Amelia - en to sk_SK translation catalogue (3425 entries)

en: "Book now" Button Type
sk_SK: Tlačidlo „Rezervovať teraz“

en: "Go back" Button Type
sk_SK: Typ tlačidla „Späť“

en: "I'm not a robot" checkbox
sk_SK: Zaškrtávacie políčko "Nie som robot"

en: "Paying now" Button Type
sk_SK: Prepínače

en: "Payment Method" View
sk_SK: Zobrazenie "Spôsob platby"

en: # of Hours in appointment
sk_SK: # z hodín na schôdzkach

en: # of appointments
sk_SK: # zo schôdziek

en: # of bookings
sk_SK: Počet rezervácií

en: 'Back' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Späť“

en: 'Book' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Kniha“

en: 'Book another' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Rezervovať ďalší“

en: 'Book now' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Rezervovať teraz“

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
sk_SK: „Dátum a čas rezervácie“ nastavuje limit na základe toho, kedy je rezervácia vykonaná, bez ohľadu na dátum schôdzky. „Dátum a čas schôdzky“ nastavuje limit na základe samotnej naplánovanej schôdzky.

en: 'Bringing anyone with you' popup
sk_SK: Pop-up okno „Prineste so sebou kohokoľvek“

en: 'Cancel' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Zrušiť“

en: 'Change password' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Zmeniť heslo“

en: 'Close' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Zatvoriť“

en: 'Confirm' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Potvrdiť“

en: 'Continue' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Pokračovať“

en: 'Customer panel' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Panel zákazníka“

en: 'Delete' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Odstrániť“

en: 'Filter' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Filter“

en: 'Finish' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Dokončiť“

en: 'Join waiting list' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Pripojiť sa k čakacej listine“

en: 'Learn more' button
sk_SK: Tlačidlo „Zistiť viac“

en: 'Learn more' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Zistiť viac“

en: 'New Event' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Nová udalosť“

en: 'New appointment' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Nové stretnutie“

en: 'Read more' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Čítaj viac“

en: 'Save changes' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Uložiť zmeny“

en: 'Scan e-ticket' button
sk_SK: Tlačidlo „Naskenovať elektronickú letenku“

en: 'Send' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Odoslať“

en: 'Set password' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Nastaviť heslo“

en: 'Sign in' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Prihlásiť sa“

en: 'View employee' button style
sk_SK: Štýl tlačidla „Zobraziť zamestnanca“

en: 'View in package' button
sk_SK: Tlačidlo „Zobraziť v balíku“

en: +more
sk_SK: Zobraziť viac

en: +{count} more
sk_SK: +{count} viac

en: 1/1 width
sk_SK: 1/1 šírka

en: 1/2 width
sk_SK: 1/2 šírka

en: 10h
sk_SK: 10 hodín

en: 10min
sk_SK: 10 min

en: 11h
sk_SK: 11 hodín

en: 12h
sk_SK: 12 hodín

en: 12min
sk_SK: 12 min

en: 15min
sk_SK: 15 min

en: 1 day
sk_SK: 1 deň

en: 1 week
sk_SK: 1 týždeň

en: 1 year
sk_SK: 1 rok

en: 1h
sk_SK: 1 hodina

en: 1h 30min
sk_SK: 1h 30 min

en: 1min
sk_SK: 1 min

en: 20min
sk_SK: 20 min

en: 2 days
sk_SK: 2 dni

en: 2 weeks
sk_SK: 2 týždne

en: 2 years
sk_SK: 2 roky

en: 2h
sk_SK: 2 hodiny

en: 2min
sk_SK: 2 min

en: 30min
sk_SK: 30 min

en: 3 days
sk_SK: 3 dni

en: 3 months
sk_SK: 3 mesiace

en: 3 weeks
sk_SK: 3 týždne

en: 3 years
sk_SK: 3 roky

en: 3h
sk_SK: 3 hodiny

en: 45min
sk_SK: 45 min

en: 4 days
sk_SK: 4 dni

en: 4 weeks
sk_SK: 4 týždne

en: 4h
sk_SK: 4 hodiny

en: 5 days
sk_SK: 5 dní

en: 5min
sk_SK: 5 min

en: 6 days
sk_SK: 6 dní

en: 6 months
sk_SK: 6 mesiacov

en: 6h
sk_SK: 6 hodín

en: 8h
sk_SK: 8 hodín

en: 9h
sk_SK: 9 hodín

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
sk_SK: <p><strong>Virtuálna rezervačná špecialistka Amélia</strong> potrebuje pre svoju funkčnosť PHP verzie 5.5 alebo vyššie.</p>

en: AM - Booking view
sk_SK: AM - Zobrazenie rezervácie

en: AM - Catalog Booking
sk_SK: Amélia - Zobrazenie katalógu

en: AM - Catalog view
sk_SK: AM - Zobrazenie katalógu

en: AM - Customer Panel
sk_SK: AM - Panel zákazníka

en: AM - Employee Panel
sk_SK: AM - Panel zamestnanca

en: AM - Events Calendar Booking
sk_SK: AM - Rezervácia kalendára udalostí

en: AM - Events List Booking
sk_SK: Amélia - Zobrazenie katalógu

en: AM - Events view
sk_SK: AM - Zobrazenie udalostí

en: AM - Search view
sk_SK: AM - Zobrazenie vyhľadávania

en: AM - Step Booking
sk_SK: AM - Rezervácia krokov

en: API Key
sk_SK: API kľúč

en: API Key copied to clipboard.
sk_SK: API kľúč skopírovaný do schránky.

en: API base URL:
sk_SK: Základná URL adresa API:

en: API setup
sk_SK: Nastavenie API

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
sk_SK: Záloha v percentách sa vypočíta na základe celkovej ceny rezervácie. Pevná suma môže byť buď násobená počtom osôb alebo aplikovaná ako jedna celková suma.

en: A server error occurred. Please try again later.
sk_SK: Došlo k chybe servera. Skúste to znova neskôr.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
sk_SK: Jedna rezervácia môže zahŕňať viacerých účastníkov (miesta).

en: About
sk_SK: O aplikácii

en: About Event
sk_SK: O tejto udalosti

en: About Package
sk_SK: O balíku

en: About Service
sk_SK: Pridať službu

en: About event
sk_SK: O udalosti

en: About package
sk_SK: O balíku

en: About service
sk_SK: O službe

en: About this Event
sk_SK: O tejto udalosti

en: About this event
sk_SK: O tejto udalosti

en: Accent
sk_SK: Prízvuk

en: Accent text
sk_SK: Text s diakritikou

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
sk_SK: Prijímajte platby za rezervácie a služby cez PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
sk_SK: Prijímajte platby bezproblémovo cez platobnú bránu Mollie.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
sk_SK: Prijímajte platby cez Razorpay, ideálne pre indické podniky.

en: Access link
sk_SK: Prístupový odkaz

en: Access link success
sk_SK: Úspešné pripojenie

en: Access your financial data in seconds
sk_SK: Prístup k vašim finančným údajom za pár sekúnd

en: Account ID
sk_SK: Množstvo

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Action-based notification
sk_SK: Oznámenie na základe akcie

en: Action Triggered
sk_SK: Akcia spustená

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Activate with Envato
sk_SK: Aktivujte s Envato

en: Activated with Envato
sk_SK: Aktivované s Envato

en: Activation
sk_SK: Aktivácia

en: Activation settings
sk_SK: Nastavenia aktivácie

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add Attendee
sk_SK: Pridať účastníka

en: Add Break
sk_SK: Pridať prestávku

en: Add Coupon
sk_SK: Pridať kupón

en: Add Customer
sk_SK: Pridať zákazníka

en: Add Date
sk_SK: Pridať dátum

en: Add Date Range
sk_SK: Pridať rozsah dátumov

en: Add Day Off
sk_SK: Pridať voľný deň

en: Add Extra
sk_SK: Pridať Doplnkové služby

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
sk_SK: Pridajte Meta Pixel na sledovanie konverzií reklám a optimalizáciu marketingu.

en: Add Period
sk_SK: Pridať obdobie

en: Add Pricing Category
sk_SK: Pridať cenovú kategóriu

en: Add Special Day
sk_SK: Pridať Zvláštny deň

en: Add Stripe address fields
sk_SK: Pridať polia adresy Stripe

en: Add Webhook
sk_SK: Pridať webhook

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
sk_SK: Pridajte sledovací kód Google Analytics na svoju stránku rezervácií, aby ste získali prehľad o správaní návštevníkov.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
sk_SK: Pridať presmerovaciu URL pre prípady, keď sa zákazník pokúsi rezervovať časový úsek, ktorý už bol obsadený.

en: Add appointment
sk_SK: Pridať stretnutie

en: Add booking
sk_SK: Pridať rezerváciu

en: Add category
sk_SK: Pridať kategóriu

en: Add custom field
sk_SK: Pridať vlastné pole

en: Add custom notification
sk_SK: Pridať vlastné upozornenie

en: Add customer
sk_SK: Pridať zákazníka

en: Add date range
sk_SK: Pridať dátumový rozsah

en: Add day(s)
sk_SK: Pridať deň (dni)

en: Add day off
sk_SK: Pridať deň voľna

en: Add duration
sk_SK: Pridať trvanie

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
sk_SK: Pridať ID prvku (tlačidlo, odkaz...), ktorý manuálne načíta obsah skratky amelia

en: Add event
sk_SK: Pridať udalosť

en: Add event attendees
sk_SK: Pridať účastníkov podujatia

en: Add extra
sk_SK: Pridať doplnkové služby

en: Add more Appointments
sk_SK: Pridať ďalšie stretnutia

en: Add more appointments
sk_SK: Pridať ďalšie stretnutia

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
sk_SK: Pridajte do svojho rezervačného systému viacerých zamestnancov, spravujte ich rozvrhy a prideľujte ich k službám alebo udalostiam, čím zjednodušíte rozširovanie svojho podnikania a koordináciu svojho tímu.

en: Add option
sk_SK: Pridať možnosť

en: Add package
sk_SK: Pridať balík

en: Add period
sk_SK: Pridať obdobie

en: Add pricing category
sk_SK: Pridať cenovú kategóriu

en: Add rule
sk_SK: Pridať pravidlo

en: Add services
sk_SK: Pridať služby

en: Add special day
sk_SK: Pridať špeciálny deň

en: Add to Calendar
sk_SK: Pridať do Kalendára

en: Add to calendar
sk_SK: Pridať do kalendára

en: Add tracking
sk_SK: Pridať sledovanie

en: Add work hours
sk_SK: Pridať pracovné hodiny

en: Additional information
sk_SK: Ďalšie informácie

en: Additional people
sk_SK: Ďalší ľudia

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Admin
sk_SK: Správca

en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

en: After
sk_SK: Po

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
sk_SK: Po aktivácii účtu budú predplatitelia vytvorení ako zákazníci v Amelii

en: After with space
sk_SK: Po s medzerou

en: Agencies
sk_SK: Agentúry

en: Alert content
sk_SK: Obsah upozornenia

en: Alert message
sk_SK: Upozorňujúca správa

en: All
sk_SK: Všetky

en: All Locations
sk_SK: Všetky Umiestnenia

en: All Services
sk_SK: Všetky Služby

en: All appointments are selected
sk_SK: Všetky termíny sú vybrané

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
sk_SK: Všetky stretnutia budú naplánované so stavom vybraným tu.

en: All appointments will be selected later
sk_SK: Všetky stretnutia budú vybrané neskôr

en: All assigned services
sk_SK: Všetky pridelené služby

en: All bookings
sk_SK: Priemerné rezervácie

en: All customers
sk_SK: Všetci zákazníci

en: All employees
sk_SK: Všetci zamestnanci

en: All events
sk_SK: Všetky udalosti

en: All extras
sk_SK: Všetky doplnky

en: All locations
sk_SK: Všetky lokality

en: All packages
sk_SK: Všetky balíčky

en: All services
sk_SK: Všetky služby

en: All services are booked separately
sk_SK: Všetky služby sa rezervujú samostatne.

en: All services are booked separately.
sk_SK: Všetky služby sú rezervované samostatne.

en: All slots are selected
sk_SK: Všetky časové úseky sú vybrané

en: All tickets have already been scanned
sk_SK: Všetky lístky už boli naskenované

en: Allow additional people
sk_SK: Povoliť ďalších ľudí

en: Allow admin to book appointment at any time
sk_SK: Povoliť administrátorovi rezervovať termín kedykoľvek

en: Allow admin to book over an existing appointment
sk_SK: Povoliť administrátorovi rezervovať nad existujúcim termínom

en: Allow booking above maximum capacity
sk_SK: Povoliť rezerváciu nad maximálnu kapacitu

en: Allow booking without a prior login
sk_SK: Povoliť rezerváciu bez predchádzajúceho prihlásenia

en: Allow bringing more people
sk_SK: Povoliť prísť s viacerými ľuďmi

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
sk_SK: Povoliť klientom zabezpečiť rezervácie čiastočnými platbami.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
sk_SK: Povoliť zákazníkom a zamestnancom rýchle prihlásenie pomocou ich účtu Facebook, čo robí proces prihlásenia rýchlejším, jednoduchším a bezpečnejším.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
sk_SK: Povoliť zákazníkom a zamestnancom rýchle prihlásenie pomocou ich účtu Google, čo robí proces prihlásenia rýchlejším, jednoduchším a bezpečnejším.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
sk_SK: Povoliť zákazníkom rezervovať viacero služieb v jednej transakcii pre zjednodušený zážitok.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
sk_SK: Povoliť zákazníkom rezervovať opakujúce sa stretnutia s prispôsobiteľnou frekvenciou.

en: Allow customers to cancel packages
sk_SK: Povoliť zákazníkom zrušiť balíky

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
sk_SK: Povoliť, aby zákazníci videli ďalších účastníkov

en: Allow customers to delete their profile
sk_SK: Umožniť zákazníkom odstrániť ich profil

en: Allow customers to pay full amount
sk_SK: Povoliť zákazníkom zaplatiť celú sumu

en: Allow customers to pay total appointment amount
sk_SK: Povoliť zákazníkom zaplatiť celkovú sumu za stretnutie

en: Allow customers to pay total event amount
sk_SK: Povoliť zákazníkom zaplatiť celkovú sumu za udalosť

en: Allow customers to reschedule their own appointments
sk_SK: Povoliť zákazníkom znovu naplánovať vlastné schôdzky

en: Allow customers to see other attendees
sk_SK: Povoliť, aby zákazníci videli ďalších účastníkov

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
sk_SK: Povoliť zamestnancom jednoducho spravovať stretnutia a udalosti. Prispôsobte farby, aby zodpovedali vašej značke a zlepšili použiteľnosť.

en: Allow employees to manage customers
sk_SK: Umožniť zamestnancom spravovať zákazníkov

en: Allow employees to manage their appointments
sk_SK: Umožniť zamestnancom spravovať svoje stretnutia

en: Allow employees to manage their days off
sk_SK: Umožnite zamestnancom spravovať svoje voľné dni

en: Allow employees to manage their events
sk_SK: Umožniť zamestnancom spravovať svoje udalosti

en: Allow employees to manage their schedule
sk_SK: Umožnite zamestnancom spravovať svoj rozvrh

en: Allow employees to manage their services
sk_SK: Umožnite zamestnancom spravovať svoje služby

en: Allow employees to manage their special days
sk_SK: Umožnite zamestnancom spravovať svoje špeciálne dni

en: Allow multiple bookings per customer
sk_SK: Povoliť viacero rezervácií na zákazníka

en: Allow payment via Payment Link
sk_SK: Povoliť platbu cez platobný odkaz

en: Allow the same customer to book more than once
sk_SK: Povoliť tomu istému zákazníkovi rezervovať viac ako raz

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
sk_SK: Povoliť krátky popis pod rezervačným formulárom, aby podporoval plugin Amelia Booking a šíril informácie o ňom.

en: Alpha sender ID
sk_SK: ID odosielateľa Alpha

en: Alpha sender ID can't be empty
sk_SK: ID odosielateľa Alpha nemôže byť prázdne

en: Already have an account?
sk_SK: Už máte účet?

en: Also cancel and delete future events
sk_SK: Zrušiť a odstrániť aj budúce udalosti

en: Also cancel future events
sk_SK: Tiež zrušte budúce udalosti

en: Also delete future events
sk_SK: Tiež vymažte budúce udalosti

en: Also open future events
sk_SK: Tiež otvorte budúce udalosti

en: Amelia - Booking view
sk_SK: Amélia - Zobrazenie rezervácií

en: Amelia - Catalog Booking
sk_SK: Amélia - Zobrazenie katalógu

en: Amelia - Catalog view
sk_SK: Amélia - Zobrazenie katalógu

en: Amelia - Customer Panel
sk_SK: Amélia - Zákaznícky panel

en: Amelia - Employee Panel
sk_SK: Amelia - Panel zamestnanca

en: Amelia - Events
sk_SK: Amélia - Udalosti

en: Amelia - Events Calendar
sk_SK: Amelia - Kalendár udalostí

en: Amelia - Events List
sk_SK: Amélia - Udalosti

en: Amelia - Search view
sk_SK: Amélia - Zobrazenie vyhľadávania

en: Amelia - Step-By-Step Booking
sk_SK: Amelia - Rezervácia krok za krokom

en: Amelia Add to calendar page
sk_SK: Amelia Pridať do kalendára

en: Amelia Profile Settings
sk_SK: Nastavenia profilu Amelie

en: Amelia SMS
sk_SK: Amélia SMS

en: Amelia Users Settings
sk_SK: Nastavenia používateľov Amelie

en: Amount
sk_SK: Množstvo

en: An email with details of your booking has been sent to you.
sk_SK: Email s detailami vašej rezervácie vám bol odoslaný.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
sk_SK: Vyskytla sa neočakávaná chyba. Skúste to prosím neskôr.

en: Any
sk_SK: Akýkoľvek

en: Any Employee
sk_SK: Zamestnanec, Ktorý

en: Any Employee Option Visibility:
sk_SK: Viditeľnosť možnosti akéhokoľvek zamestnanca:

en: Any Location
sk_SK: Ľubovoľná lokalita

en: Apple Calendar
sk_SK: Google Kalendár

en: Apple Calendar (Personal)
sk_SK: Kalendár Apple (osobný)

en: Apple Calendar setup
sk_SK: Nastavenie kalendára Apple

en: Application (client) ID
sk_SK: ID aplikácie (klienta)

en: Application fee amount (%)
sk_SK: Výška poplatku za aplikáciu (%)

en: Applied for all assigned services
sk_SK: Uplatnené pre všetky priradené služby

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
sk_SK: Použiť nastavenia 'Zatvorené rezervácie' na všetky opakujúce sa udalosti

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
sk_SK: Použiť nastavenia 'Otvorené rezervácie' na všetky opakujúce sa udalosti

en: Apply Changes to Events
sk_SK: Použiť zmeny na udalosti

en: Apply on
sk_SK: Použiť na

en: Apply this to all recurring events
sk_SK: Použiť na všetky opakujúce sa udalosti

en: Apply to All Days
sk_SK: Použiť na všetky dni

en: Apply to all days
sk_SK: Použiť na všetky dni

en: Apply to future recurring events
sk_SK: Použiť na budúce opakujúce sa udalosti

en: Appointment
sk_SK: Schôdzka

en: Appointment Canceled
sk_SK: Schôdzka bola zrušená

en: Appointment Date:
sk_SK: Dátum schôdzky:

en: Appointment ID
sk_SK: ID stretnutia

en: Appointment Info
sk_SK: Informácie o schôdzke

en: Appointment Repeats
sk_SK: Opakovanie stretnutia

en: Appointment booked
sk_SK: Poznámky k schôdzke

en: Appointment can't be rescheduled
sk_SK: Schôdzku nemožno zmeniť

en: Appointment canceled
sk_SK: Schôdzka zrušená

en: Appointment date
sk_SK: Termín schôdzky

en: Appointment date & time
sk_SK: Dátum a čas schôdzky

en: Appointment deposit
sk_SK: Záloha na stretnutie

en: Appointment details
sk_SK: Podrobnosti o stretnutí

en: Appointment duration
sk_SK: Dĺžka stretnutia

en: Appointment end time
sk_SK: Čas ukončenia schôdzky

en: Appointment has been created.
sk_SK: Stretnutie bolo vytvorené.

en: Appointment has been deleted
sk_SK: Schôdzka bola odstránená

en: Appointment has been deleted.
sk_SK: Stretnutie bolo vymazané.

en: Appointment has been rescheduled
sk_SK: Schôdzka bola presunutá

en: Appointment has been saved
sk_SK: Schôdzka bola uložená

en: Appointment has been updated.
sk_SK: Stretnutie bolo aktualizované.

en: Appointment information
sk_SK: Informácie o stretnutí

en: Appointment initial date
sk_SK: Počiatočný dátum schôdzky

en: Appointment initial date & time
sk_SK: Počiatočný dátum a čas schôdzky

en: Appointment initial end time
sk_SK: Počiatočný čas ukončenia schôdzky

en: Appointment initial start time
sk_SK: Počiatočný čas schôdzky

en: Appointment is removed from the cart.
sk_SK: Schôdza je odstránená z košíka.

en: Appointment management guide
sk_SK: Príručka pre správu schôdzok

en: Appointment not found.
sk_SK: Stretnutie nebolo nájdené.

en: Appointment note
sk_SK: Poznámka k stretnutiu

en: Appointment note has been updated.
sk_SK: Poznámka k schôdzke bola aktualizovaná.

en: Appointment notes
sk_SK: Poznámky k schôdzke

en: Appointment price
sk_SK: Cena schôdzky

en: Appointment repeats
sk_SK: Opakované stretnutia

en: Appointment space name
sk_SK: Názov priestoru na schôdzku

en: Appointment start time
sk_SK: Čas začiatku schôdzky

en: Appointment status
sk_SK: Stav schôdzky sa zmenil na

en: Appointment status has been changed to
sk_SK: Stav schôdzky sa zmenil na

en: Appointment status has been updated.
sk_SK: Stav schôdzky bol aktualizovaný.

en: Appointment title
sk_SK: Názov schôdzky

en: Appointments
sk_SK: Schôdzky

en: Appointments booked
sk_SK: Poznámky k schôdzke

en: Appointments from the first package expire on:
sk_SK: Poznámky k schôdzke

en: Appointments in this package
sk_SK: Poznámky k schôdzke

en: Appointments in this service
sk_SK: Poskytovateľ má pre túto službu naplánované schôdzky

en: Appointments to book
sk_SK: Termíny na rezerváciu

en: Appointments waiting list
sk_SK: Čakací zoznam schôdzok

en: Approve appointment link
sk_SK: Schváliť odkaz na schôdzku

en: Approved
sk_SK: Schválené

en: Are you sure? This action can't be undone.
sk_SK: Ste si istí? Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Are you sure you want to block this customer?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tohto zákazníka?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zrušiť a vymazať túto udalosť?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
sk_SK: Naozaj chcete zrušiť túto schôdzku?

en: Are you sure you want to cancel this event?
sk_SK: Ste si istý, že chcete zrušiť túto udalosť?

en: Are you sure you want to cancel this package?
sk_SK: Ste si istý, že chcete zrušiť túto udalosť?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
sk_SK: Naozaj chcete zrušiť svoju účasť?

en: Are you sure you want to close this event?
sk_SK: Ste si istí, že chcete uzavrieť túto udalosť?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť vybratého účastníka?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť vybratých účastníkov?

en: Are you sure you want to delete these items?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť tieto položky?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto schôdzku?

en: Are you sure you want to delete this category?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto kategóriu

en: Are you sure you want to delete this coupon?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tento kupón?

en: Are you sure you want to delete this customer?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tohto zákazníka?

en: Are you sure you want to delete this employee?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tohto zamestnanca?

en: Are you sure you want to delete this event?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto udalosť?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť túto rezerváciu udalosti?

en: Are you sure you want to delete this location?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto lokalitu?

en: Are you sure you want to delete this notification?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť toto upozornenie?

en: Are you sure you want to delete this package?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť tento balík?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť túto rezerváciu balíka?

en: Are you sure you want to delete this resource?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto službu?

en: Are you sure you want to delete this service?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto službu?

en: Are you sure you want to delete this tax?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto doplnkovú službu?

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť svoj profil? Stratíte prístup k všetkým svojim rezerváciám a prístup k zákazníckemu panelu.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
sk_SK: Naozaj chcete duplikovať túto schôdzku?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
sk_SK: Ste si istí, že chcete duplikovať túto kategóriu?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
sk_SK: Naozaj chcete duplikovať tento kupón?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
sk_SK: Naozaj chcete duplikovať tohto zamestnanca?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
sk_SK: Ste si istí, že chcete duplikovať túto udalosť?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
sk_SK: Naozaj chcete duplikovať túto lokalitu?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
sk_SK: Ste si istí, že chcete duplikovať tento balík?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
sk_SK: Naozaj chcete duplikovať túto službu?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
sk_SK: Naozaj chcete duplikovať túto službu?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
sk_SK: Naozaj chcete skryť tento kupón?

en: Are you sure you want to hide this employee?
sk_SK: Naozaj chcete skryť tohto zamestnanca?

en: Are you sure you want to hide this event?
sk_SK: Ste si istí, že chcete skryť túto udalosť?

en: Are you sure you want to hide this location?
sk_SK: Naozaj chcete skryť túto lokalitu?

en: Are you sure you want to hide this package?
sk_SK: Ste si istí, že chcete skryť tento balík?

en: Are you sure you want to hide this resource?
sk_SK: Naozaj chcete túto službu skryť?

en: Are you sure you want to hide this service?
sk_SK: Naozaj chcete túto službu skryť?

en: Are you sure you want to hide this tax?
sk_SK: Naozaj chcete skryť túto lokalitu?

en: Are you sure you want to open this event?
sk_SK: Naozaj chcete otvoriť túto udalosť?

en: Are you sure you want to refund this payment?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto platbu?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
sk_SK: Ste si istí, že chcete obnoviť nastavenia formulára?

en: Are you sure you want to show this coupon?
sk_SK: Naozaj chcete zobraziť tento kupón?

en: Are you sure you want to show this employee?
sk_SK: Naozaj chcete zobraziť tohto zamestnanca?

en: Are you sure you want to show this event?
sk_SK: Naozaj chcete zobraziť túto udalosť?

en: Are you sure you want to show this location?
sk_SK: Naozaj chcete zobraziť túto lokalitu?

en: Are you sure you want to show this package?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zobraziť tento balík?

en: Are you sure you want to show this resource?
sk_SK: Naozaj chcete zobraziť túto službu?

en: Are you sure you want to show this service?
sk_SK: Naozaj chcete zobraziť túto službu?

en: Are you sure you want to show this tax?
sk_SK: Naozaj chcete zobraziť túto lokalitu?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
sk_SK: Naozaj chcete preskočiť nastavenie? Po preskočení už nebude k dispozícii sprievodca nastavením. Všetky nastavenia bude potrebné nakonfigurovať neskôr.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tohto zákazníka?

en: Assigned
sk_SK: Pridelené

en: Assigned Services
sk_SK: Pridelené služby

en: Attachment
sk_SK: Prílohy

en: Attachment upload path
sk_SK: Cesta pre odovzdanie prílohy

en: Attendee
sk_SK: Udalosť bola zrušená zo strany uchádzača

en: Attendee Asc
sk_SK: Účastník vzostupne

en: Attendee Desc
sk_SK: Účastník zostupne

en: Attendee code
sk_SK: Kód účastníka

en: Attendee has been saved
sk_SK: Účastník bol uložený

en: Attendee have been deleted
sk_SK: Účastník boli odstránený

en: Attendee have not been deleted
sk_SK: Účastník nebol odstránený

en: Attendees
sk_SK: Účastníci

en: Attendees Allowed
sk_SK: Kód účastníka

en: Attendees Export Format
sk_SK: Formát exportu účastníkov

en: Attendees have been deleted
sk_SK: Účastníci boli odstránení

en: Attendees have not been deleted
sk_SK: Účastníci neboli odstránení

en: Auto-Reply Message
sk_SK: Automatická odpoveď

en: Auto-approve booking after payment
sk_SK: Automatické schválenie rezervácie po zaplatení

en: Auto-fill your details using:
sk_SK: Automatické vyplnenie vašich údajov pomocou:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
sk_SK: Automatizujte komunikáciu s oznámeniami spúšťanými stavom rezervácie, časom alebo vlastnými pravidlami.

en: Automated invoices for a smoother payment experience
sk_SK: Automatizované faktúry pre hladší priebeh platby

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
sk_SK: Automaticky vypočítajte a uplatnite dane pre bezproblémovú súladnosť a presné fakturovanie.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
sk_SK: Automaticky vypočítavajte a uplatňujte dane na vaše služby a podujatia, čím zabezpečíte presné fakturovanie a bezproblémové dodržiavanie predpisov pri každej transakcii.

en: Automatically create Amelia Customer user
sk_SK: Automaticky vytvoriť nového používateľa pre zákazníka Amélie

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
sk_SK: Automaticky vytvoriť nového používateľa pre zákazníka Amélie

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
sk_SK: Automaticky vytvárajte Zoom stretnutia pre rezervácie a informujte zákazníkov a zamestnancov.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
sk_SK: Automaticky generujte faktúry za každú rezerváciu, čím uľahčíte platby, zvýšite ich transparentnosť a zefektívnite proces pre vás aj vašich klientov.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
sk_SK: Automaticky aktualizujte stav rezervácie na "Schválené" po úspešnom dokončení platby cez platobný odkaz.

en: Availability
sk_SK: Dostupnosť

en: Available
sk_SK: K dispozícii

en: Available date background
sk_SK: Dostupné dátumové pozadie

en: Available date text
sk_SK: Text dostupného dátumu

en: Available from Pro license
sk_SK: Dostupné obrázky

en: Available from Standard license
sk_SK: Dostupné obrázky

en: Available from Starter license
sk_SK: Dostupné obrázky

en: Available in Elite licence
sk_SK: Dostupné v licencii Elite

en: Available in package
sk_SK: Dostupné v balíku

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
sk_SK: Vyhnite sa dvojitému rezervovaniu automatickou koordináciou zdieľaných miestností, zariadení alebo nástrojov.

en: Away
sk_SK: Preč

en: Back
sk_SK: Späť

en: Back button
sk_SK: Tlačidlo Späť

en: Back to
sk_SK: Späť na

en: Back to appointments
sk_SK: Späť na stretnutia

en: Back to packages
sk_SK: Späť na balíky

en: Back to recurring settings
sk_SK: Zobraziť opakujúce sa udalosti

en: Background
sk_SK: Pozadie

en: Background Color
sk_SK: Farba pozadia

en: Background Gradient Angle
sk_SK: Uhol prechodu pozadia

en: Background Gradient Color 1
sk_SK: Farba prechodu pozadia 1

en: Background Gradient Color 2
sk_SK: Farba prechodu pozadia 2

en: Badge
sk_SK: Odznak

en: Badge color
sk_SK: Farba odznaku

en: Badge label
sk_SK: Označenie odznaku

en: Badges setup
sk_SK: Nastavenie odznakov

en: Balance
sk_SK: Zostatok

en: Base Price:
sk_SK: Základná Cena:

en: Basic
sk_SK: Základné

en: Beauty
sk_SK: Krása

en: Before
sk_SK: Pred

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
sk_SK: Pred povolením opakovanej možnosti sa uistite, že sú nastavené všetky požadované polia, vrátane služby, zamestnanca, dátumu, času a miesta (ak je to relevantné).

en: Before with space
sk_SK: Pred s medzerou

en: Begins
sk_SK: Začína

en: Birthday
sk_SK: Narodeniny

en: Birthday greeting
sk_SK: Narodeninové prianie

en: Block
sk_SK: Blok

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
sk_SK: Blokujte časy rezervácií, ktoré sa prekrývajú s rušnými udalosťami v kalendári Outlook zamestnanca.

en: Block customer
sk_SK: Blokovať zákazníka

en: Body text
sk_SK: Text tela

en: Book
sk_SK: Rezervovať

en: Book Appointment
sk_SK: Rezervovať schôdzku

en: Book Now
sk_SK: Rezervovať

en: Book Package
sk_SK: Rezervovať balík

en: Book This Package
sk_SK: Rezervovať túto udalosť

en: Book This Service
sk_SK: Rezervovať túto udalosť

en: Book another
sk_SK: Rezervovať

en: Book appointment
sk_SK: Zarezervovať termín

en: Book event
sk_SK: Rezervovať udalosť

en: Book next appointment
sk_SK: Rezervovať ďalší termín

en: Book now
sk_SK: Rezervovať

en: Book option on employee dialog
sk_SK: Možnosť knihy v dialógovom okne zamestnanca

en: Book package
sk_SK: Balík kníh

en: Book subtab name
sk_SK: Názov podkarty Rezervácia

en: Book this event
sk_SK: Rezervovať túto udalosť

en: Book this service
sk_SK: Rezervujte si túto službu

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
sk_SK: Rezervujte si termíny na základe času s nastaviteľnou dĺžkou trvania, cenami a dostupnosťou.

en: Booked
sk_SK: Rezervovať schôdzku

en: Booked Appointments
sk_SK: Rezervovať schôdzku

en: Booked customer (full name, email, phone)
sk_SK: Zarezervovaný zákazník (celé meno, e-mail, telefón)

en: Booking
sk_SK: Rezervácie

en: Booking #{count}
sk_SK: Rezervácia #{count}

en: Booking Appointment
sk_SK: Rezervácia schôdzky

en: Booking Approved with Issues
sk_SK: Rezervácia schválená s problémami

en: Booking Canceled
sk_SK: Rezervácia zrušená

en: Booking Closes
sk_SK: Rezervácia sa uzatvára:

en: Booking Closes Asc
sk_SK: Uzatváranie rezervácií vzostupne

en: Booking Closes Desc
sk_SK: Uzatváranie rezervácií zostupne

en: Booking Confirmed
sk_SK: Rezervácia potvrdená

en: Booking Details
sk_SK: Podrobnosti rezervácie

en: Booking Failed
sk_SK: Rezervácia sa nepodarila

en: Booking Form
sk_SK: Rezervácie

en: Booking Forms 1.0
sk_SK: Rezervačné formuláre 1.0

en: Booking ID
sk_SK: Rezervácie

en: Booking Opens
sk_SK: Rezervácia sa otvára:

en: Booking Opens Asc
sk_SK: Rezervácie sa otvárajú vzostupne

en: Booking Opens Desc
sk_SK: Rezervácie sa otvárajú zostupne

en: Booking Overview
sk_SK: Prehľad rezervácií

en: Booking Processed
sk_SK: Rezervácia spracovaná

en: Booking Rejected
sk_SK: Rezervácia zamietnutá

en: Booking added
sk_SK: Rezervácia pridaná

en: Booking can't be canceled
sk_SK: Rezervácia nemôže byť zrušená

en: Booking canceled
sk_SK: Rezervácia zrušená

en: Booking closes
sk_SK: Rezervácia sa uzatvára

en: Booking closes when event starts
sk_SK: Rezervácia sa uzavrie pri začiatku udalosti

en: Booking date
sk_SK: Dátum rezervácie

en: Booking form on customer profile enabled
sk_SK: Rezervačný formulár na profile zákazníka povolený

en: Booking form on employee profile enabled
sk_SK: Rezervačný formulár na profile zamestnanca povolený

en: Booking form tab enabled
sk_SK: Karta rezervačného formulára povolená

en: Booking form type
sk_SK: Typ rezervačného formulára

en: Booking form type on employee profile page
sk_SK: Typ rezervačného formulára na stránke profilu zamestnanca

en: Booking has been updated.
sk_SK: Rezervácia bola aktualizovaná.

en: Booking invoice
sk_SK: Rezervačná faktúra

en: Booking is canceled
sk_SK: Rezervácia bola zrušená

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
sk_SK: Modul sa nepodarilo deaktivovať. Skúste to neskôr.

en: Booking is unavailable
sk_SK: Časový úsek nie je k dispozícii

en: Booking not found
sk_SK: Rezervácia začína

en: Booking not paid
sk_SK: Rezervácia začína

en: Booking on employee page tab name
sk_SK: Rezervácia na karte zamestnanca

en: Booking opens
sk_SK: Rezervácia sa otvára

en: Booking opens immediately
sk_SK: Rezervácia sa otvára okamžite

en: Booking price
sk_SK: Cena rezervácie

en: Booking rescheduled
sk_SK: Rezervácia preplánovaná

en: Booking source
sk_SK: Zdroj rezervácie

en: Booking start
sk_SK: Začiatok rezervácie

en: Booking status changed
sk_SK: Stav rezervácie zmenený

en: Booking status has been changed to
sk_SK: Stav rezervácie sa zmenil na

en: Booking tab name
sk_SK: Názov karty rezervácie

en: Booking time slots will depend on the service duration
sk_SK: Rezervácia časových intervalov bude závisieť od dĺžky trvania služby.

en: Booking type
sk_SK: Typ rezervácie

en: Bookings
sk_SK: Rezervácie

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
sk_SK: Zvýšte angažovanosť tým, že oslovíte klientov okamžite na platforme, ktorú používajú každý deň.

en: Boost revenue with bundled service packages
sk_SK: Zvýšte príjmy pomocou balíkov služieb

en: Boost revenue with valuable extras
sk_SK: Zvýšte príjmy vďaka hodnotným doplnkom

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
sk_SK: Zvýšte produktivitu tímu pomocou automatických aktualizácií a menej manuálnych úloh.

en: Border color
sk_SK: Farba okraja

en: Break Hours
sk_SK: Prestávkové hodiny

en: Breaks
sk_SK: Prestávky

en: Bringing Anyone With You
sk_SK: Príde niekto spolu s vamí?

en: Bringing anyone with you
sk_SK: Vezmite so sebou kohokoľvek

en: Bringing anyone with you?
sk_SK: Príde niekto spolu s vamí?

en: Buffer Time
sk_SK: Nerezervovateľný čas

en: Buffer Time After: {value}
sk_SK: Časová rezerva po: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
sk_SK: Časová rezerva pred: {value}

en: Buffer time after
sk_SK: Časová rezerva po

en: Buffer time before
sk_SK: Časová rezerva pred

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
sk_SK: Vytvárajte prispôsobené formuláre pre služby, udalosti a profily zákazníkov pomocou vlastných polí. Zachyťte presne tie údaje, ktoré potrebujete, pomocou začiarkavacích políčok, textových polí a ďalších prvkov, čím premeníte každú rezerváciu a registráciu na výkonný proces prijímania údajov.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
sk_SK: Zoskupte viacero stretnutí alebo služieb za zvýhodnené ceny, aby ste povzbudili zákazníkov k ďalším rezerváciám.

en: Busy
sk_SK: Obsadené

en: Busy slots
sk_SK: Obsadené miesta

en: Button
sk_SK: Tlačidlo

en: Button Type
sk_SK: Prepínače

en: Button style
sk_SK: Štýl tlačidla

en: Buttons
sk_SK: Tlačidlá

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
sk_SK: Rezerváciou tohto časového úseku si rezervujete termín nad existujúcou skupinovou rezerváciou!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
sk_SK: Pokračovaním nastavíte termín na časový slot, ktorý už má existujúci termín!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
sk_SK: Zadaním svojho telefónneho čísla súhlasíte s prijímaním správ cez WhatsApp

en: Calculated
sk_SK: Vypočítané

en: Calculated package price
sk_SK: Vypočítaná cena balíka

en: Calendar
sk_SK: Kalendár

en: Camera not supported by this browser.
sk_SK: Tento prehliadač nepodporuje kameru.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
sk_SK: Prístup ku kamere bol zamietnutý. Prosím, povoľte prístup ku kamere a skúste to znova.

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Cancel Appointment
sk_SK: Zrušiť schôdzku

en: Cancel Event
sk_SK: Zrušiť udalosť

en: Cancel Package
sk_SK: Zrušené

en: Cancel and Delete
sk_SK: Zrušiť a odstrániť

en: Cancel appointment
sk_SK: Zrušiť schôdzku

en: Cancel appointment link
sk_SK: Odkaz na zrušenie schôdzky

en: Cancel event
sk_SK: Zrušiť udalosť

en: Cancel event link
sk_SK: Zrušiť odkaz na udalosť

en: Cancel following
sk_SK: Zrušiť nasledujúce

en: Cancel package
sk_SK: Zrušiť balík

en: Canceled
sk_SK: Zrušené

en: Canceled By Admin
sk_SK: Udalosť bola zrušená Adminom

en: Canceled By Attendee
sk_SK: Udalosť bola zrušená zo strany uchádzača

en: Canceled by admin
sk_SK: Zrušené správcom

en: Canceled by attendee
sk_SK: Zrušené účastníkom

en: Cancellation Failed
sk_SK: Zrušenie sa nepodarilo

en: Cancelled
sk_SK: Zrušené

en: Capacity
sk_SK: Kapacita

en: Capacity:
sk_SK: Kapacita:

en: Card
sk_SK: Prepínače

en: Card color
sk_SK: Farba karty

en: Card content
sk_SK: Obsah karty

en: Card field
sk_SK: Pole karty

en: Card number
sk_SK: Číslo karty

en: Card payment
sk_SK: Platba kartou

en: Cards
sk_SK: Karty

en: Cards and buttons
sk_SK: Karty a tlačidlá

en: Carrier
sk_SK: Prevádzkovateľ

en: Cart
sk_SK: Košík

en: Cart appointments details
sk_SK: Skupinová schôdzka

en: Cart description
sk_SK: Popis udalosti

en: Cart purchased
sk_SK: Nákupný košík

en: Catalog
sk_SK: Katalóg

en: Catalog Booking
sk_SK: Priemerné rezervácie

en: Catalog Booking Form
sk_SK: Formulár na rezerváciu z katalógu

en: Catalog Package
sk_SK: Katalógový balík

en: Catalog Service
sk_SK: Katalógová služba

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Categories positions updated successfully.
sk_SK: Pozície kategórií boli úspešne aktualizované.

en: Categories sidebar
sk_SK: Bočný panel kategórií

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Category:
sk_SK: Kategórie:

en: Category ID
sk_SK: ID kategórie

en: Category Input Field
sk_SK: Názov lokality

en: Category has been created.
sk_SK: Kategória bola vytvorená.

en: Category has been deleted.
sk_SK: Kategória bola vymazaná.

en: Category has been updated.
sk_SK: Kategória bola aktualizovaná.

en: Category name
sk_SK: Názov kategórie

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
sk_SK: Centralizujte plánovanie vo všetkých pobočkách pre jasnejšie a jednoduchšie riadenie.

en: Change Password
sk_SK: Zmeniť heslo

en: Change colors
sk_SK: Zmeniť farby

en: Change group status
sk_SK: Zmena stavu skupiny

en: Change password
sk_SK: Zmeniť heslo

en: Charge type
sk_SK: Typ poplatku

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
sk_SK: Pri rezervácii skontrolovať meno zákazníka či k nemu nie je priradený už existujúci e-mail

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
sk_SK: Zaškrtnite toto políčko na vygenerovanie platobného odkazu.<br> Ak ho chcete zahrnúť do oznámenia, pridajte zástupný symbol platobného odkazu.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
sk_SK: Toto políčko zaškrtnite, ak chcete, aby váš zákazník<br/>dostal e-mail o plánovanej schôdzke.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
sk_SK: Toto políčko zaškrtnite, ak chcete, aby váš zákazník<br/>dostal e-mail o plánovanej schôdzke.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
sk_SK: Zaškrtnite túto možnosť, ak chcete, aby sa suma zálohy<br> násobila počtom<br> osôb, ktoré zákazníci pridajú v sekcii<br> "Privediete niekoho so sebou".

en: Check this option if you want to create recurring appointments
sk_SK: Zaškrtnite túto možnosť, ak chcete vytvárať opakujúce sa stretnutia.

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
sk_SK: Zaškrtnite túto možnosť, ak chcete, aby vaši<br> zákazníci mali možnosť vybrať si,<br> či zaplatia celú sumu<br> alebo len zálohu. Ak nie je zaškrtnuté,<br> zákazníci budú mať ako možnosť platby<br> iba zálohu.

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
sk_SK: Zaškrtnite túto možnosť, ak chcete, aby vaši zákazníci mali možnosť vybrať si, či zaplatia celú sumu alebo len zálohu. Ak nie je zaškrtnuté, zákazníci budú môcť počas procesu rezervácie zaplatiť iba zálohu.

en: Check your email
sk_SK: Zadajte svoj e-mail

en: Checkbox
sk_SK: Zaškrtávacie políčko

en: Checked in
sk_SK: Zaregistrovaný

en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

en: Choose Apple Calendar
sk_SK: Vyberte Apple kalendár

en: Choose Category
sk_SK: Vyberte kategóriu

en: Choose Date and Time
sk_SK: Vyberte dátum a čas

en: Choose Package
sk_SK: Vyberte balík

en: Choose Service
sk_SK: Vyberte službu

en: Choose a Form
sk_SK: Vyberte formulár

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
sk_SK: Vyberte menu, ktorá sa bude používať pre všetky nastavenia týkajúce sa cien.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
sk_SK: Vyberte formulár, ktorý chcete prispôsobiť. Formulár Step-by-Step 2.0 je nová a vylepšená verzia, ktorá poskytuje lepší dizajn a užívateľský zážitok, ako aj lepšiu rýchlosť.

en: Choose a group service
sk_SK: Vyberte skupinovú službu

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
sk_SK: Vyberte časový interval, ktorý sa bude používať pri definovaní všetkých nastavení založených na čase.

en: Choose date and time
sk_SK: Vyberte dátum a čas

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
sk_SK: Vyberte, ako Amelia navrhne alternatívny dátum, keď pre vybraný opakujúci sa dátum nie sú dostupné časové sloty.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
sk_SK: Vyberte, ako sa údaje z vlastných polí odosielajú v skupinových rezerváciách.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
sk_SK: Vyberte, ako sa spracúvajú platby za opakujúce sa stretnutia. Ak sa platba vyberá iba za prvé, zostávajúce stretnutia sa platia na mieste.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
sk_SK: Vyberte, ako môžu byť rezervované opakujúce sa stretnutia. 'Zakázané' vypne opakovanú rezerváciu, zatiaľ čo 'Všetky' umožňuje zákazníkom vybrať si medzi dostupnými možnosťami opakovania.

en: Choose layout version
sk_SK: Vyberte skupinovú službu

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
sk_SK: Vyberte formát faktúry, ktorý sa použije v oznámeniach a na zákazníckom paneli.

en: Choose time you want to repeat appointment
sk_SK: Vyberte čas, kedy chcete opakovať stretnutie

en: Choose when the repeating ends
sk_SK: Vyberte, kedy sa opakovanie skončí

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
sk_SK: Vyberte, či chcete spravovať služby, udalosti alebo oboje.

en: Choosing layout of first step in step by step form
sk_SK: Výber rozloženia prvého kroku v postupnom formulári

en: Class
sk_SK: Trieda

en: Clear
sk_SK: Vymazať

en: Clear filters
sk_SK: Vymazať filtre

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
sk_SK: Kliknite na "Konfigurovať" pre úpravu textu, ktorý sa zobrazí, keď sa tento zástupný znak použije v notifikáciách.

en: Click + Service below to get started.
sk_SK: Kliknite na + Služba nižšie, aby ste mohli začať.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
sk_SK: Kliknite na aktivačný odkaz v e-maile, ktorý sme poslali na

en: Click to upload
sk_SK: Kliknite na nahratie

en: Client ID
sk_SK: ID klienta

en: Client ID and secret
sk_SK: ID klienta a tajný kód

en: Client Time:
sk_SK: Čas klienta:

en: Client secret
sk_SK: Klientské tajomstvo

en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Close Event
sk_SK: Zatvoriť udalosť

en: Close Event after certain minimum is reached
sk_SK: Zatvoriť udalosť po dosiahnutí určitého minima

en: Close event when minimum capacity is reached
sk_SK: Ukončiť udalosť, keď je dosiahnutá minimálna kapacita

en: Closed
sk_SK: Zatvorené

en: Closes at
sk_SK: Zatvára sa o

en: Closes on
sk_SK: Zatvára sa

en: Closes on:
sk_SK: Uzatvára sa o:

en: Coaching
sk_SK: Koučing

en: Code
sk_SK: Kód

en: Collapse all
sk_SK: Zbaliť všetko

en: Collapse menu
sk_SK: Zbaliť menu

en: Collect the information your business truly needs
sk_SK: Zbierajte informácie, ktoré vaša firma skutočne potrebuje

en: Color
sk_SK: Farba

en: Colors
sk_SK: Farby udalosti:

en: Colors & Fonts
sk_SK: Farby a fonty

en: Comma-dot
sk_SK: Čiarka-bodka

en: Comma (,)
sk_SK: Čiarka (,)

en: Company
sk_SK: Údaje o spoločnosti

en: Company Days off
sk_SK: Firemné voľné dni

en: Company Email:
sk_SK: Názov spoločnosti

en: Company Phone:
sk_SK: Telefón spoločnosti

en: Company VAT number
sk_SK: IČ DPH spoločnosti

en: Company address
sk_SK: Adresa spoločnosti

en: Company days off
sk_SK: Dni voľna spoločnosti

en: Company email
sk_SK: Názov spoločnosti

en: Company name
sk_SK: Názov spoločnosti

en: Company phone
sk_SK: Telefón spoločnosti

en: Company website
sk_SK: Webové stránky spoločnosti

en: Compared to previous range
sk_SK: V porovnaní s predchádzajúcim rozsahom

en: Complete booking with payment
sk_SK: Dokončiť rezerváciu s platbou

en: Complete booking without payment
sk_SK: Dokončiť rezerváciu bez platby

en: Completed
sk_SK: Túto platbu nie je možné dokončiť

en: Configuration
sk_SK: Konfigurácia

en: Configure
sk_SK: Potvrdiť

en: Configure notifications for waiting list updates
sk_SK: Nastaviť upozornenia na aktualizácie čakacej listiny

en: Configure placeholder
sk_SK: Nastaviť zástupný symbol

en: Configure the cart appointments details placeholder.
sk_SK: Nakonfigurujte zástupný symbol pre podrobnosti rezervácií v košíku.

en: Configure the group appointment details placeholder.
sk_SK: Nakonfigurujte zástupný symbol pre podrobnosti skupinovej rezervácie.

en: Configure the group event details placeholder.
sk_SK: Nakonfigurujte zástupný symbol pre podrobnosti skupinového podujatia.

en: Configure the package appointments details placeholder.
sk_SK: Nakonfigurujte zástupný symbol pre podrobnosti balíkových rezervácií.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
sk_SK: Nakonfigurujte zástupný symbol pre podrobnosti opakujúcich sa rezervácií.

en: Configure waiting list for appointments
sk_SK: Nastaviť čakací zoznam pre termíny

en: Confirm
sk_SK: Potvrdiť

en: Congratulations
sk_SK: Gratulujeme

en: Congratulations!
sk_SK: Gratulujeme

en: Connect
sk_SK: Pripojiť

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
sk_SK: Bez námahy pripojte API pre plynulé a integrované pracovné postupy.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sk_SK: Pripojte Apple Kalendáre na synchronizáciu vašich osobných a profesionálnych udalostí spolu s udalosťami vašich zamestnancov.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sk_SK: Pripojte Google Kalendáre na synchronizáciu vašich osobných a profesionálnych udalostí spolu s udalosťami vašich zamestnancov.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sk_SK: Pripojte Outlook Kalendáre na synchronizáciu vašich osobných a profesionálnych udalostí spolu s udalosťami vašich zamestnancov.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
sk_SK: Prepojte kalendáre zamestnancov, nástroje na organizovanie stretnutí a ďalšie integrácie, aby boli rozvrhy dokonale synchronizované a komunikácia v rámci celého tímu prebiehala bez problémov.

en: Connect to Apple Calendar
sk_SK: Pripojiť sa k Apple Kalendáru

en: Connect to your personal Apple Calendar
sk_SK: Pripojiť sa k vášmu osobnému Apple Kalendáru

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
sk_SK: Pripojte sa k webovým aplikáciám na automatizáciu správ a odosielanie aktualizácií na vlastné URL adresy.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
sk_SK: Pripojte svoj Google Kalendár tu, aby sa po naplánovaní schôdzky mohla automaticky pridať<br/>do vášho Google Kalendára.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
sk_SK: Pripojte svoj osobný účet Zoom, aby ste mohli organizovať virtuálne stretnutia a chaty.

en: Connected
sk_SK: Pripojené

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sk_SK: Pripojenie k Apple Kalendáru nie je dostupné. Prosím, kontaktujte administrátora pre pomoc.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sk_SK: Pripojenie k Google Kalendáru nie je dostupné. Prosím, kontaktujte administrátora pre pomoc.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sk_SK: Pripojenie k Outlook Kalendáru nie je dostupné. Prosím, kontaktujte administrátora pre pomoc.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
sk_SK: Pripojenie k Stripe nie je dostupné. Prosím, kontaktujte administrátora pre pomoc.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
sk_SK: Pripojenie k Zoomu nie je dostupné. Kontaktujte administrátora pre pomoc.

en: Consulting
sk_SK: Poradenstvo

en: Contact message
sk_SK: Kontaktná správa

en: Contact support.
sk_SK: Kontaktujte podporu.

en: Content
sk_SK: Farba textu

en: Content Text Color
sk_SK: Farba textu

en: Content area
sk_SK: Obsahová oblasť

en: Content placeholders
sk_SK: Zástupné symboly obsahu

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Continue Booking
sk_SK: Pokračovať v rezervácii

en: Continue setup
sk_SK: Pokračovať v nastavení

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
sk_SK: Skopírujte svoj API kľúč teraz, pretože už nebude viditeľný.

en: Cost
sk_SK: Náklady

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
sk_SK: Kategóriu sa nepodarilo odstrániť. Táto kategória má služby dostupné na rezerváciu v zakúpenom balíku.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
sk_SK: Kategóriu sa nepodarilo odstrániť. Táto kategória má služby s {count} budúcim termínom. | Kategóriu sa nepodarilo odstrániť. Táto kategória má služby s {count} budúcimi termínmi.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
sk_SK: Nemožno odstrániť službu. Táto služba má {count} budúcu rezerváciu. | Nemožno odstrániť službu. Táto služba má {count} budúce rezervácie.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
sk_SK: Nemožno odstrániť používateľa. Tento používateľ má {count} budúcu rezerváciu. | Nemožno odstrániť používateľa. Tento používateľ má {count} budúce rezervácie.

en: Count Once
sk_SK: Počítať raz

en: Count per Person
sk_SK: Počítať na osobu

en: Count time from
sk_SK: Počítať čas od

en: Country
sk_SK: Množstvo

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
sk_SK: Počíta jedného primárneho zákazníka plus všetky ďalšie osoby, ktoré pridajú.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
sk_SK: Počíta celkový počet zadaných osôb, vrátane hlavného zákazníka.

en: Coupon
sk_SK: Kupón, ktorý ste zadali, nie je platný

en: Coupon Details
sk_SK: Podrobnosti o kupóne

en: Coupon Limit Reached
sk_SK: Dosiahnutý limit kupónov

en: Coupon code
sk_SK: Kupóny

en: Coupon field
sk_SK: Pole kupónu

en: Coupon has been created.
sk_SK: Kupón bol vytvorený.

en: Coupon has been deleted.
sk_SK: Kupón bol odstránený.

en: Coupon has been hidden.
sk_SK: Kupón bol skrytý.

en: Coupon has been updated.
sk_SK: Kupón bol aktualizovaný.

en: Coupon is now visible.
sk_SK: Kupón je teraz viditeľný.

en: Coupon limit reached
sk_SK: Limit kupónov dosiahnutý

en: Coupon needs to have discount or deduction
sk_SK: Kupón musí mať zľavu alebo odpočer

en: Coupon segment
sk_SK: Segment kupónov

en: Coupons
sk_SK: Kupóny

en: Coupons overview
sk_SK: Prehľad kupónov

en: Coupons setup
sk_SK: Nastavenie kupónov

en: Create Amelia Customers
sk_SK: Vytvoriť zákazníka

en: Create Amelia Employees
sk_SK: Vytvoriť zamestnancov Amelia

en: Create Appointments list
sk_SK: Skupinová schôdzka

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
sk_SK: Vytvoriť zákazníkov z používateľov WP s rolou Zákazník Amelia

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
sk_SK: Vytvoriť zamestnancov z používateľov WP s rolou Zamestnanec Amelia

en: Create New
sk_SK: Vytvoriť nového

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
sk_SK: Vytvoriť zľavový kód, ktorý môžu zákazníci zadať počas rezervácie na získanie zľavy.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
sk_SK: Vytvárajte a spravujte opakujúce sa udalosti s prispôsobiteľnými rozvrhmi pre flexibilitu a pohodlie.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
sk_SK: Vytvorte vlastné upozornenia, ktoré sa spúšťajú na základe stavu rezervácie alebo pripomienok k harmonogramu, aby boli zákazníci a zamestnanci informovaní presne v správnom čase.

en: Create employee
sk_SK: Vytvoriť zamestnanca

en: Create event
sk_SK: Vytvoriť udalosť

en: Create meetings for pending appointments
sk_SK: Vytvoriť stretnutia pre čakajúce schôdzky

en: Create new
sk_SK: Vytvoriť nový

en: Create new badge
sk_SK: Vytvoriť nový odznak

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
sk_SK: Automaticky vytvoriť online učebne pre každé rezervované stretnutie alebo udalosť.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
sk_SK: Vytvoriť zdroje ako miestnosti alebo stoličky, ktoré môžu byť zdieľané medzi službami, lokalitami a zamestnancami.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
sk_SK: Vytvorte miestnosti, vybavenie alebo iné zdroje, ktoré môžu zdieľať zamestnanci, služby alebo lokality, a zabezpečte, aby zákazníci videli len časové intervaly, keď je všetko, čo potrebujú, skutočne k dispozícii.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
sk_SK: Vytvorte naplánované udalosti s pevnými dátumami, cenami a kapacitami.

en: Create service
sk_SK: Vytvoriť službu

en: Create spaces for pending appointments
sk_SK: Vytvoriť priestory pre čakajúce schôdzky

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
sk_SK: Vytvorte jedinečné kupónové kódy, ktoré zákazníci môžu uplatniť pri rezervácii – ponuky zliav alebo dokonca bezplatné termíny, aby ste zvýšili angažovanosť, spokojnosť a predaj.

en: Created On
sk_SK: Rezervácia udalostí je shortcode, ktorý umožňuje vašim zákazníkom rezervovať jednu z udalostí, ktoré ste vytvorili na pozadí, v jednoduchom zobrazení zoznamu udalostí.

en: Created on
sk_SK: Vytvorené dňa

en: Credit Card
sk_SK: Kreditná Karta

en: Credit minimum to send reminder
sk_SK: Minimálny kredit na odoslanie pripomienky

en: Credit or debit card:
sk_SK: Kreditná alebo debetná karta:

en: Currency
sk_SK: Mena

en: Current Password
sk_SK: Aktuálne heslo:

en: Current password
sk_SK: Aktuálne heslo

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
sk_SK: Prispôsobené/štandardné úpravy cien nie sú povolené pre udalosti s potvrdenými účastníkmi.

en: Custom Address
sk_SK: Vlastná adresa

en: Custom Color
sk_SK: Vlastná farba

en: Custom Duration & Pricing
sk_SK: Vlastná dĺžka a ceny

en: Custom Field
sk_SK: Vlastné pole bolo pridané

en: Custom Fields
sk_SK: Vlastné polia

en: Custom Pricing
sk_SK: Vlastné ceny

en: Custom address
sk_SK: Vlastná adresa

en: Custom currency symbol
sk_SK: Vlastný symbol meny

en: Custom field
sk_SK: Vlastné pole

en: Custom field has been added
sk_SK: Vlastné pole bolo pridané

en: Custom field has been deleted.
sk_SK: Vlastné pole bolo odstránené.

en: Custom field has been saved
sk_SK: Vlastné pole bolo uložené

en: Custom fields
sk_SK: Vlastné polia

en: Custom fields delivery
sk_SK: Doručenie vlastných polí

en: Custom fields have been updated.
sk_SK: Vlastné polia boli aktualizované.

en: Custom fields setup
sk_SK: Nastavenie vlastných polí

en: Custom font family
sk_SK: Vlastná rodina písem

en: Custom notification
sk_SK: Vlastné upozornenie

en: Custom notifications
sk_SK: Vlastné upozornenia

en: Custom pricing
sk_SK: Vlastné ceny

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
sk_SK: Vlastné cenové miesta prekročia hodnotu maximálne povolených miest.

en: Custom service duration
sk_SK: Dĺžka trvania vlastnej služby

en: Customer
sk_SK: Zákazník

en: Customer(s)
sk_SK: Zákazník(ci)

en: Customer Asc
sk_SK: Zákazník vzostupne

en: Customer Desc
sk_SK: Zákazník zostupne

en: Customer Panel
sk_SK: Povoliť zákaznícky panel

en: Customer Panel Page URL
sk_SK: URL stránky zákazníckeho panelu

en: Customer Profile
sk_SK: Profil zákazníka

en: Customer configuration
sk_SK: Konfigurácia zákazníka

en: Customer details
sk_SK: Podrobnosti o zákazníkovi

en: Customer email
sk_SK: E-mail zákazníka

en: Customer filter
sk_SK: Filter zákazníkov

en: Customer first name
sk_SK: Meno zákazníka

en: Customer full name
sk_SK: Meno a priezvisko zákazníka

en: Customer has already booked this appointment
sk_SK: Túto schôdzku ste už zarezervovali

en: Customer has been blocked.
sk_SK: Zákazník bol zablokovaný.

en: Customer has been created.
sk_SK: Zákazník bol vytvorený.

en: Customer has been deleted.
sk_SK: Zákazník bol vymazaný.

en: Customer has been unblocked.
sk_SK: Zákazník bol odblokovaný.

en: Customer has been updated.
sk_SK: Zákazník bol aktualizovaný.

en: Customer information
sk_SK: Informácie o zákazníkoch

en: Customer last name
sk_SK: Priezvisko zákazníka

en: Customer name
sk_SK: Názov zákazníka

en: Customer note
sk_SK: Poznámka k zákazníkovi

en: Customer note has been added.
sk_SK: Poznámka zákazníka bola pridaná.

en: Customer note has been updated.
sk_SK: Poznámka zákazníka bola aktualizovaná.

en: Customer panel
sk_SK: Zákaznícky panel

en: Customer panel access link
sk_SK: Odkaz na prístup do zákazníckeho panela

en: Customer phone
sk_SK: Telefón zákazníka

en: Customer plus additional people
sk_SK: Zákazník plus ďalšie osoby

en: Customer setup
sk_SK: Nastavenie zákazníka

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
sk_SK: Zákazník bude presmerovaný na túto adresu URL, po rezervácii schôdzky

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
sk_SK: Zákazník bude presmerovaný na túto adresu URL, po rezervácii schôdzky

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
sk_SK: Zákazník bude presmerovaný na túto adresu URL, po rezervácii schôdzky

en: Customers
sk_SK: Zákazníci

en: Customers detected in file:
sk_SK: Zákazníci zistení v súbore:

en: Customers imported from file:
sk_SK: Zákazníci importovaní zo súboru:

en: Customers in Waiting list
sk_SK: Zákazníci na čakacom zozname

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
sk_SK: Zákazníci budú po rezervácii udalosti presmerovaní na túto URL adresu.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
sk_SK: Zákazníci budú presmerovaní na túto URL po naplánovaní termínu.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
sk_SK: Zákazníci budú presmerovaní na túto URL po dokončení platby.

en: Customize
sk_SK: Vlastný vzhľad

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
sk_SK: Prispôsobte každú interakciu zhromažďovaním správnych informácií o službách, udalostiach a záznamoch o zákazníkoch.

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
sk_SK: Prispôsobte ponuku tak, aby zodpovedala konkrétnym službám a spĺňala rôznorodé potreby klientov.

en: Daily
sk_SK: Denne

en: Daily occupancy
sk_SK: Denná obsadenosť

en: Danger button background color
sk_SK: Farba pozadia tlačidla Nebezpečenstvo

en: Danger button text color
sk_SK: Farba textu tlačidla Nebezpečenstvo

en: Dark Theme
sk_SK: Tmavá téma

en: Dashboard
sk_SK: Nástenka

en: Data that remains unchanged:
sk_SK: Údaje, ktoré zostávajú nezmenené:

en: Data to be updated:
sk_SK: Údaje, ktoré sa majú aktualizovať:

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Date:
sk_SK: Dátum:

en: Date & Time
sk_SK: Dátum a čas ukončenia udalosti

en: Date & time
sk_SK: Dátum a čas

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
sk_SK: Dátum a časové obdobia udalosti s odkazmi na pripojenie k Lesson Space

en: Date Asc
sk_SK: Dátum vzostupne

en: Date Desc
sk_SK: Dátum zostupne

en: Date Purchased Asc
sk_SK: Dátum nákupu vzostupne

en: Date Purchased Desc
sk_SK: Dátum nákupu zostupne

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
sk_SK: Rozsahy dátumov, ktoré nie sú definované, použijú predvolenú cenu z kategórie lístkov.

en: Date and Time
sk_SK: Rezervácia nemôže byť zrušená

en: Date and time
sk_SK: Dátum a čas

en: Date of Birth
sk_SK: Dátum narodenia

en: Date of birth
sk_SK: Dátum narodenia

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
sk_SK: Dátum narodenia musí byť v rovnakom formáte, ako je zvolený vo vašich nastaveniach WP. Ak sa používa formát dátumu s čiarkou, dátumy by mali byť v úvodzovkách.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
sk_SK: Dátumové obdobia udalosti s odkazmi na pripojenie k Lesson Space

en: Date picker
sk_SK: Výber dátumu

en: Date purchased
sk_SK: Dátum nákupu

en: Date range
sk_SK: Rozsah dátumov

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
sk_SK: Rozsahy dátumov, ktoré nie sú definované, použijú predvolenú cenu z kategórie lístkov.

en: Dates:
sk_SK: Termíny:

en: Day
sk_SK: Deň

en: Day Off
sk_SK: Deň voľna

en: Day Off name
sk_SK: Názov voľného dňa

en: Day of the Week
sk_SK: Dátum obdobia udalosti

en: Day of the week
sk_SK: Deň v týždni

en: Day off name
sk_SK: Názov dňa voľna

en: Days
sk_SK: Nastavenia voľných dní

en: Days Off
sk_SK: Voľné dni

en: Days off
sk_SK: Dni voľna

en: Deactivate
sk_SK: Deaktivovať

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
sk_SK: Vážený %customer_full_name%, ďakujeme, že ste si vybrali našu spoločnosť, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
sk_SK: Vážený <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>ďakujeme, že ste si vybrali našu spoločnosť, <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
sk_SK: Odpočet

en: Deduction Asc
sk_SK: Odpočítanie vzostupne

en: Deduction Desc
sk_SK: Odpočítanie zostupne

en: Default Label
sk_SK: Predvolený štítok

en: Default Square location
sk_SK: Predvolená poloha Square

en: Default appointment status
sk_SK: Predvolený stav stretnutia

en: Default back end page
sk_SK: Predvolená stránka backendu

en: Default language
sk_SK: Predvolený jazyk

en: Default location
sk_SK: Predvolená lokalita

en: Default number of items per page on the back end
sk_SK: Predvolený počet položiek na stránke v zadnej časti

en: Default number of items per page on the front end
sk_SK: Predvolený počet položiek na stránku na frontende

en: Default page
sk_SK: Predvolená stránka

en: Default payment method
sk_SK: Predvolený spôsob platby

en: Default phone country code
sk_SK: Predvolený telefónny kód krajiny

en: Default time slot step
sk_SK: Predvolený krok časového intervalu

en: Define how far into the future customers can book appointments.
sk_SK: Určte, ako ďaleko do budúcnosti si môžu zákazníci rezervovať stretnutia.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
sk_SK: Určte maximálny počet použití na zákazníka. Po dosiahnutí limitu už kupón nebude pre daného zákazníka platný.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
sk_SK: Určte čas pred stretnutím, počas ktorého si zákazníci nemôžu rezervovať.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
sk_SK: Určte čas pred stretnutím, počas ktorého zákazníci nemôžu zrušiť.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
sk_SK: Určte čas pred stretnutím, počas ktorého zákazníci nemôžu preplánovať.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
sk_SK: Určte celkový počet použití povolených pre tento kupón. Po dosiahnutí limitu sa kupón stane neaktívnym.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
sk_SK: Definujte, ktoré funkcie budú požadované pri vytváraní účtu pripojeného k Express.

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
sk_SK: Definuje jazyk používaný pre upozornenia zasielané tomuto zákazníkovi pri rezerváciách vytvorených z administrátorského alebo zamestnaneckého panela. Ak bol pri predchádzajúcej rezervácii použitý podporovaný jazyk, bude automaticky vybraný; inak ho môžete nastaviť manuálne.

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Delete Amelia content
sk_SK: Odstrániť obsah Amelia

en: Delete Event
sk_SK: Odstrániť udalosť

en: Delete Notification
sk_SK: Odstrániť upozornenie

en: Delete Package Booking
sk_SK: Vymazať balíkovú rezerváciu

en: Delete Period
sk_SK: Odstrániť profil

en: Delete appointment
sk_SK: Vymazať stretnutie

en: Delete booking
sk_SK: Vymazať rezerváciu

en: Delete category
sk_SK: Vymazať kategóriu

en: Delete coupon
sk_SK: Vymazať kupón

en: Delete custom field
sk_SK: Odstrániť vlastné pole

en: Delete customer
sk_SK: Vymazať zákazníka

en: Delete employee
sk_SK: Vymazať zamestnanca

en: Delete event booking
sk_SK: Odstrániť rezerváciu udalosti

en: Delete following
sk_SK: Vymazať nasledujúce

en: Delete location
sk_SK: Odstrániť miesto

en: Delete package
sk_SK: Odstrániť balík

en: Delete profile
sk_SK: Odstrániť profil

en: Delete resource
sk_SK: Odstrániť zdroj

en: Delete service
sk_SK: Odstrániť službu

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
sk_SK: Odstrániť tabuľky, roly, súbory a nastavenia po odstránení pluginu Amelia.

en: Delete tax
sk_SK: Zmazať daň

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
sk_SK: Zabezpečte hladší priebeh rezervácie tým, že zákazníkom zobrazíte iba skutočné, dostupné časové intervaly.

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
sk_SK: Doručujte personalizované správy prispôsobené tónu vašej firmy, značke a pracovným postupom.

en: Delivered
sk_SK: Doručená

en: Deposit
sk_SK: Záloha

en: Deposit Payment
sk_SK: Platba zálohy

en: Deposit amount
sk_SK: Suma zálohy

en: Deposit only
sk_SK: Iba záloha

en: Deposit payment
sk_SK: Platba zálohy

en: Deposit type
sk_SK: Typ zálohy

en: Description
sk_SK: Popis

en: Description:
sk_SK: Popis:

en: Details
sk_SK: Podrobnosti

en: Details changed
sk_SK: Podrobnosti zmenené

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
sk_SK: Nedostali ste e-mail? Skontrolujte svoj spamový filter alebo

en: Direct charge
sk_SK: Dobiť

en: Disable
sk_SK: Zakázať

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
sk_SK: Zakážte túto možnosť, aby ste umožnili iba jednotlivým zákazníkom rezervovať skupinové stretnutia bez možnosti priviesť ďalšie osoby.

en: Disabled
sk_SK: Vypnuté

en: Discard
sk_SK: Zahodiť

en: Disconnect
sk_SK: Odpojiť

en: Disconnect Employee
sk_SK: Odpojiť zamestnanca

en: Disconnect account
sk_SK: Odpojiť účet

en: Disconnect employee account
sk_SK: Odpojiť účet zamestnanca

en: Disconnect from Apple
sk_SK: Odpojiť

en: Discount
sk_SK: Zľava

en: Discount Asc
sk_SK: Zľava vzostupne

en: Discount Desc
sk_SK: Zľava zostupne

en: Discount (%)
sk_SK: Zľavy (%)

en: Discount type
sk_SK: Typ zľavy

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
sk_SK: Zobraziť rezervačné formuláre a panely Amelie na profiloch členov BuddyBoss.

en: Display Field:
sk_SK: Zobraziť pole:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
sk_SK: Zobraziť udalosti v kalendárnom zobrazení, ktoré umožňuje zákazníkom prehliadať, vyhľadávať a rezervovať priamo. Skvelý spôsob, ako zvýrazniť nadchádzajúce udalosti v interaktívnom formáte.

en: Do you want to cancel following events?
sk_SK: Chcete zrušiť nasledujúce udalosti?

en: Do you want to cancel this purchase?
sk_SK: Chcete zrušiť tento nákup?

en: Do you want to delete following canceled events?
sk_SK: Chcete odstrániť nasledujúce zrušené udalosti?

en: Do you want to delete this appointment?
sk_SK: Chcete zrušiť tento termín?

en: Do you want to open following events?
sk_SK: Chcete otvoriť nasledujúce udalosti?

en: Do you want to repeat this appointment?
sk_SK: Chcete túto schôdzku zopakovať?

en: Do you want to update following events?
sk_SK: Chcete aktualizovať tieto udalosti?

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Don't Import
sk_SK: Neimportovať

en: Don't have an account?
sk_SK: Nemáte účet?

en: Don't send reminders within the selected time
sk_SK: Neposielať pripomienky v rámci vybraného času

en: Don't suggest alternatives
sk_SK: Nesugerovať alternatívy

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
sk_SK: Nepoužívajte možnosť Textový režim, ak už máte v popise HTML kód, pretože po aktivácii tejto možnosti môžu byť existujúce HTML značky stratené.

en: Dot-comma
sk_SK: Bodkočiarka

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Download Invoice
sk_SK: Stiahnuť faktúru

en: Download PDF
sk_SK: Stiahnuť PDF

en: Download PDF Invoice
sk_SK: Stiahnuť PDF faktúru

en: Download XML
sk_SK: Stiahnuť XML

en: Download XML Invoice
sk_SK: Stiahnuť XML faktúru

en: Download .csv
sk_SK: Stiahnuť .csv

en: Download invoice
sk_SK: Stiahnuť faktúru

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
sk_SK: Okamžite si stiahnite zoznam zákazníkov na účely vykazovania, marketingu alebo použitia v externom systéme, čím bude správa údajov rýchlejšia a pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým.

en: Draft
sk_SK: Návrh

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
sk_SK: Presuňte na zmenu poradia stĺpcov a/alebo vyberte, ktoré chcete zobraziť.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
sk_SK: Zvýšte počet rezervácií vďaka neodolateľným ponukám kupónov

en: Drop file here or click to upload
sk_SK: Sem presuňte súbor alebo ho nahrajte kliknutím

en: Drop files here or click to upload
sk_SK: Sem presuňte súbory alebo kliknite na nahratie

en: Dropdown Color
sk_SK: Farba rozbaľovacieho zoznamu

en: Dropdown Text Color
sk_SK: Farba textu rozbaľovacieho zoznamu

en: Dropdown layout
sk_SK: Rozloženie rozbaľovacieho zoznamu

en: Dropdowns
sk_SK: Rozbaľovacie zoznamy

en: Due
sk_SK: Vďaka

en: Duplicate
sk_SK: Duplikovať

en: Duplicate Event
sk_SK: Duplikovať udalosť

en: Duplicate appointment
sk_SK: Duplikát stretnutia

en: Duplicate category
sk_SK: Duplikát kategórie

en: Duplicate coupon
sk_SK: Duplikát kupónu

en: Duplicate employee
sk_SK: Duplikát zamestnanca

en: Duplicate fields are not allowed.
sk_SK: Duplikátne polia nie sú povolené.

en: Duplicate location
sk_SK: Duplikát miesta

en: Duplicate package
sk_SK: Duplikát balíka

en: Duplicate resource
sk_SK: Duplikovať zdroj

en: Duplicate service
sk_SK: Duplikovať službu

en: Duration
sk_SK: Trvanie

en: Duration:
sk_SK: Doba trvania:

en: Duration Asc
sk_SK: Trvanie vzostupne

en: Duration Desc
sk_SK: Trvanie zostupne

en: E-Ticket Scanner
sk_SK: Skenovač elektronických vstupeniek

en: E-Tickets
sk_SK: Typ udalosti

en: E-ticket
sk_SK: Elektronická vstupenka

en: E-ticket QR code
sk_SK: QR kód elektronickej vstupenky

en: E-ticket scanner
sk_SK: Skener elektronických lístkov

en: Each:
sk_SK: Každý:

en: Each spot counts as one attendee.
sk_SK: Každé miesto sa počíta ako jeden účastník.

en: Easily export your customer data in one click
sk_SK: Jednoduchý export údajov o zákazníkoch jedným kliknutím

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
sk_SK: Ľahko organizujte viacero obchodných miest na jednom mieste a zabezpečte hladký chod a konzistentný zážitok z rezervácie bez ohľadu na to, kde sú vaše služby ponúkané.

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Appointment
sk_SK: Upraviť schôdzku

en: Edit Attendee
sk_SK: Upraviť účastníka

en: Edit Attendees
sk_SK: Upraviť účastníkov

en: Edit Category
sk_SK: Upraviť kategóriu

en: Edit Coupon
sk_SK: Upraviť kupón

en: Edit Customer
sk_SK: Upraviť zákazníka

en: Edit Event
sk_SK: Upraviť udalosť

en: Edit Extra
sk_SK: Upraviť extra

en: Edit Package Booking
sk_SK: Upraviť rezerváciu balíka

en: Edit Tax
sk_SK: Upraviť

en: Edit Tracking
sk_SK: Upraviť sledovanie

en: Edit Webhook
sk_SK: Upraviť Webhook

en: Edit appointment
sk_SK: Upraviť stretnutie

en: Edit booking
sk_SK: Upraviť rezerváciu

en: Edit custom field
sk_SK: Upraviť vlastné pole

en: Edit custom notification
sk_SK: Upravte vlastné upozornenie

en: Edit customer
sk_SK: Upraviť zákazníka

en: Edit day off
sk_SK: Upraviť voľný deň

en: Edit employee
sk_SK: Upraviť zamestnanca

en: Edit event
sk_SK: Upraviť udalosť

en: Edit event booking
sk_SK: Upraviť rezerváciu udalosti

en: Edit location
sk_SK: Upraviť miesto

en: Edit package
sk_SK: Upraviť balík

en: Edit resource
sk_SK: Upraviť zdroj

en: Edit service
sk_SK: Upravovať službu

en: Edit special day
sk_SK: Upraviť špeciálny deň

en: Edit table
sk_SK: Upraviť tabuľku

en: Edit transaction
sk_SK: Upraviť transakciu

en: Edit work hours
sk_SK: Upraviť pracovné hodiny

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
sk_SK: Efektívne spravujte zrušenia schôdzok tým, že zákazníkom umožníte zapísať sa do čakacieho zoznamu a ručne vyplniť novo otvorené časové intervaly.

en: Effortless management for every location
sk_SK: Jednoduchá správa pre každú lokalitu

en: Effortless tax management for every booking
sk_SK: Jednoduchá správa daní pre každú rezerváciu

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
sk_SK: Bez námahy nastavujte a spravujte udalosti, ktoré sa opakujú podľa vášho preferovaného harmonogramu – ponúkajú flexibilitu, konzistentnosť a plynulý zážitok pre vašu firmu aj vašich zákazníkov.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
sk_SK: Eliminujte ručné výpočty pomocou inteligentnej automatizovanej aplikácie pre výpočet daní.

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Email:
sk_SK: E-mail:

en: Email Address
sk_SK: Prosím, zadajte platnú e-mailovú adresu

en: Email address
sk_SK: E-mailová adresa

en: Email already exists with different name. Please check your name.
sk_SK: E-mail už existuje s iným menom. Skontrolujte svoje meno.

en: Email copied to clipboard.
sk_SK: E-mail bol skopírovaný do schránky.

en: Email field is required
sk_SK: Pole pre e-mail je povinné

en: Email or Username
sk_SK: E-mail alebo používateľské meno

en: Email with access link has been sent
sk_SK: Bol odoslaný e-mail s prístupovým odkazom

en: Employee
sk_SK: Zamestnanec

en: Employee Badge
sk_SK: E-mail zamestnanca

en: Employee Days off
sk_SK: Voľné dni zamestnanca

en: Employee ID
sk_SK: ID zamestnanca

en: Employee Profile
sk_SK: Profil zamestnanca

en: Employee Selection
sk_SK: E-mail zamestnanca

en: Employee badges
sk_SK: Značky zamestnancov

en: Employee badges management
sk_SK: Správa zamestnaneckých preukazov

en: Employee calendar disconnected successfully
sk_SK: Kalendár zamestnanca bol úspešne odpojený

en: Employee calendar has been updated successfully.
sk_SK: Kalendár zamestnanca bol úspešne aktualizovaný.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
sk_SK: Denný limit stretnutí zamestnanca bol dosiahnutý. Prosím, vyberte iný dátum alebo zamestnanca.

en: Employee days off
sk_SK: Dni voľna zamestnanca

en: Employee description
sk_SK: Popis zamestnanca

en: Employee description popup
sk_SK: Pop-up okno s popisom zamestnanca

en: Employee details
sk_SK: Podrobnosti o zamestnancovi

en: Employee dialog
sk_SK: Dialóg zamestnanca

en: Employee email
sk_SK: E-mail zamestnanca

en: Employee filter
sk_SK: Filter zamestnancov

en: Employee first name
sk_SK: Meno zamestnanca

en: Employee full name
sk_SK: Meno a priezvisko zamestnanca

en: Employee has been created.
sk_SK: Zamestnanec bol vytvorený.

en: Employee has been deleted.
sk_SK: Zamestnanec bol odstránený.

en: Employee has been hidden.
sk_SK: Zamestnanec bol skrytý.

en: Employee has been updated.
sk_SK: Zamestnanec bol aktualizovaný.

en: Employee information
sk_SK: Informácie o zamestnancoch

en: Employee is now visible.
sk_SK: Zamestnanec je teraz viditeľný.

en: Employee last name
sk_SK: Priezvisko zamestnanca

en: Employee name
sk_SK: Meno zamestnanca

en: Employee name, email & phone
sk_SK: Meno, e-mail a telefón zamestnanca

en: Employee note
sk_SK: Poznámka k zamestnancovi

en: Employee note has been updated.
sk_SK: Poznámka zamestnanca bola aktualizovaná.

en: Employee panel
sk_SK: Panel zamestnancov

en: Employee panel access link
sk_SK: Odkaz na prístup do panelu zamestnancov

en: Employee panel page URL
sk_SK: URL stránky panela zamestnancov

en: Employee panel password
sk_SK: Heslo pre panel zamestnancov

en: Employee password
sk_SK: Heslo zamestnanca

en: Employee phone
sk_SK: Telefón zamestnanca

en: Employee price
sk_SK: Cena pre zamestnancov

en: Employee profile
sk_SK: Profil zamestnanca

en: Employee selection
sk_SK: Výber zamestnancov

en: Employee selection logic
sk_SK: E-mail zamestnanca

en: Employee setup
sk_SK: Nastavenie zamestnancov

en: Employees
sk_SK: Zamestnanci

en: Empower your team with seamless integrations
sk_SK: Posilnite svoj tím pomocou bezproblémovej integrácie

en: Empty state
sk_SK: Prázdny stav

en: Enable
sk_SK: Povoliť

en: Enable Amelia
sk_SK: Povoliť Ameliu

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
sk_SK: Povoliť karty Amelia na profiloch

en: Enable Google Meet
sk_SK: Povoliť Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
sk_SK: Povoliť Microsoft Teams

en: Enable Payment from Link
sk_SK: Povoliť platbu z odkazu

en: Enable auto-reply message
sk_SK: Povoliť automatickú odpoveď

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
sk_SK: Umožnite zákazníkom efektívne spravovať ich stretnutia a podujatia. Personalizujte farby a štítky pre vytvorenie plynulého a značkového zážitku.

en: Enable guest booking
sk_SK: Povoliť rezerváciu pre hostí

en: Enable integration with WooCommerce
sk_SK: Povoliť integráciu s WooCommerce

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
sk_SK: Povoliť rýchle, bezkontaktné registrácie na podujatia s jedinečnými QR kódmi pre každú vstupenku.

en: Enable recurring event
sk_SK: Zobraziť opakujúce sa udalosti

en: Enable resource usage for a group booking
sk_SK: Povoliť využitie zdrojov pre skupinovú rezerváciu

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
sk_SK: Povoľte túto možnosť, ak chcete, aby si zákazníci pri rezervácii vybrali aspoň jeden doplnok. Môžete tiež určiť, koľko doplnkov je potrebných.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
sk_SK: Túto možnosť povolte, ak chcete svojim zákazníkom povoliť vymazanie ich profilových údajov (rezervácie sa neodstránia).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
sk_SK: Povoľte túto možnosť, ak chcete povoliť vašim zákazníkom znovu naplánovať ich vlastné schôdzky.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
sk_SK: Povoľte túto možnosť, ak chcete počítať využitie množstva zdrojov pre každú ďalšiu osobu pridanú počas rezervácie.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
sk_SK: Povoľte túto možnosť, ak chcete vymazať tabuľky, role, súbory a nastavenia pluginu<br>pri odstraňovaní pluginu zo stránky pluginov.

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
sk_SK: Povoľte túto možnosť ak chcete, aby vaši zákazníci<br/> dostali e-mail o udalosti.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
sk_SK: Povoľte túto možnosť, ak chcete, aby krok časového úseku bol rovnaký ako trvanie služby v procese rezervácie.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
sk_SK: Povoľte túto možnosť, ak chcete poslať súbor ics v e-maile po schválených rezerváciách.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
sk_SK: Povoľte túto možnosť, ak chcete poslať súbor ics v e-maile po rezerváciách v stave "čakajúce".

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
sk_SK: Povoľte túto možnosť, ak chcete, aby váš zamestnanec dostal údaje z vlastných polí iba pre posledného zákazníka pri skupinovej rezervácii.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
sk_SK: Aktivujte túto možnosť, aby ste mohli pridať účastníkov udalosti do udalostí v kalendári Apple zamestnancov.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
sk_SK: Povoľte túto možnosť na pridanie účastníkov udalostí do udalostí v Google Kalendári zamestnancov.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
sk_SK: Aktivujte túto možnosť, aby ste mohli pridať účastníkov udalosti do udalostí kalendára Outlook zamestnancov.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
sk_SK: Povoľte túto možnosť na vytvorenie stretnutí pre schôdzky so stavom čakajúci.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
sk_SK: Povoľte túto možnosť na vytvorenie miest pre stretnutia so stavom čakajúci.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
sk_SK: Povoľte túto možnosť na zobrazenie schôdzok so stavom čakajúci v kalendároch zamestnancov.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
sk_SK: Povoľte túto možnosť, aby zákazníci používajúci existujúci e-mail alebo telefónne číslo mali konzistentné krstné meno a priezvisko.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
sk_SK: Povoľte túto možnosť na zahrnutie času na prípravu pre naplánované stretnutia v udalostiach Apple Kalendára.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
sk_SK: Aktivujte túto možnosť, aby sa do udalostí v Kalendári Google zahrnula časová rezerva pre naplánované stretnutia.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
sk_SK: Aktivujte túto možnosť, aby sa do udalostí v kalendári Outlooku zahrnula časová rezerva pre naplánované stretnutia.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
sk_SK: Povoľte túto možnosť, aby sa faktúra odoslala zákazníkovi po rezervácii.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
sk_SK: Povoľte túto možnosť na prijímanie pripomienkového e-mailu, keď váš zostatok SMS dosiahne nastavené minimum.

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
sk_SK: Povoľte túto možnosť na opakovanie oznámenia v definovanom intervale.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
sk_SK: Aktivujte túto možnosť, aby ste mohli toto vlastné pole používať ako polohu v udalostiach kalendára Google a Outlook, súboroch ICS a udalostiach „Pridať do kalendára“.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
sk_SK: Povoľte zobrazenie rezervačných slotov na základe časového pásma klienta.

en: Enable to require a deposit payment.
sk_SK: Povoliť požiadavku na zálohovú platbu.

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: End Date
sk_SK: Termín udalosti

en: End Time
sk_SK: Čas Konca

en: End Time Visibility:
sk_SK: Viditeľnosť času ukončenia:

en: End date
sk_SK: Dátum ukončenia

en: End time
sk_SK: Čas ukončenia

en: Endpoint
sk_SK: Koncový bod

en: Ends
sk_SK: Končí

en: Ends after
sk_SK: Končí po

en: Ends on
sk_SK: Končí dňa

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
sk_SK: Vylepšite rezervácie prispôsobiteľnými odznakmi na posilnenie identity vašej značky.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
sk_SK: Posilnite dôveru klientov poskytnutím transparentných, zdokumentovaných platobných údajov pre každú rezerváciu.

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
sk_SK: Zvyšte lojalitu zákazníkov odmeňovaním klientov exkluzívnymi, personalizovanými ponukami.

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
sk_SK: Zvýšte flexibilitu vďaka informáciám o zákazníkoch pripraveným pre marketingové nástroje alebo externé platformy.

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
sk_SK: Zlepšite zákaznícku skúsenosť pomocou prehľadných, intuitívnych formulárov navrhnutých podľa potrieb vašej firmy.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
sk_SK: Vylepšite zákaznícku skúsenosť pomocou prispôsobených doplnkov, ktoré zvyšujú pohodlie a hodnotu.

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
sk_SK: Zabezpečte presné fakturovanie tým, že vždy uplatníte správne sadzby daní.

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
sk_SK: Zabezpečte presné vedenie účtovníctva s prehľadnými a organizovanými finančnými údajmi

en: Enter, and re-enter your new password to continue
sk_SK: Zadajte nové heslo ešte raz

en: Enter Address
sk_SK: Zadajte adresu

en: Enter Apple Calendar app specific password
sk_SK: Zadajte špecifické heslo aplikácie kalendára Apple

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
sk_SK: Zadajte iCloud ID kalendára Apple

en: Enter E-Ticket details manually
sk_SK: Zadajte podrobnosti E-lístka manuálne

en: Enter Event Name
sk_SK: Zadajte názov udalosti

en: Enter a phone number, then press Enter to add
sk_SK: Zadajte telefónne číslo a potom stlačte Enter na pridanie

en: Enter booking ID
sk_SK: Zadajte typ rezervácie

en: Enter date of birth
sk_SK: Dátum narodenia

en: Enter email
sk_SK: Zadajte e-mail

en: Enter email, then press Enter to add
sk_SK: Zadajte e-mail a potom stlačte Enter na pridanie

en: Enter first name
sk_SK: Zadajte meno

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
sk_SK: Zadajte tu URL adresu stránky so skratkou [ameliacustomerpanel], ak ju chcete poslať svojim zákazníkom v oznámeniach. Uistite sa, že ste do oznámenia pridali aj zástupný znak, aby sa URL mohla odoslať.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
sk_SK: Zadajte tu URL adresu stránky so skratkou [ameliaemployeepanel], ak ju chcete poslať svojim zamestnancom v oznámeniach. Uistite sa, že ste do oznámenia pridali aj zástupný znak, aby sa URL mohla odoslať.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
sk_SK: Zadajte tu koncový bod, ak používate Mailgun z krajín EÚ

en: Enter holiday or day off name
sk_SK: Zadajte sviatok alebo názov voľného dňa

en: Enter last name
sk_SK: Zadajte priezvisko

en: Enter phone
sk_SK: Zadajte telefónne číslo

en: Enter redirect URL
sk_SK: Zadajte URL presmerovania

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
sk_SK: Zadajte názov udalosti, ktorý bude odoslaný na účely sledovania.

en: Enter ticket code
sk_SK: Zadajte meno

en: Enter ticket code manually
sk_SK: Zadajte kód lístka ručne

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
sk_SK: Zadajte e-mailovú adresu svojho účtu a my vám pošleme prístupový odkaz do vašej schránky.

en: Enter your credentials to access your account.
sk_SK: Zadajte svoje prihlasovacie údaje na prístup k svojmu účtu.

en: Enter your email
sk_SK: Zadajte svoj e-mail

en: Enter your password
sk_SK: Zadajte svoje heslo

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error occurred
sk_SK: Došlo k chybe

en: Error while generating CSV.
sk_SK: Chyba pri generovaní CSV.

en: Estimated price
sk_SK: Odhadovaná cena

en: Event
sk_SK: Udalosť

en: Event Asc
sk_SK: Udalosť vzostupne

en: Event Available
sk_SK: K dispozícii

en: Event Booking Details
sk_SK: Podrobnosti o rezervácii udalosti

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
sk_SK: Rezervácia udalosti je shortcode, ktorý vašim zákazníkom umožňuje rezervovať jednu z udalostí, ktoré ste vytvorili v administrácii, v jednoduchom zobrazení kalendára udalostí.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
sk_SK: Rezervácia udalostí je shortcode, ktorý umožňuje vašim zákazníkom rezervovať jednu z udalostí, ktoré ste vytvorili na pozadí, v jednoduchom zobrazení zoznamu udalostí.

en: Event Calendar Booking Form
sk_SK: Formulár na rezerváciu v kalendári udalostí

en: Event Colors:
sk_SK: Farby udalosti:

en: Event Date and Time
sk_SK: Dátum a čas udalosti

en: Event Day
sk_SK: Termín udalosti

en: Event Desc
sk_SK: Popis udalosti

en: Event Employee
sk_SK: Zamestnanec udalosti

en: Event Ends
sk_SK: Udalosti

en: Event Gallery:
sk_SK: Galéria udalosti:

en: Event ID
sk_SK: Termín udalosti

en: Event Info
sk_SK: Informácie o udalosti

en: Event List Booking Form
sk_SK: Formulár na rezerváciu zoznamu podujatí

en: Event Location
sk_SK: Miesto konania podujatia

en: Event Starts
sk_SK: Termín udalosti

en: Event Status
sk_SK: Stav udalosti

en: Event Subtotal
sk_SK: Medzisúčet

en: Event Type
sk_SK: Typ udalosti

en: Event available
sk_SK: Udalosť je k dispozícii

en: Event booking has been created.
sk_SK: Rezervácia udalosti bola vytvorená.

en: Event booking has been deleted.
sk_SK: Rezervácia udalosti bola zmazaná.

en: Event booking has been updated.
sk_SK: Rezervácia udalosti bola aktualizovaná.

en: Event booking is unavailable
sk_SK: Časový úsek nie je k dispozícii

en: Event calendar booking from
sk_SK: Rezervácia z kalendára podujatí od

en: Event card
sk_SK: Karta udalosti

en: Event date & time period
sk_SK: Dátum a čas podujatia

en: Event date & time periods with Google Meet join links
sk_SK: Dátum a čas podujatia s odkazmi na pripojenie cez Google Meet

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
sk_SK: Dátum a čas podujatia s odkazmi na pripojenie v Microsoft Teams

en: Event date & time periods with Zoom join links
sk_SK: Dátum a čas podujatia s odkazmi na pripojenie cez Zoom

en: Event date & time periods with Zoom start links
sk_SK: Dátum a čas podujatia s odkazmi na spustenie Zoom

en: Event date period
sk_SK: Obdobie konania podujatia

en: Event date periods with Google Meet join links
sk_SK: Termíny podujatí s odkazmi na pripojenie cez Google Meet

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
sk_SK: Termíny podujatí s odkazmi na pripojenie v Microsoft Teams

en: Event date periods with Zoom join links
sk_SK: Termíny podujatí s odkazmi na pripojenie cez Zoom

en: Event date periods with Zoom start links
sk_SK: Termíny podujatí s odkazmi na spustenie Zoom

en: Event deposit
sk_SK: Záloha na podujatie

en: Event description
sk_SK: Popis udalosti

en: Event details
sk_SK: Podrobnosti o podujatí

en: Event e-ticket
sk_SK: Elektronická vstupenka na podujatie

en: Event employee
sk_SK: Pracovník podujatia

en: Event employees
sk_SK: Zamestnanci podujatia

en: Event end date
sk_SK: Dátum ukončenia podujatia

en: Event end date & time
sk_SK: Dátum a čas ukončenia podujatia

en: Event end time
sk_SK: Čas ukončenia udalosti

en: Event ends
sk_SK: Udalosť končí

en: Event filter
sk_SK: Filter udalostí

en: Event gallery
sk_SK: Galéria udalostí

en: Event has been canceled
sk_SK: Udalosť bola zrušená

en: Event has been canceled.
sk_SK: Podujatie bolo zrušené.

en: Event has been created.
sk_SK: Udalosť bola vytvorená.

en: Event has been deleted
sk_SK: Udalosť bola odstránená

en: Event has been deleted.
sk_SK: Udalosť bola vymazaná.

en: Event has been hidden.
sk_SK: Udalosť bola skrytá.

en: Event has been opened
sk_SK: Udalosť bola otvorená

en: Event has been opened.
sk_SK: Udalosť bola otvorená.

en: Event has been saved
sk_SK: Udalosť bola uložená

en: Event has been updated.
sk_SK: Udalosť bola aktualizovaná.

en: Event info
sk_SK: Informácie o podujatí

en: Event initial start date
sk_SK: Počiatočný dátum začatia udalosti

en: Event is now visible.
sk_SK: Udalosť je teraz viditeľná.

en: Event list booking from
sk_SK: Rezervácia zo zoznamu udalostí od

en: Event location
sk_SK: Miesto konania podujatia

en: Event name
sk_SK: Názov udalosti

en: Event price
sk_SK: Cena udalosti

en: Event slots capacity
sk_SK: Kapacita udalostných slotov

en: Event space name
sk_SK: Názov priestoru udalosti

en: Event start date
sk_SK: Dátum začiatku podujatia

en: Event start date & time
sk_SK: Dátum a čas začiatku podujatia

en: Event start date and time
sk_SK: Dátum a čas začiatku udalosti

en: Event start time
sk_SK: Čas začiatku udalosti

en: Event starts
sk_SK: Začiatok podujatia

en: Event status
sk_SK: Stav udalosti

en: Event ticketing
sk_SK: Predaj vstupeniek na podujatia

en: Event tickets
sk_SK: Vstupenky na udalosť

en: Event title
sk_SK: Názov udalosti

en: Event title and description
sk_SK: Názov a popis udalosti

en: Event type
sk_SK: Typ udalosti

en: Events
sk_SK: Udalosti

en: Events Available
sk_SK: K dispozícii

en: Events Calendar
sk_SK: Kalendár udalostí

en: Events List
sk_SK: Zoznam udalostí

en: Events List Booking
sk_SK: Udalosť bola rezervovaná

en: Events available
sk_SK: Dostupné udalosti

en: Events calendar
sk_SK: Kalendár podujatí

en: Events custom pricing
sk_SK: Ceny za udalosti na mieru

en: Events list
sk_SK: Zoznam udalostí

en: Events list view
sk_SK: Zobrazenie zoznamu udalostí

en: Events pricing
sk_SK: Ceny podujatí

en: Events setup
sk_SK: Nastavenie udalostí

en: Events waiting list
sk_SK: Zoznam čakajúcich udalostí

en: Every
sk_SK: Každý

en: Every:
sk_SK: Každý:

en: Every Day until
sk_SK: Každý deň až do

en: Exclude Taxes
sk_SK: Bez daní

en: Expand all
sk_SK: Rozbaliť všetko

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
sk_SK: Rozšírte svoje kapacity pridaním toľkých zamestnancov, koľko vaša firma potrebuje.

en: Expiration date
sk_SK: Dátum vypršania platnosti

en: Expired
sk_SK: Licenčný kód je neplatný alebo jeho platnosť už vypršala

en: Expires after
sk_SK: Platnosť končí po

en: Expires at
sk_SK: Platnosť končí o

en: Export
sk_SK: Exportovať

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
sk_SK: Exportujte všetky záznamy transakcií zo stránky Financie pre jednoduché účtovníctvo, zosúlaďovanie alebo zdieľanie s vašimi finančnými nástrojmi.

en: Export appointment data with ease
sk_SK: Ľahký export údajov o schôdzkach

en: Export bookings
sk_SK: Exportovať rezervácie

en: Express Account
sk_SK: Express účet

en: Express account capabilities
sk_SK: Možnosti expresného účtu

en: Extra
sk_SK: Doplnkové služby:

en: Extra:
sk_SK: Doplnkové služby:

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
sk_SK: Limit pre ďalšie osoby nemôže prekročiť kapacitu čakacieho zoznamu

en: Extra people limit must be 0 or greater
sk_SK: Limit pre ďalšie osoby musí byť 0 alebo viac

en: Extras
sk_SK: Doplnkové služby

en: Extras Cost:
sk_SK: Cena doplnkových služieb:

en: Extras Description
sk_SK: Popis doplnkov

en: Extras Duration
sk_SK: Trvanie doplnkov

en: Extras Heading
sk_SK: Nadpis doplnkov

en: Extras Subtotal
sk_SK: Medzisúčet doplnkov

en: Extras are included in the deposit amount.
sk_SK: Doplnky sú zahrnuté v sume zálohy.

en: Extras are not included in the deposit amount.
sk_SK: Doplnky nie sú zahrnuté v sume zálohy.

en: Extras available
sk_SK: Doplnky k dispozícii

en: Extras cost:
sk_SK: Dodatočné náklady:

en: Extras subtotal
sk_SK: Medzisúčet doplnkov

en: Extras total price
sk_SK: Cena doplnkových služieb:

en: Facebook app ID
sk_SK: ID aplikácie Facebook

en: Facebook app secret
sk_SK: Tajný kľúč aplikácie Facebook

en: Facebook social login
sk_SK: Prihlásenie cez Facebook

en: Failed
sk_SK: Neúspešná

en: Failed to access camera. Please try again.
sk_SK: Nepodarilo sa získať prístup ku kamere. Skúste to znova.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
sk_SK: Nepodarilo sa načítať podrobnosti o stretnutí. Skúste to znova neskôr.

en: Failed to load package details. Please try again later.
sk_SK: Nepodarilo sa načítať podrobnosti balíka. Skúste to znova neskôr.

en: Failed to reorder packages.
sk_SK: Nepodarilo sa zmeniť poradie balíkov.

en: Failed to reorder services.
sk_SK: Nepodarilo sa zmeniť poradie služieb.

en: Failed to send invoice.
sk_SK: Nepodarilo sa odoslať faktúru.

en: Failed to send test SMS.
sk_SK: Odoslanie testovacej SMS sa nepodarilo.

en: Failed to send test WhatsApp message.
sk_SK: Odoslanie testovacej správy WhatsApp sa nepodarilo.

en: Failed to send test email.
sk_SK: Nepodarilo sa odoslať testovací e-mail.

en: Failed to update category positions.
sk_SK: Nepodarilo sa aktualizovať pozície kategórií.

en: Features
sk_SK: Funkcie

en: Features & Integrations
sk_SK: Funkcie a integrácie

en: Female
sk_SK: Žena

en: Field Order
sk_SK: Poradie polí

en: Field order
sk_SK: Poradie polí

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
sk_SK: Poradie polí, povinné polia, štítky a možnosti zobrazenia

en: Fifth
sk_SK: Piaty

en: Filled
sk_SK: Vyplnené

en: Filter by Employee
sk_SK: Upraviť zamestnanca

en: Filter by Location
sk_SK: Upraviť lokalitu

en: Filter by employee
sk_SK: Filtrovať podľa zamestnanca

en: Filter by location
sk_SK: Filtrovať podľa lokality

en: Filterable Field:
sk_SK: Filtrované pole:

en: Filters
sk_SK: Filtre

en: Filters block
sk_SK: Blok filtrov

en: Finance
sk_SK: Financie

en: Find Attendees
sk_SK: Nájdite účastníkov

en: Finish
sk_SK: Dokončiť

en: Finish Button Type
sk_SK: Typ tlačidla Dokončenie

en: First
sk_SK: Meno zákazníka

en: First Name:
sk_SK: Krstné Meno:

en: First and last names must be in two separate fields.
sk_SK: Krstné meno a priezvisko musia byť v dvoch samostatných poliach.

en: First booking only
sk_SK: Iba prvá rezervácia

en: First name
sk_SK: Krstné meno

en: First {day}
sk_SK: Prvý {day}

en: Fixed
sk_SK: Fixné

en: Fixed amount
sk_SK: Fixná suma

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
sk_SK: Flexibilné možnosti zliav vám umožňujú nastaviť vlastné hodnoty alebo ponúknuť úplné odpustenie ceny.

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
sk_SK: Flexibilné ceny vám umožňujú nastaviť pevnú cenu balíka a ponúkať atraktívne zľavy.

en: Follow up
sk_SK: Pokračovať

en: Font
sk_SK: Písmo

en: Font URL
sk_SK: URL písma

en: Font family
sk_SK: Rodina písem

en: Fonts
sk_SK: Písma

en: Fonts and colors
sk_SK: Písma a farby

en: Footer
sk_SK: Päta

en: Footer buttons
sk_SK: Tlačidlá v pätičke

en: Footer content
sk_SK: Obsah päty stránky

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
sk_SK: Pre multivýber: podržte CTRL / Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
sk_SK: Aby toto pole fungovalo správne, pridajte prosím svoj kľúč Google Maps API v obecných nastaveniach. Inak bude fungovať ako jednoduché textové pole.

en: Forgot Password?
sk_SK: Zabudli ste heslo?

en: Forgot password?
sk_SK: Zabudli ste heslo?

en: Forgot your password?
sk_SK: Zabudli ste heslo?

en: Form
sk_SK: Formulár

en: Form Flow
sk_SK: Priebeh formulára

en: Form colors
sk_SK: Farby formulára

en: Forms
sk_SK: Formuláre

en: Fourth
sk_SK: Štvrtý

en: Fourth {day}
sk_SK: Štvrtý {day}

en: Free
sk_SK: Zadarmo

en: Fri
sk_SK: Pia

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: From
sk_SK: Z

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
sk_SK: Katalóg rezervácií je shortcode, ktorý použijete ak chcete ukázať svoje služby používateľom formou katalógu.

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
sk_SK: Katalóg rezervácií je shortcode, ktorý použijete ak chcete ukázať svoje služby používateľom formou katalógu.

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
sk_SK: Vyhľadávanie rezervácií je shortcode, ktorý dáva vašim zákazníkom možnosť hľadať schôdzku výberom niekoľkých filtrov, tak aby našli tie najlepšie časové obdobia alebo služby pre svoje potreby.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
sk_SK: Vonkajší zákaznícky panel je skrátený kód, ktorý dáva vašim zákazníkom možnosť spravovať svoje rezervácie a informácie o profile.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
sk_SK: Panel zamestnanca na frontende je shortcode, ktorý umožňuje vašim zamestnancom spravovať svoje rezervácie, pracovné hodiny, dni voľna, pridelené služby a informácie o profile.

en: Front-end customer panel
sk_SK: Panel zákazníka na frontende

en: Front-end employee panel
sk_SK: Front-end panel zamestnancov

en: Frontend & Backend
sk_SK: Frontend a backend

en: Full
sk_SK: Rezervovaný zákazník (celé meno, e-mail, telefón)

en: Full events
sk_SK: Plné udalosti

en: Fully booked
sk_SK: Úplne obsadené

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
sk_SK: Segmenty GSM (štandardný latinský) obsahujú 160 znakov, zatiaľ čo UCS-2 (ne-GSM - cyrilika, emoji, neštandardné symboly) obsahujú 70 znakov, atď.

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: Gender
sk_SK: Pohlavie

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
sk_SK: Pohlavie by malo byť uvedené ako „muž“ alebo „žena“.

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Generate
sk_SK: Všeobecné

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
sk_SK: Automaticky generujte faktúry za rezervácie na zjednodušenie platieb a zlepšenie skúseností klientov.

en: Generate payment links
sk_SK: Vygenerovať platobné odkazy

en: Get in Touch
sk_SK: Kontaktovať nás

en: Get in touch
sk_SK: Kontaktujte nás

en: Global Settings
sk_SK: Globálne nastavenia

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
sk_SK: Globálne nastavenia sa vzťahujú iba na kalendár udalostí a formuláre na vyhľadávanie rezervácií. Na prispôsobenie iných formulárov rezervácií použite nastavenia vpravo.

en: Go Back
sk_SK: Späť

en: Go back
sk_SK: Späť

en: Go to Catalog form
sk_SK: Prejsť na formulár Katalóg

en: Go to Custom Fields
sk_SK: Prejsť na vlastné polia

en: Go to Notifications
sk_SK: Prejsť na upozornenia

en: Go to Step-by-step form
sk_SK: Prejdite na formulár krok za krokom

en: Google/Outlook location
sk_SK: Poloha Google/Outlook

en: Google Analytics setup
sk_SK: Nastavenie Google Analytics

en: Google Calendar
sk_SK: Google Kalendár

en: Google Calendar & Google Meet
sk_SK: Google Kalendár a Google Meet

en: Google Calendar setup
sk_SK: Nastavenie kalendára Google

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
sk_SK: Google Mapy sa nepodarilo načítať. Skontrolujte svoj API kľúč a obmedzenia.

en: Google Meet Link
sk_SK: Odkaz na Google Meet

en: Google Meet join link
sk_SK: Odkaz na pripojenie do Google Meet

en: Google Meet link
sk_SK: Odkaz na Google Meet

en: Google Meet setup
sk_SK: Nastavenie Google Meet

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
sk_SK: Google reCAPTCHA v2 tajný kľúč

en: Google reCAPTCHA v2 site key
sk_SK: Google reCAPTCHA v2 kľúč stránky

en: Google social login
sk_SK: Google sociálne prihlásenie

en: Green
sk_SK: Zelená

en: Grid view
sk_SK: Zobrazenie mriežky

en: Group Ticket
sk_SK: Skupinový lístok

en: Group appointment details
sk_SK: Skupinová schôdzka

en: Group booking
sk_SK: Skupinová rezervácia

en: Group booking export format
sk_SK: Formát exportu skupinovej rezervácie

en: Group event details
sk_SK: Podrobnosti udalosti

en: Group ticket has already been scanned
sk_SK: Služba bola uložená

en: Grow your team with unlimited employee management
sk_SK: Rozširujte svoj tím s neobmedzeným riadením zamestnancov

en: Gyms
sk_SK: Posilňovne

en: HTML Mode
sk_SK: Režim HTML

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
sk_SK: Formátovanie HTML môže byť prepísané formátovaním obyčajného textu pri prepínaní medzi režimami.

en: Header
sk_SK: Hlavička

en: Header Image URL
sk_SK: URL obrázku v hlavičke

en: Heading
sk_SK: Nadpis

en: Heading Text Color
sk_SK: Farba textu

en: Heading content
sk_SK: Obsah nadpisu

en: Heading title
sk_SK: Názov nadpisu

en: Healthcare
sk_SK: Zdravotná starostlivosť

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
sk_SK: Tu môžete prepojiť svoj osobný Apple Kalendár,<br/>takže po naplánovaní rezervácie,<br/>sa automaticky pridá do vami zvoleného kalendára.

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
sk_SK: Tu sa môžete priradiť ako organizátor udalosti v Google/Outlook.<br> Inak budete priradený ako personál a pridaný ako hosť na udalosti.

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
sk_SK: Tu si môžete vybrať produkt, ktorý sa použije na integráciu s WooCommerce.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
sk_SK: Tu môžete prepojiť zamestnanca s Apple Kalendárom,<br/>takže po naplánovaní rezervácie sa<br/>automaticky pridá do kalendára zamestnanca.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
sk_SK: Tu môžete prepojiť zamestnanca s Kalendárom Outlook,<br/>takže keď je schôdzka naplánovaná, bude<br/>automaticky pridaná do kalendára zamestnanca.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
sk_SK: Tu môžete definovať jazyky, ktoré chcete mať v doplnku na preklad dynamických reťazcov (mená, popisy, oznámenia).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
sk_SK: Tu si môžete vybrať produkt, ktorý sa použije na integráciu s WooCommerce.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
sk_SK: Tu môžete zadať ďalšie e-mailové adresy, na ktoré budú odoslané všetky oznámenia. Ak chcete pridať adresu, stlačte Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
sk_SK: Tu môžete zadať ďalšie telefónne čísla, na ktoré budú odoslané všetky SMS správy. Ak chcete pridať číslo, stlačte Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
sk_SK: Tu môžete vybrať používateľa Zoom. <br/> Po naplánovaní schôdzky, <br/> sa automaticky vytvorí stretnutie cez Zoom.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
sk_SK: Ahoj, s touto službou sú špeciálne balíčky, pozri si ich!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
sk_SK: Ahoj %employee_full_name%, Ďakujem, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
sk_SK: Ahoj <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Ďakujem, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
sk_SK: Skryté

en: Hide
sk_SK: Skryť

en: Hide Employee Profile
sk_SK: Skryť profil zamestnanca

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
sk_SK: Skryť košík WooCommerce, keď je cena 0

en: Hide coupon
sk_SK: Skryť kupón

en: Hide employee
sk_SK: Skryť zamestnanca

en: Hide event
sk_SK: Skryť udalosť

en: Hide location
sk_SK: Skryť miesto

en: Hide locked features
sk_SK: Skryť uzamknuté funkcie

en: Hide package
sk_SK: Skryť balík

en: Hide resource
sk_SK: Skryť zdroj

en: Hide service
sk_SK: Skryť službu

en: Hide tax
sk_SK: Skryť daň

en: Hide tips & suggestions
sk_SK: Skryť tipy a návrhy

en: Higher price background
sk_SK: Vyššia cena pozadia

en: Higher price text
sk_SK: Text s vyššou cenou

en: Highest price
sk_SK: Cena udalosti

en: Host link
sk_SK: Odkaz na hostiteľa

en: Hosted by:
sk_SK: Hostiteľ:

en: Hour
sk_SK: Hodina

en: Hours
sk_SK: Pracovná doba a voľné dni

en: How many attendees do you want to book event for?
sk_SK: Pre koľko účastníkov chcete rezervovať udalosť?

en: How many people are coming?
sk_SK: Koľko ľudí príde?

en: How to
sk_SK: Ako na to

en: How to get your
sk_SK: Ako získať váš

en: How will you use Amelia?
sk_SK: Ako budete používať Ameliu?

en: ID
sk_SK: Zmeniť Alpha Sender ID

en: ID Asc
sk_SK: ID vzostupne

en: ID Desc
sk_SK: ID zostupne

en: I want to pay full amount
sk_SK: Chcem zaplatiť celú sumu

en: Id
sk_SK: Zmeniť Alpha Sender ID

en: Identify country code by user's IP address
sk_SK: Identifikovať kód krajiny podľa IP adresy používateľa

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
sk_SK: Ak sú všetky platobné metódy pri službe/udalosti deaktivované, použije sa predvolená platobná metóda.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
sk_SK: Ak je táto funkcia vypnutá, rezervácia musí spĺňať minimálnu kapacitu a časový interval sa uzavrie po prvej rezervácii.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
sk_SK: Ak je deaktivované, cena zostane rovnaká bez ohľadu na počet osôb zahrnutých v skupinovom stretnutí.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
sk_SK: Ak je táto funkcia povolená, zákazníci môžu rezervovať so stavom Čaká aj po dosiahnutí maximálnej kapacity.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
sk_SK: Ak je povolené, zákazníci môžu dokončiť platbu pomocou odkazu v emailových notifikáciách alebo cez zákaznícky panel.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
sk_SK: Ak je povolené, predvolené upozornenie nebude odoslané pre vybrané udalosti.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
sk_SK: Ak je povolené, predvolené upozornenie nebude odoslané pre vybrané služby.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
sk_SK: Ak je neplatná, ostatné hodnoty budú preskočené a nebudú importované.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
sk_SK: Ak zostane prázdne, prílohy budú nahrané do predvoleného priečinka nahrávania WordPress.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
sk_SK: Ak majú viacerí zákazníci rovnakú e-mailovú adresu, importovaný bude iba prvý.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
sk_SK: Ak je táto možnosť deaktivovaná, položka bude k dispozícii na rezerváciu iba z backendu.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
sk_SK: Ak je táto možnosť zapnutá, zákazníci budú môcť platiť prostredníctvom e-mailových notifikácií alebo cez svoj zákaznícky panel.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
sk_SK: Ak táto možnosť nie je zaškrtnutá, plugin vypočíta čas <br> na uzavretie rezervácie na základe vybraného času pre prvú udalosť.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
sk_SK: Ak táto možnosť nie je zaškrtnutá, plugin vypočíta čas <br> na otvorenie rezervácie na základe vybraného času pre prvú udalosť

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
sk_SK: Ak táto možnosť nie je zaškrtnutá, plugin vypočíta čas uzavretia rezervácie na základe času nastaveného pre prvú udalosť.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
sk_SK: Ak táto možnosť nie je zaškrtnutá, plugin vypočíta čas otvorenia rezervácie na základe času nastaveného pre prvú udalosť.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
sk_SK: Ak ste v krajine, kde sa uplatňuje DPH alebo GST, k vašej transakcii bude pripočítaná príslušná daň.

en: If you are the admin of this page, see how to
sk_SK: Ak ste správcom tejto stránky, pozrite sa, ako

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
sk_SK: Ak túto možnosť zakážete, vaši zákazníci budú mať prístup k zákazníckemu panelu s odkazom, ktorý sa odošle na ich e-mailový účet.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
sk_SK: Ak povolíte túto možnosť, správca bude môcť rezervovať termíny kedykoľvek (pracovná doba, špeciálne dni a dni voľna všetkých zamestnancov budú ignorované).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
sk_SK: Ak povolíte túto možnosť, správca bude môcť rezervovať termín počas iného termínu alebo po ňom.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
sk_SK: Ak povolíte túto možnosť, zakaždým, keď nový zákazník naplánuje stretnutie, dostane používateľskú rolu zákazníka Amelia a automatický e-mail s prihlasovacími údajmi.

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Image Color
sk_SK: Farba obrázka

en: Image thumbs
sk_SK: Miniatúry obrázkov

en: Import
sk_SK: Importovať

en: Import Failed
sk_SK: Import zlyhal

en: Import Partially Successful
sk_SK: Import bol čiastočne úspešný

en: Import Rules
sk_SK: Pravidlá importu

en: Import successful
sk_SK: Import úspešný

en: Importing customers
sk_SK: Importovanie zákazníkov

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
sk_SK: Zlepšite presnosť a profesionalitu pomocou konzistentného a prehľadného formátovania faktúr.

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
sk_SK: Zlepšite výber zákazníkov tým, že im umožníte rezervovať si zamestnanca, ktorý im najviac vyhovuje.

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
sk_SK: Zlepšite pohodlie zákazníkov ponukou predvídateľných, ľahko rezervovateľných opakovaných možností.

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
sk_SK: Zlepšite zákaznícku skúsenosť tým, že klientom umožníte vybrať si lokalitu, ktorá im najviac vyhovuje.

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
sk_SK: Zlepšite presnosť podávania správ prostredníctvom okamžitého prístupu k úplným údajom o schôdzkach.

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
sk_SK: Zlepšené udržanie zákazníkov, keďže klienti sa vracajú, aby využili zostávajúce relácie vo svojom balíku

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
sk_SK: V Amelii je „služba“ špecifický typ stretnutia, ktorý vaša firma ponúka klientom – napríklad konzultácie, ošetrenia alebo kurzy –, ktorý je možné úplne prispôsobiť vlastným názvom, trvaním, cenou, kapacitou, dostupnosťou a doplnkami a rezervovať online s pridelenými zamestnancami.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
sk_SK: V Amelii je zamestnanec členom tímu, ktorý poskytuje služby alebo organizuje podujatia, má vlastný rozvrh, pracovný čas a pridelené ponuky.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
sk_SK: V Amelii je udalosť ponuka typu rezervácie určená pre skupinové aktivity alebo viacdňové podujatia, ako sú workshopy, konferencie, zájazdy alebo školenia, ktoré je možné konfigurovať s vlastným harmonogramom, kapacitou, cenovou štruktúrou a prideleným personálom.

en: In Package
sk_SK: Priemerné rezervácie

en: In package
sk_SK: V balíku

en: Incl. VAT
sk_SK: Vrátane DPH

en: Include Taxes
sk_SK: Zahrnúť dane

en: Include buffer time in calendar events
sk_SK: Zahrnúť časovú rezervu do udalostí v kalendári

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
sk_SK: Zahrnúť čas vyrovnávacej pamäte do výpočtu slotov. Ak je táto funkcia vypnutá, sloty sa zakladajú iba na dĺžke trvania služby.

en: Include in invoice
sk_SK: Zahrnúť do faktúry

en: Include service buffer time in time slots
sk_SK: Zahrnúť časovú rezervu služby do časových úsekov

en: Incorrect email or password
sk_SK: Nesprávny email alebo heslo

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
sk_SK: Zvýšte konverzie motivovaním zákazníkov atraktívnymi časovo obmedzenými ponukami.

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
sk_SK: Zvýšte príjmy tým, že budete zákazníkov motivovať k nákupu ďalších služieb alebo produktov.

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
sk_SK: Zvýšte objem predaja tým, že budete zákazníkov motivovať, aby si rezervovali viac termínov naraz.

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
sk_SK: Označuje počet nových a vracajúcich sa zákazníkov<br/>pre vybraný rozsah dátumov.

en: Industries
sk_SK: Odvetvia

en: Info
sk_SK: Informácie

en: Info text
sk_SK: Informatívny text

en: Initial end date & time of the event
sk_SK: Počiatočný dátum a čas ukončenia podujatia

en: Initial end date of the event
sk_SK: Počiatočný dátum ukončenia podujatia

en: Initial end time of the event
sk_SK: Počiatočný čas ukončenia udalosti

en: Initial start date & time of the event
sk_SK: Počiatočný dátum a čas začiatku podujatia

en: Initial start time of the event
sk_SK: Počiatočný čas začiatku udalosti

en: Input Color
sk_SK: Farba vstupného poľa

en: Input Text Color
sk_SK: Farba textu vstupného poľa

en: Input field
sk_SK: Vstupné pole

en: Input fields
sk_SK: Vstupné polia

en: Insert Amelia Booking Shortcode
sk_SK: Vložte Amélia Booking Shortcode

en: Insert pending appointments
sk_SK: Vložiť čakajúce termíny

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
sk_SK: Integrujte s WooCommerce, aby ste umožnili pokročilé e-commerce funkcie.

en: Integrations
sk_SK: Integrácie

en: Interested in unlocking this feature?
sk_SK: Máte záujem o odomknutie tejto funkcie?

en: Invalid Stripe secret key.
sk_SK: Neplatný tajný kľúč Stripe.

en: Invisible reCAPTCHA badge
sk_SK: Neviditeľný odznak reCAPTCHA

en: Invoice
sk_SK: Faktúra

en: Invoice #
sk_SK: Faktúra č.

en: Invoice #{count}
sk_SK: Faktúra č.{count}

en: Invoice Format
sk_SK: Trvanie služby

en: Invoice Number Asc
sk_SK: Číslo faktúry vzostupne

en: Invoice Number Desc
sk_SK: Číslo faktúry zostupne

en: Invoice date
sk_SK: Dátum faktúry

en: Invoice details
sk_SK: Podrobnosti faktúry

en: Invoice has been sent.
sk_SK: Faktúra bola odoslaná.

en: Invoice not found.
sk_SK: Faktúra nebola nájdená.

en: Invoice total
sk_SK: Celková suma faktúry

en: Invoices
sk_SK: Faktúry

en: Invoices setup
sk_SK: Nastavenie faktúr

en: Issued
sk_SK: Vydané

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
sk_SK: Vyzerá to, že ste tu prvýkrát, takže prejdime niekoľkými jednoduchými krokmi, ktoré vám pomôžu začať.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
sk_SK: Zdá sa, že momentálne nie sú k balíkom priradené žiadne dostupné alebo viditeľné služby.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
sk_SK: Zdá sa, že momentálne nie sú vytvorení žiadni zamestnanci alebo služby, alebo nie sú zamestnanci priradení k službe.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
sk_SK: Zdá sa, že Envato API je momentálne zaneprázdnené (skúste to znova) alebo nemáte platný nákup Amelia

en: Item
sk_SK: Položka

en: Item status
sk_SK: Stav položky

en: Join
sk_SK: Pripojiť sa

en: Join Google Meeting
sk_SK: Pripojiť sa k stretnutiu Google

en: Join Space
sk_SK: Pripojiť sa k priestoru

en: Join With Microsoft Teams
sk_SK: Pripojiť sa cez Microsoft Teams

en: Join Zoom
sk_SK: Pripojiť sa k Zoomu

en: Join Zoom Meeting
sk_SK: Pridať sa k Zoom stretnutiu

en: Join link
sk_SK: Pripojiť sa cez odkaz

en: Join waiting list
sk_SK: Pripojiť sa k čakacej listine

en: Join with Google Meet
sk_SK: Pripojte sa cez Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
sk_SK: Pripojte sa k Microsoft Teams

en: Keep Individual
sk_SK: Zachovať jednotlivca

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
sk_SK: Informujte zákazníkov a zamestnancov zasielaním oznámení o schôdzkach a udalostiach priamo prostredníctvom WhatsApp – vyberte si preddefinované správy alebo si vytvorte vlastné pre osobný prístup.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
sk_SK: Udržujte všetkých na správnej ceste pomocou naplánovaných pripomienok, ktoré znižujú počet neúčasť a zmätok.

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
sk_SK: Udržujte prevádzku v súlade s jednotnými nastaveniami, dostupnosťou a kontrolou zdrojov.

en: Keep slot available after first booking
sk_SK: Udržujte voľné miesto po prvej rezervácii

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
sk_SK: Udržujte svoje údaje prehľadné a zmysluplné vďaka štruktúrovaným poliam, ktoré štandardizujú zhromažďované informácie.

en: Label
sk_SK: Označenie

en: Label name
sk_SK: Názov štítku

en: Labels
sk_SK: Vlastné označenia

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Languages
sk_SK: Jazyky

en: Last
sk_SK: Priezvisko zákazníka

en: Last Booking Asc
sk_SK: Posledná rezervácia vzostupne

en: Last Booking Desc
sk_SK: Posledná rezervácia zostupne

en: Last Name:
sk_SK: Priezvisko:

en: Last booking
sk_SK: Posledná rezervácia

en: Last name
sk_SK: Priezvisko

en: Last on {date}
sk_SK: Posledný na {date}

en: Latitude
sk_SK: Zemepisná šírka

en: Layout
sk_SK: Rozloženie

en: Layout & Inputs
sk_SK: Rozloženie a vstupy

en: Layout and labels options
sk_SK: Možnosti rozloženia a označení

en: Learn More
sk_SK: Viac informácií

en: Learn more
sk_SK: Zobraziť viac

en: Left to pay
sk_SK: Zostáva zaplatiť

en: Less options
sk_SK: Menej možností

en: Lesson Space
sk_SK: Priestor na lekciu

en: Lesson Space API key
sk_SK: API kľúč priestoru lekcie

en: Lesson Space Link
sk_SK: Odkaz na priestor lekcie

en: Lesson Space Links
sk_SK: Odkazy na priestory lekcie

en: Lesson Space link
sk_SK: Odkaz na priestor pre lekcie

en: Lesson Space link to join space
sk_SK: Odkaz na priestor lekcie, kde sa môžete pripojiť

en: Lesson Space setup
sk_SK: Nastavenie priestoru pre lekcie

en: Light Theme
sk_SK: Svetlá téma

en: Limit additional people
sk_SK: Obmedziť počet ďalších osôb

en: Limit appointments per customer
sk_SK: Cena schôdzky

en: Limit appointments per employee
sk_SK: Cena schôdzky

en: Limit events per customer
sk_SK: Obmedziť počet udalostí na zákazníka

en: Limit package purchases per customer
sk_SK: Limit nákupov balíkov na zákazníka

en: Limit per customer
sk_SK: Limit na zákazníka

en: Limit the additional number of people
sk_SK: Obmedziť počet ďalších osôb

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
sk_SK: Obmedziť počet osôb, ktoré môže jeden zákazník pridať počas rezervácie

en: Link copied to clipboard.
sk_SK: Odkaz bol skopírovaný do schránky.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
sk_SK: Prepojte tohto zákazníka s používateľom WordPress, aby sa mohol prihlásiť a zobraziť svoje stretnutia v backende Amelie.

en: Linked
sk_SK: Prepojené

en: List
sk_SK: Zoznam

en: List (default)
sk_SK: Zoznam (predvolené)

en: List layout
sk_SK: Rozloženie zoznamu

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
sk_SK: Zoznam vašich stretnutí sa zmenil. Skontrolujte ho ešte raz a pokračujte kliknutím na tlačidlo Uložiť.

en: List view
sk_SK: Zobrazenie zoznamu

en: Live API key
sk_SK: Živý API kľúč

en: Live client ID
sk_SK: ID live klienta

en: Live key ID
sk_SK: ID live kľúča

en: Live key secret
sk_SK: Tajomstvo live kľúča

en: Live publishable key
sk_SK: Live zverejniteľný kľúč

en: Live secret
sk_SK: Live tajomstvo

en: Live secret key
sk_SK: Live tajný kľúč

en: Load booking form manually
sk_SK: Načítať rezervačný formulár manuálne

en: Load page
sk_SK: Načítať stránku

en: Loading...
sk_SK: Načítava sa...

en: Local Time
sk_SK: Lokálny Čas:

en: Local Time:
sk_SK: Lokálny Čas:

en: Local time
sk_SK: Miestny čas

en: Location
sk_SK: Lokalita

en: Location:
sk_SK: Lokalita:

en: Location 1
sk_SK: Miesto 1

en: Location ID
sk_SK: ID lokality

en: Location Input Field
sk_SK: Názov lokality

en: Location Selection
sk_SK: Popis lokality

en: Location WP Hooks
sk_SK: WP háky miesta

en: Location address
sk_SK: Adresa lokality

en: Location description
sk_SK: Popis lokality

en: Location details
sk_SK: Podrobnosti o polohe

en: Location filter
sk_SK: Filter polohy

en: Location has been added.
sk_SK: Poloha bola pridaná.

en: Location has been deleted.
sk_SK: Poloha bola odstránená.

en: Location has been hidden.
sk_SK: Poloha bola skrytá.

en: Location has been updated.
sk_SK: Poloha bola aktualizovaná.

en: Location information
sk_SK: Popis lokality

en: Location is now visible.
sk_SK: Poloha je teraz viditeľná.

en: Location latitude
sk_SK: Zemepisná šírka

en: Location longitude
sk_SK: Zemepisná dĺžka

en: Location name
sk_SK: Názov lokality

en: Location phone
sk_SK: Poloha telefónu

en: Location selection
sk_SK: Výber polohy

en: Locations
sk_SK: Lokality

en: Locations must be active and have card processing enabled
sk_SK: Lokality musia byť aktívne a mať povolené spracovanie kariet

en: Locations setup
sk_SK: Nastavenie lokalít

en: Log In
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Log out
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Login
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Logout
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Longitude
sk_SK: Zemepisná dĺžka

en: Lower price background
sk_SK: Nižšia cena pozadia

en: Lower price text
sk_SK: Text nižšej ceny

en: Lowest price
sk_SK: Cena udalosti

en: Mail service
sk_SK: Poštová služba

en: Mailchimp List
sk_SK: Zoznam Mailchimp

en: Mailchimp setup
sk_SK: Nastavenie Mailchimp

en: Mailgun API Key
sk_SK: API kľúč Mailgun

en: Mailgun Domain
sk_SK: Mailgun domény

en: Main category button
sk_SK: Tlačidlo hlavnej kategórie

en: Main content
sk_SK: Hlavný obsah

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
sk_SK: Udržujte konzistentné plánovanie s prispôsobiteľnými frekvenciami a vzormi

en: Make extra mandatory
sk_SK: Nastaviť extra ako povinné

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
sk_SK: Uistite sa, že používate správne prihlasovacie údaje WhatsApp.

en: Male
sk_SK: Muž

en: Manage badges
sk_SK: Správa odznakov

en: Manage bookings
sk_SK: Spravovať rezervácie

en: Manage company days off
sk_SK: Spravovať dni voľna spoločnosti

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
sk_SK: Efektívne spravovať zrušenia udalostí umožnením zákazníkom pripojiť sa na čakacie zoznamy a manuálne vyplniť voľné miesta.

en: Manage languages
sk_SK: Spravovať jazyky

en: Manage personal schedule
sk_SK: Správa osobného rozvrhu

en: Manage shared resources with ease
sk_SK: Ľahká správa zdieľaných zdrojov

en: Managing assigned services
sk_SK: Správa pridelených služieb

en: Managing packages
sk_SK: Správa balíkov

en: Mandatory Field:
sk_SK: Nastaviť telefónne číslo ako povinné pole

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
sk_SK: Priraďte používateľa WordPress k tomuto zamestnancovi, aby mal prístup na zobrazenie svojich stretnutí v administrácii pluginu.

en: Max. Capacity
sk_SK: Max. kapacita

en: Max Capacity Asc
sk_SK: Max. kapacita vzostupne

en: Max Capacity Desc
sk_SK: Popis maximálnej kapacity

en: Maximum Quantity:
sk_SK: Max množstvo:

en: Maximum allowed spots
sk_SK: Maximálny počet povolených miest

en: Maximum bookings allowed
sk_SK: Maximálny počet povolených rezervácií

en: Maximum bookings reached
sk_SK: Maximálna kapacita je dosiahnutá

en: Maximum capacity
sk_SK: Maximálna kapacita

en: Maximum capacity is reached
sk_SK: Maximálna kapacita je dosiahnutá

en: Maximum number of events returned
sk_SK: Maximálny počet vrátených udalostí

en: Maximum number of places is
sk_SK: Maximálny počet miest

en: Maximum quantity
sk_SK: Maximálne množstvo

en: Maximum spots
sk_SK: Maximálny počet miest

en: Maximum usage per customer
sk_SK: Maximálne použitie na zákazníka

en: Measurement ID
sk_SK: ID platby

en: Meeting agenda
sk_SK: Program stretnutia

en: Meeting title
sk_SK: Názov stretnutia

en: Menu
sk_SK: Ponuka

en: Message
sk_SK: Správa

en: Message content
sk_SK: Obsah správy

en: Message template
sk_SK: Šablóna správy

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
sk_SK: Správy odoslané prostredníctvom WhatsApp nemajú možnosť odpovede, preto odporúčame nastaviť správu „Automatická odpoveď“.

en: Meta Pixel setup
sk_SK: Nastavenie Meta Pixel

en: Method
sk_SK: Metóda

en: Microsoft Teams Link
sk_SK: Odkaz na Microsoft Teams

en: Microsoft Teams join link
sk_SK: Odkaz na pripojenie k Microsoft Teams

en: Microsoft Teams link
sk_SK: Odkaz na Microsoft Teams

en: Microsoft Teams setup
sk_SK: Nastavenie Microsoft Teams

en: Min. Capacity
sk_SK: Min. kapacita

en: Minimum bookings required
sk_SK: Požadovaný minimálny počet rezervácií

en: Minimum capacity
sk_SK: Minimálna kapacita

en: Minimum number of attendees
sk_SK: Minimálny počet účastníkov

en: Minimum number of bookings
sk_SK: Minimálny počet rezervácií

en: Minimum number of required extras
sk_SK: Minimálny počet požadovaných doplnkov

en: Minimum of attendees
sk_SK: Minimálny počet účastníkov

en: Minimum of bookings
sk_SK: Minimálny počet rezervácií

en: Minimum required extras
sk_SK: Minimálny počet požadovaných doplnkov

en: Minimum required extras:
sk_SK: Minimálne požadované doplnky:

en: Minimum time required before booking
sk_SK: Minimálny čas potrebný pred rezerváciou

en: Minimum time required before canceling
sk_SK: Minimálny čas potrebný pred zrušením

en: Minimum time required before rescheduling
sk_SK: Minimálny čas potrebný pred preplánovaním

en: Minutes
sk_SK: Minúty

en: Missing required fields:
sk_SK: Chýbajúce povinné polia:

en: Mobile menu
sk_SK: Mobilné menu

en: Mollie payment link
sk_SK: Platebný odkaz Mollie

en: Mon
sk_SK: Po

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: Monthly
sk_SK: Mesačne

en: Months
sk_SK: 3 mesiace

en: More Features Zero Limits
sk_SK: Viac funkcií, žiadne obmedzenia

en: More options
sk_SK: Viac možností

en: Multiple
sk_SK: Viacnásobné

en: Multiple Emails
sk_SK: Viacero e-mailov

en: Multiple Locations
sk_SK: Viacero lokalít

en: Multiple locations
sk_SK: Viac miest

en: Multiple packages purchased.
sk_SK: Zakúpené viaceré balíky.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
sk_SK: Vynásobiť výšku zálohy počtom osôb v jednej rezervácii

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
sk_SK: Vynásobiť výšku zálohy počtom osôb v jednej rezervácii.

en: Multiply deposit by number of people
sk_SK: Vynásobte vklad počtom osôb

en: Multiply price by number of people
sk_SK: Vynásobiť cenu počtom osôb

en: My Profile
sk_SK: Môj profil

en: My profile
sk_SK: Môj profil

en: Name
sk_SK: Názov

en: Name:
sk_SK: Názov:

en: Name Asc
sk_SK: Meno vzostupne

en: Name Ascending
sk_SK: Názov Vzostupne

en: Name Desc
sk_SK: Meno zostupne

en: Name Descending
sk_SK: Názov Zostupne

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
sk_SK: Názov priestoru (miestnosti), ktorý bude vytvorený pre stretnutia. Môžete použiť zástupné symboly zo stránky Upozornenia. Ak zostane prázdne, priestor bude pomenovaný podľa ID stretnutia.

en: Need additional fields?
sk_SK: Potrebujete ďalšie polia?

en: Need help?
sk_SK: Potrebujete pomoc?

en: Need to update your company's days off?
sk_SK: Potrebujete aktualizovať dni voľna vašej spoločnosti?

en: New
sk_SK: Noví

en: New Appointment
sk_SK: Nová schôdzka

en: New Attendee
sk_SK: Nový účastník

en: New Customer
sk_SK: Nový zákazník

en: New Event
sk_SK: Nová udalosť

en: New Location
sk_SK: Nové lokalita

en: New Password
sk_SK: Nové heslo

en: New Space
sk_SK: Nová služba

en: New Update
sk_SK: Nová aktualizácia

en: New appointment
sk_SK: Nové stretnutie

en: New category
sk_SK: Nová kategória

en: New coupon
sk_SK: Nový kupón

en: New customer
sk_SK: Nový zákazník

en: New employee
sk_SK: Nový zamestnanec

en: New event
sk_SK: Nová udalosť

en: New event booking
sk_SK: Rezervácia novej udalosti

en: New language
sk_SK: Nový jazyk

en: New package
sk_SK: Nový balík

en: New package booking
sk_SK: Rezervácia nového balíka

en: New password
sk_SK: Nové heslo

en: New resource
sk_SK: Nový zdroj

en: New service
sk_SK: Nová služba

en: New tax
sk_SK: Nová daň

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: Next Service
sk_SK: Ďalšia služba

en: Next day reminder
sk_SK: Pripomenutie na druhý deň

en: No
sk_SK: Nie

en: No, just this one
sk_SK: Nie, len tento

en: No-show
sk_SK: Neprítomný

en: No-show tag
sk_SK: Značka „no-show“

en: No Employees Assigned to This Location
sk_SK: K tejto lokalite nie sú priradení žiadni zamestnanci

en: No Packages
sk_SK: Žiadne balíky

en: No Show
sk_SK: Neprítomný

en: No Show (1)
sk_SK: Neprítomný (1)

en: No Show (2)
sk_SK: Neprítomný (2)

en: No Show (3+)
sk_SK: Nezobrazené (3+)

en: No Tags. Create a new one.
sk_SK: Žiadne štítky. Vytvorte nový.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
sk_SK: Nie sú dostupní žiadni používatelia WordPress s rolou Zákazník Amelia.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
sk_SK: Nie sú dostupní žiadni používatelia WordPress s rolou Zamestnanec Amelia.

en: No appointments found
sk_SK: Nenašli sa žiadne stretnutia

en: No appointments yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne stretnutia

en: No attendees found
sk_SK: Nenašli sa žiadni účastníci

en: No booked appointments
sk_SK: Žiadne rezervované stretnutia

en: No bookings found
sk_SK: Nenašli sa žiadne rezervácie

en: No camera found on this device.
sk_SK: Na tomto zariadení sa nenašla žiadna kamera.

en: No coupons yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne kupóny

en: No custom fields yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne vlastné polia

en: No customers were imported to your customer list.
sk_SK: Žiadni zákazníci neboli importovaní do vášho zoznamu zákazníkov.

en: No customers yet
sk_SK: Zatiaľ žiadni zákazníci

en: No employees yet
sk_SK: Zatiaľ žiadni zamestnanci

en: No event bookings yet
sk_SK: Zatiaľ nie sú žiadne rezervácie podujatí

en: No events found
sk_SK: Nenašli sa žiadne udalosti

en: No events yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne udalosti

en: No extras yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne extra

en: No invoices yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne faktúry

en: No limit per customer
sk_SK: Žiadny limit na zákazníka

en: No locations yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne lokality

en: No matching data
sk_SK: Žiadne zodpovedajúce údaje

en: No package bookings yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne rezervácie balíkov

en: No packages found
sk_SK: Nenašli sa žiadne balíky

en: No packages yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne balíky

en: No resources yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne zdroje

en: No results
sk_SK: výsledky

en: No results found
sk_SK: Nenašli sa žiadne výsledky

en: No results found...
sk_SK: Neboli nájdené žiadne výsledky...

en: No results found for
sk_SK: Nenašli sa žiadne výsledky pre

en: No services or employees available
sk_SK: Žiadne služby ani zamestnanci nie sú k dispozícii

en: No services yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne služby

en: No spots left
sk_SK: Žiadne voľné miesta

en: No taxes yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne dane

en: No top trends
sk_SK: Žiadne najpopulárnejšie trendy

en: No transactions yet
sk_SK: Zatiaľ žiadne transakcie

en: No upcoming events
sk_SK: Žiadne nadchádzajúce udalosti

en: No usage limit
sk_SK: Žiadny limit používania

en: Not available
sk_SK: Nie je k dispozícii

en: Not connected
sk_SK: Nie je pripojený

en: Not match to your current password
sk_SK: Zadajte aktuálne heslo

en: Note
sk_SK: Poznámka

en: Note (Internal)
sk_SK: Poznámka (interná)

en: Note (internal)
sk_SK: Poznámka (interná)

en: Notice: Please select at least one panel.
sk_SK: Upozornenie: Prosím, vyberte aspoň jeden panel.

en: Notification
sk_SK: Upozornenie

en: Notification Language
sk_SK: Upozornenie

en: Notification Placeholder
sk_SK: Upozornenie zástupný symbol

en: Notification has been deleted.
sk_SK: Oznámenie bolo vymazané.

en: Notification has been saved.
sk_SK: Oznámenie bolo uložené.

en: Notification has not been saved.
sk_SK: Oznámenie nebolo uložené.

en: Notification interval
sk_SK: Interval upozornení

en: Notification language
sk_SK: Jazyk oznámenia

en: Notification name
sk_SK: Názov oznámenia

en: Notification settings
sk_SK: Nastavenia upozornení

en: Notification status has been updated.
sk_SK: Stav oznámenia bol aktualizovaný.

en: Notification status has not been updated.
sk_SK: Stav oznámenia nebol aktualizovaný.

en: Notification template
sk_SK: Šablóna oznámenia

en: Notification type
sk_SK: Typ oznámenia

en: Notifications
sk_SK: Upozornenia

en: Notifications in Amelia
sk_SK: Oznámenia v Amelii

en: Notify attendees by email when event information is updated.
sk_SK: Informovať účastníkov e-mailom, keď sa aktualizujú informácie o udalosti.

en: Notify selected employees about empty package purchases
sk_SK: Informovať vybraných zamestnancov o nákupe prázdnych balíkov

en: Notify the attendee(s)
sk_SK: Informovať zákazníka(kov)

en: Notify the attendees
sk_SK: Informujte účastníkov

en: Notify the customer(s)
sk_SK: Informovať zákazníka(kov)

en: Number of Additional People
sk_SK: Počet ďalších osôb

en: Number of Additional People:
sk_SK: Počet ďalších osôb:

en: Number of Recurrences:
sk_SK: Počet opakovaní:

en: Number of Tickets
sk_SK: Počet lístkov

en: Number of adjusted time slots:
sk_SK: Počet upravených časových úsekov:

en: Number of appointments
sk_SK: Celkový počet schôdziek

en: Number of appointments required for booking
sk_SK: Počet termínov potrebných na rezerváciu

en: Number of appointments with applied coupon is
sk_SK: Počet termínov s použitým kupónom je

en: Number of events
sk_SK: Počet osôb

en: Number of packages
sk_SK: Počet osôb

en: Number of people
sk_SK: Cena sa vynásobí počtom ľudí

en: Number of people on waiting list
sk_SK: Počet ľudí na čakacom zozname

en: Number of people that are coming with you.
sk_SK: Počet ľudí, ktorí prídu s vami.

en: Number of recurrences:
sk_SK: Počet výskytov:

en: Number of tickets
sk_SK: Počet lístkov

en: Occupancy rate
sk_SK: Miera obsadenosti

en: Occupied
sk_SK: Obsadené

en: Occurrences
sk_SK: Výskyty

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
sk_SK: Ponúknite čistý, zoznamový zážitok z rezervácie s dizajnom, ktorý upúta pozornosť. Zákazníci môžu ľahko preskúmať a rezervovať z celej vašej ponuky podujatí.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
sk_SK: Ponúknite zľavy alebo bezplatné stretnutia s prispôsobiteľnými kupónmi.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
sk_SK: Ponúknite viacero trvaní a cien pre túto službu.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
sk_SK: Ponúkajte voliteľné alebo povinné doplnky počas procesu rezervácie – predávajte ďalšie služby, produkty alebo zážitky, aby ste vylepšili stretnutia a potešili svojich zákazníkov.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
sk_SK: Ponúknite služby s viacerými možnosťami trvania, z ktorých si zákazníci môžu vybrať.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
sk_SK: Ponúknite upsell alebo ďalšie výhody v rámci služby pomocou doplnkov.

en: On
sk_SK: Zapnuté

en: On-Site
sk_SK: V hotovosti

en: On-line
sk_SK: Online

en: On-site
sk_SK: V hotovosti

en: On-site payment
sk_SK: Platba na mieste

en: OnBoard
sk_SK: Na palube

en: On:
sk_SK: Dňa:

en: On Break
sk_SK: Má prestávku

en: On hold
sk_SK: Pozastavené

en: On the same day
sk_SK: V ten istý deň

en: On the same day each month
sk_SK: V ten istý deň každého mesiaca

en: Once Off
sk_SK: Iba raz

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
sk_SK: Akonáhle pridáte svoj prvý kupón, zobrazí sa tu. Kliknite na + Kupón vyššie, aby ste mohli začať.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
sk_SK: Po pridaní prvého vlastného poľa sa zobrazí tu. Kliknite na + Vlastné pole nižšie, aby ste mohli začať.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
sk_SK: Akonáhle pridáte svojho prvého zamestnanca, zobrazí sa tu. Kliknite na + Zamestnanec nižšie, aby ste mohli začať.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
sk_SK: Po pridaní prvej udalosti sa táto zobrazí tu. Kliknite na + Udalosť nižšie, aby ste mohli začať.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
sk_SK: Akonáhle pridáte svoj prvý doplnok, zobrazí sa tu. Kliknite na + Extra hore, aby ste mohli začať.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
sk_SK: Po pridaní prvého balíka sa zobrazí tu. Kliknite na + Balík nižšie, aby ste mohli začať.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
sk_SK: Po pridaní prvého zdroja sa zobrazí tu. Kliknite na + Zdroj nižšie, aby ste mohli začať.

en: Once you add your first service, it will appear here.
sk_SK: Akonáhle pridáte svoju prvú službu, zobrazí sa tu.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
sk_SK: Po pridaní prvej dane sa táto zobrazí tu. Kliknite na + Daň nižšie, aby ste mohli začať.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
sk_SK: Akonáhle obdržíte rezervácie, vaše stretnutia sa zobrazia tu. Môžete tiež začať kliknutím na tlačidlo Pridať nižšie.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
sk_SK: Akonáhle obdržíte rezervácie udalostí, zobrazia sa tu. Môžete tiež začať kliknutím na tlačidlo Rezervovať udalosť nižšie.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
sk_SK: Akonáhle obdržíte rezervácie balíkov, zobrazia sa tu. Môžete tiež začať kliknutím na tlačidlo Rezervovať balík nižšie.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
sk_SK: Akonáhle začnete pridávať lokality, objavia sa tu. Môžete tiež začať kliknutím na tlačidlo Pridať nižšie.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
sk_SK: Akonáhle začnete prijímať rezervácie, faktúry sa zobrazia tu.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
sk_SK: Akonáhle začnete prijímať rezervácie, transakcie sa zobrazia tu.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
sk_SK: Akonáhle začnete prijímať rezervácie, vaši zákazníci sa zobrazia tu. Môžete tiež začať kliknutím na tlačidlo Pridať alebo Importovať nižšie.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
sk_SK: Jedna rezervácia môže obsahovať viacerých účastníkov/miest.

en: One spot is equal to one attendee.
sk_SK: Jedno miesto sa rovná jednému účastníkovi.

en: Online meetings
sk_SK: Online stretnutia

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
sk_SK: Na pozadí sa zobrazia iba šablóny v predvolenom jazyku. Ak šablóna neexistuje v jazyku zákazníka, bude odoslaná verzia v predvolenom jazyku.

en: Oops...
sk_SK: Ups...

en: Open
sk_SK: Otvorené

en: Open Event
sk_SK: Otvorte udalosť

en: Open following
sk_SK: Otvoriť nasledujúce

en: Opened
sk_SK: Otvorená

en: Opens at
sk_SK: Otvára sa o

en: Opens on
sk_SK: Otvára sa v

en: Opens on:
sk_SK: Otvára sa dňa:

en: Option {number}
sk_SK: Možnosť {number}

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Options:
sk_SK: Možnosti:

en: Or
sk_SK: Alebo

en: Or enter details below
sk_SK: Podrobnosti udalosti

en: Or pay with card
sk_SK: Alebo zaplatiť kartou

en: Orange
sk_SK: Oranžová

en: Order
sk_SK: Objednávka

en: Order creation
sk_SK: Vytvorenie objednávky

en: Order update
sk_SK: Aktualizácia objednávky

en: Organizer
sk_SK: Organizátor

en: Organizers
sk_SK: Organizátori

en: Other
sk_SK: Ostatné

en: Outline
sk_SK: Náčrt

en: Outlook Calendar
sk_SK: Kalendár Outlook

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
sk_SK: Kalendár Outlook a Microsoft Teams

en: Outlook Calendar WP hooks
sk_SK: Hooky kalendára Outlook WP

en: Outlook Calendar setup
sk_SK: Nastavenie kalendára Outlook

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
sk_SK: Outlook Mailer nie je úplne nakonfigurovaný. Dokončite nastavenie účtu v nastaveniach integrácie Outlook.

en: Overridden by employee
sk_SK: Prekryté zamestnancom

en: Overview
sk_SK: Prehľad

en: Overwrite Records
sk_SK: Prepísať záznamy

en: PAYMENT METHOD
sk_SK: SPÔSOB PLATBY

en: Package
sk_SK: Priemerné rezervácie

en: Package:
sk_SK: Priemerné rezervácie

en: Package Asc
sk_SK: Balík vzostupne

en: Package Canceled
sk_SK: Balík zrušený

en: Package Desc
sk_SK: Popis balíka

en: Package ID
sk_SK: ID balíka

en: Package Info
sk_SK: Informácie o balíku

en: Package Selection
sk_SK: Výber balíka

en: Package appointment has been updated.
sk_SK: Stretnutie balíka bolo aktualizované.

en: Package appointments
sk_SK: Balík schôdzok

en: Package appointments details
sk_SK: Podrobnosti o stretnutiach balíka

en: Package badge
sk_SK: Označenie balíka

en: Package booking details
sk_SK: Podrobnosti o rezervácii balíka

en: Package booking has been created.
sk_SK: Rezervácia balíka bola vytvorená.

en: Package booking has been deleted.
sk_SK: Rezervácia balíka bola vymazaná.

en: Package booking has been updated.
sk_SK: Rezervácia balíka bola aktualizovaná.

en: Package booking is not available for this time slot.
sk_SK: Rezervácia balíka nie je dostupná pre tento časový úsek.

en: Package canceled
sk_SK: Balík zrušený

en: Package capacity
sk_SK: Kapacita balíka

en: Package category
sk_SK: Kategória balíka

en: Package count
sk_SK: Počet balíkov

en: Package deal
sk_SK: Balíková ponuka

en: Package deposit
sk_SK: Záloha na balík

en: Package description
sk_SK: Popis balíka

en: Package details
sk_SK: Podrobnosti balíka

en: Package duration
sk_SK: Trvanie

en: Package filter
sk_SK: Filter balíka

en: Package has been created.
sk_SK: Balík bol vytvorený.

en: Package has been deleted.
sk_SK: Balík bol vymazaný.

en: Package has been hidden.
sk_SK: Balík bol skrytý.

en: Package has been updated.
sk_SK: Balík bol aktualizovaný.

en: Package includes
sk_SK: Balík obsahuje

en: Package info
sk_SK: Informácie o balíku

en: Package is now visible.
sk_SK: Balík je teraz viditeľný.

en: Package location
sk_SK: Umiestnenie balíka

en: Package management
sk_SK: Správa balíkov

en: Package name
sk_SK: Názov balíka

en: Package overview
sk_SK: Prehľad balíka

en: Package price
sk_SK: Cena balíka

en: Package price:
sk_SK: Cena balíka:

en: Package purchased
sk_SK: Balík zakúpený

en: Package rules and description
sk_SK: Pravidlá a popis balíkov

en: Package selection
sk_SK: Výber balíka

en: Package services list
sk_SK: Zoznam služieb balíka

en: Packages
sk_SK: Zobraziť všetky štítky

en: Packages appointments
sk_SK: Balíčky schôdzky

en: Packages block
sk_SK: Blok balíkov

en: Packages have been reordered.
sk_SK: Balíky boli preusporiadané.

en: Packages overview
sk_SK: Prehľad balíkov

en: Packages popup
sk_SK: Vyskakovacie okno balíkov

en: Paddle
sk_SK: Pádlo

en: Page
sk_SK: Stránka

en: Page card
sk_SK: Karta stránky

en: Page content
sk_SK: Obsah stránky

en: Page header
sk_SK: Záhlavie stránky

en: Page messages
sk_SK: Správy stránky

en: Page scroll
sk_SK: Posúvanie stránky

en: Paid
sk_SK: Platené

en: Paid deposit
sk_SK: Zaplatená záloha

en: Paid remaining amount
sk_SK: Zaplatená zvyšná suma

en: Panel & access permissions
sk_SK: Panel a prístupové oprávnenia

en: Panel Button Type
sk_SK: Typ tlačidla panelu

en: Panel access
sk_SK: Prístup k paneli

en: Panel recovery
sk_SK: Obnova panela

en: Panel subtab name
sk_SK: Názov podkarty panela

en: Paragraph
sk_SK: Odstavec

en: Partially Paid
sk_SK: Čiastočne zaplatené

en: Partially Refunded
sk_SK: Čiastočne vrátené

en: Partially paid
sk_SK: Čiastočne zaplatené

en: Parts
sk_SK: Časti

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password Updated!
sk_SK: Heslo

en: Password changed successfully
sk_SK: Vaše heslo bolo úspešne obnovené

en: Password has been changed
sk_SK: Heslo bolo zmenené

en: Password is set
sk_SK: Heslo je nastavené

en: Password must be longer than 3 characters
sk_SK: Heslo musí byť dlhšie ako 3 znaky

en: Password reset link has been sent to your email.
sk_SK: Odkaz na obnovenie hesla bol odoslaný na váš e-mail.

en: Passwords do not match
sk_SK: Heslá sa nezhodujú

en: Passwords don't match.
sk_SK: Heslá sa nezhodujú.

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
sk_SK: Vložte tajný kľúč, ktorý ste dostali po vytvorení páru kľúčov API v Google reCAPTCHA.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
sk_SK: Vložte kľúč webu, ktorý ste dostali po vygenerovaní páru kľúčov API v Google reCAPTCHA.

en: Pay
sk_SK: Deň

en: PayPal payment link
sk_SK: Odkaz na platbu PayPal

en: Pay for all appointments at once
sk_SK: Zaplaťte za všetky termíny naraz

en: Pay now
sk_SK: Zaplaťte teraz

en: Pay only for the first appointment
sk_SK: Zaplaťte iba za prvý termín

en: Pay with payment link
sk_SK: Zaplaťte pomocou platobného odkazu

en: Payee email
sk_SK: E-mail zamestnanca

en: Paying later
sk_SK: Platba neskôr

en: Paying now
sk_SK: Platba teraz

en: Payment
sk_SK: Platby

en: Payment History
sk_SK: História platieb

en: Payment ID
sk_SK: ID platby

en: Payment Method
sk_SK: Spôsob Platby

en: Payment Method:
sk_SK: Spôsob Platby:

en: Payment Status
sk_SK: Stav platby

en: Payment Type:
sk_SK: Typ platby:

en: Payment amount
sk_SK: Suma platby

en: Payment created
sk_SK: Dátum splatnosti

en: Payment currency
sk_SK: Mena platby

en: Payment date
sk_SK: Dátum splatnosti

en: Payment details
sk_SK: Podrobnosti platby

en: Payment due amount
sk_SK: Splatná suma platby

en: Payment error
sk_SK: Chyba platby

en: Payment history
sk_SK: História platieb

en: Payment link for Barion
sk_SK: História platieb

en: Payment method
sk_SK: Spôsob platby

en: Payment method:
sk_SK: Spôsob platby:

en: Payment methods
sk_SK: Spôsoby platby

en: Payment protected by policy and powered by
sk_SK: Platba chránená politikou a zabezpečená

en: Payment segment
sk_SK: Segment platby

en: Payment status
sk_SK: Stav platby

en: Payment summary
sk_SK: Súhrn platieb

en: Payment type
sk_SK: Typ platby

en: Payment type, deposit payment...
sk_SK: Typ platby, zálohová platba...

en: Payment was canceled.
sk_SK: Platba bola zrušená.

en: Payments
sk_SK: Platby

en: Pending
sk_SK: Čakajúce

en: Pending appointments
sk_SK: Čakajúce termíny

en: Pending payment
sk_SK: Čakajúca platba

en: People
sk_SK: Cena sa vynásobí počtom ľudí

en: People counting logic
sk_SK: Logika počítania ľudí

en: Per Location
sk_SK: Za lokalitu

en: Per Service
sk_SK: Za službu

en: Per customer
sk_SK: Na zákazníka

en: Percentage
sk_SK: Percento

en: Percentage amount
sk_SK: Percentuálna suma

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
sk_SK: Percentuálny vklad bude vypočítaný z celkovej ceny rezervácie<br>a pevná suma môže byť vynásobená počtom osôb alebo zostať pevná na celkovej cene rezervácie.

en: Percentage of Load
sk_SK: Percento vyťaženia

en: Period
sk_SK: Obdobie

en: Period available for booking in advance
sk_SK: Časová lehota na rezerváciu vopred

en: Periods
sk_SK: Dátumy a časy udalosti s odkazmi na pridanie sa k Zoom stretnutiam

en: Permanent access token
sk_SK: Trvalý prístupový token

en: Person
sk_SK: Osoba

en: Personal Information
sk_SK: Poznámka k zákazníkovi

en: Personal information
sk_SK: Osobné informácie

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Phone:
sk_SK: Telefón:

en: Phone Number
sk_SK: Nastaviť telefónne číslo ako povinné pole

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
sk_SK: E-mail už existuje s iným menom. Skontrolujte svoje meno.

en: Phone number
sk_SK: Telefónne číslo

en: Phone number ID
sk_SK: ID telefónneho čísla

en: Phone number copied to clipboard.
sk_SK: Telefónne číslo bolo skopírované do schránky.

en: Phone number must include a country code.
sk_SK: Telefónne číslo musí obsahovať predvoľbu krajiny.

en: Pick a date or range
sk_SK: Vyberte dátum alebo rozsah

en: Pick a year
sk_SK: Vyberte si rok

en: Pick date & time
sk_SK: Vyberte dátum a čas

en: Pick date & time:
sk_SK: Vyberte dátum a čas:

en: Pin icon
sk_SK: Ikona pripináčika

en: Pixel ID
sk_SK: ID pixelu

en: Placeholder
sk_SK: SMS zástupné symboly

en: Placeholder Color
sk_SK: SMS zástupné symboly

en: Placeholder copied to clipboard.
sk_SK: Zástupný znak bol skopírovaný do schránky.

en: Placeholder text
sk_SK: Text zástupného symbolu

en: Placeholders
sk_SK: </> Zobraziť zástupné symboly pre e-mail

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
sk_SK: API miest (nové) je povinné, ale nie je aktivované. Aktivujte ho v konzole Google Cloud.

en: Plain
sk_SK: Jednoduché

en: Plans
sk_SK: Plány

en: Please Wait
sk_SK: Čakajte prosím

en: Please cancel the event first before deleting it.
sk_SK: Pred odstránením udalosti najprv zrušte túto udalosť.

en: Please check your .csv file and try again.
sk_SK: Prosím, skontrolujte svoj .csv súbor a skúste to znova.

en: Please choose appointment date
sk_SK: Prosím, vyberte dátum stretnutia

en: Please choose appointment time
sk_SK: Prosím, vyberte čas stretnutia

en: Please confirm you are not a robot
sk_SK: Prosím, potvrďte, že nie ste robot

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
sk_SK: Uistite sa, že sú vytvorené služby a zamestnanci a že sú služby priradené zamestnancom.

en: Please enter Mailgun API key
sk_SK: Zadajte Mailgun API key

en: Please enter Mailgun Domain
sk_SK: Zadajte Mailgun doménu

en: Please enter SMTP host
sk_SK: Zadajte SMTP host

en: Please enter SMTP password
sk_SK: Zadajte heslo SMTP

en: Please enter SMTP port
sk_SK: Zadajte SMTP port

en: Please enter SMTP username
sk_SK: Zadajte SMTP používateľské meno

en: Please enter a code.
sk_SK: Prosím, zadajte kód.

en: Please enter a content.
sk_SK: Prosím, zadajte obsah.

en: Please enter a first name.
sk_SK: Prosím, zadajte meno.

en: Please enter a last name
sk_SK: Zadajte priezvisko

en: Please enter a live publishable key.
sk_SK: Zadajte zverejniteľný kľúč pre živé prostredie, prosím.

en: Please enter a live secret key.
sk_SK: Zadajte tajný kľúč pre živé prostredie, prosím.

en: Please enter a name.
sk_SK: Zadajte meno, prosím.

en: Please enter a new password.
sk_SK: Zadajte nové heslo, prosím.

en: Please enter a new password again.
sk_SK: Zadajte nové heslo znova, prosím.

en: Please enter a notification name.
sk_SK: Zadajte názov upozornenia, prosím.

en: Please enter a password.
sk_SK: Zadajte heslo, prosím.

en: Please enter a recipient email.
sk_SK: Zadajte e-mail príjemcu, prosím.

en: Please enter a recipient phone.
sk_SK: Prosím, zadajte telefón príjemcu.

en: Please enter a sender email.
sk_SK: Prosím, zadajte email odosielateľa.

en: Please enter a sender name.
sk_SK: Prosím, zadajte meno odosielateľa.

en: Please enter a subject.
sk_SK: Prosím, zadajte predmet.

en: Please enter a tax amount.
sk_SK: Prosím, zadajte sumu dane.

en: Please enter a test publishable key.
sk_SK: Prosím, zadajte testovací verejný kľúč.

en: Please enter a test secret key.
sk_SK: Prosím, zadajte testovací tajný kľúč.

en: Please enter a ticket code.
sk_SK: Zadajte kód lístka.

en: Please enter a ticket name.
sk_SK: Prosím, zadajte názov lístka.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
sk_SK: Prosím, zadajte platnú URL adresu s protokolom (http:// alebo https://).

en: Please enter a valid email address
sk_SK: Prosím, zadajte platnú e-mailovú adresu

en: Please enter a valid email address.
sk_SK: Prosím, zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: Please enter a valid phone number.
sk_SK: Prosím, zadajte platné telefónne číslo.

en: Please enter an email.
sk_SK: Prosím, zadajte e-mail.

en: Please enter an event.
sk_SK: Prosím, zadajte udalosť.

en: Please enter appointment date...
sk_SK: Zadajte dátum schôdzky...

en: Please enter coupon
sk_SK: Zadajte kupón

en: Please enter current password
sk_SK: Zadajte aktuálne heslo

en: Please enter date
sk_SK: Zadajte dátum

en: Please enter date of birth
sk_SK: Zadajte dátum

en: Please enter email
sk_SK: Zadajte e-mail

en: Please enter email or username
sk_SK: Zadajte SMTP používateľské meno

en: Please enter end time
sk_SK: Zadajte čas konca

en: Please enter first name
sk_SK: Zadajte meno

en: Please enter last name
sk_SK: Zadajte priezvisko

en: Please enter live API Key
sk_SK: Prosím, zadajte live API kľúč

en: Please enter live POSKey
sk_SK: Zadajte live Secret

en: Please enter live client ID
sk_SK: Zadajte identifikačné číslo živého klienta

en: Please enter live key ID
sk_SK: Zadajte identifikačný kód live key

en: Please enter live key secret
sk_SK: Prosím, zadajte live tajný kľúč

en: Please enter live secret
sk_SK: Zadajte živé tajné heslo

en: Please enter name
sk_SK: Zadajte meno

en: Please enter new password
sk_SK: Zadajte nové heslo

en: Please enter new password again
sk_SK: Zadajte nové heslo ešte raz

en: Please enter password
sk_SK: Zadajte heslo

en: Please enter payee email
sk_SK: Zadajte e-mail

en: Please enter phone
sk_SK: Zadajte telefónne číslo

en: Please enter phone number
sk_SK: Zadajte telefónne číslo

en: Please enter sandbox POSKey
sk_SK: Zadajte čas konca

en: Please enter start time
sk_SK: Zadajte čas začiatku

en: Please enter tax rate name.
sk_SK: Prosím, zadajte názov daňovej sadzby.

en: Please enter test API Key
sk_SK: Prosím, zadajte testovací API kľúč

en: Please enter test client ID
sk_SK: Zadajte testovacie ID klienta

en: Please enter test key ID
sk_SK: Zadajte identifikačný kód testu

en: Please enter test key secret
sk_SK: Prosím, zadajte tajomstvo testovacieho kľúča

en: Please enter test secret
sk_SK: Zadajte testovacie tajné heslo

en: Please enter waiting list capacity
sk_SK: Prosím, zadajte kapacitu čakacieho zoznamu.

en: Please fill in your address.
sk_SK: Prosím, zadajte svoju adresu.

en: Please log in to Square
sk_SK: Prosím, prihláste sa do Square.

en: Please map corresponding data to columns:
sk_SK: Prosím, priraďte zodpovedajúce údaje k stĺpcom:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
sk_SK: Upozornenie: Aby táto možnosť fungovala, musíte pridať nové zástupné symboly platobných odkazov do šablón správ.

en: Please refine your search criteria
sk_SK: Upravte kritériá vyhľadávania

en: Please select
sk_SK: Vyberte

en: Please select a category.
sk_SK: Prosím, vyberte kategóriu.

en: Please select a closing date.
sk_SK: Prosím, vyberte dátum ukončenia.

en: Please select a closing time.
sk_SK: Prosím, vyberte čas zatvorenia.

en: Please select a color.
sk_SK: Prosím, vyberte farbu.

en: Please select a customer.
sk_SK: Prosím, vyberte zákazníka.

en: Please select a date.
sk_SK: Prosím, vyberte dátum.

en: Please select a date range.
sk_SK: Prosím, vyberte rozsah dátumov.

en: Please select a date range that is within the period range.
sk_SK: Prosím, vyberte rozsah dátumov, ktorý je v rámci obdobia.

en: Please select a duration.
sk_SK: Prosím, vyberte trvanie.

en: Please select a location
sk_SK: Vyberte lokalitu

en: Please select a location.
sk_SK: Prosím, vyberte miesto.

en: Please select a package.
sk_SK: Prosím, vyberte balík.

en: Please select a service.
sk_SK: Prosím, vyberte službu.

en: Please select a start time.
sk_SK: Prosím, vyberte čas začiatku.

en: Please select a time.
sk_SK: Prosím, vyberte čas.

en: Please select a type.
sk_SK: Prosím, vyberte typ.

en: Please select an action.
sk_SK: Prosím, vyberte akciu.

en: Please select an attendee.
sk_SK: Prosím, vyberte účastníka.

en: Please select an email template.
sk_SK: Prosím, vyberte šablónu e-mailu.

en: Please select an employee.
sk_SK: Prosím, vyberte zamestnanca.

en: Please select an end date.
sk_SK: Prosím, vyberte koncový dátum.

en: Please select an end time.
sk_SK: Prosím, vyberte koncový čas.

en: Please select an event.
sk_SK: Prosím, vyberte udalosť.

en: Please select an opening date.
sk_SK: Prosím, vyberte dátum otvorenia.

en: Please select an opening time.
sk_SK: Prosím, vyberte čas otvorenia.

en: Please select an option.
sk_SK: Vyberte si jednu z možností.

en: Please select at least one customer
sk_SK: Vyberte aspoň jedného zákazníka

en: Please select at least one employee.
sk_SK: Prosím, vyberte aspoň jedného zamestnanca.

en: Please select at least one service.
sk_SK: Prosím, vyberte aspoň jednu službu.

en: Please select customer
sk_SK: Prosím, vyberte zákazníka.

en: Please select date
sk_SK: Vyberte dátum

en: Please select employee
sk_SK: Vyberte zamestnanca

en: Please select location
sk_SK: Vyberte umiestnenie

en: Please select package:
sk_SK: Prosím, vyberte balík:

en: Please select repeat interval
sk_SK: Prosím, vyberte interval opakovania

en: Please select repeat period
sk_SK: Prosím, vyberte obdobie opakovania

en: Please select service
sk_SK: Vyberte služby

en: Please select the extra:
sk_SK: Prosím, vyberte doplnok:

en: Please select time
sk_SK: Vyberte čas

en: Please upload the file
sk_SK: Odovzdajte súbor

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
sk_SK: Pri pridávaní Amelie do vyskakovacieho okna použite vstavaný Elementor shortcode widget namiesto Amelia widgetu.

en: Plugin Activation Error
sk_SK: Pri aktivácii pluginu nastala chyba

en: Plugin has been activated
sk_SK: Modul bol aktivovaný

en: Plugin has been deactivated
sk_SK: Modul bol deaktivovaný

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
sk_SK: Blokovanie vyskakovacích okien je povolené! Ak chcete pridať svoju schôdzku do kalendára, povoľte vyskakovacie okná a pridajte túto stránku do zoznamu výnimiek.

en: Popup Heading
sk_SK: Čakajúce

en: Popup buttons
sk_SK: Popup tlačidlá

en: Popup title
sk_SK: Názov vyskakovacieho okna

en: Preload entities when page loads
sk_SK: Prednačítanie entít pri načítaní stránky

en: Prepared
sk_SK: Pripravené

en: Preselect Booking Parameters
sk_SK: Predvolte parametre rezervácie

en: Preselect Current Date
sk_SK: Predvolte aktuálny dátum

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
sk_SK: Predvoliť zaškrtávacie políčko „Prihlásiť sa na odber“

en: Preset Colors
sk_SK: Prednastavené farby

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
sk_SK: Zabrániť rezerváciám počas časov označených ako zaneprázdnené v Google Kalendári zamestnanca.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
sk_SK: Predchádzajte konfliktom v plánovaní pomocou synchronizácie kalendára v reálnom čase pre každého zamestnanca.

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Preview Invoice
sk_SK: Náhľad faktúry

en: Preview invoice
sk_SK: Náhľad faktúry

en: Previous range
sk_SK: Predchádzajúci rozsah

en: Price
sk_SK: Cena

en: Price:
sk_SK: Cena:

en: Price Asc
sk_SK: Cena vzostupne

en: Price Ascending
sk_SK: Cena vzostupne

en: Price Desc
sk_SK: Cena zostupne

en: Price Descending
sk_SK: Cena zostupne

en: Price indicators
sk_SK: Indikátory cien

en: Price number of decimals
sk_SK: Počet desatinných miest ceny

en: Price per Spot
sk_SK: Cena za miesto

en: Price separator
sk_SK: Oddeľovač ceny

en: Price symbol position
sk_SK: Pozícia symbolu ceny

en: Price type
sk_SK: Typ ceny

en: Pricing
sk_SK: Stanovenie ceny

en: Pricing & duration
sk_SK: Ceny a trvanie

en: Pricing by Date range
sk_SK: Cenotvorba podľa rozsahu dátumov

en: Pricing by date & time
sk_SK: Cenotvorba podľa dátumu a času

en: Pricing by date range
sk_SK: Cenotvorba podľa časového obdobia

en: Pricing by duration
sk_SK: Cenotvorba podľa trvania

en: Pricing by number of people
sk_SK: Cenotvorba podľa počtu osôb

en: Pricing by the number of people
sk_SK: Cenotvorba podľa počtu osôb

en: Primary
sk_SK: Primárna Farba

en: Primary Button Type
sk_SK: Typ primárneho tlačidla

en: Primary Gradient
sk_SK: Primárny farebný prechod

en: Primary and state colors
sk_SK: Primárne a stavové farby

en: Primary button style
sk_SK: Štýl primárneho tlačidla

en: Primary color
sk_SK: Primárna farba

en: Primary text
sk_SK: Primárny text

en: Process payments easily with Square.
sk_SK: Jednoducho spracujte platby pomocou Square.

en: Processing
sk_SK: Spracovanie

en: Profile
sk_SK: Profil používateľa

en: Profile data updated successfully
sk_SK: Údaje profilu boli úspešne aktualizované

en: Profile deleted
sk_SK: Profil bol zmazaný

en: Profile has been updated
sk_SK: Profil bol aktualizovaný

en: Property name
sk_SK: Názov vlastnosti

en: Property value
sk_SK: Hodnota vlastnosti

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
sk_SK: Chráňte svoj rezervačný systém pred botmi integráciou kľúčov reCAPTCHA.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
sk_SK: Poskytnite zjednodušený, vedený zážitok z rezervácie na vašej webovej stránke. Prispôsobte dizajn a označenia na zlepšenie použiteľnosti a zosúladenie s potrebami vášho podnikania.

en: Publish
sk_SK: Publikovať

en: Publish Form
sk_SK: Zverejniť formulár

en: Purchase code
sk_SK: Aktivačný kód

en: Purchase is canceled
sk_SK: Nákup bol zrušený

en: Purchased
sk_SK: Zakúpené

en: Purple
sk_SK: Fialová

en: Qty
sk_SK: Množstvo:

en: Qty:
sk_SK: Množstvo:

en: Quantity
sk_SK: Max množstvo

en: Quantity Asc
sk_SK: Množstvo vzostupne

en: Quantity Desc
sk_SK: Množstvo zostupne

en: Quantity is shared
sk_SK: Množstvo je zdieľané

en: Quantity per location
sk_SK: Množstvo na miesto

en: Quantity per service
sk_SK: Množstvo na službu

en: Queued
sk_SK: V poradí

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
sk_SK: Rýchlo stiahnite všetky podrobnosti o schôdzkach zo stránky Rezervácie, čím zjednodušíte a zefektívnite vykazovanie, analýzu a vedenie záznamov.

en: Radio button
sk_SK: Prepínač

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Rate
sk_SK: Sadzba

en: Razorpay payment link
sk_SK: Platobný odkaz Razorpay

en: Re-type New Password
sk_SK: Zadajte nové heslo znova

en: Re-type new password
sk_SK: Zadajte nové heslo

en: Read more
sk_SK: Zobraziť viac

en: Recharge
sk_SK: Dobiť

en: Recharge balance
sk_SK: Dobitie zostatku

en: Recipient email
sk_SK: E-mail príjemcu

en: Recipient phone
sk_SK: Telefónny číslo príjemcu

en: Recurrence
sk_SK: Opakovanie

en: Recurrences
sk_SK: Opakovania

en: Recurring
sk_SK: Opakujúce sa:

en: Recurring Appointment
sk_SK: Opakujúci sa termín

en: Recurring Appointments
sk_SK: Opakujúce sa termíny

en: Recurring Appointments:
sk_SK: Opakujúce sa termíny:

en: Recurring Summary
sk_SK: Súhrn opakujúcich sa udalostí

en: Recurring appointment
sk_SK: Opakované stretnutie

en: Recurring appointment payment
sk_SK: Platba za opakujúce sa stretnutie

en: Recurring appointments
sk_SK: Opakujúce sa stretnutia

en: Recurring appointments:
sk_SK: Opakované stretnutia:

en: Recurring appointments details
sk_SK: Podrobnosti o opakujúcich sa stretnutiach

en: Recurring appointments setup
sk_SK: Nastavenie opakovaných schôdzok

en: Recurring events
sk_SK: Opakujúce sa udalosti

en: Recurring notification
sk_SK: Opakované upozornenie

en: Recurring popup
sk_SK: Opakujúce sa vyskakovacie okno

en: Recurring summary
sk_SK: Opakujúce sa zhrnutie

en: Red
sk_SK: Červená

en: Redirect
sk_SK: Presmerovať

en: Redirect URI
sk_SK: Presmerovanie URI

en: Redirect URL After Booking
sk_SK: Presmerovať URL po rezervácii

en: Redirect URL (denied)
sk_SK: Presmerovanie URL (zamietnuté)

en: Redirect URL after Payment
sk_SK: Presmerovať URL po rezervácii

en: Redirect URL after booking
sk_SK: Presmerovanie URL po rezervácii

en: Redirect URL after payment
sk_SK: Presmerovanie URL po platbe

en: Redirect URL for successfully approved booking
sk_SK: Presmerovanie URL pre úspešne schválenú rezerváciu

en: Redirect URL for successfully rejected booking
sk_SK: Presmerovanie URL pre úspešne zamietnutú rezerváciu

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
sk_SK: Presmerovanie URL pre neúspešne schválenú rezerváciu

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
sk_SK: Presmerovanie URL pre neúspešne zamietnutú rezerváciu

en: Redirect URLs
sk_SK: Presmerovanie URI

en: Redirect page
sk_SK: Presmerovanie stránky

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
sk_SK: Znížte počet neúčasníkov vďaka včasným automaticky zasielaným pripomienkam

en: Reflect On
sk_SK: Odráža

en: Refund
sk_SK: Vrátenie peňazí

en: Refund Transaction
sk_SK: Transakcia vrátenia peňazí

en: Refunded
sk_SK: Vrátené

en: Registration, Telephone Number, Email
sk_SK: Registrácia, Telefónne číslo, Email

en: Reject appointment link
sk_SK: Odmietnuť odkaz na schôdzku

en: Rejected
sk_SK: Zamietnuté

en: Remaining Amount:
sk_SK: Zostávajúca suma:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
sk_SK: Zvyšok celkovej sumy bude zaplatený na mieste.

en: Remind me when my SMS balance is low
sk_SK: Pripomeň mi, keď je môj zostatok SMS nízky

en: Remove Attendee
sk_SK: Odstráňte účastníka

en: Remove Google Calendar busy slots
sk_SK: Odstrániť obsadené termíny v Kalendári Google

en: Remove Outlook Calendar busy slots
sk_SK: Odstrániť obsadené miesta v kalendári Outlook

en: Reorder Packages
sk_SK: Zmeniť poradie balíkov

en: Reorder Services
sk_SK: Zmeniť poradie služieb

en: Reorder on website
sk_SK: Zmeniť poradie na webovej stránke

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
sk_SK: Zmena poradia balíkov ovplyvňuje, ako sú zobrazené na webovej stránke.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
sk_SK: Zmena poradia služieb ovplyvňuje, ako sú zobrazené na webovej stránke.

en: Repeat
sk_SK: Opakovať

en: Repeat:
sk_SK: Opakovať každý rok

en: Repeat Appointment
sk_SK: Opakovať stretnutie

en: Repeat Event
sk_SK: Opakujte udalosť

en: Repeat Every Year
sk_SK: Opakovať každý rok

en: Repeat Yearly
sk_SK: Opakovať každý rok

en: Repeat appointment
sk_SK: Opakovať stretnutie

en: Repeat event
sk_SK: Opakovať udalosť

en: Repeat every
sk_SK: Opakovať každý rok

en: Repeat every year
sk_SK: Opakovať každý rok

en: Repeat new password
sk_SK: Zopakujte nové heslo

en: Repeat on
sk_SK: Opakovať každý rok

en: Repeat this appointment
sk_SK: Opakovať tento termín

en: Repeat yearly
sk_SK: Opakovať každý rok

en: Replace
sk_SK: Nahradiť

en: Reply-to email
sk_SK: E-mailová adresa pre odpoveď

en: Require password for login
sk_SK: Vyžadovať heslo pre prihlásenie

en: Required
sk_SK: Požadované

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
sk_SK: Povinné polia: <b>Meno</b> a <b>Priezvisko</b>.

en: Reschedule
sk_SK: Preplánovať

en: Reschedule appointment
sk_SK: Preplánovať stretnutie

en: Rescheduled
sk_SK: Schôdzka bola presunutá

en: Reset
sk_SK: Obnoviť

en: Reset Form
sk_SK: Resetovať formulár

en: Reset Password
sk_SK: Obnovenie hesla

en: Reset form settings
sk_SK: Obnoviť nastavenia formulára

en: Reset password
sk_SK: Obnoviť heslo

en: Resource
sk_SK: Služba bola zmazaná

en: Resource Details
sk_SK: Podrobnosti o zdroji

en: Resource booking setup
sk_SK: Nastavenie rezervácie zdrojov

en: Resource has been added.
sk_SK: Zdroj bol pridaný.

en: Resource has been deleted.
sk_SK: Zdroj bol odstránený.

en: Resource has been hidden.
sk_SK: Zdroj bol skrytý.

en: Resource has been updated.
sk_SK: Zdroj bol aktualizovaný.

en: Resource is now visible.
sk_SK: Zdroj je teraz viditeľný.

en: Resources
sk_SK: Zákazníci boli odstránení

en: Return to Home
sk_SK: Vrátiť sa na domovskú stránku

en: Returning
sk_SK: Vracajúci sa

en: Revenue
sk_SK: Príjmy

en: Ribbon
sk_SK: Páska

en: Role
sk_SK: Rola

en: Roles & permissions
sk_SK: Roly a oprávnenia

en: Roles settings
sk_SK: Nastavenia rolí

en: Round-robin
sk_SK: Kruhový systém

en: Rules
sk_SK: Pravidlá

en: SMS History
sk_SK: SMS história

en: SMS Settings
sk_SK: Nastavenia SMS

en: SMS balance
sk_SK: SMS zostatok

en: SMS history
sk_SK: História SMS správ

en: SMTP Host
sk_SK: SMTP hostiteľ

en: SMTP Password
sk_SK: Heslo SMTP

en: SMTP Port
sk_SK: SMTP port

en: SMTP Secure
sk_SK: SMTP zabezpečenie

en: SMTP Username
sk_SK: SMTP používateľské meno

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
sk_SK: Overenie SMTP poverení zlyhalo. Skontrolujte svoje nastavenia.

en: Same day
sk_SK: Rovnaký deň

en: Sandbox mode
sk_SK: Režim pieskoviska

en: Sandbox secret key (POSKey)
sk_SK: Tajný kľúč sandboxu (POSKey)

en: Sat
sk_SK: So

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save Special Day
sk_SK: Uložiť Zvláštny deň

en: Save changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
sk_SK: Ušetrite čas a znížte manuálnu prácu vďaka okamžitým, automaticky generovaným faktúram.

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
sk_SK: Ušetrite čas automatizáciou opakovaných udalostí namiesto ich ručného vytvárania.

en: Save time with fast, one-click appointment exports
sk_SK: Ušetrite čas vďaka rýchlemu exportu schôdzok jedným kliknutím

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
sk_SK: Ušetrite čas vďaka rýchlemu a bezproblémovému exportu údajov o zákazníkoch

en: Scan
sk_SK: Skenovať

en: Scan E-Ticket
sk_SK: Vyberte čas

en: Scan e-ticket
sk_SK: Naskenujte elektronickú letenku

en: Schedule
sk_SK: Harmonogram

en: Schedule:
sk_SK: Harmonogram

en: Schedule setup required
sk_SK: Je potrebné nastaviť harmonogram

en: Scheduled
sk_SK: Naplánované

en: Scheduled Before Appointment
sk_SK: Naplánované pred stretnutím

en: Scheduled Before Event
sk_SK: Naplánované pred udalosťou

en: Scheduled notification
sk_SK: Naplánované upozornenie

en: Scope
sk_SK: Rozsah

en: Scopes
sk_SK: Rozsahy

en: Search
sk_SK: Vyhľadávanie

en: Search...
sk_SK: Hľadať...

en: Search Coupons
sk_SK: Vyhľadajte kupóny

en: Search Filters
sk_SK: Vyhľadávacie filtre

en: Search Input Field
sk_SK: Poznámka k zamestnancovi

en: Search Resources
sk_SK: Vyhľadávanie zdrojov

en: Search Results
sk_SK: Výsledky vyhľadávania

en: Search Taxes
sk_SK: Vyhľadávacie filtre

en: Search attendees
sk_SK: Vyhľadať účastníkov

en: Search booked appointments
sk_SK: Vyhľadať rezervované stretnutia

en: Search bookings
sk_SK: Vyhľadať rezervácie

en: Search customers
sk_SK: Vyhľadať zákazníkov

en: Search employees
sk_SK: Vyhľadať zamestnancov

en: Search events
sk_SK: Vyhľadávanie udalostí

en: Search extras
sk_SK: Vyhľadávanie doplnkov

en: Search features
sk_SK: Vyhľadávanie funkcií

en: Search for Events
sk_SK: Vyhľadajte udalosti...

en: Search for events
sk_SK: Vyhľadávanie udalostí

en: Search integrations
sk_SK: Vyhľadávanie integrácií

en: Search invoices
sk_SK: Vyhľadávanie faktúr

en: Search locations
sk_SK: Vyhľadávanie lokalít

en: Search notifications
sk_SK: Vyhľadávanie upozornení

en: Search packages
sk_SK: Vyhľadať balíky

en: Search services
sk_SK: Vyhľadať služby

en: Second
sk_SK: Sekunda

en: Second {day}
sk_SK: Sekunda {day}

en: Secondary
sk_SK: Sekundárne

en: Secondary Button Type
sk_SK: Typ sekundárneho tlačidla

en: Secondary button style
sk_SK: Štýl sekundárneho tlačidla

en: Secondary color
sk_SK: Sekundárna farba

en: Secondary text
sk_SK: Sekundárny text

en: Secret key (POSKey)
sk_SK: Tajný kľúč (POSKey)

en: Section
sk_SK: Akcia

en: Securely process payments using Stripe.
sk_SK: Bezpečne spracujte platby pomocou Stripe.

en: Segments
sk_SK: Segmenty

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Select Address
sk_SK: Vyberte adresu

en: Select Apple Calendar
sk_SK: Vyberte kalendár

en: Select Box
sk_SK: Rozbaľovacie pole

en: Select Calendar
sk_SK: Vyberte kalendár

en: Select Catalog View
sk_SK: Vyberte katalógové zobrazenie

en: Select Coupon
sk_SK: Vyberte kupón

en: Select Customer
sk_SK: Vyberte Zákazníka(kov)

en: Select Customer(s)
sk_SK: Vyberte Zákazníka(kov)

en: Select Date
sk_SK: Vyberte dátum

en: Select Employee
sk_SK: Vyberte zamestnanca

en: Select Event
sk_SK: Vyberte udalosť

en: Select Events
sk_SK: Vyberte udalosť

en: Select Location
sk_SK: Vyberte umiestnenie

en: Select Package
sk_SK: Vybrať balík

en: Select Repeat Interval
sk_SK: Vyberte interval opakovania

en: Select Repeat Period
sk_SK: Vyberte obdobie opakovania

en: Select Service
sk_SK: Vyberte službu

en: Select Service Category
sk_SK: Vyberte kategóriu služby

en: Select Tag
sk_SK: Vyberte štítok

en: Select Tags
sk_SK: Vyberte štítok

en: Select Tickets
sk_SK: Vyberte čas

en: Select Time
sk_SK: Vyberte čas

en: Select View
sk_SK: Vyberte zobrazenie

en: Select WooCommerce product
sk_SK: Vyberte produkt WooCommerce

en: Select Zoom User
sk_SK: Vybrať používateľa Zoom

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
sk_SK: Vyberte zástupný symbol, ktorý chcete vložiť na miesto, kde je umiestnený váš kurzor.

en: Select at least one option.
sk_SK: Vyberte aspoň jednu možnosť.

en: Select box
sk_SK: Výberové pole

en: Select category
sk_SK: Vyberte kategóriu

en: Select customer, employee and service
sk_SK: Vyberte zákazníka, zamestnanca a služby

en: Select date
sk_SK: Vyberte dátum

en: Select date and time
sk_SK: Vyberte dátum a čas

en: Select delimiter
sk_SK: Vyberte oddeľovač

en: Select employee
sk_SK: Vyberte zamestnanca

en: Select event
sk_SK: Vyberte udalosť

en: Select location
sk_SK: Vyberte miesto

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
sk_SK: Vyberte iba konkrétne služby pre toto obdobie.<br/>Ak nie sú vybrané žiadne služby, všetky pridelené služby pre tohto zamestnanca<br/>budú k dispozícii v tomto období.

en: Select or Create New
sk_SK: Vyberte alebo vytvorte nové

en: Select or Create Tag
sk_SK: Vyberte alebo vytvorte značku

en: Select package
sk_SK: Vyberte balík

en: Select placeholder
sk_SK: Vyberte zástupný symbol

en: Select service
sk_SK: Vyberte službu

en: Select specific location for each period.
sk_SK: Vyberte konkrétne umiestnenie na každé obdobie.

en: Select specific location for this period.
sk_SK: Vyberte konkrétne umiestnenie na toto obdobie.

en: Select specific services for each period.
sk_SK: Vyberte špecifické služby za každé obdobie.

en: Select the Appointment Time
sk_SK: Vyberte čas schôdzky

en: Select the Extras you'd like
sk_SK: Vyberte požadované doplnkové služby

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
sk_SK: Vyberte produkt WooCommerce, ktorý sa použije pre tento balík.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
sk_SK: Vyberte akciu, ktorá spustí udalosť na sledovanie.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
sk_SK: Vyberte zamestnanca, ktorý bude pridaný ako organizátor udalosti v kalendári Google/Outlook/Apple. Zamestnanci vybraní v časti Zamestnanci budú pridaní ako hostia.

en: Select the events this coupon can be used for.
sk_SK: Vyberte udalosti, na ktoré sa môže tento kupón použiť.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
sk_SK: Vyberte počet lístkov, ktoré chcete rezervovať pre každý typ lístka.

en: Select the packages this coupon can be used for.
sk_SK: Vyberte balíky, pre ktoré môže byť tento kupón použitý.

en: Select the services this coupon can be used for.
sk_SK: Vyberte služby, pre ktoré môže byť tento kupón použitý.

en: Select this Employee
sk_SK: Vyberte tohto zamestnanca

en: Select this employee
sk_SK: Vyberte tohto zamestnanca

en: Select tickets
sk_SK: Vybrať lístky

en: Select your Square Location
sk_SK: Vyberte svoju lokalitu Square

en: Selected
sk_SK: Vybrané

en: Selected Customers
sk_SK: Vybraní zákazníci

en: Selected date background
sk_SK: Vybrané pozadie dátumu

en: Selected date text
sk_SK: Text vybraného dátumu

en: Selected extras
sk_SK: Vybrané doplnky

en: Selected extras details
sk_SK: Vyberte požadované doplnkové služby

en: Selected services
sk_SK: Vybrané služby

en: Semicolon (;)
sk_SK: Bodkočiarka (;)

en: Send
sk_SK: Odoslať

en: Send Access Link
sk_SK: Poslať prístupový odkaz

en: Send ICS file for approved bookings
sk_SK: Odoslať súbor ICS pre schválené rezervácie

en: Send ICS file for pending bookings
sk_SK: Odoslať súbor ICS pre čakajúce rezervácie

en: Send Reset Link
sk_SK: Odoslať odkaz na obnovenie

en: Send access link
sk_SK: Odoslať odkaz na prístup

en: Send after appointment
sk_SK: Odoslať po dohovore

en: Send after event
sk_SK: Odoslať po udalosti

en: Send all SMS messages to additional numbers
sk_SK: Odoslať všetky SMS správy na ďalšie čísla

en: Send all notifications to additional addresses
sk_SK: Všetky upozornenia posielajte na ďalšie adresy

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
sk_SK: Odoslať upozornenia na stretnutia priamo cez WhatsApp.

en: Send at
sk_SK: Odoslať na

en: Send custom fields info for each customer separately
sk_SK: Odoslať informácie o vlastných poliach pre každého zákazníka samostatne

en: Send event invitation email
sk_SK: Odoslať e-mail s pozvánkou na udalosť

en: Send invoice
sk_SK: Odoslať faktúru

en: Send invoice to customer by default
sk_SK: Odoslať faktúru zákazníkovi ako predvolené

en: Send only this notification
sk_SK: Odoslať iba toto upozornenie

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
sk_SK: Odoslať personalizované e-mailové a SMS upozornenia prispôsobené vášmu podnikaniu.

en: Send smart, personalized notifications your way
sk_SK: Posielajte inteligentné, personalizované oznámenia podľa svojich predstáv

en: Send test
sk_SK: Odoslať test

en: Send to e-mail
sk_SK: Odoslať testovací e-mail

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
sk_SK: Odošlite údaje svojich zákazníkov do Mailchimpu rýchlo a bez námahy.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
sk_SK: ID odosielateľa musí mať 3 až 11 znakov.

en: Sender email
sk_SK: E-mail odosielateľa

en: Sender name
sk_SK: Meno odosielateľa

en: Sent
sk_SK: Odoslané

en: Separate-row export
sk_SK: Export samostatných riadkov

en: Service
sk_SK: Služba

en: Service/Event
sk_SK: Služba/Udalosť

en: Service Asc
sk_SK: Služba vzostupne

en: Service Categories
sk_SK: Kategórie služieb

en: Service Category
sk_SK: Kategória služby

en: Service Desc
sk_SK: Služba zostupne

en: Service ID
sk_SK: ID služby

en: Service Info
sk_SK: Informácie o službe

en: Service Input Field
sk_SK: Poznámka k zamestnancovi

en: Service Price
sk_SK: Service price

en: Service Selection
sk_SK: Výber služby

en: Service Subtotal
sk_SK: Medzisúčet služby

en: Service badge
sk_SK: Odznak služby

en: Service capacity
sk_SK: Kapacita služby

en: Service category
sk_SK: Kategória služieb

en: Service count
sk_SK: Počet služieb

en: Service description
sk_SK: Popis služby

en: Service details
sk_SK: Podrobnosti o službe

en: Service duration
sk_SK: Trvanie služby

en: Service employees list
sk_SK: Zoznam zamestnancov služby

en: Service filter
sk_SK: Filter služieb

en: Service has been added.
sk_SK: Služba bola pridaná.

en: Service has been deleted.
sk_SK: Služba bola odstránená.

en: Service has been hidden.
sk_SK: Služba bola skrytá.

en: Service has been updated.
sk_SK: Služba bola aktualizovaná.

en: Service info
sk_SK: Informácie o službe

en: Service information
sk_SK: Trvanie služby

en: Service is now visible.
sk_SK: Služba je teraz viditeľná.

en: Service location
sk_SK: Miesto poskytovania služieb

en: Service name
sk_SK: Názov služby

en: Service or event description
sk_SK: Popis služby alebo udalosti

en: Service or event name
sk_SK: Názov služby alebo udalosti

en: Service packages overview
sk_SK: Prehľad balíkov služieb

en: Service price
sk_SK: Cena služby

en: Service selection
sk_SK: Výber služby

en: Service subtotal
sk_SK: Medzisúčet služieb

en: Services
sk_SK: Služby

en: Services & categories setup
sk_SK: Nastavenie služieb a kategórií

en: Services Asc
sk_SK: Služby vzostupne

en: Services Desc
sk_SK: Služby zostupne

en: Services and packages overview
sk_SK: Prehľad služieb a balíkov

en: Services have been reordered.
sk_SK: Služby boli preusporiadané.

en: Services list, Appointments
sk_SK: Zoznam služieb, stretnutia

en: Services overview
sk_SK: Prehľad služieb

en: Services setup
sk_SK: Nastavenie služieb

en: Set ICS file description
sk_SK: Nastaviť popis súboru ICS

en: Set Limit
sk_SK: Nastaviť limit

en: Set Minimum
sk_SK: Nastaviť minimum

en: Set Password
sk_SK: Nastaviť heslo

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
sk_SK: Nastaviť maximálny počet osôb, ktoré môže zákazník pridať pri rezervácii.

en: Set coupons to be case insensitive
sk_SK: Nastaviť kupóny ako nerozlišujúce veľkosť písmen

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
sk_SK: Nastaviť rôzne ceny pre konkrétne dni, časy alebo vlastné dátumy.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
sk_SK: Nastaviť dynamické ceny pre služby na základe rôznych podmienok.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
sk_SK: Najprv nastavte obdobie udalosti, aby ste umožnili cenotvorbu podľa rozsahu dátumov.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
sk_SK: Nastaviť flexibilné ceny lístkov s kategóriami a rozsahmi podľa dátumov na maximalizáciu prístupnosti a príjmov.

en: Set general settings
sk_SK: Nastaviť všeobecné nastavenia

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
sk_SK: Nastavte individuálne časové pásma pre zamestnancov, aby sa dostupnosť a rezervácie správne zobrazovali klientom po celom svete.

en: Set metadata and description
sk_SK: Nastaviť metadáta a popis

en: Set minimum
sk_SK: Nastaviť minimum

en: Set new password
sk_SK: Nastaviť nové heslo

en: Set options, colors and labels for booking form
sk_SK: Nastaviť možnosti, farby a štítky pre rezervačný formulár

en: Set password
sk_SK: Nastaviť heslo

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
sk_SK: Nastaviť ceny na základe počtu osôb v rezervácii.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
sk_SK: Nastavte popis, ktorý sa zobrazí v udalosti kalendára. Môžete použiť zástupné symboly dostupné na stránke Oznámenia.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
sk_SK: Najprv nastavte obdobie udalosti, aby ste mohli povoliť stanovenie cien podľa rozsahu dátumov.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
sk_SK: Nastavte maximálny počet obsadených udalostí načítaných z kalendára na blokovanie rezervácií v Amelii.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
sk_SK: Nastavte maximálny počet osôb povolených na jeden termín pre túto službu.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
sk_SK: Nastavte minimálny počet osôb požadovaných na jedno stretnutie pre túto službu.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
sk_SK: Nastavte počet schválených rezervácií, po ktorých zákazník automaticky dostane kupón v oznámení. Poznámka: Na povolenie tejto funkcie musí byť zástupný symbol kupónu zahrnutý v šablóne oznámenia.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
sk_SK: Nastavte čas pred stretnutím, kedy zákazníci<br/>nebudú môcť zrušiť stretnutie.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
sk_SK: Nastavte názov, ktorý sa zobrazí v udalosti kalendára. Môžete použiť zástupné symboly dostupné na stránke Oznámenia.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
sk_SK: Nastavte túto možnosť, ak chcete obmedziť počet stretnutí, ktoré môže zamestnanec mať denne, bez ohľadu na to, koľko stretnutí sa „zmestí“ do pracovného času.

en: Set up
sk_SK: Nastavenie

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
sk_SK: Nastavenie rozloženia kalendára a možností vyskakovacieho okna pre opakujúce sa udalosti

en: Set up Content, Buttons and Labels
sk_SK: Nastavenie obsahu, tlačidiel a štítkov

en: Set up Employees selection options
sk_SK: E-mail zamestnanca

en: Set up Labels and Buttons
sk_SK: Nastaviť štítky a tlačidlá

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
sk_SK: Nastaviť možnosti viditeľnosti pre lokalitu, obrázky, filtre, kapacitu, cenu a stav

en: Set up Locations selection options
sk_SK: Popis lokality

en: Set up Package detailed view
sk_SK: Nastaviť podrobný pohľad na balík

en: Set up Service detailed view
sk_SK: Podrobnosti o službe

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
sk_SK: Nastaviť možnosti výberu služieb, lokalít, zamestnancov

en: Set up Services and Packages view
sk_SK: Nastaviť pohľad na služby a balíky

en: Set up Services selection options
sk_SK: Podrobnosti o službe

en: Set up Services view
sk_SK: Zoradiť služby:

en: Set up Sidebar visibility and its content
sk_SK: Nastaviť viditeľnosť bočného panela a jeho obsah

en: Set up button type and labels
sk_SK: Nastaviť typ tlačidla a štítky

en: Set up button types and labels
sk_SK: Nastaviť typy tlačidiel a štítky

en: Set up categories cards
sk_SK: Zobraziť všetky kategórie

en: Set up display options and labels
sk_SK: Nastaviť možnosti zobrazenia a štítky

en: Set up labels
sk_SK: Nastaviť štítky

en: Set up labels and buttons
sk_SK: Nastavte štítky a tlačidlá

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
sk_SK: Nastavte viditeľnosť informácií o personále, mieste, galérii a ďalších informáciách o podujatí.

en: Set up visibility, button type and labels
sk_SK: Nastavte viditeľnosť, typ tlačidla a štítky

en: Set up visibility and labels
sk_SK: Nastavte viditeľnosť a štítky

en: Set up visibility and labels of ticket selection
sk_SK: Nastavte viditeľnosť a štítky výberu lístkov

en: Set your Google Map API Key in General Settings
sk_SK: Nastavte svoj kľúč Google Map API v obecných nastaveniach

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
sk_SK: Nastavte pracovnú dobu vašej spoločnosti. Tento rozvrh sa bude používať pre všetkých nových zamestnancov, neskôr však môžete rozvrh prispôsobiť pre každého zamestnanca individuálne.

en: Setting up days off
sk_SK: Nastavenie dní voľna

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Settings have been saved.
sk_SK: Nastavenia boli uložené.

en: Shared
sk_SK: Zdieľané

en: Shared Pool
sk_SK: Zdieľaný fond

en: Shared capacity across services
sk_SK: Zdieľaná kapacita medzi službami

en: Shared category capacity
sk_SK: Kapacita zdieľanej kategórie

en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: Show Add To Calendar option to customers
sk_SK: Zobraziť zákazníkom možnosť Pridať do kalendára

en: Show All
sk_SK: Zobraziť všetky štítky

en: Show All Periods
sk_SK: Zobraziť všetky obdobia

en: Show Less Periods
sk_SK: Zobraziť menej období

en: Show Type
sk_SK: Zobraziť typ

en: Show all categories
sk_SK: Zobraziť všetky kategórie

en: Show all employees
sk_SK: Zobraziť všetkých zamestnancov

en: Show all events
sk_SK: Zobraziť všetky akcie

en: Show all locations
sk_SK: Zobraziť všetky umiestnenia

en: Show all packages
sk_SK: Zobraziť všetky štítky

en: Show all services
sk_SK: Zobraziť všetky služby

en: Show all tags
sk_SK: Zobraziť všetky štítky

en: Show booking slots in client's time zone
sk_SK: Zobraziť časové sloty rezervácie v časovom pásme klienta

en: Show bookings
sk_SK: Zobraziť rezervácie

en: Show catalog of all categories
sk_SK: Zobraziť katalóg všetkých kategórií

en: Show checkout form
sk_SK: Zobraziť formulár pokladne

en: Show coupon
sk_SK: Zobraziť kupón

en: Show customer information form
sk_SK: Zobraziť formulár s informáciami o zákazníkovi

en: Show employee
sk_SK: Zobraziť zamestnanca

en: Show event
sk_SK: Zobraziť udalosť

en: Show event on site
sk_SK: Zobraziť udalosť na vonkajšej stránke

en: Show from date
sk_SK: Zobraziť od dátumu

en: Show in Amelia Popup
sk_SK: Zobraziť v Amelia vyskakovacom okne

en: Show less
sk_SK: Zobraziť menej

en: Show location
sk_SK: Zobraziť miesto

en: Show more
sk_SK: Zobraziť viac

en: Show more ({count})
sk_SK: Zobraziť viac ({count})

en: Show on website
sk_SK: Zobraziť na webovej stránke

en: Show package
sk_SK: Zobraziť balík

en: Show recurring events
sk_SK: Zobraziť opakujúce sa udalosti

en: Show resource
sk_SK: Zobraziť zdroj

en: Show service
sk_SK: Zobraziť službu

en: Show single Event details on the page
sk_SK: Zobraziť podrobnosti o jednej udalosti na stránke

en: Show specific categories
sk_SK: Zobraziť konkrétne kategórie

en: Show specific category
sk_SK: Zobraziť konkrétne kategórie

en: Show specific package
sk_SK: Zobraziť konkrétny balík

en: Show specific packages
sk_SK: Zobraziť konkrétne kategórie

en: Show specific service
sk_SK: Zobraziť konkrétne služby

en: Show specific services
sk_SK: Zobraziť konkrétne služby

en: Show tag
sk_SK: Zobraziť štítok

en: Show tax
sk_SK: Zobraziť daň

en: Show waiting list after booking is full
sk_SK: Zobraziť čakaciu listinu po naplnení rezervácie

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
sk_SK: Predstavte svoje služby v štýlových kartových rozloženiach. Jednoducho ich usporiadajte podľa kategórie a prispôsobte vzhľad vašej značke.

en: Showing
sk_SK: Zobrazuje sa

en: Sidebar
sk_SK: Bočný panel

en: Sidebar area
sk_SK: Oblasť bočného panela

en: Sidebar visibility
sk_SK: Viditeľnosť bočného panela

en: Sign In
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Sign In to Mailchimp
sk_SK: Prepínače

en: Sign Out of Mailchimp
sk_SK: Odhlásiť sa z Mailchimpu

en: Sign in
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Sign in as
sk_SK: Prihlásiť sa ako

en: Sign in with Google
sk_SK: Prihlásiť sa cez Google

en: Sign in with Microsoft
sk_SK: Prihláste sa pomocou Microsoft

en: Sign in with Outlook
sk_SK: Prihlásiť sa cez Outlook

en: Sign out from Google
sk_SK: Odhlásiť sa z Google

en: Sign out from Outlook
sk_SK: Odhlásiť sa z Outlooku

en: Sign up
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Simple, secure payments powered by Barion.
sk_SK: Jednoduché, bezpečné platby podporované Barionom.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
sk_SK: Zjednodušte komunikáciu pomocou prispôsobiteľných správ pre zákazníkov aj zamestnancov.

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
sk_SK: Zjednodušte finančné riadenie pomocou jednoduchého exportu transakcií jedným kliknutím.

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
sk_SK: Zjednodušte plánovanie pomocou individuálnej dostupnosti, pracovných hodín a úloh

en: Simplify scheduling with recurring events
sk_SK: Zjednodušte plánovanie pomocou opakovaných udalostí

en: Single-row export
sk_SK: Export v jednom riadku

en: Single Ticket
sk_SK: Jednotlivý lístok

en: Single booking
sk_SK: Jednotlivá rezervácia

en: Skip Categories step
sk_SK: Kategórie

en: Skip Import
sk_SK: Preskočiť import

en: Skip packages and continue with the selected service
sk_SK: Preskočiť balíky a pokračovať s vybranou službou

en: Skip setup
sk_SK: Preskočiť nastavenie

en: Slot end time
sk_SK: Čas ukončenia slotu

en: Social login
sk_SK: Prihlásenie cez sociálne siete

en: Social login setup
sk_SK: Nastavenie prihlásenia cez sociálne siete

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
sk_SK: Niektorí zamestnanci priradení k tejto udalosti nie sú pripojení k Zoomu. Prejdite na ich profily a pripojte ich k Zoomu, aby ste mohli túto integráciu správne používať.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
sk_SK: Niektorí zamestnanci priradení k tejto službe nie sú pripojení k Zoomu. Prejdite na ich profily a pripojte ich k Zoomu, aby ste mohli túto integráciu správne používať.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
sk_SK: Niektoré z požadovaných termínov sú obsadené. Namiesto toho sme vám ponúkli najbližšie voľné termíny.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
sk_SK: Niektoré platobné metódy nemožno použiť spolu kvôli pravidlám kompatibility.

en: Some records have an incorrect format.
sk_SK: Niektoré záznamy majú nesprávny formát.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
sk_SK: Ľutujeme, pri spracovaní vašej platby sa vyskytla chyba. Skúste to znovu neskôr prosím.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
sk_SK: Ľutujeme, pri spracovaní vašej platby sa vyskytla chyba. Skúste to znovu neskôr prosím.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
sk_SK: Ľutujeme, pri pridávaní rezervácie do košíka WooCommerce sa vyskytla chyba.

en: Sort
sk_SK: Druh

en: Space-comma
sk_SK: Medzera-čiarka

en: Space-dot
sk_SK: Medzera-bodka

en: Special Days
sk_SK: Zvláštne dni

en: Special characters are not allowed
sk_SK: Špeciálne znaky nie sú povolené

en: Special days
sk_SK: Špeciálne dni

en: Special days setup
sk_SK: Nastavenie špeciálnych dní

en: Specific Date
sk_SK: Konkrétny dátum

en: Specific Date & Time
sk_SK: Dátum a čas ukončenia udalosti

en: Specific date
sk_SK: Konkrétny dátum

en: Specific date & time
sk_SK: Konkrétny dátum a čas

en: Spot
sk_SK: Miesta:

en: Spots
sk_SK: Miesta:

en: Spots capacity
sk_SK: Kapacita

en: Square
sk_SK: Štvorec

en: Square account successfully disconnected
sk_SK: Účet Square bol úspešne odpojený

en: Square payment link
sk_SK: Odkaz na platbu Square

en: Staff
sk_SK: Zamestnanci

en: Standard Account
sk_SK: Štandardný účet

en: Start
sk_SK: Štart

en: Start Date
sk_SK: Čas začiatku

en: Start Scanner
sk_SK: Čas začiatku

en: Start Time
sk_SK: Čas začiatku

en: Start Zoom
sk_SK: Spustiť Zoom

en: Start Zoom Meeting
sk_SK: Začať Zoom stretnutie

en: Start by clicking the add custom field button
sk_SK: Začnite kliknutím na tlačidlo Pridať vlastné pole.

en: Start date
sk_SK: Dátum začiatku

en: Start scanner
sk_SK: Spustiť skener

en: Start time
sk_SK: Čas začiatku

en: Status
sk_SK: Stav

en: Status Asc
sk_SK: Stav vzostupne

en: Status Desc
sk_SK: Stav zostupne

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
sk_SK: Zostaňte v súlade s predpismi vďaka konzistentnému a spoľahlivému spracovaniu daní vo vašej spoločnosti.

en: Stay connected with WhatsApp notifications
sk_SK: Zostaňte v kontakte s oznámeniami WhatsApp

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
sk_SK: Zostaňte organizovaní vďaka exportným súborom pripraveným na analýzu alebo externé nástroje

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
sk_SK: Sprievodca objednávkou krok za krokom dáva vašim zákazníkom možnosť vybrať si všetko o rezervácii v niekoľkých krokoch

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
sk_SK: Zobrazenie rezervácie krok za krokom vedie zákazníkov cez niekoľko krokov na vykonanie rezervácie.

en: Step-by-step
sk_SK: Krok za krokom

en: Step-by-step booking form guide
sk_SK: Podrobný návod na vyplnenie rezervačného formulára

en: Step 1
sk_SK: Krok 1

en: Step 2
sk_SK: Krok 2

en: Step 3
sk_SK: Krok 3

en: Step 4
sk_SK: Krok 4

en: Step Booking
sk_SK: Rezervácia kroku

en: Step By Step Booking Form
sk_SK: Formulár rezervácie krok za krokom

en: Step Popups
sk_SK: Vyskakovacie okná kroku

en: Step content
sk_SK: Obsah kroku

en: Step header
sk_SK: Záhlavie kroku

en: Step heading
sk_SK: Nadpis kroku

en: Step info tab
sk_SK: Karta informácií o krokoch

en: Step message
sk_SK: Správa kroku

en: Step pagination
sk_SK: Pagination krokov

en: Step tickets tab
sk_SK: Karta lístkov krokov

en: Steps
sk_SK: Kroky

en: Steps order
sk_SK: Poradie krokov

en: Stop Scanner
sk_SK: Zastaviť skener

en: Stop scanner
sk_SK: Zastaviť skener

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
sk_SK: Zefektívnite prevádzku vďaka jednému centrálnemu miestu na správu všetkých zdrojov vo vašej firme.

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
sk_SK: Zefektívnite virtuálne stretnutia integráciou obľúbených platforiem pre stretnutia priamo do rezervácií.

en: Stripe Account
sk_SK: Stripe

en: Stripe Connect
sk_SK: Pripojiť

en: Stripe payment link
sk_SK: Platebný odkaz Stripe

en: Studios
sk_SK: Štúdiá

en: Sub Steps
sk_SK: Podkroky

en: Sub step title
sk_SK: Názov čiastkovej úlohy

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Subject placeholders
sk_SK: Zástupné symboly predmetu

en: Subscribe to our mailing list
sk_SK: Prihlásiť sa na odber nášho mailing listu

en: Subtotal
sk_SK: Medzisúčet

en: Subtotal:
sk_SK: Medzisúčet:

en: Success
sk_SK: Perfektné!

en: Successful cancellation redirect URL
sk_SK: URL presmerovania po úspešnom zrušení

en: Successfully added booking
sk_SK: Presmerovať URL po rezervácii

en: Suggest closest available date
sk_SK: Navrhnúť najbližší dostupný termín

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
sk_SK: Odporučte zákazníkom, aby si po dokončení rezervácie pridali termín do svojho kalendára.

en: Suggest next available date
sk_SK: Navrhnúť najbližší dostupný dátum

en: Suggest previous available date
sk_SK: Navrhnúť predchádzajúci dostupný dátum

en: Sum of payments
sk_SK: Suma platieb

en: Summary
sk_SK: Zhrnutie

en: Summary segment
sk_SK: Súhrnný segment

en: Sun
sk_SK: Slnko

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Support Amelia by displaying a backlink
sk_SK: Podporte Ameliu zobrazením spätného odkazu

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
sk_SK: Podporujte hlbšie poznatky pomocou exportovaných údajov na analýzu a vykazovanie.

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
sk_SK: Podpora externých pracovných postupov prostredníctvom plynulého presunu finančných záznamov do iných systémov

en: Switch Camera
sk_SK: Prepnúť kameru

en: Sync with
sk_SK: Synchronizovať s

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
sk_SK: Synchronizujte svoj účet Stripe Connect pre bezproblémové platby a výplaty.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
sk_SK: Synchronizujte svoje osobné a pracovné udalosti a udalosti svojich zamestnancov pomocou prepojenia kalendárov Outlook.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
sk_SK: Synchronizujte svoje a zamestnanecké osobné a profesionálne udalosti pripojením Google kalendárov.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
sk_SK: Synchronizujte svoj rozvrh s osobným kalendárom Apple, aby ste predišli dvojitým rezerváciám.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
sk_SK: Synchronizujte svoj rozvrh s osobným kalendárom Google, aby ste predišli dvojitým rezerváciám.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
sk_SK: Synchronizujte svoj rozvrh s osobným kalendárom Outlook, aby ste predišli dvojitým rezerváciám.

en: Tab title
sk_SK: Názov karty

en: Table settings have been updated.
sk_SK: Nastavenia tabuľky boli aktualizované.

en: Tabs (All / Packages / Services)
sk_SK: Karty (Všetko / Balíky / Služby)

en: Tag
sk_SK: Štítky

en: Tags
sk_SK: Štítky

en: Tax
sk_SK: Daň

en: Tax amount
sk_SK: Suma dane

en: Tax details
sk_SK: Daňové údaje

en: Tax has been added.
sk_SK: Daň bola pridaná.

en: Tax has been deleted.
sk_SK: Daň bola odstránená.

en: Tax has been hidden.
sk_SK: Daň bola skrytá.

en: Tax has been updated.
sk_SK: Daň bola aktualizovaná.

en: Tax is now visible.
sk_SK: Daň je teraz viditeľná.

en: Tax rate
sk_SK: Daňová sadzba

en: Tax rate name
sk_SK: Názov daňovej sadzby

en: Tax setup
sk_SK: Nastavenie daní

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
sk_SK: Daň bude vylúčená z výpočtu ceny a zobrazená samostatne.

en: Tax will be included in price calculation.
sk_SK: Daň bude zahrnutá do výpočtu ceny.

en: Taxes
sk_SK: Dane

en: Taxes overview
sk_SK: Prehľad daní

en: Template name
sk_SK: Názov šablóny

en: Test API key
sk_SK: Testovací API kľúč

en: Test SMS
sk_SK: Testovacia SMS

en: Test SMS sent successfully.
sk_SK: Testovacia SMS bola úspešne odoslaná.

en: Test WhatsApp message sent successfully
sk_SK: Testová správa WhatsApp bola úspešne odoslaná

en: Test client ID
sk_SK: Testovacie ID klienta

en: Test email
sk_SK: Testovací email

en: Test email sent successfully.
sk_SK: Testovací email bol úspešne odoslaný.

en: Test mode
sk_SK: Testovací režim

en: Test publishable key
sk_SK: Testovací zverejniteľný kľúč

en: Test secret
sk_SK: Testovacie tajomstvo

en: Test secret Key
sk_SK: Testovací tajný kľúč

en: Text Mode
sk_SK: Textový režim

en: Text area
sk_SK: Textová oblasť

en: Text color
sk_SK: Farba textu

en: Text color on background
sk_SK: Farba textu na pozadí

en: Text content
sk_SK: Textový obsah

en: Thank you! Your booking is completed.
sk_SK: Ďakujem! Vaša rezervácia je dokončená.

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
sk_SK: Ďakujeme! Vaša rezervácia je dokončená a teraz čaká na potvrdenie.

en: The appointment can't be rescheduled.
sk_SK: Termín sa nedá preplánovať.

en: The coupon field is mandatory
sk_SK: Pole pre kupón je povinné.

en: The coupon you entered is not valid
sk_SK: Kupón, ktorý ste zadali, nie je platný

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
sk_SK: Mena v Amelii sa nezhoduje s menou vašej vybranej lokality Square.

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
sk_SK: Zákazník neposkytol e-mailovú adresu, takže faktúra nemohla byť odoslaná.

en: The first row should not contain column names.
sk_SK: Prvý riadok by nemal obsahovať názvy stĺpcov.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
sk_SK: Telo správy musí byť nakonfigurované v nastaveniach Facebook Developers.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
sk_SK: Hlavička správy musí byť nakonfigurovaná v nastaveniach Facebook Developers. Limit znakov je 60 znakov po nahradení zástupných znakov.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
sk_SK: Pôvodné rezervačné formuláre—Krok za krokom, Katalóg, Zoznam udalostí a Kalendár udalostí—ponúkajú základnú úpravu a zmenu označení, slúžiac ako základ pre naše novšie verzie.

en: The package is time-limited to
sk_SK: Balík je časovo obmedzený na

en: The payment will be done on-site.
sk_SK: Platba bude vykonaná na mieste.

en: The price will multiply by the number of people/spots
sk_SK: Cena sa vynásobí počtom ľudí

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
sk_SK: Navrhovaný dátum a čas sa líšia od vášho vybraného vzoru kvôli nedostupným časovým slotom v očakávaný deň a čas.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
sk_SK: Navrhovaný dátum sa líši od vášho vybraného vzoru kvôli nedostupným časovým slotom v očakávaný deň.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
sk_SK: Navrhovaný čas sa líši od vášho vybraného vzoru kvôli nedostupným časovým slotom v očakávanom čase.

en: The purchase code is invalid or it has expired
sk_SK: Licenčný kód je neplatný alebo jeho platnosť už vypršala

en: The refund amount will be
sk_SK: Suma na vrátenie bude

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
sk_SK: Zvyšný zostatok je možné zaplatiť na mieste alebo prostredníctvom platobného odkazu.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
sk_SK: Názov zdroja je viditeľný iba pre vás a nezobrazí sa počas rezervácie. Používa sa na interné účely správy.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
sk_SK: Množstvo zdrojov sa počíta samostatne pre každú vybranú lokalitu.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
sk_SK: Množstvo zdrojov sa počíta samostatne pre každú vybranú službu.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
sk_SK: Množstvo zdrojov je zdieľané medzi všetkými vybranými službami, zamestnancami a lokalitami.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
sk_SK: Zvyšok termínov je možné rezervovať neskôr v paneli zákazníkov.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
sk_SK: Krok časového úseku definovaný tu sa bude vzťahovať na všetky časové úseky v rámci pluginu.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
sk_SK: Časový úsek, na ktorý ste sa pokúsili preplánovať, nie je dostupný. Vyberte prosím iný časový úsek pre vybraný dátum.

en: The total number of people for the booking.
sk_SK: Celkový počet osôb na rezerváciu.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
sk_SK: Celkový počet osôb ({approvedPersonsCount}) prekračuje maximálnu kapacitu {maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
sk_SK: Celkový počet osôb ({waitingPersonsCount}) presahuje maximálnu kapacitu čakacieho zoznamu {waitingListMaxCapacity}.

en: There are no attendees yet...
sk_SK: Zatiaľ nie sú žiadni účastníci...

en: There are no booked appointments for this package.
sk_SK: Pre tento balík nie sú rezervované žiadne stretnutia.

en: There are no days off yet...
sk_SK: Zatiaľ nie sú žiadni účastníci...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
sk_SK: Nie sú naplánované žiadne budúce udalosti. Prosím, vytvorte novú udalosť.

en: There are no packages. Please create a new package.
sk_SK: Nie sú žiadne balíky. Prosím, vytvorte nový balík.

en: There are no results...
sk_SK: Zatiaľ tu nie sú žiadne položky...

en: There are no special days yet...
sk_SK: Zatiaľ nie sú žiadni účastníci...

en: There are no upcoming events for this period
sk_SK: Pre toto obdobie nie sú žiadne nadchádzajúce udalosti.

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
sk_SK: Existujú nadchádzajúce stretnutia pre službu {service}.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
sk_SK: V Kalendári Google/Outlook je udalosť, ktorá sa prekrýva s touto pre konkrétneho zamestnanca, ste si istí, že chcete vytvoriť ďalšiu?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
sk_SK: Títo zamestnanci dostanú e-mailové upozornenie o zakúpení balíka, keď je zakúpený bez rezervácie termínov.

en: Third
sk_SK: Tretí

en: Third {day}
sk_SK: Tretí {day}

en: This & Future
sk_SK: Tento a budúce

en: This Only
sk_SK: Iba tento

en: This appointment is a part of a package.
sk_SK: Toto menovanie je súčasťou balíka.

en: This booking is part of a package deal
sk_SK: Táto rezervácia je súčasťou balíka

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
sk_SK: Túto kategóriu nie je možné odstrániť, pretože je súčasťou balíka.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
sk_SK: Táto kategória má služby s {count} minulou rezerváciou. | Táto kategória má služby s {count} minulými rezerváciami.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
sk_SK: Táto zmena povedie k zvýšeniu ceny niektorých rezervácií. Chcete, aby boli vytvorené platobné odkazy?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
sk_SK: Tento typ poplatku nebude použitý pri rezervácii viacerých termínov (funkcia košíka alebo opakujúca sa funkcia) ALEBO pri rezervácii udalosti s viacerými zamestnancami.

en: This coupon has expired
sk_SK: Tento kupón vypršal

en: This coupon is not valid anymore
sk_SK: Tento kupón už nie je platný

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
sk_SK: Tento e-mail sa už používa. Prosím, zadajte inú e-mailovú adresu.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
sk_SK: Tento zamestnanec je jediný priradený k {service}.

en: This field is required
sk_SK: Toto pole je povinné

en: This field is required.
sk_SK: Toto pole je povinné.

en: This file is forbidden for upload
sk_SK: Nahrávanie tohto súboru je zakázané

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
sk_SK: Toto je dočasný token WhatsApp, ktorý automaticky vyprší po 24 hodinách. Nezabudnite dokončiť nastavenie pred jeho vypršaním.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook.
sk_SK: Toto je jedinečný bezpečnostný token. Skopírujte ho do poľa 'Overiť token' v aplikácii WhatsApp pri vytváraní webhooku.

en: This is recurring event
sk_SK: Toto je opakujúca sa udalosť

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
sk_SK: Toto je cesta vo vašej aplikácii, kam budú používatelia presmerovaní po autentifikácii s Apple. Pridajte toto URI do poverení vášho projektu Apple pod 'Presmerovacie URI'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
sk_SK: Toto je cesta vo vašej aplikácii, kam budú používatelia presmerovaní po autentifikácii s Google. Pridajte toto URI do poverení vášho projektu Google pod 'Autorizované presmerovacie URI'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
sk_SK: Toto je cesta vo vašej aplikácii, kam budú používatelia presmerovaní po autentifikácii s Outlookom. Pridajte toto URI do sekcie 'Presmerovacie URI' v nastaveniach vašej aplikácie Outlook.

en: This limit is based on the customer's email address.
sk_SK: Tento limit je založený na e-mailovej adrese zákazníka.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
sk_SK: Táto lokalita má pripojenú {count} službu. | Táto lokalita má pripojené {count} služby.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
sk_SK: Táto správa je odoslaná, keď zákazník odpovie cez WhatsApp, informujúc ho, že odpovede cez WhatsApp nie sú podporované.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
sk_SK: Táto notifikácia vyžaduje cron úlohu. Pridajte nasledujúci riadok do vašej cron konfigurácie.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
sk_SK: Táto možnosť vyžaduje pridanie zástupného symbolu pre platobný odkaz do vašich šablón správ.

en: This package deal will expire in
sk_SK: Platnosť tejto ponuky vyprší o

en: This package has
sk_SK: Tento balík má

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
sk_SK: Tento balík má {count} stretnutie v budúcnosti. | Tento balík má {count} stretnutia v budúcnosti.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
sk_SK: Tento balík má {count} stretnutie v minulosti. | Tento balík má {count} stretnutia v minulosti.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
sk_SK: Obsah tohto zástupného symbolu bude použitý všade, kde sa použije.

en: This range
sk_SK: Tento rozsah

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
sk_SK: Táto služba nemôže byť odstránená, pretože je súčasťou balíka.

en: This service does not have any extras
sk_SK: Táto služba nemá žiadne doplnkové služby

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
sk_SK: Táto služba má {count} termín v minulosti. | Táto služba má {count} termíny v minulosti.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
sk_SK: Táto služba je dostupná na rezerváciu v zakúpenom balíku. Ste si istí, že chcete túto službu odstrániť?

en: This service is available in a Package
sk_SK: Táto služba je dostupná v balíku.

en: This service is available in a package
sk_SK: Táto služba je k dispozícii v balíku

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
sk_SK: Tento časový úsek už nie je dostupný. Prosím, vyberte iný čas.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
sk_SK: Tento používateľ má rezervácie v zakúpenom balíku. Ste si istí, že chcete tohto používateľa odstrániť?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
sk_SK: Tento používateľ má {count} stretnutie v minulosti. | Tento používateľ má {count} stretnutia v minulosti.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
sk_SK: Tento používateľ je účastníkom budúcej udalosti. Ste si istí, že chcete tohto používateľa odstrániť? | Tento používateľ je účastníkom budúcich udalostí. Ste si istí, že chcete tohto používateľa odstrániť?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
sk_SK: Tento widget zobrazuje mesačné údaje namiesto použitia globálneho časového rozsahu.

en: Thu
sk_SK: Štv

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Ticket
sk_SK: Typ udalosti

en: Ticket ID
sk_SK: Typ udalosti

en: Ticket Name
sk_SK: Typ udalosti

en: Ticket Type
sk_SK: Typ vstupenky

en: Ticket Types
sk_SK: Typ udalosti

en: Ticket cannot be scanned for this date
sk_SK: Vstupenku nie je možné naskenovať pre tento dátum

en: Ticket code
sk_SK: Kód vstupenky

en: Ticket has already been scanned
sk_SK: Služba bola uložená

en: Ticket is valid
sk_SK: Vstupenka je platná

en: Ticket name
sk_SK: Názov vstupenky

en: Ticket not found
sk_SK: Vstupenka nebola nájdená

en: Ticket not valid
sk_SK: Vstupenka nie je platná

en: Ticket types
sk_SK: Typy lístkov

en: Tickets
sk_SK: Vstupenky

en: Tickets for events with attendees will not be updated
sk_SK: Vstupenky na podujatia s účastníkmi nebudú aktualizované

en: Time
sk_SK: Čas

en: Time(s):
sk_SK: Čas(y):

en: Time:
sk_SK: Čas:

en: Time Range:
sk_SK: Časový rozsah:

en: Time Used Asc
sk_SK: Použitý čas vzostupne

en: Time Used Desc
sk_SK: Použitý čas zostupne

en: Time frame
sk_SK: Časový rozsah:

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
sk_SK: Čas potrebný po stretnutí na oddych, upratovanie alebo prechod. Počas tohto obdobia nemôže byť zamestnanec rezervovaný na žiadnu službu.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
sk_SK: Čas potrebný pred stretnutím na prípravu. Počas tohto obdobia nemôže byť zamestnanec rezervovaný na žiadnu službu.

en: Time slot is unavailable
sk_SK: Časový úsek nie je k dispozícii

en: Time slot price
sk_SK: Cena časového úseku

en: Time slots are unavailable
sk_SK: Časové úseky nie sú dostupné

en: Time zone
sk_SK: Časové pásmo

en: Time zones
sk_SK: Časové pásma

en: Times
sk_SK: Časy

en: Times bought
sk_SK: Počet zakúpení

en: Times used
sk_SK: Počet použití

en: Timetable
sk_SK: Časová os

en: Timezone
sk_SK: Časové pásmo

en: Tips & suggestions
sk_SK: Tipy a návrhy

en: Title section
sk_SK: Sekcia titulku

en: Title text
sk_SK: Text nadpisu

en: To
sk_SK: Na

en: To customer
sk_SK: Zákazníkovi

en: To employee
sk_SK: Zamestnancovi

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
sk_SK: Ak chcete povoliť Google mapy, zadajte svoj kľúč Google Maps API v obecných nastaveniach Google.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
sk_SK: Ak chcete dostávať automatické aktualizácie, je potrebná aktivácia licencie. Prosím, navštívte %s pre aktiváciu Amélie.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
sk_SK: Ak chcete preplánovať schôdzku, vyberte z kalendára čas, ktorý je k dispozícii, a potom kliknite na tlačítko Potvrdiť.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
sk_SK: Ak chcete odoslať testovaciu SMS, prosím, dobite si kredit.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
sk_SK: Ak chcete odoslať testovací e-mail, prosím, nakonfigurujte 'E-mail odosielateľa' v nastaveniach upozornení.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
sk_SK: Na používanie upozornení WhatsApp pripojte svoj účet WhatsApp v nastaveniach.

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Toggle Sidebar
sk_SK: Kategórie

en: Tomorrow
sk_SK: Zajtra

en: Top trends
sk_SK: Najpopulárnejšie trendy

en: Torch off
sk_SK: Baterka vypnutá

en: Torch on
sk_SK: Baterka zapnutá

en: Total
sk_SK: Spolu

en: Total Amount
sk_SK: Celková suma

en: Total Amount:
sk_SK: Celková suma:

en: Total Cost:
sk_SK: Celkové náklady:

en: Total Number of People:
sk_SK: Celkový počet osôb:

en: Total Price
sk_SK: Celková cena

en: Total Services Booked
sk_SK: Zoradiť služby:

en: Total amount
sk_SK: Celková suma

en: Total appointments
sk_SK: Celkový počet rezervácií

en: Total bookings
sk_SK: Celkové rezervácie

en: Total capacity
sk_SK: Celková kapacita

en: Total custom fields
sk_SK: Celkové vlastné polia

en: Total events
sk_SK: Celkové udalosti

en: Total extras
sk_SK: Celkové doplnky

en: Total number of appointments
sk_SK: Celkový počet stretnutí

en: Total number of people:
sk_SK: Celkový počet ľudí:

en: Total payments
sk_SK: Celkové platby

en: Total people
sk_SK: Celkový počet osôb

en: Total price
sk_SK: Celková cena

en: Total services booked
sk_SK: Celkový počet rezervovaných služieb

en: Total tickets
sk_SK: Celkový počet lístkov

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
sk_SK: Sledujte zákazníkov, ktorí zmeškajú stretnutia alebo udalosti, bez odosielania upozornení.

en: Trainers
sk_SK: Tréneri

en: Transaction
sk_SK: Transakcia

en: Transaction #{count}
sk_SK: Transakcia č.{count}

en: Transaction details
sk_SK: Podrobnosti transakcie

en: Transactions
sk_SK: Transakcie

en: Transfer
sk_SK: Previesť

en: Transfer amount (%)
sk_SK: Suma prevodu (%)

en: Translate
sk_SK: Preložiť

en: Trigger by attribute
sk_SK: Spustiť podľa atribútu

en: Trigger type
sk_SK: Typ spúšťača

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
sk_SK: Skúste upraviť svoje filtre alebo kritériá vyhľadávania, aby ste našli služby, ktoré hľadáte.

en: Try adjusting your search or filters.
sk_SK: Skúste upraviť vyhľadávanie alebo filtre.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
sk_SK: Skúste upraviť vyhľadávanie, aby ste našli to, čo hľadáte.

en: Tue
sk_SK: Ut

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
sk_SK: Premeňte svoje služby na hodnotné balíčky, ktoré zákazníci milujú. Spojte viacero termínov do jednej zľavnené ponuky, ktorá podporí väčšie a istejšie nákupy.

en: Type
sk_SK: Typ

en: Type Asc
sk_SK: Typ vzostupne

en: Type Desc
sk_SK: Typ zostupne

en: URL
sk_SK: Adresa URL

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
sk_SK: URL, na ktorú bude používateľ presmerovaný, ak nie je možné zrušiť schôdzku kvôli hodnote „Minimálny čas potrebný pred zrušením“.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
sk_SK: Modul sa nepodarilo deaktivovať. Skúste to neskôr.

en: Unable to retrieve payments results
sk_SK: Výsledky platieb sa nedajú načítať

en: Unable to save custom fields positions
sk_SK: Pozície vlastných polí sa nedajú uložiť

en: Unavailable Time Slots
sk_SK: Nedostupné časové úseky

en: Unavailable date background
sk_SK: Nedostupné dátumové pozadie

en: Unavailable date text
sk_SK: Text o nedostupnosti dátumu

en: Unavailable time slots
sk_SK: Nedostupné časové intervaly

en: Unblock
sk_SK: Odblokovať

en: Unblock customer
sk_SK: Odblokovať zákazníka

en: Undelivered
sk_SK: Nedoručené

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
sk_SK: Bohužiaľ sa vyskytla chyba servera a váš e-mail nebol odoslaný.

en: Unique (Location)
sk_SK: Jedinečné (Miesto)

en: Unique (Service)
sk_SK: Jedinečná (Služba)

en: Unit price
sk_SK: Jednotková cena

en: Unlimited
sk_SK: Neobmedzený

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
sk_SK: URL presmerovania pri neúspešnom zrušení

en: Until
sk_SK: Do

en: Until:
sk_SK: Do:

en: Until when?
sk_SK: Do kedy?

en: Upcoming
sk_SK: Nadchádzajúce

en: Upcoming appointments
sk_SK: Nadchádzajúce schôdzky

en: Upcoming events
sk_SK: Nadchádzajúce udalosti

en: Upcoming events section
sk_SK: Sekcia nadchádzajúcich udalostí

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Update Service Settings
sk_SK: Aktualizovať nastavenia služby

en: Update booking status automatically
sk_SK: Automaticky aktualizovať stav rezervácie

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
sk_SK: Aktualizovať stav rezervácie na schválený po úspešnej platbe z odkazu

en: Update following
sk_SK: Aktualizovať nasledujúce

en: Update for All
sk_SK: Aktualizovať pre všetkých

en: Update for all
sk_SK: Aktualizovať všetky

en: Updates
sk_SK: Aktualizácie

en: Upgrade
sk_SK: Inovovať

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Upload file here
sk_SK: Nahrať súbor sem

en: Upload image
sk_SK: Nahrať obrázok

en: Usage
sk_SK: Použitie

en: Usage limit
sk_SK: Limit použitia

en: Use Global Colors
sk_SK: Použiť globálne farby

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
sk_SK: Použite vlastné polia ako formuláre na zber informácií o zákazníkoch počas rezervácie.

en: Use service duration for booking a time slot
sk_SK: Použiť trvanie služby pre rezerváciu časového úseku

en: Use this placeholder:
sk_SK: Použite tento zástupný symbol:

en: Used
sk_SK: Používané

en: Used coupon
sk_SK: Použitý kupón

en: User
sk_SK: Používateľ

en: User Profile
sk_SK: Profil používateľa

en: User profile
sk_SK: Profil používateľa

en: VAT
sk_SK: DPH

en: VAT info
sk_SK: Informácie o DPH

en: VAT number
sk_SK: IČ DPH

en: Valid Until:
sk_SK: Platné do:

en: Valid first and last names are required fields.
sk_SK: Platné meno a priezvisko sú povinné polia.

en: Valid until
sk_SK: Platné do

en: Validate required custom fields in the backend
sk_SK: Overiť povinné vlastné polia v administrácii

en: Validate ticket
sk_SK: Overiť lístok

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Verification expired. Please try again.
sk_SK: Overenie vypršalo. Skúste to prosím znova.

en: Version
sk_SK: Verzia

en: Video tutorials
sk_SK: Video tutoriály

en: Videos
sk_SK: Videá

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View All
sk_SK: Zobraziť

en: View Cart
sk_SK: Zobraziť viac

en: View Employees
sk_SK: Nový zamestnanec

en: View Less Packages
sk_SK: Zobraziť správu

en: View More
sk_SK: Zobraziť viac

en: View More Packages
sk_SK: Zobraziť viac

en: View all
sk_SK: Zobraziť všetko

en: View all photos
sk_SK: Zobraziť všetky umiestnenia

en: View appointments
sk_SK: Zobraziť termíny

en: View booking
sk_SK: Zobraziť rezerváciu

en: View employees
sk_SK: Zobraziť zamestnancov

en: View events
sk_SK: Zobraziť udalosti

en: View in Calendar
sk_SK: Zobraziť v kalendári

en: View in Package
sk_SK: Zobraziť viac

en: View invoice
sk_SK: Zobraziť faktúru

en: View less packages
sk_SK: Zobraziť menej balíkov

en: View message
sk_SK: Zobraziť správu

en: View more
sk_SK: Zobraziť viac

en: View more packages
sk_SK: Zobraziť ďalšie balíky

en: View packages
sk_SK: Zobraziť balíky

en: View pricing for
sk_SK: Zobraziť ceny pre

en: Visibility
sk_SK: Viditeľnosť

en: Visible
sk_SK: Viditeľné

en: Visible at
sk_SK: Viditeľné

en: Waiting
sk_SK: Čakanie

en: Waiting button background color
sk_SK: Farba pozadia tlačidla Čakanie

en: Waiting button text color
sk_SK: Farba textu tlačidla Čakanie

en: Waiting for payment
sk_SK: Čaká na zaplatenie

en: Waiting list
sk_SK: Čakací zoznam

en: Waiting list availability
sk_SK: Dostupnosť čakacieho zoznamu

en: Waiting list background
sk_SK: Pozadie čakacieho zoznamu

en: Waiting list capacity
sk_SK: Kapacita čakacieho zoznamu

en: Waiting list capacity must be at least 1
sk_SK: Kapacita čakacieho zoznamu musí byť aspoň 1

en: Waiting list confirmation
sk_SK: Potvrdenie čakacieho zoznamu

en: Waiting list is empty
sk_SK: Čakací zoznam je prázdny

en: Waiting list text
sk_SK: Text čakacieho zoznamu

en: Warning
sk_SK: Upozornenie

en: Watch on YouTube
sk_SK: Sledovať na YouTube

en: We'll notify you if a spot opens up.
sk_SK: Dáme vám vedieť, ak sa uvoľní miesto.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
sk_SK: Dáme vám vedieť, ak sa uvoľní miesto a vaša rezervácia bude schválená.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
sk_SK: Pripravili sme súbor .csv so zákazníkmi, ktorí neboli importovaní. Po odstránení problémov to môžete skúsiť znova.

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
sk_SK: Vašu rezerváciu sa nám nepodarilo zrušiť. Kontaktujte správcu, aby vám pomohol so zrušením tejto rezervácie.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
sk_SK: Vašu rezerváciu sme nemohli spracovať a bola zamietnutá. Ak potrebujete pomoc alebo chcete skúsiť rezerváciu znova, kontaktujte správcu.

en: Webhooks
sk_SK: Webhooky

en: Webhooks setup
sk_SK: Nastavenie webhookov

en: Website
sk_SK: Webová stránka

en: Wed
sk_SK: St

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Week
sk_SK: Týždeň

en: Weekly
sk_SK: Týždenne

en: Weeks
sk_SK: 2 týždne

en: Welcome Back
sk_SK: Vitajte späť

en: Welcome back
sk_SK: Vitajte späť

en: Welcome to Amelia!
sk_SK: Vitajte v Amelii!

en: What's New
sk_SK: Vytvoriť nového

en: WhatsApp Not Connected
sk_SK: WhatsApp nie je pripojený

en: WhatsApp auto-reply message
sk_SK: Automatická odpoveď na WhatsApp

en: WhatsApp business account ID
sk_SK: ID obchodného účtu WhatsApp

en: WhatsApp history
sk_SK: História WhatsApp

en: WhatsApp settings
sk_SK: Nastavenia WhatsApp

en: WhatsApp setup
sk_SK: Nastavenie WhatsApp

en: WhatsApp webhook callback URL
sk_SK: URL adresa spätného volania pre webhook WhatsApp

en: WhatsApp webhook verify token
sk_SK: Overovací token pre webhook WhatsApp

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
sk_SK: Keď je zakázané, zamestnanec vybraný počas prvej rezervácie bude použitý pre túto službu počas celého balíka.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
sk_SK: Keď je táto funkcia povolená, všetky entity (služby, zamestnanci, lokality, balíky a tagy) sa načítajú hneď po otvorení stránky, namiesto toho, aby sa načítajú dynamicky prostredníctvom AJAX.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
sk_SK: Keď je povolené, zákazníci dostanú pozvánku na udalosť v Google Kalendári.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
sk_SK: Keď je povolené, zákazníci uvidia všetkých účastníkov uvedených vo svojej udalosti v Google Kalendári.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
sk_SK: Keď je povolené, pripomienky nebudú odoslané, ak je rezervácia vykonaná v rámci vybraného času pred stretnutím alebo udalosťou.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
sk_SK: Keď je povolené, celkový počet stretnutí je zdieľaný v rámci celého balíka namiesto toho, aby bol nastavený pre každú službu.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
sk_SK: Keď je povolené, zaškrtávacie políčko „Prihlásiť sa“ bude predvolene vybrané. Zákazníci ho môžu manuálne odškrtnúť, ak si neželajú pripojiť sa k vášmu zoznamu Mailchimp.

en: When recurring dates are unavailable
sk_SK: Keď opakujúce sa dátumy nie sú dostupné

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
sk_SK: Keď je táto možnosť deaktivovaná, rezervácia bude<br/>určená na základe predvoleného kroku časového úseku

en: Whole amount
sk_SK: Celková suma

en: Without expiration
sk_SK: Bez expirácie

en: WooCommerce
sk_SK: Ľutujeme, pri pridávaní rezervácie do košíka WooCommerce sa vyskytla chyba.

en: WooCommerce Order Id
sk_SK: ID objednávky WooCommerce

en: WooCommerce Product
sk_SK: Produkt WooCommerce

en: WooCommerce Service
sk_SK: Služba WooCommerce

en: WooCommerce Thank you page
sk_SK: Stránka poďakovania WooCommerce

en: WooCommerce payment link
sk_SK: Platobný odkaz WooCommerce

en: Woo Order Id
sk_SK: ID objednávky Woo

en: WordPress User
sk_SK: Používateľ WordPress

en: WordPress user
sk_SK: Používateľ WordPress

en: Work Hours
sk_SK: Pracovná doba

en: Work hours
sk_SK: Pracovné hodiny

en: Work hours setup
sk_SK: Nastavenie pracovných hodín

en: Working Hours
sk_SK: Nastavenia pracovnej doby a voľných dní

en: Working hours
sk_SK: Pracovná doba

en: Wrong address?
sk_SK: Nesprávna adresa?

en: Year
sk_SK: Opakovať každý rok

en: Yearly
sk_SK: Ročne

en: Years
sk_SK: Roky

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Yoga
sk_SK: Joga

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
sk_SK: Meníte nastavenia, ktoré boli individuálne nakonfigurované pre zamestnancov. Chcete tieto zmeny aplikovať na všetkých zamestnancov?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
sk_SK: Upravujete opakujúcu sa udalosť. Aplikovať zmeny iba na túto, alebo na túto a všetky budúce udalosti? Poznámka: Lístky na udalosti s účastníkmi nebudú aktualizované.

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
sk_SK: Momentálne ste pripojení k Google Kalendáru ako administrátor. Prepis pripojenia k Google Kalendáru nie je dostupný.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
sk_SK: V súčasnosti ste pripojení k kalendáru Outlook prostredníctvom správcu. Prepisovanie pripojenia k kalendáru Outlook nie je k dispozícii.

en: You are on the waiting list with position
sk_SK: Ste na čakacej listine na pozícii

en: You are the only provider for this service
sk_SK: Ste jediným poskytovateľom tejto služby

en: You are the only provider on
sk_SK: Ste jediným poskytovateľom na

en: You are using a form that will be outdated soon!
sk_SK: Používate formulár, ktorý bude čoskoro zastaraný!

en: You can also cancel and delete its future events.
sk_SK: Môžete tiež zrušiť a odstrániť jeho budúce udalosti.

en: You can also cancel its future events.
sk_SK: Môžete tiež zrušiť jeho budúce udalosti.

en: You can also clear all filters to view all services.
sk_SK: Môžete tiež vymazať všetky filtre, aby ste videli všetky služby.

en: You can also delete its future events.
sk_SK: Môžete tiež vymazať jeho budúce udalosti.

en: You can also open its future events.
sk_SK: Môžete tiež otvoriť jeho budúce udalosti.

en: You can edit or delete each appointment
sk_SK: Môžete upraviť alebo vymazať každé stretnutie.

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
sk_SK: Nižšie nájdete stretnutia, ktoré ste vybrali na rezerváciu. Ak chcete rezervovať viac, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
sk_SK: Môžete importovať nasledujúce stĺpce: Meno, Priezvisko, Email, Telefón, Pohlavie, Dátum narodenia, Poznámka.

en: You can use this coupon for next booking:
sk_SK: Tento kupón môžete použiť na ďalšiu rezerváciu:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
sk_SK: Túto možnosť môžete použiť na exportovanie účastníkov do súboru CSV <br/> pre vybratú udalosť.

en: You don't have any appointments
sk_SK: Nemáte žiadne stretnutia

en: You don't have any custom fields here yet...
sk_SK: Zatiaľ nemáte žiadne vlastné polia...

en: You don't have any events
sk_SK: Nemáte žiadne udalosti

en: You don't have any packages
sk_SK: Nemáte žiadne balíčky

en: You have already booked this appointment
sk_SK: Túto schôdzku ste už zarezervovali

en: You have already booked this event
sk_SK: Túto udalosť ste už rezervovali

en: You have appointments for
sk_SK: Máte termíny na

en: You have appointments for this service
sk_SK: Máte termíny na túto službu

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
sk_SK: Zakázali ste všetky dostupné spôsoby platby. Namiesto toho sa použije predvolený spôsob platby z všeobecných nastavení.

en: You have entered an incorrect email.
sk_SK: Zadali ste nesprávny e-mail.

en: You have entered an incorrect password.
sk_SK: Zadali ste nesprávne heslo.

en: You have reached maximum number of registered domains
sk_SK: Dosiahli ste maximálny počet registrovaných domén

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
sk_SK: Túto žiadosť o rezerváciu ste úspešne odmietli. Stav bol aktualizovaný v systéme.

en: You will be redirected to the payment checkout.
sk_SK: Budete presmerovaní na platobnú pokladňu.

en: Your API key
sk_SK: Váš API kľúč

en: Your ID must include at least one letter
sk_SK: Vaše ID musí obsahovať aspoň jedno písmeno

en: Your Information
sk_SK: Vaše informácie

en: Your Name
sk_SK: Vaše meno

en: Your balance has been recharged.
sk_SK: Váš zostatok bol dobitý.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
sk_SK: Vaša rezervácia bola úspešne zrušená. Ak máte akékoľvek otázky alebo si želáte zmeniť termín, kontaktujte prosím administrátora.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
sk_SK: Vaša rezervácia bola úspešne dokončená a schválená. Všetko je pripravené a môžete očakávať, že všetko prebehne hladko.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
sk_SK: Vaša rezervácia bola schválená, ale pri dokončovaní procesu došlo k problému. Obráťte sa na správcu, aby sa uistil, že je všetko správne zaznamenané.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
sk_SK: Vaša rezervácia bola úspešne spracovaná, ale nemohla byť schválená. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte správcu.

en: Your card's expiration date is incomplete
sk_SK: Dátum vypršania platnosti vašej karty je neúplný

en: Your card's expiration year is in the past
sk_SK: Rok platnosti vašej karty je v minulosti

en: Your card's security code is incomplete
sk_SK: Bezpečnostný kód vašej karty je neúplný

en: Your card number is incomplete
sk_SK: Číslo vašej karty je neúplné

en: Your card number is invalid
sk_SK: Číslo vašej karty je neplatné

en: Your current changes will be lost.
sk_SK: Vaše aktuálne zmeny budú stratené.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
sk_SK: Vaše údaje budú uložené pred presmerovaním na iný formulár.

en: Your information
sk_SK: Vaše informácie

en: Your name
sk_SK: Vaše meno

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
sk_SK: Vaše heslo bolo úspešne obnovené

en: Your password has been reset successfully.
sk_SK: Vaše heslo bolo úspešne resetované.

en: Your postal code is incomplete
sk_SK: Vaše poštové smerovacie číslo je neúplné

en: Zoom
sk_SK: Zväčšiť

en: Zoom Join Link (Participants)
sk_SK: Odkaz na pridanie sa na Zoom stretnutie (účastníci)

en: Zoom Link
sk_SK: Odkaz na Zoom

en: Zoom Links
sk_SK: Odkazy na Zoom

en: Zoom Start Link (Host)
sk_SK: Odkaz na spustenie Zoom stretnutia (hostiteľ)

en: Zoom User
sk_SK: Používateľ Zoom

en: Zoom WP hooks
sk_SK: Zoom WP háčiky

en: Zoom join meeting (participants) link
sk_SK: Zoom pripojiť sa k stretnutiu (účastníci) odkaz

en: Zoom link
sk_SK: Odkaz na Zoom

en: Zoom setup
sk_SK: Nastavenie zväčšenia

en: Zoom start meeting (hosts) link
sk_SK: Zoom začať stretnutie (hostitelia) odkaz

en: Zoom user
sk_SK: Používateľ Zoom

en: (+ Woo Tax)
sk_SK: (+ Woo daň)

en: (Paying now)
sk_SK: (Platba teraz)

en:  (Incl. Tax)
sk_SK: (Vrátane DPH)

en: and
sk_SK: a

en: application ID, client ID and client secret
sk_SK: ID aplikácie, ID klienta a tajný kód klienta

en: application (client) ID and secret
sk_SK: ID aplikácie (klienta) a tajný kód

en: appointment is required to be booked now.
sk_SK: Schôdzku je potrebné rezervovať teraz.

en: appointment slots left to be booked
sk_SK: zostávajúce termíny na rezerváciu

en: appointments are required to be booked now.
sk_SK: stretnutia je potrebné rezervovať teraz.

en: at
sk_SK: o

en: at {time}
sk_SK: o {time}

en: book appointments before the deal expires!
sk_SK: Poznámky k schôdzke

en: day
sk_SK: Deň

en: days
sk_SK: Nastavenia voľných dní

en: employee
sk_SK: zamestnanec

en: employees
sk_SK: zamestnanci

en: employees.
sk_SK: Zamestnanci

en: filled
sk_SK: vyplnené

en: from
sk_SK: Z

en: iCloud App-specific Password
sk_SK: Špecifické heslo pre aplikáciu iCloud

en: iCloud Email Address
sk_SK: Prosím, zadajte platnú e-mailovú adresu

en: iCloud app-specific password
sk_SK: špecifické heslo pre aplikáciu iCloud

en: iCloud email address
sk_SK: iCloud e-mailová adresa

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
sk_SK: iCloud e-mailová adresa a špecifické heslo pre aplikáciu iCloud

en: includes
sk_SK: zahŕňa

en: includes:
sk_SK: zahŕňa:

en: locations
sk_SK: lokality

en: mandatory notice
sk_SK: povinné upozornenie

en: month
sk_SK: Mesiac

en: months
sk_SK: 3 mesiace

en: of
sk_SK: z

en: on
sk_SK: zapnuté

en: out of
sk_SK: z

en: people
sk_SK: Cena sa vynásobí počtom ľudí

en: people waiting
sk_SK: ľudia čakajú

en: person
sk_SK: Osoba

en: person waiting
sk_SK: osoba čaká

en: placeholder
sk_SK: SMS zástupné symboly

en: plain
sk_SK: obyčajný

en: reCAPTCHA Type
sk_SK: Typ reCAPTCHA

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
sk_SK: Výzva reCAPTCHA vypršala. Skúste to znovu.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
sk_SK: Konfigurácia reCAPTCHA je neplatná.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
sk_SK: reCAPTCHA sa nepodarilo načítať.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
sk_SK: reCAPTCHA na zákazníckom paneli

en: reCAPTCHA on Employee Panel
sk_SK: reCAPTCHA na paneli zamestnanca

en: reCAPTCHA setup
sk_SK: Nastavenie reCAPTCHA

en: reCAPTCHA validation failed.
sk_SK: Overenie reCAPTCHA zlyhalo.

en: results
sk_SK: výsledky

en: service
sk_SK: služby

en: services
sk_SK: služby

en: settings
sk_SK: nastavenia

en: slot left
sk_SK: voľný termín

en: slots left
sk_SK: voľné termíny

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
sk_SK: Vybrané termíny sú obsadené. Ponúkli sme vám najbližšie voľné termíny.

en: spot left
sk_SK: voľné miesto

en: spots left
sk_SK: voľné miesta

en: text
sk_SK: Text

en: ticket left
sk_SK: zostávajúci lístok

en: tickets left
sk_SK: zostávajúce lístky

en: to
sk_SK: na

en: try different email
sk_SK: Zadajte e-mail

en: until
sk_SK: do

en: week
sk_SK: Týždeň

en: weeks
sk_SK: 2 týždne

en: {booked}/{total} Booked
sk_SK: {booked}/{total} Rezervované

en: {count} Appointment | {count} Appointments
sk_SK: {count} Stretnutie | {count} Stretnutia

en: {count} Assigned
sk_SK: {count} Priradené

en: {count} Attendee | {count} Attendees
sk_SK: {count} Účastník | {count} Účastníci

en: {count} Day | {count} Days
sk_SK: {count} Deň | {count} Dni

en: {count} Employees
sk_SK: {count} Zamestnanci

en: {count} Extras
sk_SK: {count} Doplnky

en: {count} Month | {count} Months
sk_SK: {count} Mesiac | {count} Mesiace

en: {count} Selected
sk_SK: {count} Vybrané

en: {count} Service | {count} Services
sk_SK: {count} Služba | {count} Služby

en: {count} Spots
sk_SK: {count} Miesta

en: {count} Total
sk_SK: {count} Celkom

en: {count} Week | {count} Weeks
sk_SK: {count} týždeň | {count} týždne

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
sk_SK: {count} stretnutie bolo odstránené. | {count} stretnutia boli odstránené.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
sk_SK: {count} stretnutie nebolo odstránené. | {count} stretnutia neboli odstránené.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
sk_SK: {count} kupón bol odstránený. | {count} kupóny boli odstránené.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
sk_SK: {count} kupón nebol odstránený. | {count} kupóny neboli odstránené.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
sk_SK: {count} zákazník nemohol byť odstránený kvôli budúcim rezerváciám. | {count} zákazníci nemohli byť odstránení kvôli budúcim rezerváciám.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
sk_SK: {count} zákazník bol odstránený. | {count} zákazníci boli odstránení.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
sk_SK: {count} zákazníci neboli importovaní kvôli chýbajúcemu menu, priezvisku, neplatnému e-mailu, telefónnemu číslu alebo kombinácii týchto dôvodov.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
sk_SK: {count} zákazníci s rovnakou e-mailovou adresou už existujú vo vašom zozname zákazníkov. Ak sa rozhodnete prepísať tieto záznamy, niektoré z ich aktuálnych údajov budú nahradené novými informáciami.

en: {count} day | {count} days
sk_SK: {count} deň | {count} dni

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
sk_SK: {count} zamestnanec bol vymazaný. | {count} zamestnanci boli vymazaní.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
sk_SK: {count} zamestnanec nebol vymazaný z dôvodu budúcich rezervácií. | {count} zamestnanci neboli vymazaní z dôvodu budúcich rezervácií.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
sk_SK: {count} rezervácia udalosti bola vymazaná. | {count} rezervácie udalostí boli vymazané.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
sk_SK: {count} rezervácia udalosti nebola vymazaná. | {count} rezervácie udalostí neboli vymazané.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
sk_SK: {count} udalosť bola vymazaná. | {count} udalosti boli vymazané.

en: {count} event | {count} events
sk_SK: {count} udalosť | {count} udalosti

en: {count} hour | {count} hours
sk_SK: {count} hodina | {count} hodiny

en: {count} item selected | {count} items selected
sk_SK: {count} položka vybraná | {count} položky vybrané

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
sk_SK: {count} lokalita bola odstránená. | {count} lokality boli odstránené.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
sk_SK: {count} miesto nebolo odstránené z dôvodu budúcich rezervácií. | {count} miesta neboli odstránené z dôvodu budúcich rezervácií.

en: {count} minute | {count} minutes
sk_SK: {count} minúta | {count} minúty

en: {count} month | {count} months
sk_SK: {count} mesiac | {count} mesiace

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
sk_SK: {count} rezervácia balíka bola odstránená. | {count} rezervácie balíkov boli odstránené.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
sk_SK: {count} rezervácia balíka nebola odstránená. | {count} rezervácie balíkov neboli odstránené.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
sk_SK: {count} balík bol odstránený. | {count} balíky boli odstránené.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
sk_SK: {count} balík nebol odstránený kvôli budúcim rezerváciám. | {count} balíky neboli odstránené kvôli budúcim rezerváciám.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
sk_SK: {count} zdroj bol odstránený. | {count} zdroje boli odstránené.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
sk_SK: {count} zdroj nebol odstránený. | {count} zdroje neboli odstránené.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
sk_SK: {count} služba bola odstránená. | {count} služby boli odstránené.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
sk_SK: {count} služba nebola odstránená. | {count} služby neboli odstránené.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
sk_SK: {count} daň bola odstránená. | {count} dane boli odstránené.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
sk_SK: {count} daň nebola odstránená. | {count} dane neboli odstránené.

en: {count} week | {count} weeks
sk_SK: {count} týždeň | {count} týždne | {count} týždňov

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
sk_SK: {count}x Stretnutie | {count}x Stretnutia | {count}x Stretnutí

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
sk_SK: {successfulImports} z {totalRows} zákazníkov bolo importovaných do vášho zoznamu zákazníkov.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
sk_SK: „Dátum a čas rezervácie“ nastaví limit na základe dátumu, kedy bola rezervácia vytvorená, bez ohľadu na dátum a čas udalosti.<br>Možnosť „Dátum a čas začiatku udalosti“ ho nastaví na základe dátumu a času začiatku udalosti.
