Amelia - en to sv_SE translation catalogue (3411 entries)

en: "Book now" Button Type
sv_SE: "Boka nu"-knapp

en: "Go back" Button Type
sv_SE: "Gå tillbaka"-knappens typ

en: "I'm not a robot" checkbox
sv_SE: "Jag är inte en robot" kryssruta

en: "Paying now" Button Type
sv_SE: Typ av panelknapp

en: "Payment Method" View
sv_SE: Vyn "Betalningsmetod"

en: # of Hours in appointment
sv_SE: # Antal timmar i möte

en: # of appointments
sv_SE: # bokningar

en: # of bookings
sv_SE: # bokningar

en: 'Back' button style
sv_SE: Stil för knappen "Tillbaka"

en: 'Book' button style
sv_SE: Stil för knappen "Bok"

en: 'Book another' button style
sv_SE: Knappstilen för "Boka en till"

en: 'Book now' button style
sv_SE: Knappstilen för "Boka nu"

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
sv_SE: 'Bokningsdatum och tid' sätter gränsen baserat på när bokningen görs, oavsett datum för mötet. 'Mötesdatum och tid' sätter gränsen baserat på det schemalagda mötet i sig.

en: 'Bringing anyone with you' popup
sv_SE: Popup-fönster "Ta med dig vem du vill"

en: 'Cancel' button style
sv_SE: Stil för knappen "Avbryt"

en: 'Change password' button style
sv_SE: Stil för knappen "Ändra lösenord"

en: 'Close' button style
sv_SE: Stil för knappen "Stäng"

en: 'Confirm' button style
sv_SE: Stil för knappen "Bekräfta"

en: 'Continue' button style
sv_SE: Stil för knappen "Fortsätt"

en: 'Customer panel' button style
sv_SE: Knappens stil för "Kundpanel"

en: 'Delete' button style
sv_SE: Stil för knappen "Radera"

en: 'Filter' button style
sv_SE: Stil för knappen "Filter"

en: 'Finish' button style
sv_SE: Stil för knappen "Slutför"

en: 'Join waiting list' button style
sv_SE: Knappstilen för "Gå med i väntelistan"

en: 'Learn more' button
sv_SE: Knappen "Läs mer"

en: 'Learn more' button style
sv_SE: Knappen "Läs mer"

en: 'New Event' button style
sv_SE: Knappstilen för "Ny händelse"

en: 'New appointment' button style
sv_SE: Knappstilen för "Ny tid"

en: 'Read more' button style
sv_SE: Stil för knappen "Läs mer"

en: 'Save changes' button style
sv_SE: Knappen "Spara ändringar"

en: 'Scan e-ticket' button
sv_SE: Knappen "Skanna e-biljett"

en: 'Send' button style
sv_SE: Stil för knappen "Skicka"

en: 'Set password' button style
sv_SE: Knappens stil för "Ange lösenord"

en: 'Sign in' button style
sv_SE: Stil för knappen "Logga in"

en: 'View employee' button style
sv_SE: Knappstilen för "Visa anställd"

en: 'View in package' button
sv_SE: Knappen "Visa i paket"

en: +more
sv_SE: +mer

en: +{count} more
sv_SE: +{count} fler

en: 1/1 width
sv_SE: 1/1 bredd

en: 1/2 width
sv_SE: 1/2 bredd

en: 10h
sv_SE: 10 tim

en: 10min
sv_SE: 10 min

en: 11h
sv_SE: 11 tim

en: 12h
sv_SE: 12 tim

en: 12min
sv_SE: 12 min

en: 15min
sv_SE: 15 min

en: 1 day
sv_SE: 1 dag

en: 1 week
sv_SE: 1 vecka

en: 1 year
sv_SE: 1 år

en: 1h
sv_SE: 1 tim

en: 1h 30min
sv_SE: 1 tim 30 min

en: 1min
sv_SE: 1 min

en: 20min
sv_SE: 20 min

en: 2 days
sv_SE: 2 dagar

en: 2 weeks
sv_SE: 2 veckor

en: 2 years
sv_SE: År

en: 2h
sv_SE: 2 tim

en: 2min
sv_SE: 2 min

en: 30min
sv_SE: 30 min

en: 3 days
sv_SE: 3 dagar

en: 3 months
sv_SE: 3 månader

en: 3 weeks
sv_SE: 3 veckor

en: 3 years
sv_SE: År

en: 3h
sv_SE: 3 tim

en: 45min
sv_SE: 45 min

en: 4 days
sv_SE: 4 dagar

en: 4 weeks
sv_SE: 4 veckor

en: 4h
sv_SE: 4 tim

en: 5 days
sv_SE: 5 dagar

en: 5min
sv_SE: 5 min

en: 6 days
sv_SE: 6 dagar

en: 6 months
sv_SE: 6 månader

en: 6h
sv_SE: 6 tim

en: 8h
sv_SE: 8 tim

en: 9h
sv_SE: 9 tim

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
sv_SE: <p>Den <strong>Amelia</strong> plugin kräver PHP version 5,5 eller högre.</p>

en: AM - Booking view
sv_SE: Bokningsvy

en: AM - Catalog Booking
sv_SE: AM - Katalogbokning

en: AM - Catalog view
sv_SE: Katalogvy

en: AM - Customer Panel
sv_SE: Kundpanel

en: AM - Employee Panel
sv_SE: Medarbetarpanel

en: AM - Events Calendar Booking
sv_SE: AM - Bokning av evenemangskalender

en: AM - Events List Booking
sv_SE: AM - Evenemangslistebokning

en: AM - Events view
sv_SE: Evenemang

en: AM - Search view
sv_SE: Sökvy

en: AM - Step Booking
sv_SE: Steg Bokning

en: API Key
sv_SE: API-nyckel

en: API Key copied to clipboard.
sv_SE: API-nyckel kopierad till urklipp.

en: API base URL:
sv_SE: URL för API-bas:

en: API setup
sv_SE: API-inställningar

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
sv_SE: En procentuell deposition beräknas baserat på det totala bokningspriset. Ett fast belopp kan antingen multipliceras med antalet personer eller tillämpas som ett enda totalbelopp.

en: A server error occurred. Please try again later.
sv_SE: Ett serverfel inträffade. Försök igen senare.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
sv_SE: En enskild bokning kan inkludera flera deltagare (platser).

en: About
sv_SE: Om

en: About Event
sv_SE: Om Händelsen

en: About Package
sv_SE: Om paketet

en: About Service
sv_SE: Lägg till tjänst

en: About event
sv_SE: Om evenemanget

en: About package
sv_SE: Om paketet

en: About service
sv_SE: Om tjänsten

en: About this Event
sv_SE: Beskrivning

en: About this event
sv_SE: Om detta evenemang

en: Accent text
sv_SE: Accenttext

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
sv_SE: Acceptera betalningar för bokningar och tjänster via PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
sv_SE: Acceptera betalningar smidigt genom betalningsgatewayen Mollie.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
sv_SE: Acceptera betalningar via Razorpay, perfekt för indiska företag.

en: Access link
sv_SE: Åtkomstlänk

en: Access link success
sv_SE: Länkåtkomst lyckades

en: Access your financial data in seconds
sv_SE: Få tillgång till dina finansiella data på några sekunder

en: Account ID
sv_SE: Belopp

en: Action
sv_SE: Åtgärd

en: Action-based notification
sv_SE: Åtgärdsbaserad avisering

en: Action Triggered
sv_SE: Åtgärd utlöst

en: Actions
sv_SE: Åtgärder

en: Activate
sv_SE: Aktivera

en: Activate with Envato
sv_SE: Aktivera med Envato

en: Activated with Envato
sv_SE: Aktiverad med Envato

en: Activation
sv_SE: Aktivering

en: Activation settings
sv_SE: Aktiveringsinställningar

en: Active
sv_SE: Aktiv

en: Add
sv_SE: Lägg till

en: Add Attendee
sv_SE: Lägg till deltagare

en: Add Break
sv_SE: Lägg till rast

en: Add Coupon
sv_SE: Lägg till kupong

en: Add Customer
sv_SE: Lägg till kund

en: Add Date
sv_SE: Lägg till datum

en: Add Date Range
sv_SE: Lägg till datumintervall

en: Add Day Off
sv_SE: Lägg till dag av

en: Add Extra
sv_SE: Lägg till extra

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
sv_SE: Lägg till Meta Pixel för att spåra annonskonverteringar och optimera marknadsföringen.

en: Add Period
sv_SE: Lägg till period

en: Add Pricing Category
sv_SE: Lägg till priskategori

en: Add Special Day
sv_SE: Lägg till special Day

en: Add Stripe address fields
sv_SE: Lägg till Stripe-adressfält

en: Add Webhook
sv_SE: Lägg till Webhook

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
sv_SE: Lägg till en Google Analytics-spårningskod på din bokningssida för att få insikter om besökares beteende.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
sv_SE: Lägg till en omdirigerings-URL för fall där en kund försöker boka en tidslucka som redan är upptagen.

en: Add appointment
sv_SE: Lägg till avtalad tid

en: Add booking
sv_SE: Lägg till bokning

en: Add category
sv_SE: Lägg till kategori

en: Add custom field
sv_SE: Lägg till anpassat fält

en: Add custom notification
sv_SE: Lägg till anpassad avisering

en: Add customer
sv_SE: Lägg till kund

en: Add date range
sv_SE: Lägg till datumintervall

en: Add day(s)
sv_SE: Lägg till dag(ar)

en: Add day off
sv_SE: Lägg till ledig dag

en: Add duration
sv_SE: Lägg till varaktighet

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
sv_SE: Lägg till element (knapp, länk ...) ID, som manuellt laddar amelia kortkodsinnehåll

en: Add event
sv_SE: Lägg till händelse

en: Add event attendees
sv_SE: Lägg till deltagare till evenemang

en: Add extra
sv_SE: Lägg till extra

en: Add more Appointments
sv_SE: Lägg till fler möten

en: Add more appointments
sv_SE: Lägg till fler möten

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
sv_SE: Lägg till flera anställda i ditt bokningssystem, hantera deras scheman och tilldela dem tjänster eller evenemang, vilket gör det enkelt att skala upp din verksamhet och samordna ditt team.

en: Add option
sv_SE: Lägg till alternativ

en: Add package
sv_SE: Lägg till paket

en: Add period
sv_SE: Lägg till period

en: Add pricing category
sv_SE: Lägg till priskategori

en: Add rule
sv_SE: Lägg till regel

en: Add services
sv_SE: Lägg till tjänster

en: Add special day
sv_SE: Lägg till specialdag

en: Add to Calendar
sv_SE: Lägg till i kalender

en: Add to calendar
sv_SE: Lägg till i kalender

en: Add tracking
sv_SE: Lägg till spårning

en: Add work hours
sv_SE: Lägg till arbetstimmar

en: Additional information
sv_SE: Ytterligare information

en: Additional people
sv_SE: Ytterligare personer

en: Address
sv_SE: Adress

en: Advanced
sv_SE: Avancerat

en: After
sv_SE: Efter

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
sv_SE: Efter aktivering av kontot kommer prenumeranter att skapas som kunder i Amelia

en: After with space
sv_SE: Efter med utrymme

en: Agencies
sv_SE: Byråer

en: Alert content
sv_SE: Varningsinnehåll

en: Alert message
sv_SE: Varningsmeddelande

en: All
sv_SE: Alla

en: All Locations
sv_SE: Alla Platser

en: All Services
sv_SE: Alla tjänster

en: All appointments are selected
sv_SE: Alla bokningar är valda

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
sv_SE: Alla bokningar kommer att schemaläggas med den status som valts här.

en: All appointments will be selected later
sv_SE: Alla bokningar kommer att väljas senare

en: All assigned services
sv_SE: Alla tilldelade tjänster

en: All bookings
sv_SE: Genomsnittliga bokningar

en: All customers
sv_SE: Alla kunder

en: All employees
sv_SE: Alla medarbetare

en: All events
sv_SE: Alla evenemang

en: All extras
sv_SE: Alla tillägg

en: All locations
sv_SE: Alla platser

en: All packages
sv_SE: Alla paket

en: All services
sv_SE: Alla tjänster

en: All services are booked separately
sv_SE: Alla tjänster bokas separat

en: All services are booked separately.
sv_SE: Varje tjänst bokas för sig.

en: All slots are selected
sv_SE: Alla slots är valda

en: All tickets have already been scanned
sv_SE: Alla biljetter har redan skannats

en: Allow additional people
sv_SE: Tillåt fler personer

en: Allow admin to book appointment at any time
sv_SE: Låt administratören boka möten när som helst

en: Allow admin to book over an existing appointment
sv_SE: Tillåt bokning av väntande avtalade tider

en: Allow booking above maximum capacity
sv_SE: Tillåt bokning över maximal kapacitet

en: Allow booking without a prior login
sv_SE: Tillåt bokning utan föregående inloggning

en: Allow bringing more people
sv_SE: Möjlighet att ta med fler personer

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
sv_SE: Låt kunder säkra bokningar med delbetalning.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
sv_SE: Tillåt kunder och anställda att snabbt logga in med sitt Facebook-konto, vilket gör inloggningsprocessen snabbare, enklare och säkrare.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
sv_SE: Tillåt kunder och anställda att snabbt logga in med sitt Google-konto, vilket gör inloggningsprocessen snabbare, enklare och säkrare.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
sv_SE: Tillåt kunder att boka flera tjänster i en enda transaktion för en smidig upplevelse.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
sv_SE: Tillåt kunder att boka återkommande möten med anpassningsbar frekvens.

en: Allow customers to cancel packages
sv_SE: Låt kunderna avbryta paket

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
sv_SE: Tillåta kunder att schemalägga om sina egna avtalade tider

en: Allow customers to delete their profile
sv_SE: Låt kunder ta bort sin profil

en: Allow customers to pay full amount
sv_SE: Tillåt kunder att betala hela beloppet

en: Allow customers to pay total appointment amount
sv_SE: Låt kunderna betala det totala beloppet för en bokning

en: Allow customers to pay total event amount
sv_SE: Låt kunderna betala det totala beloppet för ett evenemang

en: Allow customers to reschedule their own appointments
sv_SE: Tillåta kunder att schemalägga om sina egna avtalade tider

en: Allow customers to see other attendees
sv_SE: Tillåt kunder att se andra deltagare

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
sv_SE: Låt anställda hantera bokningar och evenemang med lätthet. Anpassa färger för att matcha ditt varumärke och förbättra användarvänligheten.

en: Allow employees to manage customers
sv_SE: Tillåt anställda att hantera kunder

en: Allow employees to manage their appointments
sv_SE: Låt anställda hantera sina möten

en: Allow employees to manage their days off
sv_SE: Låt anställda hantera sina lediga dagar

en: Allow employees to manage their events
sv_SE: Låt anställda hantera sina evenemang

en: Allow employees to manage their schedule
sv_SE: Låt anställda hantera sina scheman

en: Allow employees to manage their services
sv_SE: Låt anställda hantera sina tjänster

en: Allow employees to manage their special days
sv_SE: Låt anställda hantera sina speciella dagar

en: Allow multiple bookings per customer
sv_SE: Tillåt flera bokningar per kund

en: Allow payment via Payment Link
sv_SE: Tillåt betalning via betalningslänk

en: Allow the same customer to book more than once
sv_SE: Tillåt samma kund att boka mer än en gång

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
sv_SE: Tillåt den korta beskrivningen under bokningsformuläret för att stödja Amelia Booking Plugin och sprida information om det.

en: Alpha sender ID
sv_SE: Alfa-avsändar-ID

en: Alpha sender ID can't be empty
sv_SE: Alfa-avsändar-ID får inte vara tomt

en: Already have an account?
sv_SE: Har du redan ett konto?

en: Also cancel and delete future events
sv_SE: Avbryt och ta bort även framtida händelser

en: Also cancel future events
sv_SE: Avboka även framtida evenemang

en: Also delete future events
sv_SE: Ta bort även framtida evenemang

en: Also open future events
sv_SE: Öppna även framtida evenemang

en: Amelia - Booking view
sv_SE: Amelia - Bokningsvy

en: Amelia - Catalog Booking
sv_SE: Amelia - Katalogbokning

en: Amelia - Catalog view
sv_SE: Amelia - Katalogvy

en: Amelia - Customer Panel
sv_SE: Amelia - Kundpanel

en: Amelia - Employee Panel
sv_SE: Amelia - Medarbetarpanel

en: Amelia - Events
sv_SE: Amelia - Evenemang

en: Amelia - Events Calendar
sv_SE: Amelia - Evenemangskalender

en: Amelia - Events List
sv_SE: Amelia - Evenemangslista

en: Amelia - Search view
sv_SE: Amelia - Sökvy

en: Amelia - Step-By-Step Booking
sv_SE: Steg-för-steg bokning

en: Amelia Add to calendar page
sv_SE: Sida för lägg till i kalender

en: Amelia Profile Settings
sv_SE: Inställningar för Amelia-profilen

en: Amelia SMS
sv_SE: Mer från Amelia SMS

en: Amelia Users Settings
sv_SE: Inställningar för Amelia-användare

en: Amount
sv_SE: Belopp

en: An email with details of your booking has been sent to you.
sv_SE: Ett e-postmeddelande med information om din bokning har skickats till dig.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
sv_SE: Ett oväntat fel inträffade. Försök igen senare.

en: Any
sv_SE: Någon

en: Any Employee
sv_SE: Alla anställda

en: Any Employee Option Visibility:
sv_SE: Alla medarbetares synlighetsalternativ:

en: Any Location
sv_SE: Alla platser

en: Apple Calendar
sv_SE: Google Kalender

en: Apple Calendar (Personal)
sv_SE: Apple Kalender (Personlig)

en: Apple Calendar setup
sv_SE: Inställningar för Apple Kalender

en: Application (client) ID
sv_SE: Applikations (klient) ID

en: Application fee amount (%)
sv_SE: Ansökningsavgift (%)

en: Applied for all assigned services
sv_SE: Tillämpad för alla tilldelade tjänster

en: Apply
sv_SE: Tillämpa

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
sv_SE: Tillämpa inställningar för 'Bokning stängd' på alla återkommande evenemang

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
sv_SE: Tillämpa inställningar för 'Bokning öppen' på alla återkommande evenemang

en: Apply Changes to Events
sv_SE: Tillämpa ändringar på evenemang

en: Apply on
sv_SE: Applicera på

en: Apply this to all recurring events
sv_SE: Tillämpa detta på alla återkommande händelser

en: Apply to All Days
sv_SE: Ansök till alla dagar

en: Apply to all days
sv_SE: Tillämpa på alla dagar

en: Apply to future recurring events
sv_SE: Tillämpa på framtida återkommande evenemang

en: Appointment
sv_SE: Bokning

en: Appointment Canceled
sv_SE: Avtalad tid avbruten

en: Appointment Date:
sv_SE: Datum för avtalad tid:

en: Appointment ID
sv_SE: Boknings-ID

en: Appointment Info
sv_SE: Information om bokningen

en: Appointment Repeats
sv_SE: Återkommande bokningar

en: Appointment booked
sv_SE: Tider att boka

en: Appointment can't be rescheduled
sv_SE: Avtalad tid kan inte ombokas

en: Appointment canceled
sv_SE: Mötet är inställt

en: Appointment date
sv_SE: Datum för möte

en: Appointment date & time
sv_SE: Datum och tid för möte

en: Appointment deposit
sv_SE: Deposition för bokning

en: Appointment details
sv_SE: Bokningsdetaljer

en: Appointment duration
sv_SE: Mötets varaktighet

en: Appointment end time
sv_SE: Slut tid för möte

en: Appointment has been created.
sv_SE: Bokningen har skapats.

en: Appointment has been deleted
sv_SE: Avtalad tid har raderats

en: Appointment has been deleted.
sv_SE: Bokningen har tagits bort.

en: Appointment has been rescheduled
sv_SE: Avtalad tid har flyttats

en: Appointment has been saved
sv_SE: Avtalad tid har sparats

en: Appointment has been updated.
sv_SE: Bokningen har uppdaterats.

en: Appointment information
sv_SE: Din bokningsinformation

en: Appointment initial date
sv_SE: Första datum för möte

en: Appointment initial date & time
sv_SE: Första datum och tid för mötet

en: Appointment initial end time
sv_SE: Upptäckt tidpunkt för möte

en: Appointment initial start time
sv_SE: Upptäckt tidpunkt för möte

en: Appointment is removed from the cart.
sv_SE: Avtalad tid tas bort från kund vagnen.

en: Appointment management guide
sv_SE: Guide för hantering av bokningar

en: Appointment not found.
sv_SE: Bokning hittades inte.

en: Appointment note
sv_SE: Bokningsanteckning

en: Appointment note has been updated.
sv_SE: Bokningsanteckningen har uppdaterats.

en: Appointment notes
sv_SE: Noteringar om avtalade tider

en: Appointment price
sv_SE: Utnämnings pris

en: Appointment repeats
sv_SE: Upprepade möten

en: Appointment space name
sv_SE: Bokningsutrymmets namn

en: Appointment start time
sv_SE: Starttid för möte

en: Appointment status
sv_SE: Bokningsstatus

en: Appointment status has been changed to
sv_SE: Mötes status har ändrats till

en: Appointment status has been updated.
sv_SE: Mötesstatus har uppdaterats.

en: Appointment title
sv_SE: Titel på möte

en: Appointments
sv_SE: Bokningar

en: Appointments booked
sv_SE: Tider att boka

en: Appointments from the first package expire on:
sv_SE: Noteringar om avtalade tider:

en: Appointments in this package
sv_SE: Noteringar om avtalade tider

en: Appointments in this service
sv_SE: Lediga tider i denna tjänst

en: Appointments to book
sv_SE: Tider att boka

en: Appointments waiting list
sv_SE: Väntelista för tidsbokningar

en: Approve appointment link
sv_SE: Godkänn länk till möte

en: Approved
sv_SE: Godkänd

en: Are you sure? This action can't be undone.
sv_SE: Är du säker? Den här åtgärden kan inte ångras.

en: Are you sure you want to block this customer?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort denna kund?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
sv_SE: Är du säker på att du vill avbryta och ta bort det här evenemanget?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
sv_SE: Klicka på Bekräfta för att avboka denna bokning!

en: Are you sure you want to cancel this event?
sv_SE: Är du säker på att du vill ställa in det här evenemanget?

en: Are you sure you want to cancel this package?
sv_SE: Är du säker på att du vill radera detta paket?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
sv_SE: Är du säker på att du vill avboka din närvaro?

en: Are you sure you want to close this event?
sv_SE: Är du säker på att du vill stänga det här evenemanget?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort vald deltagare?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort valda deltagare?

en: Are you sure you want to delete these items?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort dessa objekt?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort den här avtalade tiden?

en: Are you sure you want to delete this category?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort denna kategori?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort den här kupongen?

en: Are you sure you want to delete this customer?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort denna kund?

en: Are you sure you want to delete this employee?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort den här medarbetaren?

en: Are you sure you want to delete this event?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort den här händelsen?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort denna evenemangsbokning?

en: Are you sure you want to delete this location?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort den här platsen?

en: Are you sure you want to delete this notification?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort denna avisering?

en: Are you sure you want to delete this package?
sv_SE: Är du säker på att du vill radera detta paket?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort denna paketbokning?

en: Are you sure you want to delete this resource?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort den här tjänsten?

en: Are you sure you want to delete this service?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort den här tjänsten?

en: Are you sure you want to delete this tax?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort den här extra

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort din profil? Du förlorar åtkomst till alla dina bokningar och tillgång till kundpanelen.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
sv_SE: Är du säker på att du vill duplicera den här avtalade tiden?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
sv_SE: Är du säker på att du vill duplicera den här kategorin?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
sv_SE: Är du säker på att du vill duplicera den här kupongen?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
sv_SE: Är du säker på att du vill duplicera den här medarbetaren?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
sv_SE: Är du säker på att du vill kopiera detta evenemang?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
sv_SE: Är du säker på att du vill duplicera den här platsen?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
sv_SE: Är du säker på att du vill duplicera det här paketet?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
sv_SE: Är du säker på att du vill duplicera den här tjänsten?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
sv_SE: Är du säker på att du vill duplicera den här tjänsten?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
sv_SE: Är du säker på att du vill dölja den här kupongen?

en: Are you sure you want to hide this employee?
sv_SE: Är du säker på att du vill dölja medarbetaren?

en: Are you sure you want to hide this event?
sv_SE: Är du säker på att du vill dölja detta evenemang?

en: Are you sure you want to hide this location?
sv_SE: Är du säker på att du vill dölja den här platsen?

en: Are you sure you want to hide this package?
sv_SE: Är du säker på att du vill dölja det här paketet?

en: Are you sure you want to hide this resource?
sv_SE: Är du säker på att du vill dölja den här tjänsten?

en: Are you sure you want to hide this service?
sv_SE: Är du säker på att du vill dölja den här tjänsten?

en: Are you sure you want to hide this tax?
sv_SE: Är du säker på att du vill dölja det här paketet?

en: Are you sure you want to open this event?
sv_SE: Är du säker på att du vill öppna det här evenemanget?

en: Are you sure you want to refund this payment?
sv_SE: Är du säker på att du vill returnera denna betalning?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
sv_SE: Är du säker på att du vill återställa inställningarna för formuläret?

en: Are you sure you want to show this coupon?
sv_SE: Är du säker på att du vill visa den här kupongen?

en: Are you sure you want to show this employee?
sv_SE: Är du säker på att du vill visa medarbetaren?

en: Are you sure you want to show this event?
sv_SE: Är du säker på att du vill visa detta evenemang?

en: Are you sure you want to show this location?
sv_SE: Är du säker på att du vill visa den här platsen?

en: Are you sure you want to show this package?
sv_SE: Är du säker på att du vill visa det här paketet?

en: Are you sure you want to show this resource?
sv_SE: Är du säker på att du vill visa den här tjänsten?

en: Are you sure you want to show this service?
sv_SE: Är du säker på att du vill visa den här tjänsten?

en: Are you sure you want to show this tax?
sv_SE: Är du säker på att du vill visa det här paketet?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
sv_SE: Är du säker på att du vill hoppa över installationen? När du har hoppat över installationen kommer den guidade installationen inte längre att vara tillgänglig. Alla inställningar måste konfigureras senare.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort denna kund?

en: Assigned
sv_SE: Tilldelad

en: Assigned Services
sv_SE: Tilldelade tjänster

en: Attachment
sv_SE: Bilaga

en: Attachment upload path
sv_SE: Sökväg för uppladdning av bifogad fil

en: Attendee
sv_SE: Deltagare

en: Attendee Asc
sv_SE: Deltagare stigande

en: Attendee Desc
sv_SE: Deltagare fallande

en: Attendee code
sv_SE: Deltagarkod

en: Attendee has been saved
sv_SE: Deltagaren har sparats

en: Attendee have been deleted
sv_SE: Deltagare har tagits bort

en: Attendee have not been deleted
sv_SE: Deltagare har inte tagits bort

en: Attendees
sv_SE: Deltagare

en: Attendees Allowed
sv_SE: Deltagarkod

en: Attendees Export Format
sv_SE: Exportformat för deltagare

en: Attendees have been deleted
sv_SE: Deltagare har tagits bort

en: Attendees have not been deleted
sv_SE: Deltagare har inte tagits bort

en: Auto-Reply Message
sv_SE: Automatiskt svarmeddelande

en: Auto-approve booking after payment
sv_SE: Automatiskt godkännande av bokning efter betalning

en: Auto-fill your details using:
sv_SE: Fyll i dina uppgifter automatiskt med:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
sv_SE: Automatisera kommunikationen med aviseringar som utlöses av bokningsstatus, tid eller anpassade regler

en: Automated invoices for a smoother payment experience
sv_SE: Automatiserade fakturor för en smidigare betalningsupplevelse

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
sv_SE: Beräkna och tillämpa skatter automatiskt för smidig efterlevnad och korrekt fakturering.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
sv_SE: Beräkna och tillämpa skatter automatiskt på dina tjänster och evenemang, vilket säkerställer korrekt fakturering och problemfri efterlevnad vid varje transaktion.

en: Automatically create Amelia Customer user
sv_SE: Skapa automatiskt Amelia kund användare

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
sv_SE: Skapa automatiskt Amelia kund användare

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
sv_SE: Skapa automatiskt Zoom-möten för bokningar och meddela kunder och anställda.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
sv_SE: Skapa fakturor automatiskt för varje bokning, vilket gör betalningar enklare, mer transparenta och helt strömlinjeformade för både dig och dina kunder.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
sv_SE: Uppdatera automatiskt bokningsstatusen till "Godkänd" efter att en betalning har genomförts via betalningslänken.

en: Availability
sv_SE: Tillgänglighet

en: Available
sv_SE: Tillgänglig

en: Available date background
sv_SE: Tillgängligt datum bakgrund

en: Available date text
sv_SE: Tillgängligt datumtext

en: Available from Pro license
sv_SE: Tillgängliga bilder

en: Available from Standard license
sv_SE: Tillgängliga bilder

en: Available from Starter license
sv_SE: Tillgängliga bilder

en: Available in Elite licence
sv_SE: Även tillgänglig i paket

en: Available in package
sv_SE: Även tillgänglig i paket

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
sv_SE: Undvik dubbelbokningar genom att automatiskt samordna delade rum, utrustning eller verktyg.

en: Away
sv_SE: Bortalag

en: Back
sv_SE: Tillbaka

en: Back button
sv_SE: Tillbaka-knapp

en: Back to
sv_SE: Tillbaka till

en: Back to appointments
sv_SE: Tillbaks till bokningar

en: Back to packages
sv_SE: Tillbaka till paket

en: Back to recurring settings
sv_SE: Visa återkommande händelser

en: Background
sv_SE: Bakgrund

en: Background Color
sv_SE: Bakgrundsfärg

en: Background Gradient Angle
sv_SE: Vinkel på bakgrundstoning

en: Background Gradient Color 1
sv_SE: Toningsfärg 1

en: Background Gradient Color 2
sv_SE: Toningsfärg 2

en: Badge
sv_SE: Märke

en: Badge color
sv_SE: Märkesfärg

en: Badge label
sv_SE: Märkesetikett

en: Badges setup
sv_SE: Inställning av märken

en: Balance
sv_SE: Balans

en: Base Price:
sv_SE: Grundpris:

en: Basic
sv_SE: Grundläggande

en: Beauty
sv_SE: Skönhet

en: Before
sv_SE: Före

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
sv_SE: Innan du aktiverar alternativet för återkommande, se till att alla obligatoriska fält är ifyllda, inklusive tjänst, anställd, datum, tid och plats (om tillämpligt).

en: Before with space
sv_SE: Innan med utrymme

en: Begins
sv_SE: Börjar

en: Birthday
sv_SE: Födelsedatum

en: Birthday greeting
sv_SE: Födelsedagshälsning

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
sv_SE: Blockera bokningstider som överlappar med upptagna händelser i medarbetarens Outlook-kalender.

en: Block customer
sv_SE: Blockera kund

en: Blog
sv_SE: Blogg

en: Body text
sv_SE: Brödtext

en: Book
sv_SE: Boka

en: Book Appointment
sv_SE: Boka tid

en: Book Now
sv_SE: Boka

en: Book Package
sv_SE: Boka paket

en: Book This Package
sv_SE: Boka detta paket

en: Book This Service
sv_SE: E-posttjänst

en: Book another
sv_SE: Boka

en: Book appointment
sv_SE: Boka tid

en: Book event
sv_SE: Boka event

en: Book next appointment
sv_SE: Boka nästa tid

en: Book now
sv_SE: Bestill nå

en: Book option on employee dialog
sv_SE: Bokningsalternativ i dialogrutan för anställda

en: Book package
sv_SE: Bokpaket

en: Book subtab name
sv_SE: Namn på underfältet Bok

en: Book this event
sv_SE: Boka kurs

en: Book this service
sv_SE: Boka denna tjänst

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
sv_SE: Boka tidsbaserade möten med konfigurerbara varaktigheter, priser och tillgänglighet.

en: Booked
sv_SE: Bokad

en: Booked Appointments
sv_SE: Bokade möten

en: Booked customer (full name, email, phone)
sv_SE: Bokad kund (fullständigt namn, e-postadress, telefonnummer)

en: Booking
sv_SE: Bokning

en: Booking #{count}
sv_SE: Bokning #{count}

en: Booking Appointment
sv_SE: Boka tid

en: Booking Approved with Issues
sv_SE: Bokning godkänd med problem

en: Booking Canceled
sv_SE: Bokningen avbokad

en: Booking Closes
sv_SE: Bokningen stänger

en: Booking Closes Asc
sv_SE: Bokning stänger stigande

en: Booking Closes Desc
sv_SE: Bokning stänger fallande

en: Booking Confirmed
sv_SE: Bokningen bekräftad

en: Booking Details
sv_SE: Bokningsdetaljer

en: Booking Failed
sv_SE: Bokningen misslyckades

en: Booking Form
sv_SE: Bokning

en: Booking Forms 1.0
sv_SE: Bokningsformulär 1.0

en: Booking ID
sv_SE: Bokning

en: Booking Opens
sv_SE: Bokningen öppnar

en: Booking Opens Asc
sv_SE: Bokning öppnar stigande

en: Booking Opens Desc
sv_SE: Bokning öppnar fallande

en: Booking Overview
sv_SE: Bokningsöversikt

en: Booking Processed
sv_SE: Bokning behandlad

en: Booking Rejected
sv_SE: Bokningen avvisad

en: Booking added
sv_SE: Bokning tillagd

en: Booking can't be canceled
sv_SE: Denna tid kan inte bokas av

en: Booking canceled
sv_SE: Bokning avbokad

en: Booking closes
sv_SE: Bokningen stänger

en: Booking closes when event starts
sv_SE: Bokningen stänger när evenemanget startar

en: Booking date
sv_SE: Bokningsdatum

en: Booking form on customer profile enabled
sv_SE: Bokningsformulär på kundprofilen aktiverat

en: Booking form on employee profile enabled
sv_SE: Bokningsformuläret på medarbetarens profil aktiverat

en: Booking form tab enabled
sv_SE: Fliken Bokningsformulär aktiverad

en: Booking form type
sv_SE: Typ av bokningsformulär

en: Booking form type on employee profile page
sv_SE: Typ av bokningsformulär på medarbetarens profilsida

en: Booking has been updated.
sv_SE: Bokningen har uppdaterats.

en: Booking invoice
sv_SE: Bokningsfaktura

en: Booking is canceled
sv_SE: Bokningen inställd

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
sv_SE: Det gick inte att inaktivera plugin. Försök igen senare.

en: Booking is unavailable
sv_SE: Bokning är inte tillgänglig

en: Booking not found
sv_SE: Boka start

en: Booking not paid
sv_SE: Bokningspris

en: Booking on employee page tab name
sv_SE: Fliktitel för bokning på medarbetarsidan

en: Booking opens
sv_SE: Bokningen öppnar

en: Booking opens immediately
sv_SE: Bokningen öppnar omgående

en: Booking price
sv_SE: Bokningspris

en: Booking rescheduled
sv_SE: Bokning ombokad

en: Booking source
sv_SE: Bokningskälla

en: Booking start
sv_SE: Bokning startar

en: Booking status changed
sv_SE: Bokningsstatus ändrad

en: Booking status has been changed to
sv_SE: Bokningsstatus har ändrats till

en: Booking tab name
sv_SE: Namn på bokningsfliken

en: Booking time slots will depend on the service duration
sv_SE: Bokningstiderna beror på tjänstens varaktighet.

en: Booking type
sv_SE: Bokningstyp

en: Bookings
sv_SE: Bokningar

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
sv_SE: Öka engagemanget genom att nå kunder direkt på en plattform som de använder varje dag.

en: Boost revenue with bundled service packages
sv_SE: Öka intäkterna med paketerade tjänstepaket

en: Boost revenue with valuable extras
sv_SE: Öka intäkterna med värdefulla tillägg

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
sv_SE: Öka teamets produktivitet med automatiska uppdateringar och färre manuella uppgifter.

en: Border color
sv_SE: Kantfärg

en: Break Hours
sv_SE: Raster

en: Breaks
sv_SE: Bryter

en: Bringing Anyone With You
sv_SE: Tar du någon med dig

en: Bringing anyone with you
sv_SE: Ta med dig vem som helst

en: Bringing anyone with you?
sv_SE: Att ta med dig någon?

en: Buffer Time
sv_SE: Bufferttid

en: Buffer Time After: {value}
sv_SE: Buffertid efter: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
sv_SE: Buffertid före: {value}

en: Buffer time after
sv_SE: Bufferttid efter

en: Buffer time before
sv_SE: Bufferttid före

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
sv_SE: Skapa skräddarsydda formulär för tjänster, evenemang och kundprofiler med hjälp av anpassade fält. Samla in exakt den information du behöver med kryssrutor, textfält och mer, och förvandla varje bokning och registrering till en effektiv intagsprocess.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
sv_SE: Samla flera bokningar eller tjänster till rabatterade priser för att uppmuntra kunder att boka mer.

en: Busy
sv_SE: Upptagen

en: Busy slots
sv_SE: Upptagen

en: Button
sv_SE: Knapp

en: Button Type
sv_SE: Knapptyp

en: Button style
sv_SE: Knappstil

en: Buttons
sv_SE: Knappar

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
sv_SE: Genom att boka denna tidslucka kommer du att boka en tid ovanpå en befintlig gruppbokning!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
sv_SE: Genom att boka denna tid bokar du tid inom ett paket utöver befintlig grupptid!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
sv_SE: Genom att ange ditt telefonnummer godkänner du att få meddelanden via WhatsApp

en: Calculated
sv_SE: Beräknad

en: Calculated package price
sv_SE: Beräknat paketpris

en: Calendar
sv_SE: Kalender

en: Camera not supported by this browser.
sv_SE: Kameran stöds inte av den här webbläsaren.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
sv_SE: Kamerabehörighet nekades. Vänligen tillåt kameratillgång och försök igen.

en: Cancel
sv_SE: Avbryt

en: Cancel Appointment
sv_SE: Avbryt bokning

en: Cancel Event
sv_SE: Annullera evenemang

en: Cancel Package
sv_SE: Avbruten

en: Cancel and Delete
sv_SE: Avbryt och ta bort

en: Cancel appointment
sv_SE: Avbryt möte

en: Cancel appointment link
sv_SE: Länk för att avboka möte

en: Cancel event
sv_SE: Avbryt händelse

en: Cancel event link
sv_SE: Avbryt evenemangslänk

en: Cancel following
sv_SE: Avbryt följande

en: Cancel package
sv_SE: Avbryt paket

en: Canceled
sv_SE: Avbruten

en: Canceled By Admin
sv_SE: Avbokat av administratör

en: Canceled By Attendee
sv_SE: Avbokat av deltagare

en: Canceled by admin
sv_SE: Avbruten av administratören

en: Canceled by attendee
sv_SE: Avbokad av deltagare

en: Cancellation Failed
sv_SE: Avbokningen misslyckades

en: Cancelled
sv_SE: Avbruten

en: Capacity
sv_SE: Kapacitet

en: Capacity:
sv_SE: Kapacitet:

en: Card
sv_SE: Kort

en: Card color
sv_SE: Kortfärg

en: Card content
sv_SE: Kortinnehåll

en: Card field
sv_SE: Kortfält

en: Card number
sv_SE: Kortnummer

en: Card payment
sv_SE: Kortbetalning

en: Cards
sv_SE: Kort

en: Cards and buttons
sv_SE: Kort och knappar

en: Carrier
sv_SE: Operatör

en: Cart
sv_SE: Varukorg

en: Cart appointments details
sv_SE: Väntande tidsbeställningar

en: Cart description
sv_SE: Beskrivning av tjänsten

en: Cart purchased
sv_SE: Kundvagn köpt

en: Catalog
sv_SE: Katalog

en: Catalog Booking
sv_SE: Katalogbokning

en: Catalog Booking Form
sv_SE: Katalog bokningsformulär

en: Catalog Package
sv_SE: Katalogpaket

en: Catalog Service
sv_SE: Katalogtjänst

en: Categories
sv_SE: Kategorier

en: Categories positions updated successfully.
sv_SE: Kategoripositioner uppdaterades framgångsrikt.

en: Categories sidebar
sv_SE: Kategorier i sidofältet

en: Category
sv_SE: Kategori

en: Category:
sv_SE: Kategori:

en: Category ID
sv_SE: Kategori-ID

en: Category Input Field
sv_SE: Namn på plats

en: Category has been created.
sv_SE: Kategorin har skapats.

en: Category has been deleted.
sv_SE: Kategorin har raderats.

en: Category has been updated.
sv_SE: Kategorin har uppdaterats.

en: Category name
sv_SE: Kategorinamn

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
sv_SE: Centralisera schemaläggningen för alla filialer för en tydligare och enklare hantering

en: Change Password
sv_SE: Ändra lösenord

en: Change colors
sv_SE: Ändra färger

en: Change group status
sv_SE: Ändra grupp status

en: Change password
sv_SE: Ändra lösenord

en: Charge type
sv_SE: Typ av utlösare

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
sv_SE: Kontrol lera kundens namn för befintlig e-post när du bokar

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
sv_SE: Markera den här rutan för att generera en betalningslänk.<br> För att inkludera den i meddelandet, lägg till platshållaren för betalningslänken.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
sv_SE: Markera den här kryss rutan om du vill att kunden ska<br>få ett e-postmeddelande om den schemalagda avtalade tiden.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
sv_SE: Markera den här kryss rutan om du vill att kunden ska<br>få ett e-postmeddelande om den schemalagda avtalade tiden.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
sv_SE: Markera det här alternativet om du vill att insättningsbeloppet<br> ska multipliceras med antalet<br> personer som kunderna lägger till i avsnittet<br> "Ta någon med dig".

en: Check this option if you want to create recurring appointments
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill tillåta dina kunder att schemalägga om sina egna avtalade tider

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
sv_SE: Markera det här alternativet om du vill att dina<br> kunder ska kunna välja<br> om de vill betala hela beloppet<br> eller bara en insättning. Om du inte kryssar för detta alternativ har<br> kunderna endast möjlighet att betala med insättning<br>.

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
sv_SE: Markera det här alternativet om du vill att dina kunder ska kunna välja om de vill betala hela beloppet eller bara en deposition. Om det inte är markerat, kommer kunderna endast att kunna betala depositionen under bokningsprocessen.

en: Check your email
sv_SE: Ange din e-postadress

en: Checkbox
sv_SE: Kryssruta

en: Checked in
sv_SE: Incheckad

en: Checkout
sv_SE: Kassa

en: Choose Apple Calendar
sv_SE: Välj Apple Kalender

en: Choose Category
sv_SE: Välj kategori

en: Choose Date and Time
sv_SE: Välj datum och tid

en: Choose Package
sv_SE: Välj Paket

en: Choose Service
sv_SE: Välj tjänst

en: Choose a Form
sv_SE: Välj ett formulär

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
sv_SE: Välj en valuta som ska användas för alla prisbaserade inställningar.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
sv_SE: Välj ett formulär som du vill anpassa. Formuläret Steg-för-steg 2.0 är den nya och förbättrade versionen som ger dig bättre design och användarupplevelse samt högre hastighet.

en: Choose a group service
sv_SE: Välj en grupp tjänst

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
sv_SE: Välj ett tidsintervall som ska användas när du definierar alla tidsbaserade inställningar.

en: Choose date and time
sv_SE: Välj datum och tid

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
sv_SE: Välj hur Amelia föreslår ett alternativt datum när det valda återkommande datumet inte har några tillgängliga tidsluckor.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
sv_SE: Välj hur data från anpassade fält skickas vid gruppbokningar.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
sv_SE: Välj hur betalningar hanteras för återkommande bokningar. Om betalning endast tas för den första, betalas de återstående bokningarna på plats.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
sv_SE: Välj hur återkommande bokningar kan göras. 'Inaktiverad' stänger av återkommande bokningar, medan 'Alla' tillåter kunder att välja mellan tillgängliga återkommande alternativ.

en: Choose layout version
sv_SE: Välj platshållare

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
sv_SE: Välj det fakturaformat som kommer att användas i aviseringar och på kundpanelen.

en: Choose time you want to repeat appointment
sv_SE: Välj tid att upprepa bokningen

en: Choose when the repeating ends
sv_SE: Välj när upprepning slutar

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
sv_SE: Välj om du vill hantera tjänster, evenemang eller båda.

en: Choosing layout of first step in step by step form
sv_SE: Välj layout för första steget i steg-för-steg-formuläret

en: Class
sv_SE: Klass

en: Clear
sv_SE: Rensa

en: Clear filters
sv_SE: Rensa filter

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
sv_SE: Klicka på "Konfigurera" för att redigera texten som kommer att visas när denna platshållare används i notifikationer.

en: Click + Service below to get started.
sv_SE: Klicka på + Tjänst nedan för att komma igång.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
sv_SE: Klicka på aktiveringslänken i e-postmeddelandet vi skickade till

en: Click to upload
sv_SE: Klicka för att ladda upp

en: Client ID
sv_SE: Klient ID

en: Client ID and secret
sv_SE: Klient-ID och hemlig kod

en: Client Time:
sv_SE: Klient tid:

en: Client secret
sv_SE: Klienthemlighet

en: Close
sv_SE: Stäng

en: Close Event
sv_SE: Stäng evenemanget

en: Close Event after certain minimum is reached
sv_SE: Stäng evenemanget när ett visst minimum har uppnåtts

en: Close event when minimum capacity is reached
sv_SE: Stäng evenemanget när minsta kapacitet är uppnådd

en: Closed
sv_SE: Stängd

en: Closes at
sv_SE: Stänger kl

en: Closes on
sv_SE: Stänger den

en: Closes on:
sv_SE: Stänger den:

en: Code
sv_SE: Kod

en: Collapse all
sv_SE: Minimera alla

en: Collapse menu
sv_SE: Komprimera menyn

en: Collect the information your business truly needs
sv_SE: Samla in den information som ditt företag verkligen behöver

en: Color
sv_SE: Färg

en: Colors
sv_SE: Färger

en: Colors & Fonts
sv_SE: Färger & typsnitt

en: Comma-dot
sv_SE: Komma-punkt

en: Comma (,)
sv_SE: Komma (,)

en: Company
sv_SE: Företag

en: Company Days off
sv_SE: Företags dagar av

en: Company Email:
sv_SE: Företagsnamn:

en: Company Phone:
sv_SE: Företagstelefon:

en: Company VAT number
sv_SE: Företagets momsnummer

en: Company address
sv_SE: Företagsadress

en: Company days off
sv_SE: Företagets lediga dagar

en: Company email
sv_SE: Företagets e-post

en: Company name
sv_SE: Företagsnamn

en: Company phone
sv_SE: Företags telefon

en: Company website
sv_SE: Företagets hemsida

en: Compared to previous range
sv_SE: Jämfört med föregående period

en: Complete booking with payment
sv_SE: Slutför bokning med betalning

en: Complete booking without payment
sv_SE: Slutför bokning utan betalning

en: Completed
sv_SE: Slutförd

en: Configuration
sv_SE: Konfiguration

en: Configure
sv_SE: Bekräfta

en: Configure notifications for waiting list updates
sv_SE: Konfigurera aviseringar för uppdateringar av väntelistan

en: Configure placeholder
sv_SE: Konfigurera platshållare

en: Configure the cart appointments details placeholder.
sv_SE: Konfigurera platshållaren för detaljer om korgbokningar.

en: Configure the group appointment details placeholder.
sv_SE: Konfigurera platshållaren för detaljer om gruppbokningar.

en: Configure the group event details placeholder.
sv_SE: Konfigurera platshållaren för detaljer om grupphändelser.

en: Configure the package appointments details placeholder.
sv_SE: Konfigurera platshållaren för detaljer om paketbokningar.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
sv_SE: Konfigurera platshållaren för detaljer om återkommande bokningar.

en: Configure waiting list for appointments
sv_SE: Konfigurera väntelista för bokningar

en: Confirm
sv_SE: Bekräfta

en: Congratulations
sv_SE: Grattis

en: Congratulations!
sv_SE: Grattis!

en: Connect
sv_SE: Anslut

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
sv_SE: Anslut API:er enkelt för smidiga, integrerade arbetsflöden.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sv_SE: Anslut Apple-kalendrar för att synkronisera dina personliga och professionella händelser, tillsammans med dina anställdas.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sv_SE: Anslut Google-kalendrar för att synkronisera dina personliga och professionella händelser, tillsammans med dina anställdas.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
sv_SE: Anslut Outlook-kalendrar för att synkronisera dina personliga och professionella händelser, tillsammans med dina anställdas.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
sv_SE: Anslut medarbetarnas kalendrar, mötesverktyg och andra integrationer för att hålla scheman perfekt synkroniserade och kommunikationen smidig i hela teamet.

en: Connect to Apple Calendar
sv_SE: Anslut till Apple Kalender

en: Connect to your personal Apple Calendar
sv_SE: Anslut till din personliga Apple Kalender

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
sv_SE: Anslut med webbappar för att automatisera meddelanden och skicka uppdateringar till anpassade URL:er.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
sv_SE: Anslut din Google-kalender för att<br/>automatiskt lägga alla dina<br/> bokningar i din kalender.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
sv_SE: Anslut ditt personliga Zoom-konto för att hålla virtuella möten och chattar.

en: Connected
sv_SE: Ansluten

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sv_SE: Anslutning till Apple Kalender är inte tillgänglig. Vänligen kontakta en administratör för hjälp.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sv_SE: Anslutning till Google Kalender är inte tillgänglig. Vänligen kontakta en administratör för hjälp.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
sv_SE: Anslutning till Outlook Kalender är inte tillgänglig. Vänligen kontakta en administratör för hjälp.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
sv_SE: Anslutning till Stripe är inte tillgänglig. Vänligen kontakta en administratör för hjälp.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
sv_SE: Anslutning till Zoom är inte tillgänglig. Vänligen kontakta en administratör för hjälp.

en: Consulting
sv_SE: Konsulttjänster

en: Contact message
sv_SE: Kontaktmeddelande

en: Contact support.
sv_SE: Kontakta supporten.

en: Content
sv_SE: Innehåll

en: Content Text Color
sv_SE: Textfärg

en: Content area
sv_SE: Innehållsområde

en: Content placeholders
sv_SE: Innehållsplatshållare

en: Continue
sv_SE: Fortsätt

en: Continue Booking
sv_SE: Fortsätt boka

en: Continue setup
sv_SE: Fortsätt installationen

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
sv_SE: Kopiera din API-nyckel nu, eftersom den inte kommer att vara synlig igen.

en: Cost
sv_SE: Kostnad

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
sv_SE: Kunde inte ta bort kategorin. Denna kategori har tjänster tillgängliga för bokning i köpt paket.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
sv_SE: Kunde inte ta bort kategorin. Denna kategori har tjänster med {count} framtida bokning. | Kunde inte ta bort kategorin. Denna kategori har tjänster med {count} framtida bokningar.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
sv_SE: Kunde inte ta bort tjänst. Denna tjänst har {count} bokning i framtiden. | Kunde inte ta bort tjänst. Denna tjänst har {count} bokningar i framtiden.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
sv_SE: Kunde inte ta bort användare. Denna användare har {count} bokning i framtiden. | Kunde inte ta bort användare. Denna användare har {count} bokningar i framtiden.

en: Count Once
sv_SE: Räkna en gång

en: Count per Person
sv_SE: Räkna per person

en: Count time from
sv_SE: Räkna tid från

en: Country
sv_SE: Belopp

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
sv_SE: Räknar en primär kund plus eventuella ytterligare personer som de lägger till.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
sv_SE: Räknar det totala antalet personer som har angetts, inklusive huvudkunden.

en: Coupon
sv_SE: Kupong

en: Coupon Details
sv_SE: Kupongdetaljer

en: Coupon Limit Reached
sv_SE: Kupongens gräns uppnådd

en: Coupon code
sv_SE: Rabattkod

en: Coupon field
sv_SE: Kupongfält

en: Coupon has been created.
sv_SE: Kupongen har skapats.

en: Coupon has been deleted.
sv_SE: Kupongen har raderats.

en: Coupon has been hidden.
sv_SE: Kupongen har dolts.

en: Coupon has been updated.
sv_SE: Kupongen har uppdaterats.

en: Coupon is now visible.
sv_SE: Kupongen är nu synlig.

en: Coupon limit reached
sv_SE: Kuponggränsen har nåtts

en: Coupon needs to have discount or deduction
sv_SE: Kupong måste ha rabatt eller avdrag

en: Coupon segment
sv_SE: Kupongsegment

en: Coupons
sv_SE: Kuponger

en: Coupons overview
sv_SE: Översikt över kuponger

en: Coupons setup
sv_SE: Kuponginställningar

en: Create Amelia Customers
sv_SE: Skapa kund

en: Create Amelia Employees
sv_SE: Skapa medarbetare

en: Create Appointments list
sv_SE: Lista över avtalade tider

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
sv_SE: Skapa kunder från WP-användare med Amelia-kundroll

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
sv_SE: Skapa medarbetare från WP-användare med Medarbetar-roll

en: Create New
sv_SE: Skapa ny

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
sv_SE: Skapa en rabattkod som kunder kan ange vid bokning för att få rabatt.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
sv_SE: Skapa och hantera återkommande evenemang med anpassningsbara scheman för flexibilitet och bekvämlighet.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
sv_SE: Skapa anpassade aviseringar som utlöses baserat på bokningsstatus eller schemalagda påminnelser, så att kunder och anställda hålls informerade vid exakt rätt tidpunkt.

en: Create employee
sv_SE: Skapa anställd

en: Create event
sv_SE: Skapa händelse

en: Create meetings for pending appointments
sv_SE: Skapa möten för väntande avtalade tider

en: Create new
sv_SE: Skapa ny

en: Create new badge
sv_SE: Skapa nytt emblem

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
sv_SE: Skapa onlineklassrum automatiskt för varje bokad tid eller händelse.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
sv_SE: Skapa resurser som rum eller stolar som kan delas mellan tjänster, platser och medarbetare.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
sv_SE: Skapa rum, utrustning eller andra resurser som kan delas mellan anställda, tjänster eller platser, så att kunderna endast ser tidsluckor när allt de behöver verkligen är tillgängligt.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
sv_SE: Skapa schemalagda evenemang med fasta datum, priser och kapacitet.

en: Create service
sv_SE: Skapa tjänst

en: Create spaces for pending appointments
sv_SE: Skapa utrymme för väntande bokningar

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
sv_SE: Skapa unika kupongkoder som kunderna kan lösa in vid bokning – erbjud rabatter eller till och med gratisbesök för att öka engagemanget, nöjdheten och försäljningen.

en: Created On
sv_SE: Skapad

en: Created on
sv_SE: Skapad den

en: Credit Card
sv_SE: Kreditkort

en: Credit minimum to send reminder
sv_SE: Kreditminimum för att skicka påminnelse

en: Credit or debit card:
sv_SE: Kredit-eller betalkort:

en: Currency
sv_SE: Valuta

en: Current Password
sv_SE: Aktuellt lösen ord:

en: Current password
sv_SE: Nuvarande lösenord

en: Custom
sv_SE: Anpassad

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
sv_SE: Anpassade/vanliga prisjusteringar är inte tillåtna för evenemang med bekräftade deltagare.

en: Custom Address
sv_SE: Anpassad adress

en: Custom Color
sv_SE: Anpassad färg

en: Custom Duration & Pricing
sv_SE: Anpassad varaktighet och prissättning

en: Custom Field
sv_SE: Anpassat fält

en: Custom Fields
sv_SE: Anpassade fält

en: Custom Pricing
sv_SE: Anpassad Prissättning

en: Custom address
sv_SE: Anpassad adress

en: Custom currency symbol
sv_SE: Anpassad valutasymbol

en: Custom field
sv_SE: Anpassat fält

en: Custom field has been added
sv_SE: Anpassat fält har lagts till

en: Custom field has been deleted.
sv_SE: Anpassat fält har tagits bort.

en: Custom field has been saved
sv_SE: Det anpassade fältet har sparats

en: Custom fields
sv_SE: Anpassade fält

en: Custom fields delivery
sv_SE: Leverans av anpassade fält

en: Custom fields have been updated.
sv_SE: Anpassade fält har uppdaterats.

en: Custom fields setup
sv_SE: Inställningar för anpassade fält

en: Custom font family
sv_SE: Anpassad teckensnittsfamilj

en: Custom notification
sv_SE: Anpassad avisering

en: Custom notifications
sv_SE: Anpassade aviseringar

en: Custom pricing
sv_SE: Anpassad prissättning

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
sv_SE: Anpassade prispunkter kommer att åsidosätta värdet Maximalt tillåtna prispunkter.

en: Custom service duration
sv_SE: Anpassad servicetid

en: Customer
sv_SE: Kund

en: Customer(s)
sv_SE: Kund (er)

en: Customer Asc
sv_SE: Kund stigande

en: Customer Desc
sv_SE: Kund fallande

en: Customer Panel
sv_SE: Åtkomst till kundpanel

en: Customer Panel Page URL
sv_SE: Kundpanelsidan URL

en: Customer Profile
sv_SE: Kundprofil

en: Customer configuration
sv_SE: Kundkonfiguration

en: Customer details
sv_SE: Kunduppgifter

en: Customer email
sv_SE: Kundens e-post

en: Customer filter
sv_SE: Kundfilter

en: Customer first name
sv_SE: Kundens förnamn

en: Customer full name
sv_SE: Kundens fullständiga namn

en: Customer has already booked this appointment
sv_SE: Du har redan bokat denna avtalad tid

en: Customer has been blocked.
sv_SE: Kunden har blockerats.

en: Customer has been created.
sv_SE: Kunden har skapats.

en: Customer has been deleted.
sv_SE: Kunden har raderats.

en: Customer has been unblocked.
sv_SE: Kunden har avblockerats.

en: Customer has been updated.
sv_SE: Kunden har uppdaterats.

en: Customer information
sv_SE: Kundinformation

en: Customer last name
sv_SE: Kundens efter namn

en: Customer name
sv_SE: Kundens namn

en: Customer note
sv_SE: Kundanteckning

en: Customer note has been added.
sv_SE: Kundanteckning har lagts till.

en: Customer note has been updated.
sv_SE: Kundanteckning har uppdaterats.

en: Customer panel
sv_SE: Kundpanel

en: Customer panel access link
sv_SE: Länk till kundpanelen

en: Customer phone
sv_SE: Kund telefon

en: Customer plus additional people
sv_SE: Kund plus ytterligare personer

en: Customer setup
sv_SE: Kundinställning

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
sv_SE: Kunden kommer att omdirigeras till denna URL när han schemalägger utnämningen.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
sv_SE: Kunden kommer att omdirigeras till denna URL när han schemalägger utnämningen.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
sv_SE: Kunden kommer att omdirigeras till denna URL när han schemalägger utnämningen.

en: Customers
sv_SE: Kunder

en: Customers detected in file:
sv_SE: Kunder upptäckta i filen:

en: Customers imported from file:
sv_SE: Kunder importerade från filen:

en: Customers in Waiting list
sv_SE: Kunder i väntelistan

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
sv_SE: Kunderna kommer att omdirigeras till denna URL efter att de har bokat ett evenemang.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
sv_SE: Kunder kommer att omdirigeras till denna URL efter att ha bokat en tid.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
sv_SE: Kunder kommer att omdirigeras till denna URL efter att de har slutfört sin betalning.

en: Customize
sv_SE: Anpassa

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
sv_SE: Anpassa varje interaktion genom att samla in rätt information för tjänster, evenemang och kundregister.

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
sv_SE: Anpassa erbjudanden efter specifika tjänster och tillgodose olika kundbehov

en: Daily
sv_SE: Dagligen

en: Daily occupancy
sv_SE: Daglig beläggning

en: Danger button background color
sv_SE: Bakgrundsfärg för varningsknapp

en: Danger button text color
sv_SE: Färg på texten på varningsknappen

en: Dark Theme
sv_SE: Mörkt tema

en: Dashboard
sv_SE: Kontrollpanel

en: Data that remains unchanged:
sv_SE: Data som förblir oförändrad:

en: Data to be updated:
sv_SE: Data som ska uppdateras:

en: Date
sv_SE: Datum

en: Date:
sv_SE: Datum:

en: Date & Time
sv_SE: Datum & Tid

en: Date & time
sv_SE: Datum & tid

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
sv_SE: Datum och tid för evenemanget med länkar för att ansluta till Lesson Space

en: Date Asc
sv_SE: Datum stigande

en: Date Desc
sv_SE: Datum fallande

en: Date Purchased Asc
sv_SE: Inköpsdatum stigande

en: Date Purchased Desc
sv_SE: Inköpsdatum fallande

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
sv_SE: Datumintervall som inte har angivits kommer att använda standardpriset från biljettkategorin.

en: Date and Time
sv_SE: Datum och tid

en: Date and time
sv_SE: Datum och tid

en: Date of Birth
sv_SE: Födelsedatum

en: Date of birth
sv_SE: Födelsedatum

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
sv_SE: Födelsedatum måste vara i samma format som valt i dina WP-inställningar. Om ett datumformat med komma används, ska datumen vara inom citattecken.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
sv_SE: Datum för evenemang med länkar till Lesson Space

en: Date picker
sv_SE: Datumväljare

en: Date purchased
sv_SE: Inköpsdatum

en: Date range
sv_SE: Datumintervall

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
sv_SE: Datumintervall som inte är definierade kommer att använda standardpriset från biljettkategorin.

en: Dates:
sv_SE: Datum:

en: Day
sv_SE: Dag

en: Day Off
sv_SE: Dag av

en: Day Off name
sv_SE: Namn på dag av

en: Day of the Week
sv_SE: Datum för evenemanget

en: Day of the week
sv_SE: Veckodag

en: Day off name
sv_SE: Namn på ledig dag

en: Days
sv_SE: Lediga dagar

en: Days Off
sv_SE: Lediga dagar

en: Days off
sv_SE: Lediga dagar

en: Deactivate
sv_SE: Avaktivera

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
sv_SE: Kära %customer_full_name%, tack för att du valde vårt företag, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
sv_SE: Bästa <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Tack för att du valt just oss!<br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
sv_SE: Avdrag

en: Deduction Asc
sv_SE: Avdrag stigande

en: Deduction Desc
sv_SE: Avdrag fallande

en: Default Label
sv_SE: Standardetikett

en: Default Square location
sv_SE: Standardplats för Square

en: Default appointment status
sv_SE: Standardstatus för bokning

en: Default back end page
sv_SE: Standardbackend-sida

en: Default language
sv_SE: Standardspråk

en: Default location
sv_SE: Standardplats

en: Default number of items per page on the back end
sv_SE: Standardantal objekt per sida på backend

en: Default number of items per page on the front end
sv_SE: Standardantal objekt per sida på framsidan

en: Default page
sv_SE: Standardsida

en: Default payment method
sv_SE: Standardbetalningsmetod

en: Default phone country code
sv_SE: Landskod för standard telefon

en: Default time slot step
sv_SE: Standard tidssteg för tidsintervall

en: Define how far into the future customers can book appointments.
sv_SE: Definiera hur långt fram i tiden kunder kan boka tider.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
sv_SE: Definiera det maximala antalet användningar per kund. När gränsen är nådd kommer kupongen inte längre att vara giltig för den kunden.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
sv_SE: Definiera tiden före bokningen då kunder inte kan boka.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
sv_SE: Definiera tiden före bokningen då kunder inte kan avboka.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
sv_SE: Definiera tiden före bokningen då kunder inte kan boka om.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
sv_SE: Definiera det totala antalet användningar som tillåts för denna kupong. När gränsen är nådd blir kupongen inaktiv.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
sv_SE: Definiera vilka funktioner som kommer att begäras när ett Express-anslutet konto skapas.

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
sv_SE: Definierar språket som används för aviseringar som skickas till denna kund för bokningar skapade från admin- eller medarbetarpanelen. Om ett stödspråk användes vid en tidigare bokning kommer det automatiskt att väljas; annars kan du ställa in det manuellt.

en: Delete
sv_SE: Radera

en: Delete Amelia content
sv_SE: Radera Amelia-innehåll

en: Delete Event
sv_SE: Ta bort event

en: Delete Notification
sv_SE: Ta bort avisering

en: Delete Package Booking
sv_SE: Ta bort paketbokning

en: Delete Period
sv_SE: Välj period att upprepa

en: Delete appointment
sv_SE: Ta bort bokning

en: Delete booking
sv_SE: Ta bort bokning

en: Delete category
sv_SE: Ta bort kategori

en: Delete coupon
sv_SE: Ta bort kupong

en: Delete custom field
sv_SE: Ta bort anpassat fält

en: Delete customer
sv_SE: Ta bort kund

en: Delete employee
sv_SE: Ta bort anställd

en: Delete event booking
sv_SE: Ta bort evenemangsbokning

en: Delete following
sv_SE: Ta bort följande

en: Delete location
sv_SE: Ta bort plats

en: Delete package
sv_SE: Ta bort paket

en: Delete profile
sv_SE: Radera profil

en: Delete resource
sv_SE: Ta bort resurs

en: Delete service
sv_SE: Ta bort tjänst

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
sv_SE: Ta bort tabeller, roller, filer och inställningar när Amelia har tagits bort.

en: Delete tax
sv_SE: Ta bort skatt

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
sv_SE: Ge kunderna en smidigare bokningsupplevelse genom att endast visa dem lediga tider som verkligen är tillgängliga.

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
sv_SE: Leverera personliga meddelanden som är anpassade efter ditt företags ton, varumärke och arbetsflöde

en: Delivered
sv_SE: Levererad

en: Deposit
sv_SE: Deposition

en: Deposit Payment
sv_SE: Betalning av deposition

en: Deposit amount
sv_SE: Belopp för förskottsbetalning

en: Deposit only
sv_SE: Endast insättning

en: Deposit payment
sv_SE: Insättningsbetalning

en: Deposit type
sv_SE: Typ av deposition

en: Description
sv_SE: Beskrivning

en: Description:
sv_SE: Beskrivning:

en: Details
sv_SE: Detaljer

en: Details changed
sv_SE: Detaljer har ändrats

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
sv_SE: Fick du inte e-postmeddelandet? Kontrollera ditt skräppostfilter eller

en: Direct charge
sv_SE: Omdirigera sida

en: Disable
sv_SE: Inaktivera

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
sv_SE: Inaktivera detta alternativ för att endast tillåta enskilda kunder att boka gruppbokningar utan möjlighet att ta med ytterligare personer.

en: Disabled
sv_SE: Inaktiverad

en: Discard
sv_SE: Kassera

en: Disconnect
sv_SE: Koppla ned

en: Disconnect Employee
sv_SE: Koppla bort medarbetare

en: Disconnect account
sv_SE: Koppla bort konto

en: Disconnect employee account
sv_SE: Koppla bort anställds konto

en: Disconnect from Apple
sv_SE: Koppla ned

en: Discount
sv_SE: Rabatt

en: Discount Asc
sv_SE: Rabatt stigande

en: Discount Desc
sv_SE: Rabatt fallande

en: Discount (%)
sv_SE: Rabatt (%)

en: Discount type
sv_SE: Rabattyp

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
sv_SE: Visa Amelia-bokningsformulär och paneler på BuddyBoss-medlemsprofiler.

en: Display Field:
sv_SE: Visa fält:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
sv_SE: Visa evenemang i en kalendervy, så att kunder kan bläddra, söka och boka direkt. Ett utmärkt sätt att lyfta fram kommande evenemang i ett interaktivt format.

en: Do you want to cancel following events?
sv_SE: Vill du ställa in följande evenemang?

en: Do you want to cancel this purchase?
sv_SE: Vill du avbryta köpet?

en: Do you want to delete following canceled events?
sv_SE: Vill du ta bort dessa inställda event?

en: Do you want to delete this appointment?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort den här avtalade tiden?

en: Do you want to open following events?
sv_SE: Vill du öppna följande evenemang?

en: Do you want to repeat this appointment?
sv_SE: Vill du upprepa denna tid för att skapa fler bokningar?

en: Do you want to update following events?
sv_SE: Vill du uppdatera följande händelser?

en: Documentation
sv_SE: Dokumentation

en: Don't Import
sv_SE: Importera inte

en: Don't have an account?
sv_SE: Har du inget konto?

en: Don't send reminders within the selected time
sv_SE: Skicka inte påminnelser inom den valda tiden

en: Don't suggest alternatives
sv_SE: Föreslå inte alternativ

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
sv_SE: Använd inte Textläge-alternativet om du redan har HTML-kod i beskrivningen, eftersom de befintliga HTML-taggarna kan gå förlorade när detta alternativ aktiveras.

en: Dot-comma
sv_SE: Punkt-komma

en: Download
sv_SE: Ladda ner

en: Download Invoice
sv_SE: Ladda ner .csv

en: Download PDF
sv_SE: Ladda ner .csv

en: Download PDF Invoice
sv_SE: Ladda ner .csv

en: Download XML
sv_SE: Ladda ner .csv

en: Download XML Invoice
sv_SE: Ladda ner .csv

en: Download .csv
sv_SE: Ladda ner .csv

en: Download invoice
sv_SE: Ladda ner faktura

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
sv_SE: Ladda ner din kundlista direkt för rapportering, marknadsföring eller användning i externa system, vilket gör datahanteringen snabbare och bekvämare än någonsin.

en: Draft
sv_SE: Utkast

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
sv_SE: Dra för att ordna om kolumner och/eller välja vilka som ska visas.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
sv_SE: Öka bokningarna med oemotståndliga kupongerbjudanden

en: Drop file here or click to upload
sv_SE: Släpp filen här eller klicka för att ladda upp

en: Drop files here or click to upload
sv_SE: Släpp filer här eller klicka för att ladda upp

en: Dropdown Color
sv_SE: Färg för rullgardinsmenyer

en: Dropdown Text Color
sv_SE: Färg meny rullgardins text

en: Dropdown layout
sv_SE: Färg för rullgardinsmenyer

en: Dropdowns
sv_SE: Dropdown

en: Due
sv_SE: Förfallodag

en: Duplicate
sv_SE: Duplicera

en: Duplicate Event
sv_SE: Duplicera Evenemanget

en: Duplicate appointment
sv_SE: Duplicera bokning

en: Duplicate category
sv_SE: Duplicera kategori

en: Duplicate coupon
sv_SE: Duplicera kupong

en: Duplicate employee
sv_SE: Duplicera anställd

en: Duplicate fields are not allowed.
sv_SE: Duplicerade fält är inte tillåtna.

en: Duplicate location
sv_SE: Duplicera plats

en: Duplicate package
sv_SE: Duplicera paket

en: Duplicate resource
sv_SE: Duplicera resurs

en: Duplicate service
sv_SE: Duplicera tjänst

en: Duration
sv_SE: Varaktighet

en: Duration:
sv_SE: Varaktighet:

en: Duration Asc
sv_SE: Varaktighet stigande

en: Duration Desc
sv_SE: Varaktighet fallande

en: E-Ticket Scanner
sv_SE: Biljettnamn

en: E-Tickets
sv_SE: Biljetter

en: E-ticket
sv_SE: E-biljett

en: E-ticket QR code
sv_SE: E-biljett QR-kod

en: E-ticket scanner
sv_SE: E-biljettskanner

en: Each:
sv_SE: Varje:

en: Each spot counts as one attendee.
sv_SE: Varje plats räknas som en deltagare.

en: Easily export your customer data in one click
sv_SE: Exportera enkelt dina kunddata med ett enda klick

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
sv_SE: Organisera enkelt flera verksamhetsställen på ett ställe, vilket garanterar smidig drift och en enhetlig bokningsupplevelse oavsett var dina tjänster erbjuds.

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: Edit Appointment
sv_SE: Redigera bokning

en: Edit Attendee
sv_SE: Redigera deltagare

en: Edit Attendees
sv_SE: Redigera deltagare

en: Edit Category
sv_SE: Redigera kategori

en: Edit Coupon
sv_SE: Redigera kupong

en: Edit Customer
sv_SE: Redigera kund

en: Edit Event
sv_SE: Redigera event

en: Edit Extra
sv_SE: Redigera Extra

en: Edit Package Booking
sv_SE: Redigera paketbokning

en: Edit Tax
sv_SE: Redigera

en: Edit Tracking
sv_SE: Redigera spårning

en: Edit Webhook
sv_SE: Redigera Webhook

en: Edit appointment
sv_SE: Redigera möte

en: Edit booking
sv_SE: Redigera bokning

en: Edit custom field
sv_SE: Redigera anpassat fält

en: Edit custom notification
sv_SE: Redigera anpassad avisering

en: Edit customer
sv_SE: Redigera kund

en: Edit day off
sv_SE: Redigera ledig dag

en: Edit employee
sv_SE: Redigera anställd

en: Edit event
sv_SE: Redigera evenemang

en: Edit event booking
sv_SE: Redigera evenemangsbokning

en: Edit location
sv_SE: Redigera plats

en: Edit package
sv_SE: Redigera paket

en: Edit resource
sv_SE: Redigera resurs

en: Edit service
sv_SE: Redigera tjänst

en: Edit special day
sv_SE: Redigera speciell dag

en: Edit table
sv_SE: Redigera tabell

en: Edit transaction
sv_SE: Redigera transaktion

en: Edit work hours
sv_SE: Redigera arbetstider

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
sv_SE: Hantera avbokningar effektivt genom att låta kunderna ställa sig på en väntelista och manuellt fylla nyöppnade tidsluckor.

en: Effortless management for every location
sv_SE: Enkel hantering för alla platser

en: Effortless tax management for every booking
sv_SE: Enkel skattehantering för varje bokning

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
sv_SE: Konfigurera och hantera enkelt evenemang som upprepas enligt ditt önskade schema – med flexibilitet, konsekvens och en smidig upplevelse för både ditt företag och dina kunder.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
sv_SE: Eliminera manuella beräkningar med smart, automatiserad skatteapplikation

en: Email
sv_SE: E-post

en: Email:
sv_SE: E-post:

en: Email Address
sv_SE: E-postadress

en: Email address
sv_SE: E-postadress

en: Email already exists with different name. Please check your name.
sv_SE: E-post finns redan med olika namn. Vänligen kontrol lera ditt namn.

en: Email copied to clipboard.
sv_SE: E-post kopierad till urklipp.

en: Email field is required
sv_SE: E-postfältet är obligatoriskt

en: Email or Username
sv_SE: E-post

en: Email with access link has been sent
sv_SE: Ett mejl med åtkomstlänk har skickats

en: Employee
sv_SE: Anställd

en: Employee Badge
sv_SE: E-post för anställda

en: Employee Days off
sv_SE: Lediga arbets dagar

en: Employee ID
sv_SE: Anställnings-ID

en: Employee Profile
sv_SE: Medarbetarprofil

en: Employee Selection
sv_SE: E-post för anställda

en: Employee badges
sv_SE: Anställdas namnbrickor

en: Employee badges management
sv_SE: Hantering av anställdas ID-kort

en: Employee calendar disconnected successfully
sv_SE: Anställdas kalender kopplades bort framgångsrikt

en: Employee calendar has been updated successfully.
sv_SE: Anställdas kalender har uppdaterats framgångsrikt.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
sv_SE: Anställdas dagliga bokningsgräns har nåtts. Vänligen välj ett annat datum eller en annan anställd.

en: Employee days off
sv_SE: Anställdas lediga dagar

en: Employee description
sv_SE: Beskrivning medarbetare

en: Employee description popup
sv_SE: Popup-fönster med beskrivning av anställd

en: Employee details
sv_SE: Anställdas detaljer

en: Employee dialog
sv_SE: Medarbetardialog

en: Employee email
sv_SE: E-post för anställda

en: Employee filter
sv_SE: Anställdfilter

en: Employee first name
sv_SE: Medarbetarens förnamn

en: Employee full name
sv_SE: Fullständigt namn på medarbetare

en: Employee has been created.
sv_SE: Anställd har skapats.

en: Employee has been deleted.
sv_SE: Anställd har raderats.

en: Employee has been hidden.
sv_SE: Anställd har dolts.

en: Employee has been updated.
sv_SE: Medarbetaren har uppdaterats.

en: Employee information
sv_SE: Information om medarbetare

en: Employee is now visible.
sv_SE: Medarbetaren är nu synlig.

en: Employee last name
sv_SE: Anställds efter namn

en: Employee name
sv_SE: Anställdas namn

en: Employee name, email & phone
sv_SE: Medarbetarens namn, e-post och telefon

en: Employee note
sv_SE: Anställdas anmärkning

en: Employee note has been updated.
sv_SE: Anteckning för medarbetare har uppdaterats.

en: Employee panel
sv_SE: Anställdspanel

en: Employee panel access link
sv_SE: Länk till anställdas panel

en: Employee panel page URL
sv_SE: URL till sidan för medarbetarpanelen

en: Employee panel password
sv_SE: Lösenord för medarbetarpanel

en: Employee password
sv_SE: Anställdas lösenord

en: Employee phone
sv_SE: Telefon för anställda

en: Employee price
sv_SE: Anställdas pris

en: Employee profile
sv_SE: Anställdsprofil

en: Employee selection
sv_SE: Val av anställd

en: Employee selection logic
sv_SE: E-post för anställda

en: Employee setup
sv_SE: Anställningsinställningar

en: Employees
sv_SE: Anställda

en: Empower your team with seamless integrations
sv_SE: Ge ditt team möjlighet att arbeta smidigt med sömlösa integrationer

en: Empty state
sv_SE: Tomt tillstånd

en: Enable
sv_SE: Aktivera

en: Enable Amelia
sv_SE: Aktivera Amelia

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
sv_SE: Aktivera Amelia-flikar på profiler

en: Enable Google Meet
sv_SE: Aktivera Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
sv_SE: Aktivera No-show-tagg

en: Enable Payment from Link
sv_SE: Aktivera betalning från länk

en: Enable auto-reply message
sv_SE: Aktivera autosvar

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
sv_SE: Gör det möjligt för kunder att hantera sina bokningar och evenemang effektivt. Anpassa färger och etiketter för att skapa en sömlös och varumärkesanpassad upplevelse.

en: Enable guest booking
sv_SE: Aktivera gästbokning

en: Enable integration with WooCommerce
sv_SE: Aktivera integrering med WooCommerce

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
sv_SE: Aktivera snabba, kontaktlösa incheckningar för evenemang med unika QR-koder för varje biljett.

en: Enable recurring event
sv_SE: Visa återkommande händelser

en: Enable resource usage for a group booking
sv_SE: Aktivera resursanvändning för en gruppbokning

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill att kunderna ska välja minst en extra vid bokning. Du kan också välja hur många extra som krävs.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill tillåta dina kunder att ta bort sina profildata (bokningar raderas inte).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill tillåta dina kunder att schemalägga om sina egna avtalade tider.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill räkna resursanvändningen för varje extra person som läggs till vid bokningen.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill radera tabeller, roller, filer och inställningar för tillägget<br>när du raderar det från sidan för tillägg

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill inkludera Google Meet i ditt evenemang.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill att tidsluckans steg ska vara samma som tjänstens varaktighet i bokningsprocessen

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill skicka en ics-fil i e-postmeddelandet efter godkända bokningar.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill skicka en ics-fil i e-postmeddelandet efter väntande bokningar.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
sv_SE: Aktivera det här alternativet om du vill att medarbetaren ska ta emot data från de anpassade fälten endast för den senaste kunden när det finns en gruppbokning

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
sv_SE: Aktivera det här alternativet för att lägga till evenemangsdeltagare till anställdas Apple Kalender-evenemang.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
sv_SE: Aktivera detta alternativ för att lägga till deltagare i evenemang till anställdas Google Kalender-händelser.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
sv_SE: Aktivera det här alternativet för att lägga till evenemangsdeltagare till anställdas Outlook-kalenderhändelser.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
sv_SE: Aktivera detta alternativ för att skapa möten för bokningar med väntande status.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
sv_SE: Aktivera detta alternativ för att skapa tider för bokningar med väntande status.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
sv_SE: Aktivera detta alternativ för att visa bokningar med väntande status i anställdas kalendrar.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
sv_SE: Aktivera detta alternativ för att säkerställa att kunder som använder en befintlig e-postadress eller telefonnummer behåller konsekventa för- och efternamn.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
sv_SE: Aktivera detta alternativ för att inkludera bufferttid för schemalagda möten i Apple Kalender-händelser.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
sv_SE: Aktivera det här alternativet för att inkludera buffertid för schemalagda möten i Google Kalender-händelser.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
sv_SE: Aktivera det här alternativet för att inkludera buffertid för schemalagda möten i Outlook-kalenderhändelser.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
sv_SE: Aktivera detta alternativ för att säkerställa att fakturan skickas till kunden efter bokningen.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
sv_SE: Aktivera det här alternativet för att få en påminnelse via e-post när ditt SMS-saldo når ett visst minimum

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
sv_SE: Aktivera detta alternativ för att upprepa aviseringen med det angivna intervallet.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
sv_SE: Aktivera det här alternativet för att använda det här anpassade fältet som plats i Google- och Outlook-kalenderhändelser, ICS-filer och händelser i "Lägg till i kalender".

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
sv_SE: Aktivera för att visa bokningstider baserat på kundens tidszon.

en: Enable to require a deposit payment.
sv_SE: Aktivera för att kräva en deposition.

en: Enabled
sv_SE: Aktiverad

en: End Date
sv_SE: Aktivitetsdatum

en: End Time
sv_SE: Sluttid

en: End Time Visibility:
sv_SE: Synlighet vid sluttid:

en: End date
sv_SE: Slutdatum

en: End time
sv_SE: Sluttid

en: Endpoint
sv_SE: Slutpunkt

en: Ends
sv_SE: Slutar

en: Ends after
sv_SE: Slutar efter

en: Ends on
sv_SE: Slutar den

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
sv_SE: Förbättra bokningar med anpassningsbara märken för att stärka din varumärkesidentitet.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
sv_SE: Öka kundernas förtroende genom att tillhandahålla transparenta, dokumenterade betalningsuppgifter för varje bokning.

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
sv_SE: Öka kundlojaliteten genom att belöna kunder med exklusiva, personliga erbjudanden

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
sv_SE: Öka flexibiliteten med kundinformation som är redo för marknadsföringsverktyg eller externa plattformar

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
sv_SE: Förbättra kundupplevelsen med tydliga, intuitiva formulär som är utformade efter dina affärsbehov.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
sv_SE: Förbättra kundupplevelsen med skräddarsydda tillägg som ger ökad bekvämlighet och mervärde.

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
sv_SE: Säkerställ korrekt fakturering genom att alltid tillämpa rätt skattesatser.

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
sv_SE: Säkerställ korrekt bokföring med tydliga, välorganiserade finansiella data

en: Enter, and re-enter your new password to continue
sv_SE: Vänligen ange nytt lösen ord igen

en: Enter Address
sv_SE: Ange adress

en: Enter Apple Calendar app specific password
sv_SE: Ange Apple Kalender-appens specifika lösenord

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
sv_SE: Ange Apple Kalender iCloud-ID

en: Enter E-Ticket details manually
sv_SE: Ange E-biljettuppgifter manuellt

en: Enter Event Name
sv_SE: Ange händelsens namn

en: Enter a phone number, then press Enter to add
sv_SE: Ange ett telefonnummer, tryck sedan på Enter för att lägga till

en: Enter booking ID
sv_SE: Ange företags-ID

en: Enter date of birth
sv_SE: Födelsedatum

en: Enter email
sv_SE: Skriv in postadressen

en: Enter email, then press Enter to add
sv_SE: Ange e-postadress, tryck sedan på Enter för att lägga till

en: Enter first name
sv_SE: Ange förnamn

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
sv_SE: Ange URL:en till sidan med [ameliacustomerpanel]-kortkoden här om du vill skicka den till dina kunder i meddelanden. Se till att också lägga till platshållaren i meddelandet så att URL:en kan skickas.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
sv_SE: Ange URL:en till sidan med [ameliaemployeepanel]-kortkoden här om du vill skicka den till dina anställda i meddelanden. Se till att också lägga till platshållaren i meddelandet så att URL:en kan skickas.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
sv_SE: Ange här en slutpunkt om du använder Mailgun från EU-länder

en: Enter holiday or day off name
sv_SE: Ange helgdag eller dagnamn

en: Enter last name
sv_SE: Ange efternamn

en: Enter phone
sv_SE: Ange telefonnummer

en: Enter redirect URL
sv_SE: Ange omdirigerings-URL

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
sv_SE: Ange namnet på evenemanget som kommer att skickas för spårningsändamål.

en: Enter ticket code
sv_SE: Evenemangsbiljetter

en: Enter ticket code manually
sv_SE: Ange biljettkoden manuellt

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
sv_SE: Ange din e-postadress så skickar vi en åtkomstlänk till din inkorg.

en: Enter your credentials to access your account.
sv_SE: Ange dina inloggningsuppgifter för att få tillgång till ditt konto.

en: Enter your email
sv_SE: Ange din e-postadress

en: Enter your password
sv_SE: Skriv in ditt lösenord

en: Error
sv_SE: Fel

en: Error occurred
sv_SE: Fel uppstod

en: Error while generating CSV.
sv_SE: Fel vid generering av CSV.

en: Estimated price
sv_SE: Uppskattat pris

en: Event
sv_SE: Evenemang

en: Event Asc
sv_SE: Evenemang stigande

en: Event Available
sv_SE: Tillgänglig

en: Event Booking Details
sv_SE: Bokningsdetaljer för evenemang

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
sv_SE: Event Booking är en kortkod som ger dina kunder möjlighet att boka ett av de evenemang du har skapat i backend i en enkel kalenderöversikt.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
sv_SE: Händelsebokning är kortkod som ger dina kunder möjlighet att boka ett av de evenemang som du har skapat på backend i en enkel händelselistvy.

en: Event Calendar Booking Form
sv_SE: Evenemangskalender bokningsformulär

en: Event Colors:
sv_SE: Färger för evenemang:

en: Event Date and Time
sv_SE: Datum och tid för evenemanget

en: Event Day
sv_SE: Evenemangets namn

en: Event Desc
sv_SE: Händelsebeskrivning

en: Event Employee
sv_SE: Evenemangsanställd

en: Event Ends
sv_SE: evenemangets namn

en: Event Gallery:
sv_SE: Galleri för evenemang:

en: Event ID
sv_SE: Evenemangets ID

en: Event Info
sv_SE: Information

en: Event List Booking Form
sv_SE: Bokningsformulär för evenemangslista

en: Event Location
sv_SE: Evenemangsplats

en: Event Starts
sv_SE: evenemangets namn

en: Event Status
sv_SE: Aktivitetsstatus

en: Event Subtotal
sv_SE: Delsumma

en: Event Type
sv_SE: Händelsetyp

en: Event available
sv_SE: Evenemang tillgängligt

en: Event booking has been created.
sv_SE: Evenemangsbokningen har skapats.

en: Event booking has been deleted.
sv_SE: Evenemangsbokningen har raderats.

en: Event booking has been updated.
sv_SE: Evenemangsbokningen har uppdaterats.

en: Event booking is unavailable
sv_SE: Tids lucka är inte tillgänglig

en: Event calendar booking from
sv_SE: Bokning från evenemangskalendern

en: Event card
sv_SE: Evenemangskort

en: Event date & time period
sv_SE: Evenemangets datum och tidsperiod

en: Event date & time periods with Google Meet join links
sv_SE: Evenemangsdatum och tidsperioder med länkar för att ansluta till Google Meet

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
sv_SE: Evenemangsdatum och tidsperioder med Microsoft Teams-länkar för att ansluta

en: Event date & time periods with Zoom join links
sv_SE: Evenemangets datum och tid med länkar för att ansluta till Zoom

en: Event date & time periods with Zoom start links
sv_SE: Evenemangets datum och tid med Zoom-startlänkar

en: Event date period
sv_SE: Evenemangets datumperiod

en: Event date periods with Google Meet join links
sv_SE: Evenemangsdatum med länkar för att ansluta till Google Meet

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
sv_SE: Evenemangsdatum med Microsoft Teams-länkar för att ansluta

en: Event date periods with Zoom join links
sv_SE: Evenemangsdatum med Zoom-länkar

en: Event date periods with Zoom start links
sv_SE: Evenemangsdatum med Zoom-startlänkar

en: Event deposit
sv_SE: Deposition för evenemang

en: Event description
sv_SE: Evenemangsbeskrivning

en: Event details
sv_SE: Evenemangsdetaljer

en: Event e-ticket
sv_SE: E-biljett till evenemang

en: Event employee
sv_SE: Evenemangspersonal

en: Event employees
sv_SE: Evenemangspersonal

en: Event end date
sv_SE: Evenemangets slutdatum

en: Event end date & time
sv_SE: Evenemangets slutdatum och -tid

en: Event end time
sv_SE: Evenemangets sluttid

en: Event ends
sv_SE: Evenemanget avslutas

en: Event filter
sv_SE: Händelsefilter

en: Event gallery
sv_SE: Evenemangsgalleri

en: Event has been canceled
sv_SE: Evenemanget har ställts in

en: Event has been canceled.
sv_SE: Evenemanget har ställts in.

en: Event has been created.
sv_SE: Händelsen har skapats.

en: Event has been deleted
sv_SE: Händelsen har tagits bort

en: Event has been deleted.
sv_SE: Händelsen har raderats.

en: Event has been hidden.
sv_SE: Händelsen har dolts.

en: Event has been opened
sv_SE: Evenemanget har öppnats

en: Event has been opened.
sv_SE: Händelsen har öppnats.

en: Event has been saved
sv_SE: Händelsen har sparats

en: Event has been updated.
sv_SE: Händelsen har uppdaterats.

en: Event info
sv_SE: Evenemangsinformation

en: Event initial start date
sv_SE: Evenemangets initiala startdatum

en: Event is now visible.
sv_SE: Evenemanget är nu synligt.

en: Event list booking from
sv_SE: Bokning från evenemangslista

en: Event location
sv_SE: Plats för evenemanget

en: Event name
sv_SE: Tävlingens namn

en: Event price
sv_SE: Pris på evenemang

en: Event slots capacity
sv_SE: Kapacitet för evenemangsslots

en: Event space name
sv_SE: Evenemangsplatsens namn

en: Event start date
sv_SE: Evenemangets startdatum

en: Event start date & time
sv_SE: Evenemangets startdatum och -tid

en: Event start date and time
sv_SE: Välj kund och tjänst

en: Event start time
sv_SE: Evenemangets starttid

en: Event starts
sv_SE: Evenemanget börjar

en: Event status
sv_SE: Händelsestatus

en: Event ticketing
sv_SE: Biljettförsäljning

en: Event tickets
sv_SE: Evenemangsbiljetter

en: Event title
sv_SE: Evenemangstitel

en: Event title and description
sv_SE: Evenemangstitel och beskrivning

en: Event type
sv_SE: Händelsetyp

en: Events
sv_SE: Evenemang

en: Events Available
sv_SE: Tillgänglig

en: Events Calendar
sv_SE: Aktivitetskalender

en: Events List
sv_SE: Eventlista

en: Events List Booking
sv_SE: Bokning av evenemangslista

en: Events available
sv_SE: Tillgängliga evenemang

en: Events calendar
sv_SE: Evenemangskalender

en: Events custom pricing
sv_SE: Anpassade priser för evenemang

en: Events list
sv_SE: Händelselista

en: Events list view
sv_SE: Händelselista

en: Events pricing
sv_SE: Prissättning för evenemang

en: Events setup
sv_SE: Händelseinställningar

en: Events waiting list
sv_SE: Väntelista för evenemang

en: Every
sv_SE: Varje

en: Every:
sv_SE: Varje:

en: Every Day until
sv_SE: Varje dag fram till och med

en: Exclude Taxes
sv_SE: Exkludera skatter

en: Expand all
sv_SE: Expandera alla

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
sv_SE: Utöka din kapacitet genom att anställa så många medarbetare som ditt företag behöver.

en: Expiration date
sv_SE: Förfallodatum

en: Expired
sv_SE: Utgången

en: Expires after
sv_SE: Upphör efter

en: Expires at
sv_SE: Går ut den

en: Export
sv_SE: Exportera

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
sv_SE: Exportera alla transaktionsposter från sidan Ekonomi för enkel redovisning, avstämning eller delning med dina ekonomiverktyg.

en: Export appointment data with ease
sv_SE: Exportera mötesdata enkelt

en: Export bookings
sv_SE: Exportera bokningar

en: Express Account
sv_SE: Expresskonto

en: Express account capabilities
sv_SE: Expresskontots funktioner

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
sv_SE: Gränsen för extra personer får inte överstiga väntelistekapaciteten

en: Extra people limit must be 0 or greater
sv_SE: Gränsen för extra personer måste vara 0 eller större

en: Extras
sv_SE: Tillägg

en: Extras Cost:
sv_SE: Extra kostnad:

en: Extras Description
sv_SE: Tillvalsbeskrivning

en: Extras Duration
sv_SE: Tillvalens varaktighet

en: Extras Heading
sv_SE: Tillvalsrubrik

en: Extras Subtotal
sv_SE: Delsumma tillval

en: Extras are included in the deposit amount.
sv_SE: Extra tillval ingår i depositionsbeloppet.

en: Extras are not included in the deposit amount.
sv_SE: Extra tillval ingår inte i depositionsbeloppet.

en: Extras available
sv_SE: Tillval finns tillgängliga

en: Extras cost:
sv_SE: Extra kostnader:

en: Extras subtotal
sv_SE: Extras delsumma

en: Extras total price
sv_SE: Extra kostnad:

en: Facebook app ID
sv_SE: Facebook-app-ID

en: Facebook app secret
sv_SE: Facebook-apphemlighet

en: Facebook social login
sv_SE: Facebook social inloggning

en: Failed
sv_SE: Misslyckad

en: Failed to access camera. Please try again.
sv_SE: Misslyckades med att komma åt kameran. Försök igen.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
sv_SE: Misslyckades med att ladda bokningsdetaljerna. Försök igen senare.

en: Failed to load package details. Please try again later.
sv_SE: Misslyckades med att ladda paketdetaljerna. Försök igen senare.

en: Failed to reorder packages.
sv_SE: Misslyckades med att omordna paketen.

en: Failed to reorder services.
sv_SE: Misslyckades med att omordna tjänsterna.

en: Failed to send invoice.
sv_SE: Misslyckades med att skicka fakturan.

en: Failed to send test SMS.
sv_SE: Det gick inte att skicka test-SMS.

en: Failed to send test WhatsApp message.
sv_SE: Det gick inte att skicka testmeddelandet via WhatsApp.

en: Failed to send test email.
sv_SE: Misslyckades med att skicka testmejl.

en: Failed to update category positions.
sv_SE: Misslyckades med att uppdatera kategoripositioner.

en: Features
sv_SE: Funktioner

en: Features & Integrations
sv_SE: Funktioner och integrationer

en: Female
sv_SE: Kvinna

en: Field Order
sv_SE: Fältordning

en: Field order
sv_SE: Fältordning

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
sv_SE: Fältordning, obligatoriska fält, etiketter och visningsalternativ

en: Fifth
sv_SE: Femte

en: Filled
sv_SE: Fylld

en: Filter by Employee
sv_SE: Redigera medarbetare

en: Filter by Location
sv_SE: Redigera plats

en: Filter by employee
sv_SE: Filtrera efter anställd

en: Filter by location
sv_SE: Filtrera efter plats

en: Filterable Field:
sv_SE: Visa fält:

en: Filters
sv_SE: Filter

en: Filters block
sv_SE: Filterblock

en: Finance
sv_SE: Finans

en: Find Attendees
sv_SE: Hitta deltagare

en: Finish
sv_SE: Slutför

en: Finish Button Type
sv_SE: Knapptyp slutför

en: First
sv_SE: Förnamn

en: First Name:
sv_SE: Förnamn:

en: First and last names must be in two separate fields.
sv_SE: För- och efternamn måste vara i två separata fält.

en: First booking only
sv_SE: Endast första bokningen

en: First name
sv_SE: Förnamn

en: First {day}
sv_SE: Första {day}

en: Fixed
sv_SE: Fast

en: Fixed amount
sv_SE: Fast belopp

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
sv_SE: Flexibla rabattalternativ låter dig ställa in anpassade värden eller erbjuda fullprisbefrielser.

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
sv_SE: Flexibel prissättning gör att du kan fastställa ett fast paketpris och erbjuda attraktiva rabatter.

en: Follow up
sv_SE: Uppföljning

en: Font
sv_SE: Typsnitt

en: Font URL
sv_SE: URL för typsnitt

en: Font family
sv_SE: Teckensnittsfamilj

en: Fonts
sv_SE: Typsnitt

en: Fonts and colors
sv_SE: Typsnitt och färger

en: Footer
sv_SE: Sidfot

en: Footer buttons
sv_SE: Knappar i sidfoten

en: Footer content
sv_SE: Innehåll i sidfoten

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
sv_SE: För flervalsval: håll ned CTRL / Kommando (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
sv_SE: För att detta fält ska fungera korrekt, lägg till din Google Maps API-nyckel i Allmänna inställningar. Annars kommer det att fungera som ett enkelt textfält.

en: Forgot Password?
sv_SE: Glömt lösenordet?

en: Forgot password?
sv_SE: Glömt lösenordet?

en: Forgot your password?
sv_SE: Glömt lösenordet?

en: Form
sv_SE: Formulär

en: Form Flow
sv_SE: Formulärflöde

en: Form colors
sv_SE: Formulärets färger

en: Forms
sv_SE: Formulär

en: Fourth
sv_SE: Fjärde

en: Fourth {day}
sv_SE: Fjärde {day}

en: Free
sv_SE: Gratis

en: Fri
sv_SE: Fre

en: Friday
sv_SE: Fredag

en: From
sv_SE: Från

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
sv_SE: Bokningskatalog i frontend är en kortkod när du vill visa din tjänst i form av en katalog

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
sv_SE: Front-end Booking Catalog är kortkod när du vill visa din tjänst i form av en katalog

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
sv_SE: Front-end Booking Search är kortkod som ger dina kunder möjlighet att söka efter möte genom att välja flera filter så att de kan hitta de bästa tidsluckorna och tjänsterna för deras behov.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
sv_SE: Front-end Customer Panel är en kortkod som ger dina kunder möjlighet att hantera sina bokningar och profilinformation.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
sv_SE: Medarbetarpanelen för frontend är en kortkod som ger dina medarbetare möjlighet att hantera sina bokningar, arbetstider, lediga dagar, tilldelade tjänster och profilinformation.

en: Front-end customer panel
sv_SE: Frontend-kundpanel

en: Front-end employee panel
sv_SE: Front-end-panel för anställda

en: Frontend & Backend
sv_SE: Frontend och Backend

en: Full
sv_SE: Fullständig

en: Full events
sv_SE: Fullbokade evenemang

en: Fully booked
sv_SE: Fullbokat

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
sv_SE: GSM-segment (standardlatin) innehåller 160 tecken, medan UCS-2-segment (icke-GSM - kyrilliska, emoji, icke-standardiserade symboler) innehåller 70 tecken osv.

en: Gallery
sv_SE: Galleri

en: Gender
sv_SE: Kön

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
sv_SE: Kön ska anges som antingen 'man' eller 'kvinna'.

en: General
sv_SE: Allmänt

en: Generate
sv_SE: Generera

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
sv_SE: Generera fakturor automatiskt för bokningar för att effektivisera betalningar och förbättra kundupplevelsen.

en: Generate payment links
sv_SE: Generera betalningslänkar

en: Get in Touch
sv_SE: Kontakta oss

en: Get in touch
sv_SE: Kontakta oss

en: Global Settings
sv_SE: Globala Inställningar

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
sv_SE: Globala inställningar gäller endast för formulären Evenemangskalender och Sök bokningsformulär, för att anpassa andra bokningsformulär använd inställningarna till höger.

en: Go Back
sv_SE: Gå tillbaka

en: Go back
sv_SE: Gå tillbaka

en: Go to Catalog form
sv_SE: Gå till katalogformuläret

en: Go to Custom Fields
sv_SE: Gå till Anpassade Fält

en: Go to Notifications
sv_SE: Gå till Aviseringar

en: Go to Step-by-step form
sv_SE: Gå till steg-för-steg-formuläret

en: Google/Outlook location
sv_SE: Google/Outlook-plats

en: Google Analytics setup
sv_SE: Inställningar för Google Analytics

en: Google Calendar
sv_SE: Google Kalender

en: Google Calendar & Google Meet
sv_SE: Google Kalender & Google Meet

en: Google Calendar setup
sv_SE: Inställningar för Google Kalender

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
sv_SE: Google Maps kunde inte laddas. Kontrollera din API-nyckel och begränsningar.

en: Google Meet Link
sv_SE: Google Meet Länk

en: Google Meet join link
sv_SE: Länk för att ansluta till Google Meet

en: Google Meet link
sv_SE: Google Meet-länk

en: Google Meet setup
sv_SE: Inställningar för Google Meet

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
sv_SE: Google reCAPTCHA v2 hemliga nyckel

en: Google reCAPTCHA v2 site key
sv_SE: Google reCAPTCHA v2 webbplatsnyckel

en: Google social login
sv_SE: Google social inloggning

en: Green
sv_SE: Grön

en: Grid view
sv_SE: Rutnätsvy

en: Group Ticket
sv_SE: Gruppbiljett

en: Group appointment details
sv_SE: Väntande tidsbeställningar

en: Group booking
sv_SE: Gruppbokning

en: Group booking export format
sv_SE: Exportformat för gruppbokning

en: Group event details
sv_SE: Information om gruppevenemang

en: Group ticket has already been scanned
sv_SE: Tjänsten har sparats

en: Grow your team with unlimited employee management
sv_SE: Utöka ditt team med obegränsad personalhantering

en: Gyms
sv_SE: Gym

en: HTML Mode
sv_SE: HTML-läge

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
sv_SE: HTML-formatering kan åsidosättas av vanlig textformatering vid byte mellan lägen.

en: Header
sv_SE: Sidhuvud

en: Header Image URL
sv_SE: URL för rubrikbild

en: Heading
sv_SE: Rubrik

en: Heading Text Color
sv_SE: Textfärg

en: Heading content
sv_SE: Rubrikinnehåll

en: Heading title
sv_SE: Rubrikens titel

en: Healthcare
sv_SE: Hälsovård

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
sv_SE: Här kan du koppla din personliga Apple Kalender,<br/>så när bokningen är schemalagd,<br/>läggs den automatiskt till i din valda kalender.

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
sv_SE: Här kan du utse dig själv till organisatör för Google/Outlook-evenemanget.<br> Annars kommer du att tilldelas som personal och läggas till som gäst i evenemanget

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
sv_SE: Här kan du välja den produkt som ska användas för WooCommerce-integration.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
sv_SE: Här kan du koppla en anställd till Apple Kalender,<br/>så när bokningen är schemalagd läggs den<br/>automatiskt till i den anställdes kalender.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
sv_SE: Här kan du koppla en medarbetare till en Outlook Kalender,<br/>så när tiden bokas kommer den automatiskt<br/>att läggs till medarbetarens kalender.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
sv_SE: Här kan du definiera språk som du vill ha i pluginet för att översätta dynamiska strängar (namn, beskrivningar, notifikationer).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
sv_SE: Här kan du välja den produkt som ska användas för WooCommerce-integration.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
sv_SE: Här kan du ange fler e-postadresser dit alla aviseringar kommer att skickas. För att lägga till en adress, tryck på Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
sv_SE: Här kan du ange fler telefonnummer dit alla SMS-meddelanden kommer att skickas. För att lägga till ett nummer, tryck på Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
sv_SE: Välj ditt ZOOM användarnamn för att<br/>automatiskt skapa ett zoommöte<br/>samtidigt med tidsbokningen.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
sv_SE: Det finns ett specialpaket med denna tjänst, kolla in dem!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
sv_SE: Hej %employee_full_name%, tack, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
sv_SE: Hej <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Tack, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
sv_SE: Dold

en: Hide
sv_SE: Dölj

en: Hide Employee Profile
sv_SE: Dölj medarbetarens profil

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
sv_SE: Dölj WooCommerce kundvagn när priset är 0

en: Hide coupon
sv_SE: Dölj kupong

en: Hide employee
sv_SE: Dölj anställd

en: Hide event
sv_SE: Dölj evenemang

en: Hide location
sv_SE: Dölj plats

en: Hide locked features
sv_SE: Dölj låsta funktioner

en: Hide package
sv_SE: Dölj paket

en: Hide resource
sv_SE: Dölj resurs

en: Hide service
sv_SE: Dölj tjänst

en: Hide tax
sv_SE: Dölj skatt

en: Hide tips & suggestions
sv_SE: Dölj tips och förslag

en: Higher price background
sv_SE: Högre pris bakgrund

en: Higher price text
sv_SE: Högre pris text

en: Highest price
sv_SE: Högsta pris

en: Host link
sv_SE: Värdlänk

en: Hosted by:
sv_SE: Värden heter:

en: Hour
sv_SE: Timme

en: Hours
sv_SE: Timmar

en: How many attendees do you want to book event for?
sv_SE: Hur många deltagare vill du boka evenemang för?

en: How many people are coming?
sv_SE: Hur många människor kommer?

en: How to
sv_SE: Hur man gör

en: How to get your
sv_SE: Hur du får din

en: How will you use Amelia?
sv_SE: Hur kommer du att använda Amelia?

en: ID Asc
sv_SE: ID stigande

en: ID Desc
sv_SE: ID fallande

en: I want to pay full amount
sv_SE: Jag vill betala hela beloppet

en: Identify country code by user's IP address
sv_SE: Identifiera landskod efter användarens IP-adress

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
sv_SE: Om alla betalningsmetoder är inaktiverade för tjänsten/evenemanget kommer standardbetalningsmetoden att användas.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
sv_SE: Om funktionen är inaktiverad måste bokningen uppfylla minimikapaciteten och tidsluckan stängs efter den första bokningen.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
sv_SE: Om inaktiverad kommer priset att förbli detsamma oavsett hur många personer som ingår i gruppbokningen.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
sv_SE: Om funktionen är aktiverad kan kunder boka med statusen Väntande även efter att maximal kapacitet har uppnåtts.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
sv_SE: Om aktiverad kan kunder slutföra sin betalning via länken i sina e-postmeddelanden eller genom kundpanelen.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
sv_SE: Om aktiverat, kommer standardnotifikationen inte att skickas för de valda händelserna.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
sv_SE: Om aktiverat, kommer standardnotifikationen inte att skickas för de valda tjänsterna.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
sv_SE: Om ogiltig, kommer andra värden att hoppas över och inte importeras.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
sv_SE: Om det lämnas tomt, kommer bilagor att laddas upp till WordPress standarduppladdningsmapp.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
sv_SE: Om flera kunder har samma e-postadress, kommer endast den första att importeras.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
sv_SE: Om detta alternativ är inaktiverat kommer objektet endast att vara tillgängligt för bokning från backend.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
sv_SE: Om det här alternativet är aktiverat kan kunderna betala via e-postmeddelanden eller via sin kundpanel.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
sv_SE: Om det här alternativet inte är markerat kommer tillägget att beräkna tiden <br>för att stänga bokningen baserat på den valda tiden för det första evenemanget

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
sv_SE: Om det här alternativet inte är markerat kommer tillägget att beräkna tiden <br> för att öppna bokningen baserat på den valda tiden för det första evenemanget

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
sv_SE: Om detta alternativ inte är markerat, kommer pluginet att beräkna bokningens sluttid baserat på tiden som är inställd för det första evenemanget.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
sv_SE: Om detta alternativ inte är markerat, kommer pluginet att beräkna bokningens öppningstid baserat på tiden som är inställd för det första evenemanget.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
sv_SE: Om du befinner dig i ett land där moms eller GST tillämpas, kommer den tillämpliga skatten att läggas till din transaktion.

en: If you are the admin of this page, see how to
sv_SE: Om du är administratör för den här sidan kan du se hur du kan

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
sv_SE: Om du inaktiverar det här alternativet kommer dina kunder att kunna komma åt kundpanelen med länk som skickas till deras e-postkonto.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
sv_SE: Om du aktiverar det här alternativet kan administratören boka möten när som helst (arbetstider, speciella dagar och lediga dagar för alla anställda ignoreras).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
sv_SE: Om du aktiverar det här alternativet kan administratören boka möten över eller under ett annat möte.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
sv_SE: Om du aktiverar detta alternativ kommer varje ny kund som bokar en tid att få Amelia Customer-användarrollen och ett automatiskt e-postmeddelande med inloggningsuppgifter.

en: Image
sv_SE: Bild

en: Image Color
sv_SE: Bildfärg

en: Image thumbs
sv_SE: Bildminiatyrer

en: Import
sv_SE: Importera

en: Import Failed
sv_SE: Import misslyckades

en: Import Partially Successful
sv_SE: Import delvis lyckades

en: Import Rules
sv_SE: Importregler

en: Import successful
sv_SE: Import lyckades

en: Importing customers
sv_SE: Importerar kunder

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
sv_SE: Förbättra noggrannheten och professionalismen med konsekvent, tydligt formaterad fakturering

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
sv_SE: Förbättra kundernas valmöjligheter genom att låta dem boka den anställde som passar dem bäst.

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
sv_SE: Förbättra kundernas bekvämlighet genom att erbjuda förutsägbara, lättbokade återkommande alternativ.

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
sv_SE: Förbättra kundupplevelsen genom att låta kunderna välja den plats som passar dem bäst

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
sv_SE: Förbättra rapporteringens noggrannhet genom att få omedelbar tillgång till fullständiga mötesuppgifter

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
sv_SE: Förbättrad kundlojalitet eftersom kunderna återvänder för att använda de återstående sessionerna i sitt paket.

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
sv_SE: I Amelia är en ”tjänst” en specifik typ av bokning som ditt företag erbjuder kunderna – till exempel konsultationer, behandlingar eller kurser – som kan anpassas helt med eget namn, varaktighet, pris, kapacitet, tillgänglighet och tillägg, och bokas online med tilldelade anställda.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
sv_SE: I Amelia är en anställd en teammedlem som tillhandahåller tjänster eller arrangerar evenemang, med egen schemaläggning, arbetstider och tilldelade erbjudanden.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
sv_SE: I Amelia är ett evenemang ett bokningsobjekt som är utformat för gruppaktiviteter eller flerdagarsevenemang – såsom workshops, konferenser, turer eller utbildningsserier – som kan konfigureras med eget schema, kapacitet, prisstruktur och tilldelad personal.

en: In Package
sv_SE: I paket

en: In package
sv_SE: I paketet

en: Incl. VAT
sv_SE: Inkl. moms

en: Include Taxes
sv_SE: inkluderar

en: Include buffer time in calendar events
sv_SE: Inkludera bufferttid i kalenderevenemang

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
sv_SE: Inkludera buffertid i slotberäkningen. När denna funktion är inaktiverad baseras slott endast på tjänstens varaktighet.

en: Include in invoice
sv_SE: Inkludera i faktura

en: Include service buffer time in time slots
sv_SE: Inkludera bufferttid för tjänster i tidsluckor

en: Incorrect email or password
sv_SE: Felaktig e-postadress eller felaktigt lösenord

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
sv_SE: Öka konverteringarna genom att motivera kunderna med attraktiva, tidsbegränsade erbjudanden

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
sv_SE: Öka intäkterna genom att uppmuntra kunderna att köpa ytterligare tjänster eller produkter.

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
sv_SE: Öka försäljningsvolymen genom att uppmuntra kunderna att boka fler möten samtidigt.

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
sv_SE: Anger antalet nya och återkommande kunder<br>för det valda datum intervallet.

en: Industries
sv_SE: Branscher

en: Info text
sv_SE: Infotext

en: Initial end date & time of the event
sv_SE: Initialt slutdatum och tid för evenemanget

en: Initial end date of the event
sv_SE: Evenemangets ursprungliga slutdatum

en: Initial end time of the event
sv_SE: Evenemangets ursprungliga sluttid

en: Initial start date & time of the event
sv_SE: Evenemangets initiala startdatum och tid

en: Initial start time of the event
sv_SE: Evenemangets initiala starttid

en: Input Color
sv_SE: Inmatningsfärg

en: Input Text Color
sv_SE: Textfärg för inmatning

en: Input field
sv_SE: Inmatningsfält

en: Input fields
sv_SE: Inmatningsfält

en: Insert Amelia Booking Shortcode
sv_SE: Infoga Amelia bokning Shortcode

en: Insert pending appointments
sv_SE: Infoga väntande bokningar

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
sv_SE: Integrera med WooCommerce för att aktivera avancerade e-handelsfunktioner.

en: Integrations
sv_SE: Integrationer

en: Interested in unlocking this feature?
sv_SE: Intresserad av att låsa upp denna funktion?

en: Invalid Stripe secret key.
sv_SE: Ogiltig hemlig nyckel för Stripe.

en: Invisible reCAPTCHA badge
sv_SE: Osynligt reCAPTCHA-märke

en: Invoice
sv_SE: Faktura

en: Invoice #
sv_SE: Faktura #

en: Invoice #{count}
sv_SE: Faktura #{count}

en: Invoice Format
sv_SE: Tjänstens varaktighet

en: Invoice Number Asc
sv_SE: Fakturanummer stigande

en: Invoice Number Desc
sv_SE: Fakturanummer fallande

en: Invoice date
sv_SE: Fakturadatum

en: Invoice details
sv_SE: Fakturadetaljer

en: Invoice has been sent.
sv_SE: Faktura har skickats.

en: Invoice not found.
sv_SE: Faktura hittades inte.

en: Invoice total
sv_SE: Fakturatotal

en: Invoices
sv_SE: Fakturor

en: Invoices setup
sv_SE: Fakturainställningar

en: Issued
sv_SE: Utfärdad

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
sv_SE: Det verkar som om det här är första gången du är här, så låt oss gå igenom några enkla steg för att hjälpa dig komma igång.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
sv_SE: Det verkar som om det för närvarande inte finns några tillgängliga eller synliga tjänster som tilldelats paketen.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
sv_SE: Det verkar som om inga medarbetare eller tjänster har skapats, eller att inga medarbetare har tilldelats tjänsten för tillfället.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
sv_SE: Det verkar som om Envato API för närvarande är upptagen (försök igen) eller om du inte har ett giltigt köp av Amelia

en: Item
sv_SE: Artikel

en: Item status
sv_SE: Objektstatus

en: Jane Doe
sv_SE: Lena Svensson

en: John Doe
sv_SE: Anders Svensson

en: Join
sv_SE: Gå med

en: Join Google Meeting
sv_SE: Gå med i Google Meeting

en: Join Space
sv_SE: Gå med i utrymmet

en: Join With Microsoft Teams
sv_SE: Gå med i Google Meet

en: Join Zoom
sv_SE: Gå med i Zoom

en: Join Zoom Meeting
sv_SE: Gå med i Zoom-möte

en: Join link
sv_SE: Gå med i länken

en: Join waiting list
sv_SE: Gå med i väntelistan

en: Join with Google Meet
sv_SE: Gå med i Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
sv_SE: Gå med i Microsoft Teams

en: Keep Individual
sv_SE: Behåll individuell

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
sv_SE: Håll kunder och anställda informerade genom att skicka aviseringar om möten och evenemang direkt via WhatsApp – välj fördefinierade meddelanden eller anpassa dina egna för en personlig touch.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
sv_SE: Håll alla på rätt spår med hjälp av schemalagda påminnelser som minskar antalet uteblivna besök och förvirring.

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
sv_SE: Håll verksamheten i linje med enhetliga inställningar, tillgänglighet och resurskontroll

en: Keep slot available after first booking
sv_SE: Håll platsen tillgänglig efter första bokningen

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
sv_SE: Håll dina data organiserade och meningsfulla med strukturerade fält som standardiserar den information du samlar in.

en: Label
sv_SE: Etikett

en: Label name
sv_SE: Namn på etiketten

en: Labels
sv_SE: Etiketter

en: Language
sv_SE: Språk

en: Languages
sv_SE: Språk

en: Last
sv_SE: Efternamn

en: Last Booking Asc
sv_SE: Senaste bokning stigande

en: Last Booking Desc
sv_SE: Senaste bokning fallande

en: Last Name:
sv_SE: Efternamn:

en: Last booking
sv_SE: Senaste bokning

en: Last name
sv_SE: Efternamn

en: Last on {date}
sv_SE: Senast den {date}

en: Latitude
sv_SE: Latitud

en: Layout & Inputs
sv_SE: Layout och inmatningar

en: Layout and labels options
sv_SE: Alternativ för layout och etiketter

en: Learn More
sv_SE: Läs mer

en: Learn more
sv_SE: Läs mer

en: Left to pay
sv_SE: Kvar att betala

en: Less options
sv_SE: Färre alternativ

en: Lesson Space
sv_SE: Lektionsutrymme

en: Lesson Space API key
sv_SE: API-nyckel för lektionsutrymme

en: Lesson Space Link
sv_SE: Länk till Lesson Space

en: Lesson Space Links
sv_SE: Länk till Lesson Space

en: Lesson Space link
sv_SE: Länk till lektionsutrymme

en: Lesson Space link to join space
sv_SE: Lektionens utrymme länk för att gå med i utrymmet

en: Lesson Space setup
sv_SE: Inställningar för lektionsutrymme

en: Light Theme
sv_SE: Ljust tema

en: Limit
sv_SE: Gräns

en: Limit additional people
sv_SE: Begränsa antalet ytterligare personer

en: Limit appointments per customer
sv_SE: Utnämnings pris

en: Limit appointments per employee
sv_SE: Utnämnings pris

en: Limit events per customer
sv_SE: Begränsa antalet evenemang per kund

en: Limit package purchases per customer
sv_SE: Begränsning av paketköp per kund

en: Limit per customer
sv_SE: Gräns per kund

en: Limit the additional number of people
sv_SE: Begränsa antalet personer som får vara med

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
sv_SE: Begränsa antalet personer som en kund kan lägga till under bokningen

en: Link copied to clipboard.
sv_SE: Länken kopierad till urklipp.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
sv_SE: Länka den här kunden till en WordPress-användare så att de kan logga in och se sina bokningar i Amelias backend.

en: Linked
sv_SE: Länkad

en: List
sv_SE: Lista

en: List (default)
sv_SE: Lista (standard)

en: List layout
sv_SE: Layout

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
sv_SE: Listan över dina bokningar har ändrats. Ta ytterligare en titt och fortsätt genom att klicka på knappen Spara.

en: List view
sv_SE: Listvy

en: Live API key
sv_SE: Live API-nyckel

en: Live client ID
sv_SE: Live-klient-ID

en: Live key ID
sv_SE: Live-nyckel-ID

en: Live key secret
sv_SE: Live-nyckelhemlighet

en: Live publishable key
sv_SE: Live-publicerbar nyckel

en: Live secret
sv_SE: Live-hemlighet

en: Live secret key
sv_SE: Live-hemlighetsnyckel

en: Load booking form manually
sv_SE: Ladda bokningsformuläret manuellt

en: Load page
sv_SE: Ladda sidan

en: Loading...
sv_SE: Laddar...

en: Local Time
sv_SE: Lokal tid:

en: Local Time:
sv_SE: Lokal tid:

en: Local time
sv_SE: Lokal tid

en: Location
sv_SE: Plats

en: Location:
sv_SE: Plats:

en: Location 1
sv_SE: Plats 1

en: Location ID
sv_SE: Plats-ID

en: Location Input Field
sv_SE: Namn på plats

en: Location Selection
sv_SE: Plats beskrivning

en: Location WP Hooks
sv_SE: Plats WP Hooks

en: Location address
sv_SE: Adress

en: Location description
sv_SE: Plats beskrivning

en: Location details
sv_SE: Platsinformation

en: Location filter
sv_SE: Platsfilter

en: Location has been added.
sv_SE: Platsen har lagts till.

en: Location has been deleted.
sv_SE: Platsen har raderats.

en: Location has been hidden.
sv_SE: Platsen har dolts.

en: Location has been updated.
sv_SE: Platsen har uppdaterats.

en: Location information
sv_SE: Plats beskrivning

en: Location is now visible.
sv_SE: Platsen är nu synlig.

en: Location latitude
sv_SE: Platsens latitud

en: Location longitude
sv_SE: Platsens longitud

en: Location name
sv_SE: Namn på plats

en: Location phone
sv_SE: Plats telefon

en: Location selection
sv_SE: Val av plats

en: Locations
sv_SE: Platser

en: Locations must be active and have card processing enabled
sv_SE: Platser måste vara aktiva och ha kortbetalning aktiverad

en: Locations setup
sv_SE: Inställningar för platser

en: Log In
sv_SE: Logga in

en: Log out
sv_SE: Logga ut

en: Login
sv_SE: Logga in

en: Logout
sv_SE: Logga ut

en: Longitude
sv_SE: Longitud

en: Lower price background
sv_SE: Lägre pris bakgrund

en: Lower price text
sv_SE: Lägre pris text

en: Lowest price
sv_SE: Lägsta pris

en: Mail service
sv_SE: E-posttjänst

en: Mailchimp List
sv_SE: Mailchimp-lista

en: Mailchimp setup
sv_SE: Mailchimp-inställningar

en: Mailgun
sv_SE: Postpistol

en: Mailgun API Key
sv_SE: Mailgun API-nyckel

en: Mailgun Domain
sv_SE: Mailgun-domän

en: Main category button
sv_SE: Huvudkategoriknapp

en: Main content
sv_SE: Huvudsakligt innehåll

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
sv_SE: Upprätthåll en konsekvent schemaläggning med anpassningsbara frekvenser och mönster

en: Make extra mandatory
sv_SE: Gör extra obligatorisk

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
sv_SE: Se till att du använder rätt WhatsApp-inloggningsuppgifter.

en: Male
sv_SE: Man

en: Manage badges
sv_SE: Hantera märken

en: Manage bookings
sv_SE: Hantera bokningar

en: Manage company days off
sv_SE: Hantera företagets lediga dagar

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
sv_SE: Hantera avbokningar av evenemang effektivt genom att låta kunder gå med i väntelistor och fylla lediga platser manuellt.

en: Manage languages
sv_SE: Hantera språk

en: Manage personal schedule
sv_SE: Hantera personlig schemaläggning

en: Manage shared resources with ease
sv_SE: Hantera delade resurser med lätthet

en: Managing assigned services
sv_SE: Hantera tilldelade tjänster

en: Managing packages
sv_SE: Hantera paket

en: Mandatory Field:
sv_SE: Obligatoriskt fält:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
sv_SE: Koppla en WordPress-användare till den här anställda för att ge dem tillgång att se sina bokningar i pluginens backend.

en: Max. Capacity
sv_SE: Max. kapacitet

en: Max Capacity Asc
sv_SE: Maxkapacitet stigande

en: Max Capacity Desc
sv_SE: Beskrivning av maxkapacitet

en: Maximum Quantity:
sv_SE: Maxkvantitet:

en: Maximum allowed spots
sv_SE: Max antal deltagare

en: Maximum bookings allowed
sv_SE: Maximalt antal bokningar tillåtna

en: Maximum bookings reached
sv_SE: Maximalt antal bokningar uppnådda

en: Maximum capacity
sv_SE: Maximal kapacitet

en: Maximum capacity is reached
sv_SE: Fullbokad

en: Maximum number of events returned
sv_SE: Maximalt antal evenemang som returneras

en: Maximum number of places is
sv_SE: Maximalt antal platser är

en: Maximum quantity
sv_SE: Maximal kvantitet

en: Maximum spots
sv_SE: Maximalt antal platser

en: Maximum usage per customer
sv_SE: Maximal användning per kund

en: Measurement ID
sv_SE: Betalnings-id

en: Meeting agenda
sv_SE: Mötesagenda

en: Meeting title
sv_SE: Mötestitel

en: Menu
sv_SE: Meny

en: Message
sv_SE: Meddelande

en: Message content
sv_SE: Meddelandets innehåll

en: Message template
sv_SE: Meddelandemall

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
sv_SE: Meddelanden som skickas via WhatsApp har ingen svarsfunktion, så vi rekommenderar att du ställer in ett automatiskt svarsmeddelande.

en: Meta Pixel setup
sv_SE: Meta Pixel-inställningar

en: Method
sv_SE: Metod

en: Microsoft Teams Link
sv_SE: Microsoft Teams-länk

en: Microsoft Teams join link
sv_SE: Länk för att ansluta till Microsoft Teams

en: Microsoft Teams link
sv_SE: Microsoft Teams-länk

en: Microsoft Teams setup
sv_SE: Inställningar för Microsoft Teams

en: Min. Capacity
sv_SE: Min. kapacitet

en: Minimum bookings required
sv_SE: Minsta antal bokningar krävs

en: Minimum capacity
sv_SE: Minimikapacitet

en: Minimum number of attendees
sv_SE: Minsta antal deltagare

en: Minimum number of bookings
sv_SE: Minsta antal bokningar

en: Minimum number of required extras
sv_SE: Minsta antal nödvändiga tillägg

en: Minimum of attendees
sv_SE: Minsta antal deltagare

en: Minimum of bookings
sv_SE: Minsta antal bokningar

en: Minimum required extras
sv_SE: Minsta antal tillval

en: Minimum required extras:
sv_SE: Minsta antal tillval som krävs:

en: Minimum time required before booking
sv_SE: Minsta tid som krävs före bokning

en: Minimum time required before canceling
sv_SE: Minsta tid som krävs innan du avbryter

en: Minimum time required before rescheduling
sv_SE: Minsta tid före ombokning

en: Minutes
sv_SE: Minuter

en: Missing required fields:
sv_SE: Saknade obligatoriska fält:

en: Mobile menu
sv_SE: Komprimera menyn

en: Mollie payment link
sv_SE: Mollie-betalningslänk

en: Mon
sv_SE: Mån

en: Monday
sv_SE: Måndag

en: Month
sv_SE: Månad

en: Monthly
sv_SE: Månadsvis

en: Months
sv_SE: Månad

en: More Features Zero Limits
sv_SE: Fler funktioner, inga begränsningar

en: More options
sv_SE: Fler alternativ

en: Multiple
sv_SE: Flera

en: Multiple Emails
sv_SE: Flera e-postmeddelanden

en: Multiple Locations
sv_SE: Flera platser

en: Multiple locations
sv_SE: Flera platser

en: Multiple packages purchased.
sv_SE: Flera paket har köpts.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
sv_SE: Multiplicera insättningsbeloppet med antalet personer i en bokning

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
sv_SE: Multiplicera depositionsbeloppet med antalet personer i en bokning.

en: Multiply deposit by number of people
sv_SE: Multiplicera insättningen med antalet personer

en: Multiply price by number of people
sv_SE: Multiplicera priset med antalet personer

en: My Profile
sv_SE: Min profil

en: My profile
sv_SE: Min profil

en: Name
sv_SE: Namn

en: Name:
sv_SE: Namn:

en: Name Asc
sv_SE: Namn stigande

en: Name Ascending
sv_SE: Stigande Namn

en: Name Desc
sv_SE: Namn fallande

en: Name Descending
sv_SE: Fallande Namn

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
sv_SE: Namn på utrymmet (rummet) som kommer att skapas för bokningar. Du kan använda platshållare från sidan för aviseringar. Om det lämnas tomt kommer utrymmet att namnges efter boknings-ID.

en: Need additional fields?
sv_SE: Behöver du ytterligare fält?

en: Need help?
sv_SE: Behöver du hjälp?

en: Need to update your company's days off?
sv_SE: Behöver du uppdatera företagets lediga dagar?

en: New
sv_SE: Ny

en: New Appointment
sv_SE: Ny bokning

en: New Attendee
sv_SE: Ny deltagare

en: New Customer
sv_SE: Ny kund

en: New Event
sv_SE: Nytt event

en: New Location
sv_SE: Ny Plats

en: New Password
sv_SE: Nytt lösenord

en: New Space
sv_SE: Ny tjänst

en: New Update
sv_SE: Ny uppdatering

en: New appointment
sv_SE: Ny tid

en: New category
sv_SE: Ny kategori

en: New coupon
sv_SE: Ny kupong

en: New customer
sv_SE: Ny kund

en: New employee
sv_SE: Nyanställd

en: New event
sv_SE: Nytt evenemang

en: New event booking
sv_SE: Ny evenemangsbokning

en: New language
sv_SE: Nytt språk

en: New package
sv_SE: Nytt paket

en: New package booking
sv_SE: Ny paketbokning

en: New password
sv_SE: Nytt lösenord

en: New resource
sv_SE: Ny resurs

en: New service
sv_SE: Ny tjänst

en: New tax
sv_SE: Ny skatt

en: Next
sv_SE: Nästa

en: Next Service
sv_SE: Nästa tjänst

en: Next day reminder
sv_SE: Påminnelse nästa dag

en: No
sv_SE: Nej

en: No, just this one
sv_SE: Nej, bara den här

en: No-show
sv_SE: Icke infinnande

en: No-show tag
sv_SE: Tagg för utebliven ankomst

en: No Employees Assigned to This Location
sv_SE: Inga anställda tilldelade denna plats

en: No Packages
sv_SE: Inga paket

en: No Show
sv_SE: Ingen visning

en: No Show (1)
sv_SE: Ingen visning (1)

en: No Show (2)
sv_SE: Ingen visning (2)

en: No Show (3+)
sv_SE: Ingen visning (3+)

en: No Tags. Create a new one.
sv_SE: Inga taggar. Skapa en ny.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
sv_SE: Inga WordPress-användare med rollen Amelia-kund är tillgängliga.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
sv_SE: Inga WordPress-användare med rollen Amelia-anställd är tillgängliga.

en: No appointments found
sv_SE: Inga avtalade tider hittades

en: No appointments yet
sv_SE: Inga möten ännu

en: No attendees found
sv_SE: Inga deltagare hittades

en: No booked appointments
sv_SE: Inga bokade tider

en: No bookings found
sv_SE: Inga bokningar hittades

en: No camera found on this device.
sv_SE: Ingen kamera hittades på denna enhet.

en: No coupons yet
sv_SE: Inga kuponger ännu

en: No custom fields yet
sv_SE: Inga anpassade fält ännu

en: No customers were imported to your customer list.
sv_SE: Inga kunder importerades till din kundlista.

en: No customers yet
sv_SE: Inga kunder ännu

en: No employees yet
sv_SE: Inga anställda ännu

en: No event bookings yet
sv_SE: Inga evenemangsbokningar ännu

en: No events found
sv_SE: Inga evenemang hittades

en: No events yet
sv_SE: Inga evenemang ännu

en: No extras yet
sv_SE: Inga extrafunktioner ännu

en: No invoices yet
sv_SE: Inga fakturor ännu

en: No limit per customer
sv_SE: Ingen gräns per kund

en: No locations yet
sv_SE: Inga platser ännu

en: No matching data
sv_SE: Inga matchande uppgifter

en: No package bookings yet
sv_SE: Inga paketbokningar ännu

en: No packages found
sv_SE: Inga paket hittades

en: No packages yet
sv_SE: Inga paket ännu

en: No resources yet
sv_SE: Inga resurser ännu

en: No results
sv_SE: Inga resultat

en: No results found
sv_SE: Inga resultat hittades

en: No results found...
sv_SE: Inga resultat hittades...

en: No results found for
sv_SE: Inga resultat hittades för

en: No services or employees available
sv_SE: Inga tjänster eller anställda tillgängliga

en: No services yet
sv_SE: Inga tjänster ännu

en: No spots left
sv_SE: Inga platser kvar

en: No taxes yet
sv_SE: Inga skatter ännu

en: No top trends
sv_SE: Inga topptrender

en: No transactions yet
sv_SE: Inga transaktioner ännu

en: No upcoming events
sv_SE: Inga kommande evenemang

en: No usage limit
sv_SE: Ingen användningsbegränsning

en: Not available
sv_SE: Inte tillgänglig

en: Not connected
sv_SE: Inte ansluten

en: Not match to your current password
sv_SE: Vänligen ange aktuellt lösen ord

en: Note
sv_SE: Anteckning

en: Note (Internal)
sv_SE: Anmärkning (intern)

en: Note (internal)
sv_SE: Anmärkning (intern)

en: Notice: Please select at least one panel.
sv_SE: Obs: Välj minst en panel.

en: Notification
sv_SE: Notifikation

en: Notification Language
sv_SE: Notifikation

en: Notification Placeholder
sv_SE: Plats hållare för avisering

en: Notification has been deleted.
sv_SE: Meddelandet har raderats.

en: Notification has been saved.
sv_SE: Meddelandet har sparats.

en: Notification has not been saved.
sv_SE: Meddelandet har inte sparats.

en: Notification interval
sv_SE: Intervall för meddelanden

en: Notification language
sv_SE: Aviseringsspråk

en: Notification name
sv_SE: Notisnamn

en: Notification settings
sv_SE: Inställningar för aviseringar

en: Notification status has been updated.
sv_SE: Aviseringsstatus har uppdaterats.

en: Notification status has not been updated.
sv_SE: Aviseringsstatus har inte uppdaterats.

en: Notification template
sv_SE: Aviseringsmall

en: Notification type
sv_SE: Aviseringstyp

en: Notifications
sv_SE: Aviseringar

en: Notifications in Amelia
sv_SE: Aviseringar i Amelia

en: Notify attendees by email when event information is updated.
sv_SE: Meddela deltagarna via e-post när evenemangsinformation uppdateras.

en: Notify selected employees about empty package purchases
sv_SE: Meddela utvalda medarbetare om tomma paketköp

en: Notify the attendee(s)
sv_SE: Meddela kunden/kunderna

en: Notify the attendees
sv_SE: Meddela deltagarna

en: Notify the customer(s)
sv_SE: Meddela kunden/kunderna

en: Number of Additional People
sv_SE: Antal ytterligare personer

en: Number of Additional People:
sv_SE: Antal ytterligare personer:

en: Number of Recurrences:
sv_SE: Antal återkommande tillfällen:

en: Number of Tickets
sv_SE: Antal biljetter

en: Number of adjusted time slots:
sv_SE: Antal ytterligare personer:

en: Number of appointments
sv_SE: Antal avtalade tider

en: Number of appointments required for booking
sv_SE: Antal tillfällen som krävs för att boka

en: Number of appointments with applied coupon is
sv_SE: Antal bokningar med tillämpad kupong är

en: Number of events
sv_SE: Begränsa antalet hämtade händelser

en: Number of packages
sv_SE: Maximalt antal platser är

en: Number of people
sv_SE: Antal personer

en: Number of people on waiting list
sv_SE: Antal personer på väntelistan

en: Number of people that are coming with you.
sv_SE: Antal personer som följer med dig.

en: Number of recurrences:
sv_SE: Antal förekomster:

en: Number of tickets
sv_SE: Antal ärenden

en: Occupancy rate
sv_SE: Beläggningsgrad

en: Occupied
sv_SE: Upptagen

en: Occurrences
sv_SE: Tillfällen

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
sv_SE: Erbjud en ren, listbaserad bokningsupplevelse med en design som fångar uppmärksamhet. Kunder kan enkelt utforska och boka från hela ditt evenemangsutbud.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
sv_SE: Erbjud rabatter eller gratis bokningar med anpassningsbara kuponger.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
sv_SE: Erbjud flera varaktigheter och priser för denna tjänst.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
sv_SE: Erbjud valfria eller obligatoriska tillägg under bokningsprocessen – sälj in ytterligare tjänster, produkter eller upplevelser för att förbättra bokningarna och göra dina kunder nöjda.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
sv_SE: Erbjud tjänster med flera tidsalternativ för kunder att välja mellan.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
sv_SE: Erbjud merförsäljning eller ytterligare förmåner inom en tjänst med hjälp av extratjänster.

en: On
sv_SE: På

en: On-Site
sv_SE: På plats

en: On-line
sv_SE: Online

en: On-site
sv_SE: På plats

en: On-site payment
sv_SE: Betalning på plats

en: On:
sv_SE: På:

en: On Break
sv_SE: På rast

en: On hold
sv_SE: På vänt

en: On the same day
sv_SE: Samma dag

en: On the same day each month
sv_SE: Samma dag varje månad

en: Once Off
sv_SE: En gång av

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
sv_SE: När du har lagt till din första kupong kommer den att visas här. Klicka på + Kupong ovan för att komma igång.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
sv_SE: När du har lagt till ditt första anpassade fält visas det här. Klicka på + Anpassat fält nedan för att komma igång.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
sv_SE: När du har lagt till din första anställd kommer denne att visas här. Klicka på + Anställd nedan för att komma igång.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
sv_SE: När du har lagt till din första händelse visas den här. Klicka på + Händelse nedan för att komma igång.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
sv_SE: När du har lagt till din första extrafunktion visas den här. Klicka på + Extra ovan för att komma igång.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
sv_SE: När du har lagt till ditt första paket visas det här. Klicka på + Paket nedan för att komma igång.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
sv_SE: När du har lagt till din första resurs visas den här. Klicka på + Resurs nedan för att komma igång.

en: Once you add your first service, it will appear here.
sv_SE: När du har lagt till din första tjänst kommer den att visas här.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
sv_SE: När du har lagt till din första skatt visas den här. Klicka på + Skatt nedan för att komma igång.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
sv_SE: När du får bokningar kommer dina möten att visas här. Du kan också komma igång genom att klicka på Lägg till-knappen nedan.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
sv_SE: När du får evenemangsbokningar kommer de att visas här. Du kan också komma igång genom att klicka på Boka Evenemang-knappen nedan.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
sv_SE: När du får paketbokningar kommer de att visas här. Du kan också komma igång genom att klicka på Boka Paket-knappen nedan.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
sv_SE: När du börjar lägga till platser kommer de att visas här. Du kan också börja genom att klicka på knappen Lägg till nedan.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
sv_SE: När du börjar ta emot bokningar kommer fakturor att visas här.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
sv_SE: När du börjar ta emot bokningar kommer transaktioner att visas här.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
sv_SE: När du börjar ta emot bokningar visas dina kunder här. Du kan också komma igång genom att klicka på knappen Lägg till eller Importera nedan.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
sv_SE: En bokning kan ha flera deltagare/platser i den.

en: One spot is equal to one attendee.
sv_SE: En plats är lika med en deltagare.

en: Online meetings
sv_SE: Onlinemöten

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
sv_SE: Endast mallar på standardspråket kommer att visas i back-end. Om en mall inte finns på kundens språk, kommer versionen på standardspråket att skickas istället.

en: Oops...
sv_SE: Oops…

en: Open
sv_SE: Öppen

en: Open Event
sv_SE: Öppet evenemang

en: Open following
sv_SE: Öppna följande

en: Opened
sv_SE: Öppnad

en: Opens at
sv_SE: Öppnar kl

en: Opens on
sv_SE: Öppnar den

en: Opens on:
sv_SE: Öppnar på:

en: Option {number}
sv_SE: Alternativ {number}

en: Options
sv_SE: Alternativ

en: Options:
sv_SE: Alternativ:

en: Or
sv_SE: Eller

en: Or enter details below
sv_SE: Information om gruppevenemang

en: Or pay with card
sv_SE: Eller betala med kort

en: Order
sv_SE: Beställa

en: Order creation
sv_SE: Beställning skapas

en: Order update
sv_SE: Uppdatering beställning

en: Organizer
sv_SE: Arrangör

en: Organizers
sv_SE: Arrangörer

en: Other
sv_SE: Annat

en: Outline
sv_SE: Översikt

en: Outlook Calendar
sv_SE: Outlook Kalender

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
sv_SE: Outlook-kalender & Microsoft Teams

en: Outlook Calendar WP hooks
sv_SE: Outlook-kalender WP-krokar

en: Outlook Calendar setup
sv_SE: Inställningar för Outlook-kalendern

en: Outlook Mailer
sv_SE: Outlook Kalender

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
sv_SE: Outlook Mailer är inte fullt konfigurerad. Vänligen slutför kontoinställningen i Outlook-integrationsinställningarna.

en: Overridden by employee
sv_SE: Åsidosatt av medarbetare

en: Overview
sv_SE: Översikt

en: Overwrite Records
sv_SE: Skriv över poster

en: PAYMENT METHOD
sv_SE: BETALNINGSMETOD

en: PHP Mail
sv_SE: PHP-post

en: Package
sv_SE: Paket

en: Package:
sv_SE: Paket:

en: Package Asc
sv_SE: Paket Asc

en: Package Canceled
sv_SE: Paketet avbokat

en: Package Desc
sv_SE: Paketbeskrivning

en: Package ID
sv_SE: Paket-ID

en: Package Info
sv_SE: Paketinfo

en: Package Selection
sv_SE: Val av paket

en: Package appointment has been updated.
sv_SE: Paketbokning har uppdaterats.

en: Package appointments
sv_SE: Paketera möten

en: Package appointments details
sv_SE: Information om avtalade tider

en: Package badge
sv_SE: Paketmärke

en: Package booking details
sv_SE: Detaljer om paketbokning

en: Package booking has been created.
sv_SE: Paketbokning har skapats.

en: Package booking has been deleted.
sv_SE: Paketbokning har raderats.

en: Package booking has been updated.
sv_SE: Paketbokning har uppdaterats.

en: Package booking is not available for this time slot.
sv_SE: Paketbokning är inte tillgänglig för denna tidslucka.

en: Package canceled
sv_SE: Paket avbokad

en: Package capacity
sv_SE: Paketkapacitet

en: Package category
sv_SE: Paketkategori

en: Package count
sv_SE: Antal paket

en: Package deal
sv_SE: Paketerbjudande

en: Package deposit
sv_SE: Deposition för paket

en: Package description
sv_SE: Beskrivning av paketet

en: Package details
sv_SE: Paketdetaljer

en: Package duration
sv_SE: Paketets varaktighet

en: Package filter
sv_SE: Paketfilter

en: Package has been created.
sv_SE: Paket har skapats.

en: Package has been deleted.
sv_SE: Paketet har raderats.

en: Package has been hidden.
sv_SE: Paketet har dolts.

en: Package has been updated.
sv_SE: Paketet har uppdaterats.

en: Package includes
sv_SE: Paketet innehåller

en: Package info
sv_SE: Paketinformation

en: Package is now visible.
sv_SE: Paketet är nu synligt.

en: Package location
sv_SE: Paketets plats

en: Package management
sv_SE: Pakethantering

en: Package name
sv_SE: Paketnamn

en: Package overview
sv_SE: Paketöversikt

en: Package price
sv_SE: Paketpris

en: Package price:
sv_SE: Paketpris:

en: Package purchased
sv_SE: Paket köpt

en: Package rules and description
sv_SE: Paketregler och beskrivning

en: Package selection
sv_SE: Paketval

en: Package services list
sv_SE: Lista över pakettjänster

en: Packages
sv_SE: Paket

en: Packages appointments
sv_SE: Paketbokningar

en: Packages block
sv_SE: Paketblock

en: Packages have been reordered.
sv_SE: Paketen har omorganiserats.

en: Packages overview
sv_SE: Översikt över paket

en: Packages popup
sv_SE: Popup-fönster för paket

en: Paddle
sv_SE: Paddel

en: Page
sv_SE: Sida

en: Page card
sv_SE: Sidkort

en: Page content
sv_SE: Sidans innehåll

en: Page header
sv_SE: Sidhuvud

en: Page messages
sv_SE: Sidmeddelanden

en: Page scroll
sv_SE: Sidrullning

en: Paid
sv_SE: Betald

en: Paid deposit
sv_SE: Betald deposition

en: Paid remaining amount
sv_SE: Återstående belopp att betala

en: Panel & access permissions
sv_SE: Panel- och åtkomstbehörigheter

en: Panel Button Type
sv_SE: Typ av panelknapp

en: Panel access
sv_SE: Panelåtkomst

en: Panel recovery
sv_SE: Panelåterställning

en: Panel subtab name
sv_SE: Namn på underfältet för panelen

en: Paragraph
sv_SE: Paragraf

en: Partially Paid
sv_SE: Delbetald

en: Partially Refunded
sv_SE: Delvis återbetalad

en: Partially paid
sv_SE: Delvis betald

en: Parts
sv_SE: Delar

en: Password
sv_SE: Lösenord

en: Password Updated!
sv_SE: Lösenord

en: Password changed successfully
sv_SE: Ditt lösen ord har återställts

en: Password has been changed
sv_SE: Lösen ordet har ändrats

en: Password is set
sv_SE: Lösenordet är angivet

en: Password must be longer than 3 characters
sv_SE: Lösenordet måste vara längre än 3 tecken

en: Password reset link has been sent to your email.
sv_SE: Länk för återställning av lösenord har skickats till din e-post.

en: Passwords do not match
sv_SE: Lösenorden stämmer inte överens

en: Passwords don't match.
sv_SE: Lösenorden stämmer inte överens.

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
sv_SE: Klistra in den hemliga nyckeln som du fick efter att du skapade ditt API-nyckelpar i Google reCAPTCHA.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
sv_SE: Klistra in webbplatsnyckeln som du fick efter att du genererat ditt API-nyckelpar i Google reCAPTCHA.

en: Pay
sv_SE: Dag

en: PayPal payment link
sv_SE: PayPal-betalningslänk

en: Pay for all appointments at once
sv_SE: Betala för alla bokningar på en gång

en: Pay now
sv_SE: Betala nu

en: Pay only for the first appointment
sv_SE: Betala endast för den första bokningen

en: Pay with payment link
sv_SE: Betala med betalningslänk

en: Payee email
sv_SE: E-post för anställda

en: Paying later
sv_SE: Betalar senare

en: Paying now
sv_SE: Betala nu

en: Payment
sv_SE: Betalning

en: Payment History
sv_SE: Betalningshistorik

en: Payment ID
sv_SE: Betalnings-id

en: Payment Method
sv_SE: Betalningsmetod

en: Payment Method:
sv_SE: Betalsätt:

en: Payment Status
sv_SE: Betalningsstatus

en: Payment Type:
sv_SE: Betalningstyp:

en: Payment amount
sv_SE: Betalningsbelopp

en: Payment created
sv_SE: Betalnings datum

en: Payment currency
sv_SE: Betalningsvaluta

en: Payment date
sv_SE: Betalnings datum

en: Payment details
sv_SE: Betalningsdetaljer

en: Payment due amount
sv_SE: Förfallobelopp

en: Payment error
sv_SE: Fel vid betalningen

en: Payment history
sv_SE: Betalningshistorik

en: Payment link for Barion
sv_SE: Betalningslänk för Stripe

en: Payment method
sv_SE: Betalningsmetod

en: Payment method:
sv_SE: Betalningsmetod:

en: Payment methods
sv_SE: Betalningsmetoder

en: Payment protected by policy and powered by
sv_SE: Betalning som skyddas av policy och drivs av

en: Payment segment
sv_SE: Betalningssegment

en: Payment status
sv_SE: Betalningsstatus

en: Payment summary
sv_SE: Betalningsöversikt

en: Payment type
sv_SE: Betalningssätt

en: Payment type, deposit payment...
sv_SE: Betalningstyp, insättning...

en: Payment was canceled.
sv_SE: Betalningen har avbrutits.

en: Payments
sv_SE: Betalningar

en: Pending
sv_SE: Väntande

en: Pending appointments
sv_SE: Väntande bokningar

en: Pending payment
sv_SE: Väntande betalning

en: People
sv_SE: Personer

en: People counting logic
sv_SE: Logik för personräkning

en: Per Location
sv_SE: Per plats

en: Per Service
sv_SE: Per tjänst

en: Per customer
sv_SE: Per kund

en: Percentage
sv_SE: Procent

en: Percentage amount
sv_SE: Procentandel

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
sv_SE: Procentuell deposition beräknas på det totala bokningspriset<br>och det fasta beloppet kan multipliceras med antalet personer eller vistelser i förhållande till det totala bokningspriset.

en: Percentage of Load
sv_SE: Beläggning

en: Period available for booking in advance
sv_SE: Tid tillgänglig för bokning i förväg

en: Periods
sv_SE: Perioder

en: Permanent access token
sv_SE: Permanent åtkomsttoken

en: Personal Information
sv_SE: Din information

en: Personal information
sv_SE: Personuppgifter

en: Phone
sv_SE: Telefon

en: Phone:
sv_SE: Telefon:

en: Phone Number
sv_SE: Telefonnummer

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
sv_SE: E-post finns redan med olika namn. Vänligen kontrol lera ditt namn.

en: Phone number
sv_SE: Telefonnummer

en: Phone number ID
sv_SE: Telefonnummer ID

en: Phone number copied to clipboard.
sv_SE: Telefonnummer kopierat till urklipp.

en: Phone number must include a country code.
sv_SE: Telefonnumret måste inkludera en landskod.

en: Pick a date or range
sv_SE: Välj ett datum eller intervall

en: Pick a year
sv_SE: Välj ett år

en: Pick date & time
sv_SE: Välj datum & tid

en: Pick date & time:
sv_SE: Välj datum & tid:

en: Pin icon
sv_SE: Pinnikon

en: Pixel ID
sv_SE: Pixel-ID

en: Placeholder
sv_SE: Platshållare

en: Placeholder Color
sv_SE: SMS plats hållare

en: Placeholder copied to clipboard.
sv_SE: Platshållare kopierad till urklipp.

en: Placeholder text
sv_SE: Platshållartext

en: Placeholders
sv_SE: Platshållare

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
sv_SE: Places API (nytt) krävs men är inte aktiverat. Aktivera det i Google Cloud Console.

en: Plain
sv_SE: Enkel

en: Plans
sv_SE: Planer

en: Please Wait
sv_SE: Vänligen vänta

en: Please cancel the event first before deleting it.
sv_SE: Avbryt evenemanget först innan du tar bort det.

en: Please check your .csv file and try again.
sv_SE: Kontrollera din .csv-fil och försök igen.

en: Please choose appointment date
sv_SE: Vänligen välj datum för bokning

en: Please choose appointment time
sv_SE: Vänligen välj tid för bokning

en: Please confirm you are not a robot
sv_SE: Vänligen bekräfta att du inte är en robot

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
sv_SE: Se till att tjänster och anställda är skapade och att tjänster är tilldelade till anställda.

en: Please enter Mailgun API key
sv_SE: Vänligen ange Mailgun API-nyckel

en: Please enter Mailgun Domain
sv_SE: Vänligen ange Mailgun Domain

en: Please enter SMTP host
sv_SE: Vänligen ange SMTP-värd

en: Please enter SMTP password
sv_SE: Vänligen ange SMTP-lösenord

en: Please enter SMTP port
sv_SE: Vänligen ange SMTP-port

en: Please enter SMTP username
sv_SE: Ange SMTP-användarnamn

en: Please enter a code.
sv_SE: Vänligen ange en kod.

en: Please enter a content.
sv_SE: Vänligen ange ett innehåll.

en: Please enter a first name.
sv_SE: Vänligen ange ett förnamn.

en: Please enter a last name
sv_SE: Ange ett efternamn

en: Please enter a live publishable key.
sv_SE: Vänligen ange en live-publicerbar nyckel.

en: Please enter a live secret key.
sv_SE: Vänligen ange en live-hemlig nyckel.

en: Please enter a name.
sv_SE: Vänligen ange ett namn.

en: Please enter a new password.
sv_SE: Vänligen ange ett nytt lösenord.

en: Please enter a new password again.
sv_SE: Vänligen ange ett nytt lösenord igen.

en: Please enter a notification name.
sv_SE: Vänligen ange ett meddelandenamn.

en: Please enter a password.
sv_SE: Vänligen ange ett lösenord.

en: Please enter a recipient email.
sv_SE: Vänligen ange en mottagares e-postadress.

en: Please enter a recipient phone.
sv_SE: Vänligen ange ett mottagartelefonnummer.

en: Please enter a sender email.
sv_SE: Vänligen ange en avsändare e-postadress.

en: Please enter a sender name.
sv_SE: Vänligen ange ett avsändarnamn.

en: Please enter a subject.
sv_SE: Vänligen ange ett ämne.

en: Please enter a tax amount.
sv_SE: Vänligen ange ett skattebelopp.

en: Please enter a test publishable key.
sv_SE: Vänligen ange en testpublicerbar nyckel.

en: Please enter a test secret key.
sv_SE: Vänligen ange en testhemlig nyckel.

en: Please enter a ticket code.
sv_SE: Ange en biljettkod.

en: Please enter a ticket name.
sv_SE: Vänligen ange ett biljettnamn.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
sv_SE: Vänligen ange en giltig URL med protokoll (http:// eller https://).

en: Please enter a valid email address
sv_SE: Vänligen ange en giltig e-postadress

en: Please enter a valid email address.
sv_SE: Vänligen ange en giltig e-postadress.

en: Please enter a valid phone number.
sv_SE: Vänligen ange ett giltigt telefonnummer.

en: Please enter an email.
sv_SE: Vänligen ange en e-postadress.

en: Please enter an event.
sv_SE: Vänligen ange ett evenemang.

en: Please enter appointment date...
sv_SE: Vänligen ange datum för mötet...

en: Please enter coupon
sv_SE: Vänligen ange Kupong

en: Please enter current password
sv_SE: Vänligen ange aktuellt lösen ord

en: Please enter date
sv_SE: Vänligen ange datum

en: Please enter date of birth
sv_SE: Vänligen ange datum

en: Please enter email
sv_SE: Vänligen ange e-post

en: Please enter email or username
sv_SE: Ange SMTP-användarnamn

en: Please enter end time
sv_SE: Vänligen ange tid

en: Please enter first name
sv_SE: Vänligen ange förnamn

en: Please enter last name
sv_SE: Vänligen ange efter namn

en: Please enter live API Key
sv_SE: Ange en API-nyckel för live-användning

en: Please enter live POSKey
sv_SE: Ange en API-nyckel för live-användning

en: Please enter live client ID
sv_SE: Ange live-klient-ID

en: Please enter live key ID
sv_SE: Ange live-nyckel-ID

en: Please enter live key secret
sv_SE: Ange hemligheten för live-nyckeln

en: Please enter live secret
sv_SE: Ange live-hemlighet

en: Please enter name
sv_SE: Vänligen ange namn

en: Please enter new password
sv_SE: Ange ett nyttlösenord

en: Please enter new password again
sv_SE: Vänligen ange nytt lösen ord igen

en: Please enter password
sv_SE: Ange lösenord

en: Please enter payee email
sv_SE: Vänligen ange e-post

en: Please enter phone
sv_SE: Ange ditt telefonnummer

en: Please enter phone number
sv_SE: Vänligen ange telefonnummer

en: Please enter sandbox POSKey
sv_SE: Ange API-nyckel för test

en: Please enter start time
sv_SE: Ange start tid

en: Please enter tax rate name.
sv_SE: Ange namnet på skattesatsen.

en: Please enter test API Key
sv_SE: Ange API-nyckel för test

en: Please enter test client ID
sv_SE: Ange testklient-ID

en: Please enter test key ID
sv_SE: Ange testnyckel-ID

en: Please enter test key secret
sv_SE: Ange testnyckelns hemlighet

en: Please enter test secret
sv_SE: Ange testhemlighet

en: Please enter waiting list capacity
sv_SE: Ange kapacitet för väntelistan

en: Please fill in your address.
sv_SE: Fyll i din adress.

en: Please log in to Square
sv_SE: Logga in på Square

en: Please map corresponding data to columns:
sv_SE: Vänligen mappa motsvarande data till kolumnerna:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
sv_SE: Observera: För att det här alternativet ska fungera måste du lägga till nya betalningslänkar i meddelandemallarna

en: Please refine your search criteria
sv_SE: Vänligen ge mer exakta sökkriterier

en: Please select
sv_SE: Vänligen välj

en: Please select a category.
sv_SE: Vänligen välj en kategori.

en: Please select a closing date.
sv_SE: Vänligen välj ett slutdatum.

en: Please select a closing time.
sv_SE: Vänligen välj en sluttid.

en: Please select a color.
sv_SE: Vänligen välj en färg.

en: Please select a customer.
sv_SE: Vänligen välj en kund.

en: Please select a date.
sv_SE: Vänligen välj ett datum.

en: Please select a date range.
sv_SE: Vänligen välj ett datumintervall.

en: Please select a date range that is within the period range.
sv_SE: Vänligen välj ett datumintervall som ligger inom periodens intervall.

en: Please select a duration.
sv_SE: Vänligen välj en varaktighet.

en: Please select a location
sv_SE: Välj en plats

en: Please select a location.
sv_SE: Vänligen välj en plats.

en: Please select a package.
sv_SE: Vänligen välj ett paket.

en: Please select a service.
sv_SE: Vänligen välj en tjänst.

en: Please select a start time.
sv_SE: Vänligen välj en starttid.

en: Please select a time.
sv_SE: Vänligen välj en tid.

en: Please select a type.
sv_SE: Vänligen välj en typ.

en: Please select an action.
sv_SE: Vänligen välj en åtgärd.

en: Please select an attendee.
sv_SE: Vänligen välj en deltagare.

en: Please select an email template.
sv_SE: Vänligen välj en e-postmall.

en: Please select an employee.
sv_SE: Vänligen välj en anställd.

en: Please select an end date.
sv_SE: Vänligen välj ett slutdatum.

en: Please select an end time.
sv_SE: Vänligen välj en sluttid.

en: Please select an event.
sv_SE: Vänligen välj ett evenemang.

en: Please select an opening date.
sv_SE: Vänligen välj ett öppningsdatum.

en: Please select an opening time.
sv_SE: Vänligen välj en öppningstid.

en: Please select an option.
sv_SE: Välj ett alternativ.

en: Please select at least one customer
sv_SE: Vänligen välj minst en kund

en: Please select at least one employee.
sv_SE: Vänligen välj minst en medarbetare.

en: Please select at least one service.
sv_SE: Vänligen välj minst en tjänst.

en: Please select customer
sv_SE: Vänligen välj kund

en: Please select date
sv_SE: Vänligen välj datum

en: Please select employee
sv_SE: Vänligen välj medarbetare

en: Please select location
sv_SE: Var god välj plats

en: Please select package:
sv_SE: Vänligen välj paket:

en: Please select repeat interval
sv_SE: Välj upprepningsintervall

en: Please select repeat period
sv_SE: Vänligen välj upprepningsperiod

en: Please select service
sv_SE: Vänligen välj service

en: Please select the extra:
sv_SE: Välj tillvalet:

en: Please select time
sv_SE: Vänligen välj tid

en: Please upload the file
sv_SE: Ladda upp filen

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
sv_SE: Använd den inbyggda Elementor-kortkodwidgeten i stället för Amelia-widgeten när du lägger till Amelia i en popup-fönsterruta

en: Plugin Activation Error
sv_SE: Plugin-aktiverings fel

en: Plugin has been activated
sv_SE: Tillägg har aktiverats

en: Plugin has been deactivated
sv_SE: Tillägg har inaktiverats

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
sv_SE: Popupblocker är aktiverad! Om du vill lägga till ditt möte i din kalender måste du tillåta popup-fönster och lägga till den här webbplatsen i din undantagslista.

en: Popup Heading
sv_SE: Väntande

en: Popup buttons
sv_SE: Popup-knappar

en: Popup title
sv_SE: Popup-titel

en: Preload entities when page loads
sv_SE: Förladda entiteter när sidan laddas

en: Prepared
sv_SE: Beredd

en: Preselect Booking Parameters
sv_SE: Förvälj boknings parametrar

en: Preselect Current Date
sv_SE: Förvälj aktuellt datum

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
sv_SE: Förvälj kryssrutan "Prenumerera"

en: Preset Colors
sv_SE: Förinställda färger

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
sv_SE: Förhindra bokningar under tider som är markerade som upptagna i medarbetarens Google-kalender.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
sv_SE: Förhindra schemakonflikter med kalendersynkronisering i realtid för alla anställda.

en: Preview
sv_SE: Förhandsgranska

en: Preview Invoice
sv_SE: Förhandsgranska

en: Preview invoice
sv_SE: Förhandsgranska faktura

en: Previous range
sv_SE: Föregående intervall

en: Price
sv_SE: Pris

en: Price:
sv_SE: Pris:

en: Price Asc
sv_SE: Pris stigande

en: Price Ascending
sv_SE: Pris Stigande

en: Price Desc
sv_SE: Pris fallande

en: Price Descending
sv_SE: Pris Fallande

en: Price indicators
sv_SE: Prisindikatorer

en: Price number of decimals
sv_SE: Antal decimaler för pris

en: Price per Spot
sv_SE: Pris per plats

en: Price separator
sv_SE: Prisavgränsare

en: Price symbol position
sv_SE: Prissymbolens position

en: Price type
sv_SE: Pristyp

en: Pricing
sv_SE: Priser

en: Pricing & duration
sv_SE: Prissättning och varaktighet

en: Pricing by Date range
sv_SE: Prissättning enligt datumintervall

en: Pricing by date & time
sv_SE: Prissättning efter datum och tid

en: Pricing by date range
sv_SE: Prissättning efter datumintervall

en: Pricing by duration
sv_SE: Prissättning efter varaktighet

en: Pricing by number of people
sv_SE: Prissättning efter antal personer

en: Pricing by the number of people
sv_SE: Prissättning efter antal personer

en: Primary
sv_SE: Primär

en: Primary Button Type
sv_SE: Primär knapptyp

en: Primary Gradient
sv_SE: Primär lutning

en: Primary and state colors
sv_SE: Primär- och statsfärger

en: Primary button style
sv_SE: Primär knappstil

en: Primary color
sv_SE: Primärfärg

en: Primary text
sv_SE: Primär text

en: Process payments easily with Square.
sv_SE: Hantera betalningar enkelt med Square.

en: Processing
sv_SE: Bearbetas

en: Profile
sv_SE: Min profil

en: Profile data updated successfully
sv_SE: Betalningen har återbetalats

en: Profile deleted
sv_SE: Profil borttagen

en: Profile has been updated
sv_SE: Profilen har uppdaterats

en: Property name
sv_SE: Egenskapsnamn

en: Property value
sv_SE: Egenskapsvärde

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
sv_SE: Skydda ditt bokningssystem från bots genom att integrera reCAPTCHA-nycklar.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
sv_SE: Erbjud en förenklad, guidad bokningsupplevelse på din webbplats. Anpassa designen och etiketterna för att förbättra användarvänligheten och anpassa dem efter dina affärsbehov.

en: Publish
sv_SE: Publicera

en: Publish Form
sv_SE: Publicera formulär

en: Purchase code
sv_SE: Licenskod

en: Purchase is canceled
sv_SE: Köpet avbröts

en: Purchased
sv_SE: Köpt

en: Purple
sv_SE: Lila

en: Qty
sv_SE: Antal

en: Qty:
sv_SE: Antal:

en: Quantity
sv_SE: Maximikvantitet

en: Quantity Asc
sv_SE: Kvantitet stigande

en: Quantity Desc
sv_SE: Kvantitet fallande

en: Quantity is shared
sv_SE: Kvantiteten delas

en: Quantity per location
sv_SE: Antal per plats

en: Quantity per service
sv_SE: Antal per tjänst

en: Queued
sv_SE: Kö

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
sv_SE: Ladda snabbt ner alla mötesdetaljer från sidan Bokningar, vilket gör rapportering, analys och dokumentation enkelt och effektivt.

en: Radio button
sv_SE: Radioknapp

en: Random
sv_SE: Slumpmässig

en: Rate
sv_SE: Betygsätt

en: Razorpay payment link
sv_SE: Razorpay-betalningslänk

en: Re-type New Password
sv_SE: Skriv in det nya lösenordet igen

en: Re-type new password
sv_SE: Skriv in det nya lösenordet igen

en: Read more
sv_SE: Läs mer

en: Recharge
sv_SE: Ladda

en: Recharge balance
sv_SE: Ladda saldo

en: Recipient email
sv_SE: Mottagarens e-postadress

en: Recipient phone
sv_SE: Mottagarens telefonnummer

en: Recurrence
sv_SE: Upprepning

en: Recurrences
sv_SE: Återkomster

en: Recurring
sv_SE: Återkommande

en: Recurring Appointment
sv_SE: Återkommande bokning

en: Recurring Appointments
sv_SE: Väntande tidsbeställningar

en: Recurring Appointments:
sv_SE: Återkommande bokningar:

en: Recurring Summary
sv_SE: Sammanfattning av återkomster

en: Recurring appointment
sv_SE: Återkommande möte

en: Recurring appointment payment
sv_SE: Betalning för återkommande bokningar

en: Recurring appointments
sv_SE: Återkommande bokningar

en: Recurring appointments:
sv_SE: Återkommande möten:

en: Recurring appointments details
sv_SE: Väntande tidsbeställningar

en: Recurring appointments setup
sv_SE: Inställning av återkommande möten

en: Recurring events
sv_SE: Återkommande händelser

en: Recurring notification
sv_SE: Återkommande notis

en: Recurring popup
sv_SE: Återkommande popup

en: Recurring summary
sv_SE: Återkommande sammanfattning

en: Red
sv_SE: Röd

en: Redirect
sv_SE: Omdirigera

en: Redirect URI
sv_SE: Omdirigera URL

en: Redirect URL After Booking
sv_SE: Omdirigera URL efter bokning

en: Redirect URL (denied)
sv_SE: Omdirigerings-URL (nekad)

en: Redirect URL after Payment
sv_SE: Omdirigera URL efter avtalad tid

en: Redirect URL after booking
sv_SE: Omdirigerings-URL efter bokning

en: Redirect URL after payment
sv_SE: Omdirigerings-URL efter betalning

en: Redirect URL for successfully approved booking
sv_SE: Omdirigerings-URL för godkänd bokning

en: Redirect URL for successfully rejected booking
sv_SE: Omdirigerings-URL för avvisad bokning

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
sv_SE: Omdirigerings-URL för misslyckad bokningsgodkännande

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
sv_SE: Omdirigerings-URL för bokning som inte avvisades korrekt

en: Redirect URLs
sv_SE: Omdirigera URL

en: Redirect page
sv_SE: Omdirigera sida

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
sv_SE: Minska antalet uteblivna besök med automatiska påminnelser som skickas i rätt tid

en: Reflect On
sv_SE: Reflektera över

en: Refund
sv_SE: Återbetalning

en: Refund Transaction
sv_SE: Återbetalningstransaktion

en: Refunded
sv_SE: Återbetald

en: Registration, Telephone Number, Email
sv_SE: Registrering, telefonnummer, e-post

en: Reject appointment link
sv_SE: Avvisa bokningslänk

en: Rejected
sv_SE: Nekad

en: Remaining Amount:
sv_SE: Återstående belopp:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
sv_SE: Resterande del av det totala beloppet betalas på plats.

en: Remind me when my SMS balance is low
sv_SE: Påminn mig när mitt SMS-saldo är lågt

en: Remove Attendee
sv_SE: Ta bort deltagare

en: Remove Google Calendar busy slots
sv_SE: Ta bort upptagna tider från Google Kalender

en: Remove Outlook Calendar busy slots
sv_SE: Ta bort upptagna tider i Outlook-kalendern

en: Reorder Packages
sv_SE: Omordna paket

en: Reorder Services
sv_SE: Omordna tjänster

en: Reorder on website
sv_SE: Omordna på webbplatsen

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
sv_SE: Omordning av paket påverkar hur de visas på webbplatsen.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
sv_SE: Omordning av tjänster påverkar hur de visas på webbplatsen.

en: Repeat
sv_SE: Upprepa

en: Repeat:
sv_SE: Upprepa:

en: Repeat Appointment
sv_SE: Upprepa bokning

en: Repeat Event
sv_SE: Upprepa händelse

en: Repeat Every Year
sv_SE: Upprepa varje år

en: Repeat Yearly
sv_SE: Upprepa varje år

en: Repeat appointment
sv_SE: Upprepa bokning

en: Repeat event
sv_SE: Upprepa händelse

en: Repeat every
sv_SE: Upprepa varje

en: Repeat every year
sv_SE: Upprepa varje år

en: Repeat new password
sv_SE: Upprepa nytt lösenord

en: Repeat on
sv_SE: Upprepa

en: Repeat this appointment
sv_SE: Datum för utnämningen

en: Repeat yearly
sv_SE: Upprepa årligen

en: Replace
sv_SE: Ersätt

en: Reply-to email
sv_SE: Svara till e-post

en: Require password for login
sv_SE: Kräv lösenord för inloggning

en: Required
sv_SE: Obligatorisk

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
sv_SE: Obligatoriska fält: <b>Förnamn</b> och <b>Efternamn</b>.

en: Reschedule
sv_SE: Boka om

en: Reschedule appointment
sv_SE: Boka om möte

en: Rescheduled
sv_SE: Ombokat

en: Reset
sv_SE: Återställ

en: Reset Form
sv_SE: Återställ formulär

en: Reset Password
sv_SE: Återställ lösenord

en: Reset form settings
sv_SE: Återställ formulärinställningar

en: Reset password
sv_SE: Återställ lösenord

en: Resource
sv_SE: Resurs

en: Resource Details
sv_SE: Resursdetaljer

en: Resource booking setup
sv_SE: Inställningar för resursbokning

en: Resource has been added.
sv_SE: Resursen har lagts till.

en: Resource has been deleted.
sv_SE: Resursen har tagits bort.

en: Resource has been hidden.
sv_SE: Resursen har dolts.

en: Resource has been updated.
sv_SE: Resursen har uppdaterats.

en: Resource is now visible.
sv_SE: Resursen är nu synlig.

en: Resources
sv_SE: Resurser

en: Return to Home
sv_SE: Återgå till startsidan

en: Returning
sv_SE: Återkommande

en: Revenue
sv_SE: Intäkter

en: Role
sv_SE: Roll

en: Roles & permissions
sv_SE: Roller och behörigheter

en: Roles settings
sv_SE: Rollinställningar

en: Rules
sv_SE: Regler

en: SMS History
sv_SE: SMS-historik

en: SMS Settings
sv_SE: SMS-inställningar

en: SMS balance
sv_SE: SMS-saldo

en: SMS history
sv_SE: SMS-historik

en: SMTP
sv_SE: Smtp

en: SMTP Host
sv_SE: SMTP-värd

en: SMTP Password
sv_SE: SMTP Lösenord

en: SMTP Port
sv_SE: SMTP-port

en: SMTP Secure
sv_SE: SMTP säkra

en: SMTP Username
sv_SE: Utgående SMTP-server

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
sv_SE: SMTP-autentiseringsuppgifter kunde inte verifieras. Kontrollera dina inställningar.

en: Same day
sv_SE: Samma dag

en: Sandbox mode
sv_SE: Sandlådeläge

en: Sandbox secret key (POSKey)
sv_SE: Sandbox-hemlig nyckel (POSKey)

en: Sat
sv_SE: Lör

en: Saturday
sv_SE: Lördag

en: Save
sv_SE: Spara

en: Save
sv_SE: Spara

en: Save Changes
sv_SE: Spara ändringar

en: Save Special Day
sv_SE: Spara en speciell dag

en: Save changes
sv_SE: Spara ändringar

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
sv_SE: Spara tid och minska manuellt arbete med omedelbara, automatiskt genererade fakturor

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
sv_SE: Spara tid genom att automatisera återkommande händelser istället för att skapa dem manuellt

en: Save time with fast, one-click appointment exports
sv_SE: Spara tid med snabb export av bokningar med ett enda klick

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
sv_SE: Spara tid med snabba, smidiga exporter av kunddata

en: Scan
sv_SE: Skanna

en: Scan E-Ticket
sv_SE: Välj tid

en: Scan e-ticket
sv_SE: Skanna e-biljett

en: Schedule
sv_SE: Schema

en: Schedule:
sv_SE: Schema

en: Schedule setup required
sv_SE: Schemaläggning krävs

en: Scheduled
sv_SE: Schemalagd

en: Scheduled Before Appointment
sv_SE: Schemalagd före bokning

en: Scheduled Before Event
sv_SE: Schemalagd före evenemang

en: Scheduled notification
sv_SE: Schemalagd notis

en: Scope
sv_SE: Omfattning

en: Scopes
sv_SE: Omfattningar

en: Search
sv_SE: Sök

en: Search...
sv_SE: Sök…

en: Search Coupons
sv_SE: Sök rabattkuponger

en: Search Filters
sv_SE: Sök filter

en: Search Input Field
sv_SE: Inmatningsfält

en: Search Resources
sv_SE: Sök resurser

en: Search Results
sv_SE: Sökresultat

en: Search Taxes
sv_SE: Sök filter

en: Search attendees
sv_SE: Sök deltagare

en: Search booked appointments
sv_SE: Sök bokade möten

en: Search bookings
sv_SE: Sök bokningar

en: Search customers
sv_SE: Sök kunder

en: Search employees
sv_SE: Sök anställda

en: Search events
sv_SE: Sök evenemang

en: Search extras
sv_SE: Sök extra

en: Search features
sv_SE: Sök funktioner

en: Search for Events
sv_SE: Sök rabattkuponger

en: Search for events
sv_SE: Sök efter evenemang

en: Search integrations
sv_SE: Sök integrationer

en: Search invoices
sv_SE: Sök fakturor

en: Search locations
sv_SE: Sökplatser

en: Search notifications
sv_SE: Sök aviseringar

en: Search packages
sv_SE: Sök paket

en: Search services
sv_SE: Sök tjänster

en: Second
sv_SE: Sekund

en: Second {day}
sv_SE: Andra {day}

en: Secondary
sv_SE: Sekundär

en: Secondary Button Type
sv_SE: Sekundär knapptyp

en: Secondary button style
sv_SE: Sekundär knappstil

en: Secondary color
sv_SE: Sekundär färg

en: Secondary text
sv_SE: Sekundär text

en: Secret key (POSKey)
sv_SE: Hemlig nyckel (POSKey)

en: Section
sv_SE: Avdrag

en: Securely process payments using Stripe.
sv_SE: Bearbeta betalningar säkert med Stripe.

en: Segments
sv_SE: Segment

en: Select
sv_SE: Välj

en: Select Address
sv_SE: Välj adress

en: Select Apple Calendar
sv_SE: Välj kalender

en: Select Box
sv_SE: Välj box

en: Select Calendar
sv_SE: Välj kalender

en: Select Catalog View
sv_SE: Välj katalogvy

en: Select Coupon
sv_SE: Välj kupong

en: Select Customer
sv_SE: Välj kund (er)

en: Select Customer(s)
sv_SE: Välj kund (er)

en: Select Date
sv_SE: Välj datum

en: Select Employee
sv_SE: Välj medarbetare

en: Select Event
sv_SE: Välj ett event

en: Select Events
sv_SE: Välj ett event

en: Select Location
sv_SE: Välj Plats

en: Select Package
sv_SE: Välj paket

en: Select Repeat Interval
sv_SE: Välj upprepningsintervall

en: Select Repeat Period
sv_SE: Välj period att upprepa

en: Select Service
sv_SE: Välj Tjänst

en: Select Service Category
sv_SE: Välj tjänst kategori

en: Select Tag
sv_SE: Välj Tagg

en: Select Tags
sv_SE: Välj Tagg

en: Select Tickets
sv_SE: Välj tid

en: Select Time
sv_SE: Välj tid

en: Select View
sv_SE: Välj Visa

en: Select WooCommerce product
sv_SE: Välj WooCommerce-produkt

en: Select Zoom User
sv_SE: Välj Zoom användare

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
sv_SE: Välj en platshållare för att infoga den där markören är placerad.

en: Select at least one option.
sv_SE: Välj minst ett alternativ.

en: Select box
sv_SE: Välj box

en: Select category
sv_SE: Välj kategori

en: Select customer, employee and service
sv_SE: Välj kund, medarbetare och service

en: Select date
sv_SE: Välj datum

en: Select date and time
sv_SE: Välj kund och tjänst

en: Select delimiter
sv_SE: Välj avgränsare

en: Select employee
sv_SE: Välj medarbetare

en: Select event
sv_SE: Välj evenemang

en: Select location
sv_SE: Välj plats

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
sv_SE: Ange specifika tjänster att erbjuda under perioden, eller<br/>
    lämna tom för att erbjuda alla dina tillgängliga tjänster under perioden.

en: Select or Create New
sv_SE: Välj eller skapa ny

en: Select or Create Tag
sv_SE: Välj eller skapa tagg

en: Select package
sv_SE: Välj paket

en: Select placeholder
sv_SE: Välj platshållare

en: Select service
sv_SE: Välj tjänst

en: Select specific location for each period.
sv_SE: Välj specifik plats för varje period.

en: Select specific location for this period.
sv_SE: Välj specifik plats för den här perioden.

en: Select specific services for each period.
sv_SE: Välj specifika tjänster för varje period.

en: Select the Appointment Time
sv_SE: Välj tids period för avtalad tid

en: Select the Extras you'd like
sv_SE: Välj extramaterial som du vill

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
sv_SE: Välj den WooCommerce-produkt som ska användas för det här paketet.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
sv_SE: Välj den åtgärd som kommer att utlösa evenemanget för spårning.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
sv_SE: Välj den anställde som ska läggas till som arrangör av evenemanget i Google/Outlook/Apple Kalender. Anställda som väljs under Personal läggs till som gäster.

en: Select the events this coupon can be used for.
sv_SE: Välj de evenemang som den här kupongen kan användas för.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
sv_SE: Välj antalet biljetter som du vill boka för varje biljettyp

en: Select the packages this coupon can be used for.
sv_SE: Välj de paket som den här kupongen kan användas för.

en: Select the services this coupon can be used for.
sv_SE: Välj de tjänster som den här kupongen kan användas för.

en: Select this Employee
sv_SE: Välj denna medarbetare

en: Select this employee
sv_SE: Välj denna medarbetare

en: Select tickets
sv_SE: Välj biljetter

en: Select your Square Location
sv_SE: Välj din Square-plats

en: Selected
sv_SE: Vald

en: Selected Customers
sv_SE: Utvalda kunder

en: Selected date background
sv_SE: Bakgrund för valt datum

en: Selected date text
sv_SE: Vald datumtext

en: Selected extras
sv_SE: Utvalda tillval

en: Selected extras details
sv_SE: Välj extramaterial som du vill

en: Selected services
sv_SE: Utvalda tjänster

en: Semicolon (;)
sv_SE: Semikolon (;)

en: Send
sv_SE: Skicka

en: Send Access Link
sv_SE: Aktivera funktionen

en: Send ICS file for approved bookings
sv_SE: Skicka ICS-fil för godkända bokningar

en: Send ICS file for pending bookings
sv_SE: Skicka ICS-fil för väntande bokningar

en: Send Reset Link
sv_SE: Skicka återställningslänk

en: Send access link
sv_SE: Skicka åtkomstlänk

en: Send after appointment
sv_SE: Skicka efter avtalad tid

en: Send after event
sv_SE: Skicka efter händelse

en: Send all SMS messages to additional numbers
sv_SE: Skicka SMS-meddelanden till ytterligare nummer

en: Send all notifications to additional addresses
sv_SE: Skicka alla aviseringar till ytterligare adresser

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
sv_SE: Skicka bokningsmeddelanden direkt via WhatsApp.

en: Send at
sv_SE: Skicka till

en: Send custom fields info for each customer separately
sv_SE: Skicka information om anpassade fält för varje kund separat

en: Send event invitation email
sv_SE: Skicka inbjudan till evenemang via e-post

en: Send invoice
sv_SE: Skicka faktura

en: Send invoice to customer by default
sv_SE: Skicka faktura till kunden som standard

en: Send only this notification
sv_SE: Skicka endast denna notis

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
sv_SE: Skicka personliga e-post- och SMS-notifikationer anpassade till ditt företag.

en: Send smart, personalized notifications your way
sv_SE: Skicka smarta, personliga aviseringar på ditt sätt

en: Send test
sv_SE: Skicka test

en: Send to e-mail
sv_SE: Skicka test

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
sv_SE: Skicka kunddata till Mailchimp snabbt och enkelt.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
sv_SE: Avsändar-ID måste bestå av mellan 3 och 11 tecken.

en: Sender email
sv_SE: Avsändarens e-postadress

en: Sender name
sv_SE: Avsändarens namn

en: Sent
sv_SE: Skickat

en: Separate-row export
sv_SE: Export på separata rader

en: Service
sv_SE: Tjänst

en: Service/Event
sv_SE: Tjänst/Evenemang

en: Service Asc
sv_SE: Tjänst Asc

en: Service Categories
sv_SE: Tjänstkategorier

en: Service Category
sv_SE: Tjänst kategori

en: Service Desc
sv_SE: Tjänst Desc

en: Service ID
sv_SE: Tjänste-ID

en: Service Info
sv_SE: Info om tjänst

en: Service Input Field
sv_SE: Inmatningsfält

en: Service Price
sv_SE: Priset för tjänsten

en: Service Selection
sv_SE: Urval av tjänster

en: Service Subtotal
sv_SE: Delsumma av tjänst

en: Service badge
sv_SE: Tjänstebadge

en: Service capacity
sv_SE: Servicekapacitet

en: Service category
sv_SE: Tjänstekategori

en: Service count
sv_SE: Antal tjänster

en: Service description
sv_SE: Beskrivning av tjänsten

en: Service details
sv_SE: Tjänstedetaljer

en: Service duration
sv_SE: Tjänstens varaktighet

en: Service employees list
sv_SE: Medarbetare för tjänster

en: Service filter
sv_SE: Tjänstefilter

en: Service has been added.
sv_SE: Tjänsten har lagts till.

en: Service has been deleted.
sv_SE: Tjänsten har raderats.

en: Service has been hidden.
sv_SE: Tjänsten har dolts.

en: Service has been updated.
sv_SE: Tjänsten har uppdaterats.

en: Service info
sv_SE: Information om tjänsten

en: Service information
sv_SE: Tjänstens varaktighet

en: Service is now visible.
sv_SE: Tjänsten är nu synlig.

en: Service location
sv_SE: Tjänstens plats

en: Service name
sv_SE: Tjänstens namn

en: Service or event description
sv_SE: Beskrivning av tjänst eller evenemang

en: Service or event name
sv_SE: Tjänst- eller evenemangsnamn

en: Service packages overview
sv_SE: Översikt över servicepaket

en: Service price
sv_SE: Service pris

en: Service selection
sv_SE: Val av tjänst

en: Service subtotal
sv_SE: Tjänstens delsumma

en: Services
sv_SE: Tjänster

en: Services & categories setup
sv_SE: Inställningar för tjänster och kategorier

en: Services Asc
sv_SE: Tjänster stigande

en: Services Desc
sv_SE: Tjänster fallande

en: Services and packages overview
sv_SE: Översikt över tjänster och paket

en: Services have been reordered.
sv_SE: Tjänster har omordnats.

en: Services list, Appointments
sv_SE: Tjänster, bokningar

en: Services overview
sv_SE: Översikt över tjänster

en: Services setup
sv_SE: Inställning av tjänster

en: Set ICS file description
sv_SE: Ställ in beskrivning av ICS-fil

en: Set Limit
sv_SE: Ange gräns

en: Set Minimum
sv_SE: Ställ in minsta antal

en: Set Password
sv_SE: Sätt lösenord

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
sv_SE: Ange det maximala antalet personer en kund kan lägga till vid bokning.

en: Set coupons to be case insensitive
sv_SE: Ställ in kuponger så att de inte är skiftlägeskänsliga

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
sv_SE: Ställ in olika priser för specifika dagar, tider eller anpassade datum.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
sv_SE: Ställ in dynamisk prissättning för tjänster baserat på olika villkor.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
sv_SE: Ange evenemangsperiod först för att möjliggöra prissättning per datumintervall.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
sv_SE: Ställ in flexibel biljettprissättning med kategorier och datum-baserade intervall för att maximera tillgänglighet och intäkter.

en: Set general settings
sv_SE: Ställ in allmänna inställningar

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
sv_SE: Ställ in individuella tidszoner för anställda så att tillgänglighet och bokningar visas korrekt för kunder över hela världen.

en: Set metadata and description
sv_SE: Ange metadata och beskrivning

en: Set minimum
sv_SE: Ange minimum

en: Set new password
sv_SE: Ange nytt lösenord

en: Set options, colors and labels for booking form
sv_SE: Ange alternativ, färger och etiketter för bokningsformuläret

en: Set password
sv_SE: Ställ in lösenord

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
sv_SE: Ange prissättning baserat på antalet personer i bokningen.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
sv_SE: Ange beskrivningen som kommer att visas i kalenderhändelsen. Du kan använda platshållare som finns på sidan för meddelanden.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
sv_SE: Ange först tidsperioden för händelsen för att möjliggöra prissättning efter datumintervall.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
sv_SE: Ange det maximala antalet upptagna händelser som hämtas från kalendern för att blockera bokningar i Amelia.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
sv_SE: Ange det maximala antalet personer som tillåts per bokning för den här tjänsten.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
sv_SE: Ange det minsta antal personer som krävs per bokning för denna tjänst.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
sv_SE: Ange antalet godkända bokningar efter vilket kunden automatiskt kommer att få kupongen i ett meddelande. Obs: För att aktivera detta måste kupongplatshållaren inkluderas i meddelandemallen.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
sv_SE: Ställ in tiden före avtalad tid när kunder<br>kommer inte att kunna avboka den avtalade tiden.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
sv_SE: Ange titeln som kommer att visas i kalenderevenemanget. Du kan använda platshållare som finns på sidan för notifikationer.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
sv_SE: Ställ in det här alternativet om du vill begränsa antalet bokningar som en anställd kan ha dagligen, oavsett hur många bokningar som 'får plats' inom arbetstiden.

en: Set up
sv_SE: Konfigurera

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
sv_SE: Konfigurera kalenderlayout och återkommande popup-alternativ

en: Set up Content, Buttons and Labels
sv_SE: Konfigurera innehåll, knappar och etiketter

en: Set up Employees selection options
sv_SE: Konfigurera alternativ för tjänster, platser och medarbetare

en: Set up Labels and Buttons
sv_SE: Konfigurera etiketter och knappar

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
sv_SE: Ställ in synlighetsalternativ för plats, bilder, filter, kapacitet, pris och status

en: Set up Locations selection options
sv_SE: Konfigurera alternativ för tjänster, platser och medarbetare

en: Set up Package detailed view
sv_SE: Ange detaljerad visning av paketet

en: Set up Service detailed view
sv_SE: Information om tjänsten

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
sv_SE: Konfigurera alternativ för tjänster, platser och medarbetare

en: Set up Services and Packages view
sv_SE: Konfigurera vyn tjänster och paket

en: Set up Services selection options
sv_SE: Konfigurera alternativ för tjänster, platser och medarbetare

en: Set up Services view
sv_SE: Stripe-tjänst

en: Set up Sidebar visibility and its content
sv_SE: Ställ in synlighet och innehåll i sidofältet

en: Set up button type and labels
sv_SE: Konfigurera knapptyper och etiketter

en: Set up button types and labels
sv_SE: Konfigurera knapptyper och etiketter

en: Set up categories cards
sv_SE: Visa alla kategorier

en: Set up display options and labels
sv_SE: Skapa synlighet och etiketter

en: Set up labels
sv_SE: Konfigurera etiketter och knappar

en: Set up labels and buttons
sv_SE: Konfigurera etiketter och knappar

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
sv_SE: Ställ in synlighet för personal, plats, galleri och annan evenemangsinformation

en: Set up visibility, button type and labels
sv_SE: Konfigurera synlighet, knapptyp och etiketter

en: Set up visibility and labels
sv_SE: Skapa synlighet och etiketter

en: Set up visibility and labels of ticket selection
sv_SE: Ställ in synlighet och etiketter för biljettval

en: Set your Google Map API Key in General Settings
sv_SE: Ange din Google Maps API-nyckel i Allmänna inställningar

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
sv_SE: Ställ in företagets arbetstider. Detta schema kommer att användas för alla nya anställda, men du kan senare anpassa schemat för varje anställd.

en: Setting up days off
sv_SE: Ställa in lediga dagar

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Settings have been saved.
sv_SE: Inställningarna har sparats.

en: Shared
sv_SE: Delad

en: Shared Pool
sv_SE: Delad pool

en: Shared capacity across services
sv_SE: Delad kapacitet över tjänster

en: Shared category capacity
sv_SE: Delad kategorikapacitet

en: Show
sv_SE: Visa

en: Show Add To Calendar option to customers
sv_SE: Visa alternativet Lägg till i kalendern för kunder

en: Show All
sv_SE: Visa alla

en: Show All Periods
sv_SE: Visa alla perioder

en: Show Less Periods
sv_SE: Visa färre perioder

en: Show Type
sv_SE: Visa typ

en: Show all categories
sv_SE: Visa alla kategorier

en: Show all employees
sv_SE: Visa alla medarbetare

en: Show all events
sv_SE: Visa alla evenemang

en: Show all locations
sv_SE: Visa alla platser

en: Show all packages
sv_SE: Visa alla kategorier

en: Show all services
sv_SE: Visa alla tjänster

en: Show all tags
sv_SE: Visa alla taggar

en: Show booking slots in client's time zone
sv_SE: Visa bokningstider i kundens tidszon

en: Show bookings
sv_SE: Visa bokningar

en: Show catalog of all categories
sv_SE: Visa katalog för alla kategorier

en: Show checkout form
sv_SE: Visa kassasida

en: Show coupon
sv_SE: Visa kupong

en: Show customer information form
sv_SE: Visa kundinformationsformulär

en: Show employee
sv_SE: Visa anställd

en: Show event
sv_SE: Visa evenemang

en: Show event on site
sv_SE: Visa event på plats

en: Show from date
sv_SE: Visa från datum

en: Show in Amelia Popup
sv_SE: Visa i Amelia Popup

en: Show less
sv_SE: Visa mindre

en: Show location
sv_SE: Visa plats

en: Show more
sv_SE: Visa mer

en: Show more ({count})
sv_SE: Visa mer ({count})

en: Show on website
sv_SE: Visa på webbplatsen

en: Show package
sv_SE: Visa paket

en: Show recurring events
sv_SE: Visa återkommande händelser

en: Show resource
sv_SE: Visa resurs

en: Show service
sv_SE: Visa tjänst

en: Show single Event details on the page
sv_SE: Visa uppgifter om ett enskilt evenemang på sidan

en: Show specific categories
sv_SE: Visa specifik kategori

en: Show specific category
sv_SE: Visa specifik kategori

en: Show specific package
sv_SE: Visa specifikt paket

en: Show specific packages
sv_SE: Visa specifik kategori

en: Show specific service
sv_SE: Visa specifik tjänst

en: Show specific services
sv_SE: Visa specifik tjänst

en: Show tag
sv_SE: Visa tagg

en: Show tax
sv_SE: Visa skatt

en: Show waiting list after booking is full
sv_SE: Visa väntelista när bokningen är full

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
sv_SE: Visa dina tjänster i stiliga kortlayouter. Organisera dem enkelt efter kategori och anpassa utseendet för att matcha ditt varumärke.

en: Showing
sv_SE: Visar

en: Sidebar
sv_SE: Sidopanel

en: Sidebar area
sv_SE: Sidfältet

en: Sidebar visibility
sv_SE: Sidfältets synlighet

en: Sign In
sv_SE: Logga in

en: Sign In to Mailchimp
sv_SE: Knapptyp slutför

en: Sign Out of Mailchimp
sv_SE: Logga ut från Mailchimp

en: Sign in
sv_SE: Logga in

en: Sign in as
sv_SE: Logga in som

en: Sign in with Google
sv_SE: Logga in med Google

en: Sign in with Microsoft
sv_SE: Logga in med Microsoft

en: Sign in with Outlook
sv_SE: Logga in med Outlook

en: Sign out from Google
sv_SE: Logga ut från Google

en: Sign out from Outlook
sv_SE: Logga ut från Outlook

en: Sign up
sv_SE: Registrera dig

en: Simple, secure payments powered by Barion.
sv_SE: Enkla och säkra betalningar drivna av Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
sv_SE: Förenkla kommunikationen med anpassningsbara meddelanden för både kunder och anställda

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
sv_SE: Förenkla ekonomihanteringen med enkla transaktionsexporter med ett klick

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
sv_SE: Förenkla schemaläggningen med individuell tillgänglighet, arbetstider och uppdrag

en: Simplify scheduling with recurring events
sv_SE: Förenkla schemaläggningen med återkommande händelser

en: Single-row export
sv_SE: Export av enskild rad

en: Single Ticket
sv_SE: Enkelbiljett

en: Single booking
sv_SE: Enkelbokning

en: Skip Categories step
sv_SE: Kategorier

en: Skip Import
sv_SE: Hoppa över import

en: Skip packages and continue with the selected service
sv_SE: Hoppa över paket och fortsätt med vald tjänst

en: Skip setup
sv_SE: Hoppa över inställningar

en: Slot end time
sv_SE: Slotens sluttid

en: Social login
sv_SE: Social inloggning

en: Social login setup
sv_SE: Inställningar för social inloggning

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
sv_SE: Vissa anställda som är tilldelade till detta evenemang är inte anslutna till Zoom. Gå till deras profiler och anslut dem till Zoom för att använda denna integration korrekt.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
sv_SE: Vissa anställda som är tilldelade till denna tjänst är inte anslutna till Zoom. Gå till deras profiler och anslut dem till Zoom för att använda denna integration korrekt.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
sv_SE: Några av de önskade tiderna är upptagna. Dessa är de närmaste tiderna vi kan erbjuda.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
sv_SE: Vissa betalningsmetoder kan inte användas tillsammans på grund av kompatibilitetsregler.

en: Some records have an incorrect format.
sv_SE: Vissa poster har ett felaktigt format.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
sv_SE: Tyvärr, det uppstod ett fel vid bearbetningen av din betalning. Vänligen försök igen senare.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
sv_SE: Tyvärr, det uppstod ett fel vid bearbetningen av din betalning. Vänligen försök igen senare.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
sv_SE: Tyvärr, det uppstod ett fel när du lägger till bokning till WooCommerce kundvagn.

en: Sort
sv_SE: Sortera

en: Space-comma
sv_SE: Mellanslag-komma

en: Space-dot
sv_SE: Mellanslag-punkt

en: Special Days
sv_SE: Speciella dagar

en: Special characters are not allowed
sv_SE: Specialtecken är inte tillåtna

en: Special days
sv_SE: Särskilda dagar

en: Special days setup
sv_SE: Inställningar för speciella dagar

en: Specific Date
sv_SE: Visa specifik kategori

en: Specific Date & Time
sv_SE: Visa specifik kategori

en: Specific date
sv_SE: Specifikt datum

en: Specific date & time
sv_SE: Specifikt datum och tid

en: Spot
sv_SE: Plats

en: Spots
sv_SE: Platser

en: Spots capacity
sv_SE: Kapacitet

en: Square
sv_SE: Kvadrat

en: Square account successfully disconnected
sv_SE: Square-konto har kopplats bort framgångsrikt

en: Square payment link
sv_SE: Square-betalningslänk

en: Staff
sv_SE: Medarbetare

en: Standard Account
sv_SE: Standardkonto

en: Start Date
sv_SE: Starttid

en: Start Scanner
sv_SE: Starttid

en: Start Time
sv_SE: Starttid

en: Start Zoom
sv_SE: Starta Zoom

en: Start Zoom Meeting
sv_SE: Börja Zoom-möte

en: Start by clicking the add custom field button
sv_SE: Börja med att klicka på knappen Lägg till anpassat fält.

en: Start date
sv_SE: Startdatum

en: Start scanner
sv_SE: Starta skannern

en: Start time
sv_SE: Starttid

en: Status Asc
sv_SE: Status stigande

en: Status Desc
sv_SE: Status fallande

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
sv_SE: Håll dig enkelt efter reglerna genom konsekvent och tillförlitlig skattehantering i hela din verksamhet.

en: Stay connected with WhatsApp notifications
sv_SE: Håll kontakten med WhatsApp-meddelanden

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
sv_SE: Håll ordning med exportfiler som är redo för analys eller externa verktyg

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
sv_SE: Steg-för-steg-bokningsguiden ger dina kunder möjlighet att välja allt om bokningen i några steg

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
sv_SE: Bokningsvyn steg-för-steg guidar kunderna genom flera steg för att göra sina bokningar.

en: Step-by-step
sv_SE: Steg för steg

en: Step-by-step booking form guide
sv_SE: Steg-för-steg-guide för bokningsformuläret

en: Step 1
sv_SE: Steg 1

en: Step 2
sv_SE: Steg 2

en: Step 3
sv_SE: Steg 3

en: Step 4
sv_SE: Steg 4

en: Step Booking
sv_SE: Stegbokning

en: Step By Step Booking Form
sv_SE: Bokningsformulär steg för steg

en: Step Popups
sv_SE: Steg

en: Step content
sv_SE: Steginnehåll

en: Step header
sv_SE: Stegrubrik

en: Step heading
sv_SE: Stegrubrik

en: Step info tab
sv_SE: Fliken Steginformation

en: Step message
sv_SE: Stegmeddelande

en: Step pagination
sv_SE: Stegvis paginering

en: Step tickets tab
sv_SE: Fliken Stegbiljetter

en: Steps
sv_SE: Steg

en: Steps order
sv_SE: Stegordning

en: Stop Scanner
sv_SE: Stoppa skanner

en: Stop scanner
sv_SE: Stoppa skannern

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
sv_SE: Effektivisera verksamheten med en central plats för hantering av alla resurser i hela företaget.

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
sv_SE: Effektivisera virtuella möten genom att integrera populära mötesplattformar direkt i bokningarna.

en: Stripe Account
sv_SE: Stripe

en: Stripe Connect
sv_SE: Steg innehåll

en: Stripe payment link
sv_SE: Stripe-betalningslänk

en: Sub Steps
sv_SE: Delsteg

en: Sub step title
sv_SE: Underrubrik

en: Subject
sv_SE: Ämne

en: Subject placeholders
sv_SE: Ämnesplatshållare

en: Subscribe to our mailing list
sv_SE: Prenumerera på vår e-postlista

en: Subtotal
sv_SE: Delsumma

en: Subtotal:
sv_SE: Delsumma:

en: Success
sv_SE: Lyckades

en: Successful cancellation redirect URL
sv_SE: Omdirigerings-URL för lyckad avbokning

en: Successfully added booking
sv_SE: Omdirigerings-URL för godkänd bokning

en: Suggest closest available date
sv_SE: Föreslå närmaste tillgängliga datum

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
sv_SE: Föreslå kunderna att lägga till en tid i sin kalender när bokningen är klar.

en: Suggest next available date
sv_SE: Föreslå nästa tillgängliga datum

en: Suggest previous available date
sv_SE: Föreslå föregående tillgängliga datum

en: Sum of payments
sv_SE: Summan av betalningar

en: Summary
sv_SE: Sammanfattning

en: Summary segment
sv_SE: Sammanfattningssegment

en: Sun
sv_SE: Sön

en: Sunday
sv_SE: Söndag

en: Support Amelia by displaying a backlink
sv_SE: Stöd Amelia genom att visa en bakåtlänk

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
sv_SE: Stöd djupare insikter genom att använda exporterade data för analys och rapportering

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
sv_SE: Stöd externa arbetsflöden genom att smidigt flytta finansiella poster till andra system

en: Switch Camera
sv_SE: Byt kamera

en: Sync with
sv_SE: Synkronisera med

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
sv_SE: Synkronisera ditt Stripe Connect-konto för smidiga betalningar och enkla utbetalningar.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
sv_SE: Synkronisera dina och dina anställdas personliga och professionella händelser genom att ansluta Outlook-kalendrar.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
sv_SE: Synkronisera dina och dina anställdas personliga och professionella händelser genom att koppla Google-kalendrar.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
sv_SE: Synkronisera ditt schema med din personliga Apple-kalender för att undvika dubbelbokningar.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
sv_SE: Synkronisera ditt schema med din personliga Google-kalender för att undvika dubbelbokningar.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
sv_SE: Synkronisera ditt schema med din personliga Outlook-kalender för att undvika dubbelbokningar.

en: Tab title
sv_SE: Flikrubrik

en: Table settings have been updated.
sv_SE: Tabellinställningarna har uppdaterats.

en: Tabs (All / Packages / Services)
sv_SE: Flikar (Alla / Paket / Tjänster)

en: Tag
sv_SE: Tagg

en: Tags
sv_SE: Taggar

en: Tax
sv_SE: Moms

en: Tax amount
sv_SE: Skattebelopp

en: Tax details
sv_SE: Skatteinformation

en: Tax has been added.
sv_SE: Skatten har lagts till.

en: Tax has been deleted.
sv_SE: Skatten har raderats.

en: Tax has been hidden.
sv_SE: Skatten har dolts.

en: Tax has been updated.
sv_SE: Skatten har uppdaterats.

en: Tax is now visible.
sv_SE: Skatten är nu synlig.

en: Tax rate
sv_SE: Skattesats

en: Tax rate name
sv_SE: Namn på skattesats

en: Tax setup
sv_SE: Skatteinställningar

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
sv_SE: Skatt kommer att exkluderas från prisberäkningen och visas separat.

en: Tax will be included in price calculation.
sv_SE: Skatt kommer att inkluderas i prisberäkningen.

en: Taxes
sv_SE: Skatter

en: Taxes overview
sv_SE: Översikt över skatter

en: Template name
sv_SE: Mallnamn

en: Test API key
sv_SE: Testa API-nyckeln

en: Test SMS
sv_SE: Test-SMS

en: Test SMS sent successfully.
sv_SE: Test-SMS skickat utan problem.

en: Test WhatsApp
sv_SE: Testa WhatsApp

en: Test WhatsApp message sent successfully
sv_SE: Testmeddelande via WhatsApp skickat framgångsrikt

en: Test client ID
sv_SE: Testklient-ID

en: Test email
sv_SE: Test-e-post

en: Test email sent successfully.
sv_SE: Test-e-post skickades framgångsrikt.

en: Test mode
sv_SE: Testläge

en: Test publishable key
sv_SE: Testpublicerbar nyckel

en: Test secret
sv_SE: Testhemlighet

en: Test secret Key
sv_SE: Testhemlig nyckel

en: Text Mode
sv_SE: Textläge

en: Text area
sv_SE: Textområde

en: Text color
sv_SE: Textfärg

en: Text color on background
sv_SE: Textfärg på bakgrunden

en: Text content
sv_SE: Textinnehåll

en: Thank you! Your booking is completed.
sv_SE: Tack! Din bokning är genomförd.

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
sv_SE: Tack! Din bokning är avslutad och nu väntar på bekräftelse.

en: The appointment can't be rescheduled.
sv_SE: Bokningen kan inte ombokas.

en: The coupon field is mandatory
sv_SE: Kupongfältet är obligatoriskt

en: The coupon you entered is not valid
sv_SE: Kupongen du angav är inte giltig

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
sv_SE: Valutan i Amelia matchar inte valutan för den valda Square-platsen.

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
sv_SE: Kunden angav ingen e-postadress, så fakturan kunde inte skickas.

en: The first row should not contain column names.
sv_SE: Den första raden ska inte innehålla kolumnnamn.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
sv_SE: Meddelandetexten måste konfigureras i Facebook Developers-inställningarna.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
sv_SE: Meddelandehuvudet måste konfigureras i Facebook Developers-inställningarna. Teckenbegränsningen är 60 tecken efter att platshållarna har ersatts.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
sv_SE: De ursprungliga bokningsformulären—Steg-för-steg, Katalog, Evenemangslista och Evenemangskalender—erbjuder grundläggande anpassning och etikettändringar och fungerar som grund för våra nyare versioner.

en: The package is time-limited to
sv_SE: Paketet är tidsbegränsat till

en: The payment will be done on-site.
sv_SE: Betalningen sker på plats.

en: The price will multiply by the number of people/spots
sv_SE: Priset multipliceras med antalet personer/platser

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
sv_SE: Det föreslagna datumet och tiden skiljer sig från ditt valda mönster på grund av otillgängliga tidsluckor på det önskade datumet och tiden.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
sv_SE: Det föreslagna datumet skiljer sig från ditt valda mönster på grund av otillgängliga tidsluckor på det önskade datumet.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
sv_SE: Den föreslagna tiden skiljer sig från ditt valda mönster på grund av otillgängliga tidsluckor vid den önskade tiden.

en: The purchase code is invalid or it has expired
sv_SE: Köpkoden är ogiltig eller har gått ut

en: The refund amount will be
sv_SE: Återbetalningsbeloppet kommer att vara

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
sv_SE: Den återstående balansen kan betalas på plats eller via en betalningslänk.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
sv_SE: Resursnamnet är endast synligt för dig och kommer inte att visas vid bokning. Det används för intern hantering.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
sv_SE: Resurskvantiteten räknas separat för varje vald plats.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
sv_SE: Resurskvantiteten räknas separat för varje vald tjänst.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
sv_SE: Resurskvantiteten delas mellan alla valda tjänster, anställda och platser.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
sv_SE: Resten av tillfällena kan bokas senare i Kundportalen.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
sv_SE: Tidsstegsintervallet som definieras här kommer att gälla för alla tidsluckor i hela pluginet.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
sv_SE: Tidsluckan du försökte boka om till är inte tillgänglig. Vänligen välj en annan tidslucka för det valda datumet.

en: The total number of people for the booking.
sv_SE: Det totala antalet personer för bokningen.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
sv_SE: Det totala antalet personer ({approvedPersonsCount}) överstiger den maximala kapaciteten på {maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
sv_SE: Det totala antalet personer ({waitingPersonsCount}) överstiger den maximala kapaciteten för väntelistan på {waitingListMaxCapacity}.

en: There are no attendees yet...
sv_SE: Det finns inga deltagare ännu ...

en: There are no booked appointments for this package.
sv_SE: Det finns inga bokade tider för detta paket.

en: There are no days off yet...
sv_SE: Det finns inga deltagare ännu ...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
sv_SE: Det finns inga framtida evenemang planerade. Vänligen skapa ett nytt evenemang.

en: There are no packages. Please create a new package.
sv_SE: Det finns inga paket. Vänligen skapa ett nytt paket.

en: There are no results...
sv_SE: Det finns inga resultat...

en: There are no special days yet...
sv_SE: Det finns inga deltagare ännu ...

en: There are no upcoming events for this period
sv_SE: Det finns inga kommande evenemang för denna period

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
sv_SE: Det finns kommande bokningar för {service}-tjänsten.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
sv_SE: Det finns en händelse i Google/Outlook Calendar som överlappar den här händelsen för en viss medarbetare, är du säker på att du vill skapa en ny händelse?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
sv_SE: Dessa anställda kommer att få e-postmeddelandet om det köpta paketet när det köps utan några bokade tider.

en: Third
sv_SE: Tredje

en: Third {day}
sv_SE: Tredje {day}

en: This & Future
sv_SE: Detta och framtida

en: This Only
sv_SE: Endast detta

en: This appointment is a part of a package.
sv_SE: Denna utnämning är en del av ett paket.

en: This booking is part of a package deal
sv_SE: Denna bokning är en del av ett paketerbjudande

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
sv_SE: Denna kategori kan inte raderas eftersom den ingår i ett paket.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
sv_SE: Denna kategori har tjänster med {count} tidigare bokning. | Denna kategori har tjänster med {count} tidigare bokningar.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
sv_SE: Denna förändring kommer att leda till en prishöjning för vissa bokningar. Vill du att betalningslänkar ska skapas?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
sv_SE: Denna avgiftstyp kommer inte att användas vid bokning av flera tider (kundvagnsfunktion eller återkommande funktion) eller vid bokning av evenemang med flera anställda.

en: This coupon has expired
sv_SE: Rabattkodens giltighet har gått ut

en: This coupon is not valid anymore
sv_SE: Denna kupong är inte giltig längre

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
sv_SE: Denna e-postadress används redan. Vänligen ange en annan e-postadress.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
sv_SE: Denna medarbetare är den enda som är tilldelad {service}.

en: This field is required
sv_SE: Detta fält är obligatoriskt

en: This field is required.
sv_SE: Detta fält är obligatoriskt.

en: This file is forbidden for upload
sv_SE: Den här filen är förbjuden att ladda upp

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
sv_SE: Detta är en tillfällig WhatsApp-token som automatiskt upphör att gälla efter 24 timmar. Se till att slutföra installationen innan den upphör att gälla.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook.
sv_SE: Detta är en unik säkerhetstoken. Kopiera den till fältet 'Verifiera token' i WhatsApp när du skapar en webhook.

en: This is recurring event
sv_SE: Detta är återkommande händelse

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
sv_SE: Detta är sökvägen i din applikation där användare kommer att omdirigeras efter autentisering med Apple. Lägg till denna URI i dina Apple-projektuppgifter under 'Omdirigerings-URI:er'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
sv_SE: Detta är sökvägen i din applikation där användare kommer att omdirigeras efter autentisering med Google. Lägg till denna URI i dina Google-projektuppgifter under 'Auktoriserade omdirigerings-URI:er'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
sv_SE: Detta är sökvägen i din applikation där användare kommer att omdirigeras efter autentisering med Outlook. Lägg till denna URI i avsnittet 'Omdirigerings-URI:er' i dina Outlook-applikationsinställningar.

en: This limit is based on the customer's email address.
sv_SE: Denna begränsning baseras på kundens e-postadress.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
sv_SE: Denna plats har {count} tjänst kopplad till sig. | Denna plats har {count} tjänster kopplade till sig.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
sv_SE: Detta meddelande skickas när en kund svarar via WhatsApp och informerar dem om att svar via WhatsApp inte stöds.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
sv_SE: Denna avisering kräver ett cron-jobb. Lägg till raden nedan i din cron-konfiguration.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
sv_SE: Detta alternativ kräver att du lägger till betalningslänkens platshållare i dina meddelandemallar.

en: This package deal will expire in
sv_SE: Detta paketavtal kommer att upphöra om

en: This package has
sv_SE: Paketet har

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
sv_SE: Detta paket har {count} bokning i framtiden. | Detta paket har {count} bokningar i framtiden.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
sv_SE: Detta paket har {count} bokning i det förflutna. | Detta paket har {count} bokningar i det förflutna.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
sv_SE: Denna platshållares innehåll kommer att tillämpas varhelst det används.

en: This range
sv_SE: Detta intervall

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
sv_SE: Denna tjänst kan inte raderas eftersom den ingår i ett paket.

en: This service does not have any extras
sv_SE: Den här tjänsten har inga extrafunktioner

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
sv_SE: Denna tjänst har {count} bokning i det förflutna. | Denna tjänst har {count} bokningar i det förflutna.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
sv_SE: Denna tjänst är tillgänglig för bokning i köpt paket. Är du säker på att du vill ta bort denna tjänst?

en: This service is available in a Package
sv_SE: Denna tjänst är tillgänglig i ett paket

en: This service is available in a package
sv_SE: Denna tjänst finns tillgänglig i ett paket

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
sv_SE: Denna tidslucka är inte längre tillgänglig. Vänligen välj en annan tid.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
sv_SE: Denna användare har bokningar i köpt paket. Är du säker på att du vill ta bort denna användare?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
sv_SE: Denna användare har {count} bokning i det förflutna. | Denna användare har {count} bokningar i det förflutna.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
sv_SE: Denna användare är deltagare i ett framtida evenemang. Är du säker på att du vill ta bort denna användare? | Denna användare är deltagare i framtida evenemang. Är du säker på att du vill ta bort denna användare?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
sv_SE: Denna widget visar månadsdata istället för att använda det globala datumintervallet.

en: Thu
sv_SE: Tors

en: Thursday
sv_SE: Torsdag

en: Ticket
sv_SE: Biljetter

en: Ticket ID
sv_SE: Biljetter

en: Ticket Name
sv_SE: Biljettnamn

en: Ticket Type
sv_SE: Biljettyp

en: Ticket Types
sv_SE: Typer av platsbiljett

en: Ticket cannot be scanned for this date
sv_SE: Biljetten kan inte skannas för detta datum

en: Ticket code
sv_SE: Biljettkod

en: Ticket has already been scanned
sv_SE: Paketet har sparats

en: Ticket is valid
sv_SE: Biljetter

en: Ticket name
sv_SE: Biljettnamn

en: Ticket not found
sv_SE: Biljett kunde inte hittas

en: Ticket not valid
sv_SE: Biljetten är ogiltig

en: Ticket types
sv_SE: Biljettyper

en: Tickets
sv_SE: Biljetter

en: Tickets for events with attendees will not be updated
sv_SE: Biljetter till evenemang med deltagare kommer inte att uppdateras

en: Time
sv_SE: Tid

en: Time(s):
sv_SE: Tid:

en: Time:
sv_SE: Tid:

en: Time Range:
sv_SE: Tidsintervall:

en: Time Used Asc
sv_SE: Använd tid stigande

en: Time Used Desc
sv_SE: Använd tid fallande

en: Time frame
sv_SE: Tidsintervall

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
sv_SE: Tid som behövs efter bokningen för vila, städning eller övergång. Under denna period kan medarbetaren inte bokas för någon tjänst.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
sv_SE: Tid som behövs före bokningen för förberedelse. Under denna period kan medarbetaren inte bokas för någon tjänst.

en: Time slot is unavailable
sv_SE: Tids lucka är inte tillgänglig

en: Time slot price
sv_SE: Pris per tidslucka

en: Time slots are unavailable
sv_SE: Tiderna är inte tillgängliga

en: Time zone
sv_SE: Tidszon

en: Time zones
sv_SE: Tidszoner

en: Times
sv_SE: Tider

en: Times bought
sv_SE: Köpta tider

en: Times used
sv_SE: Använda gånger

en: Timetable
sv_SE: Tidslinje

en: Timezone
sv_SE: Tidszon

en: Tips & suggestions
sv_SE: Tips och förslag

en: Title section
sv_SE: Titelavsnitt

en: Title text
sv_SE: Titeltext

en: To
sv_SE: Till

en: To customer
sv_SE: Till kund

en: To employee
sv_SE: Till anställd

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
sv_SE: För att aktivera Google Maps, ange din Google Maps API-nyckel i de allmänna Google-inställningarna.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
sv_SE: För att få automatiska uppdateringar krävs licensaktivering. Besök %s för att aktivera Amelia.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
sv_SE: För att boka om, välj en ny tid och klicka bekräfta.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
sv_SE: För att skicka ett test-SMS, vänligen fyll på ditt saldo.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
sv_SE: För att skicka ett testmail, vänligen konfigurera 'Avsändarens e-post' i notifieringsinställningarna.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
sv_SE: För att använda WhatsApp-notifikationer, koppla ditt WhatsApp-konto i Inställningar.

en: Today
sv_SE: Idag

en: Toggle Sidebar
sv_SE: Sidopanel

en: Tomorrow
sv_SE: Imorgon

en: Top trends
sv_SE: Populäraste trender

en: Torch off
sv_SE: Ficklampan av

en: Torch on
sv_SE: Ficklampan på

en: Total
sv_SE: Totalt

en: Total Amount
sv_SE: Total summa

en: Total Amount:
sv_SE: Total summa:

en: Total Cost:
sv_SE: Total kostnad:

en: Total Number of People:
sv_SE: Antal personer:

en: Total Price
sv_SE: Totalbelopp

en: Total Services Booked
sv_SE: Totalt antal personer:

en: Total amount
sv_SE: Totalt belopp

en: Total appointments
sv_SE: Totalt antal bokningar

en: Total bookings
sv_SE: Totalt antal bokningar

en: Total capacity
sv_SE: Total kapacitet

en: Total custom fields
sv_SE: Totalt antal anpassade fält

en: Total events
sv_SE: Totalt antal evenemang

en: Total extras
sv_SE: Totalt antal extratjänster

en: Total number of appointments
sv_SE: Totalt antal möten

en: Total number of people:
sv_SE: Totalt antal personer:

en: Total payments
sv_SE: Totalt antal betalningar

en: Total people
sv_SE: Totalt antal personer

en: Total price
sv_SE: Totalpris

en: Total services booked
sv_SE: Totalt antal bokade tjänster

en: Total tickets
sv_SE: Totalt antal biljetter

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
sv_SE: Spåra kunder som missar bokningar eller evenemang utan att skicka notifikationer.

en: Trainers
sv_SE: Tränare

en: Transaction
sv_SE: Transaktion

en: Transaction #{count}
sv_SE: Transaktion #{count}

en: Transaction details
sv_SE: Transaktionsdetaljer

en: Transactions
sv_SE: Transaktioner

en: Transfer
sv_SE: Översätt

en: Transfer amount (%)
sv_SE: Överför belopp (%)

en: Translate
sv_SE: Översätt

en: Trigger by attribute
sv_SE: Utlös av attribut

en: Trigger type
sv_SE: Typ av utlösare

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
sv_SE: Försök justera dina filter eller sökkriterier för att hitta de tjänster du letar efter.

en: Try adjusting your search or filters.
sv_SE: Försök justera din sökning eller dina filter.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
sv_SE: Försök justera din sökning för att hitta det du letar efter.

en: Tue
sv_SE: Tis

en: Tuesday
sv_SE: Tisdag

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
sv_SE: Förvandla dina tjänster till högvärdiga paket som kunderna älskar. Kombinera flera bokningar till ett enda rabatterat erbjudande som leder till större och mer självsäkra köp.

en: Type
sv_SE: Typ

en: Type Asc
sv_SE: Typ stigande

en: Type Desc
sv_SE: Typ fallande

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
sv_SE: URL som användaren omdirigeras till om bokningen inte kan avbokas på grund av värdet för ”Minsta tid som krävs före avbokning”.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
sv_SE: Det gick inte att inaktivera plugin. Försök igen senare.

en: Unable to retrieve payments results
sv_SE: Det går inte att hämta betalnings resultat

en: Unable to save custom fields positions
sv_SE: Det går inte att spara anpassade fält positioner

en: Unavailable Time Slots
sv_SE: Tillgängliga luckor

en: Unavailable date background
sv_SE: Otillgänglig datum bakgrund

en: Unavailable date text
sv_SE: Text för datum som inte är tillgängligt

en: Unavailable time slots
sv_SE: Otillgängliga tidsluckor

en: Unblock
sv_SE: Avblockera

en: Unblock customer
sv_SE: Avblockera kund

en: Undelivered
sv_SE: Obeställbara

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
sv_SE: Tyvärr ett server fel inträffade och din e-post skickades inte.

en: Unique (Location)
sv_SE: Unik (Plats)

en: Unique (Service)
sv_SE: Unik (Tjänst)

en: Unit price
sv_SE: Enhetspris

en: Unlimited
sv_SE: Obegränsad

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
sv_SE: Omdirigerings-URL för misslyckad avbokning

en: Until
sv_SE: Till

en: Until:
sv_SE: Fram tills:

en: Until when?
sv_SE: Tills när?

en: Upcoming
sv_SE: Kommande

en: Upcoming appointments
sv_SE: Kommande avtalade tider

en: Upcoming events
sv_SE: Kommande event

en: Upcoming events section
sv_SE: Kommande evenemang

en: Update
sv_SE: Uppdatera

en: Update Service Settings
sv_SE: Uppdatera tjänstinställningar

en: Update booking status automatically
sv_SE: Uppdatera bokningsstatus automatiskt

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
sv_SE: Uppdatera bokningsstatus till godkänd efter en lyckad betalning från en länk

en: Update following
sv_SE: Uppdatering följande

en: Update for All
sv_SE: Uppdatera för alla

en: Update for all
sv_SE: Uppdatering för alla

en: Updates
sv_SE: Uppdateringar

en: Upgrade
sv_SE: Uppgradera nu

en: Upload
sv_SE: Ladda upp

en: Upload file here
sv_SE: Ladda upp filen här

en: Upload image
sv_SE: Ladda upp bild

en: Usage
sv_SE: Användning

en: Usage limit
sv_SE: Användningsgräns

en: Use Global Colors
sv_SE: Använd globala färger

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
sv_SE: Använd anpassade fält som intagsformulär för att samla in kundinformation vid bokning.

en: Use service duration for booking a time slot
sv_SE: Använd tjänstens varaktighet för att boka en tids lucka

en: Use this placeholder:
sv_SE: Använd denna platshållare:

en: Used
sv_SE: Använda

en: Used coupon
sv_SE: Använd Kupong

en: User
sv_SE: Användare

en: User Profile
sv_SE: Användarprofil

en: User profile
sv_SE: Användarprofil

en: VAT
sv_SE: Moms

en: VAT info
sv_SE: Momsinformation

en: VAT number
sv_SE: Momsnummer

en: Valid Until:
sv_SE: Giltigt till:

en: Valid first and last names are required fields.
sv_SE: Giltiga för- och efternamn är obligatoriska fält.

en: Valid until
sv_SE: Giltig till

en: Validate required custom fields in the backend
sv_SE: Validera obligatoriska anpassade fält i backend

en: Validate ticket
sv_SE: Datumväljare

en: Value
sv_SE: Värde

en: Verification expired. Please try again.
sv_SE: Verifieringen har gått ut. Var god försök igen.

en: Video tutorials
sv_SE: Videohandledning

en: Videos
sv_SE: Videor

en: View
sv_SE: Visa

en: View All
sv_SE: Visa

en: View Cart
sv_SE: Visa varukorg

en: View Employees
sv_SE: Ny medarbetare

en: View Less Packages
sv_SE: Visa Meddelande

en: View More
sv_SE: Visa mer

en: View More Packages
sv_SE: Visa mer

en: View all
sv_SE: Visa alla

en: View all photos
sv_SE: Visa alla platser

en: View appointments
sv_SE: Visa bokningar

en: View booking
sv_SE: Visa bokning

en: View employees
sv_SE: Visa anställda

en: View events
sv_SE: Visa evenemang

en: View in Calendar
sv_SE: Visa i kalendern

en: View in Package
sv_SE: Visa mer

en: View invoice
sv_SE: Visa faktura

en: View less packages
sv_SE: Visa färre paket

en: View message
sv_SE: Visa meddelande

en: View more
sv_SE: Visa mer

en: View more packages
sv_SE: Visa fler paket

en: View packages
sv_SE: Visa paket

en: View pricing for
sv_SE: Visa priser för

en: Visibility
sv_SE: Synlighet

en: Visible
sv_SE: Synlig

en: Visible at
sv_SE: Synlig

en: WP Mail
sv_SE: WP-post

en: Waiting
sv_SE: Väntar

en: Waiting button background color
sv_SE: Bakgrundsfärg för väntknappen

en: Waiting button text color
sv_SE: Väntande knappens textfärg

en: Waiting for payment
sv_SE: Väntar på betalning

en: Waiting list
sv_SE: Väntelista

en: Waiting list availability
sv_SE: Väntelista tillgänglighet

en: Waiting list background
sv_SE: Väntelistans bakgrund

en: Waiting list capacity
sv_SE: Kapacitet för väntelista

en: Waiting list capacity must be at least 1
sv_SE: Kapaciteten för väntelistan måste vara minst 1

en: Waiting list confirmation
sv_SE: Bekräftelse av väntelista

en: Waiting list is empty
sv_SE: Väntelistan är tom

en: Waiting list text
sv_SE: Väntelista text

en: Warning
sv_SE: Varning

en: Watch on YouTube
sv_SE: Titta på YouTube

en: We'll notify you if a spot opens up.
sv_SE: Vi meddelar dig om en plats blir ledig.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
sv_SE: Vi meddelar dig om en plats blir ledig och din bokning godkänns.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
sv_SE: Vi har förberett en .csv-fil med kunderna som inte importerades. Efter att ha åtgärdat problemen kan du försöka igen.

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
sv_SE: Vi kunde inte avboka din bokning. Kontakta administratören för hjälp med att avboka denna bokning.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
sv_SE: Vi kunde inte behandla din bokning och den har avvisats. Kontakta administratören om du behöver hjälp eller vill försöka boka igen.

en: Web
sv_SE: Webb

en: Webhooks setup
sv_SE: Webhooks-inställningar

en: Website
sv_SE: Webbplats

en: Wed
sv_SE: Ons

en: Wednesday
sv_SE: Onsdag

en: Week
sv_SE: Vecka

en: Weekly
sv_SE: Veckovis

en: Weeks
sv_SE: Vecka

en: Welcome Back
sv_SE: Gå tillbaka

en: Welcome back
sv_SE: Välkommen tillbaka

en: Welcome to Amelia!
sv_SE: Välkommen till Amelia!

en: Wellness
sv_SE: Välbefinnande

en: What's New
sv_SE: Vad är nytt

en: WhatsApp Not Connected
sv_SE: WhatsApp inte ansluten

en: WhatsApp auto-reply message
sv_SE: WhatsApp-autosvarmeddelande

en: WhatsApp business account ID
sv_SE: WhatsApp-företagskontots ID

en: WhatsApp history
sv_SE: WhatsApp-historik

en: WhatsApp settings
sv_SE: WhatsApp-inställningar

en: WhatsApp setup
sv_SE: WhatsApp-inställningar

en: WhatsApp webhook callback URL
sv_SE: WhatsApp-webhook-callback-URL

en: WhatsApp webhook verify token
sv_SE: WhatsApp-webhook-verifieringstoken

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
sv_SE: När inaktiverat kommer den anställde som valdes vid första bokningen att användas för denna tjänst genom hela paketet.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
sv_SE: När denna funktion är aktiverad laddas alla enheter (tjänster, anställda, platser, paket och taggar) så snart sidan öppnas, istället för att laddas dynamiskt via AJAX.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
sv_SE: När aktiverat kommer kunder att få en Google Kalender-inbjudan för evenemanget.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
sv_SE: När aktiverat kommer kunder att se alla deltagare listade i sitt Google Kalender-evenemang.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
sv_SE: När aktiverat skickas inga påminnelser om en bokning görs inom den valda tiden före mötet eller evenemanget.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
sv_SE: När aktiverat delas det totala antalet bokningar över hela paketet istället för att ställas in per tjänst.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
sv_SE: När aktiverat kommer kryssrutan “Prenumerera” att vara markerad som standard. Kunder kan manuellt avmarkera den om de inte vill gå med i din Mailchimp-lista.

en: When recurring dates are unavailable
sv_SE: När återkommande datum är otillgängliga

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
sv_SE: När det här alternativet är inaktiverat kommer bokningen att<br/>bestäms baserat på standardsteget för tidslucka

en: Whole amount
sv_SE: Hela beloppet

en: Without expiration
sv_SE: Utan utgångsdatum

en: WooCommerce Order Id
sv_SE: WooCommerce-order-ID

en: WooCommerce Product
sv_SE: WooCommerce-produkt

en: WooCommerce Service
sv_SE: WooCommerce-tjänst

en: WooCommerce Thank you page
sv_SE: WooCommerce Tack-sida

en: WooCommerce payment link
sv_SE: WooCommerce-betalningslänk

en: Woo Order Id
sv_SE: Woo Order-ID

en: WordPress User
sv_SE: Wordpressanvändare

en: WordPress user
sv_SE: WordPress-användare

en: Work Hours
sv_SE: Arbets tid

en: Work hours
sv_SE: Arbetstider

en: Work hours setup
sv_SE: Inställning av arbetstid

en: Working Hours
sv_SE: Arbetstimmar

en: Working hours
sv_SE: Arbetstimmar

en: Wrong address?
sv_SE: Fel adress?

en: Year
sv_SE: År

en: Yearly
sv_SE: Årlig

en: Years
sv_SE: År

en: Yes
sv_SE: Ja

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
sv_SE: Du ändrar inställningar som har konfigurerats individuellt för anställda. Vill du tillämpa dessa ändringar på alla anställda?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
sv_SE: Du redigerar ett återkommande evenemang. Vill du tillämpa ändringarna endast på detta eller på detta och alla framtida evenemang? Obs: Biljetter för evenemang med deltagare kommer inte att uppdateras.

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
sv_SE: Du är för närvarande ansluten till Google Kalender av Admin. Åsidosättning av Google Kalender-anslutningen är inte tillgänglig.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
sv_SE: Du är för närvarande ansluten till Outlook-kalendern av administratören. Det går inte att åsidosätta anslutningen till Outlook-kalendern.

en: You are on the waiting list with position
sv_SE: Du är på väntelistan med position

en: You are the only provider for this service
sv_SE: Du är den enda leverantören för denna tjänst

en: You are the only provider on
sv_SE: Du är den enda leverantören på

en: You are using a form that will be outdated soon!
sv_SE: Du använder ett formulär som snart blir föråldrat!

en: You can also cancel and delete its future events.
sv_SE: Du kan också avbryta och ta bort dess framtida händelser.

en: You can also cancel its future events.
sv_SE: Du kan också avboka dess framtida evenemang.

en: You can also clear all filters to view all services.
sv_SE: Du kan också rensa alla filter för att se alla tjänster.

en: You can also delete its future events.
sv_SE: Du kan också ta bort dess framtida evenemang.

en: You can also open its future events.
sv_SE: Du kan också öppna dess framtida evenemang.

en: You can edit or delete each appointment
sv_SE: Du kan redigera eller radera varje bokning

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
sv_SE: Nedan hittar du de tider du valt för bokning. Vill du boka fler klickar du på knappen nedan.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
sv_SE: Du kan importera följande kolumner: Förnamn, Efternamn, E-post, Telefon, Kön, Födelsedag, Anteckning.

en: You can use this coupon for next booking:
sv_SE: Använd den här rabattkoden för nästa bokning:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
sv_SE: Du kan använda det här alternativet för att exportera deltagare i CSV-fil<br/>för den valda händelsen.

en: You don't have any appointments
sv_SE: Du har inga bokade tider

en: You don't have any custom fields here yet...
sv_SE: Du har inga anpassade fält här än...

en: You don't have any events
sv_SE: Du har inga händelser

en: You don't have any packages
sv_SE: Du har inga paket

en: You have already booked this appointment
sv_SE: Du har redan bokat denna avtalad tid

en: You have already booked this event
sv_SE: Du har redan bokat detta evenemang

en: You have appointments for
sv_SE: Du har tider för

en: You have appointments for this service
sv_SE: Du har tider inbokade för den här tjänsten

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
sv_SE: Du har inaktiverat alla tillgängliga betalningsmetoder. Standardbetalningsmetoden från de allmänna inställningarna kommer att användas istället.

en: You have entered an incorrect email.
sv_SE: Du har angett en felaktig e-postadress.

en: You have entered an incorrect password.
sv_SE: Du har angett ett felaktigt lösenord.

en: You have reached maximum number of registered domains
sv_SE: Du har nått maximalt antal registrerade domäner

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
sv_SE: Du har avvisat denna bokningsförfrågan. Statusen har uppdaterats i systemet.

en: You will be redirected to the payment checkout.
sv_SE: Du kommer att omdirigeras till betalningssidan.

en: Your API key
sv_SE: Din API-nyckel

en: Your ID must include at least one letter
sv_SE: Ditt ID måste innehålla minst en bokstav

en: Your Information
sv_SE: Din information

en: Your Name
sv_SE: Ditt namn

en: Your balance has been recharged.
sv_SE: Ditt saldo har fyllts på.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
sv_SE: Din bokning har avbokats. Om du har några frågor eller vill boka om, vänligen kontakta administratören.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
sv_SE: Din bokning har genomförts och godkänts. Allt är klart och du kan förvänta dig att allt kommer att gå smidigt.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
sv_SE: Din bokning har godkänts, men det uppstod ett problem när processen skulle slutföras. Kontakta administratören för att säkerställa att allt registreras korrekt.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
sv_SE: Din bokning har behandlats, men kunde inte godkännas. Kontakta administratören om du behöver hjälp.

en: Your card's expiration date is incomplete
sv_SE: Kortets utgångs datum är ofullständigt

en: Your card's expiration year is in the past
sv_SE: Kortets förfallo år är tidigare

en: Your card's security code is incomplete
sv_SE: Kortets säkerhets kod är ofullständig

en: Your card number is incomplete
sv_SE: Ditt kort nummer är ofullständigt

en: Your card number is invalid
sv_SE: Ditt kort nummer är ogiltigt

en: Your current changes will be lost.
sv_SE: Dina nuvarande ändringar kommer att gå förlorade.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
sv_SE: Dina uppgifter sparas innan du omdirigeras till ett annat formulär.

en: Your information
sv_SE: Din information

en: Your name
sv_SE: Ditt namn

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
sv_SE: Ditt lösen ord har återställts

en: Your password has been reset successfully.
sv_SE: Ditt lösenord har återställts.

en: Your postal code is incomplete
sv_SE: Ditt post nummer är ofullständigt

en: Zoom
sv_SE: Zooma

en: Zoom Join Link (Participants)
sv_SE: Länk till mötet (deltagare)

en: Zoom Link
sv_SE: Zoomlänk

en: Zoom Links
sv_SE: Zoomlänkar

en: Zoom Start Link (Host)
sv_SE: Zoom startlänk (värd)

en: Zoom User
sv_SE: Zoomanvändare

en: Zoom WP hooks
sv_SE: Zoom WP-krokar

en: Zoom join meeting (participants) link
sv_SE: Zoom-länk för att delta i mötet (deltagare)

en: Zoom link
sv_SE: Zoom-länk

en: Zoom setup
sv_SE: Zoom-inställningar

en: Zoom start meeting (hosts) link
sv_SE: Zoom starta möte (värdar) länk

en: Zoom user
sv_SE: Zoom-användare

en: (+ Woo Tax)
sv_SE: (+ Woo-skatt)

en: (Paying now)
sv_SE: (Betalar nu)

en:  (Incl. Tax)
sv_SE:  (Inkl. moms)

en: and
sv_SE: och

en: application ID, client ID and client secret
sv_SE: applikations-ID, klient-ID och klienthemlighet

en: application (client) ID and secret
sv_SE: applikations-ID (klient) och hemlig kod

en: appointment is required to be booked now.
sv_SE: tid måste bokas nu.

en: appointment slots left to be booked
sv_SE: tider kvar att boka

en: appointments are required to be booked now.
sv_SE: bokningar som behöver bokas nu.

en: at
sv_SE: datum

en: at {time}
sv_SE: vid {time}

en: book appointments before the deal expires!
sv_SE: Du har tider inbokade för den här tjänsten

en: day
sv_SE: dag

en: days
sv_SE: dagar

en: employee
sv_SE: anställd

en: employees
sv_SE: anställda

en: employees.
sv_SE: medarbetare.

en: example@mail.com
sv_SE: exempel@mail.com

en: filled
sv_SE: fylld

en: from
sv_SE: från

en: iCloud App-specific Password
sv_SE: iCloud-appspecifikt lösenord

en: iCloud Email Address
sv_SE: E-postadress

en: iCloud app-specific password
sv_SE: iCloud-appspecifikt lösenord

en: iCloud email address
sv_SE: iCloud-e-postadress

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
sv_SE: iCloud-e-postadress och iCloud-appspecifikt lösenord

en: includes
sv_SE: inkluderar

en: includes:
sv_SE: inkluderar:

en: locations
sv_SE: platser

en: mandatory notice
sv_SE: obligatorisk notis

en: month
sv_SE: månad

en: months
sv_SE: månader

en: of
sv_SE: av

en: on
sv_SE: på

en: out of
sv_SE: av

en: people
sv_SE: personer

en: people waiting
sv_SE: personer väntar

en: person waiting
sv_SE: person väntar

en: placeholder
sv_SE: platshållare

en: plain
sv_SE: vanlig

en: reCAPTCHA Type
sv_SE: reCAPTCHA-typ

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
sv_SE: reCAPTCHA-utmaningen har gått ut. Försök igen.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
sv_SE: reCAPTCHA-konfigurationen är ogiltig.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
sv_SE: reCAPTCHA kunde inte laddas.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
sv_SE: reCAPTCHA på kundpanelen

en: reCAPTCHA on Employee Panel
sv_SE: reCAPTCHA på medarbetarpanelen

en: reCAPTCHA setup
sv_SE: reCAPTCHA-inställningar

en: reCAPTCHA validation failed.
sv_SE: reCAPTCHA-valideringen misslyckades.

en: results
sv_SE: resultat

en: service
sv_SE: tjänst

en: services
sv_SE: tjänster

en: settings
sv_SE: inställningar

en: slot left
sv_SE: plats kvar

en: slots left
sv_SE: platser kvar

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
sv_SE: de platser du valt är upptagna. Vi har föreslagit de närmaste tiderna i stället.

en: spot left
sv_SE: plats kvar

en: spots left
sv_SE: fläckar kvar

en: ticket left
sv_SE: biljett kvar

en: tickets left
sv_SE: biljetter kvar

en: to
sv_SE: till

en: try different email
sv_SE: Skriv in postadressen

en: until
sv_SE: tills

en: week
sv_SE: vecka

en: weeks
sv_SE: veckor

en: {booked}/{total} Booked
sv_SE: {booked}/{total} Bokad

en: {count} Appointment | {count} Appointments
sv_SE: {count} Bokning | {count} Bokningar

en: {count} Assigned
sv_SE: {count} Tilldelad

en: {count} Attendee | {count} Attendees
sv_SE: {count} Deltagare | {count} Deltagare

en: {count} Day | {count} Days
sv_SE: {count} Dag | {count} Dagar

en: {count} Employees
sv_SE: {count} Anställda

en: {count} Extras
sv_SE: {count} Extra

en: {count} Month | {count} Months
sv_SE: {count} Månad | {count} Månader

en: {count} Selected
sv_SE: {count} Vald

en: {count} Service | {count} Services
sv_SE: {count} Tjänst | {count} Tjänster

en: {count} Spots
sv_SE: {count} Platser

en: {count} Total
sv_SE: {count} Totalt

en: {count} Week | {count} Weeks
sv_SE: {count} vecka | {count} veckor

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
sv_SE: {count} bokning har raderats. | {count} bokningar har raderats.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
sv_SE: {count} bokning har inte raderats. | {count} bokningar har inte raderats.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
sv_SE: {count} kupong har raderats. | {count} kuponger har raderats.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
sv_SE: {count} kupong har inte raderats. | {count} kuponger har inte raderats.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
sv_SE: {count} kund kunde inte raderas på grund av framtida bokningar. | {count} kunder kunde inte raderas på grund av framtida bokningar.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
sv_SE: {count} kund raderad. | {count} kunder raderade.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
sv_SE: {count} kunder importerades inte på grund av saknat förnamn, efternamn, ogiltig e-post, telefonnummer eller en kombination av dessa orsaker.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
sv_SE: {count} kunder med samma e-postadress finns redan i din kundlista. Om du väljer att skriva över dessa poster kommer en del av deras nuvarande data att ersättas med ny information.

en: {count} day | {count} days
sv_SE: {count} dag | {count} dagar

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
sv_SE: {count} anställd har raderats. | {count} anställda har raderats.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
sv_SE: {count} Anställd har inte raderats på grund av framtida bokningar. | {count} Anställda har inte raderats på grund av framtida bokningar.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
sv_SE: {count} händelsebokning har raderats. | {count} händelsebokningar har raderats.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
sv_SE: {count} händelsebokning har inte raderats. | {count} händelsebokningar har inte raderats.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
sv_SE: {count} händelse har raderats. | {count} händelser har raderats.

en: {count} event | {count} events
sv_SE: {count} händelse | {count} händelser

en: {count} hour | {count} hours
sv_SE: {count} timme | {count} timmar

en: {count} item selected | {count} items selected
sv_SE: {count} objekt valt | {count} objekt valda

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
sv_SE: {count} plats har raderats. | {count} platser har raderats.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
sv_SE: {count} Platsen har inte raderats på grund av framtida bokningar. | {count} Platserna har inte raderats på grund av framtida bokningar.

en: {count} minute | {count} minutes
sv_SE: {count} minut | {count} minuter

en: {count} month | {count} months
sv_SE: {count} månad | {count} månader

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
sv_SE: {count} paketbokning har raderats. | {count} paketbokningar har raderats.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
sv_SE: {count} paketbokning har inte raderats. | {count} paketbokningar har inte raderats.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
sv_SE: {count} paket har tagits bort. | {count} paket har tagits bort.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
sv_SE: {count} Paketet har inte raderats på grund av framtida bokningar. | {count} Paketen har inte raderats på grund av framtida bokningar.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
sv_SE: {count} resurs har tagits bort. | {count} resurser har tagits bort.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
sv_SE: {count} resurs har inte tagits bort. | {count} resurser har inte tagits bort.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
sv_SE: {count} tjänst har tagits bort. | {count} tjänster har tagits bort.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
sv_SE: {count} tjänst har inte tagits bort. | {count} tjänster har inte tagits bort.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
sv_SE: {count} skatt har tagits bort. | {count} skatter har tagits bort.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
sv_SE: {count} skatt har inte tagits bort. | {count} skatter har inte tagits bort.

en: {count} week | {count} weeks
sv_SE: {count} vecka | {count} veckor

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
sv_SE: {count}x Bokning | {count}x Bokningar

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
sv_SE: {successfulImports} av {totalRows} kunder har importerats till din kundlista.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
sv_SE: "Bokningsdatum och tid" anger gränsen baserat på det datum då bokningen skapas, oavsett datum och tid för evenemanget.<br>"Startdatum och tid för evenemanget" anger gränsen baserat på datum och tid för evenemangets start.
