

en: Event Asc
he_IL: אירוע Asc

en: Event Available
he_IL: אירוע זמין

en: Event Booking Details
he_IL: פרטי הזמנת האירוע

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
he_IL: Event Booking הוא קיצור שמאפשר ללקוחותיך להזמין את אחד האירועים שיצרת במערכת האחורית בתצוגת לוח אירועים פשוטה.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
he_IL: הזמנת אירועים היא קיצור הדרך שנותן ללקוחות שלך אפשרות להזמין אחד מהאירועים שיצרת בקצה האחורי בתצוגת רשימת אירועים פשוטה.

en: Event Calendar Booking Form
he_IL: טופס הזמנת אירועים בלוח השנה

en: Event Colors:
he_IL: צבעי אירוע:

en: Event Date and Time
he_IL: תאריך ושעת האירוע

en: Event Day
he_IL: תאריך האירוע

en: Event Desc
he_IL: תיאור האירוע

en: Event Employee
he_IL: אירוע עובד

en: Event Ends
he_IL: אירוע מסתיים

en: Event Gallery:
he_IL: גלריית אירוע:

en: Event ID
he_IL: מזהה האירוע

en: Event Info
he_IL: פרטי האירוע

en: Event List Booking Form
he_IL: טופס הזמנת רשימת אירועים

en: Event Location
he_IL: מיקום האירוע

en: Event Starts
he_IL: אירוע מתחיל

en: Event Status
he_IL: סטטוס האירוע

en: Event Subtotal
he_IL: סיכום ביניים של האירוע

en: Event Type
he_IL: סוג אירוע

en: Event available
he_IL: האירוע זמין

en: Event booking has been created.
he_IL: הזמנת האירוע נוצרה.

en: Event booking has been deleted.
he_IL: הזמנת האירוע נמחקה.

en: Event booking has been updated.
he_IL: הזמנת האירוע עודכנה.

en: Event booking is unavailable
he_IL: משבצת זמן אינה זמינה

en: Event calendar booking from
he_IL: הזמנת לוח אירועים מ

en: Event card
he_IL: כרטיס אירוע

en: Event date & time period
he_IL: תאריך האירוע ותקופת הזמן

en: Event date & time periods with Google Meet join links
he_IL: תאריך האירוע ותקופות הזמן עם קישורי הצטרפות ל-Google Meet

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
he_IL: תאריך האירוע ותקופות הזמן עם קישורי הצטרפות ל-Microsoft Teams

en: Event date & time periods with Zoom join links
he_IL: תאריך האירוע ותקופות הזמן עם קישורי הצטרפות ל-Zoom

en: Event date & time periods with Zoom start links
he_IL: תאריך האירוע ותקופות הזמן עם קישורי התחלה ב-Zoom

en: Event date period
he_IL: תקופת תאריך האירוע

en: Event date periods with Google Meet join links
he_IL: תקופות תאריכי אירועים עם קישורי הצטרפות ל-Google Meet

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
he_IL: תקופות תאריכי אירועים עם קישורי הצטרפות ל-Microsoft Teams

en: Event date periods with Zoom join links
he_IL: תקופות תאריכי אירועים עם קישורי הצטרפות ל-Zoom

en: Event date periods with Zoom start links
he_IL: תקופות תאריכי אירועים עם קישורי התחלה ב-Zoom

en: Event deposit
he_IL: הפקדת אירוע

en: Event description
he_IL: תיאור האירוע

en: Event details
he_IL: פרטי האירוע

en: Event e-ticket
he_IL: כרטיס אלקטרוני לאירוע

en: Event employee
he_IL: אירוע עובד

en: Event employees
he_IL: עובדי אירועים

en: Event end date
he_IL: תאריך סיום האירוע

en: Event end date & time
he_IL: תאריך ושעת סיום האירוע

en: Event end time
he_IL: זמן סיום האירוע

en: Event ends
he_IL: האירוע מסתיים

en: Event filter
he_IL: מסנן אירועים

en: Event gallery
he_IL: גלריית אירועים

en: Event has been canceled
he_IL: האירוע בוטל

en: Event has been canceled.
he_IL: האירוע בוטל.

en: Event has been created.
he_IL: האירוע נוצר.

en: Event has been deleted
he_IL: אירוע נמחק

en: Event has been deleted.
he_IL: האירוע נמחק.

en: Event has been hidden.
he_IL: האירוע הוסתר.

en: Event has been opened
he_IL: האירוע נפתח

en: Event has been opened.
he_IL: האירוע נפתח.

en: Event has been saved
he_IL: האירוע נשמר

en: Event has been updated.
he_IL: האירוע עודכן.

en: Event info
he_IL: מידע על האירוע

en: Event initial start date
he_IL: תאריך התחלה ראשוני של האירוע

en: Event is now visible.
he_IL: האירוע כעת גלוי.

en: Event list booking from
he_IL: רשימת אירועים הזמנה מ

en: Event location
he_IL: מיקום האירוע

en: Event name
he_IL: שם האירוע

en: Event price
he_IL: מחיר האירוע

en: Event slots capacity
he_IL: קיבולת משבצות אירועים

en: Event space name
he_IL: שם חלל האירוע

en: Event start date
he_IL: תאריך תחילת האירוע

en: Event start date & time
he_IL: תאריך ושעת תחילת האירוע

en: Event start date and time
he_IL: בחר תאריך ושעה

en: Event start time
he_IL: שעת התחלת האירוע

en: Event starts
he_IL: האירוע מתחיל

en: Event status
he_IL: סטטוס האירוע

en: Event ticketing
he_IL: מכירת כרטיסים לאירועים

en: Event tickets
he_IL: כרטיסים לאירועים

en: Event title
he_IL: כותרת האירוע

en: Event title and description
he_IL: כותרת האירוע ותיאורו

en: Event type
he_IL: סוג האירוע

en: Events
he_IL: אירועים

en: Events Available
he_IL: אירועים זמינים

en: Events Calendar
he_IL: לוח אירועים

en: Events List
he_IL: רשימת אירועים

en: Events List Booking
he_IL: הזמנת רשימת אירועים

en: Events available
he_IL: אירועים זמינים

en: Events calendar
he_IL: לוח אירועים

en: Events custom pricing
he_IL: תמחור מותאם אישית לאירועים

en: Events list
he_IL: רשימת אירועים

en: Events list view
he_IL: תצוגת רשימת אירועים

en: Events pricing
he_IL: תמחור אירועים

en: Events setup
he_IL: הגדרת אירועים

en: Events waiting list
he_IL: רשימת המתנה לאירועים

en: Every
he_IL: כל

en: Every Day until
he_IL: כל יום עד

en: Every:
he_IL: כל:

en: Exclude Taxes
he_IL: לא כולל מיסים

en: Expand all
he_IL: הרחב הכל

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
he_IL: הרחב את היכולות שלך על ידי הוספת עובדים בהתאם לצרכי העסק שלך

en: Expiration date
he_IL: תאריך תפוגה

en: Expired
he_IL: פג תוקף

en: Expires after
he_IL: תוקף לאחר

en: Expires at
he_IL: תוקף ב

en: Export
he_IL: יצוא

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
he_IL: ייצא את כל רשומות העסקאות מדף הכספים לצורך חשבונאות, התאמה או שיתוף קלים עם כלי הכספים שלך.

en: Export appointment data with ease
he_IL: ייצא נתוני פגישות בקלות

en: Export bookings
he_IL: ייצא הזמנות

en: Express Account
he_IL: חשבון אקספרס

en: Express account capabilities
he_IL: יכולות חשבון Express

en: Extra
he_IL: תוספת

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
he_IL: מגבלת האנשים הנוספים לא יכולה לחרוג מקיבולת רשימת ההמתנה

en: Extra people limit must be 0 or greater
he_IL: הגבלת מספר האנשים הנוספים חייבת להיות 0 או יותר

en: Extra:
he_IL: תוספת:

en: Extras
he_IL: תוספות

en: Extras Cost:
he_IL: עלות התוספת:

en: Extras Description
he_IL: תיאור תוספות

en: Extras Duration
he_IL: תוספות משך

en: Extras Heading
he_IL: כותרת תוספות

en: Extras Subtotal
he_IL: סך הכל תוספות

en: Extras are included in the deposit amount.
he_IL: תוספות כלולות בסכום הפיקדון.

en: Extras are not included in the deposit amount.
he_IL: תוספות אינן כלולות בסכום הפיקדון.

en: Extras available
he_IL: תוספות זמינות

en: Extras cost:
he_IL: עלות תוספות:

en: Extras subtotal
he_IL: סך הכל תוספות

en: Extras total price
he_IL: סה"כ מחיר לתוספות

en: Facebook app ID
he_IL: מזהה אפליקציית פייסבוק

en: Facebook app secret
he_IL: סוד אפליקציית פייסבוק

en: Facebook social login
he_IL: כניסה דרך פייסבוק

en: Failed
he_IL: נכשל

en: Failed to access camera. Please try again.
he_IL: לא ניתן לגשת למצלמה. אנא נסה שוב.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
he_IL: לא ניתן לטעון את פרטי הפגישה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Failed to load package details. Please try again later.
he_IL: לא ניתן לטעון את פרטי החבילה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Failed to reorder packages.
he_IL: לא הצלחנו לסדר מחדש את החבילות.

en: Failed to reorder services.
he_IL: נכשל בסידור מחדש של השירותים.

en: Failed to send invoice.
he_IL: נכשל בשליחת החשבונית.

en: Failed to send test SMS.
he_IL: נכשל בשליחת SMS לבדיקה.

en: Failed to send test WhatsApp message.
he_IL: נכשל בשליחת הודעת WhatsApp לבדיקה.

en: Failed to send test email.
he_IL: נכשל בשליחת דוא"ל בדיקה.

en: Failed to update category positions.
he_IL: לא ניתן לעדכן את מיקומי הקטגוריות.

en: Features
he_IL: תכונות

en: Features & Integrations
he_IL: תכונות ואינטגרציות

en: Female
he_IL: נקבה

en: Field Order
he_IL: סדר השדות

en: Field order
he_IL: סדר השדות

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
he_IL: סדר השדות, שדות חובה, תוויות ואפשרויות תצוגה

en: Fifth
he_IL: חמישי

en: Filled
he_IL: מלא

en: Filter
he_IL: מסנן

en: Filter by Employee
he_IL: ערוך עובד

en: Filter by Location
he_IL: ערוך מיקום

en: Filter by employee
he_IL: סינון לפי עובד

en: Filter by location
he_IL: סינון לפי מיקום

en: Filterable Field:
he_IL: שדה הניתן לסינון:

en: Filters
he_IL: מסננים

en: Filters block
he_IL: מסננים חוסמים

en: Finance
he_IL: כספים

en: Find Attendees
he_IL: חפש משתתפים

en: Finish
he_IL: הסתיים

en: Finish Button Type
he_IL: סוג כפתור סיום

en: First
he_IL: ראשון

en: First Name:
he_IL: שם פרטי:

en: First and last names must be in two separate fields.
he_IL: שם פרטי ושם משפחה חייבים להיות בשני שדות נפרדים.

en: First booking only
he_IL: הזמנה ראשונה בלבד

en: First name
he_IL: שם פרטי

en: First {day}
he_IL: ראשון {day}

en: Fixed
he_IL: תוקן

en: Fixed amount
he_IL: סכום קבוע

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
he_IL: אפשרויות הנחה גמישות מאפשרות לך להגדיר ערכים מותאמים אישית או להציע ויתור על מחיר מלא

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
he_IL: תמחור גמיש מאפשר לך לקבוע מחיר קבוע לחבילה ולהציע הנחות אטרקטיביות

en: Follow up
he_IL: מעקב

en: Font
he_IL: גופן

en: Font URL
he_IL: כתובת URL של הגופן

en: Font family
he_IL: משפחת גופנים

en: Fonts
he_IL: גופנים

en: Fonts and colors
he_IL: גופנים וצבעים

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Footer buttons
he_IL: כפתורי תחתית העמוד

en: Footer content
he_IL: תוכן תחתון

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
he_IL: לבחירה מרובה: החזק את מקש CTRL / Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
he_IL: כדי שהשדה הזה יעבוד כמו שצריך, תוסיף את מפתח ה-API של Google Maps בהגדרות הכלליות. אחרת, הוא יעבוד כמו שדה טקסט רגיל.

en: Forgot Password?
he_IL: שכחת סיסמה?

en: Forgot password?
he_IL: שכחת את הסיסמה?

en: Forgot your password?
he_IL: שכחת סיסמה?

en: Form
he_IL: טופס

en: Form Flow
he_IL: זרימת טופס

en: Form colors
he_IL: צבעי הטופס

en: Forms
he_IL: טפסים

en: Fourth
he_IL: רביעי

en: Fourth {day}
he_IL: רביעי {day}

en: Free
he_IL: זמין

en: Fri
he_IL: שישי

en: Friday
he_IL: שישי

en: From
he_IL: מ

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
he_IL: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
he_IL: קטלוג הזמנות קדמי הוא קיצור כאשר ברצונך להציג את השירות שלך בצורה של קטלוג.

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
he_IL: חיפוש הזמנות מקדימה הוא מיקוד שמאפשר ללקוחות שלכם אפשרות לחפש פגישה על ידי בחירה במספר פילטרים, כך שיוכלו למצוא את משבצי הזמן והשירותים הטובים ביותר לצורכיהם.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
he_IL: פאנל הלקוחות הקדמי הוא קוד מקוצר שמאפשר ללקוחות שלך לנהל את ההזמנות ואת פרטי הפרופיל שלהם.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
he_IL: פאנל עובדים קדמי הוא קוד מקוצר המעניק לעובדים שלך אפשרות לנהל את ההזמנות שלהם, שעות העבודה, ימי החופשה, השירותים שהוקצו להם ומידע על הפרופיל.

en: Front-end customer panel
he_IL: לוח בקרה לקוחות קדמי

en: Front-end employee panel
he_IL: לוח בקרה לעובדים

en: Frontend & Backend
he_IL: חזית וממשק אחורי

en: Full
he_IL: מלא

en: Full events
he_IL: אירועים מלאים

en: Fully booked
he_IL: מלא

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
he_IL: קטעי GSM (לטינית סטנדרטית) מכילים 160 תווים, בעוד ש-UCS-2 (לא GSM - קירילית, אמוג'י, סמלים לא סטנדרטיים) מכילים 70 תווים, וכו'.

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: Gender
he_IL: מגדר

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
he_IL: יש לציין את המין כ'זכר' או 'נקבה'.

en: General
he_IL: כללי

en: Generate
he_IL: יצירה

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
he_IL: הפק חשבוניות באופן אוטומטי עבור הזמנות כדי לייעל את התשלומים ולשפר את חוויית הלקוח.

en: Generate payment links
he_IL: יצירת קישורי תשלום

en: Get in Touch
he_IL: צור קשר

en: Get in touch
he_IL: צרו קשר

en: Global Settings
he_IL: הגדרות גלובליות

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
he_IL: ההגדרות הגלובליות חלות רק על טפסי לוח האירועים והחיפוש וההזמנה. כדי להתאים אישית טפסי הזמנה אחרים, השתמש בהגדרות המופיעות מימין.

en: Go Back
he_IL: חזור אחורה

en: Go back
he_IL: חזור

en: Go to Catalog form
he_IL: עבור לטופס הקטלוג

en: Go to Custom Fields
he_IL: עבור לשדות מותאמים אישית

en: Go to Notifications
he_IL: עבור אל התראות

en: Go to Step-by-step form
he_IL: עבור לטופס שלב אחר שלב

en: Google Analytics setup
he_IL: הגדרת Google Analytics

en: Google Calendar
he_IL: יומן גוגל

en: Google Calendar & Google Meet
he_IL: Google Calendar ו-Google Meet

en: Google Calendar setup
he_IL: הגדרת Google Calendar

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
he_IL: Google Maps לא נטען. בדוק את מפתח ה-API וההגבלות שלך.

en: Google Meet Link
he_IL: קישור ל-Google Meet

en: Google Meet join link
he_IL: קישור להצטרפות ל-Google Meet

en: Google Meet link
he_IL: קישור ל-Google Meet

en: Google Meet setup
he_IL: הגדרת Google Meet

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
he_IL: מפתח סודי של Google reCAPTCHA v2

en: Google reCAPTCHA v2 site key
he_IL: מפתח אתר Google reCAPTCHA v2

en: Google social login
he_IL: כניסה דרך חשבונות Google

en: Google/Outlook location
he_IL: מיקום Google/Outlook

en: Green
he_IL: ירוק

en: Grid view
he_IL: תצוגת רשת

en: Group Ticket
he_IL: כרטיס קבוצתי

en: Group appointment details
he_IL: פגישה קבוצתית

en: Group booking
he_IL: הזמנה קבוצתית

en: Group booking export format
he_IL: פורמט ייצוא הזמנות קבוצתיות

en: Group event details
he_IL: פרטי האירוע

en: Group ticket has already been scanned
he_IL: השירות נשמר

en: Grow your team with unlimited employee management
he_IL: הרחיבו את הצוות שלכם עם ניהול עובדים ללא הגבלה

en: Gyms
he_IL: מכוני כושר

en: HTML Mode
he_IL: מצב HTML

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
he_IL: עיצוב HTML עשוי להיות מוחלף בעיצוב טקסט רגיל בעת מעבר בין מצבים.

en: Header
he_IL: כותרת

en: Header Image URL
he_IL: כתובת URL של תמונת הכותרת

en: Heading
he_IL: כותרת

en: Heading Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Heading content
he_IL: תוכן הכותרת

en: Heading title
he_IL: כותרת כותרת

en: Healthcare
he_IL: בריאות

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
he_IL: כאן תוכל להגדיר את עצמך כמארגן האירוע ב-Google/Outlook.<br> אחרת, תוגדר כצוות ותתווסף לאירוע כאורח.

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
he_IL: כאן תוכלו לבחור את המוצר שישמש לשילוב WooCommerce.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
he_IL: כאן תוכלו לחבר את העובד עם לוח השנה של Apple,<br/>, כך שברגע שההזמנה תתוזמן, היא תתווסף אוטומטית ללוח השנה של העובד<br/>.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
he_IL: כאן אתה יכול לחבר עובד עם לוח השנה של Outlook, <br/> כך שברגע שתוזמן הפגישה הוא יתווסף אוטומטית ללוח השנה של העובד.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
he_IL: כאן תוכלו להגדיר את השפות שתרצו שיהיו בתוסף לצורך תרגום מחרוזות דינמיות (שמות, תיאורים, התראות).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
he_IL: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
he_IL: כאן תוכל להזין כתובות דוא"ל נוספות אליהן יישלחו כל ההודעות. כדי להוסיף כתובת, לחץ על Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
he_IL: כאן תוכל להזין מספרי טלפון נוספים אליהם יישלחו כל הודעות ה-SMS. כדי להוסיף מספר, לחץ על Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
he_IL: כאן אתה יכול לבחור משתמש זום, <br/> כך שברגע שתזמן את הפגישה, <br/> פגישת זום תיווצר אוטומטית.

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
he_IL: כאן תוכלו לחבר את לוח השנה האישי שלכם ב-Apple,<br/>כך שברגע שההזמנה תתבצע,<br/>היא תתווסף אוטומטית ללוח השנה שבחרתם.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
he_IL: היי, יש חבילות מיוחדות עם שירות זה, בדקו אותן!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
he_IL: היי %employee_full_name%, תודה, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
he_IL: היי <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>תודה, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
he_IL: מוסתר

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide Employee Profile
he_IL: הסתר פרופיל עובד

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
he_IL: הסתר את עגלת WooCommerce כאשר המחיר הוא 0

en: Hide coupon
he_IL: הסתר קופון

en: Hide employee
he_IL: הסתר עובד

en: Hide event
he_IL: הסתר אירוע

en: Hide location
he_IL: הסתר מיקום

en: Hide locked features
he_IL: הסתר תכונות נעולות

en: Hide package
he_IL: הסתר חבילה

en: Hide resource
he_IL: הסתר משאב

en: Hide service
he_IL: הסתר שירות

en: Hide tax
he_IL: הסתר מס

en: Hide tips & suggestions
he_IL: הסתר טיפים והצעות

en: Higher price background
he_IL: רקע מחיר גבוה יותר

en: Higher price text
he_IL: טקסט מחיר גבוה יותר

en: Highest price
he_IL: מחיר הגבוה

en: Host link
he_IL: קישור מארח

en: Hosted by:
he_IL: מתארח על ידי:

en: Hour
he_IL: שעה

en: Hours
he_IL: שעות

en: How many attendees do you want to book event for?
he_IL: לכמה משתתפים אתה רוצה להזמין אירוע?

en: How many people are coming?
he_IL: כמה אנשים יגיעו?

en: How to
he_IL: איך

en: How to get your
he_IL: איך להשיג את

en: How will you use Amelia?
he_IL: איך תשתמשו באמליה?

en: I want to pay full amount
he_IL: אני רוצה לשלם את הסכום המלא

en: ID Asc
he_IL: ID עולה

en: ID Desc
he_IL: ID תיאור

en: Id
he_IL: ID

en: Identify country code by user's IP address
he_IL: זיהוי קוד המדינה לפי כתובת ה-IP של המשתמש

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
he_IL: אם כל אמצעי התשלום מושבתים בשירות/באירוע, ייעשה שימוש באמצעי התשלום המוגדר כברירת מחדל.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
he_IL: אם האפשרות מושבתת, ההזמנה חייבת לעמוד בקיבולת המינימלית, והמשבצת הזמן נסגרת לאחר ההזמנה הראשונה.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
he_IL: אם האפשרות מושבתת, המחיר יישאר זהה ללא תלות במספר האנשים הכלולים בפגישה הקבוצתית.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
he_IL: אם אפשרות זו מופעלת, לקוחות יכולים לבצע הזמנות עם סטטוס "בהמתנה" גם לאחר שהקיבולת המרבית הושגה.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
he_IL: אם אפשרות זו מופעלת, לקוחות יכולים להשלים את התשלום באמצעות הקישור בהודעות הדוא"ל שלהם או דרך לוח הלקוחות.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
he_IL: אם אפשרות זו מופעלת, ההודעה המוגדרת כברירת מחדל לא תישלח עבור האירועים שנבחרו.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
he_IL: אם אפשרות זו מופעלת, ההודעה המוגדרת כברירת מחדל לא תישלח עבור השירותים שנבחרו.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
he_IL: אם הערך אינו חוקי, ערכים אחרים יוחלפו ולא יובאו.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
he_IL: אם השדה יישאר ריק, הקבצים המצורפים יועלו לתיקיית ההעלאות המוגדרת כברירת מחדל ב-WordPress.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
he_IL: אם ללקוחות מרובים יש אותה כתובת דוא"ל, רק הראשון יובא.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
he_IL: אם אפשרות זו מושבתת, הפריט יהיה זמין להזמנה רק מהממשק האחורי.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
he_IL: אם אפשרות זו מושבתת, הלקוחות שלך לא יוכלו להזמין פגישות חוזרות בו זמנית.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
he_IL: אם אפשרות זו אינה מסומנת, התוסף יחשב את הזמן <br> לסגירת ההזמנה על סמך הזמן שנבחר לאירוע הראשון.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
he_IL: אם אפשרות זו אינה מסומנת, התוסף יחשב את הזמן <br> לפתיחת ההזמנה על סמך הזמן שנבחר לאירוע הראשון.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
he_IL: אם אפשרות זו אינה מסומנת, התוסף יחשב את שעת סגירת ההזמנה על סמך השעה שנקבעה לאירוע הראשון.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
he_IL: אם אפשרות זו אינה מסומנת, התוסף יחשב את שעת פתיחת ההזמנה על סמך השעה שנקבעה לאירוע הראשון.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
he_IL: אם אתה נמצא במדינה שבה חל מע"מ או GST, המס החל ייתווסף לעסקה שלך.

en: If you are the admin of this page, see how to
he_IL: אם אתה מנהל הדף הזה, ראה כיצד

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
he_IL: אם תשבית אפשרות זו, הלקוחות שלך יוכלו לגשת לפאנל הלקוחות עם קישור שנשלח לחשבון הדוא"ל שלהם.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
he_IL: אם תפעיל אפשרות זו, בכל פעם שלקוח חדש יקבע פגישה, הוא יקבל תפקיד של משתמש Amelia Customer ויישלח אליו דוא"ל אוטומטי עם פרטי הכניסה.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
he_IL: אם תפעיל אפשרות זו, המנהל יוכל לקבוע פגישות בכל עת (שעות העבודה, ימי חג וימי חופשה של כל העובדים יוחלפו).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
he_IL: אם תפעיל אפשרות זו, המנהל יוכל לקבוע פגישה על גבי פגישה אחרת או במקביל אליה.

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Color
he_IL: צבע תמונה

en: Image thumbs
he_IL: תמונות ממוזערות

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Import Failed
he_IL: הייבוא נכשל

en: Import Partially Successful
he_IL: ייבוא חלקי מוצלח

en: Import Rules
he_IL: כללי ייבוא

en: Import successful
he_IL: הייבוא הצליח

en: Importing customers
he_IL: ייבוא לקוחות

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
he_IL: שפר את הדיוק והמקצועיות באמצעות חשבוניות עקביות ומעוצבות בצורה ברורה

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
he_IL: שפר את אפשרויות הבחירה של הלקוחות על ידי מתן אפשרות ללקוחות להזמין את העובד המתאים להם ביותר

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
he_IL: שפר את נוחות הלקוחות על ידי הצעת אפשרויות חוזרות צפויות וקלות להזמנה

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
he_IL: שפר את חוויית הלקוח על ידי מתן אפשרות ללקוחות לבחור את המיקום המתאים להם ביותר

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
he_IL: שפר את דיוק הדיווח על ידי גישה מיידית לנתוני הפגישות המלאים

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
he_IL: שיפור בשימור לקוחות, שכן לקוחות חוזרים להשתמש במפגשים הנותרים בחבילה שלהם.

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
he_IL: ב-Amelia, "שירות" הוא סוג פגישה ספציפי שהעסק שלך מציע ללקוחות - כגון ייעוץ, טיפולים או שיעורים - שניתן להתאים אישית באופן מלא עם שם, משך, מחיר, קיבולת, זמינות ותוספות משלו, ולהזמין אותו באופן מקוון עם עובדים שהוקצו לכך.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
he_IL: ב-Amelia, עובד הוא חבר צוות המספק שירותים או מארח אירועים, עם לוח זמנים, שעות עבודה והיצע מוצרים משלו.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
he_IL: ב-Amelia, אירוע הוא הצעה מסוג הזמנה המיועדת לפעילויות קבוצתיות או אירועים הנמשכים מספר ימים - כגון סדנאות, כנסים, סיורים או סדרות הדרכה - שניתן להגדיר עם לוח זמנים, קיבולת, מבנה מחירים וצוות עובדים משלו.

en: In Package
he_IL: בחבילה

en: In package
he_IL: בחבילה

en: Incl. VAT
he_IL: כולל מע"מ

en: Include Taxes
he_IL: כלול מיסים

en: Include buffer time in calendar events
he_IL: כלול זמן חיץ באירועי לוח השנה

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
he_IL: כלול זמן חיץ בחישוב המשבצות. כאשר האפשרות מושבתת, המשבצות מבוססות רק על משך השירות.

en: Include in invoice
he_IL: כלול בחשבונית

en: Include service buffer time in time slots
he_IL: כלול זמן מרווח שירות בחלונות הזמן

en: Incorrect email or password
he_IL: אימייל או סיסמא שגויים

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
he_IL: הגדילו את ההמרות על ידי מוטיבציה של לקוחות באמצעות מבצעים אטרקטיביים לזמן מוגבל

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
he_IL: הגדילו את ההכנסות על ידי עידוד הלקוחות לרכוש שירותים או מוצרים נוספים

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
he_IL: הגדילו את היקף המכירות על ידי עידוד הלקוחות לקבוע יותר פגישות בבת אחת

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
he_IL: מציין את מספר הלקוחות החדשים והחוזרים <br/> עבור טווח התאריכים שנבחר.

en: Industries
he_IL: תעשיות

en: Info
he_IL: מידע

en: Info text
he_IL: טקסט מידע

en: Initial end date & time of the event
he_IL: תאריך ושעת סיום ראשוניים של האירוע

en: Initial end date of the event
he_IL: תאריך הסיום הראשוני של האירוע

en: Initial end time of the event
he_IL: זמן הסיום הראשוני של האירוע

en: Initial start date & time of the event
he_IL: תאריך ושעת התחלה של האירוע

en: Initial start time of the event
he_IL: זמן התחלת האירוע

en: Input Color
he_IL: צבע קלט

en: Input Text Color
he_IL: צבע טקסט קלט

en: Input field
he_IL: שדה קלט

en: Input fields
he_IL: שדות קלט

en: Insert Amelia Booking Shortcode
he_IL: הכנס קוד מקוצר עבור הזמנה

en: Insert pending appointments
he_IL: הוסף פגישות ממתינות

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
he_IL: שלב עם WooCommerce כדי לאפשר יכולות מסחר אלקטרוני מתקדמות.

en: Integrations
he_IL: אינטגרציות

en: Interested in unlocking this feature?
he_IL: מעוניין לפתוח את התכונה הזו?

en: Invalid Stripe secret key.
he_IL: מפתח סודי Stripe לא חוקי.

en: Invisible reCAPTCHA badge
he_IL: תג reCAPTCHA בלתי נראה

en: Invoice
he_IL: חשבונית

en: Invoice #
he_IL: חשבונית מס'

en: Invoice #{count}
he_IL: חשבונית מס'{count}

en: Invoice Format
he_IL: משך זמן השירות

en: Invoice Number Asc
he_IL: מספר חשבונית עולה

en: Invoice Number Desc
he_IL: מספר חשבונית תיאור

en: Invoice date
he_IL: תאריך החשבונית

en: Invoice details
he_IL: פרטי החשבונית

en: Invoice has been sent.
he_IL: החשבונית נשלחה.

en: Invoice not found.
he_IL: לא נמצא חשבונית.

en: Invoice total
he_IL: סך החשבונית

en: Invoices
he_IL: חשבוניות

en: Invoices setup
he_IL: הגדרת חשבוניות

en: Issued
he_IL: הונפק

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
he_IL: נראה שזו הפעם הראשונה שלך כאן, אז בוא נלך על כמה שלבים פשוטים שיעזרו לך להתחיל.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
he_IL: נראה כי כרגע אין שירותים זמינים או נראים שהוקצו לחבילות.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
he_IL: נראה כי כרגע לא נוצרו עובדים או שירותים, או שלא הוקצו עובדים לשירות.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
he_IL: נראה כי ממשק ה-API של Envato עמוס כרגע (אנא נסה שוב) או שאין לך רכישה תקפה של Amelia.

en: Item
he_IL: פריט

en: Item status
he_IL: סטטוס פריט

en: Jane Doe
he_IL: ג'יין דו

en: John Doe
he_IL: ג'ון דו

en: Join
he_IL: הצטרף

en: Join Google Meeting
he_IL: הצטרף לפגישת גוגל

en: Join Space
he_IL: הצטרף ל-Space

en: Join With Microsoft Teams
he_IL: הצטרפו באמצעות Microsoft Teams

en: Join Zoom
he_IL: הצטרף ל-Zoom

en: Join Zoom Meeting
he_IL: הצטרף לפגישת זום

en: Join link
he_IL: הצטרף לקישור

en: Join waiting list
he_IL: הצטרף לרשימת המתנה

en: Join with Google Meet
he_IL: הצטרפו באמצעות Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
he_IL: הצטרפו ל-Microsoft Teams

en: Keep Individual
he_IL: שמור על הפרט

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
he_IL: השאר את הלקוחות והעובדים מעודכנים על ידי שליחת הודעות על פגישות ואירועים ישירות דרך WhatsApp - בחר הודעות מוגדרות מראש או התאם אישית הודעות משלך כדי להוסיף מגע אישי.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
he_IL: שמרו על כולם במסלול באמצעות תזכורות מתוזמנות שמפחיתות אי-הופעה ובלבול

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
he_IL: שמרו על תיאום בין הפעולות לבין ההגדרות המאוחדות, הזמינות ובקרת המשאבים

en: Keep slot available after first booking
he_IL: שמור את החריץ פנוי לאחר ההזמנה הראשונה

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
he_IL: שמור על נתוניך מסודרים ומשמעותיים באמצעות שדות מובנים המייצרים אחידות במידע שאתה אוסף.

en: Label
he_IL: תווית

en: Label name
he_IL: שם התווית

en: Labels
he_IL: תוייות

en: Language
he_IL: שפה

en: Languages
he_IL: שפות

en: Last
he_IL: אחרון

en: Last Booking Asc
he_IL: הזמנה אחרונה Asc

en: Last Booking Desc
he_IL: ההזמנה האחרונה תיאור

en: Last Name:
he_IL: שם משפחה:

en: Last booking
he_IL: ההזמנה האחרונה

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: Last on {date}
he_IL: אחרון ב {date}

en: Latitude
he_IL: קו רוחב

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Layout & Inputs
he_IL: פריסה וקלט

en: Layout and labels options
he_IL: אפשרויות פריסה ותוויות

en: Learn More
he_IL: למידע נוסף

en: Learn more
he_IL: למד עוד

en: Left to pay
he_IL: נותר לשלם

en: Less options
he_IL: פחות אפשרויות

en: Lesson Space
he_IL: חלל השיעור

en: Lesson Space API key
he_IL: מפתח API של Lesson Space

en: Lesson Space Link
he_IL: קישור למרחב השיעורים

en: Lesson Space Links
he_IL: קישורים למרחב השיעורים

en: Lesson Space link
he_IL: קישור למרחב השיעורים

en: Lesson Space link to join space
he_IL: קישור ל-Lesson Space כדי להצטרף למרחב

en: Lesson Space setup
he_IL: הגדרת מרחב השיעור

en: Light Theme
he_IL: ערכת נושא בהירה

en: Limit
he_IL: הגבלה

en: Limit additional people
he_IL: הגבל אנשים נוספים

en: Limit appointments per customer
he_IL: מחיר הפגישה

en: Limit appointments per employee
he_IL: הגבלת פגישות לעובד

en: Limit events per customer
he_IL: הגבל אירועים לכל לקוח

en: Limit package purchases per customer
he_IL: הגבל את רכישות החבילות לכל לקוח

en: Limit per customer
he_IL: הגבלה לכל לקוח

en: Limit the additional number of people
he_IL: הגבל את מספר האנשים הנוספים

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
he_IL: הגבל את מספר האנשים שניתן להוסיף במהלך ההזמנה

en: Link copied to clipboard.
he_IL: הקישור הועתק ללוח.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
he_IL: קשור לקוח זה למשתמש WordPress כדי שיוכל להתחבר ולצפות בפגישות שלו במערכת הניהול של Amelia.

en: Linked
he_IL: מקור

en: List
he_IL: רשימה

en: List (default)
he_IL: רשימה (ברירת מחדל)

en: List layout
he_IL: פריסת רשימה

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
he_IL: רשימת הפגישות שלך השתנתה. התבונן במבט נוסף והמשך בלחיצה על כפתור שמור.

en: List view
he_IL: תצוגת רשימה

en: Live API key
he_IL: מפתח API פעיל

en: Live client ID
he_IL: מזהה לקוח פעיל

en: Live key ID
he_IL: מזהה מפתח חי

en: Live key secret
he_IL: סוד מפתח חי

en: Live publishable key
he_IL: מפתח שניתן לפרסום בשידור חי

en: Live secret
he_IL: סוד חי

en: Live secret key
he_IL: מפתח סודי פעיל

en: Load booking form manually
he_IL: טען טופס הזמנה באופן ידני

en: Load page
he_IL: טען דף

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Local Time
he_IL: זמן מקומי

en: Local Time:
he_IL: זמן מקומי:

en: Local time
he_IL: זמן מקומי

en: Location
he_IL: מיקום

en: Location 1
he_IL: מיקום 1

en: Location ID
he_IL: מזהה מיקום

en: Location Input Field
he_IL: שם המקום

en: Location Selection
he_IL: תיאור המקום

en: Location WP Hooks
he_IL: מיקום WP Hooks

en: Location address
he_IL: כתובת המקום

en: Location description
he_IL: תיאור המקום

en: Location details
he_IL: פרטי המיקום

en: Location filter
he_IL: מסנן מיקום

en: Location has been added.
he_IL: המיקום נוסף.

en: Location has been deleted.
he_IL: המיקום נמחק.

en: Location has been hidden.
he_IL: המיקום הוסתר.

en: Location has been updated.
he_IL: המיקום עודכן.

en: Location information
he_IL: תיאור המקום

en: Location is now visible.
he_IL: המיקום כעת גלוי.

en: Location latitude
he_IL: מיקום קו רוחב

en: Location longitude
he_IL: אורך מיקום

en: Location name
he_IL: שם המקום

en: Location phone
he_IL: טלפון מקום האירוע

en: Location selection
he_IL: בחירת מיקום

en: Location:
he_IL: מיקום:

en: Locations
he_IL: מיקומים

en: Locations must be active and have card processing enabled
he_IL: המיקומים חייבים להיות פעילים ועם עיבוד כרטיסים מופעל

en: Locations setup
he_IL: הגדרת מיקומים

en: Log In
he_IL: התחבר

en: Log out
he_IL: התנתק

en: Login
he_IL: התחברות

en: Logout
he_IL: יציאה

en: Longitude
he_IL: קו אורך

en: Lower price background
he_IL: רקע מחיר נמוך יותר

en: Lower price text
he_IL: טקסט מחיר נמוך יותר

en: Lowest price
he_IL: מחיר הנמוך

en: Mail service
he_IL: שירות דואר

en: Mailchimp List
he_IL: רשימת Mailchimp

en: Mailchimp setup
he_IL: הגדרת Mailchimp

en: Mailgun API Key
he_IL: מפתח API של Mailgun

en: Mailgun Domain
he_IL: תחום Mailgun

en: Main category button
he_IL: כפתור קטגוריה ראשית

en: Main content
he_IL: תוכן עיקרי

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
he_IL: שמרו על תזמון עקבי עם תדירות ודפוסים הניתנים להתאמה אישית

en: Make extra mandatory
he_IL: הפוך לחובה נוספת

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
he_IL: ודא שאתה משתמש בפרטי הזדהות WhatsApp הנכונים.

en: Male
he_IL: זכר

en: Manage badges
he_IL: ניהול תגים

en: Manage bookings
he_IL: ניהול הזמנות

en: Manage company days off
he_IL: ניהול ימי החופשה של החברה

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
he_IL: נהל ביטולי אירועים ביעילות על ידי מתן אפשרות ללקוחות להצטרף לרשימות המתנה ומילוי מקומות פנויים באופן ידני.

en: Manage languages
he_IL: ניהול שפות

en: Manage personal schedule
he_IL: ניהול לוח זמנים אישי

en: Manage shared resources with ease
he_IL: נהל משאבים משותפים בקלות

en: Managing assigned services
he_IL: ניהול שירותים שהוקצו

en: Managing packages
he_IL: ניהול חבילות

en: Mandatory Field:
he_IL: שדה חובה:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
he_IL: הקצה משתמש WordPress לעובד זה כדי לאפשר לו לצפות בפגישות שלו בממשק האחורי של התוסף.

en: Max
he_IL: מקסימום

en: Max Capacity Asc
he_IL: קיבולת מקסימלית עולה

en: Max Capacity Desc
he_IL: תיאור קיבולת מקסימלית

en: Max. Capacity
he_IL: מקסימום קיבולת

en: Maximum Quantity:
he_IL: כמות מקסימלית:

en: Maximum allowed spots
he_IL: מספר המקומות המרבי המותר

en: Maximum bookings allowed
he_IL: מספר ההזמנות המרבי המותר

en: Maximum bookings reached
he_IL: הגעת לקיבולת מקסימלית

en: Maximum capacity
he_IL: קיבולת מרבית

en: Maximum capacity is reached
he_IL: הגעת לקיבולת מקסימלית

en: Maximum number of events returned
he_IL: מספר האירועים המרבי שהוחזר

en: Maximum number of places is
he_IL: המספר המרבי של המקומות הוא

en: Maximum quantity
he_IL: כמות מקסימלית

en: Maximum spots
he_IL: מקומות מקסימליים

en: Maximum usage per customer
he_IL: שימוש מרבי לכל לקוח

en: Measurement ID
he_IL: מזהה מדידה

en: Meeting agenda
he_IL: סדר היום של הישיבה

en: Meeting title
he_IL: כותרת הפגישה

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message content
he_IL: תוכן ההודעה

en: Message template
he_IL: תבנית הודעה

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
he_IL: הודעות שנשלחות דרך WhatsApp אינן כוללות אפשרות תגובה, ולכן אנו ממליצים להגדיר הודעת "תגובה אוטומטית".

en: Meta
he_IL: מטא

en: Meta Pixel setup
he_IL: הגדרת Meta Pixel

en: Method
he_IL: שיטה

en: Microsoft
he_IL: מיקרוסופט

en: Microsoft Teams Link
he_IL: קישור ל-Microsoft Teams

en: Microsoft Teams join link
he_IL: קישור להצטרפות ל-Microsoft Teams

en: Microsoft Teams link
he_IL: קישור ל-Microsoft Teams

en: Microsoft Teams setup
he_IL: הגדרת Microsoft Teams

en: Min. Capacity
he_IL: קיבולת מינימלית

en: Minimum bookings required
he_IL: מינימום הזמנות נדרש

en: Minimum capacity
he_IL: קיבולת מינימלית

en: Minimum number of attendees
he_IL: מספר מינימום של משתתפים

en: Minimum number of bookings
he_IL: מספר הזמנות מינימלי

en: Minimum number of required extras
he_IL: מספר מינימלי של תוספות נדרשות

en: Minimum of attendees
he_IL: מינימום משתתפים

en: Minimum of bookings
he_IL: מינימום הזמנות

en: Minimum required extras
he_IL: תוספות מינימליות נדרשות

en: Minimum required extras:
he_IL: תוספות מינימליות נדרשות:

en: Minimum time required before booking
he_IL: זמן מינימלי הנדרש לפני ביצוע ההזמנה

en: Minimum time required before canceling
he_IL: זמן מינימלי הנדרש לפני ביטול

en: Minimum time required before rescheduling
he_IL: זמן מינימלי הנדרש לפני תזמון מחדש

en: Minutes
he_IL: פרוטוקולים

en: Missing required fields:
he_IL: שדות חובה חסרים:

en: Mobile menu
he_IL: תפריט נייד

en: Mollie
he_IL: מולי

en: Mollie payment link
he_IL: קישור לתשלום Mollie

en: Monday
he_IL: שני

en: Month
he_IL: חודש

en: Monthly
he_IL: חודשי

en: Months
he_IL: חודשים

en: More Features Zero Limits
he_IL: תכונות נוספות ללא מגבלות

en: More options
he_IL: אפשרויות נוספות

en: Multiple
he_IL: מרובה

en: Multiple Emails
he_IL: אימיילים מרובים

en: Multiple Locations
he_IL: מיקומים מרובים

en: Multiple locations
he_IL: מיקומים מרובים

en: Multiple packages purchased.
he_IL: נרכשו מספר חבילות.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
he_IL: הכפל את סכום ההפקדה במספר האנשים בהזמנה אחת

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
he_IL: הכפל את סכום ההפקדה במספר האנשים בהזמנה אחת.

en: Multiply deposit by number of people
he_IL: הכפל את ההפקדה במספר האנשים

en: Multiply price by number of people
he_IL: הכפל את המחיר במספר האנשים

en: My Profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: My profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: Name
he_IL: שם

en: Name Asc
he_IL: שם עולה

en: Name Ascending
he_IL: שם עולה

en: Name Desc
he_IL: שם תיאור

en: Name Descending
he_IL: שם יורד

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
he_IL: שם החלל (החדר) שייווצר עבור פגישות. ניתן להשתמש במחליפים מדף ההודעות. אם השדה יישאר ריק, החלל ייקרא על שם מזהה הפגישה.

en: Name:
he_IL: שם:

en: Need additional fields?
he_IL: זקוק לשדות נוספים?

en: Need help?
he_IL: זקוק לעזרה?

en: Need to update your company's days off?
he_IL: צריך לעדכן את ימי החופשה של החברה שלך?

en: New
he_IL: חדש

en: New Appointment
he_IL: פגישה חדשה

en: New Attendee
he_IL: משתתף חדש

en: New Customer
he_IL: לקוח חדש

en: New Event
he_IL: אירוע חדש

en: New Location
he_IL: מיקום חדש

en: New Password
he_IL: סיסמה חדשה

en: New Space
he_IL: שירות חדש

en: New Update
he_IL: עדכון חדש

en: New appointment
he_IL: פגישה חדשה

en: New category
he_IL: קטגוריה חדשה

en: New coupon
he_IL: קופון חדש

en: New customer
he_IL: לקוח חדש

en: New employee
he_IL: עובד חדש

en: New event
he_IL: אירוע חדש

en: New event booking
he_IL: הזמנת אירוע חדש

en: New language
he_IL: שפה חדשה

en: New package
he_IL: חבילה חדשה

en: New package booking
he_IL: הזמנת חבילה חדשה

en: New password
he_IL: סיסמה חדשה

en: New resource
he_IL: משאב חדש

en: New service
he_IL: שירות חדש

en: New tax
he_IL: מס חדש

en: Next
he_IL: הבא

en: Next Service
he_IL: השירות הבא

en: Next day reminder
he_IL: תזכורת ליום המחרת

en: No
he_IL: לא

en: No Employees Assigned to This Location
he_IL: אין עובדים שהוקצו למיקום זה

en: No Packages
he_IL: אין חבילות

en: No Show
he_IL: לא מוצג

en: No Show (1)
he_IL: לא מופיע (1)

en: No Show (2)
he_IL: לא הופיע (2)

en: No Show (3+)
he_IL: לא הופיע (3+)

en: No Tags. Create a new one.
he_IL: אין תגיות. צור אחד חדש.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
he_IL: אין משתמשי WordPress עם תפקיד לקוח Amelia.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
he_IL: אין משתמשי WordPress עם תפקיד עובד Amelia.

en: No appointments found
he_IL: לא נמצאו פגישות

en: No appointments yet
he_IL: אין עדיין פגישות

en: No attendees found
he_IL: לא נמצאו משתתפים

en: No booked appointments
he_IL: אין פגישות שנקבעו

en: No bookings found
he_IL: לא נמצאו הזמנות

en: No camera found on this device.
he_IL: לא נמצאה מצלמה במכשיר זה.

en: No coupons yet
he_IL: אין עדיין קופונים

en: No custom fields yet
he_IL: אין עדיין שדות מותאמים אישית

en: No customers were imported to your customer list.
he_IL: לא יובאו לקוחות לרשימת הלקוחות שלך.

en: No customers yet
he_IL: אין עדיין לקוחות

en: No employees yet
he_IL: אין עדיין עובדים

en: No event bookings yet
he_IL: אין עדיין הזמנות לאירועים

en: No events found
he_IL: לא נמצאו אירועים

en: No events yet
he_IL: אין אירועים עדיין

en: No extras yet
he_IL: אין תוספות עדיין

en: No invoices yet
he_IL: אין עדיין חשבוניות

en: No limit per customer
he_IL: אין מגבלה לכל לקוח

en: No locations yet
he_IL: אין עדיין מיקומים

en: No matching data
he_IL: אין נתונים תואמים

en: No package bookings yet
he_IL: אין עדיין הזמנות לחבילות

en: No packages found
he_IL: לא נמצאו חבילות

en: No packages yet
he_IL: אין עדיין חבילות

en: No resources yet
he_IL: אין עדיין משאבים

en: No results
he_IL: תוצאות

en: No results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: No results found for
he_IL: לא נמצאו תוצאות עבור

en: No results found...
he_IL: לא נמצאו תוצאות...

en: No services or employees available
he_IL: אין שירותים או עובדים זמינים

en: No services yet
he_IL: אין עדיין שירותים

en: No spots left
he_IL: אין מקומות פנויים

en: No taxes yet
he_IL: עדיין אין מיסים

en: No top trends
he_IL: אין מגמות פופולריות

en: No transactions yet
he_IL: אין עדיין עסקאות

en: No upcoming events
he_IL: אין אירועים קרובים

en: No usage limit
he_IL: ללא הגבלת שימוש

en: No, just this one
he_IL: לא, רק זה

en: No-show
he_IL: אי-הופעה

en: No-show tag
he_IL: תגית "לא הופיע"

en: Not available
he_IL: לא זמין

en: Not connected
he_IL: לא מחובר

en: Not match to your current password
he_IL: לא תואם לסיסמה הנוכחית שלך

en: Note
he_IL: הערה

en: Note (Internal)
he_IL: הערה (פנימית)

en: Note (internal)
he_IL: הערה (פנימית)

en: Notice: Please select at least one panel.
he_IL: שים לב: אנא בחר חלונית אחת לפחות.

en: Notification
he_IL: הודעה

en: Notification Language
he_IL: הודעה

en: Notification Placeholder
he_IL: מקום שמור להודעה

en: Notification has been deleted.
he_IL: ההודעה נמחקה.

en: Notification has been saved.
he_IL: ההודעה נשמרה.

en: Notification has not been saved.
he_IL: ההודעה לא נשמרה.

en: Notification interval
he_IL: מרווח הודעה

en: Notification language
he_IL: שפת ההודעות

en: Notification name
he_IL: שם ההודעה

en: Notification settings
he_IL: הגדרות התראות

en: Notification status has been updated.
he_IL: סטטוס ההודעה עודכן.

en: Notification status has not been updated.
he_IL: סטטוס ההודעה לא עודכן.

en: Notification template
he_IL: תבנית הודעה

en: Notification type
he_IL: סוג ההודעה

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Notifications in Amelia
he_IL: הודעות באמליה

en: Notify attendees by email when event information is updated.
he_IL: הודע למשתתפים בדוא"ל כאשר מידע על האירוע מתעדכן.

en: Notify selected employees about empty package purchases
he_IL: הודע לעובדים שנבחרו על רכישות של חבילות ריקות

en: Notify the attendee(s)
he_IL: שלח הודעה ללקוח(ות)

en: Notify the attendees
he_IL: הודע למשתתפים

en: Notify the customer(s)
he_IL: שלח הודעה ללקוח(ות)

en: Number of Additional People
he_IL: מספר אנשים נוספים

en: Number of Additional People:
he_IL: מספר אנשים נוספים:

en: Number of Recurrences:
he_IL: מספר החזרות:

en: Number of Tickets
he_IL: מספר כרטיסים

en: Number of adjusted time slots:
he_IL: מספר משבצות הזמן המותאמות

en: Number of appointments
he_IL: מספר פגישות

en: Number of appointments required for booking
he_IL: מספר הפגישות הנדרשות להזמנה

en: Number of appointments with applied coupon is
he_IL: מספר הפגישות עם הקופון המיושם הוא

en: Number of events
he_IL: מספר המשתתפים

en: Number of packages
he_IL: מספר המשתתפים

en: Number of people
he_IL: מספר האנשים

en: Number of people on waiting list
he_IL: מספר האנשים ברשימת ההמתנה

en: Number of people that are coming with you.
he_IL: מספר האנשים שמגיעים איתך.

en: Number of recurrences:
he_IL: מספר החזרות:

en: Number of tickets
he_IL: מספר כרטיסים

en: Occupancy rate
he_IL: שיעור התפוסה

en: Occupied
he_IL: כבוש

en: Occurrences
he_IL: הופעות

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
he_IL: הציעו חווית הזמנה נקייה ומבוססת רשימה עם עיצוב שמושך את העין. הלקוחות יכולים בקלות לחקור ולהזמין מתוך רשימת האירועים המלאה שלכם.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
he_IL: הציעו הנחות או פגישות חינם באמצעות קופונים הניתנים להתאמה אישית.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
he_IL: הצע מספר משכים ומחירים עבור שירות זה.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
he_IL: הצע תוספות אופציונליות או חובה במהלך תהליך ההזמנה - מכור שירותים, מוצרים או חוויות נוספים כדי לשפר את הפגישות ולשמח את הלקוחות שלך.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
he_IL: הצע שירותים עם מספר אפשרויות משך זמן לבחירת הלקוחות.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
he_IL: הצע מכירות נוספות או הטבות נוספות במסגרת שירות באמצעות תוספות.

en: Oliver
he_IL: אוליבר

en: On
he_IL: על

en: On Break
he_IL: בהפסקה

en: On hold
he_IL: בהמתנה

en: On the same day
he_IL: באותו היום

en: On the same day each month
he_IL: באותו יום בכל חודש

en: On-Site
he_IL: באתר

en: On-line
he_IL: און ליין

en: On-site
he_IL: באתר

en: On-site payment
he_IL: תשלום באתר

en: On:
he_IL: ב:

en: Once Off
he_IL: פעם אחת

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
he_IL: לאחר שתוסיף את הקופון הראשון שלך, הוא יופיע כאן. לחץ על + קופון למעלה כדי להתחיל.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
he_IL: לאחר שתוסיף את השדה המותאם אישית הראשון שלך, הוא יופיע כאן. לחץ על + שדה מותאם אישית למטה כדי להתחיל.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
he_IL: לאחר שתוסיף את העובד הראשון שלך, הוא יופיע כאן. לחץ על + עובד למטה כדי להתחיל.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
he_IL: לאחר שתוסיף את האירוע הראשון שלך, הוא יופיע כאן. לחץ על + אירוע למטה כדי להתחיל.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
he_IL: לאחר שתוסיף את התוספת הראשונה שלך, היא תופיע כאן. לחץ על + תוספת למעלה כדי להתחיל.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
he_IL: לאחר שתוסיף את החבילה הראשונה שלך, היא תופיע כאן. לחץ על + חבילה למטה כדי להתחיל.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
he_IL: לאחר שתוסיף את המשאב הראשון שלך, הוא יופיע כאן. לחץ על + משאב למטה כדי להתחיל.

en: Once you add your first service, it will appear here.
he_IL: לאחר שתוסיף את השירות הראשון שלך, הוא יופיע כאן.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
he_IL: לאחר שתוסיף את המס הראשון שלך, הוא יופיע כאן. לחץ על + מס למטה כדי להתחיל.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
he_IL: ברגע שתקבל הזמנות, הפגישות שלך יוצגו כאן. אתה יכול גם להתחיל על ידי לחיצה על כפתור הוספה למטה.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
he_IL: ברגע שתקבל הזמנות לאירועים, הן יוצגו כאן. תוכל גם להתחיל על ידי לחיצה על כפתור "הזמן אירוע" למטה.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
he_IL: ברגע שתקבל הזמנות לחבילות, הן יוצגו כאן. תוכל גם להתחיל על ידי לחיצה על כפתור "הזמן חבילה" למטה.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
he_IL: ברגע שתתחיל להוסיף מיקומים, הם יופיעו כאן. אתה יכול גם להתחיל על ידי לחיצה על כפתור הוספה למטה.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
he_IL: ברגע שתתחיל לקבל הזמנות, החשבוניות יופיעו כאן.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
he_IL: ברגע שתתחיל לקבל הזמנות, העסקאות יוצגו כאן.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
he_IL: ברגע שתתחיל לקבל הזמנות, הלקוחות שלך יופיעו כאן. אתה יכול גם להתחיל על ידי לחיצה על כפתור הוספה או ייבוא למטה.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
he_IL: הזמנה אחת יכולה לכלול מספר משתתפים/מקומות.

en: One spot is equal to one attendee.
he_IL: מקום אחד שווה למשתתף אחד.

en: Online
he_IL: מקוון

en: Online meetings
he_IL: פגישות מקוונות

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
he_IL: רק תבניות בשפת ברירת המחדל יוצגו בממשק האחורי. אם תבנית אינה קיימת בשפת הלקוח, תשלח במקום זאת גרסת שפת ברירת המחדל.

en: Oops...
he_IL: אופס...

en: Open
he_IL: פתח

en: Open Event
he_IL: אירוע נפתח

en: Open following
he_IL: פתח מעקב

en: Opened
he_IL: נפתח

en: Opens at
he_IL: נפתח ב

en: Opens on
he_IL: נפתח ב

en: Opens on:
he_IL: נפתח ב:

en: Option {number}
he_IL: אפשרות {number}

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Options:
he_IL: אפשרויות:

en: Or
he_IL: או

en: Or enter details below
he_IL: פרטי האירוע

en: Or pay with card
he_IL: או לשלם בכרטיס

en: Orange
he_IL: כתום

en: Order
he_IL: הזמנה

en: Order creation
he_IL: יצירת הזמנה

en: Order update
he_IL: עדכון הזמנה

en: Organizer
he_IL: מארגן

en: Organizers
he_IL: מארגנים

en: Other
he_IL: אחר

en: Outline
he_IL: תוכן

en: Outlook Calendar
he_IL: יומן אאטלוק

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
he_IL: יומן Outlook ו-Microsoft Teams

en: Outlook Calendar WP hooks
he_IL: לוח שנה של Outlook WP hooks

en: Outlook Calendar setup
he_IL: הגדרת לוח השנה של Outlook

en: Outlook Mailer
he_IL: יומן אאטלוק

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
he_IL: Outlook Mailer אינו מוגדר במלואו. השלם את הגדרת החשבון בהגדרות שילוב Outlook.

en: Overridden by employee
he_IL: עוקף על ידי עובד

en: Overview
he_IL: סקירה כללית

en: Overwrite Records
he_IL: החלף רשומות

en: PAYMENT METHOD
he_IL: אמצעי תשלום

en: PHP Mail
he_IL: דואר PHP

en: Package
he_IL: חבילה

en: Package Asc
he_IL: חבילה Asc

en: Package Canceled
he_IL: החבילה בוטלה

en: Package Desc
he_IL: תיאור החבילה

en: Package ID
he_IL: מזהה חבילה

en: Package Info
he_IL: מידע על החבילה

en: Package Selection
he_IL: בחירת חבילה

en: Package appointment has been updated.
he_IL: חבילת הפגישה עודכנה.

en: Package appointments
he_IL: חבילת פגישות

en: Package appointments details
he_IL: פרטי פגישות החבילה

en: Package badge
he_IL: תגית חבילה

en: Package booking details
he_IL: פרטי הזמנת החבילה

en: Package booking has been created.
he_IL: הזמנת החבילה נוצרה.

en: Package booking has been deleted.
he_IL: הזמנת החבילה נמחקה.

en: Package booking has been updated.
he_IL: הזמנת החבילה עודכנה.

en: Package booking is not available for this time slot.
he_IL: הזמנת חבילה אינה זמינה עבור משבצת זמן זו.

en: Package canceled
he_IL: החבילה בוטלה

en: Package capacity
he_IL: קיבולת החבילה

en: Package category
he_IL: קטגוריית חבילה

en: Package count
he_IL: מספר החבילות

en: Package deal
he_IL: חבילת מבצע

en: Package deposit
he_IL: הפקדת חבילה

en: Package description
he_IL: תיאור החבילה

en: Package details
he_IL: פרטי החבילה

en: Package duration
he_IL: משך החבילה

en: Package filter
he_IL: מסנן חבילות

en: Package has been created.
he_IL: החבילה נוצרה.

en: Package has been deleted.
he_IL: החבילה נמחקה.

en: Package has been hidden.
he_IL: החבילה הוסתרה.

en: Package has been updated.
he_IL: החבילה עודכנה.

en: Package includes
he_IL: החבילה כוללת

en: Package info
he_IL: מידע על החבילה

en: Package is now visible.
he_IL: החבילה נראית כעת.

en: Package location
he_IL: מיקום החבילה

en: Package management
he_IL: ניהול חבילות

en: Package name
he_IL: שם החבילה

en: Package overview
he_IL: סקירת החבילה

en: Package price
he_IL: מחיר החבילה

en: Package price:
he_IL: מחיר החבילה:

en: Package purchased
he_IL: חבילה שנרכשה

en: Package rules and description
he_IL: כללי החבילה ותיאורה

en: Package selection
he_IL: בחירת חבילה

en: Package services list
he_IL: רשימת שירותי החבילה

en: Package:
he_IL: חבילה:

en: Packages
he_IL: חבילות

en: Packages appointments
he_IL: חבילות פגישות

en: Packages block
he_IL: חבילות בלוק

en: Packages have been reordered.
he_IL: החבילות סודרו מחדש.

en: Packages overview
he_IL: סקירת חבילות

en: Packages popup
he_IL: חלונות קופצים של חבילות

en: Paddle
he_IL: מָשׁוֹט

en: Page
he_IL: דף

en: Page card
he_IL: כרטיס עמוד

en: Page content
he_IL: תוכן העמוד

en: Page header
he_IL: כותרת העמוד

en: Page messages
he_IL: הודעות דף

en: Page scroll
he_IL: גלילת דף

en: Paid
he_IL: שולם

en: Paid deposit
he_IL: הפקדה בתשלום

en: Paid remaining amount
he_IL: סכום שנותר לתשלום

en: Panel & access permissions
he_IL: הרשאות גישה ולוח בקרה

en: Panel Button Type
he_IL: סוג כפתור לוח

en: Panel access
he_IL: גישה לפאנל

en: Panel recovery
he_IL: שחזור לוח הבקרה

en: Panel subtab name
he_IL: שם תת-כרטיסייה בלוח

en: Paragraph
he_IL: פסקה

en: Partially Paid
he_IL: תשלום חלקי

en: Partially Refunded
he_IL: החזר חלקי

en: Partially paid
he_IL: שולם חלקית

en: Parts
he_IL: חלקים

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password Updated!
he_IL: סיסמה עודכנה!

en: Password changed successfully
he_IL: סיסמה אופסה בהצלחה

en: Password has been changed
he_IL: הסיסמה שונתה

en: Password is set
he_IL: הסיסמה הוגדרה

en: Password must be longer than 3 characters
he_IL: הסיסמה חייבת להיות ארוכה משלושה תווים

en: Password reset link has been sent to your email.
he_IL: קישור לאיפוס הסיסמה נשלח לכתובת הדוא"ל שלך.

en: Passwords do not match
he_IL: הסיסמאות אינם תואמות

en: Passwords don't match.
he_IL: הסיסמאות אינן תואמות.

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
he_IL: הדבק את המפתח הסודי שקיבלת לאחר יצירת זוג מפתחות ה-API ב-Google reCAPTCHA.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
he_IL: הדבק את מפתח האתר שקיבלת לאחר יצירת זוג מפתחות ה-API ב-Google reCAPTCHA.

en: Pay
he_IL: יום

en: Pay for all appointments at once
he_IL: שלם עבור כל התורים בבת אחת

en: Pay now
he_IL: שלם עכשיו

en: Pay only for the first appointment
he_IL: שלם רק עבור הפגישה הראשונה

en: Pay with payment link
he_IL: שלם באמצעות קישור תשלום

en: PayPal payment link
he_IL: קישור לתשלום PayPal

en: Payee email
he_IL: כתובת מייל של מבצע העבודה

en: Paying later
he_IL: תשלום מאוחר יותר

en: Paying now
he_IL: משלם עכשיו

en: Payment
he_IL: תשלום

en: Payment History
he_IL: היסטוריית תשלומים

en: Payment ID
he_IL: מזהה תשלום

en: Payment Method
he_IL: שיטת התשלום

en: Payment Method:
he_IL: אמצעי תשלום:

en: Payment Status
he_IL: סטטוס תשלום

en: Payment Type:
he_IL: סוג תשלום:

en: Payment amount
he_IL: סכום התשלום

en: Payment created
he_IL: תשלום נוצר

en: Payment currency
he_IL: מטבע התשלום

en: Payment date
he_IL: תאריך התשלום

en: Payment details
he_IL: פרטי תשלום

en: Payment due amount
he_IL: סכום התשלום המגיע

en: Payment error
he_IL: בעיה בתשלום

en: Payment history
he_IL: היסטוריית תשלומים

en: Payment link for Barion
he_IL: היסטוריית תשלומים

en: Payment method
he_IL: אמצעי תשלום

en: Payment method:
he_IL: אמצעי תשלום:

en: Payment methods
he_IL: אמצעי תשלום

en: Payment protected by policy and powered by
he_IL: תשלום מוגן על ידי מדיניות ומופעל על ידי

en: Payment segment
he_IL: קטע התשלומים

en: Payment status
he_IL: סטטוס תשלום

en: Payment summary
he_IL: סיכום תשלומים

en: Payment type
he_IL: סוג תשלום

en: Payment type, deposit payment...
he_IL: סוג תשלום, תשלום פיקדון...

en: Payment was canceled.
he_IL: התשלום בוטל.

en: Payments
he_IL: תשלומים

en: Pending
he_IL: ממתין

en: Pending appointments
he_IL: פגישות בהמתנה

en: Pending payment
he_IL: תשלום בהמתנה

en: People
he_IL: אנשים

en: People counting logic
he_IL: לוגיקת ספירת אנשים

en: Per Location
he_IL: לפי מיקום

en: Per Service
he_IL: לפי שירות

en: Per customer
he_IL: לפי לקוח

en: Percentage
he_IL: אחוז

en: Percentage amount
he_IL: אחוז

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
he_IL: אחוז ההפקדה יחושב על סך מחיר ההזמנה<br>והסכום הקבוע יכול להיות מוכפל במספר האנשים או להישאר קבוע על סך מחיר ההזמנה.

en: Percentage of Load
he_IL: אחוז העומס

en: Period
he_IL: פרק זמן

en: Period available for booking in advance
he_IL: תקופה זמינה להזמנה מראש

en: Periods
he_IL: תקופה

en: Permanent access token
he_IL: אסימון גישה קבוע

en: Person
he_IL: אדם

en: Personal Information
he_IL: פרטים אישיים

en: Personal information
he_IL: מידע אישי

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Phone Number
he_IL: מספר טלפון

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
he_IL: הטלפון כבר קיים עם שם אחר. אנא בדוק את שמך.

en: Phone number
he_IL: מספר טלפון

en: Phone number ID
he_IL: מספר טלפון מזהה

en: Phone number copied to clipboard.
he_IL: מספר הטלפון הועתק ללוח.

en: Phone number must include a country code.
he_IL: מספר הטלפון חייב לכלול קידומת מדינה.

en: Phone:
he_IL: טלפון:

en: Pick a date or range
he_IL: בחר תאריך או טווח

en: Pick a year
he_IL: בחר שנה

en: Pick date & time
he_IL: בחר תאריך &זמן

en: Pick date & time:
he_IL: בחר תאריך & שעה:

en: Pin icon
he_IL: סמל סיכה

en: Pixel ID
he_IL: מזהה פיקסל

en: Placeholder
he_IL: מציין מקום

en: Placeholder Color
he_IL: SMS Placeholders

en: Placeholder copied to clipboard.
he_IL: מקום שמור הועתק ללוח.

en: Placeholder text
he_IL: טקסט מחזיק מקום

en: Placeholders
he_IL: מצייני מקום

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
he_IL: API של מקומות (חדש) נדרש אך אינו מופעל. אנא הפעל אותו ב-Google Cloud Console.

en: Plain
he_IL: פשוט

en: Plans
he_IL: תוכניות

en: Please Wait
he_IL: המתן בבקשה

en: Please cancel the event first before deleting it.
he_IL: אנא בטל תחילה את האירוע לפני מחיקתו.

en: Please check your .csv file and try again.
he_IL: אנא בדוק את קובץ ה-csv שלך ונסה שוב.

en: Please choose appointment date
he_IL: אנא בחר תאריך לפגישה

en: Please choose appointment time
he_IL: אנא בחר שעת פגישה

en: Please confirm you are not a robot
he_IL: אנא אשר שאתה לא רובוט

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
he_IL: אנא ודא שהשירותים והעובדים נוצרו ושירותים הוקצו לעובדים.

en: Please enter Mailgun API key
he_IL: אנא הזן את מפתח ה-API של Mailgun

en: Please enter Mailgun Domain
he_IL: אנא הזן את דומיין Mailgun

en: Please enter SMTP host
he_IL: אנא הזן את מארח SMTP

en: Please enter SMTP password
he_IL: אנא הזן סיסמת SMTP

en: Please enter SMTP port
he_IL: אנא הזן את יציאת SMTP

en: Please enter SMTP username
he_IL: אנא הזן שם משתמש SMTP

en: Please enter a code.
he_IL: אנא הזן קוד.

en: Please enter a content.
he_IL: אנא הזן תוכן.

en: Please enter a first name.
he_IL: אנא הזן שם פרטי.

en: Please enter a last name
he_IL: אנא הזן שם משפחה

en: Please enter a live publishable key.
he_IL: אנא הזן מפתח שניתן לפרסום.

en: Please enter a live secret key.
he_IL: אנא הזן מפתח סודי פעיל.

en: Please enter a name.
he_IL: אנא הזן שם.

en: Please enter a new password again.
he_IL: אנא הזן שוב סיסמה חדשה.

en: Please enter a new password.
he_IL: אנא הזן סיסמה חדשה.

en: Please enter a notification name.
he_IL: אנא הזן שם הודעה.

en: Please enter a password.
he_IL: אנא הזן סיסמה.

en: Please enter a recipient email.
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל של הנמען.

en: Please enter a recipient phone.
he_IL: אנא הזן את מספר הטלפון של הנמען.

en: Please enter a sender email.
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל של השולח.

en: Please enter a sender name.
he_IL: אנא הזן שם שולח.

en: Please enter a subject.
he_IL: אנא הזן נושא.

en: Please enter a tax amount.
he_IL: אנא הזן סכום מס.

en: Please enter a test publishable key.
he_IL: אנא הזן מפתח שניתן לפרסום לצורך בדיקה.

en: Please enter a test secret key.
he_IL: אנא הזן מפתח סודי לבדיקה.

en: Please enter a ticket code.
he_IL: אנא הזן קוד כרטיס.

en: Please enter a ticket name.
he_IL: אנא הזן שם כרטיס.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
he_IL: אנא הזן כתובת URL חוקית עם פרוטוקול (http:// או https://).

en: Please enter a valid email address
he_IL: הכנס כתובת מייל מאומתת

en: Please enter a valid email address.
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית.

en: Please enter a valid phone number.
he_IL: אנא הזן מספר טלפון תקף.

en: Please enter an email.
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל.

en: Please enter an event.
he_IL: אנא הזן אירוע.

en: Please enter appointment date...
he_IL: אנא הכנס את תאריך הפגישה ...

en: Please enter coupon
he_IL: אנא הכנס שובר (קופון)

en: Please enter current password
he_IL: הכנס סיסמה נוכחית

en: Please enter date
he_IL: הכנס יום בבקשה

en: Please enter date of birth
he_IL: הכנס יום הולדת בבקשה

en: Please enter email
he_IL: בבקשה הכנס כתובת מייל

en: Please enter email or username
he_IL: הכנס מייל או שם משתמש

en: Please enter end time
he_IL: הכנס שעת סיום

en: Please enter first name
he_IL: הכנס שם פרטי

en: Please enter last name
he_IL: הכנס שם משפחה

en: Please enter live API Key
he_IL: אנא הזן מפתח API פעיל

en: Please enter live POSKey
he_IL: Please enter live Secret

en: Please enter live client ID
he_IL: אנא הזן את מזהה הלקוח החי

en: Please enter live key ID
he_IL: אנא הזן מזהה מפתח פעיל

en: Please enter live key secret
he_IL: אנא הזן את סוד המפתח החי

en: Please enter live secret
he_IL: אנא הזן סוד חי

en: Please enter name
he_IL: הכנס שם

en: Please enter new password
he_IL: בבקה הכנס סיסמה חדשה

en: Please enter new password again
he_IL: אנא הכנס שוב סיסמה חדשה

en: Please enter password
he_IL: הכנס סיסמה

en: Please enter payee email
he_IL: בבקשה הכנס כתובת מייל

en: Please enter phone
he_IL: בבקשה הכנס מספר טלפון

en: Please enter phone number
he_IL: בבקשה הכנס מספר טלפון

en: Please enter sandbox POSKey
he_IL: Please enter site key

en: Please enter start time
he_IL: הכנס שעת התחלה

en: Please enter tax rate name.
he_IL: אנא הזן את שם שיעור המס.

en: Please enter test API Key
he_IL: אנא הזן מפתח API לבדיקה

en: Please enter test client ID
he_IL: אנא הזן מזהה לקוח לבדיקה

en: Please enter test key ID
he_IL: אנא הזן מזהה מפתח בדיקה

en: Please enter test key secret
he_IL: אנא הזן את סוד המפתח לבדיקה

en: Please enter test secret
he_IL: אנא הזן את סוד הבדיקה

en: Please enter waiting list capacity
he_IL: אנא הזן את קיבולת רשימת ההמתנה

en: Please fill in your address.
he_IL: אנא מלא את כתובתך.

en: Please log in to Square
he_IL: אנא התחבר ל-Square

en: Please map corresponding data to columns:
he_IL: אנא מיין את הנתונים המתאימים לעמודות:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
he_IL: שימו לב: כדי שאפשרות זו תפעל, עליכם להוסיף מחליפים חדשים לקישורי תשלום לתבניות ההודעות.

en: Please refine your search criteria
he_IL: אנא ציין את קריטריוני החיפוש שלך

en: Please select
he_IL: בחר בבקשה

en: Please select a category.
he_IL: אנא בחר קטגוריה.

en: Please select a closing date.
he_IL: אנא בחר תאריך סיום.

en: Please select a closing time.
he_IL: אנא בחר שעת סגירה.

en: Please select a color.
he_IL: אנא בחר צבע.

en: Please select a customer.
he_IL: אנא בחר לקוח.

en: Please select a date range that is within the period range.
he_IL: אנא בחר טווח תאריכים שנמצא בתוך טווח הזמן.

en: Please select a date range.
he_IL: אנא בחר טווח תאריכים.

en: Please select a date.
he_IL: אנא בחר תאריך.

en: Please select a duration.
he_IL: אנא בחר משך זמן.

en: Please select a location
he_IL: אנא בחר מיקום

en: Please select a location.
he_IL: אנא בחר מיקום.

en: Please select a package.
he_IL: אנא בחר חבילה.

en: Please select a service.
he_IL: אנא בחר שירות.

en: Please select a start time.
he_IL: אנא בחר שעת התחלה.

en: Please select a time.
he_IL: אנא בחר שעה.

en: Please select a type.
he_IL: אנא בחר סוג.

en: Please select an action.
he_IL: אנא בחר פעולה.

en: Please select an attendee.
he_IL: אנא בחר משתתף.

en: Please select an email template.
he_IL: אנא בחר תבנית דוא"ל.

en: Please select an employee.
he_IL: אנא בחר עובד.

en: Please select an end date.
he_IL: אנא בחר תאריך סיום.

en: Please select an end time.
he_IL: אנא בחר שעת סיום.

en: Please select an event.
he_IL: אנא בחר אירוע.

en: Please select an opening date.
he_IL: אנא בחר תאריך פתיחה.

en: Please select an opening time.
he_IL: אנא בחר שעת פתיחה.

en: Please select an option.
he_IL: אנא בחר אפשרות.

en: Please select at least one customer
he_IL: אנא בחר לפחות לקוח אחד

en: Please select at least one employee.
he_IL: אנא בחר לפחות עובד אחד.

en: Please select at least one service.
he_IL: אנא בחר לפחות שירות אחד.

en: Please select customer
he_IL: אנא בחר לקוח

en: Please select date
he_IL: אנא בחר יום

en: Please select employee
he_IL: בחר בבקשה עובד

en: Please select location
he_IL: בבקשה בחר מיקום

en: Please select package:
he_IL: אנא בחר חבילה:

en: Please select repeat interval
he_IL: אנא בחר מרווח חזרה

en: Please select repeat period
he_IL: אנא בחר תקופת החזרה

en: Please select service
he_IL: בחר שירות בבקשה

en: Please select the extra:
he_IL: אנא בחר את התוספת:

en: Please select time
he_IL: אנא בחר זמן

en: Please upload the file
he_IL: העלה את הקובץ

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
he_IL: אנא השתמש בווידג'ט הקוד הקצר המובנה של Elementor במקום בווידג'ט Amelia בעת הוספת Amelia לחלון קופץ.

en: Plugin Activation Error
he_IL: שגיאת הפעלת תוסף

en: Plugin has been activated
he_IL: התוסף הופעל

en: Plugin has been deactivated
he_IL: התוסף נוטרל

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
he_IL: חוסם חלונות קופצים מופעל! כדי להוסיף את הפגישה ליומן שלך, אנא אפשר חלונות קופצים והוסף את האתר הזה לרשימת החריגים שלך.

en: Popup Heading
he_IL: ממתין

en: Popup buttons
he_IL: כפתורי קופצים

en: Popup title
he_IL: כותרת חלון קופץ

en: Preload entities when page loads
he_IL: טען מראש את הישויות בעת טעינת הדף

en: Prepared
he_IL: מתכונן

en: Preselect Booking Parameters
he_IL: בחר פרמטרי הזמנה מראש

en: Preselect Current Date
he_IL: בחר בתאריך הנוכחי מראש

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
he_IL: בחר מראש את תיבת הסימון "הירשם"

en: Preset Colors
he_IL: צבעים מוגדרים מראש

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
he_IL: מנע הזמנות בשעות המסומנות כעמוסות ביומן Google של העובד.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
he_IL: מנע התנגשויות בתזמון באמצעות סנכרון לוח שנה בזמן אמת עבור כל עובד.

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview Invoice
he_IL: תצוגה מקדימה של חשבונית

en: Preview invoice
he_IL: תצוגה מקדימה של חשבונית

en: Previous range
he_IL: טווח קודם

en: Price
he_IL: מחיר

en: Price Asc
he_IL: מחיר עולה

en: Price Ascending
he_IL: לפי מחיר גבוה

en: Price Desc
he_IL: מחיר תיאור

en: Price Descending
he_IL: לפי מחיר נמוך

en: Price indicators
he_IL: אינדיקטורים למחירים

en: Price number of decimals
he_IL: מספר הספרות אחרי הנקודה העשרונית במחיר

en: Price per Spot
he_IL: מחיר למקום

en: Price separator
he_IL: מפריד מחירים

en: Price symbol position
he_IL: מיקום סמל המחיר

en: Price type
he_IL: סוג מחיר

en: Price:
he_IL: מחיר:

en: Pricing
he_IL: תמחור

en: Pricing & duration
he_IL: תמחור ומשך

en: Pricing by Date range
he_IL: תמחור לפי טווח תאריכים

en: Pricing by date & time
he_IL: תמחור לפי תאריך ושעה

en: Pricing by date range
he_IL: תמחור לפי טווח תאריכים

en: Pricing by duration
he_IL: תמחור לפי משך

en: Pricing by number of people
he_IL: תמחור לפי מספר אנשים

en: Pricing by the number of people
he_IL: תמחור לפי מספר האנשים

en: Primary
he_IL: ראשי

en: Primary Button Type
he_IL: סוג כפתור ראשי

en: Primary Gradient
he_IL: מעבר צבע ראשי

en: Primary and state colors
he_IL: צבעים ראשיים וצבעים של מדינות

en: Primary button style
he_IL: סגנון כפתור ראשי

en: Primary color
he_IL: צבע ראשי

en: Primary text
he_IL: טקסט ראשי

en: Process payments easily with Square.
he_IL: בצעו תשלומים בקלות עם Square.

en: Processing
he_IL: עיבוד

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Profile data updated successfully
he_IL: נתוני הפרופיל עודכנו בהצלחה

en: Profile deleted
he_IL: הפרופיל נמחק

en: Profile has been updated
he_IL: הפרופיל עודכן

en: Property name
he_IL: שם הנכס

en: Property value
he_IL: ערך הנכס

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
he_IL: הגן על מערכת ההזמנות שלך מפני בוטים על ידי שילוב מפתחות reCAPTCHA.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
he_IL: ספק חווית הזמנה פשוטה ומודרכת באתר האינטרנט שלך. התאם אישית את העיצוב והתוויות כדי לשפר את השימושיות ולהתאים לצרכי העסק שלך.

en: Publish
he_IL: פרסם

en: Publish Form
he_IL: פרסם טופס

en: Purchase code
he_IL: קוד רכישה

en: Purchase is canceled
he_IL: הרכישה בוטלה

en: Purchased
he_IL: נרכש

en: Purple
he_IL: סגול

en: Qty
he_IL: כמות

en: Qty:
he_IL: כמות:

en: Quantity
he_IL: כמות מקסימלית

en: Quantity Asc
he_IL: כמות עולה

en: Quantity Desc
he_IL: כמות תיאור

en: Quantity is shared
he_IL: הכמות משותפת

en: Quantity per location
he_IL: כמות לכל מיקום

en: Quantity per service
he_IL: כמות לכל שירות

en: Queued
he_IL: בתור

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
he_IL: הורד במהירות את כל פרטי הפגישות מדף ההזמנות, מה שהופך את הדיווח, הניתוח וניהול הרישומים לפשוטים ויעילים.

en: Radio button
he_IL: כפתור רדיו

en: Random
he_IL: אקראי

en: Rate
he_IL: דירוג

en: Razorpay payment link
he_IL: קישור לתשלום Razorpay

en: Re-type New Password
he_IL: הקלד שוב את הסיסמה החדשה

en: Re-type new password
he_IL: הקלד שוב את הסיסמה החדשה

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Recharge
he_IL: טעינה

en: Recharge balance
he_IL: טען את היתרה

en: Recipient email
he_IL: דוא"ל הנמען

en: Recipient phone
he_IL: טלפון של הנמען

en: Recurrence
he_IL: חזרה

en: Recurrences
he_IL: חזרות

en: Recurring
he_IL: מַחזוֹרִי

en: Recurring Appointment
he_IL: פגישה חוזרת

en: Recurring Appointments
he_IL: פגישות חוזרות

en: Recurring Appointments:
he_IL: פגישות חוזרות:

en: Recurring Summary
he_IL: סיכום חוזר

en: Recurring appointment
he_IL: פגישה חוזרת

en: Recurring appointment payment
he_IL: תשלום עבור פגישה חוזרת

en: Recurring appointments
he_IL: פגישות חוזרות

en: Recurring appointments details
he_IL: פרטי פגישות חוזרות

en: Recurring appointments setup
he_IL: הגדרת פגישות חוזרות

en: Recurring appointments:
he_IL: פגישות חוזרות:

en: Recurring events
he_IL: אירועים חוזרים

en: Recurring notification
he_IL: הודעה חוזרת

en: Recurring popup
he_IL: חלונית קופצת חוזרת

en: Recurring summary
he_IL: סיכום חוזר

en: Red
he_IL: אדום

en: Redirect
he_IL: הפניה

en: Redirect URI
he_IL: הפניה מחדש של URI

en: Redirect URL (denied)
he_IL: כתובת URL להפניה (נדחתה)

en: Redirect URL After Booking
he_IL: הפניה מחדש לכתובת URL לאחר ההזמנה

en: Redirect URL after Payment
he_IL: Redirect URL After Booking

en: Redirect URL after booking
he_IL: הפניה מחדש לכתובת URL לאחר ההזמנה

en: Redirect URL after payment
he_IL: הפניה לכתובת URL לאחר התשלום

en: Redirect URL for successfully approved booking
he_IL: כתובת URL להפניה מחדש עבור הזמנה שאושרה בהצלחה

en: Redirect URL for successfully rejected booking
he_IL: כתובת URL להפניה מחדש עבור הזמנה שנדחתה בהצלחה

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
he_IL: כתובת URL להפניה מחדש עבור הזמנה שלא אושרה

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
he_IL: כתובת URL להפניה מחדש עבור הזמנה שנדחתה ללא הצלחה

en: Redirect URLs
he_IL: הפניות לאתרים

en: Redirect page
he_IL: הפניה לדף

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
he_IL: הפחיתו את מספר הנעדרים באמצעות תזכורות שנשלחות אוטומטית במועד

en: Reflect On
he_IL: משפיע על

en: Refund
he_IL: החזר כספי

en: Refund Transaction
he_IL: עסקת החזר כספי

en: Refunded
he_IL: הוחזר

en: Registration, Telephone Number, Email
he_IL: רישום, מספר טלפון, דוא"ל

en: Reject appointment link
he_IL: דחה קישור לפגישה

en: Rejected
he_IL: נדחה

en: Remaining Amount:
he_IL: סכום שנותר:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
he_IL: יתרת הסכום הכולל תשולם במקום.

en: Remind me when my SMS balance is low
he_IL: הזכר לי כאשר יתרת ה-SMS שלי נמוכה

en: Remove Attendee
he_IL: הסר משתתף

en: Remove Google Calendar busy slots
he_IL: הסר משבצות תפוסות ביומן Google

en: Remove Outlook Calendar busy slots
he_IL: הסר משבצות תפוסות ביומן Outlook

en: Reorder Packages
he_IL: סידור מחדש של חבילות

en: Reorder Services
he_IL: סידור מחדש של שירותים

en: Reorder on website
he_IL: סדר מחדש באתר האינטרנט

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
he_IL: שינוי סדר החבילות משפיע על אופן הצגתן באתר האינטרנט.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
he_IL: שינוי סדר השירותים משפיע על אופן הצגתם באתר האינטרנט.

en: Repeat
he_IL: חזור

en: Repeat Appointment
he_IL: פגישה חוזרת

en: Repeat Event
he_IL: חזור על האירוע

en: Repeat Every Year
he_IL: מחזור שנתי

en: Repeat Yearly
he_IL: מחזור שנתי

en: Repeat appointment
he_IL: פגישה חוזרת

en: Repeat event
he_IL: אירוע חוזר

en: Repeat every
he_IL: חזור כל

en: Repeat every year
he_IL: חזור על הפעולה מדי שנה

en: Repeat new password
he_IL: חזור על הסיסמה החדשה

en: Repeat on
he_IL: חזור על

en: Repeat this appointment
he_IL: חזור על פגישה זו

en: Repeat yearly
he_IL: חזור על פעולה זו מדי שנה

en: Repeat:
he_IL: חזור:

en: Replace
he_IL: החלף

en: Reply-to email
he_IL: כתובת דוא"ל לתשובה

en: Require password for login
he_IL: חייב סיסמה כדי להתחבר

en: Required
he_IL: חובה

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
he_IL: שדות חובה: <b>שם פרטי</b> ו- <b>שם משפחה</b>.

en: Reschedule
he_IL: תזמן מחדש

en: Reschedule appointment
he_IL: תזמון מחדש של פגישה

en: Rescheduled
he_IL: נקבע מחדש

en: Reset
he_IL: אפס

en: Reset Form
he_IL: אפס טופס

en: Reset Password
he_IL: אפס סיסמה

en: Reset form settings
he_IL: אפס את הגדרות הטופס

en: Reset password
he_IL: אפס סיסמה

en: Resource
he_IL: משאב

en: Resource Details
he_IL: פרטי המשאב

en: Resource booking setup
he_IL: הגדרת הזמנת משאבים

en: Resource has been added.
he_IL: המשאב נוסף.

en: Resource has been deleted.
he_IL: המשאב נמחק.

en: Resource has been hidden.
he_IL: המשאב הוסתר.

en: Resource has been updated.
he_IL: המשאב עודכן.

en: Resource is now visible.
he_IL: המשאב כעת גלוי.

en: Resources
he_IL: משאבים

en: Return to Home
he_IL: חזרה לדף הבית

en: Returning
he_IL: חוזרים

en: Revenue
he_IL: הַכנָסָה

en: Ribbon
he_IL: סרט

en: Role
he_IL: תפקיד

en: Roles & permissions
he_IL: תפקידים והרשאות

en: Roles settings
he_IL: הגדרות תפקידים

en: Round-robin
he_IL: סיבוב

en: Rules
he_IL: כללים

en: SMS History
he_IL: היסטוריית SMS

en: SMS Settings
he_IL: הגדרות SMS

en: SMS balance
he_IL: יתרת SMS

en: SMS history
he_IL: היסטוריית SMS

en: SMTP Host
he_IL: מארח SMTP

en: SMTP Password
he_IL: סיסמת SMTP

en: SMTP Port
he_IL: יציאת SMTP

en: SMTP Secure
he_IL: SMTP מאובטח

en: SMTP Username
he_IL: שם משתמש SMTP

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
he_IL: אימות פרטי SMTP נכשל. אנא בדוק את ההגדרות שלך.

en: Same day
he_IL: באותו יום

en: Sandbox mode
he_IL: מצב ארגז חול

en: Sandbox secret key (POSKey)
he_IL: מפתח סודי של Sandbox (POSKey)

en: Sat
he_IL: שבת

en: Saturday
he_IL: שבת

en: Save
he_IL: שמור

en: Save
he_IL: חסוך

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Save Special Day
he_IL: שמור יום מיוחד

en: Save changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
he_IL: חסוך זמן והפחת את העבודה הידנית באמצעות חשבוניות מיידיות שנוצרות אוטומטית

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
he_IL: חסוך זמן על ידי אוטומציה של אירועים חוזרים במקום ליצור אותם ידנית

en: Save time with fast, one-click appointment exports
he_IL: חסוך זמן עם ייצוא מהיר של פגישות בלחיצה אחת

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
he_IL: חסוך זמן עם ייצוא נתוני לקוחות מהיר וקל

en: Scan
he_IL: סריקה

en: Scan E-Ticket
he_IL: בחר כרטיסים

en: Scan e-ticket
he_IL: סרוק כרטיס אלקטרוני

en: Schedule
he_IL: לוח זמנים

en: Schedule setup required
he_IL: נדרשת הגדרת לוח זמנים

en: Schedule:
he_IL: לוח זמנים:

en: Scheduled
he_IL: מתוזמן

en: Scheduled Before Appointment
he_IL: מתוזמן לפני הפגישה

en: Scheduled Before Event
he_IL: מתוזמן לפני האירוע

en: Scheduled notification
he_IL: הודעה מתוזמנת

en: Scope
he_IL: היקף

en: Scopes
he_IL: היקפים

en: Search
he_IL: חפש

en: Search Coupons
he_IL: חפש קופונים

en: Search Filters
he_IL: פילטרים לחיפוש

en: Search Input Field
he_IL: שדה קלט שירות

en: Search Resources
he_IL: חיפוש משאבים

en: Search Results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Search Taxes
he_IL: פילטרים לחיפוש

en: Search attendees
he_IL: חפש משתתפים

en: Search booked appointments
he_IL: חיפוש פגישות שהוזמנו

en: Search bookings
he_IL: חפש הזמנות

en: Search customers
he_IL: חיפוש לקוחות

en: Search employees
he_IL: חפש עובדים

en: Search events
he_IL: חיפוש אירועים

en: Search extras
he_IL: חיפוש תוספות

en: Search features
he_IL: תכונות חיפוש

en: Search for Events
he_IL: חפש אירועים

en: Search for events
he_IL: חפש אירועים

en: Search integrations
he_IL: חיפוש אינטגרציות

en: Search invoices
he_IL: חיפוש חשבוניות

en: Search locations
he_IL: מיקומים לחיפוש

en: Search notifications
he_IL: הודעות חיפוש

en: Search packages
he_IL: חפש חבילות

en: Search services
he_IL: שירותי חיפוש

en: Search...
he_IL: חיפוש...

en: Second
he_IL: שני

en: Second {day}
he_IL: שני {day}

en: Secondary
he_IL: משני

en: Secondary Button Type
he_IL: סוג כפתור משני

en: Secondary button style
he_IL: סגנון כפתור משני

en: Secondary color
he_IL: צבע משני

en: Secondary text
he_IL: טקסט משני

en: Secret key (POSKey)
he_IL: מפתח סודי (POSKey)

en: Section
he_IL: פעולה

en: Securely process payments using Stripe.
he_IL: עיבוד תשלומים בצורה מאובטחת באמצעות Stripe.

en: Segment
he_IL: קטע

en: Segments
he_IL: קטעים

en: Select
he_IL: בחר

en: Select Address
he_IL: בחר כתובת

en: Select Apple Calendar
he_IL: בחר לוח שנה

en: Select Box
he_IL: תיבת בחירה

en: Select Calendar
he_IL: בחר לוח שנה

en: Select Catalog View
he_IL: בחר תצוגת קטלוג

en: Select Coupon
he_IL: בחר קופון

en: Select Customer
he_IL: בחר לקוח(ות)

en: Select Customer(s)
he_IL: בחר לקוח(ות)

en: Select Date
he_IL: בחר יום

en: Select Employee
he_IL: בחר עובד

en: Select Event
he_IL: בחר אירוע

en: Select Events
he_IL: בחר אירועים

en: Select Location
he_IL: בחר מיקום

en: Select Package
he_IL: בחר חבילה

en: Select Repeat Interval
he_IL: בחר מרווח חזרה

en: Select Repeat Period
he_IL: בחר תקופת חזור

en: Select Service
he_IL: בחר שירות

en: Select Service Category
he_IL: בחר קטגוריית שירות

en: Select Tag
he_IL: בחר תויות

en: Select Tags
he_IL: בחר תויות

en: Select Tickets
he_IL: בחר כרטיסים

en: Select Time
he_IL: בחר זמן

en: Select View
he_IL: בחר תצוגה

en: Select WooCommerce product
he_IL: בחר מוצר WooCommerce

en: Select Zoom User
he_IL: בחר משתמש זום

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
he_IL: בחר מחזיק מקום כדי להוסיף אותו במקום שבו נמצא הסמן.

en: Select at least one option.
he_IL: בחר לפחות אפשרות אחת.

en: Select box
he_IL: תיבת בחירה

en: Select category
he_IL: בחר קטגוריה

en: Select customer, employee and service
he_IL: בחר לקוח, עובד ושירות

en: Select date
he_IL: בחר תאריך

en: Select date and time
he_IL: בחר תאריך ושעה

en: Select delimiter
he_IL: בחר תוחם

en: Select employee
he_IL: בחר עובד

en: Select event
he_IL: בחר אירוע

en: Select location
he_IL: בחר מיקום

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
he_IL: בחר רק שירותים ספציפיים לתקופה זו. <br/> אם לא נבחרים שירותים כלשהם, כל השירותים שהוקצו לעובד זה <br/> יהיו זמינים להזמנה בתקופה זו.

en: Select or Create New
he_IL: בחר או צור חדש

en: Select or Create Tag
he_IL: בחר או צור תג

en: Select package
he_IL: בחר חבילה

en: Select placeholder
he_IL: בחר מחזיק מקום

en: Select service
he_IL: בחר שירות

en: Select specific location for each period.
he_IL: בחר מיקום ספציפי לכל תקופה.

en: Select specific location for this period.
he_IL: בחר מיקום ספציפי לתקופה זו.

en: Select specific services for each period.
he_IL: בחר שירותים ספציפיים לכל תקופה.

en: Select the Appointment Time
he_IL: בחר את מועד הפגישה

en: Select the Extras you'd like
he_IL: בחר את התוספות שתרצה

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
he_IL: בחר את מוצר WooCommerce שישמש עבור חבילה זו.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
he_IL: בחר את הפעולה שתפעיל את האירוע למעקב.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
he_IL: בחר את העובד שייתווסף כמארגן האירוע ביומן Google/Outlook/Apple. עובדים שנבחרו תחת 'צוות' ייתווספו כאורחים.

en: Select the events this coupon can be used for.
he_IL: בחר את האירועים שבהם ניתן להשתמש בקופון זה.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
he_IL: בחר את מספר הכרטיסים שברצונך להזמין עבור כל סוג כרטיס

en: Select the packages this coupon can be used for.
he_IL: בחר את החבילות שניתן להשתמש בהן עם הקופון הזה.

en: Select the services this coupon can be used for.
he_IL: בחר את השירותים שניתן להשתמש בהם עם הקופון הזה.

en: Select this Employee
he_IL: בחר עובד זה

en: Select this employee
he_IL: בחר עובד זה

en: Select tickets
he_IL: בחר כרטיסים

en: Select your Square Location
he_IL: בחר את מיקום Square שלך

en: Selected
he_IL: נבחר

en: Selected Customers
he_IL: בחר לקוחות

en: Selected date background
he_IL: רקע התאריך הנבחר

en: Selected date text
he_IL: טקסט תאריך נבחר

en: Selected extras
he_IL: תוספות נבחרות

en: Selected extras details
he_IL: פרטי תוספות נבחרות

en: Selected services
he_IL: שירותים נבחרים

en: Semicolon (;)
he_IL: נקודה פסיק

en: Send
he_IL: שלח

en: Send Access Link
he_IL: שלח קישור גישה

en: Send ICS file for approved bookings
he_IL: שלח קובץ ICS עבור הזמנות מאושרות

en: Send ICS file for pending bookings
he_IL: שלח קובץ ICS עבור הזמנות בהמתנה

en: Send Reset Link
he_IL: שלח קישור לאיפוס

en: Send access link
he_IL: שלח קישור גישה

en: Send after appointment
he_IL: שלח לאחר התור

en: Send after event
he_IL: שלח לאחר האירוע

en: Send all SMS messages to additional numbers
he_IL: שלח את כל הודעות ה-SMS למספרים נוספים

en: Send all notifications to additional addresses
he_IL: שלח את כל ההתראות לכתובות נוספות

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
he_IL: שלח התראות על פגישות ישירות דרך WhatsApp.

en: Send at
he_IL: שלח ב

en: Send custom fields info for each customer separately
he_IL: שלח מידע על שדות מותאמים אישית עבור כל לקוח בנפרד

en: Send event invitation email
he_IL: שלח הזמנה לאירוע בדוא"ל

en: Send invoice
he_IL: שלח חשבונית

en: Send invoice to customer by default
he_IL: שלח חשבונית ללקוח כברירת מחדל

en: Send only this notification
he_IL: שלח רק הודעה זו

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
he_IL: שלחו הודעות דוא"ל ו-SMS מותאמות אישית לעסק שלכם.

en: Send smart, personalized notifications your way
he_IL: שלח התראות חכמות ומותאמות אישית בדרך שלך

en: Send test
he_IL: שלח בדיקה

en: Send to e-mail
he_IL: נשלח ל דואר אלקטרוני

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
he_IL: שלחו את נתוני הלקוחות שלכם ל-Mailchimp במהירות ובקלות.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
he_IL: מזהה השולח חייב להכיל בין 3 ל-11 תווים

en: Sender email
he_IL: דוא"ל השולח

en: Sender name
he_IL: שם השולח

en: Sent
he_IL: שלח

en: Separate-row export
he_IL: ייצוא בשורות נפרדות

en: Service
he_IL: שירות

en: Service Asc
he_IL: שירות Asc

en: Service Categories
he_IL: קטגוריות שירות

en: Service Category
he_IL: קטגוריית שירות

en: Service Desc
he_IL: תיאור השירות

en: Service ID
he_IL: מזהה שירות

en: Service Info
he_IL: מידע על השירות

en: Service Input Field
he_IL: שדה קלט שירות

en: Service Price
he_IL: מחיר השירות

en: Service Selection
he_IL: בחירת שירות

en: Service Subtotal
he_IL: סך הכל שירות

en: Service badge
he_IL: תג שירות

en: Service capacity
he_IL: קיבולת השירות

en: Service category
he_IL: קטגוריית שירות

en: Service count
he_IL: מספר השירותים

en: Service description
he_IL: תיאור השירות

en: Service details
he_IL: פרטי השירות

en: Service duration
he_IL: משך זמן השירות

en: Service employees list
he_IL: רשימת עובדי השירות

en: Service filter
he_IL: מסנן שירות

en: Service has been added.
he_IL: השירות נוסף.

en: Service has been deleted.
he_IL: השירות נמחק.

en: Service has been hidden.
he_IL: השירות הוסתר.

en: Service has been updated.
he_IL: השירות עודכן.

en: Service info
he_IL: מידע על השירות

en: Service information
he_IL: משך זמן השירות

en: Service is now visible.
he_IL: השירות כעת גלוי.

en: Service location
he_IL: מיקום השירות

en: Service name
he_IL: שם השירות

en: Service or event description
he_IL: תיאור השירות או האירוע

en: Service or event name
he_IL: שם השירות או האירוע

en: Service packages overview
he_IL: סקירת חבילות השירות

en: Service price
he_IL: מחיר השירות

en: Service selection
he_IL: בחירת שירות

en: Service subtotal
he_IL: סך הכל שירות

en: Service/Event
he_IL: שירות/אירוע

en: Services
he_IL: שירותים

en: Services & categories setup
he_IL: הגדרת שירותים וקטגוריות

en: Services Asc
he_IL: שירותים Asc

en: Services Desc
he_IL: תיאור השירותים

en: Services and packages overview
he_IL: סקירת שירותים וחבילות

en: Services have been reordered.
he_IL: השירותים סודרו מחדש.

en: Services list, Appointments
he_IL: רשימת שירותים, פגישות

en: Services overview
he_IL: סקירת השירותים

en: Services setup
he_IL: הגדרת שירותים

en: Set ICS file description
he_IL: הגדר תיאור קובץ ICS

en: Set Limit
he_IL: הגדר מגבלה

en: Set Minimum
he_IL: הגדר מינימום

en: Set Password
he_IL: הגדר סיסמה

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
he_IL: הגדר את המספר המרבי של אנשים שהלקוח יכול להוסיף בעת ההזמנה.

en: Set coupons to be case insensitive
he_IL: הגדר קופונים כלא רגישים לאותיות רישיות

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
he_IL: הגדר מחירים שונים לימים, שעות או תאריכים ספציפיים.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
he_IL: הגדר תמחור דינמי לשירותים בהתבסס על תנאים שונים.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
he_IL: הגדר תחילה את תקופת האירוע כדי לאפשר תמחור לפי טווח תאריכים.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
he_IL: הגדר מחירים גמישים לכרטיסים עם קטגוריות וטווחי תאריכים כדי למקסם את הנגישות וההכנסות.

en: Set general settings
he_IL: הגדר הגדרות כלליות

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
he_IL: הגדר אזורי זמן נפרדים לעובדים, כך שזמינותם והזמנותיהם יוצגו כהלכה ללקוחות ברחבי העולם.

en: Set metadata and description
he_IL: הגדר מטא-נתונים ותיאור

en: Set minimum
he_IL: הגדר מינימום

en: Set new password
he_IL: הגדר סיסמה חדשה

en: Set options, colors and labels for booking form
he_IL: הגדר אפשרויות, צבעים ותוויות לטופס ההזמנה

en: Set password
he_IL: הגדר סיסמה

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
he_IL: קבע מחירים בהתאם למספר האנשים בהזמנה.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
he_IL: הגדר את התיאור שיופיע באירוע בלוח השנה. ניתן להשתמש במחליפים הזמינים בדף ההודעות.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
he_IL: הגדר תחילה את תקופת האירוע כדי לאפשר תמחור לפי טווח תאריכים.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
he_IL: הגדר את המספר המרבי של אירועים עמוסים המוצגים בלוח השנה כדי לחסום הזמנות באמליה.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
he_IL: הגדר את המספר המרבי של אנשים המותר לכל פגישה עבור שירות זה.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
he_IL: הגדר את המספר המינימלי של אנשים הנדרש לכל פגישה עבור שירות זה.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
he_IL: הגדר את מספר ההזמנות המאושרות שלאחריו הלקוח יקבל אוטומטית את הקופון בהודעה. הערה: כדי להפעיל אפשרות זו, יש לכלול את מחזיק המקום של הקופון בתבנית ההודעה.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
he_IL: הגדר את הזמן לפני הפגישה שבו לקוחות<br/>לא יוכלו לבטל את הפגישה.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
he_IL: הגדר את הכותרת שתופיע באירוע בלוח השנה. ניתן להשתמש במחליפים הזמינים בדף ההודעות.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
he_IL: הגדר אפשרות זו אם ברצונך להגביל את מספר הפגישות שיכול לערוך עובד מדי יום, ללא תלות במספר הפגישות ש"מתאימות" לשעות העבודה.

en: Set up
he_IL: הגדר

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
he_IL: הגדר את פריסת לוח השנה ואת אפשרויות החלונות הקופצים החוזרים

en: Set up Content, Buttons and Labels
he_IL: הגדרת תוכן, כפתורים ותוויות

en: Set up Employees selection options
he_IL: לוגיקה בחירת עובדים

en: Set up Labels and Buttons
he_IL: הגדרת תוויות וכפתורים

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
he_IL: הגדר אפשרויות נראות של מיקום, תמונות, מסננים, קיבולת, מחיר ומצב

en: Set up Locations selection options
he_IL: תיאור המקום

en: Set up Package detailed view
he_IL: הגדר תצוגה מפורטת של החבילה

en: Set up Service detailed view
he_IL: פרטי השירות

en: Set up Services and Packages view
he_IL: הגדר תצוגת שירותים וחבילות

en: Set up Services selection options
he_IL: פרטי השירות

en: Set up Services view
he_IL: מיין שירותים

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
he_IL: הגדר אפשרויות בחירה של שירותים, מיקומים ועובדים

en: Set up Sidebar visibility and its content
he_IL: הגדר את נראות הסרגל הצדדי ואת תוכנו

en: Set up button type and labels
he_IL: הגדר את סוג הכפתור ותוויותיו

en: Set up button types and labels
he_IL: הגדרת סוגי כפתורים ותוויות

en: Set up categories cards
he_IL: הצג את כל הקטגוריות

en: Set up display options and labels
he_IL: הגדר אפשרויות תצוגה ותוויות

en: Set up labels
he_IL: הגדר תויות

en: Set up labels and buttons
he_IL: הגדר תוויות וכפתורים

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
he_IL: הגדר את נראות המידע על הצוות, המיקום, הגלריה ומידע נוסף על האירוע

en: Set up visibility and labels
he_IL: הגדר נראות ותוויות

en: Set up visibility and labels of ticket selection
he_IL: הגדר את הנראות והתוויות של בחירת הכרטיסים

en: Set up visibility, button type and labels
he_IL: הגדר נראות, סוג כפתור ותוויות

en: Set your Google Map API Key in General Settings
he_IL: הגדר את מפתח ה-API של Google Map בהגדרות כלליות

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
he_IL: הגדר את שעות העבודה של החברה שלך. לוח הזמנים הזה ישמש את כל העובדים החדשים, אך תוכל להתאים אותו אישית לכל עובד בהמשך.

en: Setting up days off
he_IL: הגדרת ימי חופשה

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings have been saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Shared
he_IL: משותף

en: Shared Pool
he_IL: מאגר משותף

en: Shared capacity across services
he_IL: קיבולת משותפת בין שירותים

en: Shared category capacity
he_IL: קיבולת קטגוריה משותפת

en: Show
he_IL: הצג

en: Show Add To Calendar option to customers
he_IL: הצג את האפשרות "הוסף ליומן" ללקוחות

en: Show All
he_IL: הצג הכל

en: Show All Periods
he_IL: הצג את כל התקופות

en: Show Less Periods
he_IL: הצג פחות נקודות

en: Show Type
he_IL: הצג סוג

en: Show all categories
he_IL: הצג את כל הקטגוריות

en: Show all employees
he_IL: הצג את כל העובדים

en: Show all events
he_IL: הצג את כל האירועים

en: Show all locations
he_IL: הצג את כל המקומות

en: Show all packages
he_IL: הצג את כל התוויות

en: Show all services
he_IL: הצג את כל השירותים

en: Show all tags
he_IL: הצג את כל התוויות

en: Show booking slots in client's time zone
he_IL: הצג משבצות הזמנה באזור הזמן של הלקוח

en: Show bookings
he_IL: הצג הזמנות

en: Show catalog of all categories
he_IL: הצג קטלוג של כל הקטגוריות

en: Show checkout form
he_IL: הצג טופס תשלום

en: Show coupon
he_IL: הצג קופון

en: Show customer information form
he_IL: הצג טופס מידע על הלקוח

en: Show employee
he_IL: הצג עובד

en: Show event
he_IL: הצג אירוע

en: Show event on site
he_IL: הצג אירוע באתר

en: Show from date
he_IL: הצג מהתאריך

en: Show in Amelia Popup
he_IL: הצג בחלון קופץ של אמיליה

en: Show less
he_IL: הצג פחות

en: Show location
he_IL: הצג מיקום

en: Show more
he_IL: הצג עוד

en: Show more ({count})
he_IL: הצג עוד ({count})

en: Show on website
he_IL: הצג באתר

en: Show package
he_IL: הצג חבילה

en: Show recurring events
he_IL: הצג אירועים חוזרים

en: Show resource
he_IL: הצג משאב

en: Show service
he_IL: הצג שירות

en: Show single Event details on the page
he_IL: הצג פרטים על אירוע בודד בעמוד

en: Show specific categories
he_IL: הצג קטוגוריות ספציפיות

en: Show specific category
he_IL: הצג קטוגוריה ספציפית

en: Show specific package
he_IL: הצג חבילה ספציפית

en: Show specific packages
he_IL: הצג חבילות ספציפיות

en: Show specific service
he_IL: הצג שירות ספציפי

en: Show specific services
he_IL: הצג שירותים ספציפים

en: Show tag
he_IL: הצג תווית

en: Show tax
he_IL: הצג מס

en: Show waiting list after booking is full
he_IL: הצג רשימת המתנה לאחר שההזמנה מלאה

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
he_IL: הציגו את השירותים שלכם בעיצוב כרטיסים מסוגנן. ארגנו אותם בקלות לפי קטגוריות והתאימו את המראה למותג שלכם.

en: Showing
he_IL: מציג

en: Sidebar
he_IL: סרגל צד

en: Sidebar area
he_IL: אזור הסרגל הצדדי

en: Sidebar visibility
he_IL: נראות סרגל הצד

en: Sign In
he_IL: התחבר

en: Sign In to Mailchimp
he_IL: סוג כפתור התחבר

en: Sign Out of Mailchimp
he_IL: התנתק מ-Mailchimp

en: Sign in
he_IL: התחבר

en: Sign in as
he_IL: התחבר כ

en: Sign in with Google
he_IL: הכנס עם גוגל

en: Sign in with Microsoft
he_IL: התחבר עם Microsoft

en: Sign in with Outlook
he_IL: התחבר עם אאטלוק

en: Sign out from Google
he_IL: התנתק מגוגל

en: Sign out from Outlook
he_IL: התנתק מאאוטלוק

en: Sign up
he_IL: הירשם

en: Simple, secure payments powered by Barion.
he_IL: תשלומים פשוטים ובטוחים המופעלים על ידי Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
he_IL: פשטו את התקשורת באמצעות הודעות הניתנות להתאמה אישית עבור לקוחות ועובדים כאחד

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
he_IL: פשטו את ניהול הכספים באמצעות ייצוא עסקאות בקליק אחד

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
he_IL: פשט את התזמון באמצעות זמינות אישית, שעות עבודה ומשימות

en: Simplify scheduling with recurring events
he_IL: פשט את התזמון עם אירועים חוזרים

en: Single Ticket
he_IL: כרטיס בודד

en: Single booking
he_IL: הזמנה בודדת

en: Single-row export
he_IL: ייצוא בשורה אחת

en: Skip Categories step
he_IL: דלג על שלב הקטגוריות

en: Skip Import
he_IL: דלג על ייבוא

en: Skip packages and continue with the selected service
he_IL: דלג על החבילות והמשך עם השירות הנבחר

en: Skip setup
he_IL: דלג על ההתקנה

en: Slot end time
he_IL: זמן סיום המשבצת

en: Social login
he_IL: כניסה דרך רשתות חברתיות

en: Social login setup
he_IL: הגדרת כניסה באמצעות רשתות חברתיות

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
he_IL: חלק מהעובדים שהוקצו לאירוע זה אינם מחוברים ל-Zoom. אנא עבור לפרופילים שלהם וחבר אותם ל-Zoom כדי להשתמש בשילוב זה כראוי.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
he_IL: חלק מהעובדים שהוקצו לשירות זה אינם מחוברים ל-Zoom. אנא עבור לפרופילים שלהם וחבר אותם ל-Zoom כדי להשתמש בשילוב זה כראוי.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
he_IL: חלק מממשבצות הזמן הרצויים תפוסים. אנו מציעים לך במקום זאת את משבצות הזמן הקרובים ביותר.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
he_IL: חלק משיטות התשלום אינן ניתנות לשימוש במקביל בשל כללי תאימות.

en: Some records have an incorrect format.
he_IL: חלק מהרשומות הן בפורמט שגוי.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
he_IL: מצטערים, אירעה שגיאה בעיבוד התשלום שלך. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
he_IL: מצטערים, אירעה שגיאה בעיבוד התשלום שלך. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
he_IL: מצטערים, אירעה שגיאה במהלך הוספת ההזמנה לעגלת WooCommerce.

en: Sort
he_IL: מיון

en: Space-comma
he_IL: רווח-פסיק

en: Space-dot
he_IL: רווח-נקודה

en: Special Days
he_IL: ימים מיוחדים

en: Special characters are not allowed
he_IL: תווים מיוחדים אינם מותרים

en: Special days
he_IL: ימים מיוחדים

en: Special days setup
he_IL: הגדרת ימים מיוחדים

en: Specific Date
he_IL: תאריך ספציפי

en: Specific Date & Time
he_IL: תאריך ספציפי

en: Specific date
he_IL: תאריך ספציפי

en: Specific date & time
he_IL: תאריך ושעה ספציפיים

en: Spot
he_IL: מקומות

en: Spots
he_IL: מקומות

en: Spots capacity
he_IL: קיבולת

en: Square account successfully disconnected
he_IL: חשבון Square נותק בהצלחה

en: Square payment link
he_IL: קישור לתשלום Square

en: Staff
he_IL: צוות

en: Standard Account
he_IL: חשבון רגיל

en: Start
he_IL: התחל

en: Start Date
he_IL: שעת התחלה

en: Start Scanner
he_IL: שעת התחלה

en: Start Time
he_IL: שעת התחלה

en: Start Zoom
he_IL: התחל זום

en: Start Zoom Meeting
he_IL: התחל פגישת זום

en: Start by clicking the add custom field button
he_IL: התחל בלחיצה על כפתור הוספת שדה מותאם אישית

en: Start date
he_IL: תאריך התחלה

en: Start scanner
he_IL: הפעל סורק

en: Start time
he_IL: זמן התחלה

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Status Asc
he_IL: סטטוס Asc

en: Status Desc
he_IL: סטטוס תיאור

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
he_IL: הקפידו על תאימות בקלות באמצעות טיפול עקבי ואמין במיסים בכל תחומי העסק שלכם.

en: Stay connected with WhatsApp notifications
he_IL: הישאר מחובר עם התראות WhatsApp

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
he_IL: הישאר מאורגן עם קבצי ייצוא מוכנים לניתוח או לכלים חיצוניים

en: Step 1
he_IL: שלב 1

en: Step 2
he_IL: שלב 2

en: Step 3
he_IL: שלב 3

en: Step 4
he_IL: שלב 4

en: Step Booking
he_IL: הזמנת שלבים

en: Step By Step Booking Form
he_IL: טופס הזמנה שלב אחר שלב

en: Step Popups
he_IL: חלונות קופצים של שלבים

en: Step content
he_IL: תוכן השלב

en: Step header
he_IL: כותרת שלב

en: Step heading
he_IL: כותרת שלב

en: Step info tab
he_IL: כרטיסיית מידע על השלבים

en: Step message
he_IL: הודעת שלב

en: Step pagination
he_IL: חלוקת עמודים

en: Step tickets tab
he_IL: כרטיסי שלבים

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
he_IL: אשף ההזמנה שלב אחר שלב מאפשר ללקוחותיך לבחור את כל הפרטים הקשורים להזמנה בכמה שלבים פשוטים.

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
he_IL: תצוגת ההזמנה שלב אחר שלב מנחה את הלקוחות במספר שלבים על מנת לבצע את הזמנתם.

en: Step-by-step
he_IL: שלב אחר שלב

en: Step-by-step booking form guide
he_IL: מדריך צעד אחר צעד למילוי טופס ההזמנה

en: Steps
he_IL: שלבים

en: Steps order
he_IL: סדר השלבים

en: Stop Scanner
he_IL: עצור סורק

en: Stop scanner
he_IL: עצור סורק

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
he_IL: ייעל את הפעילות באמצעות מקום מרכזי אחד לניהול כל המשאבים בעסק שלך

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
he_IL: ייעל פגישות וירטואליות על ידי שילוב פלטפורמות פגישות פופולריות ישירות בהזמנות.

en: Stripe Account
he_IL: Stripe

en: Stripe Connect
he_IL: התחבר

en: Stripe payment link
he_IL: קישור לתשלום Stripe

en: Studios
he_IL: אולפנים

en: Sub Steps
he_IL: שלבים משניים

en: Sub step title
he_IL: כותרת שלב משנה

en: Subject
he_IL: נושא

en: Subject placeholders
he_IL: מחליפים לנושא

en: Subscribe to our mailing list
he_IL: הירשם לרשימת התפוצה שלנו

en: Subtotal
he_IL: סה"כ

en: Subtotal:
he_IL: סה"כ:

en: Success
he_IL: בוצע בהצלחה

en: Successful cancellation redirect URL
he_IL: כתובת URL להפניה לאחר ביטול מוצלח

en: Successfully added booking
he_IL: הזמנה נוספה בהצלחה

en: Suggest closest available date
he_IL: הצע את התאריך הקרוב ביותר הזמין

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
he_IL: הציעו ללקוחות להוסיף פגישה ליומן שלהם לאחר השלמת ההזמנה.

en: Suggest next available date
he_IL: הצע תאריך זמין הבא

en: Suggest previous available date
he_IL: הצע תאריך זמין קודם

en: Sum of payments
he_IL: סיכום התשלום

en: Summary
he_IL: סיכום

en: Summary segment
he_IL: קטע סיכום

en: Sunday
he_IL: ראשון

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Support Amelia by displaying a backlink
he_IL: תמכו באמליה על ידי הצגת קישור נכנס

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
he_IL: תמיכה בתובנות מעמיקות יותר באמצעות שימוש בנתונים מיוצאים לצורך ניתוח ודיווח

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
he_IL: תמיכה בתהליכי עבודה חיצוניים באמצעות העברה חלקה של רשומות פיננסיות למערכות אחרות

en: Switch Camera
he_IL: החלף מצלמה

en: Sync with
he_IL: סנכרון עם

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
he_IL: סנכרן את חשבון Stripe Connect שלך לתשלומים קלים ותשלומים חלקים.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
he_IL: סנכרן את האירועים האישיים והמקצועיים שלך ושל העובדים שלך על ידי חיבור יומני Outlook.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
he_IL: סנכרן את האירועים האישיים והמקצועיים שלך ושל העובדים שלך על ידי חיבור לוחות השנה של Google.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
he_IL: סנכרן את לוח הזמנים שלך עם לוח השנה האישי שלך ב-Apple כדי למנוע כפילויות.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
he_IL: סנכרן את לוח הזמנים שלך עם לוח השנה האישי שלך ב-Google כדי למנוע כפילויות.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
he_IL: סנכרן את לוח הזמנים שלך עם לוח השנה האישי שלך ב-Outlook כדי למנוע כפילויות.

en: Tab title
he_IL: כותרת הכרטיסייה

en: Table settings have been updated.
he_IL: הגדרות הטבלה עודכנו.

en: Tabs (All / Packages / Services)
he_IL: כרטיסיות (הכל / חבילות / שירותים)

en: Tag
he_IL: תג

en: Tags
he_IL: תויות

en: Tax
he_IL: מס

en: Tax amount
he_IL: סכום המס

en: Tax details
he_IL: פרטי מס

en: Tax has been added.
he_IL: המס נוסף.

en: Tax has been deleted.
he_IL: המס נמחק.

en: Tax has been hidden.
he_IL: המס הוסתר.

en: Tax has been updated.
he_IL: המס עודכן.

en: Tax is now visible.
he_IL: המס מוצג כעת.

en: Tax rate
he_IL: שיעור המס

en: Tax rate name
he_IL: שם שיעור המס

en: Tax setup
he_IL: הגדרת מס

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
he_IL: המס לא ייכלל בחישוב המחיר ויוצג בנפרד.

en: Tax will be included in price calculation.
he_IL: המס יכלל בחישוב המחיר.

en: Taxes
he_IL: מסים

en: Taxes overview
he_IL: סקירת מיסים

en: Template name
he_IL: שם התבנית

en: Test API key
he_IL: מפתח API לבדיקה

en: Test SMS
he_IL: SMS מבחן

en: Test SMS sent successfully.
he_IL: הודעת SMS נשלחה בהצלחה.

en: Test WhatsApp
he_IL: בדוק את WhatsApp

en: Test WhatsApp message sent successfully
he_IL: הודעת WhatsApp נשלחה בהצלחה

en: Test client ID
he_IL: מזהה לקוח מבחן

en: Test email
he_IL: דוא"ל בדיקה

en: Test email sent successfully.
he_IL: דוא"ל הבדיקה נשלח בהצלחה.

en: Test mode
he_IL: מצב בדיקה

en: Test publishable key
he_IL: מפתח פרסום למבחן

en: Test secret
he_IL: סוד הבדיקה

en: Test secret Key
he_IL: מפתח סודי לבדיקה

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text Mode
he_IL: מצב טקסט

en: Text area
he_IL: אזור טקסט

en: Text color
he_IL: צבע הטקסט

en: Text color on background
he_IL: צבע הטקסט על הרקע

en: Text content
he_IL: תוכן טקסט

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
he_IL: תודה! ההזמנה שלך הושלמה ועכשיו נמצאת בהמתנה לאישור.

en: Thank you! Your booking is completed.
he_IL: תודה! ההזמנה שלך הושלמה.

en: The appointment can't be rescheduled.
he_IL: לא ניתן לקבוע מועד חדש לפגישה.

en: The coupon field is mandatory
he_IL: שדה הקופון הוא שדה חובה

en: The coupon you entered is not valid
he_IL: השובר שהזנת אינו תקף

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
he_IL: המטבע באמליה אינו תואם למטבע של המיקום שבחרת ב-Square.

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
he_IL: הלקוח לא מסר כתובת דוא"ל, ולכן לא ניתן היה לשלוח את החשבונית.

en: The first row should not contain column names.
he_IL: השורה הראשונה לא צריכה להכיל שמות עמודות.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
he_IL: יש להגדיר את גוף ההודעה בהגדרות מפתחי Facebook.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
he_IL: כותרת ההודעה חייבת להיות מוגדרת בהגדרות מפתחי Facebook. מגבלת התווים היא 60 תווים לאחר החלפת סימני המקום.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
he_IL: טפסי ההזמנה המקוריים — שלב אחר שלב, קטלוג, רשימת אירועים ולוח אירועים — כוללים התאמה אישית בסיסית ושינויים בתוויות, ומשמשים כבסיס לגרסאות החדשות יותר שלנו.

en: The package is time-limited to
he_IL: החבילה מוגבלת בזמן ל

en: The payment will be done on-site.
he_IL: התשלום יבוצע במקום.

en: The price will multiply by the number of people/spots
he_IL: המחיר יוכפל במספר האנשים

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
he_IL: התאריך והשעה המוצעים שונים מהתבנית שבחרת בשל חוסר זמינות של משבצות זמן בתאריך ובשעה הצפויים.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
he_IL: התאריך המוצע שונה מהתבנית שבחרתם בשל חוסר זמינות של משבצות זמן בתאריך הצפוי.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
he_IL: הזמן המוצע שונה מהתבנית שבחרת בשל חוסר זמינות של משבצות זמן בשעה הצפויה.

en: The purchase code is invalid or it has expired
he_IL: קוד הרכישה אינו חוקי או שפג תוקפו

en: The refund amount will be
he_IL: סכום ההחזר יהיה

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
he_IL: את היתרה ניתן לשלם באתר או באמצעות קישור לתשלום.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
he_IL: שם המשאב נראה רק לך ולא יופיע במהלך ההזמנה. הוא משמש למטרות ניהול פנימיות.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
he_IL: כמות המשאבים נספרת בנפרד עבור כל מיקום שנבחר.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
he_IL: כמות המשאבים נספרת בנפרד עבור כל שירות שנבחר.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
he_IL: כמות המשאבים משותפת לכל השירותים, העובדים והמיקומים שנבחרו.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
he_IL: את שאר הפגישות ניתן להזמין מאוחר יותר בלוח הלקוחות.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
he_IL: שלב משבצת הזמן המוגדר כאן יחול על כל משבצות הזמן בתוסף.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
he_IL: המשבצת הזמן שניסית לקבוע מחדש אינה זמינה. אנא בחר משבצת זמן אחרת עבור התאריך הנבחר.

en: The total number of people for the booking.
he_IL: המספר הכולל של האנשים בהזמנה.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
he_IL: מספר האנשים הכולל ({approvedPersonsCount}) עולה על הקיבולת המרבית של {maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
he_IL: מספר האנשים הכולל ({waitingPersonsCount}) עולה על קיבולת רשימת ההמתנה המרבית של {waitingListMaxCapacity}.

en: There are no attendees yet...
he_IL: אין עדיין משתתפים ...

en: There are no booked appointments for this package.
he_IL: אין פגישות שהוזמנו עבור חבילה זו.

en: There are no days off yet...
he_IL: אין עדיין משתתפים ...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
he_IL: אין אירועים עתידיים מתוכננים. אנא צור אירוע חדש.

en: There are no packages. Please create a new package.
he_IL: אין חבילות. אנא צור חבילה חדשה.

en: There are no results...
he_IL: אין תוצאות...

en: There are no special days yet...
he_IL: אין עדיין משתתפים ...

en: There are no upcoming events for this period
he_IL: אין אירועים קרובים לתקופה זו

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
he_IL: ישנם פגישות קרובות עבור שירות {service}.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
he_IL: יש אירוע בלוח השנה של Google/Outlook שמתנגש עם אירוע זה עבור עובד מסוים. האם אתה בטוח שברצונך ליצור אירוע נוסף?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
he_IL: עובדים אלה יקבלו הודעת דוא"ל על רכישת החבילה כאשר היא נרכשת ללא תיאום פגישה.

en: Third
he_IL: שלישי

en: Third {day}
he_IL: שלישי {day}

en: This & Future
he_IL: זה והעתיד

en: This Only
he_IL: זה בלבד

en: This appointment is a part of a package.
he_IL: מינוי זה הוא חלק מחבילה.

en: This booking is part of a package deal
he_IL: הזמנה זו היא חלק מחבילת נופש

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
he_IL: לא ניתן למחוק קטגוריה זו מכיוון שהיא כלולה בחבילה.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
he_IL: בקטגוריה זו יש שירותים עם {count} פגישות קודמות. | בקטגוריה זו יש שירותים עם {count} פגישות קודמות.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
he_IL: שינוי זה יוביל לעליית מחירים עבור הזמנות מסוימות. האם ברצונך ליצור קישורי תשלום?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
he_IL: סוג חיוב זה לא ייעשה בו שימוש בעת הזמנת מספר פגישות (תכונת עגלה או תכונה חוזרת) או בעת הזמנת אירוע עם מספר עובדים.

en: This coupon has expired
he_IL: הקופון פג תוקף

en: This coupon is not valid anymore
he_IL: השובר הזה אינו תקף יותר

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
he_IL: כתובת דוא"ל זו כבר בשימוש. אנא הזן כתובת דוא"ל אחרת.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
he_IL: עובד זה הוא היחיד שהוקצה ל- {service}.

en: This field is required
he_IL: שדה חובה

en: This field is required.
he_IL: שדה זה הוא שדה חובה.

en: This file is forbidden for upload
he_IL: אסור להעלות קובץ זה

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
he_IL: זהו אסימון WhatsApp זמני והוא יפוג אוטומטית לאחר 24 שעות. הקפד להשלים את ההגדרה לפני שתוקפו יפוג.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook.
he_IL: זהו אסימון אבטחה ייחודי. העתק אותו לשדה 'אמת אסימון' ב-WhatsApp בעת יצירת webhook.

en: This is recurring event
he_IL: זה אירוע חוזר

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
he_IL: זהו הנתיב ביישום שלך אליו יופנו המשתמשים לאחר אימות עם Apple. הוסף את ה-URI הזה לאישורי הפרויקט שלך ב-Apple תחת 'Redirect URIs' (URI להפניה מחדש).

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
he_IL: זהו הנתיב ביישום שלך אליו יופנו המשתמשים לאחר אימות באמצעות Google. הוסף URI זה לאישורי הפרויקט שלך ב-Google תחת 'URI להפניה מורשית'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
he_IL: זהו הנתיב ביישום שלך אליו יופנו המשתמשים לאחר אימות באמצעות Outlook. הוסף URI זה לקטע 'Redirect URIs' בהגדרות היישום Outlook שלך.

en: This limit is based on the customer's email address.
he_IL: מגבלה זו מבוססת על כתובת הדוא"ל של הלקוח.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
he_IL: למיקום זה מחובר שירות {count}. | למיקום זה מחוברים שירותים {count}.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
he_IL: הודעה זו נשלחת כאשר לקוח משיב באמצעות WhatsApp, ומודיעה לו שתגובות באמצעות WhatsApp אינן נתמכות.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
he_IL: הודעה זו דורשת משימת cron. הוסף את השורה הבאה לתצורת cron שלך.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
he_IL: אפשרות זו מחייבת הוספת מחזיק מקום לקישור התשלום לתבניות ההודעות שלך.

en: This package deal will expire in
he_IL: חבילה זו תפוג בתאריך

en: This package has
he_IL: חבילה זו כוללת

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
he_IL: לחבילה זו יש פגישה עתידית ב- {count}. | לחבילה זו יש פגישות עתידיות ב- {count}.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
he_IL: לחבילה זו יש פגישה בעבר ב- {count}. | לחבילה זו יש פגישות בעבר ב- {count}.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
he_IL: תוכן מחזיק המקום הזה יוחל בכל מקום שבו הוא משמש.

en: This range
he_IL: טווח זה

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
he_IL: לא ניתן למחוק שירות זה מכיוון שהוא כלול בחבילה.

en: This service does not have any extras
he_IL: לשירות זה אין תוספות

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
he_IL: לשירות זה יש פגישה {count} בעבר. | לשירות זה יש פגישות {count} בעבר.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
he_IL: שירות זה זמין להזמנה בחבילה שנרכשה. האם אתה בטוח שברצונך למחוק שירות זה?

en: This service is available in a Package
he_IL: שירות זה זמין בחבילה

en: This service is available in a package
he_IL: שירות זה זמין בחבילה

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
he_IL: משבצת זמן זו כבר אינה זמינה. אנא בחר זמן אחר.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
he_IL: למשתמש זה יש הזמנות בחבילה שרכש. האם אתה בטוח שברצונך למחוק משתמש זה?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
he_IL: למשתמש זה יש פגישה ב- {count}. | למשתמש זה יש פגישות ב- {count}.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
he_IL: משתמש זה הוא משתתף באירוע עתידי. האם אתה בטוח שברצונך למחוק משתמש זה? | משתמש זה הוא משתתף באירועים עתידיים. האם אתה בטוח שברצונך למחוק משתמש זה?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
he_IL: ווידג'ט זה מציג נתונים חודשיים במקום להשתמש בטווח התאריכים הגלובלי.

en: Thu
he_IL: חמישי

en: Thursday
he_IL: חמישי

en: Ticket
he_IL: כרטיס

en: Ticket ID
he_IL: כרטיס

en: Ticket Name
he_IL: כרטיס

en: Ticket Type
he_IL: סוג כרטיס

en: Ticket Types
he_IL: סוגי כרטיסים

en: Ticket cannot be scanned for this date
he_IL: לא ניתן לסרוק כרטיס עבור תאריך זה

en: Ticket code
he_IL: קוד כרטיס

en: Ticket has already been scanned
he_IL: השירות נשמר

en: Ticket is valid
he_IL: הכרטיס תקף

en: Ticket name
he_IL: שם הכרטיס

en: Ticket not found
he_IL: הכרטיס לא נמצא

en: Ticket not valid
he_IL: הכרטיס אינו תקף

en: Ticket types
he_IL: סוגי כרטיסים

en: Tickets
he_IL: כרטיסים

en: Tickets for events with attendees will not be updated
he_IL: כרטיסים לאירועים עם משתתפים לא יעודכנו

en: Time
he_IL: זמן

en: Time Range:
he_IL: טווח הזמן:

en: Time Used Asc
he_IL: זמן שימוש עולה

en: Time Used Desc
he_IL: זמן שימוש תיאור

en: Time frame
he_IL: טווח הזמן

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
he_IL: הזמן הדרוש לאחר הפגישה למנוחה, ניקיון או מעבר. במהלך תקופה זו, לא ניתן להזמין את העובד לשום שירות.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
he_IL: הזמן הדרוש לפני הפגישה לצורך הכנה. במהלך תקופה זו, לא ניתן להזמין את העובד לשום שירות.

en: Time slot is unavailable
he_IL: משבצת זמן אינה זמינה

en: Time slot price
he_IL: מחיר משבצת זמן

en: Time slots are unavailable
he_IL: משבצות הזמן אינן זמינות

en: Time zone
he_IL: אזור זמן

en: Time zones
he_IL: אזורי זמן

en: Time(s):
he_IL: זמן:

en: Time:
he_IL: זמן:

en: Times
he_IL: זמנים

en: Times bought
he_IL: מספר הפעמים שנרכש

en: Times used
he_IL: מספר הפעמים שבהן נעשה שימוש

en: Timetable
he_IL: לוח זמנים

en: Timezone
he_IL: אזור זמן

en: Tips & suggestions
he_IL: טיפים והצעות

en: Title section
he_IL: סעיף הכותרת

en: Title text
he_IL: טקסט כותרת

en: To
he_IL: ל

en: To customer
he_IL: ללקוח

en: To employee
he_IL: לעובד

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
he_IL: כדי להפעיל את Google Maps, הזן את מפתח ה-API של Google Maps בהגדרות הכלליות של Google.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
he_IL: כדי לקבל עדכונים אוטומטיים, נדרשת הפעלת רישיון. בקרו בכתובת %s כדי להפעיל את Amelia.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
he_IL: כדי לתאם מחדש את פגישתך, בחר זמן תאריך זמין מלוח השנה ולחץ על אישור.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
he_IL: כדי לשלוח SMS ניסיון, אנא טען את היתרה שלך.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
he_IL: כדי לשלוח דוא"ל בדיקה, אנא הגדר את 'דוא"ל השולח' בהגדרות ההודעות.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
he_IL: כדי להשתמש בהתראות WhatsApp, חבר את חשבון WhatsApp שלך בהגדרות.

en: Today
he_IL: היום

en: Toggle Sidebar
he_IL: החלף את הסרגל הצידי

en: Tomorrow
he_IL: מחר

en: Top trends
he_IL: מגמות מובילות

en: Torch off
he_IL: כיבוי לפיד

en: Torch on
he_IL: לפיד דולק

en: Total
he_IL: סה"כ

en: Total Amount
he_IL: סכום כולל

en: Total Amount:
he_IL: סכום כולל:

en: Total Cost:
he_IL: סה"כ עלות:

en: Total Number of People:
he_IL: מספר אנשים כולל:

en: Total Price
he_IL: סה"כ מחיר

en: Total Services Booked
he_IL: סך כל השירותים שהוזמנו

en: Total amount
he_IL: סכום כולל

en: Total appointments
he_IL: סך כל הפגישות

en: Total bookings
he_IL: סה"כ הזמנות

en: Total capacity
he_IL: קיבולת כוללת

en: Total custom fields
he_IL: סך כל השדות המותאמים אישית

en: Total events
he_IL: סך האירועים

en: Total extras
he_IL: סה"כ תוספות

en: Total number of appointments
he_IL: מספר הכולל של פגישות

en: Total number of people:
he_IL: מספר אנשים כולל:

en: Total payments
he_IL: סך התשלומים

en: Total people
he_IL: סה"כ אנשים

en: Total price
he_IL: מחיר כולל

en: Total services booked
he_IL: סה"כ שירותים שהוזמנו

en: Total tickets
he_IL: סה"כ כרטיסים

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
he_IL: עקוב אחר לקוחות שמפספסים פגישות או אירועים מבלי לשלוח התראות.

en: Trainers
he_IL: מאמנים

en: Transaction
he_IL: עסקה

en: Transaction #{count}
he_IL: עסקה מס'{count}

en: Transaction details
he_IL: פרטי העסקה

en: Transactions
he_IL: עסקאות

en: Transfer
he_IL: תרגם

en: Transfer amount (%)
he_IL: סכום ההעברה (%)

en: Translate
he_IL: תרגם

en: Trigger by attribute
he_IL: הפעלה לפי תכונה

en: Trigger type
he_IL: סוג ההדק

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
he_IL: נסה לשנות את המסננים או קריטריוני החיפוש כדי למצוא את השירותים שאתה מחפש.

en: Try adjusting your search or filters.
he_IL: נסה לשנות את החיפוש או את המסננים.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
he_IL: נסה לשנות את החיפוש כדי למצוא את מה שאתה מחפש.

en: Tuesday
he_IL: שלישי

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
he_IL: הפכו את השירותים שלכם לחבילות בעלות ערך גבוה שהלקוחות אוהבים. שלבו מספר פגישות להצעה אחת מוזלת שתוביל לרכישות גדולות יותר ובטוחות יותר.

en: Type
he_IL: סוג

en: Type Asc
he_IL: סוג Asc

en: Type Desc
he_IL: סוג תיאור

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
he_IL: כתובת URL אליה יופנה המשתמש אם לא ניתן לבטל את הפגישה בשל ערך 'זמן מינימלי הנדרש לפני ביטול'.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
he_IL: לא ניתן לבטל את הפלאגין. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: Unable to retrieve payments results
he_IL: לא ניתן לאחזר תוצאות תשלומים

en: Unable to save custom fields positions
he_IL: לא ניתן לשמור מיקומי שדות מותאמים אישית

en: Unavailable Time Slots
he_IL: משבצות זמן לא זמינות

en: Unavailable date background
he_IL: רקע תאריך לא זמין

en: Unavailable date text
he_IL: טקסט תאריך לא זמין

en: Unavailable time slots
he_IL: משבצות זמן לא זמינות

en: Unblock
he_IL: הסר חסימה

en: Unblock customer
he_IL: הסר חסימת לקוח

en: Undelivered
he_IL: לא נשלח

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
he_IL: אירעה שגיאת שרת והדוא"ל שלך לא נשלח.

en: Unique (Location)
he_IL: ייחודי (מיקום)

en: Unique (Service)
he_IL: ייחודי (שירות)

en: Unit price
he_IL: מחיר ליחידה

en: Unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
he_IL: כתובת URL להפניה מחדש של ביטול שלא צלחה

en: Until
he_IL: עד

en: Until when?
he_IL: עד מתי?

en: Until:
he_IL: עד:

en: Upcoming
he_IL: בקרוב

en: Upcoming appointments
he_IL: פגישות הקרובות

en: Upcoming events
he_IL: אירועים קרובים

en: Upcoming events section
he_IL: סעיף אירועים קרובים

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update Service Settings
he_IL: עדכון הגדרות השירות

en: Update booking status automatically
he_IL: עדכון סטטוס ההזמנה באופן אוטומטי

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
he_IL: עדכון סטטוס ההזמנה לאישור לאחר תשלום מוצלח מהקישור

en: Update following
he_IL: עדכן מעקב

en: Update for All
he_IL: עדכון עבור כולם

en: Update for all
he_IL: עדכון לכולם

en: Updates
he_IL: עדכונים

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

en: Upload
he_IL: העלה

en: Upload file here
he_IL: העלה קובץ כאן

en: Upload image
he_IL: העלה תמונה

en: Usage
he_IL: שימוש

en: Usage limit
he_IL: מגבלת שימוש

en: Use Global Colors
he_IL: השתמש בצבעים גלובליים

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
he_IL: השתמש בשדות מותאמים אישית כטפסי קבלה כדי לאסוף מידע על הלקוח במהלך ההזמנה.

en: Use service duration for booking a time slot
he_IL: השתמש במשך השירות לצורך הזמנת משבצת זמן

en: Use this placeholder:
he_IL: השתמש במילוי מקום זה:

en: Used
he_IL: בשימוש

en: Used coupon
he_IL: קופון משומש

en: User
he_IL: משתמש

en: User Profile
he_IL: פרופיל משתמש

en: User profile
he_IL: פרופיל משתמש

en: VAT
he_IL: מע"מ

en: VAT info
he_IL: מידע על מע"מ

en: VAT number
he_IL: מספר מע"מ

en: Valid Until:
he_IL: תוקף עד:

en: Valid first and last names are required fields.
he_IL: שמות פרטיים ושמות משפחה תקפים הם שדות חובה.

en: Valid until
he_IL: תקף עד

en: Validate required custom fields in the backend
he_IL: אמת שדות מותאמים אישית נדרשים במערכת האחורית

en: Validate ticket
he_IL: אמת כרטיס

en: Value
he_IL: ערך

en: Verification expired. Please try again.
he_IL: פג האימות. בבקשה נסה שוב.

en: Version
he_IL: גרסה

en: Video tutorials
he_IL: מדריכי וידאו

en: Videos
he_IL: סרטונים

en: View
he_IL: הצג

en: View All
he_IL: הצג

en: View Cart
he_IL: הצג עגלה

en: View Employees
he_IL: עובד חדש

en: View Less Packages
he_IL: הצג הודעה

en: View More
he_IL: הצג עוד

en: View More Packages
he_IL: הצג עוד

en: View all
he_IL: הצג הכל

en: View all photos
he_IL: הצג את כל המקומות

en: View appointments
he_IL: הצג פגישות

en: View booking
he_IL: הצג הזמנה

en: View employees
he_IL: הצג עובדים

en: View events
he_IL: הצג אירועים

en: View in Calendar
he_IL: הצג בלוח השנה

en: View in Package
he_IL: הצג עוד

en: View invoice
he_IL: הצג חשבונית

en: View less packages
he_IL: הצג פחות חבילות

en: View message
he_IL: הצג הודעה

en: View more
he_IL: הצג עוד

en: View more packages
he_IL: הצג חבילות נוספות

en: View packages
he_IL: הצג חבילות

en: View pricing for
he_IL: הצג מחירים עבור

en: Visibility
he_IL: נראות

en: Visible
he_IL: גלוי

en: Visible at
he_IL: גלוי

en: Waiting
he_IL: ממתין

en: Waiting button background color
he_IL: צבע הרקע של כפתור ההמתנה

en: Waiting button text color
he_IL: צבע טקסט כפתור המתנה

en: Waiting for payment
he_IL: ממתין לתשלום

en: Waiting list
he_IL: רשימת המתנה

en: Waiting list availability
he_IL: זמינות ברשימת המתנה

en: Waiting list background
he_IL: רקע רשימת המתנה

en: Waiting list capacity
he_IL: קיבולת רשימת המתנה

en: Waiting list capacity must be at least 1
he_IL: קיבולת רשימת ההמתנה חייבת להיות לפחות 1

en: Waiting list confirmation
he_IL: אישור רשימת המתנה

en: Waiting list is empty
he_IL: רשימת ההמתנה ריקה

en: Waiting list text
he_IL: טקסט רשימת המתנה

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Watch on YouTube
he_IL: צפה ב-YouTube

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
he_IL: לא הצלחנו לבטל את הזמנתך. אנא פנה למנהל המערכת לקבלת עזרה בביטול הזמנה זו.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
he_IL: לא הצלחנו לעבד את הזמנתך, והיא נדחתה. אנא פנה למנהל אם אתה זקוק לעזרה או רוצה לנסות להזמין שוב.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
he_IL: אנו נודיע לך אם יתפנה מקום וההזמנה שלך תאושר.

en: We'll notify you if a spot opens up.
he_IL: אנו נודיע לך אם יתפנה מקום.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
he_IL: הכנו קובץ .csv עם הלקוחות שלא יובאו. לאחר תיקון הבעיות, תוכל לנסות שוב.

en: Web
he_IL: אינטרנט

en: Webhooks setup
he_IL: הגדרת Webhooks

en: Website
he_IL: אתר אינטרנט

en: Wed
he_IL: רביעי

en: Wednesday
he_IL: רביעי

en: Week
he_IL: שבוע

en: Weekly
he_IL: שבועי

en: Weeks
he_IL: שבועות

en: Welcome Back
he_IL: ברוך שובך

en: Welcome back
he_IL: ברוך שובך

en: Welcome to Amelia!
he_IL: ברוכים הבאים לאמליה!

en: Wellness
he_IL: בריאות

en: What's New
he_IL: מה חדש

en: WhatsApp Not Connected
he_IL: WhatsApp לא מחובר

en: WhatsApp auto-reply message
he_IL: הודעת תשובה אוטומטית ב-WhatsApp

en: WhatsApp business account ID
he_IL: מזהה חשבון העסק ב-WhatsApp

en: WhatsApp history
he_IL: היסטוריית WhatsApp

en: WhatsApp settings
he_IL: הגדרות WhatsApp

en: WhatsApp setup
he_IL: הגדרת WhatsApp

en: WhatsApp webhook callback URL
he_IL: כתובת URL של החזרת שיחה מ-WhatsApp webhook

en: WhatsApp webhook verify token
he_IL: אימות אסימון webhook של WhatsApp

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
he_IL: כאשר האפשרות מושבתת, העובד שנבחר בעת ההזמנה הראשונה ישמש לשירות זה לאורך כל החבילה.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
he_IL: כאשר אפשרות זו מופעלת, כל הישויות (שירותים, עובדים, מיקומים, חבילות ותגיות) נטענות ברגע שהדף נפתח, במקום להיטען באופן דינמי באמצעות AJAX.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
he_IL: כאשר אפשרות זו מופעלת, הלקוחות יקבלו הזמנה לאירוע באמצעות Google Calendar.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
he_IL: כאשר האפשרות מופעלת, הלקוחות יראו את כל המשתתפים המופיעים באירוע בלוח השנה של Google.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
he_IL: כאשר האפשרות מופעלת, תזכורות לא יישלחו אם ההזמנה מתבצעת בתוך הזמן שנבחר לפני הפגישה או האירוע.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
he_IL: כאשר האפשרות מופעלת, המספר הכולל של הפגישות משותף לכל החבילה במקום להיות מוגדר לכל שירות בנפרד.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
he_IL: כאשר האפשרות מופעלת, תיבת הסימון "הירשם" תיבחר כברירת מחדל. לקוחות יכולים לבטל את הסימון באופן ידני אם אינם מעוניינים להצטרף לרשימת Mailchimp שלך.

en: When recurring dates are unavailable
he_IL: כאשר תאריכים חוזרים אינם זמינים

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
he_IL: כאשר אפשרות זו אינה פעילה, ההזמנה תיקבע על פי ברירת המחדל של מרווח הזמן (<br/>).

en: Whole amount
he_IL: הסכום הכולל

en: Without expiration
he_IL: ללא תוקף

en: Woo Order Id
he_IL: מספר הזמנה Woo

en: WooCommerce Order Id
he_IL: מספר הזמנה ב-WooCommerce

en: WooCommerce Product
he_IL: מוצר WooCommerce

en: WooCommerce Service
he_IL: שירות WooCommerce

en: WooCommerce Thank you page
he_IL: דף התודה של WooCommerce

en: WooCommerce payment link
he_IL: קישור תשלום WooCommerce

en: WordPress User
he_IL: משתמש WordPress

en: WordPress user
he_IL: משתמש WordPress

en: Work Hours
he_IL: שעות עבודה

en: Work hours
he_IL: שעות עבודה

en: Work hours setup
he_IL: הגדרת שעות העבודה

en: Working Hours
he_IL: שעות עבודה

en: Working hours
he_IL: שעות עבודה

en: Wrong address?
he_IL: כתובת שגויה?

en: Year
he_IL: שנה

en: Yearly
he_IL: שנתי

en: Years
he_IL: שנים

en: Yes
he_IL: כן

en: Yoga
he_IL: יוגה

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
he_IL: אתה מחובר כרגע ליומן Google על ידי מנהל המערכת. לא ניתן לעקוף את החיבור ליומן Google.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
he_IL: אתה מחובר כרגע ליומן Outlook על ידי מנהל המערכת. לא ניתן לעקוף את החיבור ליומן Outlook.

en: You are on the waiting list with position
he_IL: אתה ברשימת ההמתנה עם מיקום

en: You are the only provider for this service
he_IL: אתה הספק היחיד של שירות זה

en: You are the only provider on
he_IL: אתה הספק היחיד ב

en: You are using a form that will be outdated soon!
he_IL: אתה משתמש בטופס שיתיישן בקרוב!

en: You can also cancel and delete its future events.
he_IL: ניתן גם לבטל ולמחוק אירועים עתידיים.

en: You can also cancel its future events.
he_IL: ניתן גם לבטל אירועים עתידיים.

en: You can also clear all filters to view all services.
he_IL: ניתן גם לנקות את כל המסננים כדי להציג את כל השירותים.

en: You can also delete its future events.
he_IL: ניתן גם למחוק את האירועים העתידיים שלו.

en: You can also open its future events.
he_IL: ניתן גם לפתוח את האירועים העתידיים שלו.

en: You can edit or delete each appointment
he_IL: ניתן לערוך או למחוק כל פגישה

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
he_IL: להלן התורים שבחרת להזמנה. אם ברצונך להזמין תורים נוספים, לחץ על הכפתור שלמטה.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
he_IL: ניתן לייבא את העמודות הבאות: שם פרטי, שם משפחה, דוא"ל, טלפון, מין, תאריך לידה, הערה.

en: You can use this coupon for next booking:
he_IL: אתה יכול להשתמש בשובר זה להזמנה הבאה

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
he_IL: אתה יכול להשתמש באפשרות זו כדי לייצא משתתפים בקובץ CSV <br/> עבור האירוע שנבחר.

en: You don't have any appointments
he_IL: אין לך פגישות

en: You don't have any custom fields here yet...
he_IL: אין לך עדיין שדות מותאמים אישית כאן ...

en: You don't have any events
he_IL: אין לך אירועים

en: You don't have any packages
he_IL: אין לך חבילות

en: You have already booked this appointment
he_IL: כבר הזמנת פגישה זו

en: You have already booked this event
he_IL: כבר הזמנת אירוע זה

en: You have appointments for
he_IL: יש לך פגישות ל

en: You have appointments for this service
he_IL: יש לך פגישות לשירות זה

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
he_IL: ביטלת את כל אמצעי התשלום הזמינים. במקום זאת, ייעשה שימוש באמצעי התשלום המוגדר כברירת מחדל בהגדרות הכלליות.

en: You have entered an incorrect email.
he_IL: הזנת כתובת דוא"ל שגויה.

en: You have entered an incorrect password.
he_IL: הזנת סיסמה שגויה.

en: You have reached maximum number of registered domains
he_IL: הגעת למספר המרבי של דומיינים רשומים

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
he_IL: ביטלת בהצלחה את בקשת ההזמנה. הסטטוס עודכן במערכת.

en: You will be redirected to the payment checkout.
he_IL: תועבר לדף התשלום.

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
he_IL: אתה משנה הגדרות שהוגדרו באופן אישי עבור עובדים. האם ברצונך להחיל שינויים אלה על כל העובדים?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
he_IL: אתה עורך אירוע חוזר. האם להחיל את השינויים רק על אירוע זה, או על אירוע זה ועל כל האירועים העתידיים? הערה: כרטיסים לאירועים עם משתתפים לא יעודכנו.

en: Your API key
he_IL: מפתח ה-API שלך

en: Your ID must include at least one letter
he_IL: ה-ID שלך חייב לכלול לפחות אות אחת

en: Your Information
he_IL: פרטי ההזמנה

en: Your Name
he_IL: שמך

en: Your balance has been recharged.
he_IL: היתרה שלך נטענה מחדש.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
he_IL: ההזמנה שלך בוטלה בהצלחה. אם יש לך שאלות או ברצונך לקבוע מועד חדש, אנא פנה למנהל.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
he_IL: ההזמנה שלך הושלמה ואושרה בהצלחה. הכל מוכן, וניתן לצפות שהכל יתנהל כמתוכנן.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
he_IL: ההזמנה שלך אושרה, אך התעוררה בעיה בהשלמת התהליך. אנא פנה למנהל כדי לוודא שהכל נרשם כהלכה.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
he_IL: ההזמנה שלך עובדה בהצלחה, אך לא אושרה. אנא פנה למנהל אם אתה זקוק לעזרה.

en: Your card number is incomplete
he_IL: מספר הכרטיס שלך לא תקין

en: Your card number is invalid
he_IL: מספר הכרטיס שלך אינו חוקי

en: Your card's expiration date is incomplete
he_IL: תאריך התפוגה של הכרטיס שלך אינו תקין

en: Your card's expiration year is in the past
he_IL: שנת התפוגה של הכרטיס שלך עברה

en: Your card's security code is incomplete
he_IL: קוד האבטחה של הכרטיס שלך אינו תקין

en: Your current changes will be lost.
he_IL: השינויים שביצעת יאבדו.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
he_IL: הנתונים שלך יישמרו לפני ההפניה לטופס אחר.

en: Your information
he_IL: המידע שלך

en: Your name
he_IL: שמך

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
he_IL: סיסמתך אופסה בהצלחה, השתמש בסיסמה החדשה להתחבר.

en: Your password has been reset successfully.
he_IL: הסיסמה שלך אופסה בהצלחה.

en: Your postal code is incomplete
he_IL: המיקוד אינו תקין

en: Zoom
he_IL: זום

en: Zoom Join Link (Participants)
he_IL: לינק הצטרפות לזום (למשתתף)

en: Zoom Link
he_IL: לינק לזום

en: Zoom Links
he_IL: לינקים לזום

en: Zoom Start Link (Host)
he_IL: לינק להתחלת פגישה זום (ליוזם הפגישה)

en: Zoom User
he_IL: משתמש זום

en: Zoom join meeting (participants) link
he_IL: קישור להצטרפות לפגישה ב-Zoom (משתתפים)

en: Zoom link
he_IL: קישור לזום

en: Zoom setup
he_IL: הגדרת זום

en: Zoom start meeting (hosts) link
he_IL: קישור להתחלת פגישה ב-Zoom (מארחים)

en: Zoom user
he_IL: משתמש Zoom

en: and
he_IL: ו

en: application (client) ID and secret
he_IL: מזהה יישום (לקוח) וסוד

en: application ID, client ID and client secret
he_IL: מזהה יישום, מזהה לקוח וסוד לקוח

en: appointment is required to be booked now.
he_IL: יש לקבוע פגישה כעת.

en: appointment slots left to be booked
he_IL: משבצות פנויות שנותרו להזמנה

en: appointments are required to be booked now.
he_IL: יש להזמין תורים מראש.

en: at
he_IL: ב

en: at {time}
he_IL: ב {time}

en: book appointments before the deal expires!
he_IL: הזמינו פגישות לפני תום הדיל!

en: day
he_IL: יום

en: days
he_IL: ימים

en: employee
he_IL: עובד

en: employees
he_IL: עובדים

en: employees.
he_IL: עובדים.

en: filled
he_IL: מלא

en: from
he_IL: מ

en: iCloud App-specific Password
he_IL: סיסמה ספציפית לאפליקציית iCloud

en: iCloud Email Address
he_IL: כתובת מייל

en: iCloud app-specific password
he_IL: סיסמה ספציפית לאפליקציית iCloud

en: iCloud email address
he_IL: כתובת דוא"ל iCloud

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
he_IL: כתובת דוא"ל iCloud וסיסמה ספציפית לאפליקציית iCloud

en: includes
he_IL: כולל

en: includes:
he_IL: כולל:

en: locations
he_IL: מיקומים

en: mandatory notice
he_IL: הודעה חובה

en: min
he_IL: דקות

en: month
he_IL: חודש

en: months
he_IL: חודשים

en: of
he_IL: של

en: on
he_IL: ב

en: out of
he_IL: מִתוֹך

en: people
he_IL: אנשים

en: people waiting
he_IL: אנשים מחכים

en: person
he_IL: אדם

en: person waiting
he_IL: אדם ממתין

en: placeholder
he_IL: sMS Placeholders

en: plain
he_IL: פשוט

en: reCAPTCHA Type
he_IL: סוג reCAPTCHA

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
he_IL: אתגר reCAPTCHA פג תוקפו. אנא נסה שוב.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
he_IL: תצורת reCAPTCHA אינה חוקית.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
he_IL: לא ניתן לטעון את reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
he_IL: reCAPTCHA בלוח הבקרה של הלקוח

en: reCAPTCHA on Employee Panel
he_IL: reCAPTCHA בלוח העובדים

en: reCAPTCHA setup
he_IL: הגדרת reCAPTCHA

en: reCAPTCHA validation failed.
he_IL: אימות reCAPTCHA נכשל.

en: results
he_IL: תוצאות

en: service
he_IL: שירות

en: services
he_IL: שירותים

en: settings
he_IL: הגדרות

en: slot left
he_IL: משבצת שמאלית

en: slots left
he_IL: משבצות פנויות

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
he_IL: המשבצות שבחרת תפוסות. הצענו לך את המשבצות הקרובות ביותר במקום.

en: spot left
he_IL: נקודה שמאלית

en: spots left
he_IL: מקומות פנויים

en: text
he_IL: טקסט

en: ticket left
he_IL: כרטיס נותר

en: tickets left
he_IL: כרטיסים שנותרו

en: to
he_IL: ל

en: try different email
he_IL: נסה כתובת מייל אחרת

en: until
he_IL: עד

en: week
he_IL: שבוע

en: weeks
he_IL: שבועות

en: {booked}/{total} Booked
he_IL: {booked}/{total} הוזמן

en: {count} Appointment | {count} Appointments
he_IL: {count} פגישה | פגישות ב- {count}

en: {count} Assigned
he_IL: {count} הוקצה

en: {count} Attendee | {count} Attendees
he_IL: {count} משתתף | משתתפי {count}

en: {count} Day | {count} Days
he_IL: {count} יום | {count} ימים

en: {count} Employees
he_IL: {count} עובדים

en: {count} Extras
he_IL: {count} תוספות

en: {count} Month | {count} Months
he_IL: {count} חודש | {count} חודשים

en: {count} Selected
he_IL: {count} נבחר

en: {count} Service | {count} Services
he_IL: {count} שירות | שירותי {count}

en: {count} Spots
he_IL: {count} נקודות

en: {count} Total
he_IL: {count} סה"כ

en: {count} Week | {count} Weeks
he_IL: {count} שבוע | {count} שבועות

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
he_IL: {count} הפגישה נמחקה. | {count} הפגישות נמחקו.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
he_IL: {count} הפגישה לא נמחקה. | {count} הפגישות לא נמחקו.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
he_IL: {count} הקופון נמחק. | {count} הקופונים נמחקו.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
he_IL: {count} הקופון לא נמחק. | {count} הקופונים לא נמחקו.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
he_IL: {count} לא ניתן למחוק את הלקוח עקב הזמנות עתידיות. | {count} לא ניתן למחוק את הלקוחות עקב הזמנות עתידיות.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
he_IL: {count} הלקוח נמחק. | {count} הלקוחות נמחקו.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
he_IL: {count} הלקוחות לא יובאו עקב היעדר שם פרטי, שם משפחה, כתובת דוא"ל לא חוקית, מספר טלפון או שילוב של הסיבות הללו.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
he_IL: {count} לקוחות עם אותה כתובת דוא"ל כבר קיימים ברשימת הלקוחות שלך. אם תבחר להחליף את הרשומות הללו, חלק מהנתונים הנוכחיים שלהם יוחלפו במידע חדש.

en: {count} day | {count} days
he_IL: {count} יום | {count} ימים

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
he_IL: {count} העובד נמחק. | {count} העובדים נמחקו.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
he_IL: {count} העובד לא נמחק בשל הזמנות עתידיות. | {count} העובדים לא נמחקו בשל הזמנות עתידיות.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
he_IL: {count} הזמנת האירוע נמחקה. | {count} הזמנות האירוע נמחקו.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
he_IL: {count} הזמנת האירוע לא נמחקה. | {count} הזמנות האירוע לא נמחקו.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
he_IL: {count} האירוע נמחק. | {count} האירועים נמחקו.

en: {count} event | {count} events
he_IL: {count} event | אירועי {count}

en: {count} hour | {count} hours
he_IL: {count} שעה | {count} שעות

en: {count} item selected | {count} items selected
he_IL: {count} פריט נבחר | {count} פריטים נבחרו

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
he_IL: {count} המיקום נמחק. | {count} מיקומים נמחקו.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
he_IL: {count} המיקום לא נמחק בשל הזמנות עתידיות. | {count} המיקומים לא נמחקו בשל הזמנות עתידיות.

en: {count} minute | {count} minutes
he_IL: {count} דקה | {count} דקות

en: {count} month | {count} months
he_IL: {count} חודש | {count} חודשים

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
he_IL: {count} הזמנת החבילה נמחקה. | {count} הזמנות החבילה נמחקו.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
he_IL: {count} הזמנת החבילה לא נמחקה. | {count} הזמנות החבילה לא נמחקו.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
he_IL: {count} החבילה נמחקה. | {count} החבילות נמחקו.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
he_IL: {count} החבילה לא נמחקה בשל הזמנות עתידיות. | {count} החבילות לא נמחקו בשל הזמנות עתידיות.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
he_IL: {count} המשאב נמחק. | משאבי {count} נמחקו.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
he_IL: {count} המשאב לא נמחק. | משאבי {count} לא נמחקו.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
he_IL: {count} השירות נמחק. | {count} השירותים נמחקו.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
he_IL: {count} השירות לא נמחק. | {count} השירותים לא נמחקו.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
he_IL: {count} המס נמחק. | {count} המסים נמחקו.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
he_IL: {count} המס לא נמחק. | {count} המסים לא נמחקו.

en: {count} week | {count} weeks
he_IL: {count} שבוע | {count} שבועות

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
he_IL: {count}x פגישה | {count}x פגישות

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
he_IL: {successfulImports} מתוך {totalRows} לקוחות יובאו לרשימת הלקוחות שלך.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
he_IL: 'תאריך ושעת ההזמנה' יקבעו את המגבלה על סמך התאריך שבו נוצרה ההזמנה, ללא תלות בתאריך ובשעת האירוע.<br>'תאריך ושעת תחילת האירוע' יקבעו את המגבלה על סמך תאריך ושעת תחילת האירוע.
